Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-22, 10:39   #31
afyra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 224
Dot.: Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)

No własnie, jak dlugo utrzymuje sie efekt? Czy moze to jakos pomoc w walce z wypadaniem wlosow?
Macie jakies zdjecia wlosow przed/ po regeneracji? ; >
__________________
c`est la vie.

Edytowane przez afyra
Czas edycji: 2012-11-22 o 10:41
afyra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 16:47   #32
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)

i ja się zainteresowałam tematem do tego stopnia że juz znalazłam na allegro dwa zestawy i zastanawiam się ; KTÓRY??
http://allegro.pl/kerabond-rekonstru...793995278.html

http://allegro.pl/joico-k-pak-szampo...779199307.html
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 18:12   #33
lilith_ed
Zakorzenienie
 
Avatar lilith_ed
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 922
Dot.: Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)

Cytat:
Napisane przez _Angelina_ Pokaż wiadomość
i ja się zainteresowałam tematem do tego stopnia że juz znalazłam na allegro dwa zestawy i zastanawiam się ; KTÓRY??
http://allegro.pl/kerabond-rekonstru...793995278.html

http://allegro.pl/joico-k-pak-szampo...779199307.html
A nie lepiej spróbować najpierw jednorazowego zestawu?
KLIK
lilith_ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-22, 18:57   #34
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)

dziękuję bardzo
nie widziałam ich na allegro




a przepraszam coś znalazłam

Edytowane przez _Angelina_
Czas edycji: 2012-11-22 o 18:58
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 19:15   #35
anexp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Dot.: Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)

Też jestem ciekawa jak długo utrzymuje się efekt na włosach Czy po takich regeneracjach już są w lepszej kondycji i tak zostaje
anexp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 21:50   #36
Kate813
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)

keratynowy zabieg odbudowujący włosy w 5 krokach jest też z firmy ARTEGO, ostatnio byłam u fryzjerki i o tym czytałam i teraz szukam po internecie i jest to bardzo niedrogie. Pytanie tylko czy ktoś próbował akurat odbudowy tej firmy i może podzielić się efektami?
Kate813 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 07:50   #37
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)

Cytat:
Napisane przez Kate813 Pokaż wiadomość
keratynowy zabieg odbudowujący włosy w 5 krokach jest też z firmy ARTEGO, ostatnio byłam u fryzjerki i o tym czytałam i teraz szukam po internecie i jest to bardzo niedrogie. Pytanie tylko czy ktoś próbował akurat odbudowy tej firmy i może podzielić się efektami?
Ja miałam jeden zabieg z artego. Jak wiadomo po jednym zabiegu cudów nie można sie spodziewać, ale jak dla mnie i tak lipa. Po pierwszym myciu po zabiegu włosy były jak przed zabiegiem...
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-08, 13:36   #38
pasjonautka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 77
Dot.: Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)

Chyba tez się na to skusze, skoro efekt jest aż tak dobry
__________________
Lubię kosmetyki i inne "babruchy" Ostatnio zaczęłam prowadzić bloga, ale jakoś kiepsko mi idzie... :P Zapraszam - http://pasjonautka.wordpress.com
pasjonautka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 19:36   #39
Kate813
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Ja miałam jeden zabieg z artego. Jak wiadomo po jednym zabiegu cudów nie można sie spodziewać, ale jak dla mnie i tak lipa. Po pierwszym myciu po zabiegu włosy były jak przed zabiegiem...
hmmm. może i po jednym cudów nie można się spodziewać, ale chyba można od niego wymagać żeby utrzymał się dłużej. W końcu efekt laminowania dłużej się na włosach utrzymuje.
Dzięki za info ;*
Kate813 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 21:17   #40
Evaa234
Przyczajenie
 
Avatar Evaa234
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 21
Dot.: Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Ja miałam jeden zabieg z artego. Jak wiadomo po jednym zabiegu cudów nie można sie spodziewać, ale jak dla mnie i tak lipa. Po pierwszym myciu po zabiegu włosy były jak przed zabiegiem...
A przed zabiegiem miałaś bardzo zniszczone włosy czy tak umiarkowanie ? a i jeszcze, masz włosy nisko czy wysokoporowate ? proszę o odpowiedź
__________________
The world that I dreamed - world with no lies.
Evaa234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 16:38   #41
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)

miałam okazje wypróbować juz klika razy zestaw KeraBond. Włosy po myciu faktycznie były wygładzone i bardziej błyszczace.....ale tylko przez chwile. Kosmetyki zawieraja alkohol który przesuszył moje włosy. Nie będę się już w to bawiła - to nie dla mnie .
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-15, 19:28   #42
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)

Cytat:
Napisane przez Evaa234 Pokaż wiadomość
A przed zabiegiem miałaś bardzo zniszczone włosy czy tak umiarkowanie ? a i jeszcze, masz włosy nisko czy wysokoporowate ? proszę o odpowiedź
Były mocno zniszczone. Nie wiem co oznacza porowate?
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 13:01   #43
Evaa234
Przyczajenie
 
Avatar Evaa234
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 21
Dot.: Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Były mocno zniszczone. Nie wiem co oznacza porowate?
chodzi o to, że włosy mają różną porowatość- to znaczy łuski budujące włos są szeroko rozchylone lub przylegają do siebie. Te pierwsze (szeroko rozchylone) to włosy wysokoporowate, a te drugie , zwarte- to niskoporowate. Włosy wysokoporowate można poznać po tym, ze puszą się, czasem kręcą, łatwo przyjmują kształt fryzur, natomiast niskoporowate są "śliskie", proste, trudno je zakręcić itp.
Jeśli chodzi o porowatość odsyłam do wpisu Czarownicującej na swoim blogu (http://czarownicujaco.blogspot.com/2...budowie.html)a poniżej zamieszczam wycinki z jej artykułu, żebyś nie musiała szukać. Jeśli masz tylko czas i ochotę, zerknij, bo kiedy umiemy określić porowatość swoich włosów dużo łatwiej jest dopasować naszym włosom odpowiednią pielęgnację.
Pozdrawiam serdecznie.
P.S. Czy miałabyś może jakieś zdjęcia włosów w okresie przed zabiegiem? waham się ponieważ nie wiem, czy na moje tak baardzo zniszczone włosy coś on pomoże iii... szczerze mówiąc byłoby świetnie mieć jakieś porównanie. Przepraszam za taką głupią prośbę, ale jak to się mówi "spróbowac nie zaszkodzi"
Jeszcze raz pozdrawiam gorąco
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Przechwytywanie.jpg (37,9 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Przechwytywanie2.jpg (81,6 KB, 29 załadowań)
__________________
The world that I dreamed - world with no lies.

Edytowane przez Evaa234
Czas edycji: 2013-06-21 o 13:02
Evaa234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 18:42   #44
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)

Cytat:
Napisane przez Evaa234 Pokaż wiadomość
chodzi o to, że włosy mają różną porowatość- to znaczy łuski budujące włos są szeroko rozchylone lub przylegają do siebie. Te pierwsze (szeroko rozchylone) to włosy wysokoporowate, a te drugie , zwarte- to niskoporowate. Włosy wysokoporowate można poznać po tym, ze puszą się, czasem kręcą, łatwo przyjmują kształt fryzur, natomiast niskoporowate są "śliskie", proste, trudno je zakręcić itp.
Jeśli chodzi o porowatość odsyłam do wpisu Czarownicującej na swoim blogu (http://czarownicujaco.blogspot.com/2...budowie.html)a poniżej zamieszczam wycinki z jej artykułu, żebyś nie musiała szukać. Jeśli masz tylko czas i ochotę, zerknij, bo kiedy umiemy określić porowatość swoich włosów dużo łatwiej jest dopasować naszym włosom odpowiednią pielęgnację.
Pozdrawiam serdecznie.
P.S. Czy miałabyś może jakieś zdjęcia włosów w okresie przed zabiegiem? waham się ponieważ nie wiem, czy na moje tak baardzo zniszczone włosy coś on pomoże iii... szczerze mówiąc byłoby świetnie mieć jakieś porównanie. Przepraszam za taką głupią prośbę, ale jak to się mówi "spróbowac nie zaszkodzi"
Jeszcze raz pozdrawiam gorąco
Niestety nie mam zdjęć jak miałam zniszczone włosy, szczerze to nawet nie chcę pamiętać tego
Włosy były spalone, po kilku miesięcznej walce (maski, odżywki itd) poszłam na odnowe włosów kosmetykami Artego, efekt zaraz po fajny, ale po pierwszym myciu włosy jak przed zabiegiem.

Moje włosy są raczej wysoko porowate
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 09:09   #45
Evaa234
Przyczajenie
 
Avatar Evaa234
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 21
Dot.: Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)

ojj to raczej niezbyt zachęcająco.. :/ skusiłabym się na ten zabieg gdyby chociaż troszkę zregenerował moje włosy ale skoro to efekt jednorazowy to raczej zrezygnuję.
Dziękuję za przeczytanie i odpowiedź, przepraszam że zajęłam Ci czas i pozdrawiam serdecznie *
P.S. Skoro mamy ten sam typ włosów (bo ja też wysokoporowate) to gdybyś znalazła jakiś fajny produkt , który sprawdziłby sie na Twoich włosach to możesz dać znać to oczywiście luźna propozycja
__________________
The world that I dreamed - world with no lies.
Evaa234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 11:45   #46
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)

Cytat:
Napisane przez Evaa234 Pokaż wiadomość
ojj to raczej niezbyt zachęcająco.. :/ skusiłabym się na ten zabieg gdyby chociaż troszkę zregenerował moje włosy ale skoro to efekt jednorazowy to raczej zrezygnuję.
Dziękuję za przeczytanie i odpowiedź, przepraszam że zajęłam Ci czas i pozdrawiam serdecznie *
P.S. Skoro mamy ten sam typ włosów (bo ja też wysokoporowate) to gdybyś znalazła jakiś fajny produkt , który sprawdziłby sie na Twoich włosach to możesz dać znać to oczywiście luźna propozycja
Nie ma problemu serducho
Może po kilku zabiegach włosy były by zdrowsze, nie wiem.
Ja mogę Ci polecić maskę Inebrya Ice cream z keratyną jest mega fajna, tak samo jak odżywka do spłukiwania z CeCe med color save z jedwabiem też jest świetna - uwielbiam ją. Jeszcze maska z loreal elseve arganine świetnie się u mnie spisuje bo ładnie podkreśla skręt włosów i kudełki nie puszą się.

Pozdrawiam serdecznie, jeśli masz jeszcze jakies pytania chętnie odpowiem

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Nie ma problemu serducho
Może po kilku zabiegach włosy były by zdrowsze, nie wiem.
Ja mogę Ci polecić maskę Inebrya Ice cream z keratyną jest mega fajna, tak samo jak odżywka do spłukiwania z CeCe med color save z jedwabiem też jest świetna - uwielbiam ją. Jeszcze maska z loreal elseve arganine świetnie się u mnie spisuje bo ładnie podkreśla skręt włosów i kudełki nie puszą się.

Pozdrawiam serdecznie, jeśli masz jeszcze jakies pytania chętnie odpowiem
Zapomniałam dodać, że zabieg Artego okropnie wypłukał mi kolor, a że farbuję na czerwony to ta perspektywa nie była dobra na dłużej
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 14:58   #47
Evaa234
Przyczajenie
 
Avatar Evaa234
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 21
Dot.: Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)

Och.. kochana jesteś, że odpisujesz
Dzięki wielkie za polecenie masek, ja zastanawiam się nad Stapiz Sleek Line no i od jutra rozpoczynam olejowanie(na blogu Anwen wczoraj był wpis który mnie do tego mega zmotywował- wcale niedużo kosmetyków a jaki efekt o.O - jeśli chcesz zobaczyć to masz tu linka- http://www.anwen.pl/2013/06/moja-wos...a-vericle.html ). No i zamiast tego zabiegu o którym mówimy nie wiem czy nie lepiej zdecydować się na encanto.. Widzę dużo pozytywnych opinii na ten temat. Tylko ta cena.. trochę mnie przerasta. Ostatnio wydałam sporo na kosmetyki do włosów i taki zabieg (a już u fryzjera- totalna cena) by mnie zrujnowała. Na allegro wyczaiłam dziś zestaw 50 ml za ok 60 zł czy jakoś tak i zastanawiam sie czy starczyło by to na włosy niewiele poza ramiona. Ale w sumie to chyba trochę bałabym się robić to sama w domu. A Ty słyszałaś coś może o tym konkretnie zabiegu ? Trzeba się zabrać za te włosiska, bo do szału niedługo doprowadzą Pozdrawiam serdecznie i miłej niedzieli życzę Muah ;***
__________________
The world that I dreamed - world with no lies.

Edytowane przez Evaa234
Czas edycji: 2013-06-23 o 14:59
Evaa234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 17:47   #48
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)

Niestety nie wiem nic o tym zabiegu.
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 10:37   #49
NAasia91
Raczkowanie
 
Avatar NAasia91
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 285
Dot.: Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)

Ja kiedyś robiłam ten zabieg, efekt był cudowny, ale do momentu kiedy sama nie umyłam włosów i poszłam spać z mokrymi( akurat nie miałam innego wyjścia, nie byłam u siebie w domu i nie miałam jak) i rano obudziałam się z pięknymi kręconymi włosami i od tego czasu nici z prostych włosków. Teraz już bym tego błedu nie popełniła, ale właściwie nie wiem jak potem pielęgnowac takie włosy? Po umyciu trzeba zawsze je suszyć suszarką?
NAasia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-24, 19:11   #50
matisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 87
GG do matisia
Dot.: Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)

Witajcie, ja robiłam raz tymi specyfikami i szczerze powiedziawszy nie widziałam zadnej róznicy. A muszę dodać, ze moje włosy są naprawdę zniszczone, regularnie farbowane na rudo.
matisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 10:40   #51
margol186
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Dot.: Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)

Witam dziewczyny,jestem tu nowa,nie znam się za bardzo na nazewnictwie itp ale przeczytałam ten wątek i mam takie proste pytanie|: jak długo utrzymuje sie efekt po tych zabiegach w domu i czy stosując ten szampon który otwiera łuski włosów,można stosować do tego zwykłe olejki i maski jakie stosowałam do tej pory czy musi to być z tej serii i firmy co szampon?Widziałam litr tego szamponu na allegro w całkiem niezłej cenie(gorzej z całym zestawem) dlatego pytam Oświećcie mnie proszę
margol186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 12:43   #52
Gackt_vanilia
Raczkowanie
 
Avatar Gackt_vanilia
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 49
Dot.: Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)

Dobra też jest kreatyna dla sportowców. Mój chłopak wcina kreatynę. Patrząc na nią pomyślałam "czemu nie?" Wzięłam plastikowe opakowanie, pół łyżeczki rozpuściłam w 1 łyżce wody(ew. zielona herbata), dodałam odżywkę z Garniera (tą żółtą) wymieszałam i na umyte, more włosy nałożyłam. Odczekałam z 3-5 minuty, po czym spłukałam. Efekt był natychmiastowy. Włosy nawilżone, wygładzone, błyszczące i kondycja ich się poprawiła po kilku takich zabiegach (ekekt odnowienia włosa widziałam po 3 nałożeniu kreatyny, a włosy myje codziennie, kreatynę nakładam co 2/3 dni). Więc polecam
__________________
"Nie będzie nam płakać i drżeć
Ani ukradkiem wycierać nos
Nie będzie nam upijać się
Ani tabletek łykać na sen"

Życie absolutnie jest za krótkie, aby pić tanie wino!
Gackt_vanilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 17:44   #53
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)

Cytat:
Napisane przez Gackt_vanilia Pokaż wiadomość
Dobra też jest kreatyna dla sportowców. Mój chłopak wcina kreatynę. Patrząc na nią pomyślałam "czemu nie?" Wzięłam plastikowe opakowanie, pół łyżeczki rozpuściłam w 1 łyżce wody(ew. zielona herbata), dodałam odżywkę z Garniera (tą żółtą) wymieszałam i na umyte, more włosy nałożyłam. Odczekałam z 3-5 minuty, po czym spłukałam. Efekt był natychmiastowy. Włosy nawilżone, wygładzone, błyszczące i kondycja ich się poprawiła po kilku takich zabiegach (ekekt odnowienia włosa widziałam po 3 nałożeniu kreatyny, a włosy myje codziennie, kreatynę nakładam co 2/3 dni). Więc polecam
Wow, pierwsze slysze. Chyba pomylilas kreatyne z keratyna
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 13:21   #54
Gackt_vanilia
Raczkowanie
 
Avatar Gackt_vanilia
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 49
Dot.: Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)

A wiesz że możliwe? Ale to nie zmienia faktu że włosy są wygładzone, błyszczące, nie puszą się, i są mocniejsze. Odbudowałam włosy po farbowaniu w ciągu kilku dni, a tak to męczyłabym się z półtora tygodnia. Hmmm... wrócę do domu i przeczytam opakowanie z dokładnością czy to kreatyna czy keratyna
__________________
"Nie będzie nam płakać i drżeć
Ani ukradkiem wycierać nos
Nie będzie nam upijać się
Ani tabletek łykać na sen"

Życie absolutnie jest za krótkie, aby pić tanie wino!
Gackt_vanilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 17:41   #55
Gackt_vanilia
Raczkowanie
 
Avatar Gackt_vanilia
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 49
Dot.: Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)

Nie, jednak to kreatyna. Na opakowaniu pisze kreatyna 99% + wit b12, b6 itp.
__________________
"Nie będzie nam płakać i drżeć
Ani ukradkiem wycierać nos
Nie będzie nam upijać się
Ani tabletek łykać na sen"

Życie absolutnie jest za krótkie, aby pić tanie wino!
Gackt_vanilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 14:02   #56
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)

Cytat:
Napisane przez Gackt_vanilia Pokaż wiadomość
Nie, jednak to kreatyna. Na opakowaniu pisze kreatyna 99% + wit b12, b6 itp.
Nie, nie ja nie watpie, ze Twoj facet wcina kreatyne ale klasc to na wlosy? Dla mnie to pozbawione sensu i logiki
Wloski to pewnie masz oblepione, a nie doprowadzone do stanu dobrego w kilka dni - w bajeczki nie wierze
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 09:05   #57
deboraaaa
Raczkowanie
 
Avatar deboraaaa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 59
Dot.: Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)

Mi bardzo podobało się keratynowe prostowanie, bo moje niesforne loki w końcu dostały za swoje. Włosy są w końcu gładkie, pełne blasku i czuję, że żyją (niekoniecznie) tylko swoim życiem. Podobno taki zabieg można zrobić samemu w domu, ale keratyna którą miałam nakładana (amazon keratin) nie jest ot tak dostępna Poza tym jak idę do fryzjera to mam pewność, że mi nie sknoci, bo chodze tylko do sprawdzonych salonów.
__________________
Delektuj się dniem zanim minie. Czas płynie tak szybko
deboraaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 21:27   #58
pannasia5
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 48
Dot.: Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)

Cytat:
Napisane przez deboraaaa Pokaż wiadomość
Mi bardzo podobało się keratynowe prostowanie, bo moje niesforne loki w końcu dostały za swoje. Włosy są w końcu gładkie, pełne blasku i czuję, że żyją (niekoniecznie) tylko swoim życiem. Podobno taki zabieg można zrobić samemu w domu, ale keratyna którą miałam nakładana (amazon keratin) nie jest ot tak dostępna Poza tym jak idę do fryzjera to mam pewność, że mi nie sknoci, bo chodze tylko do sprawdzonych salonów.
Według mnie nakładanie w domu to lepsza opcja. Teraz wszystko mozna znaleźć na necie i zamowic do domu Ale przyznaje, ze za pierwszym razem zrobilam zabieg u fryzjera- potem juz przyuczylam sie i z pomocą kolezanki robilam w domowych warunkach Keratynę zamawialam przez internet- mam Inoar G-Hair
pannasia5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 12:23   #59
deboraaaa
Raczkowanie
 
Avatar deboraaaa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 59
Dot.: Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)

Cytat:
Napisane przez pannasia5 Pokaż wiadomość
Według mnie nakładanie w domu to lepsza opcja. Teraz wszystko mozna znaleźć na necie i zamowic do domu Ale przyznaje, ze za pierwszym razem zrobilam zabieg u fryzjera- potem juz przyuczylam sie i z pomocą kolezanki robilam w domowych warunkach Keratynę zamawialam przez internet- mam Inoar G-Hair
A jak Ci to cenowo wyszło?
__________________
Delektuj się dniem zanim minie. Czas płynie tak szybko
deboraaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 19:59   #60
pannasia5
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 48
Dot.: Zabieg keratynowy na włosy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)

Cytat:
Napisane przez deboraaaa Pokaż wiadomość
A jak Ci to cenowo wyszło?
Oj teraz ci nie powiem, bo nawet nie pamietam... Ale kupowałam 'na spółę' z kolezanką, wiec wyszlo ekonomicznie Wtedy zamawialam na ebayu, ale teraz juz normalnie mozna kupic Inoar na roznych stronach z artykulami fryzjerskimi albo na ich oficjalnej stronie Wiem, ze maja jeszcze inna keratynę w swojej ofercie, ale powiem szczerze, ze nie wiem jaka dokladnie jest miedzy nimi roznica.
pannasia5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-02 10:12:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:03.