Jaki Internet wybrać? Proszę o rady. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-16, 10:41   #1
Meegiiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11

Jaki Internet wybrać? Proszę o rady.


Moja sytuacja wygląda tak: niedługo wyjeżdżam na studia i w mieszkaniu będę mieć Internet Wi-Fi. W domu rodzinnym teraz mam Internet kablowy, ale niedługo kończy mi się umowa i chcę znaleźć coś tańszego, ponieważ moi rodzice nie korzystają z komputera, a ja będę tutaj bywać rzadziej (weekendy, święta itp.). Niestety nie znam się na tym, a na podjęcie decyzji został mi jakiś tydzień. Jaki Internet byłby dla mnie najlepszy? Zastanawiam się nad takim najtańszym z Plusa - 14,90 za 0,5 GB. Jego dodatkową zaletą jest mobilność, czyli będę mogła podpiąć sobie go do laptopa czy tabletu (mam, ale z racji posiadania tylko Internetu kablowego nie miałam nawet okazji się nim "pobawić" ) podczas podróży pociągiem itp., ale zastanawiam się czy taka prędkość mi wystarczy? Nie chcę się potem denerwować, a umowę podpisać trzeba na dłuższy okres... Może któraś z Was go posiada albo może mi coś doradzić?

Edit: Mam nadzieję, że wybrałam odpowiednie miejsce na ten wątek
Meegiiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 10:54   #2
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Jaki Internet wybrać? Proszę o rady.

Nie chodzi tyle o prędkość, ale o ilość danych, które będziesz mogła pobrać czy tam przesłać. I te 0,5 wydaje mi się bardzo mało- nawet do weekendowego korzystania.
Play ma najlepsze oferty mobilnego, zobacz u nich
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 11:00   #3
Meegiiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11
Dot.: Jaki Internet wybrać? Proszę o rady.

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Nie chodzi tyle o prędkość, ale o ilość danych, które będziesz mogła pobrać czy tam przesłać. I te 0,5 wydaje mi się bardzo mało- nawet do weekendowego korzystania.
Play ma najlepsze oferty mobilnego, zobacz u nich

Play powiadasz? W takim razie będę musiała się przejść Mi też się wydaje mało, ale tak naprawdę to się na tym nie znam, zawsze korzystałam z Internetu ile chciałam Dzięki za radę
Meegiiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 11:21   #4
spyeye
Raczkowanie
 
Avatar spyeye
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 37
Dot.: Jaki Internet wybrać? Proszę o rady.

Karty sim z orange free na allegro. Zerknij tam, nie trzeba się wiązać umowami.
spyeye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 09:24   #5
kwiatkowska_ip
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
Dot.: Jaki Internet wybrać? Proszę o rady.

Wszystkim daje tą samą radę, jeżeli często zmieniasz miejsce zamieszkania, nie bierz umowy na internet kablowy, nie bierz też internetu z komórek one mają limit danych, będziesz oglądać film i zapłacisz 200 - 300 zł za transfer. Proponuje łącza bezprzewodowych dostawców takich jak [link] najlepiej w opcji przedpłatowej bez umowy, u nich nie masz limitu, ściągasz ile chcesz, skończysz korzystać, po prostu nie płacisz, proste i wygodne.
__________________
<ciach_reklama>

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2014-04-11 o 09:36 Powód: Link.
kwiatkowska_ip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 17:36   #6
daria785
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 4
Dot.: Jaki Internet wybrać? Proszę o rady.

W takim wypadku najlepiej kupić zwykły internet mobilny, bez abonamentu. Doładowujesz go tylko wtedy gdy jedziesz do domu rodzinnego, w tej kwestii jednak licz się z tym że nie będziesz mogła mieć większego zużycia, więc filmy online czy muzyka odpadają..

Niektórzy operatorzy mają czasem promocje na swoje pakiety internetów lte, polecam poszukać informacji pod nazwa np. REKLAMA ..

Edytowane przez Dzikun
Czas edycji: 2015-11-20 o 08:15
daria785 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-17 18:36:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:34.