problemy z miesiączką - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-16, 19:09   #1
asienka721
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10
Question

problemy z miesiączką


witam,
Mam pytanie. Spóźniał mi się okres o jakieś 10-12 dni dziś dostałam ale nie jest taki jak zawsze jest słaby jak na razie, ale strasznie boli mnie brzuch w okolicy jajników. Zawsze miałam regularne miesiączkioprócz tego miesiąca i poprzedniego tez mialam moze 4 dniowe opoznienie. Przed okresem zauważyłam dziwne i dość silne upławy. Myślałam że to może ciąża, ale chyba jednak nie skoro jakieś tam krwawienie wystąpiło. Czy ktoś może wiem co to może być??
asienka721 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 20:26   #2
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: problemy z miesiączką

mysle ze lekarz moze wiedziec co to jest, tak wiec wybierz sie do niego
a ciaza wcale nie wyklucza krwawienia
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 22:17   #3
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: problemy z miesiączką

Cytat:
Napisane przez asienka721 Pokaż wiadomość
witam,
Mam pytanie. Spóźniał mi się okres o jakieś 10-12 dni dziś dostałam ale nie jest taki jak zawsze jest słaby jak na razie, ale strasznie boli mnie brzuch w okolicy jajników. Zawsze miałam regularne miesiączkioprócz tego miesiąca i poprzedniego tez mialam moze 4 dniowe opoznienie. Przed okresem zauważyłam dziwne i dość silne upławy. Myślałam że to może ciąża, ale chyba jednak nie skoro jakieś tam krwawienie wystąpiło. Czy ktoś może wiem co to może być??
jeżeli krwawienie jest słabe to nie wyklucza ciąży.
zrób test.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 09:37   #4
kaisa21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 8
Dot.: problemy z miesiączką

Witam Was wszystkie serdecznie,
Pisze do Was ponieważ chce zaczepnąć pewnej rady...informacji...opini i...
Od kilku miesięcy pojawia sie u mnie pewien problem z miesiączką. Do ewnej pory miałam regularne miesiąc w miesiąc miesiączki, natomiast zdarzyło mi się kilka sytuacji że w jedym miesiącu nie wystąpiła miesiączka, w kolejnym następnych była (w tych samych dnia co poprzednia przed nie wystąpieniem), teraz mamy miesiąc listopad, miesiączka nie wystąpiła a w pażdzierniku i we wrześniu była. To fakt miałam sporo problemów na głowie i nerwów to na pewno ma jakiś wpływ na wystepowanie i zanikanie miesiączek natomiast nie moge tylko sie opierac na tym... jest mi strasznie z tym źle, do lekarza wybieram sie w najbliższy wtorek ale nie ukrywam ze bardzo sie boje rozmowy z ginekologiem i tego co moze mi powiedziec...mam zle przeczucia że to może być początek poważnej choroby a nie tylko sprawy hormonalne...Kochane ,wiem że wiele dziewczyn pisze o takich sprawach ale ja jestem bardzo zaniepokojona takim faktem. Bardzo Was proszę o radę, podtrzymanie na duchu...
W przyszłym roku biorę ślub i chciałabym mieć piękne i zdrowe dzieci natomiast boje się wiztyty, rozmowy i diagnozy od lekarza...

Pozdrawiam Was gorąco i czekam na odp
kaisa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 19:45   #5
Angela_a_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: problemy z miesiączką

witam...
mam mały problem gdyz w lutym dostalam okres 2tygodnie za wczesnie... a teraz mamy marzec, spoznia mi sie juz 2dni... boli mnie brzuch, czuje sie ospale itd...
Uprzedzam ze jeszcze nie mialam pierwszego razu wiec to wyklucza ciaze...
Prosze o odpowiedz na priv moj e-mail : mimulka4@wp.pl
Angela_a_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 18:07   #6
Babel1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 397
Dot.: problemy z miesiączką

a propo czy nieregularne miesiaczki sa niebezpieczne? mam 23 lata i od zawsze nieregularne :/
Babel1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 21:53   #7
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: problemy z miesiączką

Cytat:
Napisane przez Babel1991 Pokaż wiadomość
a propo czy nieregularne miesiaczki sa niebezpieczne? mam 23 lata i od zawsze nieregularne :/
mogą świadczyć o problemach zdrowotnych, np. hormonalnych. Warto przejść się do lekarza, żeby pokierował na badania.
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-14, 13:38   #8
Babel1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 397
Dot.: problemy z miesiączką

ale ja mam tak ze okres mam w odstepach mniej wiecej 40 dni, ale w miare regularnie, czy to tez jest jakas nieprawidlowosc? a moze to byc tak ze jezeli tak mam od czasu wystapienia pierwszej miesiaczki to to jest normalne u mnie i nie ma co do niepokoju?
Babel1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 20:39   #9
Babel1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 397
Dot.: problemy z miesiączką

Jeszcze jedno: Zaznaczam ze mam niedowage :/ o zawsze b. malo jadlam i moze stad te przesuniecia i wgl?
Babel1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-14 21:39:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:23.