Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-03-27, 20:28   #391
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

A ja chcia³am Wam dzi¶ pokazaæ jeszcze moje w³osy (po lewej z fleszem, po prawej w ¶wietle dziennym). Strasznie uwielbiam na ten mój odcieñ patrzeæ Farba by³a taka sobie ale jak nie znajdê podobnej innej to chyba zostanê przy tym Matrixie. Normalnie siedzê ju¿ dwa dni i szukam odcienia po ró¿nych producentach i albo s± za jasne albo za ciemne i czêsto nie ma nic ciekawego w poziomie 6 Muszê udaæ siê do jakiej¶ hurtowni i na ¿ywo palety poogl±daæ bo na tych zdjêciach w necie to nic nie widaæ dobrze.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg w³oski.jpg (54,8 KB, 51 za³adowañ)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-03-27 o 20:37
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-27, 20:35   #392
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê za paletê, faktycznie slabo widaæ, co myslisz o 6.2 cece??? Sprobowalabym tej farby ale bojê siê ¿e natura znowu wyjdzie rudo a farby z samym fioletem nigdy nie robi³am i trochê siê bojê. ..

A wiesz u mnie ten kolor z posta który wkleilam wygl±da jak naturalny popielaty br±z, mam bardziej optymistycznie ustawiony monitor chyba
Kurcze sama siê bojê testowaæ 6 z ce-ce po Twoim przypadku bo kurcze nie wiadomo jak z tymi odrostami bêdzie. W matrixie rudych nie mia³am.
Co do 6,2 to kurcze ka¿dy producent inaczej pokazuje. Czasem to praktycznie fioletowy kolor a czasem taki br±z/blond w metaliczno popielaty id±cy. Poniewa¿ paleta jest kijowa ciê¿ko okre¶liæ jak naprawdê wygl±da ten odcieñ. Tu masz jeszcze tak± paletê: http://emilio-kielce.pl/ce-ce-color-...ku-farba-.html (szczerze to nie wiem jak mo¿na nie umieæ zrobiæ porz±dnego zdjêcia palety farb!) Tam napisane jest, ¿e 6,2 to be¿owy...
Jeszcze paletê znalaz³am: http://www.vlasova-kozmetika.sk/vzorkovnik/page/2/
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-03-27 o 20:41
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-28, 07:51   #393
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

ja te¿ ostatnio jak tylko siedzê przy kompie to szukam farby... i denerwuje mnie to strasznie gdzie na jednym zdjêciu kolor jest ¶wietny a na drugim jak patrzê, to nie wiadomo czy ¶miaæ siê czy p³akaæ

ja szukam czego¶ w Vitality's, Alfapart... tej palety ce-ce nie widzia³am.
Pó¼niej jeszcze poogl±dam i mo¿e faktycznie skuszê siê na jakie¶ 7.21... a potem dopiero jaki¶ ciep³y kolorek...

a jak myslicie??? u mnie ten refleks jest spowodowany wymyciem farby czy po prostu taki odcien???? bo ja np jak dziewczyny maj± cieple br±zy to nie widujê u nich takich refleksów... mam nadziejê, ¿e to wymywanie farby...
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-28, 11:17   #394
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
ja te¿ ostatnio jak tylko siedzê przy kompie to szukam farby... i denerwuje mnie to strasznie gdzie na jednym zdjêciu kolor jest ¶wietny a na drugim jak patrzê, to nie wiadomo czy ¶miaæ siê czy p³akaæ

ja szukam czego¶ w Vitality's, Alfapart... tej palety ce-ce nie widzia³am.
Pó¼niej jeszcze poogl±dam i mo¿e faktycznie skuszê siê na jakie¶ 7.21... a potem dopiero jaki¶ ciep³y kolorek...

a jak myslicie??? u mnie ten refleks jest spowodowany wymyciem farby czy po prostu taki odcien???? bo ja np jak dziewczyny maj± cieple br±zy to nie widujê u nich takich refleksów... mam nadziejê, ¿e to wymywanie farby...
Wiesz ka¿da z nas ma inny pigment we w³osach i mo¿e twoje akurat tak reaguj± z farb± i gdy wyp³ukuj± siê to masz te refleksy. Albo mo¿e to byæ w¿arta która¶ farba, która taki refleks zostawi³a i ten za ka¿dym razem pojawia siê podczas wymywania. Ja tak mia³am z rudym z Ce-Ce. Ta franca wychodzi³a przy ka¿dym farbowaniu i dopiero teraz te odrastaj±ce nowe w³osy nie ¶wiec± tak rudo jak reszta na dole. No teraz jako¶ i tak ten rudy zakry³o ale d³ugo by³am ruda chocia¿ na br±z siê farbowa³am.

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Powiem wam, ¿e ogl±dam te wszystkie palety i chyba nie chcê zwyk³ego popielatego koloru bo jest md³y. To co podoba³o mi siê w Matrixie 5AV to ten fiolet. Mo¿e nie by³ nachalny ale go by³o widaæ (ja go widzia³am). Kolor nie by³ zwyk³y popielaty ale mia³ w sobie co¶.
Postanowi³am wybraæ siê do hurtowni i obejrzeæ ka¿d± mo¿liw± paletê bez amoniakow± i je¶li nic mi siê nie spodoba to idê w amoniak. Trudno, swêdzenie i matowe w³osy wytrzymam ale chcê kolor z domieszk± fioletu Idzie wiosna, lato i taki extra fiolet w kolorze bêdzie super. Mo¿e na jesieñ wybiorê co¶ bardziej naturalnego.
Na razie obstawiam Loreala Dia Richesse 6,12 http://tintsrus.co.uk/loreal-dia-ran...-richesse-6-12 i 6,02 http://tintsrus.co.uk/loreal-dia-ran...-richesse-6-02
A teraz znalaz³am jeszcze ten Vitalitys 6,08 http://tintsrus.co.uk/absolute-vital...litys-art-6.08
Dobra g³upiejê i szukam dalej
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-28, 11:20   #395
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Kachula zajrzyj na watek "br±z ch³odny czy popielaty" tam dziewczyny tworza takie cuda, ¿eby uzyskac to co chca za pomoca tonerow jakis.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-28, 13:26   #396
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula zajrzyj na watek "br±z ch³odny czy popielaty" tam dziewczyny tworza takie cuda, ¿eby uzyskac to co chca za pomoca tonerow jakis.
Nie raz tam by³am i rzadko mi odpowiada³y
Poza tym one to czasami dla mnie w za bardzo mocne niebieskie i zielone w³osy id± (fotki mnie czasem przera¿aj± ni¿ zachwycaj±). Czasem takie szare, ¿e dla mnie to ju¿ mocne przegiêcie w d±¿eniu do ch³odnego odcienia (ka¿dy ma inny gust).
Ale podczytujê i znajdujê tam ciekawe efekty po konkretnych odcieniach (bez cudów z tonerami) i wtedy sobie zapisujê co i jaka farba. W tonery i takie tam to siê bawiæ nie chcê. Fryzjerk± nie jestem a dodam czego¶ za du¿o i glon gwarantowany.
Ja lubiê tutaj siedzieæ i was mêczyæ ch³odnym dylematem
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-28, 15:21   #397
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 959
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Kachula82piêk ne w³oski


dziewczynki jak uzyskaæ do farby utleniacz 4,5% ?
__________________
W my¶lach wszystko ma pocz±tek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2013-03-28 o 15:22
ifrit jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-03-28, 15:38   #398
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ifrit Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula82piêk ne w³oski


dziewczynki jak uzyskaæ do farby utleniacz 4,5% ?
zmieszac 1:1 wode 3% i 6%?
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-28, 16:30   #399
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
A ja chcia³am Wam dzi¶ pokazaæ jeszcze moje w³osy (po lewej z fleszem, po prawej w ¶wietle dziennym). Strasznie uwielbiam na ten mój odcieñ patrzeæ Farba by³a taka sobie ale jak nie znajdê podobnej innej to chyba zostanê przy tym Matrixie. Normalnie siedzê ju¿ dwa dni i szukam odcienia po ró¿nych producentach i albo s± za jasne albo za ciemne i czêsto nie ma nic ciekawego w poziomie 6 Muszê udaæ siê do jakiej¶ hurtowni i na ¿ywo palety poogl±daæ bo na tych zdjêciach w necie to nic nie widaæ dobrze.
ale d³ugasne

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
ja te¿ ostatnio jak tylko siedzê przy kompie to szukam farby... i denerwuje mnie to strasznie gdzie na jednym zdjêciu kolor jest ¶wietny a na drugim jak patrzê, to nie wiadomo czy ¶miaæ siê czy p³akaæ

ja szukam czego¶ w Vitality's, Alfapart... tej palety ce-ce nie widzia³am.
Pó¼niej jeszcze poogl±dam i mo¿e faktycznie skuszê siê na jakie¶ 7.21... a potem dopiero jaki¶ ciep³y kolorek...

a jak myslicie??? u mnie ten refleks jest spowodowany wymyciem farby czy po prostu taki odcien???? bo ja np jak dziewczyny maj± cieple br±zy to nie widujê u nich takich refleksów... mam nadziejê, ¿e to wymywanie farby...


ja nie mam pojêcia
mo¿e taki Twój urok poprostu
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-28, 17:40   #400
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
ale d³ugasne

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

[/B]

ja nie mam pojêcia
mo¿e taki Twój urok poprostu
A tam d³ugie. Ledwo do ³opatek

A wiesz dzisiaj tak gadam z kumplem przez telefon i wspominamy dawne czasy, imprezy i nagle dosta³am ol¶nienia. Czy twoja ksywka to nie po greckiej Metaxie

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

Cytat:
Napisane przez ifrit Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula82piêk ne w³oski
A dziêkuje, dziêkujê. Staram siê
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-28, 17:56   #401
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
A tam d³ugie. Ledwo do ³opatek

A wiesz dzisiaj tak gadam z kumplem przez telefon i wspominamy dawne czasy, imprezy i nagle dosta³am ol¶nienia. Czy twoja ksywka to nie po greckiej Metaxie

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------



A dziêkuje, dziêkujê. Staram siê
zobaczy³abys moje to by¶ zrozumia³a

to jasne jak s³once
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-28, 18:14   #402
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
zobaczy³abys moje to by¶ zrozumia³a

to jasne jak s³once
A co a¿ tak krótkie masz?!
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-28, 19:46   #403
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Wiesz ka¿da z nas ma inny pigment we w³osach i mo¿e twoje akurat tak reaguj± z farb± i gdy wyp³ukuj± siê to masz te refleksy. Albo mo¿e to byæ w¿arta która¶ farba, która taki refleks zostawi³a i ten za ka¿dym razem pojawia siê podczas wymywania. Ja tak mia³am z rudym z Ce-Ce. Ta franca wychodzi³a przy ka¿dym farbowaniu i dopiero teraz te odrastaj±ce nowe w³osy nie ¶wiec± tak rudo jak reszta na dole. No teraz jako¶ i tak ten rudy zakry³o ale d³ugo by³am ruda chocia¿ na br±z siê farbowa³am.

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
ja nie mam pojêcia
mo¿e taki Twój urok poprostu
powiem Wam, ¿e raczej nie mój urok... bo odrosty te¿ maj± ten refleks... ogólnie mam tak od rozpoczêcia przygody z farbami profesjonalnymi (najwidoczniej nie trafi³am jeszcze na cudown± farbê). Wcze¶niej farbowa³am ciep³ymi drogeryjnymi i nie by³o tego, nawet jak farba siê wyp³ukiwa³a to po prostu sê wyp³ukiwa³a nie by³o takich cudaków....
teraz mam chêc na Vitality's w³a¶nie albo co¶ innego
zag³êbiam siê w szukanie
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-28, 20:09   #404
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
powiem Wam, ¿e raczej nie mój urok... bo odrosty te¿ maj± ten refleks... ogólnie mam tak od rozpoczêcia przygody z farbami profesjonalnymi (najwidoczniej nie trafi³am jeszcze na cudown± farbê). Wcze¶niej farbowa³am ciep³ymi drogeryjnymi i nie by³o tego, nawet jak farba siê wyp³ukiwa³a to po prostu sê wyp³ukiwa³a nie by³o takich cudaków....
teraz mam chêc na Vitality's w³a¶nie albo co¶ innego
zag³êbiam siê w szukanie
A nie zmieni³a¶ odcieni? To znaczy np drogeryjne u¿ywa³a¶ z 4 czy 5 po przecinku a teraz np celujesz w 6 czy co¶. A jakie drogeryjne ci najbardziej pasowa³y? Jak Joanna to celuj w Joannê profesjonaln±, jak Loreal to w Loreal. Jak Palette to celuj w Schwarzkopfa. Wiesz o co mi chodzi? Ciê¿ko co¶ doradziæ bo w sumie po profesjonalnych powinno byc lepiej niz po drogeryjnych. U mnie profeski zdecydowanie na plus.
A mo¿e na chwilê wybieraj odcienie z³oto popielate, popielato ciep³e. S± takie po³±czenia. Mo¿e to jako¶ zniweluje t± poswiatê z samych ciep³ych odcieni.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-03-28 o 20:11
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-28, 21:00   #405
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
A nie zmieni³a¶ odcieni? To znaczy np drogeryjne u¿ywa³a¶ z 4 czy 5 po przecinku a teraz np celujesz w 6 czy co¶. A jakie drogeryjne ci najbardziej pasowa³y? Jak Joanna to celuj w Joannê profesjonaln±, jak Loreal to w Loreal. Jak Palette to celuj w Schwarzkopfa. Wiesz o co mi chodzi? Ciê¿ko co¶ doradziæ bo w sumie po profesjonalnych powinno byc lepiej niz po drogeryjnych. U mnie profeski zdecydowanie na plus.
A mo¿e na chwilê wybieraj odcienie z³oto popielate, popielato ciep³e. S± takie po³±czenia. Mo¿e to jako¶ zniweluje t± poswiatê z samych ciep³ych odcieni.
no w³a¶nie najbardziej mi pasowa³ Loreal preference po tej farbie nawet chwilê przed farbowaniem moje w³osy by³y jak pofarbowaniu tyle, ¿e z wymytym kolorem Mro¼ny kasztan to by³o 5.25!
ale po tym kasztanie jeszcze innych u¿ywa³am z³ocistych odcieni te¿... w kasztanie mia³am w³osy w kolorze kasztanu a refleks by³ ciut ja¶niejszy ale w tej samej tonacji wklejam zdjêcie na dole ... zreszt± ju¿ to widzia³y¶cie nie raz
nie chcê jednak samych odcieni popielatych bo bêdê strasznie ponuro wygl±daæ...
w³a¶nie te¿ my¶la³am o po³±czeniach ch³odny i ciep³y... tak jak by³o w mro¼nym (odcieñ by³ ciep³y ale w numeracji by³ opal z czerwieni±- w sumie to z mahoniem....) teraz my¶la³am o czym¶ z 4 7.41, albo 7.14... ale nie wiem.... mo¿e zapuszczê swoje naturalne bure
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg mro¼ny.jpg (55,4 KB, 39 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg mrozny.jpg (107,9 KB, 31 za³adowañ)

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2013-03-29 o 08:50
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-28, 22:04   #406
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
A co a¿ tak krótkie masz?!
Ty masz d³uzsze a ja z utêsknieniem czekam a¿ odrosn±

---------- Dopisano o 00:04 ---------- Poprzedni post napisano o 00:02 ----------

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
no w³a¶nie najbardziej mi pasowa³ Loreal preference po tej farbie nawet chwilê przed farbowaniem moje w³osy by³y jak pofarbowaniu tyle, ¿e z wymytym kolorem Mro¼ny kasztan to by³o 5.25!
ale po tym kasztanie jeszcze innych u¿ywa³am z³ocistych odcieni te¿... w kasztanie mia³am w³osy w kolorze kasztanu a refleks by³ ciut ja¶niejszy ale w tej samej tonacji wklejam zdjêcie na dole ... zreszt± ju¿ to widzia³y¶cie nie raz
nie chcê jednak samych odcieni popielatych bo bêdê strasznie ponuro wygl±daæ...
w³a¶nie te¿ my¶la³am o po³±czeniach ch³odny i ciep³y... tak jak by³o w mro¼nym (odcieñ by³ ciep³y ale w numeracji by³ opal z czerwieni±....) teraz my¶la³am o czym¶ z 4 7.41, albo 7.14... ale nie wiem.... mo¿e zapuszczê swoje naturalne bure
ibyza, piekny ten kolor
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-29, 08:51   #407
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
ibyza, piekny ten kolor
dziêkujê na pewno do niego wrócê, bo by³am zachwycona, ale teraz chce mi siê czego¶ innego
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-29, 10:18   #408
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
no w³a¶nie najbardziej mi pasowa³ Loreal preference po tej farbie nawet chwilê przed farbowaniem moje w³osy by³y jak pofarbowaniu tyle, ¿e z wymytym kolorem Mro¼ny kasztan to by³o 5.25!
ale po tym kasztanie jeszcze innych u¿ywa³am z³ocistych odcieni te¿... w kasztanie mia³am w³osy w kolorze kasztanu a refleks by³ ciut ja¶niejszy ale w tej samej tonacji wklejam zdjêcie na dole ... zreszt± ju¿ to widzia³y¶cie nie raz
nie chcê jednak samych odcieni popielatych bo bêdê strasznie ponuro wygl±daæ...
w³a¶nie te¿ my¶la³am o po³±czeniach ch³odny i ciep³y... tak jak by³o w mro¼nym (odcieñ by³ ciep³y ale w numeracji by³ opal z czerwieni±- w sumie to z mahoniem....) teraz my¶la³am o czym¶ z 4 7.41, albo 7.14... ale nie wiem.... mo¿e zapuszczê swoje naturalne bure
A czy 4 - miedziany nie bêdzie tylko jeszcze bardziej wyró¿nia³ te refleksy? Mied¼ dla mnie zawsze w³a¶nie tak siê wymywa³a.

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
Ty masz d³u¿sze a ja z utêsknieniem czekam a¿ odrosn±
10 miesiêcy jak u mnie i bêdzie co czesaæ
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-29, 11:03   #409
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
A czy 4 - miedziany nie bêdzie tylko jeszcze bardziej wyró¿nia³ te refleksy? Mied¼ dla mnie zawsze w³a¶nie tak siê wymywa³a.
no w³a¶nie nie wiem... mi zale¿y na miedzianym odcieniu a nie na refleksie, wiêc jakby siê sugerowaæ tym co pisz±, to pierwsza cyfra po przecinku to odcieñ... wiêc przy 7.41 powinno byæ ok bo 1 to refleks wiêc powinien byæ popielaty... czyli powinien zneutralizowaæ ten mój refleks... mo¿e powinnam po prostu wybieraæ farby z jedn± cyfr± po przecinku

no nie wiem, taka czysta logika... te 7.14 mniej o wiele mi sie podobaj±... bo s± bardziej ponure.
No nic, co¶ wymy¶lê najwy¿ej poczekam a¿ mi siê farba konkretnie wymyje ciekawe czy da³abym radê
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-29, 13:51   #410
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

,
Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
no w³a¶nie nie wiem... mi zale¿y na miedzianym odcieniu a nie na refleksie, wiêc jakby siê sugerowaæ tym co pisz±, to pierwsza cyfra po przecinku to odcieñ... wiêc przy 7.41 powinno byæ ok bo 1 to refleks wiêc powinien byæ popielaty... czyli powinien zneutralizowaæ ten mój refleks... mo¿e powinnam po prostu wybieraæ farby z jedn± cyfr± po przecinku

no nie wiem, taka czysta logika... te 7.14 mniej o wiele mi sie podobaj±... bo s± bardziej ponure.
No nic, co¶ wymy¶lê najwy¿ej poczekam a¿ mi siê farba konkretnie wymyje ciekawe czy da³abym radê
Przy 7,41 powinna¶ mieæ mied¼ z tak± srebrn± po¶wiat±, któr± daje popiel. Tak my¶lê


A dla Was dzisiaj mój jeszcze gor±cy, migda³owy cudak - mazurek
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg d.jpg (46,1 KB, 13 za³adowañ)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-29, 15:33   #411
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
,

Przy 7,41 powinna¶ mieæ mied¼ z tak± srebrn± po¶wiat±, któr± daje popiel. Tak my¶lê
no w³a¶nie o to mi chodzi³o

a ja nigdy jeszcze nie jad³am mazurka
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-29, 15:42   #412
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
A czy 4 - miedziany nie bêdzie tylko jeszcze bardziej wyró¿nia³ te refleksy? Mied¼ dla mnie zawsze w³a¶nie tak siê wymywa³a.



10 miesiêcy jak u mnie i bêdzie co czesaæ


---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
no w³a¶nie o to mi chodzi³o

a ja nigdy jeszcze nie jad³am mazurka
Ja bez mazurka nie wyobra¿am sobie ¶wi±t
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-29, 16:10   #413
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ

a ja nigdy jeszcze nie jad³am mazurka
Nie no, tracisz tyle pyszno¶ci!
Moja mama nigdy nie lubi³a robiæ mazurka bo trudny itp. Ja robiê co roku sama i nie wiem o co jej chodzi³o
Tym razem mamy migda³owego królika z nadzieniem z kogla mogla Ale robi³am kajmakowy, krówkowy...

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ


---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------



Ja bez mazurka nie wyobra¿am sobie ¶wi±t
Wiesz ja te¿ my¶la³am ¿e zapuszczanie d³ugo potrwa a tu ju¿ 10 miesiêcy minê³o!

A mazurek to podstawa zas³odzenia siê w ¦wiêta.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-29, 17:35   #414
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie no, tracisz tyle pyszno¶ci!
Moja mama nigdy nie lubi³a robiæ mazurka bo trudny itp. Ja robiê co roku sama i nie wiem o co jej chodzi³o
Tym razem mamy migda³owego królika z nadzieniem z kogla mogla Ale robi³am kajmakowy, krówkowy...

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------



Wiesz ja te¿ my¶la³am ¿e zapuszczanie d³ugo potrwa a tu ju¿ 10 miesiêcy minê³o!

A mazurek to podstawa zas³odzenia siê w ¦wiêta.

wiem ze zleci ale sama rozumiesz


ja uwielbiam taki z bia³± polew± i orzechami
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-29, 18:12   #415
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

no ja wiem, ¿e to tradycja ale jako¶ nigdy nie robiony by³ u nas.... hm... teraz ju¿ ciut za pó¼no, bo bym mo¿e sama zrobi³a

ale to next year
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-29, 19:07   #416
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
no ja wiem, ¿e to tradycja ale jako¶ nigdy nie robiony by³ u nas.... hm... teraz ju¿ ciut za pó¼no, bo bym mo¿e sama zrobi³a

ale to next year
Nigdy nie za pó¼no. Mój robiony by³ 20min. W tym roku walnê³am ekspresowy
Idziesz do Biedronki i kupujesz gotowe kruche ciasto w rolce za 3,19z³, do tego 4 jajka, 150g cukru pudru, cukier waniliowy (ja u¿y³am migda³owego) i migda³y w p³atkach. Ciasto rozk³adasz w formie i nak³uwasz widelcem i pieczesz 10min w 180 stopniach, w tym czasie ucierasz same ¿ó³tka z cukrem pudrem i waniliowym na pulchn± masê (jak kogel mogel). Po 10min polewasz ciasto z wierzchu i dalej pieczesz 10min. P³atki migda³owe lekko pra¿ysz na patelni aby siê zarumieni³y. Przed koñcem pieczenia ciasta (ja 2min przed) posypujesz wierzch i to wszystko. Mazurek migda³owy gotowy
A najlepsze w tym mazurku jest to, ¿e z wierzchu masa jest taka krucha a pod spodem jakby p³ynna.
---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ

wiem ze zleci ale sama rozumiesz


ja uwielbiam taki z bia³± polew± i orzechami
rozumiem rozumiem
Dla mnie moje s± jeszcze za krótkie

Ja ogólnie lubiê z orzechami. Mnóstwo ró¿nych orzechów rozdrobnionych Mniam.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-03-29 o 19:10
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-29, 20:45   #417
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Musia³am to wkleiæ... Prawda
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 51086c7f46df815a671d11c3cc238c25.jpg (23,4 KB, 13 za³adowañ)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-30, 08:34   #418
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Musia³am to wkleiæ... Prawda
Haha sama prawda
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-30, 20:18   #419
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

sokojnych i pogodnych ¦wi±t dziewczyny
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-31, 11:25   #420
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Kachula widzialas nowosc Wella Illuminata?
na kwc jest jedna opinia i znalazlam efekt na blogu jednym http://makeup-holics.blogspot.com/20...r-w-nowym.html

szkoda, ze tak malo kolorow jest ale zapowiada sie ciekawie.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:21.