Rozbudowane mięśnie ud a krój sukienki/spódnicy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-16, 11:20   #1
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557

Rozbudowane mięśnie ud a krój sukienki/spódnicy


Dziewczyny, czy waszym zdaniem sukienka typu jak poniżej pasuje komuś, kto ma mocne uda?
Dla ułatwienia dodaję zdjęcia Pauliny Sykut w trzech stylizacjach (pierwsza sukienka rozkloszowana, pozostałe proste), ona ma rozbudowane mięśnie czworogłowe ud, przez co wydaje mi się że w sukienkach prostych/zwężanych/ołówkowych wygląda dużo lepiej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienka.jpg (42,9 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paulina1.jpg (50,2 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Paulina SYkut2.jpg (35,5 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paulina 6.jpg (41,1 KB, 106 załadowań)

Edytowane przez xzora
Czas edycji: 2011-12-16 o 11:51
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 11:40   #2
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: Rozbudowane mięśnie ud a krój sukienki/spódnicy

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy waszym zdaniem sukienka typu jak poniżej pasuje komuś, kto ma mocne uda?
Dla ułatwienia dodaję zdjęcia Pauliny Sykut w dwóch stylizacjach, ona ma rozbudowane mięśnie czworogłowe ud, przez co wydaje mi się że w sukienkach prostych/zwężanych/ołówkowych wygląda dużo lepiej.
To zależy od długości sukienki i wydatności ud.
Ja np. mam raczej wydatne uda, ale nawet nieźle się czuję i wyglądam w rozkloszowanych, jeśli są trochę dłuższe.

Tutaj akurat "spłaszczam" efekt ręką, ale sukienka jest w stylu pierwszego zdjęcia.

A co do dwóch pozostałych, to nieciekawie prezentuje się ta kobieta.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu_resize.jpg (80,8 KB, 112 załadowań)

Edytowane przez emi_lka
Czas edycji: 2011-12-16 o 11:43
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 11:46   #3
Nelly99
Rozeznanie
 
Avatar Nelly99
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 719
Dot.: Rozbudowane mięśnie ud a krój sukienki/spódnicy

Mnie się wydaję że na tym ostatnim zdjęciu ona jest po prostu trochę chudsza, lepsza fryzura i makijaż no i zdjęcie zostało lepiej zrobione. Poza tym ta ostatnia sukienka w ogóle jest lepsza - korzystniejszy dekolt i fajnie wyszczupla talie.
Nelly99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 12:01   #4
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Rozbudowane mięśnie ud a krój sukienki/spódnicy

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
To zależy od długości sukienki i wydatności ud.
Ja np. mam raczej wydatne uda, ale nawet nieźle się czuję i wyglądam w rozkloszowanych, jeśli są trochę dłuższe.

Tutaj akurat "spłaszczam" efekt ręką, ale sukienka jest w stylu pierwszego zdjęcia.

A co do dwóch pozostałych, to nieciekawie prezentuje się ta kobieta.
chodzi mi o takie krótsze sukienki, do połowy uda. W długich wydaje mi się, że krój już nie ma takiego znaczenia. Wstawiam jej zdjęcia jeszcze w dłuższych sukienkach, myślisz/myślicie, że w nich wygląda lepiej?

wydaje mi się, ze mam podobne do niej nogi, najlepiej czuję się w krótkich prostych, krótkiej rozkloszowanej chyba nigdy nie miałam, w długiej do kolan czuję się babciowato

co do twojego zdjęcia - bardzo fajna sukienka, nogi ładnie się prezentują, tylko w ujęciu nie widać ani mocnych ud, ani rozkloszowania

Cytat:
Napisane przez Nelly99 Pokaż wiadomość
Mnie się wydaję że na tym ostatnim zdjęciu ona jest po prostu trochę chudsza, lepsza fryzura i makijaż no i zdjęcie zostało lepiej zrobione. Poza tym ta ostatnia sukienka w ogóle jest lepsza - korzystniejszy dekolt i fajnie wyszczupla talie.
dodałam jeszcze jedną sukienkę z prostym dołem, jak możesz to skup się na nogach i powiedz czy w obu krojach Paulina wygląda dobrze/źle, czy w którymś lepiej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Paulina3.jpg (34,7 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Paulina5.jpg (32,4 KB, 78 załadowań)
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 12:15   #5
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: Rozbudowane mięśnie ud a krój sukienki/spódnicy

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
chodzi mi o takie krótsze sukienki, do połowy uda. W długich wydaje mi się, że krój już nie ma takiego znaczenia. Wstawiam jej zdjęcia jeszcze w dłuższych sukienkach, myślisz/myślicie, że w nich wygląda lepiej?

wydaje mi się, ze mam podobne do niej nogi, najlepiej czuję się w krótkich prostych, krótkiej rozkloszowanej chyba nigdy nie miałam, w długiej do kolan czuję się babciowato

co do twojego zdjęcia - bardzo fajna sukienka, nogi ładnie się prezentują, tylko w ujęciu nie widać ani mocnych ud, ani rozkloszowania


dodałam jeszcze jedną sukienkę z prostym dołem, jak możesz to skup się na nogach i powiedz czy w obu krojach Paulina wygląda dobrze/źle, czy w którymś lepiej
No właśnie nie mam lepszego ujęcia, a masywnych ud nie widać przez długość oczywiście ale naprawdę jest mocno rozłożona na boki i tak mi dziwnie w niej, bo jej w ogóle nie czuję na biodrach i udach...

Myślę, że proste sukienki są lepsze od tych rozkloszowanych krótkich, ze zdjęć drugie zdecydowanie lepsze - w wąskiej sukience.
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 13:50   #6
Stillady
Raczkowanie
 
Avatar Stillady
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 324
Dot.: Rozbudowane mięśnie ud a krój sukienki/spódnicy

Fason sukienki jak najbardziej tylko długość.Lepsza bedzie taka do kolan.
__________________
http://twoje-stroje.blog.onet.pl

http://stillady.blogspot.com - mój blog o modzie - ZAPRASZAM
Stillady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:20.