pryszcze podskórne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-10-01, 19:23   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

pryszcze podskórne


czesto jest mowa o zwyklych pryszczach-takie tez mi sie pojawiaja, ale wiekszym problemem dla mnie sa pryszcze ktore sa podskórne. Raz na miesiac(w jednej z faz cyklu) pojawiaja mi sie najczesciej na czole wielkie spuchniete gule-jakbym np.jakbym conajmniej uderzyła w cos glową...czy jest na to jakis sposób? Na zewnetrzne wypryski doskonale mi pomaga Zel BENZAKNE ale tych guzow nie da sie niczym zniszczyc....Poradźcie mi coś , proszę
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-02, 14:50   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: pryszcze podskórne

Tez mam ten sam problem . Kosmetyczka ,ani dermatolog nie pomogl...Od ponad roku biore witaminy i tez zadnych efektoe. Mozliwe ze cos jest nie tak "od wewnatrz". pozdrawiam. Iwona.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-02, 17:03   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: pryszcze podskórne

dzieki Iwona a juz myślałam, ze tylko ja mam ten problem...ja wiem wiecej to przypadłość hormonalna....nawet kiedys brałam hormony Diano 35 pomagalo ale musialabym je brac non stop ....wiec zrezygnowalam z chemii...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-02, 21:52   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: pryszcze podskórne

...bardzo dobrze zrobilas.O zdrowko nalezy dbac ...Sprobuj smarowac buzke sokiem z cytryny ...badz maseczki z drozdzy .Po tych "zabiegach" co nieco mi sie poprawilo ...pozdrawiam . Iwona.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-03, 10:25   #5
Evoonya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 223
GG do Evoonya
Re: pryszcze podskórne

Hola, hola, nie tak prędziutko z tym odstawianiem chemii [img]icons/icon12.gif[/img].

Chemia JEST ZŁA, kiedy nie jest wskazana, lecz jeśli u Josefine są przesłanki do leczenia hormonalnego, potwierdzone badaniami, to określone preparaty mogę być zbawienne. Pod niektórymi zawirowaniami hormonalnymi kryją się poważne dolegliwości, włącznie np. z PCO i niepłodnością... Niech więc zdecyduje lekarz. Na dzień dobry, Josefine, dermatolog-endokrynolog, koniecznie z tą drugą specjalizjacją.

A przy okazji - jak miesiączkujesz? Regularnie, obficie, boleśnie?
Evoonya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-03, 12:41   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: pryszcze podskórne

wlaśnie ide odebrac badania u ginekologa-moze coś sie wyjaśni [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 21:13   #7
moniaa92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 21
Dot.: pryszcze podskórne

Cytat:
Napisane przez guest Pokaż wiadomość
czesto jest mowa o zwyklych pryszczach-takie tez mi sie pojawiaja, ale wiekszym problemem dla mnie sa pryszcze ktore sa podskórne. Raz na miesiac(w jednej z faz cyklu) pojawiaja mi sie najczesciej na czole wielkie spuchniete gule-jakbym np.jakbym conajmniej uderzyła w cos glową...czy jest na to jakis sposób? Na zewnetrzne wypryski doskonale mi pomaga Zel BENZAKNE ale tych guzow nie da sie niczym zniszczyc....Poradźcie mi coś , proszę


mam ten sam problem... natomiast zel benzacne mi nie pomaga... mam wrazenie jakby po posmarowaniu bylo jeszcze gorzej... moja skora jest bardzo wrazliwa i jak posamruje to zaraz mam zaczerwienione i strasznie szczypie. na mojej twarzy od czasu do czasu pojawiają sie bardzo bolesne zaskorniki juz mam tego dosc... bylam niedawno u kosmetyczki. niestety bez znacznej poprawy... nie wiem czego mam uzywac pomocy!
moniaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-26, 22:33   #8
spełniona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 76
Dot.: pryszcze podskórne

Jeśli kogoś to jeszcze interesuje, to piszę jak ja sobie z tym radzę. Mnie pomaga masaż takiej bolącej guli kremem Dermosan tłustym /nie mylić z półtłustym/. Dlatego używam tłustego, by nie wchłonął się od razu, ma być ślisko. Masuję długo pomimo bólu /powtarzam to wielokrotnie w ciągu dnia/. Chodzi o to, by zmiękczyć skórę nad tym pryszczem, by mógł się przebić przez skórę, a jego zawartość wydostała się na zewnątrz. Zazwyczaj proces przebijania się trwa do 3 dni. Niekiedy po takim masażu gula się stopniowo zmniejsza i wchłania. Mnie takie gule pojawiają się też czasem na brodzie.
spełniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 18:43   #9
Holly_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6
Dot.: pryszcze podskórne

mi tak samo na bordzie sie pojawiaja...ehh ciezka sprawa nie znosze tego. nie wiem cz dobrze robie ale punktowo smaruje je mascia tormentiol (kolo 4zl chyba w aptece)-przyspiesza zairninowanie ran-zbieraja sie kom zerne itp-przez co pryszcz jakby wychodzi spod skóry-przy czym zaznaczam ze wieze sie to odrobine z powiekszeniem. potem jak juz zaczyna sie gois nakladam na noc punktowo masc cynkowa(niecałe 2zł)-wysusza i przyspiesza gojenie
Holly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 15:16   #10
anniemarie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 27
Dot.: pryszcze podskórne

Też mam podskórne, ale bardziej bym powiedziała, że są to krostki, do tego są w kolorze skóry, nie bolą. Wyciskanie nic nie daje, bo są drobne i jeden się usunie, zaraz wychodzi drugi. Wygląda to bardzo nieestetycznie, szczególnie teraz kiedy świeci słońce... Mam je na polikach i na skroniach.
Ma ktoś to samo albo miał i wie jak sobie z tym poradzi ?? Anybody?
anniemarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 19:24   #11
BeePD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Exclamation Dot.: pryszcze podskórne

Dziewczyny, jak radzicie sobie z mega bezczelnymi pryszczami podskornymi, przypominajace bardziej guzy niz pryszcze?
Cos takiego wyskoczylo mi prawie ze na srodku czola i mam juz dosc nieskutecznych prob wysuszenia pryszcza, nawet kosmetyczka nie poradzila mi nic innego jak tylko Kill him ładunkiem elektrycznym (szkoda, ze od razu tego nie zrobilam :/).
Masci nie dzialaja, zele nie dzialaja nawet w polaczeniu z wczesniejszym napojeniem pryszcza spirytusem kosmetycznym. Wulkan masakra! Maseczki oczyszczajace, peeling, a nawet przekucie dziada nie pomaga bo zamiast ropy leje sie sama krew. Od czasu pojawienia sie pryszcza mam ta sama fryzure [specjalnie zaczesane (długie- bo tylko takie mam) wlosy z boku imitujace grzywke] to nienajlepsze rozwiazanie. Podpowiedzcie mi jak go zwalczyc, bo utrzymuje sie juz tydzien, a od jutra weekend i jak sie z czyms takim ludziom pokazac.
Za podanie recepty na cud przewiduje dozgonna wdziecznosc i sympatie
BeePD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-23, 10:33   #12
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: pryszcze podskórne

Posmarowac preparatem o działaniu przeciwbakteryjnym działającym miejscowo i cierpliwie poczekac aż problem sam ustąpi. W tym momencie nic innego nie dasz rady zrobić. Jeżeli trądzik występuje z nasileniem, jest twardy i bloesny to potrzebne jest podjęcie leczenia dermatologicznego.
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 15:32   #13
Sakh
Raczkowanie
 
Avatar Sakh
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 480
Dot.: pryszcze podskórne

nie wiem czy Tobie w 100% pomoże, ale mi nic innego nie pomagało jak stosowanie żelu 3w1 Garniera, i kremu Garniera Czysta Skóra A - dzięki temu blednie i zmniejsza się taka gula, ale to dopiero połowa sukcesu. Stosuję na noc korektory wysuszające antybakteryjne (wiem że może to dziwne, ale nie stosuję ich do krycia tylko leczenia i co jak co ale nigdy mnie nie zawiodły). Trochę może pomóc jakaś maść wyciągająca stan zapalny spod skóry np. tormentiol, aknemycin itd. (ale tylko wspomaga) Wszystko razem działa szybko Do tego codziennie peelingi i tonik.

PS: kiedyś to był mój codzienny problem, dziś to już ewenement. Stosuję cały czas dla podtrzymaniu efektu i zero problemu

Edytowane przez Sakh
Czas edycji: 2009-10-24 o 15:35
Sakh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 06:58   #14
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: pryszcze podskórne

mi chyba udało się z nimi poradzić - od paru miesięcy ani jednego wielkiego pryszcza
u mnie były głównie na brodzie i linii żuchwy - duze, bolące, trzymały sie tygodniami
trochę mniej ich wyskakiwało po kuracji differinem, jednak ostatecznie nie wiem co pomogło
używam do mycia twarzy na wieczór mydła siarkowego - chyba dzięki niemu taka poprawa
a na likwidowanie istniejacych polecam punktowe preparaty zawierające kwas salicylowy - troche wysuszają skórę i złuszczają ale "gule" po paru dniach wchłaniają się
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 19:42   #15
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: pryszcze podskórne

Cytat:
Napisane przez Sakh Pokaż wiadomość
Do tego codziennie peelingi i tonik.
Peelingi raczej nie... chyba, że te nieziarniste przeznaczone do skóry z trądzikiem. Ciągłe pillingi osłabiają Ci skórę, a przy wypryskach mogą je jeszcze "rozsiać".
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 18:26   #16
pettiteAngel
Raczkowanie
 
Avatar pettiteAngel
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 352
Dot.: pryszcze podskórne

Cytat:
Napisane przez effulla Pokaż wiadomość
Peelingi raczej nie... chyba, że te nieziarniste przeznaczone do skóry z trądzikiem. Ciągłe pillingi osłabiają Ci skórę, a przy wypryskach mogą je jeszcze "rozsiać".
to prawda! peeling rozniesie tylko bakterie na całą twarz!
Chyba, że enzymatyczny.. taki będzie w porządku

ja też mam problem podskórnych grudek, pryszczy, itp.. W ogóle po odstawieniu tabletek anty przytyłam, pogorszyła mi się cera, mam wahania nastrójów.. Muszę więc chyba wrócić do nich.. bo juz wariuje sama ze sobą
__________________
Dbam o siebie!
pettiteAngel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 15:22   #17
ricebloom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 1
Dot.: pryszcze podskórne

Prosze o rade:
Dwa dni temu wyskoczyl mi pierwszy ever, nie az taki wielki pryszcz podskorny - tuz obok brwi. Nigdy czegos takiego wczesniej nie mialam, czy jest to powod do zmartwien? Moze objawa nadchodzacych zmian skornych?
Mam dopiero 15 lat wiec niczego nie wykluczam, jak dotad jedynym moim problemem byla tlusta cera T - ale ostatnio pojawia sie wiecej krostek i wagrow.
Bede wdzieczna za jakiekolwiek odpowiedzi
ricebloom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 19:11   #18
kcx
Przyczajenie
 
Avatar kcx
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2
Dot.: pryszcze podskórne

Też z doświadczenia mogę odradzić peelingi mechaniczne. Mnie problem pojawił się przez stosowanie żelu Garniera - tego ze szczotką wbudowaną w opakowanie. Kiedyś miewałam tylko pryszcze-tłuszczaki, teraz tłuszczaki rzadko kiedy wychodzą i problemem są właśnie pryszcze podskórne. ricebloom możliwe, że to początek Twoich problemów. Musisz obserwować skórę i n
Peelingi, rękawicę odstawiłam w kąt i problem powoli zanika, chociaż wciąż zdarzają mi się niespodzianki. Najgorsze, że takie pryszcze potrafią mi się utrzymywać nawet miesiąc.
Mnie codzienne stosowanie benzacne miejscowo na pryszcza pomaga - wysusza. Dodatkowo twarz na noc smaruję kremem bambino - dzięki temu w ciągu snu nic nowego mi nie wyrasta (jeśli już, to rzadko). Tormentiol też próbowałam używać, ale bardziej pomaga w gojeniu ran i zmian zapalnych, niż pryszczy. Ale możliwe, że stosowałam go za krótko ...
kcx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 23:32   #19
Farnese
Przyczajenie
 
Avatar Farnese
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5
Dot.: pryszcze podskórne

Mega nieprzyjemna sprawa... Takie pozostawione sobie potrafią siedzieć na twarzy ze 2 tygodnie i weź tu się pokaż ludziom :/ Ja ostatnio zaczęłam radzić sobie z nimi za pomocą takiego płynu na bazie spirytusu (nie podam dokładnej nazwy, bo był to płyn robiony w aptece na polecenie dermatologa, więc nie mam pojęcia jak się nazywa), myślę, że zwyczajny spirytus, albo jakiś jego roztwór też dadzą radę. Jak zrobi mi się taka niespodzianka to po prostu kilka razy dziennie za pomocą patyczka do uszu traktuję ją tym spirytusem, który wysusza cholerstwo. Następnego dnia zazwyczaj jest już do wyciśnięcia. Nie wiem czy to idealna metoda, ale w moim przypadku się sprawdza, bo trwa o to wszystko o wiele krócej niż normalnie, no i nie muszę chodzić z gulą na twarzy...

Edytowane przez Farnese
Czas edycji: 2013-03-03 o 00:49
Farnese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-27, 23:42   #20
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: pryszcze podskórne

maseczka z aspiryny pomaga
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 22:16   #21
mrss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 18
Dot.: pryszcze podskórne

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
maseczka z aspiryny pomaga
Miałam taką nadzieję, ale po maseczce z aspiryny guzy powiększyły się i wyszło kilka nowych. Jeden dzięki niej wyszedł, niby dobrze, ale wolałabym żeby się wchłonął. Zupełnie nie wiem co z nimi robić, a bardziej co zrobić żeby nie powstawały. Powodzenia wszystkim cierpiącym z tego powodu.
mrss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 16:02   #22
Irreplaceable
Rozeznanie
 
Avatar Irreplaceable
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 589
Dot.: pryszcze podskórne

Mam ten sam problem.. nigdy nie miałam większych problemów z moją cerą ale właśnie od czasu do czasu pojawiają mi się takie mega bolące podskórne gule których niczym nie da się zwalczyć (zazwyczaj przed okresem) najgorsze jest to, że głównie pojawiają się w okolicach nasady brwi (bardzo blisko oka) i nie mogę za bardzo nic z tym zrobić ani użyć mocnych środków by nie podrażnić oka. Skóra w tym miejscu strasznie puchnie i wyglądam jak by mi ktoś przylutował...
Irreplaceable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 10:13   #23
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: pryszcze podskórne

Ja tez mam tak przed okresem ostatnio Jak juz pisalam uzywam aspiryny, po dwoch dniach takie cos wylazi na wierzch, bez problemy wyciskam a potem sie goi. Bez maseczki aspirynowej taka gula czasem zostaje mi dlugo pod skóra. Mi na szczescie aspiryna nie powoduje wysypu na twarzy.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 15:25   #24
nicole97
Przyczajenie
 
Avatar nicole97
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 12
Smile Dot.: pryszcze podskórne

Witajcie kochane ;*
Powiem Wam że dokładnie taki sam problem i mnie dosięgnął. Szczególnie przed okresem wywalało mi takie gule i pryszcze. Ale ogólnie zaczęło mi sie ich dużo robić na twarzy przed dłuższy czas próbowałam to leczyć na własną ręke..... Wreszcie udałam się do kosmetyczki i magiczny zabieg " kwasy". Jeden zabieg to nałożenie kwasów na twarz nie jest to przyjemne do swedzi. Potem wszystko jest ładnie wyciskane. Jednak na początku nie ma efektów. Zaraz po wyjściu skóra nie wygląda za dobrze. Taki zabieg robi się co 10-14 dni. Ja teraz będe brała już 4 kwasy na twarz i śmiało mogę powiedzieć że skóra jest już prawie gładka. I to będą już moje ostatnie kwasy jestem taka zadowolona Jeden zabieg kosztuje 60 zł. Przynajmniej u mnie . Kosmetyczka dodatkowo daje mi maseczki i mówi co mam robić w domu. Kwasy wyciągają wszystkie " zanieczyszczenia" które siedzą pod skóra i to właśnie one wychodziły mi przed okresem ! Teraz już jest dobrze. Ala naprawde trzeba być cierpliwym
__________________
Pokaż kotku co masz w środku
nicole97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-05, 22:35   #25
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: pryszcze podskórne

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Ja tez mam tak przed okresem ostatnio Jak juz pisalam uzywam aspiryny, po dwoch dniach takie cos wylazi na wierzch, bez problemy wyciskam a potem sie goi. Bez maseczki aspirynowej taka gula czasem zostaje mi dlugo pod skóra. Mi na szczescie aspiryna nie powoduje wysypu na twarzy.
Jak robisz masczkę aspirynowa?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-06, 09:33   #26
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 521
Dot.: pryszcze podskórne

Błagam, omijajcie takie triki z internetu...
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-06, 20:35   #27
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: pryszcze podskórne

Takie jak to określacie - "gule", to pewnie trądzik cystyczny/torbielowaty - najczęściej cierpią na niego kobiety dorosłe po 25 roku życia. Jego przyczyną są problemy hormonalne, więc warto sobie zbadać hormony + zrobić USG narządów rodnych.

Ja miewałam takie podczas owulacji, bo mi wtedy naturalnie skacze prolaktyna. Często są również symptomem PCOS.

Ja temat ogarnęłam pielęgnacją - pomaga mi tonik mlekowy 12% + 2/3 razy w tygodniu nakładam bardzo cienką warstwe Epiduo (zawsze czekam ok. 40 minut aż mi skóra zupełnie wyschnie) - naprawdę bardzo pomaga Epiduo początkowo znienawidziłam, bo raz, że nakładałam za dużo produktu, a dwa, że jakieś 10-15 minut po wyjściu z wanny - wtedy podrażnia i wysusza okropnie. Robiłam przerwy w używaniu, ale zawsze wracałam, bo jednak nic mi tak nie pomaga na ten rodzaj trądziku jak właśnie Epiduo.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2020-10-06 o 20:36
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-26, 17:44   #28
Hania888888886
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 6
Dot.: pryszcze podskórne

podskorne sa najgorsze... jedyne co mozesz to zastosowac dobra pielegnacje, robic regularnie peelingi(najlepiej enzymatyczne - ja od lat uzywam 3 enzymy z tołpy) i uzbroić sie w cierpliwosc.. :<
Hania888888886 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-02, 21:13   #29
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: pryszcze podskórne

Cytat:
Napisane przez Hania888888886 Pokaż wiadomość
podskorne sa najgorsze... jedyne co mozesz to zastosowac dobra pielegnacje, robic regularnie peelingi(najlepiej enzymatyczne - ja od lat uzywam 3 enzymy z tołpy) i uzbroić sie w cierpliwosc.. :<
Mam ten peeling! Tylko muszę zacząć go regularnie używać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-02 22:13:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:28.