Mój Sposób Na Cellulitis! - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-04, 20:45   #271
ilonaslask
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 22
Dot.: Mój Sposób Na Cellulitis!

Mój sposób (stosuję od 2 miesięcy) to jakiś preparat lub mikstura domowej roboty. Nakładam na uda tak wysoko jak się da i owijam folią spożywczą. Na to idą grube spodnie z bawełny. I tak przygotowana przez 30min codziennie lub co drugi dzień, no powiedzmy 5x w tygodniu ćwiczę na steperze.
Na razie ciężko jest mi ocenić efekty ponieważ codziennie oglądam nogi i przyzwyczajam się do swojego wyglądu toteż radykalnej zmiany nie widzę, ale coś tam zaczyna działać.

Normalnie już bym zrezygnowała bo wole jak szybko pojawiają się efekty, ale to poprawia też moją kondycję.

Acha nie zapomnijcie o mp3 na uszka
ilonaslask jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 20:31   #272
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Mój Sposób Na Cellulitis!

Cytat:
Napisane przez kaaachnaa Pokaż wiadomość
to chyba genetyczne. ja tez kiedy byłam chuda i wysportowana już gomiałam. a teraz gdy przytyłam to wogóle... Odchudzam się teraz przez diete i ćwiczenia i mam cichą nadzieje na lekka poprawę. moz i zacznę się masować choć kiedyś chodziłam na rolletik i dupa blada. efektów wcale.
jestem świeża wizażanką i mam pytanie jak poszukac kosmetyków np. na cellulit które maja najwięcej dobrych opinii? szukam i szukam i znaleźć niemogę.
Powaznie rolletic nie przyniósł Ci efektów??? O szok,a ja chcialam karnet juz kupic A pas ujedrniajacy-ta maszyna z pasem,próbowalyscie???A co dp kremow-wszystkie sa takie same...najwazniejszy jest masaz!Ja duzo jezdze na rowerze stacjonarnym,zobaczymy Pozdrawiam
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 20:36   #273
lolly_girl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 3 722
Dot.: Mój Sposób Na Cellulitis!

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
Powaznie rolletic nie przyniósł Ci efektów??? O szok,a ja chcialam karnet juz kupic A pas ujedrniajacy-ta maszyna z pasem,próbowalyscie???A co dp kremow-wszystkie sa takie same...najwazniejszy jest masaz!Ja duzo jezdze na rowerze stacjonarnym,zobaczymy Pozdrawiam
ja mam maszynę i polecam
lolly_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 21:52   #274
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Mój Sposób Na Cellulitis!

Cytat:
Napisane przez lolly_girl Pokaż wiadomość
ja mam maszynę i polecam
Blagam opowiedz mi cos o niej!!! Szukam na necie jakiegos forum ,na którym dziwczyny konkretnie o niej by mowiły,ale natykam sie jedynie na rolletic,a to juz drozsza sprawa
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 21:56   #275
angelikaasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: Mój Sposób Na Cellulitis!

Witajcie dziewczyny,
przeczytałam cały wątek i bardzo spodobał mi się pomysł ze szczotką.
Mam zamiar zacząć walkę z Mr C, tylko mam pytanko, szczotka musi mieć ząbki elastyczne czy mogą być sztywne??
pozdrawiam
angelikaasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 12:41   #276
deliriumtr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 29
Dot.: Mój Sposób Na Cellulitis!

szczotka jest super!
ja sie masuje zykla plaska szczotka do wlosow (zeby ma takie same jak ta okragla) mysle ze ksztalt szczotki nie ma wiekszego znaczenia.
ruchy od dolu w strone serca, brzuch okrężnymi ruchami zgodnie ze wskazowkami zegara. po masazu smaruje serum z wyciagiem z bluszczu, skrzypu i kofeina

minal tydzien z kawalkiem a grudek na pupie i udach prawie juz nie widac (zastrzegam ze nie mialam zbyt wielkiego cellulitisu) na brzuchu troche gorzej ale tez widac poprawe.

dzieki za podzielenie sie tym genialnym sposobem
deliriumtr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 14:42   #277
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Mój Sposób Na Cellulitis!

A czy któras z Was moze jest bardziej zadowolona z gabki antycell?? Moze jest lepsza od masazu szczotka???
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-05, 10:13   #278
lusialusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 15
Dot.: Mój Sposób Na Cellulitis!

ja przez kuracje hormonalne dostałam okropny cellulit, a w czasie ciąży powstały mi takie grudy że byłam w szoku. Miałam zniekształcone uda, pośladki.Na dodatek tak to cholernie bolało...nie mogłam się dotknąć! Jestem 3 miesiące po porodzie i postanowiłam ostro się wziąć za to cholerstwo. Od miesiąca chodzę na aerobic tbc i shape, bo uważam że nic tak jak czynny sport nie pozbawi mnie tej zmory. Dodatkowo kupiłam sobie żel Garnier z masażerem. Muszę powiedzieć że efekty są zadowalające.
lusialusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 10:40   #279
Em_Zetka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 52
Dot.: Mój Sposób Na Cellulitis!

Dziewczyny nic tak nie spala cellulitu jak jazda na rowerku reningowych (w gre wchodzi jeszcze rower zwykły, bieznia) uwieżcie mi 3 lata temu ważyłam ok 60 kg przy 165cm (masakra!) a cellulit miałam tak ogromny ze szok, całe zawalone uda i tyłek- nogi zrobiły mi się takie serdelki. rowniez byłam zawsze szczupła a tu nagle tak przybrałam na wadze- wiadomo wpływ tab. anty i niezdrowego jedzenia. mój trener kazał mi tylko pracowac na rowerku, na poczatku nie mogłam przejechac 5 min, dostałam mroczków, myślałam że zemdlejea poźniej luz godzinka na stojąco...a efekty o materdeo!!!
Przeszły moje oczekiwania stokroć, obwód ud poleciał kilka cm, każda część mojego ciała zrobiła się jędrna i sprężysta. a cellulit?? Prawie niewidoczny-tylko przy dobrym nasłonecznieniu latem paradowałam w króciutkich mini i wcale nie czułam dyskomforty- wprost przeciwnie..
To jest mój sposób na cellulit, sprawdza sie w 100%, zamiast smarowac sie jakimis mazidłami, które nie zawsze pomagaja, szorowac szczotka, wydawac mase pieniedzy radzę zaopatrzyć sie w rowerek (mozna w marketach na raty kupić) który posiada miernik kalorii, ilośc przejechanych km,w dobra muze na mp3 i duzo wytrwałości, pozdrawiam
__________________
"Moje życie jest żałosne. Ostatni raz byłem w kobiecie zwiedzając Statuę Wolności."
Woody Allen

Aparatka góra- 17.09.2009 (Damon)
dół- 7.12.2009 planowany (Damon)

Tęsknie za ojczyzną...
Em_Zetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 15:49   #280
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Mój Sposób Na Cellulitis!

A ile Ci zajęło dojście do tego? Te całe 3 lata?
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 08:10   #281
Em_Zetka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 52
Dot.: Mój Sposób Na Cellulitis!

Wybaczcie za ten mój offtopik, dopiero przeczytałam cały watek i musze przyznać, że też słyszałam co nie co o szczotce działajacej cua

No a jesli chodzi o efekty po rowerku u mnie były kosmiczne po pół roku ostrego treningu czyli ok 5 razy w tyg po godzinie jazdy. Cellulitis wyraźnie sie zmniejszym do minimum, ciało niesamowicie ujęrnione, zreszta zaraz poszukam fotki, juz kiedys wklejałam na wizaz i wrzucę, buzia
__________________
"Moje życie jest żałosne. Ostatni raz byłem w kobiecie zwiedzając Statuę Wolności."
Woody Allen

Aparatka góra- 17.09.2009 (Damon)
dół- 7.12.2009 planowany (Damon)

Tęsknie za ojczyzną...
Em_Zetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-06, 18:12   #282
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Mój Sposób Na Cellulitis!

O ja jestem baaardzo ciekawa Takze juz od roku trenuje na rowerku,ale nie tak regularnie jak od miesiaca,wiec moze tez po pol roku cos mi to da a masuje sie łapkami
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 23:44   #283
kamila27b
Raczkowanie
 
Avatar kamila27b
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 272
Dot.: Mój Sposób Na Cellulitis!

Ja jestem niezadowolona. Od wakacji dzień w dzień po umyciu się wieczorem, przystępowałam do masażu ud i pośladków ową szczotką. Efektów ŻADNYCH, totalne zero! Miałam nadzieję, że zmniejszę troszkę chociaż widoczność rozstępów, ale niestety - przeliczyłam się. Mam dopiero 17 lat, już dopadł mnie cellulit, rozstępy na pośladkach także... Jestem rozczarowana, zdołowana, nie wiem co mam robić. Nie wiem.. ;((
__________________



http://www.mojeciuchy.pl/u/kamilab/

lub

http://szafa.pl/profil/kamila27b

Zobacz, być może któryś z moich ciuszków Ci się spodoba.
W swoich ofertach posiadam głównie NOWE
ubrania, torby,kurtki.

ZAPRASZAM!
kamila27b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 20:58   #284
emfaza1989
Raczkowanie
 
Avatar emfaza1989
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 186
Dot.: Mój Sposób Na Cellulitis!

Hej Wojowniczki

Dawno mnie tu nie było, śpieszę z relacją.
Zaniedbałam się, z lenistwa przestałam masować kilka m-cy temu :/ cellulit znowu zaczął atakować, ale w porę się ocknęłam. Metoda walki nieco się zmieniła - teraz używam peelingu kawowego w połączeniu z gąbką Syreny. Muszę przyznać, że efekty podobne do masażera, a nawet lepsze, jeśli o kawę chodzi - skóra gładka i napięta, jestem b. zadowolona. Oprócz tego zamierzam pić aquaslim i jeździć na rowerze treningowym. Trzymajcie kciuki, teraz chcę trochę schudnąć, ważę 59 kg/172 cm wzrostu, a chciałabym schudnąć tak z 2-3 kg żeby lżej się poczuć

Pozdrawiam
__________________
STUDIA
emfaza1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 09:41   #285
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Mój Sposób Na Cellulitis!

Nie zawsze i nie wszystkim sport pomaga na cellulit, można godzinami pływać, biegać jeździć na rowerku i nic nie pomoże...
czasami cellulit jest wynikiem zaburzenia w przepływie limfy, niestety wtedy sport nic nie pomoże tylko masaż ...
Ja biegałam kilka lat temu bardzo intensywnie godzinę dziennie 7 dni w tygodniu i poza tym ze zrobiłam się bardzo chuda i oczywiście miałam bardzo dobra kondycje to cellulit jak był tak był
Dopiero masaż mi pomógł tylko ze ja używam rękawicy do masażu
ale pomysł ze szczotka mi się podoba

Mam taki nie mały problem ze skora miedzy udami, na wewnętrznej stronie ud znaczy się ... jest taka jakby zwiotczała, mam dopiero 26 lat wiec to na pewno nie ze starości i masaż rękawica mi na to nie pomaga, może szczotka pomoże he he

spróbujemy zobaczymy !!!

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Cytat:
Napisane przez kamila27b Pokaż wiadomość
Ja jestem niezadowolona. Od wakacji dzień w dzień po umyciu się wieczorem, przystępowałam do masażu ud i pośladków ową szczotką. Efektów ŻADNYCH, totalne zero! Miałam nadzieję, że zmniejszę troszkę chociaż widoczność rozstępów, ale niestety - przeliczyłam się. Mam dopiero 17 lat, już dopadł mnie cellulit, rozstępy na pośladkach także... Jestem rozczarowana, zdołowana, nie wiem co mam robić. Nie wiem.. ;((

Po pierwsze to uspokój sie nie ma co sie denerwowac na kazdego jest sposob ...
Po drugie - niestety rozstępów nie da się usunąć samemu, jedynie zabiegi mogłyby ci pomóc ale są kosztowne niestety
Jeśli chodzi o cellulit i masaż to może robisz coś źle, może nie masujesz sie wystarczająco długo, może powinnaś wykonywać inne ruchy - powodów może być wiele
A może powodem twojego cellulitu jest coś innego i z tego względu masaż ci nie pomoże
poczytaj na necie jakie sa powody cellulitu i sproboj wyeliminowac wszystkie albo przynajmniej większość przyczyn
powodzenia
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 23:17   #286
kamila27b
Raczkowanie
 
Avatar kamila27b
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 272
Dot.: Mój Sposób Na Cellulitis!

Wiem, ze rozstępów się nie da pozbyć a przynajmniej samemu. Miałam (nadal mam) nadzieję, że poprzez te wszystkie masaże, peelingi, kremy etc. chociaż zmniejszy się widoczność tych rozstępów, albo żeby się trochę spłyciły. .
Zarówno rozstępy jak i cellulit mam zapewne w genach, i to mocno ulokowane, jeżeli nie mogę się tego pozbyć. a jestem systematyczna bardzo. ;/// ;(((( Bo nie wierze, że mając 17 lat, z taką anorektyczną chudością jak moja, można nabawić się samemu jakiś rozstępów i cellulitu. Rozstępy niby mają dziewczyny w wieku nastoletnim, spowodowane nagłym rozrostem bioder etc. Jednak w moim przypadku, różnicy nie widać, porównując się do siebie kilka lat wcześniej. Nie przytyłam wcale. Wieć geny. Geny jeszcze raz geny ;// Nie ma dla mnie ratunku. Poddaje się....
__________________



http://www.mojeciuchy.pl/u/kamilab/

lub

http://szafa.pl/profil/kamila27b

Zobacz, być może któryś z moich ciuszków Ci się spodoba.
W swoich ofertach posiadam głównie NOWE
ubrania, torby,kurtki.

ZAPRASZAM!
kamila27b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 09:16   #287
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Mój Sposób Na Cellulitis!

Jesli nie mozesz sie pozbyc tych rozstepow,a sa w miejscach,ktore latem odsłaniasz,to moze zainwestuj w korektor do ciala,badz rajstopy w sprayu,zawsze lepiej sie poczujesz
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 18:21   #288
Mrrówcia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 506
Dot.: Mój Sposób Na Cellulitis!

Ale co nam rajstopy w sprayu... kiedy np u mnie rozstępy na pośladkach są dość bardzo wklęsłe i widać strasznie te nierówności..a też jestem chudzina..a co do cellulitu.. grałam w koszykówkę przez 6 lat. 5 razy w tygodniu. bieganie, siłownia, sauny, zawsze stosowane kremy przed treningami żeby ladnie nogi wyglądały a cellulit i tak był mam mocno ubitą tkanke mięśniową i to co pozostało pod skórą ciężko bylo rozbić. pomogły mi masaże, i jest już mniej widoczny. Ale masaże nie ważne jakim kremem. Ważne żeby nie na sucho. masaz musi być intensywny, czasami troszkę bolesny. Mosne ściskanie, dociskanie skóry.. Mi pomoglo dziewczyny :P
Mrrówcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 21:15   #289
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Mój Sposób Na Cellulitis!

heh,moze rzeczywiscie zle poradzilam,bo nie mam rozstepow i nie sadzilam,ze moga byc wklesle ciezka sprawa z tymi rozstepami wlasnie ja takze słyszałam,ze duzo wiecej efektu przynosza masaze niz same treningi czy kremy,bo wazne,zeby to rozmasowac,no i oczywiscie dieta uboga w cukry,racjonalna.
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-28, 18:36   #290
duhovka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 183
Dot.: Mój Sposób Na Cellulitis!

Wiecie dziewczyny, zaczęłam również od dziś stosować "masażer", tylko ciekawi mnie jedna rzecz - czy te efekty są długotrwałe, czy utrzymują się z dnia na dzień - wymasowana skóra następnego dnia wygląda dużo lepiej, bo utrzymuje się efekt jędrności, a wieczorem znów poświęcamy jej czas - i tak w kółko.
Tak czy siak - próbować trzeba .
duhovka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 10:12   #291
emfaza1989
Raczkowanie
 
Avatar emfaza1989
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 186
Dot.: Mój Sposób Na Cellulitis!

Witajcie

Ja też mam rozstępy na pośladkach, już się do nich przyzwyczaiłam, masowanie ich nie usunie, może nieco zbledną, ale na cud nie ma co liczyć, a szkoda

Co do cellulitu, masażer na razie zmieniłam na gąbkę, ale chyba do niego wrócę - był skuteczniejszy. Chodzę raz w tygodniu na aerobik i jeżdżę na rowerku treningowym, muszę powiedzieć, że to działa, uda są napięte, oprócz tego basen - leżenie na plecach i machanie nóżkami jeszcze tylko nad brzuchem muszę popracować

A, prawie zapomniałam - peeling kawowy jest fantastyczny, pewnie jest masa wątków o nim, ale dodam swój przepis:

2 łyżki kawy
2 łyżki soli
jakiś żel/balsam/cokolwiek do wyrobienia

Od razu robię większą ilość, trzymam w opakowaniu po kremie Nivea Soft, nakładam na uda pod prysznicem i gąbką masuję. Uwaga - prysznic trzeba potem opłukiwać z kawy, co jest dość mozolne

Do dzieła Dziewczyny, nie poddawajcie się - niech świat zobaczy, że jesteśmy boskie
__________________
STUDIA
emfaza1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 10:58   #292
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Mój Sposób Na Cellulitis!

Ja już nie mam siły...walnięty cellulit...tyle lat się z nim zmagam...i mam coraz gorszy... juz tyle czasu masuje sie gabka i nie widze róznicy...pochodziłabym na aerobik,ale musiałabym ze 4 razy w tyg,a karnety takie drogie...poj...zycie...
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 11:42   #293
ania2631
Wtajemniczenie
 
Avatar ania2631
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Morze
Wiadomości: 2 645
Talking Dot.: Mój Sposób Na Cellulitis!

Witam Serdecznie...Rownie z mam cellulit i to straszny...Walcze z nim juz ooo i jeszcze troche...M oj dzienny rytual to....
- godzina stepperka
-peeling co drugi dzien
-masaz szorstka rekawica pod prysznicem
-masazerek
-i na koniec preparat antycelullitowy.

I tak codziennie,,ale efekty sa znikome albo ja juz mam manie i ich nie widze a mimo to sa....ehhhhh......
Pozdrawiam was kobitki..
ania2631 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 14:09   #294
aqaqaq1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Dot.: Mój Sposób Na Cellulitis!

A ja poprosze abyście zamieszczały zdjęcia jak wasze nogi wyglądaja przed a jak po tych wsyztskich cudach upiekszających :P
aqaqaq1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 15:26   #295
gwert66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 13
Dot.: Mój Sposób Na Cellulitis!

Do wszystkich załamanych. Już wszędzie, gdzie tylko mogę wpisuję się. Polecam wam pilling kawowy na całe ciało, nie tylko na uda i pośladki. Po urodzeniu dzieci też miałam cellulit, mimo że jestem szczupła. Po pillingu z kawy nie mam ani grama cellulitu. Naprawdę róbcie ten pilling, a na pewno pozbędziecie się tego problemu. Tylko trochę wytrwałości.
gwert66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 16:35   #296
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Mój Sposób Na Cellulitis!

Cytat:
Napisane przez gwert66 Pokaż wiadomość
Do wszystkich załamanych. Już wszędzie, gdzie tylko mogę wpisuję się. Polecam wam pilling kawowy na całe ciało, nie tylko na uda i pośladki. Po urodzeniu dzieci też miałam cellulit, mimo że jestem szczupła. Po pillingu z kawy nie mam ani grama cellulitu. Naprawdę róbcie ten pilling, a na pewno pozbędziecie się tego problemu. Tylko trochę wytrwałości.
a jak często go robiłaś i po jakim czasie znikł? Miałaś bardzo zaawansowany?
Ćwiczyłaś coś oprócz tego? Zmieniłaś diete?


Bo to wszytsko się liczy
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 08:46   #297
gwert66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 13
Dot.: Mój Sposób Na Cellulitis!

Na początku robiłam dwa razy w tygodniu. Po miesiącu raz w tygodniu. kosmetyczka powiedziała mi, że raz w tygodniu wystarczy, bo częściej to jest niezdrowo dla skóry. I to nie chodzi tylko o pilling z kawy, ale o każdy. Uważam, że miałam dość zaawansowany, gdy chwytałam skórę na nogach w palce to bardzo bolało. Jeżeli chodzi o dietę to nie przykładam się specjalnie. Od lat nie używam śmietany, tylko jogurt i maślankę. I piję dużo, naprawdę dużo herbaty zielonej. Ona wspomaga walkę z cellulitem. Pij co najmniej trzy - cztery szklanki dziennie. Jeżeli ci nie smakuje, to posłódź trochę i nie zniechęcaj się. A pilling kawowy robię tak: 2 łyżki kawy mielonej(najtańszej) zalewam wrzątkiem, ale dosłownie trochę wody, żeby tylko zrobiła się gęsta papka. Jak ostygną wlewam do tego żel pod prysznic, tak na oko, tyle żeby dobrze wymasować całe ciało i twarz. Ja u siebie zaczęłam dostrzegać zmiany po dwóch miesiącach. A tak w ogóle to już po pierwszym użyciu skóra jest bardzo gładka i miła w dotyku. Robię już ten pilling od czterech lat. Ale musisz wyrobić w sobie systematyczność. To zajmuje nie więcej niż 10 min.
gwert66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 13:52   #298
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Mój Sposób Na Cellulitis!

No to cóż na mnie nie działa, bo ja też przynajmniej raz w tyg robie peeling kawowy(jest najlepszy!), czasem dwa razy, czaseem raz na dwa tyg.
Więc może to ten brak systematyczności.

W każdym bądź razie skóra po nim gładka, ale cellulit dalej jest.
A nie mam zaawansowanego

Staram sie prowadzić zdrową diete, masuje się Syreną co drugi dzień, stosuje balsamy antycell, ale chyba żeby to dziadostwo zniknęło muszę zacząć jeszcze ćwiczyć.
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 23:03   #299
kamila27b
Raczkowanie
 
Avatar kamila27b
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 272
Dot.: Mój Sposób Na Cellulitis!

Ja natomiast ten peeling kawowy robię co tydzień, dodając jeszcze do tego trochę soli kuchennej. Codziennie masuję nogi takim drewnianym masażerem z wypustkami/kolcami i Syreną pod prysznicem. I to wszystko. A efektów - ŻADNYCH. Robię to systematycznie, nie stosuję żadnej diety, ćwiczeń.. więc może to też dlatego. A rozstępy..chciałabym je chociaż trochę spłycić. Żeby też były mniej widoczne.. Ale nie wiem czy to możłiwe. Moje uda, pośladki są chyba największym kompleksem. Strasznie to wygląda u chudej 17-letniej dziewczyny....
__________________



http://www.mojeciuchy.pl/u/kamilab/

lub

http://szafa.pl/profil/kamila27b

Zobacz, być może któryś z moich ciuszków Ci się spodoba.
W swoich ofertach posiadam głównie NOWE
ubrania, torby,kurtki.

ZAPRASZAM!
kamila27b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 16:29   #300
Bryzejda
Raczkowanie
 
Avatar Bryzejda
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 365
Dot.: Mój Sposób Na Cellulitis!

Cytat:
Napisane przez natasza1 Pokaż wiadomość
Na celullit jedynym dla mnie skutecznym rozwiązaniem jest kawa ;-) tzn. miesza się ze dwie łyżki kawy , łyżkę cynamonu i trochę soli do tego dolewa się jakikolwiek żel pod prysznic, tak aby powstała masa, ktorą należy wetrzeć w miejsca gdzie znajduje się skorka pomarańczowa tzn. celullit. Po wsmarowaniu masy w ciało należy spłukać się letnią wodą. Efekt gwarantowany !! Ciała bardzo wygładzone, już po dwoch, trzech zabiegach widać efekt... Probowalam już rożnych sposobów, kosmetyki, ćwiczenia itp. - bez efaktu. Spróbujcie tego. Pozdrawiam.

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

Dotatkowo taką wtartą masę kawową można na sobie obwinąć folią spożyczą lub streczem i pozostawić na 20 min. - efekt jeszcze lepszy. Tylko nieprzesadzać z tym zabiegiem trzy razy w tygodniu po 20min z folią - Polecam ;-)
Nieprawda, że po kilku zabiegach widac efekt

To raczej kwestia indywidualna. Ja smaruję sie kawą z cynamonem juz prawie 3 tyg. do tego codzienne cwiczenia na siłowni lub w domu i masaż.

Efektów żadnych Nie wiem może muszę dłużej czekac. U niektórych znika po paru dniach u innych po paru miesiącach niestety

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Cytat:
Napisane przez ania2631 Pokaż wiadomość
Witam Serdecznie...Rownie z mam cellulit i to straszny...Walcze z nim juz ooo i jeszcze troche...M oj dzienny rytual to....
- godzina stepperka
-peeling co drugi dzien
-masaz szorstka rekawica pod prysznicem
-masazerek
-i na koniec preparat antycelullitowy.

I tak codziennie,,ale efekty sa znikome albo ja juz mam manie i ich nie widze a mimo to sa....ehhhhh......
Pozdrawiam was kobitki..
Widze, że jestes zdeterminowana tak jak ja

I ja też chyba mam tą manię, przynajmniej mój mąż tak twierdzi
Bryzejda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-29 07:47:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:56.