pekniecia w zdluz paznokcia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-19, 02:31   #1
floryda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5

pekniecia w zdluz paznokcia


czesc jestem nowa
mieszkam w usa , zrobilam tutaj szkole i pracuje jako manicurzystka
potrzebuje pomocy
chcialabym sie jak najwiecej dowiedziec o chorobach paznokci , zwlaszcza pekniecia wzdluz paznokcia , jak leczyc i czy sa jakies sposoby , powiem wam szczeze ze jak przegladalam ta strone to naprawde jestescie daleko przed usa
ja mam pewna bariere jezykowa i dlatego wszytkie medyczne sprawy szukam w nasZym jezyku , oraz bardzo by mnie cieszylo dzielenie sie radami jak i pomuyslami
dzieki z gory
floryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 12:26   #2
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: pekniecia w zdluz paznokcia

Hello Miło Cie tu widzieć!
Postaram sie przesłać Tobie kilka stronek dotyczących przeróznych chorób i przypadłości, zobacz też jeden z pierwszych wątków na tym forum-pt " Choroby paznokci" ( czy jakoś tak) . Proponuje ,żebys zajrzala też na forum- www.eurofashion.com.pl - tam napewno uzyskasz sporo informacji

Hehehe i miło słyszeć ,że jednak jestesmy w pewnych kwestiach " do przodu"
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 13:29   #3
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Butterflynails
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 443
GG do Butterflynails
Dot.: pekniecia w zdluz paznokcia

Bardzo gorąco witam
Butterflynails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 23:07   #4
floryda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5
Dot.: pekniecia w zdluz paznokcia

dzieki za odpowiedz , bardzo sie ciesze ze bede miec przyjemnosc pogadania na temat paznokci , mysle ze dowiem sie ciekawych i nowych rzeczy , bardzo jestem ciekawa jakis nowosci , co w polsce oferujecie i robice , czy jakies specjalne manicure i pedicure , wogole itp, ja postaram sie z wami podzielic moimi
bardzo mi zalezy dowiedziec sie jak najwiecej na temat wszytkich bakteri i chorob , bo jednak zapamietac i zrozumiec ten angielski to jest bardzo trudno, nie mowie ze wogole nie umiem mowicc w tym jezyku , bo wkoncu skonczylam szkole , dostalam dyplon i pracuje w bardzo renowowany,m salonie spa , ale jednak staram sie szukac rad i innych pomyslow w polskim jezyku , takze dziewczyn bede bardzo wdzieczna

pozdrowienia z goracej florydy
floryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 16:44   #5
majkaza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 13
Dot.: pekniecia w zdluz paznokcia

poradzcie co robic!
peka mi wzdłuż jeden paznokiec - kciuk- i caly czas boli jak fiks jak sie zaczepi o niego a juz niedaj boze uderzy lekko w cos to peka , naklejalam tipsa ale nic to nie dawalo , powiedzcie jak sie to leczy ????
majkaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 23:39   #6
Jaguar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3
Dot.: pekniecia w zdluz paznokcia

Majkaza a od kiedy masz taki problem z tym kciukiem?
Cos mi się wydaje,że musiał mieć jakis uraz mechaniczny:uderzenie,stł uczenie lub cążki.Jeżeli nastąpiło uszkodzenie macierzy to już raczej tak zostanie.I wedy tylko nakładanie żelu lub akrylu będzie to maskować.Ale może też się zdarzyć po długim czasie noszenia jakiejś masy,że to przejdzie lub się zmniejszy.
Jaguar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 08:28   #7
majkaza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 13
Dot.: pekniecia w zdluz paznokcia

Cytat:
Napisane przez Jaguar
Majkaza a od kiedy masz taki problem z tym kciukiem?
Cos mi się wydaje,że musiał mieć jakis uraz mechaniczny:uderzenie,stł uczenie lub cążki.Jeżeli nastąpiło uszkodzenie macierzy to już raczej tak zostanie.I wedy tylko nakładanie żelu lub akrylu będzie to maskować.Ale może też się zdarzyć po długim czasie noszenia jakiejś masy,że to przejdzie lub się zmniejszy.
juz dosc dlugo , bedzie okolo 2 lata ale z tego co sobie przypominam to nie mialam zadnego urazu mechanicznego ani go nie zgniotlam i nic z tych rzeczy
poprostu zaczal rosanac ( wzluz plytki widac jasna prege) i peka na koncowce a czasami nawet do polowy paznokcia
a jak tipsa nalozylam i potrzymalam troche to owszem i odrosl ale jak zdjelam tipsa to wystarczylo dotknac i peka od nowa koszmar
majkaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:14.