Pewien problem:/ - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-01, 10:58   #31
serduszkowa
Rozeznanie
 
Avatar serduszkowa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 586
Dot.: Pewien problem:/

mam ten sam problem, co autor wątku, tyle tylko, że jestem stroną drugą- czyli dziewczyną odczuwającą ból. Może metoda z wcześniejszym wkładaniem palców i dałaby jakiś skutek, ale ja nawet wtedy odczuwam straszny ból i mija mi jakakolwiek ochota na pieszczoty... Może to problem psychiczny?
serduszkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 11:19   #32
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Pewien problem:/

Serduszkowa, może problem leży właśnie w psychice
Albo w braku odpowiedniego rozluźnienia, odpowiedniego rozgrzania Cię, atmosfery itd.
Próbowałaś jakiegoś fajnego klimatu rozluźniającego? Mam na myśli cichą muzyczkę, świeczki, spokój, brak ludzi w domu, najlepiej jakiś masaż najpierw, powolne, delikatne pieszczoty i kiedy facet Cię porządnie rozgrzeje, to wtedy spróbować? Lampka wina, czy martini też pomaga. Ktoś pisał też o no-spie, bo jest rozkurczowa.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 11:55   #33
serduszkowa
Rozeznanie
 
Avatar serduszkowa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 586
Dot.: Pewien problem:/

mieszkamy sami, więc nie ma problemu z rozluźnieniem ani strachem, że ktoś zaraz wejdzie.. rozgrzana też jestem, bo partner bardzo o mnie dba, ale może spróbuje tej nospy, mam w domu forte, wiec może coś pomoże
serduszkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 12:16   #34
safona
Przyczajenie
 
Avatar safona
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26
Dot.: Pewien problem:/

ja bym proponowała jeszcze pieszczoty oralne, wkładanie języka głęboko czy coś takiego. i oczywiście paluszki, o czym dziewczyny pisały już wcześniej. uważam, że to wszystko jest niemal niezbędne przed pierwszym razem.
safona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 18:47   #35
intense2103
Rozeznanie
 
Avatar intense2103
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 515
Dot.: Pewien problem:/

Uważam, że wszystko jest z Tobą w porządku serduszkowa!! Po prostu dopiero zaczynacie, stąd ten ból. Czasami trzeba po prostu... przecierpieć. Wiem z autopsji, że wkładanie palca na początku boli, nawet bardzo. Musisz rozluźnić się, zadbać o nawilżenie i po prostu dzielnie przeczekać ból. Po kilku próbach powinno być już wszystko ok. Wtedy, kiedy będziesz się czuła dobrze, spróbujcie czegoś więcej (mówię o palcach, skoro to Cię boli, to wstrzymajcie się z seksem, zacznijcie dopiero kiedy przy pieszczotach "ręcznych" będziesz czuła całkowitą swobodę). Powodzenia

PS. Oral jak najbardziej!! Nic tak nie rozluźnia i nie sprawia takiej przyjemności
__________________
23.08.2014
intense2103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 20:50   #36
Kleo24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 275
Dot.: Pewien problem:/

Cytat:
Napisane przez ma_amk Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny.Otóz mam pewien problem z dziewczyna..ja jestem prawiczkiem ona dziewica.Jestesmy juz ze soba prawie rok,i chcielismy dzisiaj przezyc swoj pierwszy raz...tylko jest pewien problem..moja dziewczyna jest za ciasna i nie moge w nia wejsc a jej to sprawia straszny bol...nie włozyłem nawet glowki penisa do srodka..a probowalismy z 4 razy i nic...uzywalismy prezerwatywy dures extra soft poniewaz ma dni plodne.Nie wiem co robic..mamy ogromnego dola przez to...
czekam na odpowiedzi

pozdrawiam.
Wydaje mi się że nie masz co panikować. To raczej normalne zjawisko. Ja mialam problem z głowy bo zaczynalismy od pettingu ale na poczatku nawet palec nie chciał wejsc... i bolało okropnie.
Kleo24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 13:21   #37
kassate1203
Rozeznanie
 
Avatar kassate1203
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 887
Dot.: Pewien problem:/

A ja spróbowałabym taki sposób:

Stworzyć romantyczny nastrój, zaprosić dziewczynę np. do kina, potem romantyczny spacer, a w domku (jeżeli oczywiśce macie na to warunki) świece, winko, dobra muzyczka. Zacznijcie najpierw od pieszczotek (czyli jak już pisali paluszek najlepszy na wszystko ) czułe pocałunki i słówka. Ogólnie stworzyć miłą atmosferę i daj do zrozumienia swojej dziewczynie że ta "randka" nie koniecznie musi się skończyć seksem. Zacijcie najpierw od pieszczotek, a potem stopniowo przez paluszka do udanego seksu. Spróbuj palcem to najlepsze co może być na początek, palcem że tak powiem "troszkę ja porozciągasz i przygotujesz jej pochwę na coś większego
__________________
To jest życie- tu nie ma sentymentów



kassate1203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-07, 19:33   #38
intense2103
Rozeznanie
 
Avatar intense2103
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 515
Dot.: Pewien problem:/

Uważam, że nie zawsze uda się za pierwszym razem włożyć palce i od razu przejść do "czegoś większego". Potrzeba czasu. Wtedy dopiero będzie dobrze .
__________________
23.08.2014
intense2103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:41.