Nasze blogi - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-31, 20:27   #571
smakowanie
Rozeznanie
 
Avatar smakowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 624
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Co do Lamode, oni obliczyli po prostu, żeby raz na tydzień dawać notkę z jakimś ich produktem, ale to jako sugestię powiedzmy, nie kazali od razu wrzucać, wręcz napisali, że te np. ujędrniające należy stosować min. 2 tyg i dopiero wtedy recenzować.
Ja tam pisałam wszystkie na blogu, choć nie wszystkie były pozytywne - w każdym kosmetyku były i wady i zalety, o tych pierwszych bardzo chętnie pisałam Nie przyczepili się do żadnej z recenzji, więc nie jest tak źle

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------


Hmmm, moja kumpela je bez problemu za ich zgodą dała do testowania swojej koleżance, bo też jej nie pasowały, potem opublikowała recenzje tej laski u siebie na blogu jako wpis gościnny i też nie było problemu
a to u mnie też było sporo minusów, generalnie żadnym z tych kosmetyków nie byłam zachwycona, większość "robiła robotę", ale obyło się bez zachwytów te recenzje, które przesłałam im mailowo były totalnie negatywne, same minusy :P
smakowanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 20:37   #572
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez smakowanie Pokaż wiadomość
a to u mnie też było sporo minusów, generalnie żadnym z tych kosmetyków nie byłam zachwycona, większość "robiła robotę", ale obyło się bez zachwytów te recenzje, które przesłałam im mailowo były totalnie negatywne, same minusy :P
Tak z ciekawości, co wysłałaś mailem?
U mnie najgorzej sprawdził się ten żel punktowy w kulce, tragedia z tą aplikacją
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 20:40   #573
smakowanie
Rozeznanie
 
Avatar smakowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 624
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Tak z ciekawości, co wysłałaś mailem?
U mnie najgorzej sprawdził się ten żel punktowy w kulce, tragedia z tą aplikacją
serum do pośladków i biustu - dwa koszmarki, które nie dawały dosłownie żadnych efektów, pomimo tego, że wcierałam to w siebie przez okrągły miesiąc

a ten żel w kulce u mnie nawet coś tam robił, nie było natychmiastowych efektów, ale po kilku użyciach szybciej pozbywałam się małych krostek niż gdybym zostawiła je same sobie
smakowanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 20:43   #574
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez smakowanie Pokaż wiadomość
serum do pośladków i biustu - dwa koszmarki, które nie dawały dosłownie żadnych efektów, pomimo tego, że wcierałam to w siebie przez okrągły miesiąc

a ten żel w kulce u mnie nawet coś tam robił, nie było natychmiastowych efektów, ale po kilku użyciach szybciej pozbywałam się małych krostek niż gdybym zostawiła je same sobie
Kulka działała, to fakt, ale i tak wieeelki minus za ten sposób aplikacji u mnie miała
A te push-upy u mnie fajnie ujędrniły, zawsze coś
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 20:49   #575
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Do tej pory tylko lamode.info dało mi limit czasowy jak przysłali te kosmetyki Eveline.
A współpracowałam z wieloooma firmami, jak dotąd głównie lakierowymi
Orlico, zirytował mnie troche Twoj post

dali Ci limit czasowy? A na jakich zasadach masz pisac recenzje?

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
zoila - mi się jedynie zdarzyło przy testach szczoteczki Oral-B, że miałam 3-6 tygodni na recenzję a tak to w zasadzie dostaję wolną rękę - zawsze zaznaczam podczas wymiany maili, że potrzebuję mniej więcej tyle i tyle czasu, a jak recenzja się pojawi to podsyłam linki i styka

a co do samych współpracy - ja mam do tego takie podejście, że zawsze jest szansa na to, że anóżwidelec trafi się jakiś kosmetyk, który może okazać się hitem, a którego bym przypuszczalnie sama z siebie nie kupiła z tysiąca różnych powodów (na czele z tym, że pewnie po prostu nie wpadłabym na to żeby kupić akurat tą konkretną rzecz)...do tej pory trafiło mi się takich kilka i bardzo się cieszę, że miałam okazję przetestować coś co jest godne uwagi i po zużyciu kupię kolejne opakowanie. Bardzo podoba mi się polityka firm, które same pozwalają na wybór produktów, zwłaszcza jeśli chodzi o pielęgnację czy np. dobór koloru podkładu itp.
Natomiast jedyne czego bardzo nie lubię i bardzo mi się to nie podoba to fakt, że są firmy, które poniekąd narzucają jak ma wyglądać recenzje - spotkałam się z propozycja współpracy, ale warunki były takie, że w przypadku przychylnych, pozytywnych recenzji wstawiam je na bloga, a jeśli produkt będę chciała zjechać to mogę jedynie wysłać do nich na maila recenzję...oczywiście zabronione było pisanie negatywnych opinii na blogu i to na dodatek pod karą (produkty trzeba było zwrócić do siedziby, na własny koszt jeśli się nie mylę)
oczywiscie tej firmie odmówiłam
na szczęście był to jeden jedyny przypadek

a co do tych ciekawych akcji dla blogerek - mi się bardzo podoba jak wygląd to np. w Niemczech czy Szwecji
często widać na blogach niemieckich, że blogerki są zapraszane na jakieś akcje promocyjne z okazji wprowadzenia nowego produktu itp. (np. Essence często przeprowadza takie akcje)
w Szwecji natomiast wydaje mi się, że te wszystkie blogi urodowe są jakoś bardzo zintegrowane ze sobą...dosłownie kilka dni temu rzuciło mi się na kilku szwedzkich blogach, że dziewczyny wyjeżdzały razem do Rygi bodajże
mialam tą samą propozycję i odrzuciłam ją - [C="Silver"]
COLOR
---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez ciriness Pokaż wiadomość
Asiu o tej propozycji o której piszesz (że tylko pozytywne recenzje na bloga a negatywne na maila) to właśnie LaMode, ja się zastanawiałam też długo czy podejmować z nimi współpracę, trochę mnie zrazili również tym terminem że mam tydzień na każdy kosmetyk, ale ogólnie 2 miesiące aż tu nagle proszą aby coś tam przetestować i to na już.
Nie zapowiada się to ciekawie...Pewnie sobie daruję.
Rozumiem ten chwyt marketingowy, żeby były tylko dobre rezenzje.

Mi się też do tej pory nie zdarzyło narzucanie terminów we współpracach.

A to co piszecie o komentarzach i promowaniach swoich blogów to podpisuję się obiema rączkami. Nie cierpię takich komentarzy, przecież sama mogę kliknąć na daną osobę i zobaczyć jakiego ma bloga.
A coś w stylu "Polub mnie to ja polubię Ciebie" mnie rozwala , ale tego się chyba nie wypleni...
LaMode to wlasnie wszystkie recenzje Eveline...

Edytowane przez irsin
Czas edycji: 2011-08-31 o 20:53
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 20:49   #576
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
Orlico, zirytował mnie troche Twoj post

dali Ci limit czasowy? A na jakich zasadach masz pisac recenzje?

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------



mialam tą samą propozycję i odrzuciłam ją - ale widzę, że baaaardzo dużo dziewczyn po ktorych nie spodziewalabym sie tego - troche sie sprzedalo

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------



LaMode to wlasnie wszystkie recenzje Eveline...
Przysłali pakę pod koniec czerwca, 9 kosmetyków i 6 lakierów, prosili, żeby wyrobić się ze wszystkim do końca sierpnia, więc to nie jakoś tragicznie chyba
Zasady mieli dość twardo określone, co mi się nie podobało, bo lubię wrzucać wszystko po swojemu. Np. chcieli, żeby każdy kosmetyk był w osobnym wpisie. Ja tam i tak lakiery np. wrzuciłam na raz

Mam nadzieję, że to lamode Cię zirytowało, a nie ja we własnej osobie?
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 20:52   #577
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Przysłali pakę pod koniec czerwca, 9 kosmetyków i 6 lakierów, prosili, żeby wyrobić się ze wszystkim do końca sierpnia, więc to nie jakoś tragicznie chyba
Zasady mieli dość twardo określone, co mi się nie podobało, bo lubię wrzucać wszystko po swojemu. Np. chcieli, żeby każdy kosmetyk był w osobnym wpisie. Ja tam i tak lakiery np. wrzuciłam na raz

Mam nadzieję, że to lamode Cię zirytowało, a nie ja we własnej osobie?
Lamode

moim zdaniem potraktowali nas troche jak dziewczyny, ktore wezma wszystko co im sie da bez gadania!
Ja im napisalam, ze artykuly sponsorowane moge pisac za pieniadze
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-31, 20:56   #578
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi

Hehe, też napisałam im wprost, że nie podobają mi się takie ich sztywne zasady i nie zamierzam się ich w 100% trzymać, nie odezwali się potem i myślałam, że koniec współpracy
Zdziwiłam się, jak kurier przywiózł mi paczkę dzień czy dwa dni później
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 20:58   #579
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
Lamode

moim zdaniem potraktowali nas troche jak dziewczyny, ktore wezma wszystko co im sie da bez gadania!
Ja im napisalam, ze artykuly sponsorowane moge pisac za pieniadze
bardzo dobrze im napisałaś :P
ja początkowo się wahałam, ale zastanowiłam się czy chcę się w tym babrać, pogadałam z koleżanką (też blogerką i też dostała propozycję) i w końcu im odmówiłam

Orlica - raczej ciężko opisać kosmetyk używając samych plusów, zwłaszcza, że kosmetyki Eveline kojarzą mi się z dość przeciętną jakością...ale skoro się nie czepiali to przynajmniej tyle dobrego

Smakowanie - hmm...na takie rozwiązanie bym nie wpadła (żeby napisać im w wordzie, a potem u siebie skoro kosmetyki są już moje) - nie powiem sprytne w każdym razie chętnie poczytam też te "późniejsze" recenzje
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 20:58   #580
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość

a co do tych ciekawych akcji dla blogerek - mi się bardzo podoba jak wygląd to np. w Niemczech czy Szwecji
często widać na blogach niemieckich, że blogerki są zapraszane na jakieś akcje promocyjne z okazji wprowadzenia nowego produktu itp. (np. Essence często przeprowadza takie akcje)
w Szwecji natomiast wydaje mi się, że te wszystkie blogi urodowe są jakoś bardzo zintegrowane ze sobą...dosłownie kilka dni temu rzuciło mi się na kilku szwedzkich blogach, że dziewczyny wyjeżdzały razem do Rygi bodajże
nasze szafiarki chyba mają takie spotkania? Przedpremierowe pokazy itp.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
I w USA. Tam firmy organizują często bardzo ciekawe wydarzenia.
sądzę, że i do nas do dojdzie. Do nas wiele rzeczy dochodzi ze sporym opóźnieniem
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 21:06   #581
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
nasze szafiarki chyba mają takie spotkania? Przedpremierowe pokazy itp.

sądzę, że i do nas do dojdzie. Do nas wiele rzeczy dochodzi ze sporym opóźnieniem
szafiarskich blogów wiele nie kojarzę ale kilka razy widziałam u np. "Jestem Kasia" (http://www.fashionsalade.com/jestemkasia) zdjęcia z jakiś pokazów

fajnie by było gdyby i u nas takie blogowe imprezy się działy - nie miałabym nic przeciwko
jedyna taka "większa" akcja w moim przypadku to zaproszenie na konferencję prasową Bled-a-med do Warszawy (testowałam szczoteczkę elektryczną Oral-B) - firma proponowała przyjazd i pokrywała koszty noclegu w stolicy i dojazdu...ale niestety termin mi nie przypasował więc z żalem zrezygnowałam (wiem, że kilka dziewczyn się wybrało m.in. MizzVintage )
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-31, 21:18   #582
smakowanie
Rozeznanie
 
Avatar smakowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 624
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Przysłali pakę pod koniec czerwca, 9 kosmetyków i 6 lakierów, prosili, żeby wyrobić się ze wszystkim do końca sierpnia, więc to nie jakoś tragicznie chyba
Zasady mieli dość twardo określone, co mi się nie podobało, bo lubię wrzucać wszystko po swojemu. Np. chcieli, żeby każdy kosmetyk był w osobnym wpisie. Ja tam i tak lakiery np. wrzuciłam na raz

Mam nadzieję, że to lamode Cię zirytowało, a nie ja we własnej osobie?
Widzisz Orlico, wszystko chyba zależało od tego, z kim się pisało maile - ja korespondowałam z jakimś facetem, który ode mnie nie wymagał niczego takiego, wrzucałam więc wszystko jak miałam ochotę i kiedy mi pasowało Nie musiałam przeznaczać osobnego posta na każdy kosmetyk, terminy też mogłam sobie naciągać, byle się tylko zmieścić w tych dwóch miesiącach. I też lakiery na raz wrzucałam I tę serię do pielęgnacji twarzy też, jakoś niezbyt mi odpowiadało rozwodzenie się nad każdym jej elementem z osobna, bo wszystkie generalnie miały robić to samo

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
szafiarskich blogów wiele nie kojarzę ale kilka razy widziałam u np. "Jestem Kasia" (http://www.fashionsalade.com/jestemkasia) zdjęcia z jakiś pokazów

fajnie by było gdyby i u nas takie blogowe imprezy się działy - nie miałabym nic przeciwko
jedyna taka "większa" akcja w moim przypadku to zaproszenie na konferencję prasową Bled-a-med do Warszawy (testowałam szczoteczkę elektryczną Oral-B) - firma proponowała przyjazd i pokrywała koszty noclegu w stolicy i dojazdu...ale niestety termin mi nie przypasował więc z żalem zrezygnowałam (wiem, że kilka dziewczyn się wybrało m.in. MizzVintage )
o tak, tak, przydałyby się jakieś kosmetyczne (fajne!) eventy - może byśmy się wreszcie spotkały w większym gronie
smakowanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 21:19   #583
ilussia
Wtajemniczenie
 
Avatar ilussia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 2 624
Dot.: Nasze blogi

Fajnie się czyta o tych spotkaniach zagranicznych bloggerek, i zaproszeniach na pokazy etc.
Nie mówię tutaj o sobie, bo dopiero zaczynam, ale mam nadzieję że polskie bloggerki też to czeka
ilussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 21:30   #584
smakowanie
Rozeznanie
 
Avatar smakowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 624
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez ilussia Pokaż wiadomość
Fajnie się czyta o tych spotkaniach zagranicznych bloggerek, i zaproszeniach na pokazy etc.
Nie mówię tutaj o sobie, bo dopiero zaczynam, ale mam nadzieję że polskie bloggerki też to czeka
Zauważyłam taką tendencję, że u nas szafiarki są rozchwytywane, ale do blogerek urodowych nie przywiązuje się takiej wagi - a to błąd, bo też jest nas dużo (o czym świadczy chociażby rozrastająca się codziennie lista beautyblogs, na której jest już prawie 400 aktywnych blogów) Mam nadzieję, że i nas kiedyś docenią i zobaczą w nas ogromną siłę opiniotwórczą.
smakowanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 21:41   #585
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Nasze blogi

Ale wydaje mi się (mogę się mylić, więc jak coś mnie poprawcie), że boom w Polsce na blogi szafiarskie zaczął się jednak wcześniej niż na te urodowe. Stąd może właśnie szafiarki są zapraszane na różne wydarzenia, być może nas takie atrakcje czekają w późniejszym czasie

Dzisiaj mój blog został dodany do beautyblogs (nie wiem dlaczego nie zgłosiłam wcześniej), może trochę przybędzie mi odwiedzających
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 21:42   #586
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez ilussia Pokaż wiadomość
Fajnie się czyta o tych spotkaniach zagranicznych bloggerek, i zaproszeniach na pokazy etc.
Nie mówię tutaj o sobie, bo dopiero zaczynam, ale mam nadzieję że polskie bloggerki też to czeka
Też mam taka nadzieje
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 21:48   #587
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez smakowanie Pokaż wiadomość
Widzisz Orlico, wszystko chyba zależało od tego, z kim się pisało maile - ja korespondowałam z jakimś facetem, który ode mnie nie wymagał niczego takiego, wrzucałam więc wszystko jak miałam ochotę i kiedy mi pasowało Nie musiałam przeznaczać osobnego posta na każdy kosmetyk, terminy też mogłam sobie naciągać, byle się tylko zmieścić w tych dwóch miesiącach. I też lakiery na raz wrzucałam I tę serię do pielęgnacji twarzy też, jakoś niezbyt mi odpowiadało rozwodzenie się nad każdym jej elementem z osobna, bo wszystkie generalnie miały robić to samo

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------



o tak, tak, przydałyby się jakieś kosmetyczne (fajne!) eventy - może byśmy się wreszcie spotkały w większym gronie
ehe, mieszkamy od siebie rzut beretem i znajac zycie spotkamy sie przez przypadek w biedronce

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Też mam taka nadzieje
czeka, czeka- jestem pewna!
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 21:52   #588
monique_05
Raczkowanie
 
Avatar monique_05
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: 51.770N 19.459E
Wiadomości: 485
Dot.: Nasze blogi

Macie nowy interfejs?? Ja się właśnie przełączyłam i wygląda mi to jak strona orange.. ;p
monique_05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 21:54   #589
ilussia
Wtajemniczenie
 
Avatar ilussia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 2 624
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez smakowanie Pokaż wiadomość
Zauważyłam taką tendencję, że u nas szafiarki są rozchwytywane, ale do blogerek urodowych nie przywiązuje się takiej wagi - a to błąd, bo też jest nas dużo (o czym świadczy chociażby rozrastająca się codziennie lista beautyblogs, na której jest już prawie 400 aktywnych blogów) Mam nadzieję, że i nas kiedyś docenią i zobaczą w nas ogromną siłę opiniotwórczą.
Oj tak. Zauważyła, że niejednokrotnie kupiłam coś, bo ktoś chwalił na blogu/YT.

Swoją drogą społeczność Youtubowa tez chyba jest na wyższym poziomie(w Pl)niż blogi urodowe-czy się mylę?

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Cytat:
Napisane przez monique_05 Pokaż wiadomość
Macie nowy interfejs?? Ja się właśnie przełączyłam i wygląda mi to jak strona orange.. ;p
Właśnie zobaczyłam
ilussia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-31, 21:55   #590
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
ehe, mieszkamy od siebie rzut beretem i znajac zycie spotkamy sie przez przypadek w biedronce

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------



czeka, czeka- jestem pewna!

Cytat:
Napisane przez monique_05 Pokaż wiadomość
Macie nowy interfejs?? Ja się właśnie przełączyłam i wygląda mi to jak strona orange.. ;p
Ja mam jeszcze stary
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 21:57   #591
ilussia
Wtajemniczenie
 
Avatar ilussia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 2 624
Dot.: Nasze blogi

Nie umiem się tam odnaleźć....
ilussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 21:59   #592
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez ilussia Pokaż wiadomość
Nie umiem się tam odnaleźć....
Mnie wyskoczyło tylko czy chce wypróbować nowy interfejs ale odmówiłam i mam stary
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 22:01   #593
ilussia
Wtajemniczenie
 
Avatar ilussia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 2 624
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Mnie wyskoczyło tylko czy chce wypróbować nowy interfejs ale odmówiłam i mam stary
Ja też już mam stary, nie wysłałam im opinii co sądze o nowym....
To wejdzie "na stałe" w najbliższym czasie?
ilussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 22:05   #594
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi

Niestety tak... Mi się jakiś czas temu włączyło to samo, i nie przeszkadzało, dopóki nie odkryłam, że zniknęło sporo funkcji :/
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 22:06   #595
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Nasze blogi

Ja włączyłam nowy i w sumie po 5 min już mniej więcej wiem gdzie wszystko jest

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Niestety tak... Mi się jakiś czas temu włączyło to samo, i nie przeszkadzało, dopóki nie odkryłam, że zniknęło sporo funkcji :/
Jakich funkcji? podasz przykłady ?
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 22:08   #596
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Ja włączyłam nowy i w sumie po 5 min już mniej więcej wiem gdzie wszystko jest

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------


Jakich funkcji? podasz przykłady ?
Nie wiem, czy pamiętacie, ale jakiś czas temu właśnie prosiłam Was o pomoc, bo w nowym wyglądzie Bloggera nigdzie nie było opcji ustawień weryfikacji obrazkowej komentarzy ani jakichś tam ustawień wyglądu. I niestety nie znalazłam tego, dopóki nie udało mi się jakoś wrócić do starej wersji panelu.
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 22:22   #597
smakowanie
Rozeznanie
 
Avatar smakowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 624
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
ehe, mieszkamy od siebie rzut beretem i znajac zycie spotkamy sie przez przypadek w biedronce
my akurat jesteśmy w tej komfortowej sytuacji, że jak zechcemy się spotkać, to sobie możemy jakiś własny iwent zorganizować pod parasolkami na starówce na przykład
smakowanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 22:26   #598
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez smakowanie Pokaż wiadomość
my akurat jesteśmy w tej komfortowej sytuacji, że jak zechcemy się spotkać, to sobie możemy jakiś własny iwent zorganizować pod parasolkami na starówce na przykład
z Jagoda na czele
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 22:26   #599
monique_05
Raczkowanie
 
Avatar monique_05
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: 51.770N 19.459E
Wiadomości: 485
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy pamiętacie, ale jakiś czas temu właśnie prosiłam Was o pomoc, bo w nowym wyglądzie Bloggera nigdzie nie było opcji ustawień weryfikacji obrazkowej komentarzy ani jakichś tam ustawień wyglądu. I niestety nie znalazłam tego, dopóki nie udało mi się jakoś wrócić do starej wersji panelu.
Masz rację, nie ma tej opcji i faktycznie brakuje kilku funkcji... Na szczęście (póki co) można się przełączać na stary
monique_05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-31, 22:28   #600
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez monique_05 Pokaż wiadomość
Masz rację, nie ma tej opcji i faktycznie brakuje kilku funkcji... Na szczęście (póki co) można się przełączać na stary
też tego nie widzę. Może całkowicie odejdą od weryfikacji obrazkowej
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:37.