Odżywka Herba Studio - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-12, 13:08   #91
patbar
Zadomowienie
 
Avatar patbar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 228
Dot.: Odżywka Herba Studio

Cytat:
Napisane przez summerwine Pokaż wiadomość
a dziewczyny powiedzcie mi: ja sobie zamówiłam to duze opakowanie od razu plus do tego przesyłka i jej koszt 6zł.

Czy oprocz tego jeszcze coś sie placi za ta przesyłkę czy tylko tyle??

moze to już było gdzieś napisane tutaj, ale widocznie jestem ślepa bo nie widziałam...
Tylko te 6zl.
A, no i oplata na poczcie 2.50.
patbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 16:37   #92
summerwine
Raczkowanie
 
Avatar summerwine
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 114
Dot.: Odżywka Herba Studio

Cytat:
Napisane przez patbar Pokaż wiadomość
Tylko te 6zl.
A, no i oplata na poczcie 2.50.
dzięki bardzo za odpowiedź akurat dziś listonosz przyszedł i już mam balsam nawet tych 2.50 nie płaciłam
summerwine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 14:53   #93
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Odżywka Herba Studio

Kupiłam ten balsam, zobaczymy jak na mnie zadziala, mam zamiar stosowac go codziennie.
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 16:21   #94
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Odżywka Herba Studio

mam go jakoś od ponad 2 tyg, używam i moje paznokcie są wyraźnie mocniejsze i twardsze
i w ogóle lubię sie nim ciapać ) nawet siedząc na studiach na wykładach smaruję, czy oglądając tv czy w autobusie na dłuższą trasę czy gdzieś
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 16:33   #95
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Odżywka Herba Studio

Ciekawe jak podziała na moje paznokcie i skórki. . . W sumie głownie ją kupiłam ze względu na skórki bo na paznokcie mam MR. Doctor Wibo.
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 17:30   #96
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 529
Dot.: Odżywka Herba Studio

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
Ciekawe jak podziała na moje paznokcie i skórki. . . W sumie głownie ją kupiłam ze względu na skórki bo na paznokcie mam MR. Doctor Wibo.
Powiem Ci, że ja jestem zadowolona z jej działania na skórki - są nawilżone i łatwiej je odsunąć.
aanika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 17:51   #97
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Odżywka Herba Studio

To się cieszę i czekam na efekty.
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-15, 11:25   #98
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 529
Dot.: Odżywka Herba Studio

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
To się cieszę i czekam na efekty.
I jak wrażenia?
Ja własnie posmarowałam pazurki balsamem i odsuwam skórki, jest na prawdę dużo łatwiej
aanika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 12:41   #99
TAKIJA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 25
Dot.: Odżywka Herba Studio

Kupiłam ją przez ich stronkę - dostałam w piatek 13.02 i zaczełam stosować - zobaczymy czy będzie na moje rozdwajające i pękające paznokcie jakoś działać, na chwilę obecną zauważyłam tylko że bardzo mi narastają skurki... ale za to są dużo bardziej miękkie. Nigdy w życiu nie miałam długich paznokci dlatego nie wymagam cudów ale jeśli przestaną mi się rozdwajać i łamać to będzie wielki sukces. Zapach ładny lekko ziołowy, stosowanie tez nie nastarcza mi jakiś większych problemów. Zresztą spodziewałam się, że taki twardy on bedzie po przeczytaniu innych opini. Używam go po każdym umyciu rąk oraz więcej wieczorem kładąc się spać.
TAKIJA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 22:49   #100
starlit
catch me if I fall.
 
Avatar starlit
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15 517
Dot.: Odżywka Herba Studio

dziewczyny, stosujecie ten balsam takze na pomalowane paznokcie czy raczej 'gołe'? pytam, bo zawsze mam przynajmnei jbezbarwny a zwykle i nornmalny lakier i nie wiem czy w ogole zadziala cos przez grubsza warstwe
starlit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 07:42   #101
TAKIJA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 25
Talking Dot.: Odżywka Herba Studio

Ja stosuję na niepomalowane, ale wiem, że dziewczyny które stosowały na pomalowane i tylko w skórki wcierały tez widziały efekty. po trzech tygodniach stosowania widzę zadziwiające rezultaty. Skórki mięciutkie, choć w moim przypadku dużo szybciej narastają, żadnych zadziorów na skórkach, paznokcie dużo twardsze - choć dużo wolniej mi rosną pewnie dlatego że rosną twardsze, przez te trzy tygodnie urosły mi jakieś 1-2 milimetry wcześniej w ciągu tygodnia przynajmniej 2 milimetry narastały - niestety wtedy od razu się rozdwajały i łamały, jeszcze całkiem nie wyrosło mi rozdwajanie ale nie powstają nowe szczeliny. na razie i tak muszę czekać aż całe rozdwajanie wyjdzie poza różową cześć paznokcia aby je spiłować, oczywiście szklanym pilniczkiem tyle doczytałam na tym forum że zakupiłam sobie takowy . Niestety przez te trzy tygodnie zużyłam już jeden cały słoiczek balsamu 15g i oczywiście zaczęłam następny, nie wiem jak innym wystarcza on na miesiące, ja po każdym umyciu rak wcieram w paznokcie ten balsam, a niestety ręce myję kilkadziesiąt razy na dzień. Może dlatego tak bardzo niszczą mnie się paznokcie.
TAKIJA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-05, 10:40   #102
patbar
Zadomowienie
 
Avatar patbar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 228
Dot.: Odżywka Herba Studio

Stosuje balsam ponad miesiac. Wkoncu paznokcie przestaly sie rozdwajac i to juz na poczatku stosowania. A rozdwajaly mi sie strasznie.
patbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 21:49   #103
malusienka
Raczkowanie
 
Avatar malusienka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 299
Dot.: Odżywka Herba Studio

Cytat:
Napisane przez TAKIJA Pokaż wiadomość
Ja stosuję na niepomalowane, ale wiem, że dziewczyny które stosowały na pomalowane i tylko w skórki wcierały tez widziały efekty.

Niestety przez te trzy tygodnie zużyłam już jeden cały słoiczek balsamu 15g i oczywiście zaczęłam następny, nie wiem jak innym wystarcza on na miesiące, ja po każdym umyciu rak wcieram w paznokcie ten balsam, a niestety ręce myję kilkadziesiąt razy na dzień. Może dlatego tak bardzo niszczą mnie się paznokcie.
ja balsamiku używam na pomalowane pazurki i też widzę efekty


nie wierzę, że tak szybko Ci się skończył ja go używam rano, wieczorem, po każdym myciu rąk. więcej- kiedy tylko nie muszę intensywnie pracować rękami () to automatycznie sięgam po niego i go wcieram. i starcza mi na meeeeega długi czas
malusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 09:08   #104
TAKIJA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 25
Dot.: Odżywka Herba Studio

No niestety tak szybko się skończył ale ja razem z córką (ma 10 lat) go używam, a nie bronię jej go brać bo przynajmniej przestała obgryzać paznokcie, co prawda tylko obgryzała wskazujące palce - ale jestem zadowolona, że teraz całkiem z tego zgubnego nałogu zrezygnowała, mam nadzieję, że jak się oduczyła teraz to może już do tego nie wróci. Ja nigdy w życiu nie obgryzałam i bardzo mnie to denerwowało jak ona wkładała palce do ust. Używamy już drugiego słoiczka 15g a zamówiłam już następne.
TAKIJA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 17:18   #105
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Odżywka Herba Studio

No to od tamtego czasu moje paznokcie znacznie sie poprawiły a nad skórkami nadal pracuję Ale jestem pozytywnie nastawiona. Bo pazury przestały sie rozdwajac.
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 17:09   #106
arkana
Raczkowanie
 
Avatar arkana
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 93
Dot.: Odżywka Herba Studio

Czy ktoś wie, gdzie dostanę w Łodzi, albo w Sieradzu? Dziękuję za wszelką pomoc.
arkana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 19:36   #107
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Odżywka Herba Studio

w kazdej aptece a juz napewno na www.☠☠☠☠☠☠☠ skladasz zamowienie i w aptece odbierasz
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 22:06   #108
Martilla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 827
Dot.: Odżywka Herba Studio

Dzisiaj zamówiłam na doz mały i duży balsam odbiorę w aptece nie płacąc za przesyłę. Już się nie mogę doczekać rozpoczęcia kuracji
__________________
Piękno jest, tym co czujesz wewnątrz i co odbija się w Twoich oczach - Sophia Loren
Konsultantka Oriflame

Be Fit
Martilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 18:06   #109
aadd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 8
Dot.: Odżywka Herba Studio

Cytat:
Napisane przez ES-ka Pokaż wiadomość
dziękuję za wszystkie odpowiedzi, już ją znalazłam, ale nie w W-wie, tylko u mojej mamy w Wołominie, w sklepie zielarskim
pozdrawiam
słuchaj ES-ka nie orientujesz się czy jeszcze mozna dostać tą odzywkę w zielarskim w Wołominie a jak tak to daj znać w którym bardzo mi zależy .
aadd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-07, 10:08   #110
renekmgb
Raczkowanie
 
Avatar renekmgb
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 390
Dot.: Odżywka Herba Studio

Ja również jestem posiadaczką tego balsamu od dłuższego czasu. Niestety mi nie wzmocniła paznokci ale smaruje nim dalej bo po niej paznokcie i skórki są dobrze nawilżone. Balsam mam już około roku i prawie w ogóle go nie ubywa, jest bardzo wydajny Ja kupiłam go na stronie herba studio, już nie pamiętam dokładnie ile zapłaciłam.
renekmgb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 17:34   #111
Mimirabelka
Przyczajenie
 
Avatar Mimirabelka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3
Dot.: Odżywka Herba Studio

Balsam Herba Studio kupiłam w aptece jako kuracje po zdjęciu żelu. Nie oczekiwałam od niego cudów ale też się nie zawiodłam. Balsam przez to że zawiera wosk lekko natłuszczał moje paznokcie co na pewno zmniejszało ich łamliwość. Zregenerował też moje wiecznie zadzierające się skórki. Jednak najbardziej w tej odżywce spodobała mi się jej cena. Jak ktoś potrzebuje czegoś do odżywienia paznokci za niewielką cenę to ta odżywka jest chyba warta zakupu, a używałam już wielu różnych specyfików łącznie z tymi z górnej pułki cenowej. Jedyne zastrzeżenie mam do wielkości słoiczka. Mogłyby być ciut większe.Bo jakoś w moim przypadku zawartość szybko się skończyła.
Mimirabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 22:57   #112
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Odżywka Herba Studio

Do tych dziewczyn, które zamawiały ze strony herba studio - długo czekałyscie na przesyłke? Bo ja wpłaciłam kase 26.04, a tu ani widu ani slychu. Już do nich pisałam ale milcza
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 17:31   #113
pannajadowita
Raczkowanie
 
Avatar pannajadowita
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 56
GG do pannajadowita
Dot.: Odżywka Herba Studio

A jak się z nimi kontaktowałaś? Bo jak przez maila to może nie sprawdzają skrzynki ;D ja bym jeszcze poczekała kilka dni i jak dalej nie przyjdzie to bym zadzwoniła do biura albo coś
pannajadowita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 07:03   #114
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Odżywka Herba Studio

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Do tych dziewczyn, które zamawiały ze strony herba studio - długo czekałyscie na przesyłke? Bo ja wpłaciłam kase 26.04, a tu ani widu ani slychu. Już do nich pisałam ale milcza

Oni w ciągu dwóch tygodni to realizują. Jak ja zamawiałam, to zadzwoniłam do nich po 12 dniach i się pytam co z przesyłką, a one że już wysłana, a jak potem sprawdziłam stempel to dopiero tego dnia co zadzwoniłam zostało wysłane. Czyli musiałam im się przypomnieć. Zadzwoń do nich i spytaj co z Twoją przesyłką, na jakim etapie przesyłania jest. Im się tam nie spieszy i po dwóch tygodniach wysyłają - tak przynajmniej było w moim przypadku.
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 01:01   #115
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Odżywka Herba Studio

Dzieki za odpowiedzi . Dopiero doszło... faktycznie nie śpieszą się :/. W sumie chyba 10 dni czekania. Mam nadzieję, że odżywka mi to zrekompensuje. Już nie mogę się doczekać jej użycia, tylko musze pozbyć się lakieru. Słyszałam, że efekty są gdy na początku kurację stosuje sie bezwzglednie z miesiac bez malowania paznokci... Kucze przyzwyczaiłam się do tego i nie wyobrazam sobie chodzic bez pomalowanych, chyba ze pare dni nie wychodze nigdzie specjalnie... A może wy stosowałyście " z doskoku" i też jakoś pomogło ?
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 07:09   #116
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Odżywka Herba Studio

Wiesz co? Lepiej faktycznie nie maluj paznokci z miesiąc i używaj tylko tego. Później możesz w skórki jak masz pomalowane - też będzie działać. Też myślałam, że nie wytrzymam, ale paznokcie wyglądały tak ślicznie po tej odzywce, że wcale nie czułam potrzeby malowania Wygladają po niej na takie nawilżone, błyszczące i zdrowe, gładkie))
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 19:06   #117
f591b3d149be47accb49f63af207605246af9120
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 81
Dot.: Odżywka Herba Studio

Witam wszystkie Dziewczyny

czytałam Wasze wypowiedzi na temt balsamiku Herba Studio i postanowłam go kupic. Cięzko bylo ze znalezieniem go w warszawie (byłam w 5 aptekach i w 1 sklepie zielarskim) ale udało mi się go w koncu dostać dzisiaj zaczynam wcierać go w pazurki i mam nadzieje ze pomoże.
f591b3d149be47accb49f63af207605246af9120 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 15:28   #118
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Odżywka Herba Studio

Witaj Rybcia133 . I jak pierwsze wrażenia?

Ja za twoją radą Ananonda, odstawiłam jednak malowanie i nakładam odżywkę już prawie 3 tygodnie . Nie sadziłabym, że tak się odzwyczaję od lakieru na paznokciach... Teraz odwlekam jego położenie jak tylko się da . Podoba mi się to uczucie jak paznokcie nie sa niepotrzebnie obciążone i spijają składniki z odzywki . Są gładkie, odżywione i coraz mocniejsze. Oczywiście nie doszły jeszcze do ideału, bo długo były męczone lakierami i zmywaczami, wiec musi to troche zająć.
Narazie to co odrosło po tych 3ech tygodniach również ścięłam żeby się dalej wzmacniały.

Bardzo, bardzo polecam tą odżywkę, toż to same zalety
  • przyjemna konsystencja i proces wcierania
  • miły zapaszek
  • naturalny skład , sama esencja zdrowia paznokci!
  • wydajna

Ja bede kupować dopóki będzie produkowana
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 22:38   #119
f591b3d149be47accb49f63af207605246af9120
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 81
Dot.: Odżywka Herba Studio

Pierwsze wrażenia super :) odżywka bardzo fajna, wcieram ja w pazurki kiedy tylko mogę :) mam nadzieje, ze efekty już niedługo zobaczę :)

Edytowane przez f591b3d149be47accb49f63af207605246af9120
Czas edycji: 2009-05-22 o 22:39
f591b3d149be47accb49f63af207605246af9120 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 23:48   #120
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Odżywka Herba Studio

[1=f591b3d149be47accb49f63 af207605246af9120;1239298 6]Witam wszystkie Dziewczyny

czytałam Wasze wypowiedzi na temt balsamiku Herba Studio i postanowłam go kupic. Cięzko bylo ze znalezieniem go w warszawie (byłam w 5 aptekach i w 1 sklepie zielarskim) ale udało mi się go w koncu dostać dzisiaj zaczynam wcierać go w pazurki i mam nadzieje ze pomoże.[/quote]
Rybciu a mogłabyś zdradzić gdzie ją kupiłaś? Poluję na nią od jakiegoś czasu i niestety nie mogę nigdzie trafić.
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:54.