krawawienie podczas stosunku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-07, 18:40   #1
nieznajoma006
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 102

krawawienie podczas stosunku


Witam
Mam poważny problem... podczas stosunku z moim chlopakiem doszlo do obfitego krwawienia.... biore tabletki antykoncepcyjne i wlasnie jestem dzien przed 7dniowa przerwa.... nie wiem co sie dzieje i sie martwie.... prossze o pomoc


pozdrawiam
nieznajoma006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 18:56   #2
madziaplo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 30
Dot.: krawawienie podczas stosunku

Cytat:
Napisane przez nieznajoma006 Pokaż wiadomość
Witam
Mam poważny problem... podczas stosunku z moim chlopakiem doszlo do obfitego krwawienia.... biore tabletki antykoncepcyjne i wlasnie jestem dzien przed 7dniowa przerwa.... nie wiem co sie dzieje i sie martwie.... prossze o pomoc


pozdrawiam
Witaj.Nie jestem lekarzem ale kiedyś mi się zdarzyło krwawienie podczas stosunku i też w tym czasie brałam tabletki anty.tylko że to było parę dni po miesiączce.lekarz mi powiedział że to się dosyć często zdarza i żeby narazie się tym nie niepokoić.na początku było tylko plamienie krwią ale potem-było tak jakbym ponownie dostała miesiączki.przestraszyłam się ale wytłumaczył mi że to krwawienie międzymiesiączkowe i może się pojawić przy braniu doustnej antykoncepcji.ale mimo wszystko powinnaś iść do lekarza.moim zdaniem jako laika może to być przyspieszona miesiączka bo np. pominęłaś któregoś dnia tabletkę.ale mówię z własnego przykładu i broń Boże nie sugeruj się tym.pozdrawiam
madziaplo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 19:03   #3
nieznajoma006
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 102
Dot.: krawawienie podczas stosunku

nio wlasnie ze nie bylo takiego przypadku bo wzielam kazda tabletke bez wyjatku....


moze sie okazac ze to juz jest przedwczesna miesiaczka??
nieznajoma006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 19:22   #4
madziaplo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 30
Dot.: krawawienie podczas stosunku

Cytat:
Napisane przez nieznajoma006 Pokaż wiadomość
nio wlasnie ze nie bylo takiego przypadku bo wzielam kazda tabletke bez wyjatku....


moze sie okazac ze to juz jest przedwczesna miesiaczka??
Tak jak mówiłam:ja nie jestem lekarzem.ale kto wie,może akurat tobie się to przytrafiło.wystarczy jakiś stres albo przemęczenie i moim zdaniem może wtedy wystąpić przedwcześnie.ja tak miałam że pośpieszył mi się prawie tydzień a okazało się że to przez stres bo wylądowałam w szpitalu i przed samym zabiegiem dostałam miesiączkę.
madziaplo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 19:33   #5
czekolaaadka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 20
Dot.: krawawienie podczas stosunku

a jakie tabletki bierzesz??
ja biorę Qlairę,jestem z nich zadowolona, żadnych skutków ubocznych, żadnych przerw w łykaniu i co najważniejsze są najbardziej zbliżone do naturalnych hormonów
czekolaaadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 19:40   #6
manima
Zadomowienie
 
Avatar manima
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 230
Dot.: krawawienie podczas stosunku

nie chce straszyc ale krawienia po stosunku i pomiedzy miesiaczkami moga byc takze objawem nadzerki. idz do lekarza, sprawdz, upewnij sie - bedziesz spokojniejsza.
manima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 19:49   #7
madziaplo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 30
Dot.: krawawienie podczas stosunku

Cytat:
Napisane przez manima Pokaż wiadomość
nie chce straszyc ale krawienia po stosunku i pomiedzy miesiaczkami moga byc takze objawem nadzerki. idz do lekarza, sprawdz, upewnij sie - bedziesz spokojniejsza.
Rzeczywiście!U mnie po jakimś czasie ginekolog stwierdził nadżerkę ale nie powiązałam jednego z drugim.był to jednorazowy incydent a teraz nadżerka jest dużo mniejsza niż była rok temu.
madziaplo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-07, 20:44   #8
nieznajoma006
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 102
Dot.: krawawienie podczas stosunku

nio wlasnie lekarz ginekolog stwierdzil u mnie lekka nadnerdzke i mowil ze jest nie groźna ale to bylo rok temu mozliwe ze cos sie pogorszylo??


a biore tabletki CYPREST i nie mialam wczesniej zadnych skutków ubocznych.... czuje sie dobrze



tak tylko od ponad 2 lat biore tabletki i zawsze mialam miesiaczke w trakcie przerwy 7dniowej
nieznajoma006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 08:57   #9
your_dream
Zaczytana w wizażu
 
Avatar your_dream
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 165
Dot.: krawawienie podczas stosunku

Cytat:
Napisane przez nieznajoma006 Pokaż wiadomość
nio wlasnie lekarz ginekolog stwierdzil u mnie lekka nadnerdzke i mowil ze jest nie groźna ale to bylo rok temu mozliwe ze cos sie pogorszylo??


a biore tabletki CYPREST i nie mialam wczesniej zadnych skutków ubocznych.... czuje sie dobrze



tak tylko od ponad 2 lat biore tabletki i zawsze mialam miesiaczke w trakcie przerwy 7dniowej
Ja miałam tak samo, z tym że biorę Cilest. Biorę go od 19 miesięcy i bardzo dobrze się czuję. Krwawienie zawsze miałam w 4 dni po wzięciu ostatniej tabletki. Dlatego byłam mocno wystraszona, kiedy po stosunkach, na tydzień przed "okresem", pojawiała się krew. Nie było jej dużo, ale wystarczyło, żeby zapaliła mi się w głowie czerwona lampka. Podejrzewałam 3 powody:
1. Przyspieszył mi się "okres", ale szybko odrzuciłam ten powód, bo ani nie miałam stresu, ani nie pominęłam tabletki...
2. Nadżerka - w grudniu byłam u ginekologa i powiedział mi, że mam małą nadżerkę, ale że nic z nią nie będzie robił, tylko trzeba ją obserwować, no ale cały ten powód też odrzuciłam, bo kochałam się z moim TŻ bardzo delikatnie, a nawet jak wcześniej kiedyś kochaliśmy się bardziej ostro, to nigdy nie krwawiłam.
3. Tabletki przestały mi służyć - kiedyś przeczytałam, że jak zaczyna kobieta plamić podczas brania tabletek, to znak że powinna poszukać lepszych dla niej tabletek. Z tym, że ten powód też odrzuciłam, bo w gruncie rzeczy to krew pojawiała się po stosunku, więc to nie było raczej plamienie międzyokresowe.

Do tej pory nie wiem, co było przyczyną tego krwawienia. Jeśli sytuacja się powtórzy, biegnę do ginekologa.
your_dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 14:32   #10
201712190924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 108
Dot.: krawawienie podczas stosunku

ja niedawno krwawiłam po stosunku i troche sie wystraszyłam. z tym, że nie biore hormonów. w czwartek ide do ginekologa, to sie dowiem o co chodzi. ale też stawiam na jakąś nadżerkę, bo zwykle to jest powodem krwawienia po stosunku. ale bardzo możliwe, że to kwestia zbyt intensywnego seksu w moim przypadku bo tylko raz sie to zdarzyło
201712190924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 18:19   #11
manima
Zadomowienie
 
Avatar manima
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 230
Dot.: krawawienie podczas stosunku

Dziewczyny zróbcie sobie cytologie zeby sie upewnic ze z Wasza nadzerka jest wsyztsko ok. Nadzerka podobno pojawia sie i znika ale trzeba ja sprawdzac raz na jakies czas czy nie robi sie za gleboka. z tego co wiem jak pojawia sie krwawienie to trzeba myslec o usunieciu nadzerki...
manima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-09, 20:47   #12
marlenqa22
Zadomowienie
 
Avatar marlenqa22
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 326
Dot.: krawawienie podczas stosunku

Jak w temacie..

Ja nie biorę hormonów ale z moim tż wyjechaliśmy w zeszły wtorek nad morze no i po stosunku, który miał miejsce we wtorek i środę dostałam krwawienia we czwartek i trwa ono do dzisiaj a mamy już poniedziałek

miesiączki nie powinnam jeszcze mieć bo miałam od 18 lipca do 24 lipca..

chyba pójdę do lekarza.. myślicie że to może być ta nadżerka?
__________________
Szczęśliwa żona od 02.08.2014r.

1 lipiec 2022- czekamy na Ciebie maleństwo
marlenqa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 21:01   #13
201712190924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 108
Dot.: krawawienie podczas stosunku

Cytat:
Napisane przez marlenqa22 Pokaż wiadomość
Jak w temacie..

Ja nie biorę hormonów ale z moim tż wyjechaliśmy w zeszły wtorek nad morze no i po stosunku, który miał miejsce we wtorek i środę dostałam krwawienia we czwartek i trwa ono do dzisiaj a mamy już poniedziałek

miesiączki nie powinnam jeszcze mieć bo miałam od 18 lipca do 24 lipca..

chyba pójdę do lekarza.. myślicie że to może być ta nadżerka?

moglas dostać wcześniej okres ze względu na zmiane klimatu. mi sie to czasem zdarza ale do lekarza idź jak najbardziej, bo to moze miec milion różnych przyczyn. i troche dlugo to trwa
201712190924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 21:30   #14
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: krawawienie podczas stosunku

Cytat:
Napisane przez madziaplo Pokaż wiadomość
Witaj.Nie jestem lekarzem ale kiedyś mi się zdarzyło krwawienie podczas stosunku i też w tym czasie brałam tabletki anty.tylko że to było parę dni po miesiączce.lekarz mi powiedział że to się dosyć często zdarza i żeby narazie się tym nie niepokoić.na początku było tylko plamienie krwią ale potem-było tak jakbym ponownie dostała miesiączki.przestraszyłam się ale wytłumaczył mi że to krwawienie międzymiesiączkowe i może się pojawić przy braniu doustnej antykoncepcji.ale mimo wszystko powinnaś iść do lekarza.moim zdaniem jako laika może to być przyspieszona miesiączka bo np. pominęłaś któregoś dnia tabletkę.ale mówię z własnego przykładu i broń Boże nie sugeruj się tym.pozdrawiam
miałam tak samo. Obecnie czekam na wyniki cytologi i od razu przy następnej wizycie idę na kolposkopie
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:23.