Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-17, 16:43   #2401
agnszp
Rozeznanie
 
Avatar agnszp
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 851
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

hej
mam takie, może głupie, pytanie:
czy mogę nakładać bazę pod makijaż i rozświetlacz (na kości policzkowe, pod oczy), jeśli nie nakładam podkkładu i/lub pudru na twarz?
bo nie chciałabym kupować tych produktów jeśli służą one głównie jako uzupełniacze podkładu:/
agnszp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 18:03   #2402
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez agnszp Pokaż wiadomość
hej
mam takie, może głupie, pytanie:
czy mogę nakładać bazę pod makijaż i rozświetlacz (na kości policzkowe, pod oczy), jeśli nie nakładam podkkładu i/lub pudru na twarz?
bo nie chciałabym kupować tych produktów jeśli służą one głównie jako uzupełniacze podkładu:/
Moim zdaniem możesz. Dobrze dobrana baza sprawi, że cera będzie gładka i miała wyrównany koloryt. Niekoniecznie służy jako uzupełnienie podkładu, choć stosowana pod niego przedłuża jego trwałośc.
Rozświetlacz śmiało możesz nakładać na bazę, np. na policzki.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 18:53   #2403
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
U mnie sprawdza się Panstik MF, nigdy nie miałam nic bardziej kryjącego, a mam problem z przebarwieniami. Mam mieszaną cerę i u mnie nieźle matuje Polecam bardziej jako korektor na większe partie twarzy, ja aplikuję go na całą brodę, ponieważ tam pojawiają się niedoskonałości.
Właśnie tego Pansticka szukam i nie ma go za granicą w pl nie ma teraz jak zobaczyć. Widział ktoś go wogóle w De?
Kupiłam coś podobnego też w takiej samej formie (szeroki sztyft) Benefita, troszkę za jasny odcień mam, ciężko było dobrać dla mnie jego odcień bo nie ma wyboru są tylko trzy możliwości.
Mam taki sam problem, cerę mieszaną i dużo niedoskonałości po trądziku.
__________________
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 19:01   #2404
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez evak1988 Pokaż wiadomość
Właśnie tego Pansticka szukam i nie ma go za granicą w pl nie ma teraz jak zobaczyć. Widział ktoś go wogóle w De?
Kupiłam coś podobnego też w takiej samej formie (szeroki sztyft) Benefita, troszkę za jasny odcień mam, ciężko było dobrać dla mnie jego odcień bo nie ma wyboru są tylko trzy możliwości.
Mam taki sam problem, cerę mieszaną i dużo niedoskonałości po trądziku.
Jeżeli chodzi Panstika to do wyboru również są tylko 3 kolory, przynajmniej w drogerii.
Jak się sprawdza u Ciebie Benefit?
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 21:33   #2405
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi Panstika to do wyboru również są tylko 3 kolory, przynajmniej w drogerii.
Jak się sprawdza u Ciebie Benefit?
Ten z Benefita ma taką samą formę jak Panstik, dość mocno kryje. Ja nakładam kilka punktów na twarz (najwięcej w tych miejscach z niedoskonałościami) i rozcieram gąbeczką, wykańczam pudrem matującym w kamieniu bobi browna i nakładam na koniec bronzer bo tak jak wspominałam odcień mam jaśniejszy niż moja skóra. Stosowałam go dopiero kilka razy, ponieważ nie maluję się na codzień do pracy (nie ma sensu) tylko na jakieś wyjścia. Wydaje mi się że nie trzyma się tak twarzy jak podkłdy w formie płynnej, które bardziej wtapiają się jak dla mnie w skórę twarzy.
__________________
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 21:41   #2406
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez evak1988 Pokaż wiadomość
Ten z Benefita ma taką samą formę jak Panstik, dość mocno kryje. Ja nakładam kilka punktów na twarz (najwięcej w tych miejscach z niedoskonałościami) i rozcieram gąbeczką, wykańczam pudrem matującym w kamieniu bobi browna i nakładam na koniec bronzer bo tak jak wspominałam odcień mam jaśniejszy niż moja skóra. Stosowałam go dopiero kilka razy, ponieważ nie maluję się na codzień do pracy (nie ma sensu) tylko na jakieś wyjścia. Wydaje mi się że nie trzyma się tak twarzy jak podkłdy w formie płynnej, które bardziej wtapiają się jak dla mnie w skórę twarzy.
Dziękuję Właściwie mam ten sam problem z Panstikiem. Nakładam go gąbeczką, nie stapia się z cerą, ale zostawia na niej warstewkę, gdyby nie to pewnie by tak dobrze nie krył. Przez to może odrobinę waży się na buzi, tzn, po jakimś czasie robi się trochę widoczny a utrwalony pudrem daje dość sztuczny efekt.
__________________
naturalna pielęgnacja.

Edytowane przez sensualitat
Czas edycji: 2011-12-17 o 21:47
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-17, 22:04   #2407
agnszp
Rozeznanie
 
Avatar agnszp
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 851
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Moim zdaniem możesz. Dobrze dobrana baza sprawi, że cera będzie gładka i miała wyrównany koloryt. Niekoniecznie służy jako uzupełnienie podkładu, choć stosowana pod niego przedłuża jego trwałośc.
Rozświetlacz śmiało możesz nakładać na bazę, np. na policzki.

dziękuję bardzo za odpowiedź
agnszp jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-18, 00:41   #2408
kasienkakg
Zadomowienie
 
Avatar kasienkakg
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 352
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Będę niesamowicie wdzięczna za pomoc
Szukam podkładu do :
- cery wg. kosmetyczki mieszanej, tłustej w linii T, czasami trochę trądzikowej,
wg. mnie i osób, które malowały mnie do tej pory na różne specjalne okazje: mieszanej, ale z suchymi "skórkami", które są tak naprawdę głównym problemem. Do tej pory podkłady, które używałam szybko uwydatniały suche skórki, tworzyły maskę i miałam wrażenie "ściągnięcia" skóry.
- najlepiej w płynie, bo takie potrafie bez problemu rozprowadzać palcyma , musy nie wychodziły mi (gdy próbowałam od koleżanek, być może trochę praktyki uczyniłoby ze mnie mistrza), w żelu nie próbowałam
- trwałego! A może zakupić bazę pod podkład? [jeśli uważacie, że warto polecicie coś?]
- w bogatej jasnej kolorystyce
- dostępnego w Polsce lub w Anglii
- aby z tej samej serii był puder, to od razu zakupiłabym serię
- cena: normalna, no... tym powyżej 200zł podziękuję
Dodam jeszcze, że od dłuższego czasu nie robiłam pełnego makijażu, ale niedługo kończy mi się wychowawczy i najwyższa pora wrócić do ludzi
kasienkakg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 00:47   #2409
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez kasienkakg Pokaż wiadomość
Będę niesamowicie wdzięczna za pomoc
Szukam podkładu do :
- cery wg. kosmetyczki mieszanej, tłustej w linii T, czasami trochę trądzikowej,
wg. mnie i osób, które malowały mnie do tej pory na różne specjalne okazje: mieszanej, ale z suchymi "skórkami", które są tak naprawdę głównym problemem. Do tej pory podkłady, które używałam szybko uwydatniały suche skórki, tworzyły maskę i miałam wrażenie "ściągnięcia" skóry.
- najlepiej w płynie, bo takie potrafie bez problemu rozprowadzać palcyma , musy nie wychodziły mi (gdy próbowałam od koleżanek, być może trochę praktyki uczyniłoby ze mnie mistrza), w żelu nie próbowałam
- trwałego! A może zakupić bazę pod podkład? [jeśli uważacie, że warto polecicie coś?]
- w bogatej jasnej kolorystyce
- dostępnego w Polsce lub w Anglii
- aby z tej samej serii był puder, to od razu zakupiłabym serię
- cena: normalna, no... tym powyżej 200zł podziękuję
Dodam jeszcze, że od dłuższego czasu nie robiłam pełnego makijażu, ale niedługo kończy mi się wychowawczy i najwyższa pora wrócić do ludzi
.......
ja bym zaczeła przede wszystkim od pielęgnacji:dobry peeling+niezapychający krem nawilżający,żeby pozbyc się tych skórek suchych i jednoczesnie nie przetłuszczać strefy T.
Podkład który będzie sełniał wymienione cechy to moze być mój ulubiony : Estel Lauder Double Wear LITE. wersja w tubce.POLECAM.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 01:00   #2410
kasienkakg
Zadomowienie
 
Avatar kasienkakg
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 352
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

darko1 - z tym nawilżaniem zależało zawsze od dnia Raz było wszystko ok, innnym razem podczas nakładania podkładu robiły się własnie te skórki. Peelingi i kremy mam dobre, polecane przez kosmetyczkę i KWC Poza tym systematycznie odwiedzam kosmetyczkę na enzymatyczne peelingi ... chociaz przyznam szczerze, że ostatnio dość długo nie zawitałam do gabinetu,ale obiecuję poprawę

Dziękuję bardzo za podpowiedź z podkładem . Tego jeszcze nigdy nie używałam, mam nadzieję, że i moim bedzie ulubionym
kasienkakg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 11:49   #2411
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez kasienkakg Pokaż wiadomość
darko1 - z tym nawilżaniem zależało zawsze od dnia Raz było wszystko ok, innnym razem podczas nakładania podkładu robiły się własnie te skórki. Peelingi i kremy mam dobre, polecane przez kosmetyczkę i KWC Poza tym systematycznie odwiedzam kosmetyczkę na enzymatyczne peelingi ... chociaz przyznam szczerze, że ostatnio dość długo nie zawitałam do gabinetu,ale obiecuję poprawę

Dziękuję bardzo za podpowiedź z podkładem . Tego jeszcze nigdy nie używałam, mam nadzieję, że i moim bedzie ulubionym
....
podzielę się jeszcze jedną uwagą...wazny jest sposób nakładania podkładu i czym go nakładasz,osoby posiadające skórę mieszaną oraz suchą zle znoszą nakładanie podkładu pędzlami,to powoduje jakby mikrozłuszczanie naskórka -stąd skórki-najlepiej nakładac go gąbeczką<ja kocham beutyBlender>metodą stemplowania-żeby nie wcierać podkładu w skórę.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-18, 12:19   #2412
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Dziewczyny, jakie podkłady w musie polecacie?
Zależy mi, żeby był w miarę kryjący, matujący, trwały i miał ludzkie kolory. Zastanawiam się nad Catrice. Ma równie dobre recenzje co Essence, do którego jakoś nie mam zaufania w kwestii podkładów.
__________________
naturalna pielęgnacja.

Edytowane przez sensualitat
Czas edycji: 2011-12-18 o 12:21
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 12:23   #2413
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakie podkłady w musie polecacie?
Zależy mi, żeby był w miarę kryjący, matujący, trwały i miał ludzkie kolory. Zastanawiam się nad Catrice. Ma równie dobre recenzje co Essence, do którego jakoś nie mam zaufania w kwestii podkładów.
..........
jedyny w musie jaki był znosny to był podkład matujący Paeze?Paese?Coprawda on jest w buteleczce ale ma konsystencje musu.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 12:30   #2414
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
..........
jedyny w musie jaki był znosny to był podkład matujący Paeze?Paese?Coprawda on jest w buteleczce ale ma konsystencje musu.
Czytałam o nim, ale podobno ma ciemne kolory.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 12:37   #2415
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Czytałam o nim, ale podobno ma ciemne kolory.
..........
dla bladolicych<czyli mnie> faktycznie ciężko cos dobrac....chociaż ten najjaśniejszy odcien na lato(a ja się nie opalam wcale) był ok
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 12:43   #2416
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
..........
dla bladolicych<czyli mnie> faktycznie ciężko cos dobrac....chociaż ten najjaśniejszy odcien na lato(a ja się nie opalam wcale) był ok
W takim razie będę musiała mu się bliżej przyjrzeć Dziękuję
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 13:50   #2417
WhiteGyaru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 147
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Jak już spytałam o podkład, to podpytam jeszcze o aplikację.

Czy warto zainwestować w pędzel do podkładu? Używałam kiedyś gąbeczki, ale nie byłam zadowolona. Za to palcami tak średnio lubię się maziać.
WhiteGyaru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 16:04   #2418
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez WhiteGyaru Pokaż wiadomość
Jak już spytałam o podkład, to podpytam jeszcze o aplikację.

Czy warto zainwestować w pędzel do podkładu? Używałam kiedyś gąbeczki, ale nie byłam zadowolona. Za to palcami tak średnio lubię się maziać.
Warto Czasem jest tak, że wygląd i trwałość podkładu zależy od sposobu aplikacji. Mam 3 pędzle do podkładu - kabuki, flat top i tradycyjny płaski. Paradoksalnie najrzadziej korzystam z tradycyjnego, najczęściej - z flat topa.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 16:52   #2419
WhiteGyaru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 147
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Warto Czasem jest tak, że wygląd i trwałość podkładu zależy od sposobu aplikacji. Mam 3 pędzle do podkładu - kabuki, flat top i tradycyjny płaski. Paradoksalnie najrzadziej korzystam z tradycyjnego, najczęściej - z flat topa.
Rzuciłam okiem na grafikę w googlach i najbardziej podoba mi się pędzel flat top. Dziękuję za pomoc.
WhiteGyaru jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-18, 17:33   #2420
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Proszę bardzo
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 17:37   #2421
Martitka10
Raczkowanie
 
Avatar Martitka10
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: słubice/poznań
Wiadomości: 75
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Hej dziewczyny, mam jeszcze jedno pytanie czym różni się podkład revlon colorstay od colostay softflex? I który z nich jest dostępny w polskim douglasie? Będę wdzieczna za szybką odpowiedz
Martitka10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 17:53   #2422
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Dziewczyny a ja mam takie pytanko, ponieważ do mojej pracy nie wypada mi się mocno malować (gdybym nałożyła pełny makijaż to chyba wszystko by mi spłyneło ) to szukam jakiegoś bardzo lekkiego słabo kryjącego podkładu który będzie mi matowił skórę i lekko wyrównywał koloryt. Koleżanka mówiła mi że miała krem który miał w sobie jakby drobiny pudru, matowił twarz i lekko wyrównywał koloryt. Moja skóra jest tłusta w strefie T
__________________
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 18:19   #2423
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Martitka10 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam jeszcze jedno pytanie czym różni się podkład revlon colorstay od colostay softflex? I który z nich jest dostępny w polskim douglasie? Będę wdzieczna za szybką odpowiedz
.....
softflex to jest poprostu nowsza-ulepszona wersja colorstaya,ma mieć bardziej elastczną i lepiej układającą się na skórze powłokę i jest deczko lżejszy od starej wersji.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 18:29   #2424
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez evak1988 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja mam takie pytanko, ponieważ do mojej pracy nie wypada mi się mocno malować (gdybym nałożyła pełny makijaż to chyba wszystko by mi spłyneło ) to szukam jakiegoś bardzo lekkiego słabo kryjącego podkładu który będzie mi matowił skórę i lekko wyrównywał koloryt. Koleżanka mówiła mi że miała krem który miał w sobie jakby drobiny pudru, matowił twarz i lekko wyrównywał koloryt. Moja skóra jest tłusta w strefie T
Polecam Rimmela w żelu Słabo kryje, ale wyrównuje koloryt, dobrze matuje.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 18:59   #2425
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Polecam Rimmela w żelu Słabo kryje, ale wyrównuje koloryt, dobrze matuje.
....
fajny,fajny,ale tłustego nosa jak go nie przypudrujesz to nie zmatowi.Moze spróbuj jakiegos kremu tonującego...to własnie połączenie kremu pielęgnującego z podkładem...np Vichy ma fajne.
Podejrzewam jednak,ze żaden bardzo delikatny fluid długo nie utrzyma sie samodzielnie na mieszanej/tłustej cerze.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 19:11   #2426
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
fajny,fajny,ale tłustego nosa jak go nie przypudrujesz to nie zmatowi.Moze spróbuj jakiegos kremu tonującego...to własnie połączenie kremu pielęgnującego z podkładem...np Vichy ma fajne.
Podejrzewam jednak,ze żaden bardzo delikatny fluid długo nie utrzyma sie samodzielnie na mieszanej/tłustej cerze.
To prawda, a kremy tonujące na ogół nie matują.
Może zamiast podkładu albo kremu tonującego nałóż sam puder sypki albo puder w kamieniu. Zmatowi cerę i wyrówna koloryt.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 19:13   #2427
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
To prawda, a kremy tonujące na ogół nie matują.
Może zamiast podkładu albo kremu tonującego nałóż sam puder sypki albo puder w kamieniu. Zmatowi cerę i wyrówna koloryt.
......
ooo właśnie
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 19:21   #2428
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

A może spróbuj bb kremów? Co prawda nie dają matu (przynajmniej u mnie), ale bardzo naturalny i estetyczny pół mat. I są niewidoczne na twarzy.
BTW. Tak w ogóle to dobrze dobrany podkład też nie jest widoczny na twarzy.
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2011-12-18 o 19:22
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 21:07   #2429
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
fajny,fajny,ale tłustego nosa jak go nie przypudrujesz to nie zmatowi.Moze spróbuj jakiegos kremu tonującego...to własnie połączenie kremu pielęgnującego z podkładem...np Vichy ma fajne.
Podejrzewam jednak,ze żaden bardzo delikatny fluid długo nie utrzyma sie samodzielnie na mieszanej/tłustej cerze.
Właśnie to jest mój problem, moja skóra po paru godzinach strasznie się świeci. Próbowałam już wielu podkłdów ale zawsze po kilku godz jest to samo. Do mojej pracy nie bedę nakłdać kryjącego, mocnego makijażu bo pracuję fizycznie i wszystko mi spłynie Jakoś też wypada mi wygldac Tak samo myślałam żeby na krem nałożyć troszkę pudru sypkiego lub w kamienu
__________________

Edytowane przez evak1988
Czas edycji: 2011-12-18 o 21:11
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-18, 21:20   #2430
WhiteGyaru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 147
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
A może spróbuj bb kremów? Co prawda nie dają matu (przynajmniej u mnie), ale bardzo naturalny i estetyczny pół mat. I są niewidoczne na twarzy.
BTW. Tak w ogóle to dobrze dobrany podkład też nie jest widoczny na twarzy.
A używałaś może kremu BB o działaniu wybielającym? Strasznie mnie korci zakup takowego.

Cytat:
Napisane przez evak1988 Pokaż wiadomość
Właśnie to jest mój problem, moja skóra po paru godzinach strasznie się świeci. Do mojej pracy nie bedę nakłdać kryjącego, mocnego makijażu bo pracuję fizycznie i wszystko mi spłynie Jakoś też wypada mi wygldac Tak samo myślałam żeby na krem nałożyć troszkę pudru sypkiego lub w kamienu
Ja w takich sytuacjach przecieram twarz delikatną chusteczką (nie trę, ale dociskam alby usunąć nadmiar sebum) i wtedy używam pudru. Myślałam nawet nad zakupem transparentnego, który stosowałabym w ciągu dnia na strefę T.
WhiteGyaru jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:50.