do AgiZ prośba o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-07-18, 09:16   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

do AgiZ prośba o pomoc


Droga Agnieszko!
Dalej męczę się z przygotowaniami do makijażu ślubnego. Poradż mi jak przygotować cerę. Czy nakładać krem czy serum ( mam świetnie good morning Elizabeth Arden)i jeszcze moja kuzynka mam Divinauręv ( czy jakoś tak taki żel Guerlain z drobinkami złota powiedziała że mi użyczy na ten ważny dzień tyle że nie wiem jak go stosowac ona stosuje go pod krem a mi wydaje się że na krem byłoby lepiej. Co dalej? Czy nakładać bazę np. zieloną mam skłonność do zaczerwień. I jaki podkład matujący czy rozświetlający? Co z cieniami pod oczami?
Bedę strasznie wdzięczna za rady
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-18, 20:05   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: do AgiZ prośba o pomoc

Droga Agnieszko [img]icons/icon7.gif[/img]
Ja osobiscie jestem zwolenniczka bardzo dokladnego przygotowywania skory na kilka dni przed slubem. Dokladnie chodzi mi o nawilzanie. Wtedy staje sie bardziej jedrna i rozswietlona. Natomiast w dniu samego slubu lepiej juz nie przesadzac z nadmiarem kosmetykow pielegnacyjnych.
Czasami wystarczy jedynie przetrzec twarz tonikiem i na to polozyc podklad bez dodatkowych kremow - zwlaszcza dla osob mlodych i jak jest bardzo goraco.

Mozesz rowniez wyprobowac serum. Serum naklada sie zawsze pod krem, ale moze krem juz nie bedzie konieczny. Musisz sama wyprobowac trwalosc podkladu. W jakiej opcji trzyma sie najlepiej [img]icons/icon7.gif[/img]

Natomiast jesli chodzi o baze zielona to polecam Ci La Roche-Posay. Jest bardzo delikatna i ladnie kryje. Ale stosuj ja bardzo z umiarem, zwlaszcza jesli zdecydujesz sie na lekki podklad.

Jaki podklad? To juz od ciebie zalezy. Jezeli chcesz, zeby mocniej kryl to moze byc matujacy. Natomiast rozswietlajace z reguly sa delikatniejsze. Wez tylko pod uwage, ze ten makijaz musi wytrzymac cala nac. I czasami lepiej polozyc bardziej kryjacy podklad i dac mu jedynie delikatne rozwietlenie na kosciach policzkowych czy skroniach. Takze robiac makijaz ogladaj sie z odleglosci ok. pol metra i dopiero wtedy oceniaj czy makijaz nie wyglada za ciezko. Bez sensu jest patrzenie na siebie z odleglosci kilku centymertow [img]icons/icon7.gif[/img] Wtedy kazdy makijaz jest za ciezki.

Cienie pod oczami ladnie pokrywa Touche eclat YSL. Dziewczyny sobie go chwala i jest latwy w aplikacji [img]icons/icon7.gif[/img]

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]

i pamietaj czasami mniej znaczy lepiej [img]icons/icon7.gif[/img] Nie przesadz z tymi warstwami kosmetykow.

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-19, 12:50   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: do AgiZ prośba o pomoc

dziekuję Ci bardzo za odpowiedz. Strasznie się martwię że ten makijaż mi się nie uda dlatego tak Cię dręczę [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-21, 21:38   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: do AgiZ prośba o pomoc

Nie martw sie tak prosze. Na pewno bedziesz wygladac pieknie. I nie pozwol, zeby jakis drobiazg zepsul Ci ten cudowny i wyjatkowy dzien w Twoim zyciu.

Goraco pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:06.