ciąża czy nie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-05, 18:20   #1
inwazja
Raczkowanie
 
Avatar inwazja
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 118

ciąża czy nie?


Witam! 1 stycznia miałam ostatnią miesiączkę, 17 stycznia współżyłam z Mężem (w dni płodne). 1 lutego zrobiłam test i wyszedł pozytywnie, następnego dnia bolał mnie bardzo prawy jajnik ( aż utykałam na nogę), co o tym sądzić? Jestem w ciąży czy nie? Dodam że nie mam żadnych innych objawów.

Dodam jeszcze że 14, 15 i 16 przyjmowałam antybiotyk.
__________________
Wszystko co masz dzisiaj jest efektem wczorajszego wysiłku!

Szczęście
- coś do zrobienia, ktoś do kochania i nadzieja na coś

Edytowane przez inwazja
Czas edycji: 2014-02-05 o 18:21 Powód: zła data
inwazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 18:55   #2
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: ciąża czy nie?

zrób test z krwi to najlepszy sposób potwierdzenia tak wczesnej ciąży... to że bolał Cię jajnik raczej nie ma nic do rzeczy mnie bolał i w ciąży i przed ciążą. Skoro miałaś pozytywny test to raczej jesteś ale ja bym powtórzyła jeśli nie masz możliwości z krwi to chociaż sikany
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm


Edytowane przez (kicia)
Czas edycji: 2014-02-05 o 18:56
(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 20:00   #3
karolinaP103
Zadomowienie
 
Avatar karolinaP103
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 313
Dot.: ciąża czy nie?

Zalecam test ciążowy!
karolinaP103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 21:04   #4
kotek81
Zakorzenienie
 
Avatar kotek81
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 4 690
Dot.: ciąża czy nie?

Cytat:
Napisane przez inwazja Pokaż wiadomość
Witam! 1 stycznia miałam ostatnią miesiączkę, 17 stycznia współżyłam z Mężem (w dni płodne). 1 lutego zrobiłam test i wyszedł pozytywnie, następnego dnia bolał mnie bardzo prawy jajnik ( aż utykałam na nogę), co o tym sądzić? Jestem w ciąży czy nie? Dodam że nie mam żadnych innych objawów.

Dodam jeszcze że 14, 15 i 16 przyjmowałam antybiotyk.
gratuluję
kotek81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 00:59   #5
renatka1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7
Dot.: ciąża czy nie?

Hej dziewczyny jestem tu nowa, wiem ze pewnie są tutaj jakieś tematy juz z tymi problemami związanymi ale może ktoś mi pomoże. otóż z Narzeczonym staramy się o dzidzie 4 miesiąc, 20 grudnia miałam okres potem wspolzylismy co dwa dni również w dni płodne, 21 stycznia dostałam plamien które trwały 2,3 dni takie lekkie na wkładce było tylko widać, i od tamtej pory nic, robiłam juz testy ciążowe i są negatywne ( juz nie mam ochoty patrzeć na ta jedna kreskę ;(... może któraś z was miała taki problem i może mi Doradzić? .. dziękuję bardzo za wszelkie informacje pozdrawiam
renatka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 09:42   #6
Harakiri
Rozeznanie
 
Avatar Harakiri
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 742
Dot.: ciąża czy nie?

Cytat:
Napisane przez renatka1989 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny jestem tu nowa, wiem ze pewnie są tutaj jakieś tematy juz z tymi problemami związanymi ale może ktoś mi pomoże. otóż z Narzeczonym staramy się o dzidzie 4 miesiąc, 20 grudnia miałam okres potem wspolzylismy co dwa dni również w dni płodne, 21 stycznia dostałam plamien które trwały 2,3 dni takie lekkie na wkładce było tylko widać, i od tamtej pory nic, robiłam juz testy ciążowe i są negatywne ( juz nie mam ochoty patrzeć na ta jedna kreskę ;(... może któraś z was miała taki problem i może mi Doradzić? .. dziękuję bardzo za wszelkie informacje pozdrawiam
Może nie udało się a okres się spóźnia z innych powodów. Niestety nie zawsze udaje się od razu a tym bardziej jeśli jesteś zestresowana tym że się nie udaje a to nie sprzyja zagnieżdżeniu się jajeczka.
Ja kupiłam testy 2 różnych firm. I np. w poniedziałek zrobiłam jeden test najtańszy i na nim druga kreska była taka słabo widoczna to zobiłam ten droższy test i tylko jedną pokazał. Pomyślałam że poczekam ze 2 dni i zrobię jeszcze raz. W czwartek zrobiłam droższy i tańszy test i oba były pozytywne. Nie chcę robić nadziei ale jak widać czasem to od testy zależy czy pokaże akurat w dniu spodziewanej miesiączki czy później.
Wyskoczcie sobie gdzieś na weekend i zrelaksujcie, nic na siłę
Harakiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 18:29   #7
alonka00
Zakorzenienie
 
Avatar alonka00
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Roztocze
Wiadomości: 3 547
GG do alonka00
Dot.: ciąża czy nie?

Cytat:
Napisane przez renatka1989 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny jestem tu nowa, wiem ze pewnie są tutaj jakieś tematy juz z tymi problemami związanymi ale może ktoś mi pomoże. otóż z Narzeczonym staramy się o dzidzie 4 miesiąc, 20 grudnia miałam okres potem wspolzylismy co dwa dni również w dni płodne, 21 stycznia dostałam plamien które trwały 2,3 dni takie lekkie na wkładce było tylko widać, i od tamtej pory nic, robiłam juz testy ciążowe i są negatywne ( juz nie mam ochoty patrzeć na ta jedna kreskę ;(... może któraś z was miała taki problem i może mi Doradzić? .. dziękuję bardzo za wszelkie informacje pozdrawiam
powtórz test za dwa dni, może owulacja przesunęła ci się, plamienie w środku cyklu mogło być spowodowane właśnie owulacją albo implantacją, jak dalej będzie negatyw to lepiej do gina udaj się, może masz zaburzenia hormonalne
__________________
Mama pamięta...
6.12.2011

1.07.2013
alonka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-08, 19:07   #8
ulakosak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3
Dot.: ciąża czy nie?

Na sylwestrze trochę wypiłam i urwał mi się film aczkolwiek jestem pewna na 99% że do niczego nie doszło i jestem nadal dziewicą. Okres powinnam mieć jakoś 21-23 stycznia jest już 8 luty nie boli mnie brzuch nie mam żadnych objawów przedmiesiączkowych ale od 2 dni mam dziwne "upławy" w kolorze brązowo-czerwonym pachną one dziwnie, ale nie jakoś brzydko. Upławy nie zostają na bieliźnie tylko jak pójdę do łazienki się podetrzeć papierem wtedy wychodzą na papier są lepkie i czasami mają postać nitek.. Mam 16 lat okres miałam do tej pory raczej regularnie. Czy to może być ciąża czy jakaś chorba? Bardzo proszę o pomoc.
ulakosak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 00:00   #9
ewelajna25
Zadomowienie
 
Avatar ewelajna25
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: To stąd, to stamtąd, a czasem jeszcze skąd indziej;-)
Wiadomości: 1 200
Dot.: ciąża czy nie?

Cytat:
Napisane przez renatka1989 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny jestem tu nowa, wiem ze pewnie są tutaj jakieś tematy juz z tymi problemami związanymi ale może ktoś mi pomoże. otóż z Narzeczonym staramy się o dzidzie 4 miesiąc, 20 grudnia miałam okres potem wspolzylismy co dwa dni również w dni płodne, 21 stycznia dostałam plamien które trwały 2,3 dni takie lekkie na wkładce było tylko widać, i od tamtej pory nic, robiłam juz testy ciążowe i są negatywne ( juz nie mam ochoty patrzeć na ta jedna kreskę ;(... może któraś z was miała taki problem i może mi Doradzić? .. dziękuję bardzo za wszelkie informacje pozdrawiam

U mnie bylo tak, ze jakies 2 tyg po ostatnim okresie dostalam niewielkich plamien, trwaly 2-3dni i przeszly. Sadzilam, ze moze to hormony szaleja....potem okres juz nie przyszedl, ale to mi sie czasem zdarzalo, chociaz rzadko, ze spoznial sie o 2-3 dni. Testy ciazowe wykazywaly uparcie brak ciazy, stawialam wiec na zaburzenia hormonalne, ale prawie po tygodniu od spoznionego okresu wyszla w koncu blada kreseczka. Jak sie okazalo, przesunela mi sie owulacja, i w ciaze zaszlam, ale w stosunku do terminu z OM jest mlodsza o 2 tyg co zgadza sie zarowno z USG jak i moimi wyliczeniami.

Moze podobna syt ma miejsce u Ciebie, ale moze byc tez tak, ze okres po prostu sie spoznia i za chwile dostaniesz. Trzymam kciuki, zeby to jednak byla fasolka!
ewelajna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 18:19   #10
nunus89
Raczkowanie
 
Avatar nunus89
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomości: 243
Dot.: ciąża czy nie?

witam wszystkie starające i przyszłe mamusie
wraz z mężem podjęliśmy decyzję, iż chcemy zostać rodzicami, przyznam szczerze, że od dawna marzyłam o tym momencie...obecnie jest to jedyne moje marzenie. W związku z tym udałam się do lekarza gin, aby upewnić się czy nie ma jakichś przeciwwskazań i jest ok. Ostatnią miesiączkę miałam 29 stycznia, jest regularna co do godziny co 28 dni. (dosłownie rano się budzę dnia 28 i mam). 7 lutego byliśmy u gin, która potwierdziła, że mam 20mm pęcherzyk, który lada moment pęknie i powinniśmy intensywnie pracować tak więc uczyniliśmy przez dwa dni tzn. piątek i sobotę (wtedy czułam ból prawego jajnika, na którym była owulacja). Postaraniach odczuwam ból podbrzusza oraz nadwrażliwość sutków. Czy możliwe, że po tak krótkim czasie się udało? Czy możliwe są takie objawy w takim czasie? 4-5 dni od stosunku w czasie owulacji... takbym chciała dzidzię mmmm
proszę o radę bardziej doświadczonych ))
nunus89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 11:43   #11
malgosia1051
Zadomowienie
 
Avatar malgosia1051
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: stąd gdzie mnie nikt nie zobaczy i nie usłyszy:-)))
Wiadomości: 1 187
Dot.: ciąża czy nie?

Cytat:
Napisane przez renatka1989 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny jestem tu nowa, wiem ze pewnie są tutaj jakieś tematy juz z tymi problemami związanymi ale może ktoś mi pomoże. otóż z Narzeczonym staramy się o dzidzie 4 miesiąc, 20 grudnia miałam okres potem wspolzylismy co dwa dni również w dni płodne, 21 stycznia dostałam plamien które trwały 2,3 dni takie lekkie na wkładce było tylko widać, i od tamtej pory nic, robiłam juz testy ciążowe i są negatywne ( juz nie mam ochoty patrzeć na ta jedna kreskę ;(... może któraś z was miała taki problem i może mi Doradzić? .. dziękuję bardzo za wszelkie informacje pozdrawiam
musisz isc do lekarza lub zrób sobie test z krwi..... ja tak samo jak u ciebie ost miesiaczkie mialam 20grudnia i teraz jestem w 6 tyg ciazy.... ale test normalny wyszedl mi 2 kreski...
__________________
20 wrzesień 2014r
23.50
3950kg
60cm
Monika moja coreczka
malgosia1051 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-20, 09:08   #12
mesilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 5
Dot.: ciąża czy nie?

Witam Wszystkich Jestemu tu pierwszy raz więc się przedstawie jestem Gosia i mam mały problem tzn.może od początku, od paru lat jem Luteine na wywołanie okresu i tak jak zawsze po 10 dniach zażywania dostawałam okres. Teraz po 3dniach brania dostałam 2-dni takiego niewielkiego plamienia brzuch mnie boli jak przed okresem jakiś mam wiekszy apetyt, senność i cześciej chodze do ubikacji na to pierwsze ale może to jest spowodowane tym,że jestem przeżiębiona i więcej pije, a no i czasem jak wstaje z łóżka to mam małe zawroty głowy.No ale piersi mnie nie bolą a piszą ,że to jest główny objaw ciąży,to juz nie wiem. ą dodam jeszcze ,że niedługo będzie 4 tydzien od stosunku gdzie napewno skończyło się wszytko w środku. Może ktoś coś doradzi
mesilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-20, 19:05   #13
malgosia1051
Zadomowienie
 
Avatar malgosia1051
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: stąd gdzie mnie nikt nie zobaczy i nie usłyszy:-)))
Wiadomości: 1 187
Dot.: ciąża czy nie?

Cytat:
Napisane przez mesilla Pokaż wiadomość
Witam Wszystkich Jestemu tu pierwszy raz więc się przedstawie jestem Gosia i mam mały problem tzn.może od początku, od paru lat jem Luteine na wywołanie okresu i tak jak zawsze po 10 dniach zażywania dostawałam okres. Teraz po 3dniach brania dostałam 2-dni takiego niewielkiego plamienia brzuch mnie boli jak przed okresem jakiś mam wiekszy apetyt, senność i cześciej chodze do ubikacji na to pierwsze ale może to jest spowodowane tym,że jestem przeżiębiona i więcej pije, a no i czasem jak wstaje z łóżka to mam małe zawroty głowy.No ale piersi mnie nie bolą a piszą ,że to jest główny objaw ciąży,to juz nie wiem. ą dodam jeszcze ,że niedługo będzie 4 tydzien od stosunku gdzie napewno skończyło się wszytko w środku. Może ktoś coś doradzi

zrób test.
__________________
20 wrzesień 2014r
23.50
3950kg
60cm
Monika moja coreczka
malgosia1051 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-20 20:05:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:50.