Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-01, 22:53   #451
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
chyba tak.....
Dobranoc
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 23:35   #452
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Martilla Pokaż wiadomość
Aggie125 skoro jesteś z warszawy to polecam ci sklep firmowy Ziaji na Targowej, nie dość że dostaniesz tam wszystkie kosmetyki a jjak czegoś nie będzie to domówią, to jeszcze jest bardzo sympatyczna obsługa która chętnie doradzi.
O, dzieki za namiary Póki co zmieniłam prace i mam 5 minut spacerkiem od drogerii Donna na Żelaznej, tam, gdzie widziałam wszystko z serii Kolor Zaprogramowany. W ogóle dobrze zaopatrzona ta drogeria, mozna ja porównać z małym sklepikiem w podziemiach Metra Centrum - na Gwiazdke to tam robiłam hurtowo zakupy.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 13:21   #453
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Kupiłam dziś jednak masełko bursztynowe z peelingiem gratis za 10,50 i moja ciekawość co do zapachu została poskromiona właśnie wysmarowałam sobie łapki i wącham...i wącham...i nie wiem czym pachnie...ale ładnie cos mi się kojarzy z jakimiś perfumami z Avonu(?), ale nie przytomne sobie którymii w ogóle w pudełeczku pachnie inaczej....na skórze dużo ładniej! Zapach jest delikatny-nie świeży, ale tez nie ciężki...z niczym naturalnym mi się nie kojarzy-naprawdę trudno go określić Ale jeszcze dziwniejsze jest to, że to "masło" nie ma takiej konsystencji jak inne masła waniliowe czy rebuild-tylko lekkiego kremu-wręcz śmietanki...kolorek jasno kremowy(bardzo ładny) i odrobinka wystarczyła mi żeby posmarować całą rękę-a więc zapowiada się wydajne...ogólnie podoba mi się

EDIT!!! Mamprzypomina mi zapach perfum mojej koleżanki ale nie z Avonu-tylko YVES ROCHER- zapach ming shu!!!Uwielbiłam je wąchać...
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 13:35   #454
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Ani@1987 Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś jednak masełko bursztynowe z peelingiem gratis za 10,50 i moja ciekawość co do zapachu została poskromiona właśnie wysmarowałam sobie łapki i wącham...i wącham...i nie wiem czym pachnie...ale ładnie cos mi się kojarzy z jakimiś perfumami z Avonu(?), ale nie przytomne sobie którymii w ogóle w pudełeczku pachnie inaczej....na skórze dużo ładniej! Zapach jest delikatny-nie świeży, ale tez nie ciężki...z niczym naturalnym mi się nie kojarzy-naprawdę trudno go określić Ale jeszcze dziwniejsze jest to, że to "masło" nie ma takiej konsystencji jak inne masła waniliowe czy rebuild-tylko lekkiego kremu-wręcz śmietanki...kolorek jasno kremowy(bardzo ładny) i odrobinka wystarczyła mi żeby posmarować całą rękę-a więc zapowiada się wydajne...ogólnie podoba mi się

EDIT!!! Mamprzypomina mi zapach perfum mojej koleżanki ale nie z Avonu-tylko YVES ROCHER- zapach ming shu!!!Uwielbiłam je wąchać...
Ziajowa znajoma powiedziała mi, że to masło wg. niej pachnie fiołkami. Hm, fajnie, ale co ma bursztyn z fiołkami
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 14:22   #455
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Ziajowa znajoma powiedziała mi, że to masło wg. niej pachnie fiołkami. Hm, fajnie, ale co ma bursztyn z fiołkami
Hmmm...chyba troszkę tez czuje fiołki....ale jeśli ktoś wie jak pachnie ming shu to sie na pewno ze mną zgodzi że to masełko bardzo podobnie pachnie!
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 14:41   #456
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Ani@1987 Pokaż wiadomość
Hmmm...chyba troszkę tez czuje fiołki....ale jeśli ktoś wie jak pachnie ming shu to sie na pewno ze mną zgodzi że to masełko bardzo podobnie pachnie!
Ja się szalenie cieszę, że nie pachnie jak co poniektóre kosmetyki Sopot, czyli spalenizną z patelni...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 14:54   #457
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

oj, skoro to masło bursztynowe ma postać lekkiego kremu to ja chyba się nie skuszę wolę treściwe masła i balsamy, zwłaszcza ostatnio kiedy skóra mi się tak bardzo przesuszyła.

czekam na serię kokosową
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-02, 15:20   #458
Doma17
Rozeznanie
 
Avatar Doma17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Biiałystok
Wiadomości: 633
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Używałyście tego ?

1
nuno
krem antytrądzikowy tonujący odcień opalony


2
nuno
żel punktowy



3
nuno
maska z zieloną glinką


Sprawdza się?
Pomaga?
A, i ile kosztuje mniej więcej?
__________________

Doma17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 15:48   #459
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Doma17 Pokaż wiadomość
Używałyście tego ?

1
nuno
krem antytrądzikowy tonujący odcień opalony

2
nuno
żel punktowy


3
nuno
maska z zieloną glinką

Sprawdza się?
Pomaga?
A, i ile kosztuje mniej więcej?
Zajrzyj na KWC - są te produkty, mają podaną cenę i wiele wizażanek je oceniło. Ja używałam maski nuno i opisałam ją już nawet chyba w pierwszej części tego wątku.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 09:27   #460
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Doma17 możesz także przeszukać ten wątek(a szczególnie jego pierwszą część)sama pisałam już tu na temat kremu tonującego i maski z zieloną glinką (a właśnie wczoraj kupiłam drugie opakowanie tej maseczki) a żel punktowy nuno już kilka razy mnie kusił(ale jakoś zawsze pozostaje przy innym punktowym preparacie który mnie nie zawodzi)
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 10:31   #461
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

dziewczyny zapytam się czy masełko waniliowe ziaja nadaje się do twarzy,bo się czaję 2 miesiące,dodam,że moja skóra twarzy znosi wszystko,jak u słonia,ale czy dobrze nawilży cerę 26latki?
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-03, 12:13   #462
dziewczynka87
Rozeznanie
 
Avatar dziewczynka87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 605
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
a więc byłam w sklepie firmowym Ziaji w Poznaniu na ul. Sikorskiego 18 - wygląda bardziej jak hurtownia, takie biurowe pomieszczenia, ale też regały i szafki z produktami do sprzedaży detalicznej
Mam ogromne pytanie odnośnie tego sklepu na Sikorskiego... jak można się dostać na tą ulicę, to jest gdzieś w centrum? bo w Poznaniu studiuję, ale dokładnie nie kojarzę tej ulicy... mogłabyś mi ewentualnie podać jakiś punkt odniesienia do tego sklepu, nie wiem, może coś charakterystycznego...
z góry dziękuję za odpowiedź i przepraszam za OT
dziewczynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 12:53   #463
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Iwona 25 Pokaż wiadomość
dziewczyny zapytam się czy masełko waniliowe ziaja nadaje się do twarzy,bo się czaję 2 miesiące,dodam,że moja skóra twarzy znosi wszystko,jak u słonia,ale czy dobrze nawilży cerę 26latki?
Co niektóre dziewczyny pisały tu kiedyś o stosowaniu masła na twarz i z tego co pamiętam, nic się złego nie działo. Ale pewnie jak zwykle reakcja indywidualna.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 15:20   #464
nri
Zadomowienie
 
Avatar nri
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 687
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Na prosbe elianki dziele sie swoimi wrazeniami :

Pro, maska zwezajaca pory - genialna! Nie wiem jak to sie stalo ale zadzialala juz po pierwszym uzyciu. A myslalam, ze bede musiala sie pogodzic z faktem, ze moja cera wyglada jakby byla zrobiona drukarka iglowa

Pro, krem do stop z AHA - rowniez genialny - w opinii mojej i mojej matki jedyny skuteczny krem do stop. Na prawde zmiekcza.

Maslo kakaowe w sprayu
- kolejny hit. Poprawil mi koloryt cery juz po kilku uzyciach, czego nie dokonaly inne kosmetyki z tej serii. Pachnie przyjemnie, niestety niewydajny.

Krem Biobalans matujacy - dobry, rzeczywiscie matuje, niestety posiada filtry UV, co dla osob uzywajacych kremow z wysokim faktorem moze byc problemem.

Krem Biobalans normalizujacy - przyzwoity, pomaga utrzymac efekt osiagniety maska zwezajaca i utrzymuje cere w dobrej kondycji, poprawia jej stan. Jednak na powazne problemy z cera, polecalabym cos lepszego, najlepiej aptecznego.

Krem do rak glicerynowo-ogorkowy - przyjemny zapach i lekka konsystencja (nigdy nie lubilam kremow do rak, gdyz byly za ciezkie). Niemniej nie nadaja sie do zniszczonych dloni.

Krem pod oczy pietruszkowy - Pielegnuje i skora pod oczami robi sie gladsza - aczkolwiek zmarszczek jako takich nie mam, wiec trudno okreslic mi jego dzialanie w tym wzgledzie.

Krem pod oczy phytoactive - gdy zobaczylam recenzje w KWC bylam w szoku, bo imo to bardzo dobry krem. W cudowny sposb niweluje efekt nocnych sesji komputerowych

Jesli jeszcze mi sie cos przypomni, to dopisze
__________________
Wymianka
nri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 15:50   #465
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Widzę, że nri właśnie częściowo odpowiedziała na pytanie, które chcę zadać Ale może jeszcze któraś z Was się podzieli doświadczeniami z kremami ziaji pod oczy? Z którego jesteście zadowolone?
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 17:44   #466
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez nri Pokaż wiadomość
Na prosbe elianki dziele sie swoimi wrazeniami :

Pro, maska zwezajaca pory - genialna! Nie wiem jak to sie stalo ale zadzialala juz po pierwszym uzyciu. A myslalam, ze bede musiala sie pogodzic z faktem, ze moja cera wyglada jakby byla zrobiona drukarka iglowa

Pro, krem do stop z AHA - rowniez genialny - w opinii mojej i mojej matki jedyny skuteczny krem do stop. Na prawde zmiekcza.

Maslo kakaowe w sprayu - kolejny hit. Poprawil mi koloryt cery juz po kilku uzyciach, czego nie dokonaly inne kosmetyki z tej serii. Pachnie przyjemnie, niestety niewydajny.

Krem Biobalans matujacy - dobry, rzeczywiscie matuje, niestety posiada filtry UV, co dla osob uzywajacych kremow z wysokim faktorem moze byc problemem.

Krem Biobalans normalizujacy - przyzwoity, pomaga utrzymac efekt osiagniety maska zwezajaca i utrzymuje cere w dobrej kondycji, poprawia jej stan. Jednak na powazne problemy z cera, polecalabym cos lepszego, najlepiej aptecznego.

Krem do rak glicerynowo-ogorkowy - przyjemny zapach i lekka konsystencja (nigdy nie lubilam kremow do rak, gdyz byly za ciezkie). Niemniej nie nadaja sie do zniszczonych dloni.

Krem pod oczy pietruszkowy - Pielegnuje i skora pod oczami robi sie gladsza - aczkolwiek zmarszczek jako takich nie mam, wiec trudno okreslic mi jego dzialanie w tym wzgledzie.

Krem pod oczy phytoactive - gdy zobaczylam recenzje w KWC bylam w szoku, bo imo to bardzo dobry krem. W cudowny sposb niweluje efekt nocnych sesji komputerowych

Jesli jeszcze mi sie cos przypomni, to dopisze
nawet nie pamietam, że prosiłam, ale dziękuje odnośnie maski zwezającej pory mam takie same odczucia, a co do kremu do stóp- tylko utwierdzam się w przekonaniu że musze go mieć

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Widzę, że nri właśnie częściowo odpowiedziała na pytanie, które chcę zadać Ale może jeszcze któraś z Was się podzieli doświadczeniami z kremami ziaji pod oczy? Z którego jesteście zadowolone?
ja mam pietruszkowy i jestem zadowolona. Nie mam zmarszczek (bardzo) ale krem jest lekki, odświeża i nawilża dobrze działa na oczki zmęczone wiecznym wyślępianiem się w monitor. jest ok
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 21:33   #467
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość

ja mam pietruszkowy i jestem zadowolona. Nie mam zmarszczek (bardzo) ale krem jest lekki, odświeża i nawilża dobrze działa na oczki zmęczone wiecznym wyślępianiem się w monitor. jest ok
Dziękuję za odpowiedź Zastanawiam się, na który się skusić
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-04, 10:27   #468
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Widzę, że nri właśnie częściowo odpowiedziała na pytanie, które chcę zadać Ale może jeszcze któraś z Was się podzieli doświadczeniami z kremami ziaji pod oczy? Z którego jesteście zadowolone?
Ja mam krem Calma pod oczy i jak dla mnie nic nie robi...dobrze że dostałam go gratis do kremu nawilżającego jest za rzadki i jakiś taki nijaki po prostu-a moja mama używa pietruszkowego i jest zadowolona(muszę go chyba sobie tez użyć jak piszecie że fajny)

Użyłam dziś rano peelingu Sopot-gratis do masełka bursztynowego-i dobrze, bo jest bardzo słaby...brzydko pachnie i w ogólne nie wygładza!

A ta maseczką Pro zwężającą pory to tak kusicie że muszę ja zamówić jutro idę po peeling mocny i jak zużyje choć 1 do końca maseczkę z 3 które ostatnio kupiłam... to na pewno poproszę o sprowadzenie tez tej maseczki
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-04, 14:59   #469
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Widzę, że nri właśnie częściowo odpowiedziała na pytanie, które chcę zadać Ale może jeszcze któraś z Was się podzieli doświadczeniami z kremami ziaji pod oczy? Z którego jesteście zadowolone?
ja miałam Calmę. Nie powiem żeby cokolwiek specjalnego robił. Nie polecam.
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-04, 15:33   #470
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
ja miałam Calmę. Nie powiem żeby cokolwiek specjalnego robił. Nie polecam.
Wg. mnie ten krem niczego nie robi, przynajmniej nie szkodzi
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-04, 17:31   #471
Xalamina
Przyczajenie
 
Avatar Xalamina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7
GG do Xalamina
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

serię kakaową wypróbowałam! Jest świetna i godna polecenia.
Xalamina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 08:01   #472
pchła
Raczkowanie
 
Avatar pchła
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 123
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

kiedyś ktoś pisał tutaj o sklepie z kosmetykami ziaji w pobliżu novotelu w Krakowie. mogłabym prosić o powtórzenie tej informacji? pamiętam że było to w jakiejś uliczce, przypuszczam że z lewej strony hotelu ale może się mylę
pchła jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 08:38   #473
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez pchła Pokaż wiadomość
kiedyś ktoś pisał tutaj o sklepie z kosmetykami ziaji w pobliżu novotelu w Krakowie. mogłabym prosić o powtórzenie tej informacji? pamiętam że było to w jakiejś uliczce, przypuszczam że z lewej strony hotelu ale może się mylę
To ja.
Sklep do duży market Ruchu dokładnie na tyłach hotelu, patrząc od ul. Kościuszki. Na prawo od poczty, na pewno znajdziesz. Ziaja jest też kilkanaście metrów dalej w bocznej uliczce na rogu.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 09:22   #474
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Ani@1987 Pokaż wiadomość
Ja mam krem Calma pod oczy i jak dla mnie nic nie robi...dobrze że dostałam go gratis do kremu nawilżającego jest za rzadki i jakiś taki nijaki po prostu-a moja mama używa pietruszkowego i jest zadowolona(muszę go chyba sobie tez użyć jak piszecie że fajny)
Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
ja miałam Calmę. Nie powiem żeby cokolwiek specjalnego robił. Nie polecam.
Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Wg. mnie ten krem niczego nie robi, przynajmniej nie szkodzi
Dziewczyny dzięki za opinie Przynajmniej wiem, którego na pewno nie kupię
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 14:28   #475
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Kupilam dzisiaj maslo bursztynowe z peelingiem gratis i krem z kamfora

Maslo tylko powachalam i wyprobowalam na dloni i faktycznie pachnie raczej kwiatowo niz bursztynowo, a konsytetncje ma raczej taka sama jak inne masla Ziaji, peelingu nie probowalam jeszcze.

A krem z kamfora pachnie maksymalnie kamforowo---ostrzegam!
Kupilam mamie, bo ona lubi ten zapach, ale jak dziala jeszcze nie mam pojecia
__________________

I'm not livin' to be a Mrs.





Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 14:59   #476
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Widzę, że nri właśnie częściowo odpowiedziała na pytanie, które chcę zadać Ale może jeszcze któraś z Was się podzieli doświadczeniami z kremami ziaji pod oczy? Z którego jesteście zadowolone?
Ja mialam Kozie mleko.Wystarczy zajrzec na opinie na KWC,zeby trzymac sie zdaleka Niemilosiernie mnie uczulil
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 16:10   #477
Kissi
Raczkowanie
 
Avatar Kissi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 459
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Widzę, że nri właśnie częściowo odpowiedziała na pytanie, które chcę zadać Ale może jeszcze któraś z Was się podzieli doświadczeniami z kremami ziaji pod oczy? Z którego jesteście zadowolone?

Mam calmę pod oczy.
Na pewno Ci nie zaszkodzi, choć cudów też nie poczyni
Lekki, nawilżający krem. Dobry pod makijaż, bo błyskawicznie się wchłania.

Czego można więcej chcieć za tę cenę?
Kissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 16:43   #478
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez dziewczynka87 Pokaż wiadomość
Mam ogromne pytanie odnośnie tego sklepu na Sikorskiego... jak można się dostać na tą ulicę, to jest gdzieś w centrum? bo w Poznaniu studiuję, ale dokładnie nie kojarzę tej ulicy... mogłabyś mi ewentualnie podać jakiś punkt odniesienia do tego sklepu, nie wiem, może coś charakterystycznego...
z góry dziękuję za odpowiedź i przepraszam za OT
sama Ci nie wytłumaczę, bo nie potrafię - pierwszy [i jedyny jak na razie] raz jechałam tam z TŻ ale na tej stronie: http://www.ziaja.poznan.pl/hurtownia...tykow/kontakt/ jest mapka
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 16:52   #479
lalicja
Wtajemniczenie
 
Avatar lalicja
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 2 036
GG do lalicja
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Doma17 Pokaż wiadomość
Używałyście tego ?

1
nuno
krem antytrądzikowy tonujący odcień opalony

2
nuno
żel punktowy


3
nuno
maska z zieloną glinką

Sprawdza się?
Pomaga?
A, i ile kosztuje mniej więcej?

ja stosuję maskę z zieloną glinką, kosztowała w aptece jakies 5zł i powiem ze jest ok, co prawda cudów nie czyni, ale ładnie hamuje wydzielanie sebum i ładnie oczyszcza twarz.

A co do kosmetyków ziaji ogólnie, to na codzień używam płynu do demakijażu, dwufazowego i chyba już nie zamienię go na inny i jeszcze dla Córci używam ziajki, kremu do twarzy i też uważam że jest rewelacyjny
__________________
moja Naduleńka










lalicja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 17:34   #480
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Byłam w sklepiku firmowym Ziaji i nabłyam razem z mamą mnóstwo kosmetyków
Dla mnie: bursztynowe masło oraz z serii Pro płyn zmiękczający do skórek i maska ściągająca do twarzy, a dla mamy masło i spray Rebuild, peeling Sopot (gratisowy do mojego masła) i dla całej rodzinki mydło pod prysznic oliwkowe (super pachnie).
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:03.