Jasny podkład - zbiorczy - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-01, 17:17   #5011
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Muszę przestać wchodzić na ten wątek. Kusi mnie podkład Dainty Doll, FF Armaniego w sumie też... A z moją obsesją idealnej cery mogę długo się nie opierać.

Mam prośbę do tenebra i 19agusia91 - czy mogłybyście wrzucić jakieś swatche podkładu NYX?
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 17:24   #5012
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Wrzucę, pewnie, ale jak wrócę o wcześniejszej porze do domu, bo jutro znów będzie kiepskie światło. Porównam z Golden Rose, Lumene i Dermacolem, więcej nie mam.


Nie wytzrymałam, nałożyłam na buzię Daje takie matowo-satynowe wykończenie, nie jest to tępy mat. Kryje bardzo ładnie, nie mocno, ale zaczerwienienia dają radę. Tyle z obserwacji przy kiepskim swietle. ;D Mama mówi, ze jest biały.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 17:33   #5013
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez JustDreaming Pokaż wiadomość
ewentualnie możesz spróbować sposobu dziewczyn z kanału youtubowego pixiwoo - mianowicie wziąć bardzo małą ilość pudru sypkiego i rozetrzeć w palcach i tą niewielką ilością "posmarować" twarz, tzn. wetrzeć wydaje mi się że może działać bo jednak nakłada się mniej pudru niż pędzlem i w trochę inny sposób

o widzę że 2 część wątku zbliża się wielkimi krokami
Też je oglądam właśnie zaciekawił mnie ten sposób, ale póki co jeszcze nie spróbowałam. Czemu? Nie wiem

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Muszę przestać wchodzić na ten wątek. Kusi mnie podkład Dainty Doll, FF Armaniego w sumie też... A z moją obsesją idealnej cery mogę długo się nie opierać.

Mam prośbę do tenebra i 19agusia91 - czy mogłybyście wrzucić jakieś swatche podkładu NYX?
Jasne, tylko będą robione z lampą, jak wracam do domu to jest ciemno jak w
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 17:39   #5014
jola0078
Rozeznanie
 
Avatar jola0078
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 560
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Dziewczyny poratujcie... w Was chyba jedyna nadzieja dla mnie. Szukam jasnego podkładu, w w miarę przystępnej cenie. Wiem, wiem, że jest ich mnóstwo , ale to i tak nie rozwiązuje mojego problemu, bo.......i tu zaczyna się historia:
1. cerę mam suchą, ale z tendencją do świecenia się w strefie T
2. wrażliwą: praktycznie każdy podkład, który do tej pory testowałam podrażnia mnie w mniejszym lub większym stopniu
3. mam duża tendencję do czerwienienia się na policzkach: szczególnie teraz, zimą
4. nie potrzebuję wielkiego krycia: jedynie wyrównanie kolorytu, bo mam tendencję do powstawania przebarwień, no lekkiego zamatowienia twarzy.
mimo właściwej pielęgnacji cerę mam taką jaką mam i nic tego nie zmieni: dermatolog twierdzi że taki jej urok, szczególnie że mam skłonność do alergii. Stosowałam wiele różnych podkładów i nic i o dziwo najgorzej moja cera reagowała na te apteczne z Vichy, LRP itp.
Jeśli macie jakieś pomysły na podkład do cery ekstremalnie wymagającej to piszcie
jola0078 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 17:44   #5015
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Wrzucę, pewnie, ale jak wrócę o wcześniejszej porze do domu, bo jutro znów będzie kiepskie światło. Porównam z Golden Rose, Lumene i Dermacolem, więcej nie mam.


Nie wytzrymałam, nałożyłam na buzię Daje takie matowo-satynowe wykończenie, nie jest to tępy mat. Kryje bardzo ładnie, nie mocno, ale zaczerwienienia dają radę. Tyle z obserwacji przy kiepskim swietle. ;D Mama mówi, ze jest biały.
człowieku nie kuś
Ja sobie wmawiam, że za różowy.

Mogliby wreszcie żółtki porobić jasne.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 17:46   #5016
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

J atylko tak wstępnie . Też właśnie się zastanawiam, jak będzie wyglądał w normalnym swietle, czy nie wyjdzie świński róż.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 18:22   #5017
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jola0078 Pokaż wiadomość
Dziewczyny poratujcie... w Was chyba jedyna nadzieja dla mnie. Szukam jasnego podkładu, w w miarę przystępnej cenie. Wiem, wiem, że jest ich mnóstwo , ale to i tak nie rozwiązuje mojego problemu, bo.......i tu zaczyna się historia:
1. cerę mam suchą, ale z tendencją do świecenia się w strefie T
2. wrażliwą: praktycznie każdy podkład, który do tej pory testowałam podrażnia mnie w mniejszym lub większym stopniu
3. mam duża tendencję do czerwienienia się na policzkach: szczególnie teraz, zimą
4. nie potrzebuję wielkiego krycia: jedynie wyrównanie kolorytu, bo mam tendencję do powstawania przebarwień, no lekkiego zamatowienia twarzy.
mimo właściwej pielęgnacji cerę mam taką jaką mam i nic tego nie zmieni: dermatolog twierdzi że taki jej urok, szczególnie że mam skłonność do alergii. Stosowałam wiele różnych podkładów i nic i o dziwo najgorzej moja cera reagowała na te apteczne z Vichy, LRP itp.
Jeśli macie jakieś pomysły na podkład do cery ekstremalnie wymagającej to piszcie
Też mam wymagającą cerę, suchą, cienką i wrażliwą, z błyskiem nie mam dużego problemu. Używałam już trochę podkładów, obecnie mam i jestem z niego zadowolona to Revlon Photoready - ale on nie jest matujący a rozświetlający, używam też czasami Rimmel podkład z żelu - ten w słoiczku z niebieską nakrętką - ten, na moich policzkach jest już matujący, czasem podkreśla suchą cerę, ale jak buzia jest wystarczająco nawilżona to jest ok, ale nie stosuję już na niego pudru, bo bym miała zbyt przesuszoną skórę, ale ogółem też jestem zadowolona.
__________________
Marcelinka
Laureńka

Edytowane przez dziolcha86
Czas edycji: 2012-02-01 o 18:28
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-01, 18:26   #5018
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jola0078 Pokaż wiadomość
Dziewczyny poratujcie... w Was chyba jedyna nadzieja dla mnie. Szukam jasnego podkładu, w w miarę przystępnej cenie. Wiem, wiem, że jest ich mnóstwo , ale to i tak nie rozwiązuje mojego problemu, bo.......i tu zaczyna się historia:
1. cerę mam suchą, ale z tendencją do świecenia się w strefie T
2. wrażliwą: praktycznie każdy podkład, który do tej pory testowałam podrażnia mnie w mniejszym lub większym stopniu
3. mam duża tendencję do czerwienienia się na policzkach: szczególnie teraz, zimą
4. nie potrzebuję wielkiego krycia: jedynie wyrównanie kolorytu, bo mam tendencję do powstawania przebarwień, no lekkiego zamatowienia twarzy.
mimo właściwej pielęgnacji cerę mam taką jaką mam i nic tego nie zmieni: dermatolog twierdzi że taki jej urok, szczególnie że mam skłonność do alergii. Stosowałam wiele różnych podkładów i nic i o dziwo najgorzej moja cera reagowała na te apteczne z Vichy, LRP itp.
Jeśli macie jakieś pomysły na podkład do cery ekstremalnie wymagającej to piszcie
1. Pomimo świecenia bierz podkłady nawilżające, albo przynajmniej nie matujące
2. Ja wrażliwcem nie jestem więc tu niestety nie pomogę
3. Zielona baza -> bez niej nie ważne jaki podkład i tak rumieńce mi widać. Z bazą oczywiście też, ale znacznie mniej.
4. Jak w pkt 1, nie kupuj matującego podkładu, możesz się zmatowić w problematycznych miejscach np skrobią.

I tak naprawdę nie jesteśmy w stanie ci wiele poradzić, bo nie napisałaś jakim jesteś odcieniem Może masz porównanie do Healthy Mix Burżuja, Revlona colorstay albo innych znanych? Jakie już przetestowałaś?

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
człowieku nie kuś
Ja sobie wmawiam, że za różowy.

Mogliby wreszcie żółtki porobić jasne.
Dawaj do mnie, to na żywo zobaczysz

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
J atylko tak wstępnie . Też właśnie się zastanawiam, jak będzie wyglądał w normalnym swietle, czy nie wyjdzie świński róż.
Na mnie i w świetle dziennym i sztucznym nie różowi, zresztą zdziwiłam się bardzo jak go wycisnęłam, nie jest tak różowy jak na zdjęciach...
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 19:01   #5019
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Owszem, mi też nie wydaje się być mocno różowy, ale zwalałam winę na światło.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 12:05   #5020
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Znalazłam teraz podkład specjalnie dla cery suchej i wrażliwej .Deborah, Colour Copy, nude perfection I Deborah, Comfort Lift
Może któraś z Was miała owy podkład?
__________________
WALCZĘ O WŁOSY

Edytowane przez dzamatasi
Czas edycji: 2012-02-02 o 14:04
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 13:42   #5021
jola0078
Rozeznanie
 
Avatar jola0078
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 560
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

1. Pomimo świecenia bierz podkłady nawilżające, albo przynajmniej nie matujące
2. Ja wrażliwcem nie jestem więc tu niestety nie pomogę
3. Zielona baza -> bez niej nie ważne jaki podkład i tak rumieńce mi widać. Z bazą oczywiście też, ale znacznie mniej.
4. Jak w pkt 1, nie kupuj matującego podkładu, możesz się zmatowić w problematycznych miejscach np skrobią.

I tak naprawdę nie jesteśmy w stanie ci wiele poradzić, bo nie napisałaś jakim jesteś odcieniem
Może masz porównanie do Healthy Mix Burżuja, Revlona colorstay albo innych znanych? Jakie już przetestowałaś?


---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

zawsze wybieram podkłady nawilżające. przetestowałam rimmela (z wake me up włącznie) i w ogóle mi nie służą. revlon colorstay i photoready...tu już w ogóle szkoda słów-cera szorstka jak papier ścierny, podrażniona, paląca. Jako jedyny z Astora przez długi czas służył mi mattitude ( mimo że jest typowo matujący spisywał się idealnie) ale chyba musialo sie coś zmienić w składzie bo spowodował reakcję alergiczną, Burżuje na mojej twarz robią się pomarańczowe, więc też odpadają, L`oreal - jak dla mnie kolory za ciemne , przynajmniej na twarzy szybko mi ciemnieją i mocno przesuszają, Mayballine - jedynie odpowiadał mi Pure make up ale wycofali go jakiś czas temu. Ogólnie nie wypróbowałam tylko Max Factora i tanich podkładów typu Essence, Vipera, Miss Spory. Tych tanich zwyczajnie się boję żeby mi jakiś masakrycznych szkód nie narobiły.


Aaaa... cerę mam trochę jaśniejszą niż kolor podkładu Golden Rose ze swatch`ów Aveqiu
Dziewczyny a co sądzicie o tych tańszych podkładach? Myślicie, że może akurat trafi się jakaś perełka?? Używałyście ich może? Co o nich sądzicie?
Dopóki nie miałam problemów z cerą stosowałam podkład kryjący z sorayi ( ten po jakimś czasie mnie uczulił) i matujący z sensique ( nie mam pojęcia z której strony jest ona matujący, bo wg mnie bardzo ładnie nawilżał ale też przestał mi służyć)

Edytowane przez jola0078
Czas edycji: 2012-02-02 o 13:51
jola0078 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 14:36   #5022
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Znalazłam teraz podkład specjalnie dla cery suchej i wrażliwej .Deborah, Colour Copy, nude perfection I Deborah, Comfort Lift
Może któraś z Was miała owy podkład?
Powiem krótko:szkoda zawracać sobie nimi gitarę. Ciemne są.

Cytat:
Napisane przez jola0078 Pokaż wiadomość
1. Pomimo świecenia bierz podkłady nawilżające, albo przynajmniej nie matujące
2. Ja wrażliwcem nie jestem więc tu niestety nie pomogę
3. Zielona baza -> bez niej nie ważne jaki podkład i tak rumieńce mi widać. Z bazą oczywiście też, ale znacznie mniej.
4. Jak w pkt 1, nie kupuj matującego podkładu, możesz się zmatowić w problematycznych miejscach np skrobią.

I tak naprawdę nie jesteśmy w stanie ci wiele poradzić, bo nie napisałaś jakim jesteś odcieniem
Może masz porównanie do Healthy Mix Burżuja, Revlona colorstay albo innych znanych? Jakie już przetestowałaś?


---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

zawsze wybieram podkłady nawilżające. przetestowałam rimmela (z wake me up włącznie) i w ogóle mi nie służą. revlon colorstay i photoready...tu już w ogóle szkoda słów-cera szorstka jak papier ścierny, podrażniona, paląca. Jako jedyny z Astora przez długi czas służył mi mattitude ( mimo że jest typowo matujący spisywał się idealnie) ale chyba musialo sie coś zmienić w składzie bo spowodował reakcję alergiczną, Burżuje na mojej twarz robią się pomarańczowe, więc też odpadają, L`oreal - jak dla mnie kolory za ciemne , przynajmniej na twarzy szybko mi ciemnieją i mocno przesuszają, Mayballine - jedynie odpowiadał mi Pure make up ale wycofali go jakiś czas temu. Ogólnie nie wypróbowałam tylko Max Factora i tanich podkładów typu Essence, Vipera, Miss Spory. Tych tanich zwyczajnie się boję żeby mi jakiś masakrycznych szkód nie narobiły.


Aaaa... cerę mam trochę jaśniejszą niż kolor podkładu Golden Rose ze swatch`ów Aveqiu
Dziewczyny a co sądzicie o tych tańszych podkładach? Myślicie, że może akurat trafi się jakaś perełka?? Używałyście ich może? Co o nich sądzicie?
Dopóki nie miałam problemów z cerą stosowałam podkład kryjący z sorayi ( ten po jakimś czasie mnie uczulił) i matujący z sensique ( nie mam pojęcia z której strony jest ona matujący, bo wg mnie bardzo ładnie nawilżał ale też przestał mi służyć)
W sumie jestem trochę zdziwiona. Bo piszesz, że używałaś podkładów Soraya i Astora tudzież Maybelline (a one są ciemne), z kolei L'Oreal, którego najjaśniejszy odcień jest bite dwa tony jaśniejszy, jest dla Ciebie za ciemny No ale mniejsza o to. Jeśli używasz Astora i nie jest za ciemny, to spokojnie znajdziesz podkład wśród takich marek jak Gosh, Bell czy Catrice. Całkiem przyjemny jest też podkład Vichy (do suchej cery) Aera Teint Pure. No i oczywiście BB kremy, których jest mrowie
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 16:40   #5023
Leora
Rozeznanie
 
Avatar Leora
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 587
GG do Leora
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

A ja kupiłam Colorstaya, z nadzieją, że będę miała matową buzię i co? I na drugi dzień od zastosowania mam wysyp..
__________________
Wymianka
Leora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 17:14   #5024
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Powiem krótko:szkoda zawracać sobie nimi gitarę. Ciemne są.



W sumie jestem trochę zdziwiona. Bo piszesz, że używałaś podkładów Soraya i Astora tudzież Maybelline (a one są ciemne), z kolei L'Oreal, którego najjaśniejszy odcień jest bite dwa tony jaśniejszy, jest dla Ciebie za ciemny No ale mniejsza o to. Jeśli używasz Astora i nie jest za ciemny, to spokojnie znajdziesz podkład wśród takich marek jak Gosh, Bell czy Catrice. Całkiem przyjemny jest też podkład Vichy (do suchej cery) Aera Teint Pure. No i oczywiście BB kremy, których jest mrowie
no właśnie przecież taka Soraya czy Astor maja najciemniejsze podkłady na rynku, te "najjaśniejsze" i tak są jak przejrzała brzoskwinia i ciężko mi uwierzyć że dla bladej cery są dobre, nawet dla moich o wiele ciemniejszych koleżanek one sa za ciemne
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 17:55   #5025
jola0078
Rozeznanie
 
Avatar jola0078
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 560
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

no właśnie przecież taka Soraya czy Astor maja najciemniejsze podkłady na rynku, te "najjaśniejsze" i tak są jak przejrzała brzoskwinia i ciężko mi uwierzyć że dla bladej cery są dobre, nawet dla moich o wiele ciemniejszych koleżanek one sa za ciemne

Nie ty pierwsza się dziwisz i pewnie nie ostatnia Nie wiem co z tym L`oreal jest nie tak - albo ze mną- ale po jego nałożeniu twarz po godzinie robi się pomarańczowa - dosłownie jakbym sie farbą pomalowała . Nie potrafię tego wytłumaczyć, dermatolog też nie. Sorayi używałam gdy miałam opaleniznę natryskową i jak pisałam nie miałam jeszcze problemów z cerą

Mattitude z Astora stosowałam na początku moich problemów z cerą i jeszcze wtedy robiłam opaleniznę natryskową, więc najjaśniejszy odcień mi odpowiadał. Gdy problemy zaczęły się pogłębiać musiałam zrewolucjonizować swoją kosmetyczkę, zrezygnować z spray tan (ufff bylo ciężko ale dało radę )

dzięki Kochane za podpowiedź z bb kremami dużo o nich słyszałam dobrego, ale jeszcze nie miałam okazji spróbować

Edytowane przez jola0078
Czas edycji: 2012-02-02 o 18:08
jola0078 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 18:14   #5026
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jola0078 Pokaż wiadomość
no właśnie przecież taka Soraya czy Astor maja najciemniejsze podkłady na rynku, te "najjaśniejsze" i tak są jak przejrzała brzoskwinia i ciężko mi uwierzyć że dla bladej cery są dobre, nawet dla moich o wiele ciemniejszych koleżanek one sa za ciemne

Nie ty pierwsza się dziwisz i pewnie nie ostatnia Nie wiem co z tym L`oreal jest nie tak - albo ze mną- ale po jego nałożeniu twarz po godzinie robi się pomarańczowa - dosłownie jakbym sie farbą pomalowała . Nie potrafię tego wytłumaczyć, dermatolog też nie. Sorayi używałam gdy miałam opaleniznę natryskową i jak pisałam nie miałam jeszcze problemów z cerą

Mattitude z Astora stosowałam na początku moich problemów z cerą i jeszcze wtedy robiłam opaleniznę natryskową, więc najjaśniejszy odcień mi odpowiadał. Gdy problemy zaczęły się pogłębiać musiałam zrewolucjonizować swoją kosmetyczkę, zrezygnować z spray tan (ufff bylo ciężko ale dało radę )

dzięki Kochane za podpowiedź z bb kremami dużo o nich słyszałam dobrego, ale jeszcze nie miałam okazji spróbować
chyba że tak, bo na wyposzczonej od słońca cerze soraya raczej się nie wtopi, z tym L'orealem tez tak mam, strasznie pomarańczowieje, a bb kremy gorąco polecam, moja cera i oczy zwykłych podkładów już nie tolerują
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 12:57   #5027
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
chyba że tak, bo na wyposzczonej od słońca cerze soraya raczej się nie wtopi, z tym L'orealem tez tak mam, strasznie pomarańczowieje, a bb kremy gorąco polecam, moja cera i oczy zwykłych podkładów już nie tolerują
bb kremy??? a cóż to za cudeńka? Pierwsze słysze o czymś takim
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 17:32   #5028
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
bb kremy??? a cóż to za cudeńka? Pierwsze słysze o czymś takim
np tu:
http://www.youtube.com/watch?v=t3CeF...4A6A73A2F24DA6

wpisz po prostu bb krem lub bb cream np. na You Tube, jest tego mnóstwo nie wspominając o blogach zagranicznych(polskich też), internet pęka w szwach
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 10:05   #5029
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Muszę przestać wchodzić na ten wątek. Kusi mnie podkład Dainty Doll, FF Armaniego w sumie też... A z moją obsesją idealnej cery mogę długo się nie opierać.

Mam prośbę do tenebra i 19agusia91 - czy mogłybyście wrzucić jakieś swatche podkładu NYX?
Proszę bardzo - słocze porównawcze
I teraz tak: pierwsze zdjęcie najlepiej oddaje kolory (ale tez nie super hiper), na reszcie ręka mi jakoś bardzo różowo wygląda a w rzeczywistości nie jest

Na pierwszym zdjęciu tylko NYX 01 Pale. Na pozostałych od lewej:
1. NYX 01 Pale
2. Pharmaceris F delikatny fluid intensywnie kryjący 01 Ivory
3. Bourjois HM 51
4. Catrice Infonite Matt 010 Light Beige
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0174.jpg (59,1 KB, 221 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0179.jpg (61,7 KB, 247 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0182.jpg (51,7 KB, 684 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0183.jpg (58,0 KB, 278 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0184.jpg (63,1 KB, 298 załadowań)
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-04, 10:08   #5030
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Proszę bardzo - słocze porównawcze
I teraz tak: pierwsze zdjęcie najlepiej oddaje kolory (ale tez nie super hiper), na reszcie ręka mi jakoś bardzo różowo wygląda a w rzeczywistości nie jest

Na pierwszym zdjęciu tylko NYX 01 Pale. Na pozostałych od lewej:
1. NYX 01 Pale
2. Pharmaceris F delikatny fluid intensywnie kryjący 01 Ivory
3. Bourjois HM 51
4. Catrice Infonite Matt 010 Light Beige
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 10:24   #5031
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

I ja przyniosłam swatche.
1.Elemong
2.Lumene Natural Code, https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...p.html,Vanilla
3.Nyx, Pale
4. Korektor Essence,https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ra-wersja.html najjaśniejszy odcień i w sumie to chętnie go oddam.
5.Korektor Constance Carroll,https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...-sztyfcie.html najjaśniejszy
6. Dermacol, ale tu zaczynam wątpic,że to 208
No i potem mi się przypomniało,ze mam jescze Golden Rose, https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...oundation.html, najjaśniejszy, leży na ręce w poprzek.


Tak wyglada na mojej twarzy Nyx, trochę za różowy chyba, nie? Ale chyba można wyjść do ludzi..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF9852-1.jpg (26,9 KB, 576 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF9854-1.jpg (31,0 KB, 363 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF9857-1.jpg (19,8 KB, 301 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF9814-2.jpg (69,8 KB, 624 załadowań)
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut

Edytowane przez 19agusia91
Czas edycji: 2012-02-04 o 10:28
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 10:29   #5032
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Wysmarowałam jeszcze trochę syzję, żeby sie nie odznaczał chamsko na żuchwie.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 10:40   #5033
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Aj, a przeczytałam gdzieś, że on ma neutralne/żółte podtony i dało mi to nadzieję...
19agusia91, moim zdaniem ciut za różowy i jeszcze ciut za ciemny, ale w sumie wygląda ok, do ludzi można śmiało wyjść.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 10:43   #5034
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

No , ja mam podobne odczucia. Także szukam dalej :bzrydal: Ale chyba go zużyję, jeszcze zobacze jak na zdjęciach z lampą wyglada. Inna sprawa, że ja mam twarz różową, po tych wszystkich terapiach antypryszczowych, nawet jak nic nei mam na sobie, twarz jest duuużo ciemniejsza i dużo za różowa. Moim zdaniem sam w sobie podkąłd nie ejst bardzo różowy.
W sumie to nie wiem,czy w tej cenie znajde coś lepszego. Oby tylko dobrze się nosił i nie zapychał.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 11:02   #5035
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
np tu:
http://www.youtube.com/watch?v=t3CeF...4A6A73A2F24DA6

wpisz po prostu bb krem lub bb cream np. na You Tube, jest tego mnóstwo nie wspominając o blogach zagranicznych(polskich też), internet pęka w szwach
Oki.Bardzo ,ale to bardzo dziękuje

No to już wiem na co wydam pieniądze Niech tylko kolor dobiorę!


@19agusia91 Jakie włosy ładne;o Długie i widać że zdrowe
__________________
WALCZĘ O WŁOSY

Edytowane przez dzamatasi
Czas edycji: 2012-02-04 o 11:07
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 11:58   #5036
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość

Tak wyglada na mojej twarzy Nyx, trochę za różowy chyba, nie? Ale chyba można wyjść do ludzi..

ładnie

i cera tez ładna

a mnie ostatnio wysypuje, ale to przez hormony
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 13:54   #5037
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

a z fm kosmetyków coś miałyście podkłądowego jasnego? nie mogę przeszukac wątku bo zbyt kkrótka nazwa:p
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 15:30   #5038
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Pytanie z serii głupich... Kto potrafi założyć nową część dla tego wątku?
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 16:37   #5039
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Pytanie z serii głupich... Kto potrafi założyć nową część dla tego wątku?
Ja potrafię

Tylko powiedzieć co napisać to się zrobi.
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 16:42   #5040
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Ja potrafię

Tylko powiedzieć co napisać to się zrobi.
Może "Bladych twarzy poszukiwań ciąg dalszy"
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:00.