Lucy's decoupage - stawiam pierwsze kroki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Decoupage

Notka

Decoupage Pod-forum decoupage to miejsce przygotowane specjalnie dla miłośników tej techniki. Lubisz decoupage? Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-12, 15:43   #1
Lucy1111
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy1111
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 6 276
Smile

Lucy's decoupage - stawiam pierwsze kroki


Witajcie serdecznie w moim wątku!

Przygodę z decoupage rozpoczęłam niedawno. Dwa tygodnie temu miałam okazję uczestniczyć w kursie zorganizowanym przez sympatyczną panią Iwonkę w Bydgoszczy. Nauczyłam się wtedy postarzać wieszak (na zdjęciu).
Jak wiadomo praktyka czyni mistrza, także z pokorą przyjmę każde słowo krytyki (pod warunkiem, że będzie konstruktywna )

Zamieszczam zdjęcia pierwszych tworów :
1) wieszak, o którym wspominałam
2) chustecznik
3) podkładki
4) bransoleta + kolczyki

Nie potrafię jeszcze cieniować (nie mam bladego pojęcia jak się to robi)
Spękań też jeszcze się nie uczyłam. Liczę na Wasze wsparcie! Pozdrawiam Lucy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1080469.jpg (101,2 KB, 161 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080470.jpg (86,7 KB, 216 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080473.jpg (91,5 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080474.jpg (88,3 KB, 270 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080477.jpg (75,2 KB, 315 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080480.jpg (93,6 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080482.jpg (89,4 KB, 356 załadowań)
Lucy1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 16:15   #2
Pupil
Osiołek z zakątka :)
 
Avatar Pupil
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 757
Dot.: Lucy's decoupage - stawiam pierwsze kroki

Witaj wśród pozytywnie zakręconych

Wieszak zdecydowanie jest najładniejszy i najlepiej wykonany. Niezbyt dokładnie widzę, ale mam wrażenie, że brakuje mu jeszcze kilku co najmniej warstw lakieru Ale poza tym jest bardzo delikatny, bardzo ładny, chętnie sama bym go powiesiła w swojej szafie

Podkładki też są ładne, jak na początek to bardzo starannie naklejone serwetki uwaga taka sama jak do wieszaczka - niewtopiony motyw, dość dużo warstw lakieru jeszcze potrzebują

Chustecznik koncepcyjnie bardzo ładny, ale całkowicie niedobrane tło do koloru serwetki W takim przypadku powinnaś albo dobrać kolor tła chustecznika dokładnie do koloru tła serwetki albo wyciąć dokładnie motyw, albo po naklejeniu podmalować motyw dookoła kolorem tła. W takim stanie jak jest teraz widać wycięte motywy, co jest nie do przyjęcia Istotą decoupage jest całkowite wtopienie motywu w tło i tak musisz się starać robić

Bransoletka ładna, nie pasuje mi zagięcie motywów do spodu - w takim przypadku lepiej zakończyć ozdabianie wyłącznie na górnej powierzchni

Ale generalnie bardzo dobre początki
__________________
Zapraszam:

[SIGPIC][/SIGPIC]

Pupil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 17:09   #3
natalia21
Zadomowienie
 
Avatar natalia21
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 1 095
Dot.: Lucy's decoupage - stawiam pierwsze kroki

Piękne są te kolczyki i bransoletka
Mi sie wszystko podoba
__________________
Życie po to jest, byś spełniał swoje sny



5.01.2011 [*] Mój aniołek
natalia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 18:02   #4
Terenia18
Zakorzenienie
 
Avatar Terenia18
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Opole i Warszawa
Wiadomości: 4 082
Dot.: Lucy's decoupage - stawiam pierwsze kroki

Serwus Lucy.
No to rośnie grono miłośników postarzania. Tak wiele zmagań przed Tobą. Powiem tak z mojego doświadczenia po roku lub wielu latach gdy spojrzysz na swe początki pomyślisz o Boze i ja to robiłam?
Tak było ze mną wszystko zamalowywałam i traktowałam
np. skrzyneczkę jak nowy przedmiot.
Lucy u Ciebie nie musi tak być , ale tak mi się wzieło na wspominanie.
Terenia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 18:07   #5
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Lucy's decoupage - stawiam pierwsze kroki

mnie też się wszystko podoba świetnie Ci to wyszło
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 18:44   #6
ewurka
Wtajemniczenie
 
Avatar ewurka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 2 975
Dot.: Lucy's decoupage - stawiam pierwsze kroki

Lucy zdolniacha jesteś jak nic piękne jest wszystko a zwłaszcza bransoletka i kolczyki
__________________

* Aniołek 3.06.2010 [*]


słodkości





ewurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 19:33   #7
Lucy1111
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy1111
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 6 276
Dot.: Lucy's decoupage - stawiam pierwsze kroki

Cytat:
Napisane przez Pupil Pokaż wiadomość
Witaj wśród pozytywnie zakręconych

Wieszak zdecydowanie jest najładniejszy i najlepiej wykonany. Niezbyt dokładnie widzę, ale mam wrażenie, że brakuje mu jeszcze kilku co najmniej warstw lakieru Ale poza tym jest bardzo delikatny, bardzo ładny, chętnie sama bym go powiesiła w swojej szafie

Podkładki też są ładne, jak na początek to bardzo starannie naklejone serwetki uwaga taka sama jak do wieszaczka - niewtopiony motyw, dość dużo warstw lakieru jeszcze potrzebują

Chustecznik koncepcyjnie bardzo ładny, ale całkowicie niedobrane tło do koloru serwetki W takim przypadku powinnaś albo dobrać kolor tła chustecznika dokładnie do koloru tła serwetki albo wyciąć dokładnie motyw, albo po naklejeniu podmalować motyw dookoła kolorem tła. W takim stanie jak jest teraz widać wycięte motywy, co jest nie do przyjęcia Istotą decoupage jest całkowite wtopienie motywu w tło i tak musisz się starać robić

Bransoletka ładna, nie pasuje mi zagięcie motywów do spodu - w takim przypadku lepiej zakończyć ozdabianie wyłącznie na górnej powierzchni

Ale generalnie bardzo dobre początki
dziękuję za komentarz
z tym chustecznikiem, to nie mam nic na swoje usprawiedliwienie nie wiem czemu, ale miałam nadzieję, że ten zielony kolor "wtopi" się w tło Jak to mówią, polak mądry po szkodzie. Będę wiedziała na przyszłość, że taki numer nie przejdzie... Mam nadzieję, że następny wyjdzie lepie
Cytat:
Napisane przez natalia21 Pokaż wiadomość
Piękne są te kolczyki i bransoletka
Mi sie wszystko podoba
dziękuję
Cytat:
Napisane przez Terenia18 Pokaż wiadomość
Serwus Lucy.
No to rośnie grono miłośników postarzania. Tak wiele zmagań przed Tobą. Powiem tak z mojego doświadczenia po roku lub wielu latach gdy spojrzysz na swe początki pomyślisz o Boze i ja to robiłam?
Tak było ze mną wszystko zamalowywałam i traktowałam
np. skrzyneczkę jak nowy przedmiot.
Lucy u Ciebie nie musi tak być , ale tak mi się wzieło na wspominanie.
wiadomo, początki są zawsze trudne i nie zawsze wychodzi tak, jak byśmy chciały... Pewnie po jakimś czasie wyśmieję moje podkładki...
Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
mnie też się wszystko podoba świetnie Ci to wyszło

Cytat:
Napisane przez ewurka Pokaż wiadomość
Lucy zdolniacha jesteś jak nic piękne jest wszystko a zwłaszcza bransoletka i kolczyki
dzięki
Lucy1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-12, 20:48   #8
biernacka4
Zakorzenienie
 
Avatar biernacka4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 5 369
Dot.: Lucy's decoupage - stawiam pierwsze kroki

Witam w naszym gronie.
Przekonasz się, że są tu same fajne dziewczyny. Wszystkie uwagi i te pozytywne i te mniej płyną z życzliwości i chęci pomocy. Pupilek powiedziała co powinnaś poprawić w swoich pracach więc ja już się nie będę powtarzać. Mi też podoba się najbardziej wieszak. Powinnaś wiedzieć, że bardzo ważne jest lakierowanie (jako ostatni etap). Im więcej warstw tym lepiej. Jak przeciągniesz palcami po powierzchni przedmiotu to nie powinien być wyczuwalny brzeg serwetki, to ma być gładka tafla.Tak długo kładziesz kolejne warstwy (w między czasie szlifujesz nierówności) aż serwetka wtopi Ci się całkowicie w lakier. Może być ich nawet kilkanaście.Jest to żmudne zajęcie ale końcowy efekt jest tego wart.
Hustecznik też jest ładny a niedociągnięcia można poprawić. Jak się nauczysz cieniować to można seledynowe tło serwetki ukryć w cieniowaniach odpowiednim kolorem i będzie ok.
Twoje prace są ładne estetyczne i będzie z Ciebie dobra decoupażystka.
Pozdrawiam
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>
Decoupage https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=496541&page=11
biernacka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 21:02   #9
anuleczka2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 746
Dot.: Lucy's decoupage - stawiam pierwsze kroki

Witaj ,mnie tez najbardziej podoba się wieszaczek
anuleczka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 21:16   #10
Lucy1111
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy1111
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 6 276
Dot.: Lucy's decoupage - stawiam pierwsze kroki

Cytat:
Napisane przez biernacka4 Pokaż wiadomość
Witam w naszym gronie.
Przekonasz się, że są tu same fajne dziewczyny. Wszystkie uwagi i te pozytywne i te mniej płyną z życzliwości i chęci pomocy. Pupilek powiedziała co powinnaś poprawić w swoich pracach więc ja już się nie będę powtarzać. Mi też podoba się najbardziej wieszak. Powinnaś wiedzieć, że bardzo ważne jest lakierowanie (jako ostatni etap). Im więcej warstw tym lepiej. Jak przeciągniesz palcami po powierzchni przedmiotu to nie powinien być wyczuwalny brzeg serwetki, to ma być gładka tafla.Tak długo kładziesz kolejne warstwy (w między czasie szlifujesz nierówności) aż serwetka wtopi Ci się całkowicie w lakier. Może być ich nawet kilkanaście.Jest to żmudne zajęcie ale końcowy efekt jest tego wart.
Hustecznik też jest ładny a niedociągnięcia można poprawić. Jak się nauczysz cieniować to można seledynowe tło serwetki ukryć w cieniowaniach odpowiednim kolorem i będzie ok.
Twoje prace są ładne estetyczne i będzie z Ciebie dobra decoupażystka.
Pozdrawiam
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>
Decoupage https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=496541&page=11
dziękuję bardzo za podpowiedzi i miłe słowa
Niedawno Pupil uświadomiła mi, że są specjalne pędzle do akryli i lakieru o czym nie miałam pojęcia. Moje prace faktycznie są słabo polakierowane, maksymalnie 4 warstwy, w dodatku słabymi pędzlami. Postaram się nad tym pracować. A ścierania papierem jeszcze też nie robiłam. Bałam się, że zedrę motyw.

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez anuleczka2 Pokaż wiadomość
Witaj ,mnie tez najbardziej podoba się wieszaczek
dziękuję
Lucy1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 08:28   #11
idrisa
Raczkowanie
 
Avatar idrisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Bruksela
Wiadomości: 61
Dot.: Lucy's decoupage - stawiam pierwsze kroki

Potwierdzam, wszystko ladniutkie ale i tak najbardziej podoba mi sie chustecznik nawet jak tam troszku tlo przebija. Jest taki radosny i kompozycja ciekawie dobrana Zawsze mozna go dopracowac
Powodzenia
idrisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-13, 09:47   #12
Emila3000
Zakorzenienie
 
Avatar Emila3000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 10 140
Dot.: Lucy's decoupage - stawiam pierwsze kroki

Cytat:
Napisane przez Lucy1111 Pokaż wiadomość
dziękuję bardzo za podpowiedzi i miłe słowa
Niedawno Pupil uświadomiła mi, że są specjalne pędzle do akryli i lakieru o czym nie miałam pojęcia. Moje prace faktycznie są słabo polakierowane, maksymalnie 4 warstwy, w dodatku słabymi pędzlami. Postaram się nad tym pracować. A ścierania papierem jeszcze też nie robiłam. Bałam się, że zedrę motyw.
po 4 warstwach możesz już śmiało ścierać papierem max 4 warstwy to zdecydowanie za mało warto tez zeszlifować farbę jak wyjdzie nie równo, wtedy też potrzeba mniej warstw lakieru
zwykłymi pędzlami też da się lakierować, dojdziesz do wprawy
co do chustecznika, jak ladnie zeszlifujesz to możesz pocieniowac go czy podmalować tło, akurat teraz jest na to pora po kilku warstwach lakieru zawsze możesz zmyć farbę i zacząć od nowa

a prace bardzo ładnie
Emila3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 12:03   #13
Lucy1111
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy1111
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 6 276
Dot.: Lucy's decoupage - stawiam pierwsze kroki

Cytat:
Napisane przez idrisa Pokaż wiadomość
Potwierdzam, wszystko ladniutkie ale i tak najbardziej podoba mi sie chustecznik nawet jak tam troszku tlo przebija. Jest taki radosny i kompozycja ciekawie dobrana Zawsze mozna go dopracowac
Powodzenia
dziękuję
Cytat:
Napisane przez Emila3000 Pokaż wiadomość
po 4 warstwach możesz już śmiało ścierać papierem max 4 warstwy to zdecydowanie za mało warto tez zeszlifować farbę jak wyjdzie nie równo, wtedy też potrzeba mniej warstw lakieru
zwykłymi pędzlami też da się lakierować, dojdziesz do wprawy
co do chustecznika, jak ladnie zeszlifujesz to możesz pocieniowac go czy podmalować tło, akurat teraz jest na to pora po kilku warstwach lakieru zawsze możesz zmyć farbę i zacząć od nowa

a prace bardzo ładnie
dzięki za porady a cieniować mam jakimi farbami? tymi samymi, których użyłam do malowania? np. tą zieloną?
Lucy1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 12:14   #14
Emila3000
Zakorzenienie
 
Avatar Emila3000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 10 140
Dot.: Lucy's decoupage - stawiam pierwsze kroki

ta zielona chyba bedzie się nadawać, musisz sprawdzić dokładnie kolor, czy odcień pasuje i pamiętaj ze farby ciemnieją po wyschnięciu

chcociaz jak zerknelam to raczej na zielono calego nie maluj.... albo wszystko na bialo, albo tylko lagodne przejscia z tego zielonego tla kolo kwiatkow w bialy, dziewczyny moze podrzucą jakies pomysly :

Edytowane przez Emila3000
Czas edycji: 2011-04-14 o 12:17
Emila3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 19:29   #15
Pupil
Osiołek z zakątka :)
 
Avatar Pupil
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 757
Dot.: Lucy's decoupage - stawiam pierwsze kroki

W przypadku chustecznika powinnaś raczej najpierw zamalować białą farbą kolor serwetki Dopiero potem możesz pomyśleć o cieniowaniu.

I cieniujesz albo kolorami takimi jak są na wzorze czyli niebieski, różowy, zielony, żółty itp i wtedy wyjdzie Ci takie cieniowanie pittorico http://www.cafeart.pl/20060831338/de...pittorico.html

Albo decydujesz się na cieniowanie monochromatyczne http://www.cafeart.pl/20060713321/de...eniowania.html ewentualnie http://agnieszkababulewicz.blogspot....na-olejna.html. Możesz to cieniowanie zrobić każdym kolorem farby, najpopularniejsze jest w kolorze bitumu, sieny palonej czy umbry, ale równie dobrze może być zrobiony zielenią
__________________
Zapraszam:

[SIGPIC][/SIGPIC]

Pupil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 20:59   #16
Lucy1111
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy1111
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 6 276
Dot.: Lucy's decoupage - stawiam pierwsze kroki

dziękuję Pupil za info
póki co nie będę zaopatrywać się w nowe kolory farb, bo dużo wydałam w tym miesiącu na materiały
Jutro będę próbować tym, co mam. Zobaczymy co mi wyjdzie.
Lucy1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 15:26   #17
jambolaja
Zakorzenienie
 
Avatar jambolaja
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 895
Dot.: Lucy's decoupage - stawiam pierwsze kroki

Cytat:
Napisane przez Pupil Pokaż wiadomość
Witaj wśród pozytywnie zakręconych

Wieszak zdecydowanie jest najładniejszy i najlepiej wykonany. Niezbyt dokładnie widzę, ale mam wrażenie, że brakuje mu jeszcze kilku co najmniej warstw lakieru Ale poza tym jest bardzo delikatny, bardzo ładny, chętnie sama bym go powiesiła w swojej szafie

Podkładki też są ładne, jak na początek to bardzo starannie naklejone serwetki uwaga taka sama jak do wieszaczka - niewtopiony motyw, dość dużo warstw lakieru jeszcze potrzebują

Chustecznik koncepcyjnie bardzo ładny, ale całkowicie niedobrane tło do koloru serwetki W takim przypadku powinnaś albo dobrać kolor tła chustecznika dokładnie do koloru tła serwetki albo wyciąć dokładnie motyw, albo po naklejeniu podmalować motyw dookoła kolorem tła. W takim stanie jak jest teraz widać wycięte motywy, co jest nie do przyjęcia Istotą decoupage jest całkowite wtopienie motywu w tło i tak musisz się starać robić

Bransoletka ładna, nie pasuje mi zagięcie motywów do spodu - w takim przypadku lepiej zakończyć ozdabianie wyłącznie na górnej powierzchni

Ale generalnie bardzo dobre początki
Nic dodać nic ująć więc pozostaje sie tylko przywitać.
Ja na chusteczniku na górze bym teraz domalowała na zielono te białe miejsca i byłoby ok.Ten kolor zielony z dołu jest bardzo podobny do tła serwetki u udałoby sie ładnie nim obmalować wzór i wtopic serwetkę.
__________________
DecouTworki (lepiej oglądać ostatnie stronki niż marne początki)
Papierki małe i większe
jambolaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 18:32   #18
Lucy1111
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy1111
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 6 276
Dot.: Lucy's decoupage - stawiam pierwsze kroki

Cytat:
Napisane przez jambolaja Pokaż wiadomość
Nic dodać nic ująć więc pozostaje sie tylko przywitać.
Ja na chusteczniku na górze bym teraz domalowała na zielono te białe miejsca i byłoby ok.Ten kolor zielony z dołu jest bardzo podobny do tła serwetki u udałoby sie ładnie nim obmalować wzór i wtopic serwetkę.
dziękuję, że do mnie zajrzałaś

Zrobiłam drugi chustecznik dla znajomych, od których otrzymałam czerwoną farbę.
Starałam się dobrać kolor serwetki do koloru tła, mam nadzieję, że tym razem się udało?
Próbowałam cieniować, ale żaden z kolorów, które posiadam, nie pasował
Mam co prawda beżowy kaszmir, którym pomazałam podkładkę, same oceńcie, czy mogłabym go użyć

Aha, no i dwie nowe bransoletki + kolczyki. Pupil wspominał, że zaginanie motywu do środka nieciekawie wygląda, ale mnie to odpowiada póki co
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1080492.jpg (73,3 KB, 197 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080494.jpg (90,8 KB, 145 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080490.jpg (81,4 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080495.jpg (91,5 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080489.jpg (82,5 KB, 92 załadowań)
Lucy1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 19:23   #19
Pupil
Osiołek z zakątka :)
 
Avatar Pupil
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 757
Dot.: Lucy's decoupage - stawiam pierwsze kroki

Chustecznik bardzo ładny myślę, że tutaj cieniowania to byłoby już za dużo szczęścia Jest dużo drobnych motywów, bardzo starannie przyklejonych i ładnie rozmieszczonych, że ja bym cieniowań nie dawała
Bardzo ładnie przyklejasz wstążki, bardzo starannie

Co do bransoletek to równie bardzo starannie wykonane, a ja też na początku zaginałam motywy gdzie się dało Teraz nie zaginam (albo robię to rzadziej). Po prostu akurat w przypadku bransoletek jakoś mi zagięty motyw nie pasuje, ale to już kwestia gustu i każda z nas robi tak, jak jej się podoba... i o to przecież chodzi
__________________
Zapraszam:

[SIGPIC][/SIGPIC]

Pupil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-15, 19:49   #20
Lucy1111
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy1111
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 6 276
Dot.: Lucy's decoupage - stawiam pierwsze kroki

Naprawdę? jejku, super! tak się cieszę, że jest wszystko w porządku
Lucy1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 21:53   #21
milutek
Wtajemniczenie
 
Avatar milutek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 219
Dot.: Lucy's decoupage - stawiam pierwsze kroki

Wszystko śliczne, zdolniacha z Ciebie pozdrawiam
__________________
milutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 06:45   #22
rosier
Wtajemniczenie
 
Avatar rosier
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 997
Dot.: Lucy's decoupage - stawiam pierwsze kroki

Tak ... wszystko piękne i starannie wykonane . Wstążeczka przyklejona idealnie . Natomiast jeśli mam wątpliwości jakich farbek użyć do cieniowania, zawsze sprawdza się brązowa patyna
rosier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 08:32   #23
Lucy1111
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy1111
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 6 276
Dot.: Lucy's decoupage - stawiam pierwsze kroki

Cytat:
Napisane przez milutek Pokaż wiadomość
Wszystko śliczne, zdolniacha z Ciebie pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez rosier Pokaż wiadomość
Tak ... wszystko piękne i starannie wykonane . Wstążeczka przyklejona idealnie . Natomiast jeśli mam wątpliwości jakich farbek użyć do cieniowania, zawsze sprawdza się brązowa patyna
dziękuję za miłe słowa

w tym miesiącu zainwestowałam w farby, lakier, pędzle, gąbki, serwetki, parę przedmiotów do ozdabiania. W następnym zakupię tą brązową patynę i jakiś crack
Lucy1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 11:42   #24
Kubisia1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 621
Dot.: Lucy's decoupage - stawiam pierwsze kroki

Witaj wsród nas.
Bardzo ładne prace robisz .
Mi najbardziej podobają się chusteczniki i te ślicznie przyklejone do nich wstążeczki .
pozdrawiam
Ania
Kubisia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 20:32   #25
Lucy1111
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy1111
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 6 276
Dot.: Lucy's decoupage - stawiam pierwsze kroki

Cytat:
Napisane przez Kubisia1 Pokaż wiadomość
Witaj wsród nas.
Bardzo ładne prace robisz .
Mi najbardziej podobają się chusteczniki i te ślicznie przyklejone do nich wstążeczki .
pozdrawiam
Ania
Dziękuję Aniu za ciepłe słowa Te wstążeczki to tak przez przypadek wyszły, bo zabierając się za ich wiązanie, nie wiedziałam do końca jak to zrobić. Pomocny okazał się niezawodny Magik
Lucy1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 20:40   #26
cycol11
Zakorzenienie
 
Avatar cycol11
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 461
Dot.: Lucy's decoupage - stawiam pierwsze kroki

Bardzo fajny ten chustecznik bardzo ładnie dobrałaś w nim kolory biżu też ładne ci wyszło
cycol11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 23:41   #27
biernacka4
Zakorzenienie
 
Avatar biernacka4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 5 369
Dot.: Lucy's decoupage - stawiam pierwsze kroki

No Kochana ostatni chustecznik jest śliczny!!!!!!!!!!! Sama bym taki chciała.
Widać, że dla chcącego nie ma nic trudnego. Gratulacje.
Pozdrawiam.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>
Decoupage https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=496541&page=11
moje malowanie :https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=11602
moje wymianki: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=486323&page=5
Pilnie poszukuję"Malujemy..." https://wizaz.pl/forum/showthread.php...2#post24 106762
biernacka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 13:06   #28
jambolaja
Zakorzenienie
 
Avatar jambolaja
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 895
Dot.: Lucy's decoupage - stawiam pierwsze kroki

Cytat:
Napisane przez rosier Pokaż wiadomość
Tak ... wszystko piękne i starannie wykonane . Wstążeczka przyklejona idealnie . Natomiast jeśli mam wątpliwości jakich farbek użyć do cieniowania, zawsze sprawdza się brązowa patyna
nic dodać nic ująć.
__________________
DecouTworki (lepiej oglądać ostatnie stronki niż marne początki)
Papierki małe i większe
jambolaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 21:47   #29
sioodemka
Zakorzenienie
 
Avatar sioodemka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 4 744
Dot.: Lucy's decoupage - stawiam pierwsze kroki

bardzo precyzyjnie wykańczasz prace, niektórym brakuje lakieru jeszcze, ale wiem jak to jest na początku - jak człowiek chce wszystko pokazać natychmiast jeszcze zanim klej wyschnie hahahaha
Bardzo czyściutkie, eleganckie chusteczniki. Mnie złapał za serce przecudnej urody wieszaczek - jest boski
Brawa również za dobór i rozmieszczenie motywów

Czekam na więcej
__________________
Pozdrawiam serdecznie
Magda

sioodemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 07:26   #30
Konwali_a
Raczkowanie
 
Avatar Konwali_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 38
Dot.: Lucy's decoupage - stawiam pierwsze kroki

Witaj Lucy - ja także zaczęłam przygodę z decoupage i także wielu rzeczy jeszcze nie umiem - teraz przydałoby się nauczyć cieniowania - bo moim pracom brakuje między innymi właśnie tego.

Moim skromnym zdaniem - prace wyszły Ci bardzo ładne a wieszak mnie urzekł
__________________
Pozdrawiam
Konwali_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Decoupage


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:06.