Olej arganowy na blizny i trądzik - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-18, 15:00   #31
patrycja128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: z domu :D
Wiadomości: 71
Dot.: Olej arganowy na blizny i trądzik

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
W takim razie olej jest jak najbardziej ok, sama go kiedyś używałam i potwierdzam autentyczność
Btw. jest bardzo dobry na włosy Nadaje się też do natłuszczania ciała zamiast oliwki.

Możesz poużywać go jeszcze jakiś czas, być może okaże się, że pogorszenie było czasowe, albo upewnisz tylko się, że to on zapycha. Jednak jak wspomniałam wcześniej trądziku i blizn nie da się wyleczyć samym olejem. Przyda się kuracja apteczna, najlepiej byłoby odwiedzić dobrego dermatologa, chociaż jest kilka preparatów, które nie wymagają recepty, chociażby Acne Derm czy Effaclar K / Duo.
A gdybym stosowała go tylko miejscowo na blizny potrądzikowe , albo na pojedyncze pryszcze , a nie na całą twarz ? Myślisz że mógłby mi pomóc ? . Wiem że olej nie wyleczy mi blizn , ale może mógłby mi je chociaż trochę rozjaśnić ?? Pozdrawiam
patrycja128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-18, 17:51   #32
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Olej arganowy na blizny i trądzik

Cytat:
Napisane przez patrycja128 Pokaż wiadomość
A gdybym stosowała go tylko miejscowo na blizny potrądzikowe , albo na pojedyncze pryszcze , a nie na całą twarz ? Myślisz że mógłby mi pomóc ? . Wiem że olej nie wyleczy mi blizn , ale może mógłby mi je chociaż trochę rozjaśnić ?? Pozdrawiam
Tak jak już dziewczyny wcześniej pisały olej nie pomoże Ci na wypryski czy blizny. Skóra na pewno będzie lepiej wyglądać, ale nie liczyłabym na likwidację problemu samym olejkiem Poczytaj na temat Acne Dermu lub jego droższego odpowiednika (tyle, że w żelu) Skinorenu. Obydwa preparaty zawierają kwas azelainowy, który ma działanie przeciwtrądzikowe i lekko wybielające skórę.

A może wklej zdjęcia, żebyśmy mogły zobaczyć w czym problem i przez to jakoś lepiej doradzić?
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 09:56   #33
asiunia_28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 335
Dot.: Olej arganowy na blizny i trądzik

tak, olejki nie załatwia sprawy. lepiej kupić typowy lek na trądzik lub blizny który zadziała w szybkim czasie niż męczyć się z olejkiem nie wiadomo ile... musze zmartwić dziewczyny z góry ale dobrze pisalam ze olejki również nawilżają, np arganowy. aby sie upewnić przeczytalam artykuł w gazecie i było jak byk ze nieprawidłowe jest rozumowanie większosci osob ze jedynie natłuszczają i zatykają pory. te stu procentowe olejki mają tyle bogatych wlasciwosci, witamin ze muszą wspomagać leczenie trądziku, a nie tylko zapychać.
asiunia_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 15:57   #34
katnap
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 18
Dot.: Olej arganowy na blizny i trądzik

od 2 tygodni stosuję krem z olejkiem arganowym do cery trądzikowej (Creme d'Argan anti acne kupiłam w Maroko Sklep) i jestem bardzo zadowolona. Stan mojej cery się poprawia, krostki, grudki zaczynają znikać, skóra jest wygładzona, delikatna. Ja osobiście uwielbiam.
A gdy twarz zaczyna mnie szczypać, swędzieć to nacieram odrobinką czystego olejku arganowego i od razu mi przechodzi.
katnap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 18:07   #35
patrycja128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: z domu :D
Wiadomości: 71
Dot.: Olej arganowy na blizny i trądzik

Cytat:
Napisane przez katnap Pokaż wiadomość
od 2 tygodni stosuję krem z olejkiem arganowym do cery trądzikowej (Creme d'Argan anti acne kupiłam w Maroko Sklep) i jestem bardzo zadowolona. Stan mojej cery się poprawia, krostki, grudki zaczynają znikać, skóra jest wygładzona, delikatna. Ja osobiście uwielbiam.
A gdy twarz zaczyna mnie szczypać, swędzieć to nacieram odrobinką czystego olejku arganowego i od razu mi przechodzi.
A ile zapłaciłaś za krem ?
patrycja128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 06:14   #36
katnap
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 18
Dot.: Olej arganowy na blizny i trądzik

Cytat:
Napisane przez patrycja128 Pokaż wiadomość
A ile zapłaciłaś za krem ?

Za krem o pojemności 60 ml zapłaciłam ok 38 zł.
katnap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 17:51   #37
patrycja128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: z domu :D
Wiadomości: 71
Dot.: Olej arganowy na blizny i trądzik

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Tak jak już dziewczyny wcześniej pisały olej nie pomoże Ci na wypryski czy blizny. Skóra na pewno będzie lepiej wyglądać, ale nie liczyłabym na likwidację problemu samym olejkiem Poczytaj na temat Acne Dermu lub jego droższego odpowiednika (tyle, że w żelu) Skinorenu. Obydwa preparaty zawierają kwas azelainowy, który ma działanie przeciwtrądzikowe i lekko wybielające skórę.

A może wklej zdjęcia, żebyśmy mogły zobaczyć w czym problem i przez to jakoś lepiej doradzić?
Przepraszam że dopiero teraz odpisuję , ale kompletnie wyleciało mi to z głosy . Na zdjęciu przedstawiam moje okropne blizny i pryszcze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P02-09-13_13.13.jpg (31,6 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P02-09-13_13.13[1].jpg (26,2 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P02-09-13_13.14.jpg (27,3 KB, 32 załadowań)
patrycja128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-02, 18:54   #38
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Olej arganowy na blizny i trądzik

Zdjęcia są słabej jakości, ale po tym co widać to jednak dalej upierałabym się nad odstawieniem oleju arganowego i szukaniem pomocy u dermatologa / w aptece. Zaglądnij też na podforum Biochemia kosmetyczna, gdzie dziewczyny nie tylko stosują apteczne preparaty na trądzik i blizny, ale też często same robią peelingi kwasowe, które pomagają pozbyć się niedoskonałości
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 21:06   #39
patrycja128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: z domu :D
Wiadomości: 71
Dot.: Olej arganowy na blizny i trądzik

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Zdjęcia są słabej jakości, ale po tym co widać to jednak dalej upierałabym się nad odstawieniem oleju arganowego i szukaniem pomocy u dermatologa / w aptece. Zaglądnij też na podforum Biochemia kosmetyczna, gdzie dziewczyny nie tylko stosują apteczne preparaty na trądzik i blizny, ale też często same robią peelingi kwasowe, które pomagają pozbyć się niedoskonałości
ok , dziekuje za pomoc .
patrycja128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 12:05   #40
Depresja2010
Zakorzenienie
 
Avatar Depresja2010
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 030
GG do Depresja2010
Dot.: Olej arganowy na blizny i trądzik

Cytat:
Napisane przez patrycja128 Pokaż wiadomość
Hejka , chciałabym się was zapytać o olej arganowy , wiem że jest o nim dużo wątków , ale jednak nie znalazłam odpowiedzi na jedno pytanie więc proszę was o napisanie swoich przygód z tym olejem . Stosuję go od jakiegoś tygodnia i jakoś nie widzę żadnych rezultatów , jest to olej prosto z Maroka więc jest on prawdziwy , a nie żadna podróbka , za 30 ml dałam 21 zł . Od kiedy go stosuję wydaje mi się że mam więcej pryszczy , czy on może mnie zapychać i czy wam pomógł i na co Zastanawiam się nad jego stosowaniem i czy mam się poddać czy stosować go dalej , bo być może będą jakieś rezultaty ???? Pomocy
ja go stosuje jedynie na zmarszczi pod oczami i dziala cuda :d zaden kosmetyk nawilzajacy nie ma z nim szans,ale na skore twarzy calabym nie ryzykowa :P
btw kup sobie skinoren krem i bedziesz zadowolona ( bez recepty )

Edytowane przez Depresja2010
Czas edycji: 2015-07-25 o 12:06
Depresja2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-25 13:05:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:02.