Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-06, 17:16   #3901
tobb
Raczkowanie
 
Avatar tobb
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 266
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez koko19891 Pokaż wiadomość
Hej dostałem serum Flavo 15% własnie ale brakuje opakowania na gotowy produkt, a etykietki są hmmm co proponujecie? te opakowania po hydrolacie cytrynowym za małe
Wiesz, że ja to samo pomyślałam, że się nie zmieści. Ale spoko wszystko się zmieściło
tobb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 18:24   #3902
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Mnie zapycha olejek pomarańczowy, z waniliowym się nie polubiłam z innego powodu, różanego w ogóle nie testowałam. Najbardziej odpowiada mi wersja bezzapachowa i właśnie jej cały czas używam.
O właśnie, mnie też pomarańczowy zapychał, dlatego z pokorą powróciłam do bezzapachowego, i ten jak najbardziej mi służy Zastanawiałam się co w nim takiego jest, ale nic nie wymysliłam...

Tak w ogóle, serum lemon się u mnie marnuje. Tak je lubiłam, ale niestety zabrakło na nie miejsca w mojej retinoidowo-kwasowej pielęgnacji
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 19:02   #3903
Titane
Rozeznanie
 
Avatar Titane
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 703
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziewczyny czy alantoina albo pantenol dodane do żelu hialuronowego moga zapychać? Zaczynam je podejrzewać.
Titane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 19:19   #3904
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

e, fajnie, w poniedziałek wysłali paczkę, wczoraj była w domu już! nieźle! już się nie mogę doczekać aż pojadę jutro do domu i dorwę się do paczki
__________________

Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 19:33   #3905
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

to dzisiaj zajme się tym serum ) a jutro rano nałoże
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 14:30   #3906
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dostalam dzis paczke z BU Wszystko juz gotowe, jeszcze tylko krem dla mamy zostal do zrobienia, ale nie moge znalezc alkoholu wiec czekam na jej powrot.

Jako gratis dostalam spora probke oleju z malin Juz go wyprobowalam w polaczeniu z zelem HA z pantenolem. I wlasnie nie wiem jak go stosowac, bo boje sie troche, ze przy dluzszym stosowaniu moze pozapychac. Ale to sprawdze

Olejek waniliowy pachnie zupelnie inaczej niz sobie wyobrazalam, ale ladnie i jesli bedzie sluzyl mojej twarzy, to na pewno zostanie moim ulubionym Jedynie po myciu rano mialam lekkie wrazenie przesuszenia, ale po hydrolacie bylo juz ok.

Maslo Mango strasznie fajnie nawilza usta, ja chce je stosowac wlasnie tak oraz na powieki i pod oczy. Mysle, ze taka pielegnacja im w zupelnosci wystarczy

Wieczorem wyprobuje jakas maseczke i chyba ukrece sobie mazidlowy peeling z Bromelaina a potem tamanu.
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 14:33   #3907
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Princeska - a czy to masło mango jakoś pachnie lub smakuje? Słodko, gorzko, neutralnie?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-07, 15:12   #3908
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Princeska - a czy to masło mango jakoś pachnie lub smakuje? Słodko, gorzko, neutralnie?

Ma bardzo delikatny zapach, smaku zadnego nie wyczulam Ma za to strasznie fajna konsystencje jak na specyfik pod oczy. Stosowalam rano, a skore pod oczami mam strasznie fajnie nawilzona. Problemu z cieniami czy zmarszczkami nie mam. Na zmarszczki zreszta jeszcze mam czas, ale pomyslalam, ze dobre nawilzenie tych okolic oczu moze dac fajny rezultat w przyszlosci
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 17:10   #3909
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

A ja wczoraj dostałam moje zamówienie z 28.04-ale szybko Ukręciłam i wypróbowałam już peeling enzymatyczny-fajny, przyjemnie się go używa, skora gładka i rozjaśniona.Olej z róży solo jest lekki, dobrze sie wchłania, nałożyłam rano pod minerały+HA a potem jeszcze Liliputz, ale to chyba za dużo, muszę wypróbować czy wystarczy mi sam olejek, czy jednak na Liliputku dlużej makijaż się trzyma.Oprócz tego po 2 hydrolaty-duże migdałowe (fajnie nawilża) i małe z cytrynowego drzewa herbacianego-fajny zapach, jak aromat cytrynowy do ciast jeszcze nie testowałam, kończę dziś rumiankowy (na razie ulubiony, niestety jakoś zniknął ze sklepu).Dalej chwalę mix róża+tamanu+HA.Serum granat na razie stoi w lodówce ukręcone i czeka. Puder perłowy-czy ja wiem?Biały pyłek o leciutkim zapachu zmokniętego psa Nie będę miała go cierpliwości rano/wieczorem wcierać w skórę, skończy w primerze. Na razie zmieszałam go z Finisng Dust i proszkiem jedwabnym z NP, nawet nieźle, skóra głaciutka i matowa, taka jedwabista w dotyku, ale to raczej zasługa jedwabiu.Albo go zmęczę, albo wrzucę na wymianę, zobaczymy, musze poczytać jeszcze zachwyty nad nim to może sie przekonam. Ciekawe czy to ten sam co z NP, mogłam wziąć od nich.Dorzucili mi próbeczkę monoi eco, konsystencja wazelinki, łatwo się rozpuszcza, ale nie jestem wielbicielką kwiatowych zapachów, raczej jako dodatek, sam byłby za mocny.Zgapiłam się i nie wzięłam bambusa z jedwabiem i teraz żałuję, wzięłabym teraz, ale nie ma hydrolatu rumiankowego, muszę do nich napisać w tej sprawie, nie wyobrażam sobie zycia bez rumianku
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 18:10   #3910
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

a co w tym rumianku takiego jest, że cię tak ciągnie?? Princeskaa maj to miesiąc nauki dla ciebie ) nie internet hihih
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 18:56   #3911
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

[quote=koko19891;12201013]a co w tym rumianku takiego jest, że cię tak ciągnie??
Silne działanie łagodzące-pięknie wszystkie pryszcze i strupki goi, dobrze działa antybakteryjnie, fajnie nawilża, lubie jego zapach, gorąco wierzę w moc rumianku, zamówiłam już z Mazideł i doczekać sie nie mogę, bo z BU właśnie wylałam ostatnią kroplę Geraniowy tez niczego sobie, ale jakoś rumianek mi bardziej podpasował.
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-07, 19:07   #3912
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziewczyny poradźcie czy coś z tej pielęgnacji powinnam odstawić, bo zauważyłam, że dostałam przebarwienia na policzkach W miejscach gdzie nakłada się róż Dodam, że od kilku miesięcy używałam tylko mineralnych sypkich podkładów i róży EDM, Joppa, Buff'd i EGM.

Stosowałam jeszcze do wczoraj takie produkty:
wieczorem:
Serum Lemon + żel HA z 5% Panthrnolem - codziennie lub co kilka dni na zmianę z Serum Renew i żel HA lub tonik z BU PHA 6%
Do każdego z tych produktów po wchłonięciu (ok 2 godzinach) aplikowałam jeszcze krem na noc serum Loreala Derma Genesis.

Na dzień:
Serum Renew + żel HA + po jakichś 30 minutach krem Clinique Dramatically Different Moisturizing i po kolejnej godzinie krem z filtrem Iwostin Solectrin 50+ lub Boots 50+.
Kilkakrotnie użyłam rano toniku z BU PHA 6%

2 razy w tygodniu peeling (RANO) - Dax Cosmetics, Perfecta Oczyszczanie, Peeling drobnoziarnisty z minerałami morskimi i krzemionką
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...rzemionka.html

2 razy w tygodniu maseczka oczyszczająca (RANO)
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-termalna.html

Czy cokolwiek z tego mogło przyczynić się do powstania przebarwień Czy mogły minerały coś takiego wywołać ? Róże mineralne Bo jest to dokładnie w miejscach, gdzie nakładałam właśnie róż, no może poza jedną plamką na czole

Wczoraj kupiłam krem na przebarwienia na noc Pharmacerin W ALBUCIN-MAXIMA.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...bielajacy.html
Zastanawiam się czy dokupić jeszcze wersję na dzień
I czy dotychczasowe sera moge jeszcze stosować czy wszystko odstawić i tylko tym kremem się smarować

Mam jeszcze nieukręcone w lodówce zakupy na ZSK i nie wiem czy bedę je mogła używać
- liposomowy eliksir
http://www.zrobsobiekrem.pl/?serum-n...drniajace),147
- serum oczyszczające
http://www.zrobsobiekrem.pl/?274,ser...ajace-30-15-ml
- olej z pestek śliwki
http://www.zrobsobiekrem.pl/?48,olej...iwki-naturalny
- olej z nasion malin
http://www.zrobsobiekrem.pl/?212,ole...alin-naturalny

Czy coś z tego mogło się przyczynić do powstania przebarwień ? Czy może ich równoczesne stosowanie

Proszę poradźcie, czy teraz to wszystko odstawić ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 19:23   #3913
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny poradźcie czy coś z tej pielęgnacji powinnam odstawić, bo zauważyłam, że dostałam przebarwienia na policzkach W miejscach gdzie nakłada się róż Dodam, że od kilku miesięcy używałam tylko mineralnych sypkich podkładów i róży EDM, Joppa, Buff'd i EGM.

Stosowałam
Na dzień:
Serum Renew + żel HA + po jakichś 30 minutach krem Clinique Dramatically Different Moisturizing i po kolejnej godzinie krem z filtrem Iwostin Solectrin 50+ lub Boots 50+.
Kilkakrotnie użyłam rano toniku z BU PHA 6%

Proszę poradźcie, czy teraz to wszystko odstawić ?

Nie stosuj preparatów z kwasami na dzień , nie wiem czy one spowodowały plamy , ale taka jest zasada.

Mamy taką mase kosmetyków , że szkoda ich nie używać i dzień jest za krótki , żeby wszystko nałożyć.
Ja nakładam rano tylko i wyłącznie filtr i nie mam problemów z wchłanianiem filtra , plamami itd. Filtr chemiczny ma wniknąć w skóre , a nie w serum + krem i inne cuda
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 19:52   #3914
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Nie stosuj preparatów z kwasami na dzień , nie wiem czy one spowodowały plamy , ale taka jest zasada.

Mamy taką mase kosmetyków , że szkoda ich nie używać i dzień jest za krótki , żeby wszystko nałożyć.
Ja nakładam rano tylko i wyłącznie filtr i nie mam problemów z wchłanianiem filtra , plamami itd. Filtr chemiczny ma wniknąć w skóre , a nie w serum + krem i inne cuda
Bardzo Ci dziękuję Czyli rano po umyciu twarzy od razu filtr ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 20:12   #3915
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Bardzo Ci dziękuję Czyli rano po umyciu twarzy od razu filtr ?
Kwasy PHA są bezpieczne i wspomagają ochronę przed słońcem, to mało prawdopodobne żeby spowodowały przebarwienia, tymbardziej po kilkakrotnym użyciu.

A nie używasz przypadkiem tabletek anty ?
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 20:12   #3916
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Bardzo Ci dziękuję Czyli rano po umyciu twarzy od razu filtr ?

Hydrolaty dozwolone , wszystko co wchłania się jak woda , czyli wyparowuje z twarzy . Mam zamiar pobawić się witC robioną na wodzie lub alkocholu , na jednorazowe porcje. Serum z BU , to nie dla mnie , jeden kit. Filtr Iwostin znam , to nie jest leciutki krem , w zupełności wystarczy .
To jest mój sposób pielęgnacji , nikogo nie namawiam .

PS. przebarwienia powstają z dnia na dzień , a usuwa się je latami
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 20:24   #3917
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

mi poradzone, aby na serum z vit C flabo nakładać rano filtr tylko kwestia odczekania z 15 minut , ale filtr uraige idzie do mnie więc zobaczymy jak to razem się zgra
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 20:43   #3918
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Mariola13 Skoro przebarwienia powstają tylko w miejscu w różu, a preparaty stosujesz na całą twarz to raczej nie jest to wina pielęgnacji. Obarczałabym róż, a raczej jego stosowanie. Czym nakładasz róż? Może ścierasz pędzlem filtr nakładając na niego kolejne warstwy, najwięcej nakładasz na policzki i stąd tam najmniejsza ochrona...
A jesteś pewna że to przebarwienie a nie np. podrażnienie?
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 21:18   #3919
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Kwasy PHA są bezpieczne i wspomagają ochronę przed słońcem, to mało prawdopodobne żeby spowodowały przebarwienia, tymbardziej po kilkakrotnym użyciu.

A nie używasz przypadkiem tabletek anty ?
Ale uspokajacze i tabletki betablokery tak Wiem, że one są chyba fotouczulające, ale skoro biorę je od kilku lat, to czemu teraz wylazło to paskudztwo

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Hydrolaty dozwolone , wszystko co wchłania się jak woda , czyli wyparowuje z twarzy . Mam zamiar pobawić się witC robioną na wodzie lub alkocholu , na jednorazowe porcje. Serum z BU , to nie dla mnie , jeden kit. Filtr Iwostin znam , to nie jest leciutki krem , w zupełności wystarczy .
To jest mój sposób pielęgnacji , nikogo nie namawiam .

PS. przebarwienia powstają z dnia na dzień , a usuwa się je latami


Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
Mariola13 Skoro przebarwienia powstają tylko w miejscu w różu, a preparaty stosujesz na całą twarz to raczej nie jest to wina pielęgnacji. Obarczałabym róż, a raczej jego stosowanie. Czym nakładasz róż? Może ścierasz pędzlem filtr nakładając na niego kolejne warstwy, najwięcej nakładasz na policzki i stąd tam najmniejsza ochrona...
A jesteś pewna że to przebarwienie a nie np. podrażnienie?
Róż nakładam pedzlem Sephory Jutro postaram się zrobić w świetle dziennym zdjęcie jak to wygląda. Według mnie to przebarwienie, bo są brązowe. Podrażnienie może byłoby czerwone Jak zmyję buzię np. Tonikiem Biodermy to jak pocieram to są jakby bardziej widoczne, za chwilę mniej
Póki co nic z kolorówki nie będę stosować poza meteorytami Guerlaina do przypudrowania filtra, żadnych róży. A jutro wkleję zdjęcie. Już tyle naczytałam się o przyczynach przebarwień, że szukam wśród tych najgorszych scenariuszy jakichś chorób wątroby itp.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-07, 21:27   #3920
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

chyba maseczka czereśniowa i ja nie polubimy się. Rozrabiałam ją w podobnych proporcjach jak różaną, a wyszła wodnista, musiałam sporo dosypać i mieszać, mieszać, mieszać. W końcu wyszły dwie porcje, z czego skorzystała siostra, ale strasznie piekła przy nakładaniu, po kilkunastu sekundach już nie. Zobaczymy jaki będzie efekt, może dam jej szansę.
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 21:30   #3921
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ale uspokajacze i tabletki betablokery tak Wiem, że one są chyba fotouczulające, ale skoro biorę je od kilku lat, to czemu teraz wylazło to paskudztwo
Myślę, że to nie wina tonik PHA tylko tabletek które zażywasz
A co do wyłażenia przebarwień, to moja dermatolog kiedyś m tłumaczyła, że nawet pomimo ochrony przed słońcem którą teraz stosuję mogą pojawić się przebarwienia. Dlatego że kiedyś nie używałam filtrów, jako młode dziewczę
Przebarwienia nie muszą robić się z dnia na dzień, mogą pojawić się po kilku latach czy nawet kilkunastu.
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 21:53   #3922
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

mnie chyba zapchał olejek z pestek czereśni.nic innego nowego nie wprowadziłam,a własnie po jego aplikacji,na drugi dzien miałam 3 malutkie białe krostki. flavo c daje pod oczy,nic mnie nie szczypie a na dodatek mam wrazenie że jakos skóra jest gładsza.mi masło mango nie przypadło do gustu.takie nic.ani nie pachnie,ani nie ma powalajacej konsystencji.dostałam jego probke z BU i uzywam go do ust,ale dobrze ze go nie kupiłam.
jak z wydajnoscia pudru perlowego?
zupełnie zapomniałam ze mam w lodówce olej ze śliwki i macerat z marchewki.uzyje sobie w niedziele,jak znowu nie zapomne.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 22:54   #3923
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
jak z wydajnoscia pudru perlowego?
Ja mam puder perłowy z NP, poj. również 5g. Wbrew pozorom jest go bardzo dużo i z tego co zauważyłam wystarczy na bardzo, bardzo długi czas. Fajnie wygładza skórę .
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 22:59   #3924
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Ja mam puder perłowy z NP, poj. również 5g. Wbrew pozorom jest go bardzo dużo i z tego co zauważyłam wystarczy na bardzo, bardzo długi czas. Fajnie wygładza skórę .
Nakładam na czystą skóre puder perłowy , czekam aż się wchłonie i co dalej moge nałożyć , żeby sobie nie zrobić ciasta i czy nakładanie czegokolwiek jeszcze ma sens
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 01:47   #3925
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez koko19891 Pokaż wiadomość
a co w tym rumianku takiego jest, że cię tak ciągnie?? Princeskaa maj to miesiąc nauki dla ciebie ) nie internet hihih
Jak sie czlowiek uczy cale trzy lata, to potem problemu z brakiem czasu na przyjemnosci nie ma, nawet w okresie matur Poza tym, maj to troche pozny czas na nauke, to czego sie mialam nauczyc juz nauczone, a pisemne juz za mna
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 07:16   #3926
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
Nakładam na czystą skóre puder perłowy , czekam aż się wchłonie i co dalej moge nałożyć , żeby sobie nie zrobić ciasta i czy nakładanie czegokolwiek jeszcze ma sens
Nie zrobisz ciasta

Od wczoraj testuję puder perłowy i jestem oczarowana

Wczoraj wieczoraj przygotowując sie na przyjście TZ nałożyłam ten puder na sam hydrolat (bez kremu, bo pod koniec dnia nie potrzebuję) - efekt: skóra pięknie wygładzona, rysy optycznie "zmiękczone", subtelne, twarz wypoczęta i przy tym zmatowiona. Twarz wygląda bardzo delikatnie i młodziej Lekko rozjaśnia, ale w taki śliczny sposób, nie ma efektu "córki młynarza".
Nałożyłam później odrobinkę mieszanki pudru Oriflame+bambusowego+jedw abnego+propolisowego (nie na całą twarz, tylko na policzki, czoło, brodę) a na to puder brązujący Deborah nr 2 (delikatnie przyciemnił skórę, ma pęikny odcień - sa fotki w watku ze zbiorami kolorówkowymi, wklejała Zizou). Na kości policzkowe nałozyłam więcej brązera, aby był bardziej widoczny a na same ich szczyty: PI.

Dziewczyny, zakochałam sie w sobie
Efekt: buzia jak z fotoszopa Rysy złagodzone, równy koloryt, miejscowe rozświetlenie. Bomba


Dziś nałożyłam puder perłowy metodą Agi: pod filtry. Nie powstały żadne kluchy a tego się obawiałam. Odrobinkę dałam tez na filtr. Zrezygnowałam już z podkładu, nałożyłam samą mieszankę pudrową i brązer Deborah (na kosci policzkowe dałam trochę ciemniejszy i lekko opalizujący brązer Pierre Rene - baaaardzo go lubie )
Czuję lekkie ściągnięcie, bo jednak sama emulsja Lirene 50+ słabo nawilża, ale zobaczymy co będzie dalej.

Szkoda ze ten puder jest limitowanką a na ZSK ani na Mazidłach nie ma.


Niedługo składam zamówienie na BU i napewno go kupię


EDYCJA: i jeszcze co do perłowego: dobrze "trzyma" korektor Nie rozjeżdża się na nim.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2009-05-08 o 07:33
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 09:35   #3927
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Myślę, że to nie wina tonik PHA tylko tabletek które zażywasz
A co do wyłażenia przebarwień, to moja dermatolog kiedyś m tłumaczyła, że nawet pomimo ochrony przed słońcem którą teraz stosuję mogą pojawić się przebarwienia. Dlatego że kiedyś nie używałam filtrów, jako młode dziewczę
Przebarwienia nie muszą robić się z dnia na dzień, mogą pojawić się po kilku latach czy nawet kilkunastu.
Pewnie chodzi o te, co powstają głęboko w skórze i widoczne są dopiero po latach. Ale to raczej u osób, które się opalały bez filtrów. Chyba że jako dziecko jest się non stop na słonku - to wtedy tak może się stać...

Mnie za to dopadł wysyp Chyba mam wachnięcia hormonalne po odstawieniu tabletek anty, bo w pielęgnacji niczego tak drastycznie nie zmieniałam. Mam ochotę zamknąć się w domu i nie wychodzić Tak dbam o skórę a ona ma to w d...
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 09:38   #3928
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Myślę, że to nie wina tonik PHA tylko tabletek które zażywasz
A co do wyłażenia przebarwień, to moja dermatolog kiedyś m tłumaczyła, że nawet pomimo ochrony przed słońcem którą teraz stosuję mogą pojawić się przebarwienia. Dlatego że kiedyś nie używałam filtrów, jako młode dziewczę
Przebarwienia nie muszą robić się z dnia na dzień, mogą pojawić się po kilku latach czy nawet kilkunastu.
Pewnie tak
Zrobiłam kilka zdjęć w świetle dziennym jak to wygląda. Światło trochę rozjaśnia, ale chyba widoć te paskudy ta brązowa kropa to jeszcze ślad po świeżym bąblu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (20,6 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (24,0 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF5698.jpg (35,5 KB, 71 załadowań)
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2009-05-08 o 09:39
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 09:47   #3929
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Pewnie tak
Zrobiłam kilka zdjęć w świetle dziennym jak to wygląda. Światło trochę rozjaśnia, ale chyba widoć te paskudy ta brązowa kropa to jeszcze ślad po świeżym bąblu
Hmm... najgorzej to nie wygląda. Ja bym dla świętego spokoju zrobiła podstawowe próby wątrobowe i tarczycę. Bo w ciąży rozumiem nie jesteś? ;-) Jeśli badania wyjdą ok, będziesz pewna, że to coś z Twojej strony - najpewniej te leki + ścieranie filtra. Ale myślę że warto sprawdzić jak ze zdrowiem...
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 10:16   #3930
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
Hmm... najgorzej to nie wygląda. Ja bym dla świętego spokoju zrobiła podstawowe próby wątrobowe i tarczycę. Bo w ciąży rozumiem nie jesteś? ;-) Jeśli badania wyjdą ok, będziesz pewna, że to coś z Twojej strony - najpewniej te leki + ścieranie filtra. Ale myślę że warto sprawdzić jak ze zdrowiem...
W ciąży nie jestem jeszcze Kiedyś tarczycę badałam jak nie mogłam zajść w pierwszą ciążę i było ok, ale plam wtedy też nie było
Kurczę zawsze się boję wszelkich badań. Nie chcę już zaśmiecać wątku, to tylko zapytam, czy to badanie wątrobowe jest z krwi czy jakieś inne, bardziej skomplikowane ?.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:00.