Objawy miesiączki,jednak brak krwawienia. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-23, 06:59   #1
positivelady
Raczkowanie
 
Avatar positivelady
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 39

Objawy miesiączki,jednak brak krwawienia.


..
__________________
I NY

Edytowane przez positivelady
Czas edycji: 2012-07-23 o 11:05
positivelady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 07:49   #2
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Objawy miesiączki,jednak brak krwawienia.

Cytat:
Napisane przez positivelady Pokaż wiadomość
Hej Miesiączkuję od 2 lat ,jednak moje miesiączki nie są regularne.Nieraz mam je co 30 dni , nieraz co 33 .
30-33 dni, to nie są nieregularne cykle

Cytat:
Ostatni raz kochałam sie jakoś 3 tygodnie temu bez zabezpieczenia ale nie doszło do wytrysku w pochwie (natomiast partner co jakiś czas wyjmował penisa z mojej pochwy i przecierał go leżącą obok koszulką,wiem głupi i idiotyczny pomysł,ale staraliśmy się kochać jak najostrożniej się da,a to nasze wycieranie było chęcią zapobiegnięcia dostania się preejakulatu , bo z tego co wiem tam też są plemniki).
Ostrożność nakazywałaby jednak zastosować prezerwatywę, a nie stosunek przerywany. Stosunek przerywany to żadna sensowna metoda zapobiegania ciąży. Skoro minęło już 14 dni od stosunku, zrób test z porannego moczu albo w ogóle idź do przychodni zrobić test z krwi
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 08:40   #3
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Objawy miesiączki,jednak brak krwawienia.

Cytat:
Napisane przez positivelady Pokaż wiadomość
Hej Miesiączkuję od 2 lat

Ostatni raz kochałam sie jakoś 3 tygodnie temu bez zabezpieczenia ale nie doszło do wytrysku w pochwie (natomiast partner co jakiś czas wyjmował penisa z mojej pochwy i przecierał go leżącą obok koszulką,wiem głupi i idiotyczny pomysł,ale staraliśmy się kochać jak najostrożniej się da,a to nasze wycieranie było chęcią zapobiegnięcia dostania się preejakulatu , bo z tego co wiem tam też są plemniki) .

Czy powinnam się martwić? Zrobić test? czy dostanę jeszcze miesiączkę i mam się nie martwić? PROSZĘ O POMOC..
Aż mnie poraził Twój wpis. Ile Ty masz lat dziecko Podejrzewam, że pare-naście po co Ci w tym wieku sex i jeszcze ten cały stres? Sex jest dla dorosłych!!! Dla nastolatków są inne okazje do wyrażania sympatii i miłosci

Gumki są tanie jak barszcz, więc jak czytam takie wypowiedzi, że partner się wycierał to nier wiem czy sie śmiać czy współczuć Całe szczęscie że wiesz ze to ,,głupi i idiotyczny pomysł"
Jeżeli partnera nie chce kupić gumki za 1 zł to zastanów się czy on traktuje to poważnie. Nawet puszka coli kosztuje wiecej niż złotówkę... jesteście mega nieodpowiedzialni.

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

aż z ciekawoscie odszukałam Twoje inne wpisy i co w marcu też zakładałaś wątek o tym że chyba jesteś w ciaży i że od tej pory dajesz sobie spokój z seksem a marcowy teksty o kreskach na płaskim brzuchu które mogą oznaczać ciazę i psikaniu się dezodorantem w miejscach intymnych przed stosunkiem mnie powaliły na plecy już wiem masz 16 lat tak jak przewidziałam
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 09:04   #4
positivelady
Raczkowanie
 
Avatar positivelady
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 39
Dot.: Objawy miesiączki,jednak brak krwawienia.

Prosze się ze mnie nie wyśmiewać konto to prowadze nie tylko ja. We wczesniejszych wątkach wypowiadałam się w imieniu koleżanki, bo miała podobny problem.Mam 18 lat koleżanka miała 16 i wiem ze jej zachowanie było głupie,ale to nie moja sprawa.ja teraz mam swój ,zupełnie inny problem .CZY TRZEBA W KAZYDM WĄTKU PISAC KOGO TO DOTYCZY ?OD RAZU JAKAŚ NAGONKA NA MNIE.A po prostu chciałam pomóc koleżance,słyszałam ze to forum jest skuteczne poprosiła mnie o załozenie wątku bo podsunelam jej ten pomysł,a tu jednak same wyśmiewające się z ludzi osoby.Zero jakiejkolwiek rady,pomocy.


Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość
Aż mnie poraził Twój wpis. Ile Ty masz lat dziecko Podejrzewam, że pare-naście po co Ci w tym wieku sex i jeszcze ten cały stres? Sex jest dla dorosłych!!! Dla nastolatków są inne okazje do wyrażania sympatii i miłosci

Gumki są tanie jak barszcz, więc jak czytam takie wypowiedzi, że partner się wycierał to nier wiem czy sie śmiać czy współczuć Całe szczęscie że wiesz ze to ,,głupi i idiotyczny pomysł"
Jeżeli partnera nie chce kupić gumki za 1 zł to zastanów się czy on traktuje to poważnie. Nawet puszka coli kosztuje wiecej niż złotówkę... jesteście mega nieodpowiedzialni.

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

aż z ciekawoscie odszukałam Twoje inne wpisy i co w marcu też zakładałaś wątek o tym że chyba jesteś w ciaży i że od tej pory dajesz sobie spokój z seksem a marcowy teksty o kreskach na płaskim brzuchu które mogą oznaczać ciazę i psikaniu się dezodorantem w miejscach intymnych przed stosunkiem mnie powaliły na plecy już wiem masz 16 lat tak jak przewidziałam
__________________
I NY
positivelady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 09:40   #5
Annabella_
Raczkowanie
 
Avatar Annabella_
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 322
Dot.: Objawy miesiączki,jednak brak krwawienia.

Całkowicie popieram kolezanki wyzej. Stosunek przerywany to nie jest metoda antykoncepcjna i mozesz byc w ciazy, zrób test 14 dni od stosunku.
Annabella_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 11:34   #6
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Objawy miesiączki,jednak brak krwawienia.

Więc obie jesteście siebie warte
skoro masz 18 lat to lepiej się nie chwal tym że Twój partner wycierał się co chwilę (ten ,,obraz mnie rozwala jakie to musi być romantyczne )
Druga rzecz to lepiej idź do lekarza skoro w wielu 16 lat (18 -2 lata) zaczęłaś miesiączkować

A jak piszesz za kogos to wystarczy napisać : moja koleżanka ma problem i nie wie co zrobić....
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 15:26   #7
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Objawy miesiączki,jednak brak krwawienia.

Ja sobie tylko próbuję wyobrazić to wyjmowanie i wycieranie i wyobraźnia mnie zawodzi.
narjia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 15:32   #8
truskawk_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 379
Dot.: Objawy miesiączki,jednak brak krwawienia.

On potem włożył tą koszulkę i poszedł do domu? Czy wycierał się twoją?

Stosunek przerywany to rosyjska ruletka. Teraz czekamy, trafiony czy pudło?
truskawk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 20:07   #9
positivelady
Raczkowanie
 
Avatar positivelady
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 39
Dot.: Objawy miesiączki,jednak brak krwawienia.

Cytat:
Napisane przez truskawk_a Pokaż wiadomość
on potem włożył tą koszulkę i poszedł do domu? Czy wycierał się twoją?

Stosunek przerywany to rosyjska ruletka. Teraz czekamy, trafiony czy pudło?
jakie wy wszystkie jesteście wredne ! Wiadomo że nie wycierał w tą w której miał chodzić. Tylko w taką starą niepotrzebną.poza tym ciekawe jakbyście wy sobie poradziły w takich warunkach w jakich byliśmy my.
środek nocy, jakaś działka za miastem , sklep oddalony o kilka kilometrow,który był już zamknięty.a człowiek też ma swoje potrzeby.to co miałam sobie prezerwatywe sama zrobić? Wszystkie takie mądralińskie a gdyby wam się tak przydarzyło to pewnie byście inaczej to widziały.
Nie ważne.. Widac na zwykłą pomoc,radę nie można liczyć, bo tylko jakieś wyśmiewanie się.

Miesiączkę już dostałam ..i dziękuję bardzo za cenne 'rady' o ile można to nazwać radami.

Temat nieaktualny
__________________
I NY
positivelady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 20:27   #10
Annabella_
Raczkowanie
 
Avatar Annabella_
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 322
Dot.: Objawy miesiączki,jednak brak krwawienia.

Cytat:
Napisane przez positivelady Pokaż wiadomość
jakie wy wszystkie jesteście wredne ! Wiadomo że nie wycierał w tą w której miał chodzić. Tylko w taką starą niepotrzebną.poza tym ciekawe jakbyście wy sobie poradziły w takich warunkach w jakich byliśmy my.
środek nocy, jakaś działka za miastem , sklep oddalony o kilka kilometrow,który był już zamknięty.a człowiek też ma swoje potrzeby.to co miałam sobie prezerwatywe sama zrobić?
To się nazywa odpowiedzialność i dorosłość Ponoszenie konsekwencji za głupotę.

BTW i kobiety w ciąży przez pierwsze trzy miesiące mogą mieć miesiączke
Annabella_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 20:56   #11
truskawk_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 379
Dot.: Objawy miesiączki,jednak brak krwawienia.

Cytat:
Napisane przez positivelady Pokaż wiadomość
jakie wy wszystkie jesteście wredne ! Wiadomo że nie wycierał w tą w której miał chodzić. Tylko w taką starą niepotrzebną.poza tym ciekawe jakbyście wy sobie poradziły w takich warunkach w jakich byliśmy my.
środek nocy, jakaś działka za miastem , sklep oddalony o kilka kilometrow,który był już zamknięty.a człowiek też ma swoje potrzeby.to co miałam sobie prezerwatywe sama zrobić? Wszystkie takie mądralińskie a gdyby wam się tak przydarzyło to pewnie byście inaczej to widziały.
Nie ważne.. Widac na zwykłą pomoc,radę nie można liczyć, bo tylko jakieś wyśmiewanie się.

Miesiączkę już dostałam ..i dziękuję bardzo za cenne 'rady' o ile można to nazwać radami.

Temat nieaktualny
Ja wcale nie byłam wredna, bo byłam w takiej sytuacji i sobie sama prezerwatywy nie robiłam. Tylko po prostu powstrzymałam swój zwierzęcy zapęd. Mam już dzieci i dlatego nie ryzykuje. Nie rozumiem gdzie ja cię wyśmiałam? No z tą koszulką to dla mnie śmieszne, ale jeśli tym uraziłam, to szczerze przepraszam.
Na przyszłość pomyśl o zabezpieczeniu, bo przerywany to żadna metoda.
truskawk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 11:16   #12
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Objawy miesiączki,jednak brak krwawienia.

Cytat:
Napisane przez positivelady Pokaż wiadomość
Wiadomo że nie wycierał w tą w której miał chodzić. Tylko w taką starą niepotrzebną.poza tym ciekawe jakbyście wy sobie poradziły w takich warunkach w jakich byliśmy my.
środek nocy, jakaś działka za miastem , sklep oddalony o kilka kilometrow,który był już zamknięty.a człowiek też ma swoje potrzeby.
starą, nie potrzebną czytaj brudną pewnie znalezioną gdzieś pod ławką w altance...

wyobraź sobie że masa ludzi znajduje się od czasu do czasu w mało sprzyjających warunkach i ma na siebie ochotę ale powstrzymują sie te parę godzin... (no chyba że tam siedzieliście uwiezieni parę dni ) albo po prostu robią sobie dobrze w inny sposób
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 13:18   #13
nimfawodna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 79
Dot.: Objawy miesiączki,jednak brak krwawienia.

Tylko zwierzęta mają potrzeby i jak sie im chce to MUSZĄ JUŻ!!
Dziewczyno, zastanow sie, a ciąża by Ci się przydała, bo może rozumu byś nabrała, ale szkoda dziecka...;/
__________________
27 lipca: nie mieszczę się w bojówki------>>27 sierpnia: mieszczę się w bojówki
nimfawodna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 18:08   #14
Natalie006
Przyczajenie
 
Avatar Natalie006
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 9
Dot.: Objawy miesiączki,jednak brak krwawienia.

Witam, jestem nowa na forum, ale znalazłam interesujący mnie wątek i mam do was pytanie, które mnie nurtuje.

Otóż, trzy i dwa tygodnie temu kochałam się z moim chłopakiem, zabezpieczaliśmy się jak zawsze prezerwatywą. Jestem PRAWIE pewna, że nie pękła ani ni było żadnych "przecieków". Miesiączki mam w miarę regularne, co 28-30 dni, każdy z nich trwa 4 albo 5 dni, zdarzyły się dwa wyjątki gdzie 6. Miesiąc temu okres spóźnił mi się 5 dni, teraz też tak jest. Trzy tygodnie temu gdy uprawialiśmy seks miała owulację. Wiem, że to trochę absurdalne, ale boję się że mogę być w ciąży. Ostatnio miałam dużo stresu, w tym zawał mojej babci i jej poważny stan, wciąż jestem lekko przeziębiona ( bolące gardło ) i często jestem zmęczona. Na dodatek od dnia gdzie rzekomy okres miał się pojawić, mam moje standardowe objawy:
-bolące, napuchnięte piersi
-lekki trądzik
-spora ilość przezroczystego śluzu o białawym zabarwieniu
-PMS
-pojawiające się co jakiś czas bóle jajników
Chciałam jutro kupić test ciążowy dla świętego spokoju, zawsze się denerwuje kiedy spóźnia mi się okres, zwłaszcza od kiedy współżyje z chłopakiem. Jaka jest wasza rada i opinia? Z góry dziękuję wam za odpowiedź. c;
Natalie006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:19.