Czym dziś pachniesz Wizażanko? :) - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-10-08, 16:27   #841
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? :)

A ja jestem dzisiaj bezzapachowa. Dopiero się uporałam z bólem brzucha, który skutecznie zniechęcał mnie do wszystkiego. Może coś sobie zapodam na wieczór.
koko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-08, 16:28   #842
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? :)

Cytat:
Napisane przez Toccata
Nie wyperfumowałam się dziś niczym, nie pobiegłam niczego testować w perfumerii... A wszystko to przez czające się na rękawie bluzki wspomnienie wczorajszego Kyoto Comme des Garcons... Po raz kolejny zostałam wzięta do niewoli, ale tym razem bez cienia wątpliwości, czy warto te perfumy mieć. Nawet wyjątkowo paskudne opakowanie nie jest mnie w stanie zniechęcić.
Toccato, powiedz mi, to Guerilla jeszcze funkcjonuje? Bo myślałam, że na czas przenosin butik został zamknięty. I jeszcze jedno - czy Guerilla jest po stronie Śródmieścia, czy po stronie praskiej? Bo jakoś nigdy nie mogłam się tam dowlec, a strasznie mnie z kolei "spozywcze" CdG kuszą
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-08, 17:11   #843
Toccata
Zadomowienie
 
Avatar Toccata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? :)

Hybris, Guerilla chwilowo nie funkcjonuje, są w trakcie przenosin. Z tego co zrozumiałam, zgodnie z filozofią firmy Guerille znajdują się w jednym miejscu przez rok, a potem zmieniają miejsce. Za jakiś czas sklep będzie gdzieś w centrum. Zostawiłam panu swojego maila, obiecał mnie powiadomić, kiedy tylko gdzieś się zainstalują.Sklep jest zamknięty zawsze. Trzeba dzwonić.
Trafić tam też jest wielką sztuką, ja błądziłam bardzo długo, a w końcu powiedziałam - "dość tego, mam to w nosie, wychodzę na powierzchnię" Wlazłam na schody, które - jak sądziłam - miały prowadzić na górę mostu. I nieoczekiwanie stanęłam pod zamkniętymi drzwiami oklejonymi undergroundowym czarno-żółtym plakatem z napisem "Guerilla". Szarpnęłam za klamkę, chwilę postałam niezdecydowana , po czym w przypływie odwagi zadzwoniłam i zostało mi otworzone

Perfum już kupić nie można, ale mają parę testerów. Zdaje się, że będzie tam teraz inny sklep również z japońską odzieżą, prowadzony przez tych samych braci (ale nie jestem pewna, może źle zrozumiałam, byłam całkiem pochłonięta nowymi zapachami ).

Aha - tak, sklep znajdował się po stronie praskiej, w jednej z wieżyc. Jeśli jechałabyś tramwajem od strony Dworca Centralnego, musisz wysiąść
na moście i trochę się cofnąć. Ja schodziłam w dół, przeszłam przez centrum handlowe Arkada wypytując prawie wszystkich właścicieli butików o Guerillę (nikt nie wiedział ) i poszłam jeszcze dalej, za parking, aż wreszcie w miejscu, gdzie zupełnie nie spodziewałam się istnienia jakiejkolwiek świątyni handlu zaczęłam piąć się w górę ku miejscu przeznaczenia .
Trochę mętnie tłumaczę , ale naprawdę cieżko tam trafić.


Aaaaa... i to chyba będzie ważna informacja dla każdej fanatyczki sztuki perfumiarskiej - najprawdpodobniej bracia wprowadzą do sprzedaży perfumy Serge'a Lutensa
Toccata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-08, 17:33   #844
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? :)

Cytat:
Napisane przez Toccata
Hybris, Guerilla chwilowo nie funkcjonuje, są w trakcie przenosin. Z tego co zrozumiałam, zgodnie z filozofią firmy Guerille znajdują się w jednym miejscu przez rok, a potem zmieniają miejsce. Za jakiś czas sklep będzie gdzieś w centrum. Zostawiłam panu swojego maila, obiecał mnie powiadomić, kiedy tylko gdzieś się zainstalują.Sklep jest zamknięty zawsze. Trzeba dzwonić.
Trafić tam też jest wielką sztuką, ja błądziłam bardzo długo, a w końcu powiedziałam - "dość tego, mam to w nosie, wychodzę na powierzchnię" Wlazłam na schody, które - jak sądziłam - miały prowadzić na górę mostu. I nieoczekiwanie stanęłam pod zamkniętymi drzwiami oklejonymi undergroundowym czarno-żółtym plakatem z napisem "Guerilla". Szarpnęłam za klamkę, chwilę postałam niezdecydowana , po czym w przypływie odwagi zadzwoniłam i zostało mi otworzone

Perfum już kupić nie można, ale mają parę testerów. Zdaje się, że będzie tam teraz inny sklep również z japońską odzieżą, prowadzony przez tych samych braci (ale nie jestem pewna, może źle zrozumiałam, byłam całkiem pochłonięta nowymi zapachami ).

Aha - tak, sklep znajdował się po stronie praskiej, w jednej z wieżyc. Jeśli jechałabyś tramwajem od strony Dworca Centralnego, musisz wysiąść
na moście i trochę się cofnąć. Ja schodziłam w dół, przeszłam przez centrum handlowe Arkada wypytując prawie wszystkich właścicieli butików o Guerillę (nikt nie wiedział ) i poszłam jeszcze dalej, za parking, aż wreszcie w miejscu, gdzie zupełnie nie spodziewałam się istnienia jakiejkolwiek świątyni handlu zaczęłam piąć się w górę ku miejscu przeznaczenia .
Trochę mętnie tłumaczę , ale naprawdę cieżko tam trafić.


Aaaaa... i to chyba będzie ważna informacja dla każdej fanatyczki sztuki perfumiarskiej - najprawdpodobniej bracia wprowadzą do sprzedaży perfumy Serge'a Lutensa
Toccato, serdecznie dzieki za wyczerpujący opis , już sobie wyobrażam, gdzie to jest. Ja niestety troche się boję okolic Mostu Poniatowskiego, bo kiedyś tam o włos unieknęłam napadu, więc chyba poczekam, aż panowie się gdzieś przeniosą. Zwłaszcza, że cos pewnie chciałabym jednak tam nabyć O Serge'u Lutensie juz słyszałam i też się cieszę. Wprawdzie niedługo dostanę od bardzo dobrej duszy próbeczkę Ambre Sultan, ale chciałabym poznać i inne cuda
Zresztą ostatnio wydałam na perfumy tyle, że powinnam zdecydowanie przystopować... a tak mnie kusi Ambra i Heliotrope Etro....
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-08, 19:08   #845
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? :)

Cytat:
Napisane przez koko
A ja jestem dzisiaj bezzapachowa. Dopiero się uporałam z bólem brzucha, który skutecznie zniechęcał mnie do wszystkiego. Może coś sobie zapodam na wieczór.
Na samotny wieczór z piwem i komputerem- Mira Bai.
koko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-08, 19:19   #846
Toccata
Zadomowienie
 
Avatar Toccata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? :)

Cytat:
Napisane przez hybris
Ja niestety troche się boję okolic Mostu Poniatowskiego, bo kiedyś tam o włos unieknęłam napadu, więc chyba poczekam, aż panowie się gdzieś przeniosą.
Okolica jest faktycznie koszmarna. Ja też niechętnie powtórzyłabym tą eskapadę. Ale podejrzewam, że w centrum też sobie znajdą upiorną lokalizację
Toccata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-09, 11:43   #847
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? :)

Cała od stóp do głów Escadą Collection. Swoją własną flachą!
koko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-09, 11:52   #848
Toccata
Zadomowienie
 
Avatar Toccata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? :)

A gdzie ją kupiłaś szczęściaro?
Toccata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-09, 12:01   #849
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? :)

Cytat:
Napisane przez Toccata
A gdzie ją kupiłaś szczęściaro?
Toccato, pytanie skierowane do koko, ale ja też Ci moge odpowiedziec Na forum gazety.pl była jakieś 2 tygodnie temu akcja społeczna - jedna Forumka wyśledziła EC w Toruniu, a druga poszła, wynegocjowała baaardzo korzystną cenę i kupiła dla siebie, dla koko, dla mnie i jeszcze dla dwóch dziewczyn, w sumie 5 sztuk
Niestety, w perfumerii, w której robiła zakupy, została już tylko jedna flaszka EC z 1998/99 r. ale zapach jest popsuty, co zresztą na własnej skórze sprawdziła koleżanka kupująca. Takoż to źródełko EC zostało wysuszone.
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-09, 12:07   #850
Toccata
Zadomowienie
 
Avatar Toccata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? :)

Dzięki, hybris, za wyjaśnienia
Dawno temu chciałam sobie kupić EC, ale przerażała mnie objętość + oczywiście cena. Nie spodziewałam się, że ten zapach zniknie
W ogóle przeraża mnie tendencja do wycofywania zapachów, które lubię. Jakiś spisek normalnie
Toccata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-09, 12:22   #851
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? :)

Cytat:
Napisane przez Toccata
Dzięki, hybris, za wyjaśnienia
Dawno temu chciałam sobie kupić EC, ale przerażała mnie objętość + oczywiście cena. Nie spodziewałam się, że ten zapach zniknie
W ogóle przeraża mnie tendencja do wycofywania zapachów, które lubię. Jakiś spisek normalnie
Toccato, zgadzam się, to musi być spisek!
W ramach protestu własnie wypsikałam się Le Feu d'Issey Issey Miyake. Wycofanym juz, of course
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-09, 12:37   #852
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? :)

Cytat:
Napisane przez Toccata

Dawno temu chciałam sobie kupić EC, ale przerażała mnie objętość + oczywiście cena.
No cena Collection jest przerażająca, ale objętość dla mnie wcale nie, toz to ino 50 ml a to szybko schodzi, choć Collection jest bardzo intensywna i nie trzeba się nią zlewać w wielkiej ilości
Jestem bardzo zdumiona popularnością tego zapachu. Kiedy ja zaczynałam uzywać Collection, nikt jej nie znał, koleżanki pytały czym pachnę ja mam wielki tester Collection 100 ml nabyty za dawnych dobrych czasów od nieodżałowanego Grycka (wieki temu to było!).

A ja dziś po ostatnich dniach Scentowania, maniakalnego zużywania próbek pachnę Love in Paris Niny Ricci. Miałam ochotę na coś innego, zresztą, bardzo lubię ten zapach
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-09, 13:30   #853
Toccata
Zadomowienie
 
Avatar Toccata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? :)

To tylko "pięćdziesiątka"?:eek : Zawsze wydawało mi się, że seta
Tym badziej przerażająca jest ta cena.

W ramach protestu idę się wykąpać w Belle. I poprzeglądam sobie Allegro .

Jak to się stało, że spośród pięciu Escad tylko jedna była popsuta? Inny rocznik?
Toccata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-09, 13:45   #854
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? :)

Cytat:
Napisane przez Toccata
Jak to się stało, że spośród pięciu Escad tylko jedna była popsuta? Inny rocznik?
Toccato, ta popsuta Escada była wersją z sezonu 1998/99, więc to już 7 letnie perfumy... miało prawo jej coś w międzyczasie zaszkodzić, niestety
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-09, 13:52   #855
Toccata
Zadomowienie
 
Avatar Toccata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? :)

Znalazłam w e-perfumy limitowankę Guerlaina z 2001 r., którą bardzo kiedyś kochałam. Wczoraj omal nie złożyłam zamówienia, ale zaczęłam się zastanawiać, czy właśnie nie będzie popsuta Jak myślisz, można ryzykować?
Toccata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-09, 13:56   #856
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? :)

Cytat:
Napisane przez Toccata
Znalazłam w e-perfumy limitowankę Guerlaina z 2001 r., którą bardzo kiedyś kochałam. Wczoraj omal nie złożyłam zamówienia, ale zaczęłam się zastanawiać, czy właśnie nie będzie popsuta Jak myślisz, można ryzykować?
Toccato, 2001 to jeszcze nie tragedia. Ja mam w tej chwili dwie EC, z 2002 i 2001 roku, nic im nie brakuje. Więc ja bym się specjalnie nie wahała, a przynajmniej nie ze względu na datę
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-09, 14:01   #857
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? :)

Tak, ja też mam tę Escadę z 2001 i jest w porządku. Poza tym nie zapominajmy że Belle de Minuit to jest limitowanka z 2000 roku i jest jak najbardziej w porządku (sporo dziewczyn ją ma i nikt nie skarżył się na to, żeby była zepsuta).
koko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-09, 15:31   #858
Melvina
Rozeznanie
 
Avatar Melvina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 608
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? :)

Ja dziś pachnę Summer Kenzo
Melvina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-09, 15:53   #859
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? :)

Cytat:
Jestem bardzo zdumiona popularnością tego zapachu
hm, myślę, ze wcale nie jest tak popularny, poza enklawami forum (forów) o perfumach. nie znam nikogo prócz Ciebie (i siebie oczywiście), kto by to miał/tego używał
elve jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-09, 17:16   #860
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? :)

Lolita Lempicka
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-09, 18:25   #861
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? :)

Angel Lilly próbka
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-09, 20:18   #862
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? :)

Addict eau fraîche
tornado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-10, 07:18   #863
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? :)

testuje very irresistible sensual Givenchy..
nie wiem ... w sumie zle nie jest..ale chyba na testach poprzestane..
evee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-10, 07:43   #864
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? :)

A wąchałaś go już? Testowałaś? A siostra? Jakie lubi zapachy? Jeśli mocno kwiatowe, powinien jej się spodobać. A jak nie, to hm, od czego mamy targowisko?

Pixie, zazwyczaj podobają jej się wszystkie (no, prawie ) moje zapachy Zostało mi jeszcze trochę czasu (całkiem sporo ) na wręczenie prezentu, więc na razie trudno mi będzie powiedzieć coś konkretniejszego
No nic... pożyjemy, zobaczymy Może będę żałować, że sobie ich nie kupiłam
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-10, 07:47   #865
monika_wiss
Rozeznanie
 
Avatar monika_wiss
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 526
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? :)

Very Irresistible Givenchy
monika_wiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-10, 07:50   #866
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? :)

GAIAC M.Micallef i chyba padnę , od dwóch dni nie potrafię od niego oderwać nosa
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-10, 08:04   #867
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? :)

Cytat:
Napisane przez neuilly.
GAIAC M.Micallef i chyba padnę , od dwóch dni nie potrafię od niego oderwać nosa
- tylko tak mogę "opisać" jak bardzo mi się podoba Gaiac
A mój TŻ, który miał je dostać w prezencie, stwierdził, że jemu się nie podobają, bo są za słodkie Nieeeee zna się
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-10, 10:00   #868
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? :)

E , coś w tym musi być - Gaiac wąchamy od dwóch dni obydwoje tzn. ja i TŻ i mój powiedział to samo o Gaiac tzn. że jest za słodki , dokładnie tak jak Twój Wypisz wymaluj .


Cytat:
E: A mój TŻ, który miał je dostać w prezencie, stwierdził, że jemu się nie podobają, bo są za słodkie
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-10, 10:12   #869
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? :)

Cytat:
Napisane przez neuilly.
E , coś w tym musi być - Gaiac wąchamy od dwóch dni obydwoje tzn. ja i TŻ i mój powiedział to samo o Gaiac tzn. że jest za słodki , dokładnie tak jak Twój Wypisz wymaluj .
A mógłby mnie "wodzić za nos" A tak -
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-10, 13:27   #870
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? :)

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Jestem bardzo zdumiona popularnością tego zapachu. Kiedy ja zaczynałam uzywać Collection, nikt jej nie znał, koleżanki pytały czym pachnę
A ja pamiętam jak trzy lata temu polecałam ją jednej z wizażanek (http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ht=Collection). Ale w końcu jej nie kupiłam
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:17.