Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-04-12, 11:32   #4381
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Miałam podobne na bikini, tam gdzie ciemniejsza skóra, ale zeszło bez blizn

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
No to mnie uspokoilyscie. To właśnie na bikini takie mam i bardzo upierdliwe to. Wcześniej tak nie miałam. Dzięki za pomoc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-12, 16:42   #4382
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Georgina_Kincaid Pokaż wiadomość
No to mnie uspokoilyscie. To właśnie na bikini takie mam i bardzo upierdliwe to. Wcześniej tak nie miałam. Dzięki za pomoc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie Ci robia te zabiegi? Nie ma tych znaczkow miejsce przy miejscu tylko takie duze przerwy, jakby bylo robione niedokladnie
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-12, 16:44   #4383
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

No nie wiem, w przerwach tych 2 miesięcznych nic nie rosnie po calosci, a tak z tydzien przed zabiegiem leci calosc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-15, 17:59   #4384
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
Teraz troche sredni okres na rozpoczynanie laserowania. Po zabiegu i przed trzeba unikac slonca, a opalac sie nie mozna wcale.
Na opalanie to jeszcze za wczesnie, mysle ze z 2 miesiace, ale tak czy siak sugerujecie zaczac na jesien/zime a teraz przeczekac?
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-18, 18:22   #4385
bieska88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 11
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2



---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Georgina_Kincaid Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem, może coś podpowiecie. Miałam w czwartek mija chyba 6 depilacje laserem light sheer, do tej piry bylo wszystko okej, ale teraz nie dość, że bolało bardziej niż zwykle to zostały mi 'piękne' slady. Pani powiedziała, że mogą być przebarwienia i strupki które będą utrzymywać się do miesiąca, ale czy przypadkiem nie spaprala roboty i tak sie nie zabezpieczyla? Daje zdjęcie kawałka skory, takie slady mi zostały, kilka dni minęło i zmieniły się w stupki. Ale kilka dni chodziłam bardzo obolała... Smaruâ˜â˜â˜☠â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜ ☠to alantanem.
Załącznik 7015996

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miałam na początku swojej przygody z laserem u kosmetyczki dwie lub trzy takie kropeczki ( wydaje mi się, że mniejsze ), nie przestraszyłam się tego tak bardzo, bo było zdecydowanie mniej, niż u Ciebie. Okolice bikini. Zeszło nawet nie wiem kiedy, ale zastanawiam się teraz, skąd się to mogło wziąć? Nie wygląda to dobrze.

Nie wiem dlaczego usunięto post o moim laserze, jak miałam go nazwać, żeby nie była to reklama? Gdybym napisała, że xxx jest beznadziejna, to czy to już nie była by reklama, mimo, że podałam jego pełną nazwę?
Czym różni się nazwa mojego osobistego urządzenia od tych, podawanych tu przez inne kobiety?

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-04-22 o 20:18 Powód: Reklama.
bieska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-20, 10:22   #4386
laurkafabian
Raczkowanie
 
Avatar laurkafabian
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 112
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

z tym opalaniem to róznie bywa ja rok temu jeszcze przed wakacjami walczyłam z paszkami i bikini, bo chciałam miec gładkie, wyjazd miałam we wrzesniu dopiero na majorke wiec pogadałam z Pania kosmetolog jak to będzie wygładało. I sie udało bezpiecznie bez jakiegos ukrywania się przed słońcem, zrobi8iłam sobie na wyjazd bikini i paszki przecież tych partii az tak bardzo się nie opala
__________________
Życie jest zbyt krótkie żeby mieć złą fryzurę

: cmok:
laurkafabian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-20, 10:48   #4387
bieska88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 11
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja chodziłam do salonu na laser niecałe dwa lata, z małymi przerwami (Bikini, linia biała)
W tym czasie normalnie się opalałam, byłam na wakacjach. Oczywiście nie opalałam się w dniu zabiegu, ani dzień po. Nie zauważyłam plam, czy zmian skórnych, wtedy oczywiście bym tego nie robiła.
No ale to było bikini, nie nogi, czy ręce.
bieska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-20, 11:08   #4388
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Wiem, że do zabiegu nie może być opalona skóra, ale po zabiegu też nie można się opalać? Jak długo? Gdzieś teraz wyczytałam na szybko, że 2 tygodnie?
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-20, 11:19   #4389
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez bieska88 Pokaż wiadomość
Nie wiem dlaczego usunięto post o moim laserze, jak miałam go nazwać, żeby nie była to reklama? Gdybym napisała, że <reklama> jest beznadziejna, to czy to już nie była by reklama, mimo, że podałam jego pełną nazwę?
Znowu podajesz nazwę Nie, nie byłaby. Widocznie modki wiedzą, że pseudolasery domowe nie działają, a już na pewno nie zastępują profesjonalnych laserów w salonach, skoro uznały to za reklamę. I przede wszystkim to jest spam, temat jest o laserowej depilacji. O domowych IPLach masz oddzielny wątek, tam możesz wciskać że za ~1500zł można rozwiązać problem z owłosieniem.
Cytat:
Napisane przez bieska88 Pokaż wiadomość
Czym różni się nazwa mojego osobistego urządzenia od tych, podawanych tu przez inne kobiety?
Że Twój to IPL.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-20, 12:21   #4390
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Wiem, że do zabiegu nie może być opalona skóra, ale po zabiegu też nie można się opalać? Jak długo? Gdzieś teraz wyczytałam na szybko, że 2 tygodnie?
Ale jak opalisz skóre to potem nie bediesz mogla sie laserowac, bo na opalonej skorze laser duzo gorzej dziala.

Cytat:
Napisane przez bieska88 Pokaż wiadomość
Ja chodziłam do salonu na laser niecałe dwa lata, z małymi przerwami (Bikini, linia biała)
W tym czasie normalnie się opalałam, byłam na wakacjach. Oczywiście nie opalałam się w dniu zabiegu, ani dzień po. Nie zauważyłam plam, czy zmian skórnych, wtedy oczywiście bym tego nie robiła.
No ale to było bikini, nie nogi, czy ręce.
U mnie w salonie panie mówily, zeby sie nie opalać. A jak juz to smarowac sie filtrem nawet pod strojem kąpielowym i żeby kupić majtki z filtrem (?), bo promienie ponoć przechodza przez strój.
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-20, 13:15   #4391
bieska88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 11
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Mi też kazano smarować filtrem 50.
A majtek z filtrem nie znam

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Znowu podajesz nazwę Nie, nie byłaby. Widocznie modki wiedzą, że pseudolasery domowe nie działają, a już na pewno nie zastępują profesjonalnych laserów w salonach, skoro uznały to za reklamę. I przede wszystkim to jest spam, temat jest o laserowej depilacji. O domowych IPLach masz oddzielny wątek, tam możesz wciskać że za ~1500zł można rozwiązać problem z owłosieniem.

Że Twój to IPL.
Proszę cię, nie znając mojego przypadku nie wydawaj osądów, że to wciskanie kitu.
Ale dziękuję, za wskazanie, że jest inny wątek.
bieska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-20, 21:19   #4392
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez bieska88 Pokaż wiadomość
Mi też kazano smarować filtrem 50.
A majtek z filtrem nie znam

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------


Proszę cię, nie znając mojego przypadku nie wydawaj osądów, że to wciskanie kitu.
Ale dziękuję, za wskazanie, że jest inny wątek.
Depilacja laserem diodowym a tym, co masz w domu to naprawde zupelnie inne rzeczy na diodowy decyduja sie kobiety czesto z owlosieniem wynikajacym ze schorzen hormonalnych - tu nie chodzi tylko o "x tyg gladkosci" a o estetyke w obyciu sama ze soba wynikajacym z choroby, w ktorym wypadku Twoje rozwiazanie nawet noe bierze sie pod uwage

Spokojnie, nie kazdy tak ma, ale tez popieram kolezanke - trafilas kompletnie nie na ten watek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-20, 22:25   #4393
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
Ale jak opalisz skóre to potem nie bediesz mogla sie laserowac, bo na opalonej skorze laser duzo gorzej dziala.



U mnie w salonie panie mówily, zeby sie nie opalać. A jak juz to smarowac sie filtrem nawet pod strojem kąpielowym i żeby kupić majtki z filtrem (?), bo promienie ponoć przechodza przez strój.

Jak jestem opalona to wiem, że nie będę mogła iść na laser, ale właśnie nurtuje mnie w drugą stronę - czy po takim zabiegu jeśli się będę opalać to czy dostanę jakichś przebarwień itd. Tak sobie wszystko zaplanowałam, że przed wakacjami będę miała ostatni zabieg przed przerwą (do jesieni aż opalenizna zejdzie) i martwię się teraz czy sobie krzywdy tym nie zrobię, że krótko po zabiegu depilacji laserowej pojadę w pełne słońce.
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-26, 21:07   #4394
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

A któraś z Was robiła może zabieg tym laserem - MOTUS AX ?
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-05, 23:04   #4395
Imgarda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Jestem po pierwszym zabiegu laserem na bikini i 11 maja minie miesiąc od pierwszego zabiegu. Na chwilę obecną jestem zachwycona efektem prawie wszystkie włoski mi wypadły i jak na razie nic nie odrasta !!!! Jeżeli chodzi o opinię, że zabieg jest bolesny to prawda. Bikini bolało okropnie, natomiast łydki delikatne kucie jakby szpileczką ( w porównaniu do bikini to były łaskotki :haha: )
Koleżanka która jako pierwsza spróbowała laseru i jest po 2 zabiegu jest zachwycona choć twierdzi, że na bikini odrósł jej bardzo delikatny blond meszek natomiast nogi nie złapało w ogóle. Ale ona z natury jest jasną blondynką o jasnej oprawie (może tu jest pies pogrzebany ?? )

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2017-05-06 o 10:09 Powód: Reklama
Imgarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 20:01   #4396
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Imgarda Pokaż wiadomość
Jestem po pierwszym zabiegu laserem na bikini i 11 maja minie miesiąc od pierwszego zabiegu. Na chwilę obecną jestem zachwycona efektem prawie wszystkie włoski mi wypadły i jak na razie nic nie odrasta !!!! Jeżeli chodzi o opinię, że zabieg jest bolesny to prawda. Bikini bolało okropnie, natomiast łydki delikatne kucie jakby szpileczką ( w porównaniu do bikini to były łaskotki :haha: )
Koleżanka która jako pierwsza spróbowała laseru i jest po 2 zabiegu jest zachwycona choć twierdzi, że na bikini odrósł jej bardzo delikatny blond meszek natomiast nogi nie złapało w ogóle. Ale ona z natury jest jasną blondynką o jasnej oprawie (może tu jest pies pogrzebany ?? )
Ja juz mialam 6 zabiegow i ciagle odrastają.
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 20:16   #4397
201707171530
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 208
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Imgarda Pokaż wiadomość
Jestem po pierwszym zabiegu laserem na bikini i 11 maja minie miesiąc od pierwszego zabiegu. Na chwilę obecną jestem zachwycona efektem prawie wszystkie włoski mi wypadły i jak na razie nic nie odrasta !!!! Jeżeli chodzi o opinię, że zabieg jest bolesny to prawda. Bikini bolało okropnie, natomiast łydki delikatne kucie jakby szpileczką ( w porównaniu do bikini to były łaskotki :haha: )
Koleżanka która jako pierwsza spróbowała laseru i jest po 2 zabiegu jest zachwycona choć twierdzi, że na bikini odrósł jej bardzo delikatny blond meszek natomiast nogi nie złapało w ogóle. Ale ona z natury jest jasną blondynką o jasnej oprawie (może tu jest pies pogrzebany ?? )

Ja na bikini miałam trzy zabiegi jak dotąd. Zostało mi może 30% włosów, bardziej taki właśnie miękki meszek.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201707171530 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-26, 15:04   #4398
buszmenkaaa
Raczkowanie
 
Avatar buszmenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 262
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

dziewczyny, jeśli się zdecyduję teraz na depilację łydek, zachowam ten okres karencji 2 tyg nie wystawiania się na słońce bezpośrednio po zabiegu, to jeśli we wrześniu wybiorę się na kolejny zabieg, to jeśli moja skóra na łydkach będzie opalona to czy jest to jakieś przeciwskazanie? Nie będzie to opalenizna sprzed 2 dni, tylko taka "normalna" od chodzenia w krótkich spodenkach będzie to problem? Rozmawiałam z Panią i mówiła, że nie może to być aktywna opalenizna, ani nie mogę narażać się na słońce po zabiegu.

Jakie macie doświadczenia?
buszmenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-26, 15:42   #4399
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

korzystała któraś z Was z lasera Motus? Ponoć jest skuteczniejszy i mniej bolesny niż Light Sheer. Cena też wyższa.
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-26, 16:31   #4400
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
korzystała któraś z Was z lasera Motus? Ponoć jest skuteczniejszy i mniej bolesny niż Light Sheer. Cena też wyższa.
Widziałam tylko filmik na youtubie, dziewczyna miała wysmarowane nogi żelem a kosmetyczka jeździła głowica, mam wrażenie że mnóstwo miejsc pomija...
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-26, 16:41   #4401
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Widziałam tylko filmik na youtubie, dziewczyna miała wysmarowane nogi żelem a kosmetyczka jeździła głowica, mam wrażenie że mnóstwo miejsc pomija...
może to tylko tak wyglądało na filmiku Ciekawi mnie ten laser, bo ból na bikini głębokim Light Sheerem jest dla mnie nie do zniesienia Po Motusie mówią, że niby wystarczą 4 zabiegi.
Ja na pachy LS miałam już z 8 i nadal nie jest idealnie... to na pewno kwestia indywidualna.
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-26, 16:49   #4402
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
może to tylko tak wyglądało na filmiku Ciekawi mnie ten laser, bo ból na bikini głębokim Light Sheerem jest dla mnie nie do zniesienia Po Motusie mówią, że niby wystarczą 4 zabiegi.
Ja na pachy LS miałam już z 8 i nadal nie jest idealnie... to na pewno kwestia indywidualna.
Ja już miałam chyba 6LS i teraz jestem 3 mies po ostatnim zabiegu i po całości wszystko dorasta (bikini) do tego po ostatnim zabiegu mam blizny i nie wiem czy iść dalej, czy co robić, a za 2tyg urlop a ja laciata jak krowa będę w kostiumie biegać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-27, 09:54   #4403
little_Bella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 16
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez buszmenkaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny, jeśli się zdecyduję teraz na depilację łydek, zachowam ten okres karencji 2 tyg nie wystawiania się na słońce bezpośrednio po zabiegu, to jeśli we wrześniu wybiorę się na kolejny zabieg, to jeśli moja skóra na łydkach będzie opalona to czy jest to jakieś przeciwskazanie? Nie będzie to opalenizna sprzed 2 dni, tylko taka "normalna" od chodzenia w krótkich spodenkach będzie to problem? Rozmawiałam z Panią i mówiła, że nie może to być aktywna opalenizna, ani nie mogę narażać się na słońce po zabiegu.

Jakie macie doświadczenia?
Lepsze efekty są, gdy skóra nie jest opalona - większy kontrast między skórą a włosem. Pani wykonująca zabieg, może pozwolić sobie na użycie większej mocy bez obawy o poparzenie, a co za tym idzie - efekty są lepsze.
little_Bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-27, 12:06   #4404
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez buszmenkaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny, jeśli się zdecyduję teraz na depilację łydek, zachowam ten okres karencji 2 tyg nie wystawiania się na słońce bezpośrednio po zabiegu, to jeśli we wrześniu wybiorę się na kolejny zabieg, to jeśli moja skóra na łydkach będzie opalona to czy jest to jakieś przeciwskazanie? Nie będzie to opalenizna sprzed 2 dni, tylko taka "normalna" od chodzenia w krótkich spodenkach będzie to problem? Rozmawiałam z Panią i mówiła, że nie może to być aktywna opalenizna, ani nie mogę narażać się na słońce po zabiegu.

Jakie macie doświadczenia?
Wedlug mnie nie ma sensu. Im jąsniejsza skóra tym lepsze efekty. Szkoda wyrzucać kase w bloto. Ja mialam opalone nogi i robiąc bikini Pani mnie odesłała do domu ze względu na opalenizne.
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-27, 17:14   #4405
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Jestem po 4 zabiegach na pachy laserem diodowym. Włosów jest mniej, niektóre rosną trochę wolniej i są rzadsze. Ale nadal efekt jest daleki od oczekiwanego. Z tego co wyczytałam to wiele z Was poleca zachować większe odstępy między zabiegami, ale również w przypadku pach czy jedynie nóg i bikini? W salonie powiedziano mi, że najbardziej optymalnie jest co 4 tygodnie i tak też zrobiłam 4 zabiegi. Mając jednak wrażenie, że po tych 4 zabiegach efekt nadal jest zbyt mały, na kolejny zapisałam się po 7 tygodniach. Sama już nie wiem. Może uda się trafić lepiej z fazą wzrostu. Zaczynam się już niecierpliwić...
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-27, 18:04   #4406
buszmenkaaa
Raczkowanie
 
Avatar buszmenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 262
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

dzięki za odpowiedź, to chyba nie pozostaję mi nic innego jak poczekać do jesieni z łydkami w takim razie teraz zrobię pachy i bikini. Umówiłam się na poniedziałek, ale mam troszkę obawy, mam nadzieję, że pani będzie dokładna i nie zrobi mi mijaków
buszmenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-27, 19:30   #4407
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Filozofka888 Pokaż wiadomość
Jestem po 4 zabiegach na pachy laserem diodowym. Włosów jest mniej, niektóre rosną trochę wolniej i są rzadsze. Ale nadal efekt jest daleki od oczekiwanego. Z tego co wyczytałam to wiele z Was poleca zachować większe odstępy między zabiegami, ale również w przypadku pach czy jedynie nóg i bikini? W salonie powiedziano mi, że najbardziej optymalnie jest co 4 tygodnie i tak też zrobiłam 4 zabiegi. Mając jednak wrażenie, że po tych 4 zabiegach efekt nadal jest zbyt mały, na kolejny zapisałam się po 7 tygodniach. Sama już nie wiem. Może uda się trafić lepiej z fazą wzrostu. Zaczynam się już niecierpliwić...
7 tygodni to też za mało. Ten "efekt", który teraz masz i tak nie jest miarodajny, przy tak krótkich odstępach efekt ostateczny będzie pewnie jak po 2 zabiegach.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-28, 15:12   #4408
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

To jaki odstęp byłby najbardziej optymalny? Sama już nie wiem bo najczęściej czytałam, że w przypadku pach praktykuje się 4-8 tygodni. Ale patrząc na efekty (po 4 nie zniknęło nawet 50%) mam coraz większe wątpliwości hmm.

Początkowo myślałam, że dobrze bo szybciej pozbędę się włosków, ale patrząc na te "efekty" widzę, że tak nie jest.

Edytowane przez Filozofka888
Czas edycji: 2017-06-28 o 15:15
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 18:16   #4409
buszmenkaaa
Raczkowanie
 
Avatar buszmenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 262
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

czy któraś z was ma po laserze jakieś trwałe przebarwienia na skórze?

własnie się dokopałam do informacji, że jakoby laser "budzi do życia" uśpione komórki nowotworowe - jak możecie się do tego odnieść?
buszmenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-03, 09:05   #4410
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez buszmenkaaa Pokaż wiadomość
czy któraś z was ma po laserze jakieś trwałe przebarwienia na skórze?
Ja mam po ostatnim zabiegu, który był ok 3 mies temu.
Dzisiaj byłam na kolejnym, pani powiedziała, że te przebarwienia znikaja od 1 do 6 miesięcy.
No i mam wrażenie, że im bliżej końca tym bardziej boli, ale ostatnie 3 zabiegi robione tylko małą głowicą. Dzisiaj miałam 7 zabieg..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:38.