Potrzebuję zmiany!!!!! POMÓŻCIE - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-13, 17:41   #1
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808

Potrzebuję zmiany!!!!! POMÓŻCIE


Tak jak w tytule. Potrzebuję zmiany. Chodzi o makijaż, ciuchy. Jestem typem urody - LATO.
1. Opalam się dosyć szybko na czerwono. Z czasem opalenizna staje się brązowa, jakby przykurzona.
2. Oczy mam kolorowe. Wszystko zależy od światła i pory dnia. Raz są bardziej szaro-niebieskie, a raz wpadają w zieleń z żółcią. Tęczówka ma jasną obwódkę. Białko ma kolor żółtawy. Rzęsy i brwi są ni to jasne ni ciemne. Odcień jest popielaty.
3. Piegi występują tylko latem, może 2-3 na nosie. Kolor mają raczej szarawy.
4. Cerę mam bladą, raczej szaro-niebieskawą. Przez skórę widać naczynka. Często mam sińce pod oczami. Rumienię się na bardzo intensywny róż.
5. Naturalny kolor włosów mam średni, popielaty blond. W dzieciństwie byłam bardzo jasną blondynką. Obecnie mam farbowane. Nie mogę odnaleść odpowiedniego koloru dla siebie (miałam już prawie wszystko na głowie) więc postanowiłam wrócić do naturalnych. Jak na razie mam ok. 1cm odrostu
6. Kolor ust jest jasny, chłodny. Raczej wpada w róż niż koral.
7. Przy naturalnych włosach dobrze czułam się w szarości połączonej z różem. Teraz zazwyczaj noszę czerwień, zielenie, turkusy, fiolety. Wolę odcienie pastelowe. Nie znoszę czerni, pomarańczy i brązu. W makijażu nie bardzo wiem jak dobierać cienie i podkłady. Używam Eraser z Maybelline kolor nude (cielisty), ale jest za ciemny i wyglądam w nim sztucznie. Uwielbiam podkreślać oczy czarnym linerem. Nie wyobrażam sobie z niego zrezygnować. Dołączam swoje zdjęcia. Pierwsze 3 są bez makijażu (ale przed obcięciem włosów), pozostałe z makijażem jaki noszę na codzień.
Będę wdzięczna za rady!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (66,0 KB, 735 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (75,5 KB, 538 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (111,9 KB, 566 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (77,1 KB, 610 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (88,6 KB, 844 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (104,8 KB, 1239 załadowań)
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 18:51   #2
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Potrzebuję zmiany!!!!! POMÓŻCIE

Masz chłodny typ urody, lato i tego się trzymaj, ciepłe tony na włosach wyodrębnią zaczerwienienia, niedoskonałości i nie podkreślą twojej naturalnej urody.
Przede wszystkim, powinnaś zrezygnować z tego czarnego linera, choć tak bardzo go kochasz. Kreska owszem ale na górnej powiece przy linii rzęs, ta czerń Cię przytłacza..

"CHARAKTERYSTYKA

Lato jest bardzo zróżnicowanym typem urody. Należą do niego blondynki i szatynki, jeśli ich włosy mają mysi odcień. Cera pań o takim typie urody może być jasna i delikatna, albo śniada, lekko zszarzała. Charakterystyczne kolory oczu to: szary, jasnoniebieski, szaroniebieski, szarozielony, niebieskozielony, brązowy. Usta mają różne odcienie różu. Lato jest w Polsce najbardziej popularnym typem urody.

UBRANIA

Najkorzystniejsze dla lata są chłodne odcienie: złamana biel, gorzka czekolada, waniliowy, cytrynowy, pudrowy róż, malinowy, miętowy, lawendowy, śliwkowy, morski, grafitowy, gołębia szarość. Inne kolory powinny być noszone z dala od twarzy. Paniom o tego typu urodzie idealnie pasują modne tego lata pastele. Przy doborze biżuterii warto zwrócić uwagę na srebro, platynę, białe złoto i różowe perły.

MAKIJAŻ

Cera lata jest jasna, w kolorze chłodnego zszarzałego brązu, dlatego panie powinny używać stosunkowo jasnych podkładów. Stylizację na Włoszkę, należy sobie odpuścić. Makijaż oczu powinien być delikatny. Czarny lub granatowy tusz do rzęs, pastelowe cienie do powiek i różowa szminka.

ZNANE LATA

Jennifer Aniston, Sarah Jessica Parker, Drew Barrymore"
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 19:28   #3
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Potrzebuję zmiany!!!!! POMÓŻCIE

zrezygnuj z takiego makijażu. kreska dołem w ogóle Ci nie pasuje. przenieś tą kreskę na górną powiekę i bedzie git. czarny na wieczór, brązowy na dzień.
wlosy: jesli dasz rade to zapuść. w dłuższych bedzie ladniej
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 20:04   #4
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Potrzebuję zmiany!!!!! POMÓŻCIE

Zapuszczę napewno Ścięłam, bo miałam zniszczone i stwierdziłam, że tak szybciej do naturalek wrócę. W sensie, że nie będzie mnie korciło farbowanie. Co do kreski na górnej powiece to nie za bardzo wiem jak się do tego zabrać. Kiedyś spróbowałam i wyglądało to dziwnie... może dla tego, że nie mam wprawy.
Mam pytanko odnośnie podkładu. Jaki powinnam wybrać??
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 20:28   #5
honczita
Raczkowanie
 
Avatar honczita
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 52
Dot.: Potrzebuję zmiany!!!!! POMÓŻCIE

Kamila, jaka Ty jesteś sliczna! A te oczy... piękny, głęboki kolor. I czy mi się wydaje, czy Ty masz naturalne włosy blond?? Widziałam na stronie ze zmianą fryzury. piękny naturalny jasny blond! Chciałabym mieć taki. Myślę, ze poradziłabym Tobie to, co Ty mnie. Przy rudym ciepłym kolorze widzę, że widać Ci jakieś zaczerwienienia na twarzy, rumience to raczej nie są. Kolor włosów blondzik zimny i tyle. Myslę, że lepiej wygladałaś w dłuższych wloskach do ramion albo nawet ponizej ramion. Widziałabym Cie w tych kolorach, które mi doradzały dziewczyny w moim temacie, w tym również Ty , za co Cie uwielbiam moja Guru hehe. Co do kreski... jak Ci to powiedzieć... tak mi dobrze radziłaś z tą moja metamorfoza, a robisz sobie czarne krechy na dolnej powiece? I to wewnątrz? Mało, że powinna ta kreska być grafitowa, to jeszcze na górnej, a jeśli na dole to nie wewnątrz oka tylko tu pod rzęsami. I nie czarna, błagam, bo jak się patrzy na zdjęcie, to pierwsze co uwagę właśnie przyciągają czarne krechy, a dopiero potem Twój śliczny kolor oczu i pełne usta. Czarna kredka musi stąd spadać. Przykładam do Ciebie z myślach te kolory, które doradzono mi w moim temacie, i widzę, że właśnie w nich będziesz wyglądać świetnie. To chyba wskazuje na to, że jesteś latem, a nie cieplicą jakąś jesienną czy wiosenną, o , co to, to na pewno nie. Zdażyłam sie już zorientować w tych tematach, dlatego śmiało mogę tak stwierdzic, poza tym moja wyobraźnia działa idealnie, więc trzymam się tego, co napisałam odnośnie kolorów na buzi i poniżej buźki.

Trzymam kciuki babko!

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

I jeszcze jedno: polecam dla Ciebie podkład NATUREL ROSE NR 125 z serii LOREAL PARIS INFALLIBLE. Nie ma w nim ciepłego odcienia, a nałożony idealnie wyrównuje koloryt cery i pozostawia efekt świeżego wygladu.
honczita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 20:32   #6
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Potrzebuję zmiany!!!!! POMÓŻCIE

Racja dziewczyny. Przede wszystkim, taka kreska, którą malujesz zamyka oko i wydaje się ono mniejsze niż jest w rzeczywistości. Kreska na górnej powiece, przy linii rzęs lekko pnąca się w górę będzie dla Ciebie idealna, mnóstwo makijaży możesz podpatrzeć na naszym forum.
Podkreślaj usta, racja, masz bardzo kształtne i duże! Jeżeli chodzi o podkład, to polecam wszelkiego rodzaju chłodne beże z odrobiną różu, na pewno nie żółte i ciepłe odcienie.
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 20:34   #7
honczita
Raczkowanie
 
Avatar honczita
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 52
Dot.: Potrzebuję zmiany!!!!! POMÓŻCIE

Właśnie przeczytałam wczesniejsze posty. Jesli chodzi o Twój problem z malowaniem górnej powieki, to polecam wysuwana konturówkę MISS SPORTY, najlepiej grafit. Jest o wiele lepiej niż z kredką, przynajmniej dla mnie.
A co do tego chłopczyka... to Twój synuś? Ile ma lat? Na marginesie... ja mam dwóch Damianek w marcu skończy 4 latka, Jaś skończył 1 rok w listopadzie.
honczita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-13, 21:45   #8
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Potrzebuję zmiany!!!!! POMÓŻCIE

Cytat:
Napisane przez honczita Pokaż wiadomość
Kamila, jaka Ty jesteś sliczna! A te oczy... piękny, głęboki kolor. I czy mi się wydaje, czy Ty masz naturalne włosy blond?? Widziałam na stronie ze zmianą fryzury. piękny naturalny jasny blond! Chciałabym mieć taki. Myślę, ze poradziłabym Tobie to, co Ty mnie. Przy rudym ciepłym kolorze widzę, że widać Ci jakieś zaczerwienienia na twarzy, rumience to raczej nie są. Kolor włosów blondzik zimny i tyle. Myslę, że lepiej wygladałaś w dłuższych wloskach do ramion albo nawet ponizej ramion. Widziałabym Cie w tych kolorach, które mi doradzały dziewczyny w moim temacie, w tym również Ty , za co Cie uwielbiam moja Guru hehe. Co do kreski... jak Ci to powiedzieć... tak mi dobrze radziłaś z tą moja metamorfoza, a robisz sobie czarne krechy na dolnej powiece? I to wewnątrz? Mało, że powinna ta kreska być grafitowa, to jeszcze na górnej, a jeśli na dole to nie wewnątrz oka tylko tu pod rzęsami. I nie czarna, błagam, bo jak się patrzy na zdjęcie, to pierwsze co uwagę właśnie przyciągają czarne krechy, a dopiero potem Twój śliczny kolor oczu i pełne usta. Czarna kredka musi stąd spadać. Przykładam do Ciebie z myślach te kolory, które doradzono mi w moim temacie, i widzę, że właśnie w nich będziesz wyglądać świetnie. To chyba wskazuje na to, że jesteś latem, a nie cieplicą jakąś jesienną czy wiosenną, o , co to, to na pewno nie. Zdażyłam sie już zorientować w tych tematach, dlatego śmiało mogę tak stwierdzic, poza tym moja wyobraźnia działa idealnie, więc trzymam się tego, co napisałam odnośnie kolorów na buzi i poniżej buźki.

Trzymam kciuki babko!

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

I jeszcze jedno: polecam dla Ciebie podkład NATUREL ROSE NR 125 z serii LOREAL PARIS INFALLIBLE. Nie ma w nim ciepłego odcienia, a nałożony idealnie wyrównuje koloryt cery i pozostawia efekt świeżego wygladu.
Honczita aż mi się łezka zakręciła w oku

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Cytat:
Napisane przez honczita Pokaż wiadomość
Właśnie przeczytałam wczesniejsze posty. Jesli chodzi o Twój problem z malowaniem górnej powieki, to polecam wysuwana konturówkę MISS SPORTY, najlepiej grafit. Jest o wiele lepiej niż z kredką, przynajmniej dla mnie.
A co do tego chłopczyka... to Twój synuś? Ile ma lat? Na marginesie... ja mam dwóch Damianek w marcu skończy 4 latka, Jaś skończył 1 rok w listopadzie.
Tak to mój bąbelek. Czaruś skończył w sierpniu 3 latka. Drugi maluch Oliver w lipcu roczek

Normalnie bym nie uwierzyła, że masz dwójkę dzieci
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 02:17   #9
kamilak
Zadomowienie
 
Avatar kamilak
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 062
Dot.: Potrzebuję zmiany!!!!! POMÓŻCIE

Kamila, pisalam Ci juz moje uwagi odnosnie Twojego makijazu w watku honczity (ktora pozdrawiam!) Powiem wprost: jestes bardzo ladna, ale makijazem, ktory wykonujesz to sie szpecisz. Najlepiej wygladasz na tych zdjeciach, na ktorych go nie masz. Powinno byc inaczej, z makijazem powinnas robic sie zjawiskowo piekna!

Powyrzucaj natychmiast te trawiasto-zielone cienie, czarne kredki, perlowe szminki. Zamiast tego pomaluj powieke cieniem delikatnie szarym, bez nadmiaru drobinek, na dzien najlepiej mat. Kup sobie grafitowa/ciemno-szara kredke do powiek, zrob kreske tylko na gornej powiece i wklej zdjecie. Zobaczymy, czy faktycznie dziwnie wyglada i co trzeba skorygowac. Kreske na dole darowalabym sobie w ogole. Tusz brazowy, mocno wytuszuj rzesy i porzadnie rozczesz, zeby zrobic gesta firanke.

Podklad o zoltawym jasnym odcieniu, zeby zniwelowac zaczerwienienia. Nie rozowy.

Szminka, ta perlowo-rozowa, wyglada niestety nieco tandetnie. Kolor jest w porzadku, ale perla odpada. Kup blyszczyk bez drobinek, albo z malenkimi. Albo szminke matowa.

Jesli chodzi o wlosy, to slusznie robisz, ze wracasz do naturalnego koloru Zapusc do ramion i wyrownaj i bedzie pieknie!!!

[gray]P.S. ja rowniez mam dwojke dzieci, 2 latka i 5 miesiecy, dwie dziewczynki )[/gray]
kamilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 07:38   #10
honczita
Raczkowanie
 
Avatar honczita
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 52
Dot.: Potrzebuję zmiany!!!!! POMÓŻCIE

Cytat:
Napisane przez Kamila_Blondi Pokaż wiadomość
Honczita aż mi się łezka zakręciła w oku

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------



Tak to mój bąbelek. Czaruś skończył w sierpniu 3 latka. Drugi maluch Oliver w lipcu roczek

Normalnie bym nie uwierzyła, że masz dwójkę dzieci
Ja też nie pomyślałabym szczuplino, że masz dwójkę dzieci! Mamy chłopaków z tych samych roczników!

I kamilak też ma dwójeczkę, tym razem płeć piękna.

pozdrawiam

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------

Cytat:
Napisane przez kamilak Pokaż wiadomość
Kamila, pisalam Ci juz moje uwagi odnosnie Twojego makijazu w watku honczity (ktora pozdrawiam!)
Podklad o zoltawym jasnym odcieniu, zeby zniwelowac zaczerwienienia. Nie rozowy.


[gray]P.S. ja rowniez mam dwojke dzieci, 2 latka i 5 miesiecy, dwie dziewczynki )[/gray]
KAMILAK, pozdrawiam Cię również! Widzę, że też jesteś podwójną mamą!

KAMILA BLONDI - Podkład o żółtawym odcieniu - to porada KamiliK, może faktycznie to pomoże zniwelować czerwonki na buzi... albo podkład naturalny + korektor dobrej marki miejscowo, no, ale chyba lepiej od razu dobrac dobry podkład, i nie robic sobie kropeczek na twarzy. Ważne tylko, by podkład nie gryzł się z resztą kolorków twarzowych (szminka, cienie). Przyznam szczerze, że znam się na tych bardziej różowawych, o żółtym odcieniu podkładu niewiele mogę napisać z autopsji. Ale może Warto sprawdzic te porade Kamili... W Rossmannie np. są małe próbki podkładów do kupienia nawet.
honczita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 21:59   #11
honczita
Raczkowanie
 
Avatar honczita
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 52
Dot.: Potrzebuję zmiany!!!!! POMÓŻCIE

Jednak obstawiam podkład, o którym wspomniałam wcześniej. Sprawdziłam, ze jest różowy, lecz naturalny, świeży. Loreal, nr 125 naturel rose
honczita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-16, 13:16   #12
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Potrzebuję zmiany!!!!! POMÓŻCIE

No więc tak... z racji tegi iż nie umiem sobie wybierać kosmetyków chodząc po sklepach to szukam w internecie. Znalazłam kilka fajnych, ale nie wiem czy się nadają. Wrzucam linki:
http://www.ebay.co.uk/itm/3006380888...84.m1438.l2649
http://www.ebay.co.uk/itm/3208007679...84.m1438.l2649 -podkład
http://www.ebay.co.uk/itm/1507182319...84.m1438.l2649
http://www.ebay.co.uk/itm/2209102579...84.m1438.l2649
http://www.ebay.co.uk/itm/2708288011...84.m1438.l2649
http://www.ebay.co.uk/itm/1107649069...84.m1438.l2649 -kredki
http://www.ebay.co.uk/itm/1905966056...84.m1438.l2649
http://www.ebay.co.uk/itm/1807494262...84.m1438.l2649

http://www.ebay.co.uk/itm/2807756719...84.m1438.l2649 -cienie
http://www.ebay.co.uk/itm/3504898476...84.m1438.l2649 -pomadka

Co sądzicie?? Ewentualnie co jeszcze? Z podkładów lubiłam używać Maybelline Satin Liquid (chyba sand) i Maybelline Dream Matte Mousse (honey), ale niezbyt trafiłam z kolorem.
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 15:48   #13
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Potrzebuję zmiany!!!!! POMÓŻCIE

No laseczki to mój dzisiejszy makijaż Jak się Wam podoba? Z góry przepraszam za fryzurę. Moje włosy dziś żyją własnym życiem. Muszę jeszcze popróbować górną kreskę linerem, ale jak na razie nie wychodzi mi zbyt prosto.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0482.jpg (56,6 KB, 203 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0483.jpg (53,0 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0485.jpg (59,0 KB, 123 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0486.jpg (52,4 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0487.jpg (55,1 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0488.jpg (53,6 KB, 137 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0489.jpg (70,6 KB, 589 załadowań)
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 19:59   #14
honczita
Raczkowanie
 
Avatar honczita
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 52
Dot.: Potrzebuję zmiany!!!!! POMÓŻCIE

No więc tak...

... Z...A...J...E...hmm...I.. .Ś...C...I...E !!

Kazdemu dajesz takie trafne rady i sama wczesniej z nich nie skorzystalaś, a idealnie wyglądasz bez krechy na dole, z tak pięknym makijażem! Ech, te oczy teraz są jeszcze piękniejsze, a usta malina! Brawo!

pozdrawiam!
honczita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 20:30   #15
AnnetteK
Raczkowanie
 
Avatar AnnetteK
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 354
Send a message via Skype™ to AnnetteK
Dot.: Potrzebuję zmiany!!!!! POMÓŻCIE

Bardzo ładny ten srebrny/szary makijaż
AnnetteK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 10:28   #16
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Potrzebuję zmiany!!!!! POMÓŻCIE

Dzięki Tak sobie myślę, że czarna kreska na górnej powiece też by dobrze wyglądała:P
Będę próbować dalej. Ech co ja bym bez Was zrobiła
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 17:42   #17
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Potrzebuję zmiany!!!!! POMÓŻCIE

Wyglądasz o wiele lepiej bez czarnej kreski na dole, pobaw się tez brązowymi ,zlotymi cieniami i kreska eyelinerem plus róż na policzki.
Masz przesliczne oczy ;D
Nie wiem dlaczego, ale ja Ciebie bym widziała w dłuzszych włosach jakich do ramion i prostą grzywką.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg straight-bangs.jpg (20,5 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Tatum.jpg (17,0 KB, 34 załadowań)
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 18:24   #18
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Potrzebuję zmiany!!!!! POMÓŻCIE

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
Wyglądasz o wiele lepiej bez czarnej kreski na dole, pobaw się tez brązowymi ,zlotymi cieniami i kreska eyelinerem plus róż na policzki.
Masz przesliczne oczy ;D
Nie wiem dlaczego, ale ja Ciebie bym widziała w dłuzszych włosach jakich do ramion i prostą grzywką.
Dziękuję
Właśnie jestem w trakcie zapuszczania włosów. Trochę to zajmie. Myślałam nad prostą grzywką, ale inne Wizażanki mi odradzily.
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 07:36   #19
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Potrzebuję zmiany!!!!! POMÓŻCIE

W tych krótkich też Ci bardzo ładnie
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-19, 18:04   #20
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Cytat:
Napisane przez Kaminka24 Pokaż wiadomość
W tych krótkich też Ci bardzo ładnie


Przeszperałam dziś laptopa i znalazłam fotki z października kiedy to sama opitoliłam sobie grzywkę na bok (to był błąd, bo strasznie krzywo wyszło). No i tak dla eksperymentu zaczesałam na przód. Jak się Wam podoba?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0083.jpg (70,8 KB, 553 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0084.jpg (69,3 KB, 701 załadowań)
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-02-11 o 10:47 Powód: post pod postem
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 18:14   #21
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Potrzebuję zmiany!!!!! POMÓŻCIE

Cytat:
Napisane przez Kamila_Blondi Pokaż wiadomość
Przeszperałam dziś laptopa i znalazłam fotki z października kiedy to sama opitoliłam sobie grzywkę na bok (to był błąd, bo strasznie krzywo wyszło). No i tak dla eksperymentu zaczesałam na przód. Jak się Wam podoba?

Przeslicznie, powinnas wrocic do takich wlosow
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 18:34   #22
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Potrzebuję zmiany!!!!! POMÓŻCIE

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
Przeslicznie, powinnas wrocic do takich wlosow
masz na myśli długość czy kolor? oby nie to drugie
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 18:38   #23
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Potrzebuję zmiany!!!!! POMÓŻCIE

Cytat:
Napisane przez Kamila_Blondi Pokaż wiadomość
masz na myśli długość czy kolor? oby nie to drugie
Na pewno chodzi mi o dlugosc, kolor jest zbyt pomaranczowy, ale z porównaniem co ja mam teraz na glowie to nie mialas zle, nawet nie chce mówic. Umyłam głowe i wygladam jak spłowiała marchewka T_T
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 19:04   #24
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Potrzebuję zmiany!!!!! POMÓŻCIE

To był właściwie taki przejściowy kolor. Z mahoniowego brązu chciałam wrócić do blondu.
Powrzucałam tu dziś trochę fotek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=364796&page=14
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 11:29   #25
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Potrzebuję zmiany!!!!! POMÓŻCIE

Tak, zdecydowanie, ta długość plus prosta grzywka - idealnie!
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 22:44   #26
kornela105
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 160
Dot.: Potrzebuję zmiany!!!!! POMÓŻCIE

zdecydowanie lepiej bez czarnej kredki na dole
teraz teraz tym makijażem uwydatniłaś piękno swych oczu, są naprawdę cudowne
i faktycznie z tą grzywką idealnie
kornela105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 21:43   #27
dariaaa88
Zadomowienie
 
Avatar dariaaa88
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 045
Dot.: Potrzebuję zmiany!!!!! POMÓŻCIE

prześlicznie Ci w tej dłuższej fryzurce i grzywce! zapuszcaj włosy
dariaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 12:56   #28
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Potrzebuję zmiany!!!!! POMÓŻCIE

Hej!
Zastanawiam się nad pofarbowaniem włosów. Właściwie to chciałam wrócić do mojego naturalnego kolorku, ale już powoli wymiękam. Nie mogę patrzeć na te wypłowiałe farbowańce. Sama już nie wiem co zrobić To zdjęcie mojego odrostu. Chciałabym uzyskać jak najbardziej zbliżony odcień. Pomożecie? Myślałam o Casting Creme Gloss.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0510.jpg (100,1 KB, 175 załadowań)
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 21:03   #29
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Potrzebuję zmiany!!!!! POMÓŻCIE

Cytat:
Napisane przez Kamila_Blondi Pokaż wiadomość
Hej!
Zastanawiam się nad pofarbowaniem włosów. Właściwie to chciałam wrócić do mojego naturalnego kolorku, ale już powoli wymiękam. Nie mogę patrzeć na te wypłowiałe farbowańce. Sama już nie wiem co zrobić To zdjęcie mojego odrostu. Chciałabym uzyskać jak najbardziej zbliżony odcień. Pomożecie? Myślałam o Casting Creme Gloss.
Doradzi ktoś
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 11:29   #30
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Potrzebuję zmiany!!!!! POMÓŻCIE

Wrzuciłam trochę fotek z moimi metamorfozami do albumów. Jakby ktoś chciał zobaczyć to trzeba być zaprzyjaźnionym

aha i wybiłam sobie z głowy farbowanie jak na razie...
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:49.