Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-27, 20:47   #571
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

dostałam dzis paczke od Cefaram24!!!!!
Jeden wielki +!!!! Po prostu suuper!!
Tyle próbek że jestem w cięzkim szoku!! wszystko starannie zapakowane, no bombeczka!!!!!
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 17:48   #572
Monika00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 24
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Ja rowniez musze pochwalic Cefarm 24. Zamowienie i zaplata w niedziele, w czwartek juz paczka byla . Próbki dodane bardzo fajnie, bo zamowilam krem ochronny dla dziecka i dostalam dwie spore Vichy wlasnie dla dzieci i dla siebie tez jedną
Monika00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 11:31   #573
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Post Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Widzę, że adresów "przyjaznych, internetowych" aptek przybyło . Niegdyś, jakiś rok temu robiłam chyba dwukrotnie zakupy w Vena-Vita - ale o tamtych zakupach już pisałam, było w porządku.

W tym roku też złożyłam zamówienie i klops. Zrobiłam przelew, a oni ani maila nie wyskrobali, że towaru nie mają, ani kasy nie przelali. Dopiero po moim telefonie (bo napisali po moich mailach, że ze mną nie mogą się skontaktować telefonicznie - a numer przecież podawałam) oddali kasę. Jednak jakieś trzy tygodnie bez kasy i bez towaru... to dla mnie zbyt długo .

W międzyczasie kupowałam też w Aptece-Centrum, szybka realizacja zamówienia plus kilka gratisowych próbek (głównie LRP).

Teraz złożyłam zamówienie w lekolandia.pl - w statusie opis, że wysłane - więc cierpliwie czekam, mając nadzieję, że będzie u mnie w poniedziałek .
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 10:06   #574
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Zamawiałam pierwszy raz w aptece Cefarm.. I tak - kontakt bardzo dobry, przesyłka doszła w miarę szybko (z ptekiwSieci szybciej) ale... zamówienie było na kwotę ok. 270 zł. Poprosiłam o KONKRETNE próbki... nie dostałam ani jednej z tych o które prosiłam. Ogólnie próbek było chyba z 5... bardzo kiepściutko. Na dodatek dostałam 2 próbki kremu który właśnie w tej przesyłce zamówiłam - totalny bezsens. Wiem, że może akurat nie było próbek filtrów, o które prosiłam ale przecież mozna zrobić odlewkę z testera (jak robi to własnie AwS). Ogólnie oceniam transkcję średnio. Zawsze zamawiając najbardziej czekam na to co dostanę jako gratisy...a tu apteka wypadła bardzo bardzo kiepściutko.
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 16:51   #575
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Smile Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

No i dotarła moja paczka z lekolandia.pl . Towar solidnie zapakowany, wszystko dotarło więc w postaci niezmienionej - całe i zdrowe . Dorzucili 6 próbek (głównie Vichy). Tak więc pierwsze zakupy w tej aptece okazały się całkiem w porządku.
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 17:34   #576
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Ja też dostałam z Cefarmu próbki tych kremów które zamawiałam hehe Ale jestem zadowolona, bo większośc próbek to Bioderma, Vichy, LRP, Avene
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 12:05   #577
ana_gabi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Espana
Wiadomości: 1 072
Wyślij wiadomość przez MSN do ana_gabi
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

A ja nie lubie dostawac probek - to chwyt marketingowy.
Nawet nie chce myslec ile kasy przez to wtopilam .
Czasami probki roznia sie na plus od pelnowymiarego produktu.
Wiec wcale nie jestem tak łasa na probki i jesli mi ich nie przyśla to sie ciesze.
__________________

ana gabi show fan

ana_gabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-01, 13:43   #578
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Moje ostanie zakupy zrobiłam w Aptece w Sieci. Początkowo planowałam złożyć zamówienie w Aptece Cefarm, ponieważ niektóre produkty były tańsze, niż w AwS, ale niestety nie mieli w sprzedaży filtrów Avene . Koniec końców różnicy w kosztach zamówienia między AwS a Cefarmem nie było, ponieważ robiąc zakupy w AwS na kwotę 200 zł przesyłkę miałam gratis, natomiast w Cefarmie albo bym musiałam dopłacić za przesyłkę, albo zrobić zakupy na kwotę powyżej 300 zł. Z zakupów jestem bardzo zadowolona - towar zgodny z zamówieniem, mnóstwo próbek. Apteka zrobiła mi miłą niespodzinkę -zamówione filtry Avene (3 "Albinosy") w pojedyńczych opakowaniach, otrzymałam w zestawach promocyjnych z wodą termalną, balsamem po opalaniu, kremem nawilżającym HOL i podkładem korygującym Couvrance .

EDIT: Filtry w zestawach promocyjnych kosztowały 47,60 zł - cena bardzo przyzwoita .
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 11:40   #579
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

I ja znów chwalę aptekę-centrum - ekspresowa realizacja (wysyłka na dugi dzień), dostałam próbki filtrów o które prosiłam - 3 emulsji Avene, 1 kremu Avene, 6 kilka Creme Fondante, 3 Vichy dla dzieci i kilkanaście innych. W sumie 37

Edytowane przez agnieska
Czas edycji: 2007-05-04 o 12:12
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 15:59   #580
ana_gabi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Espana
Wiadomości: 1 072
Wyślij wiadomość przez MSN do ana_gabi
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Chcialam sobie zamowic vichy z apteki hygiela i kurde jego mac podrozyli z dnia na dzien.
Skandal.
Mialam zamowic jutro bo wiadomo ze przez weekend i tak nic nie zalatwia...
No prostu wkurzyli mnie okropnie.

A w aptecusie nie mozna placic przelewem
I jestem w kropce
__________________

ana gabi show fan

ana_gabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 16:45   #581
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Ale Vichy jest w większości aptek (nie mówię, że we wszystkich, bo unikam tej firmy i nie sprawdzałam ) - więc w czym problem?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-06, 12:44   #582
ana_gabi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Espana
Wiadomości: 1 072
Wyślij wiadomość przez MSN do ana_gabi
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Ale Vichy jest w większości aptek (nie mówię, że we wszystkich, bo unikam tej firmy i nie sprawdzałam ) - więc w czym problem?
W cenach

Czy zamawial ktos moze z apteki e-farm.pl www.e-farm.pl ?

Ps. Niestety apteki on-line maja to do siebie ze szybko podwyzszaja ceny wiec nie ma sie co wahac przy zamowianiu - jak wlasnie ja zrobilam
__________________

ana gabi show fan

ana_gabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 14:04   #583
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Sprawdzalas vena vite?
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 19:50   #584
wiwik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 28
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

witam, chciałam się podzielić swoim pierwszym doświadczeniem z internetowymi aptekami i kupowaniem tamże kosmetyków.
Zdecydowałam się na www.e-lek.pl, bo mieli miłą promocję na Avenowski Clean-Ac (żel + krem za 62,99). Woda termalna Avene też nieźle (35,99), przesyłka 6 zeta.
Inne plusy:
- sprawny system mailowy (łącznie z 'follow-up' tydzień po zamówieniu, gdzie napisali, że mają nadzieję, żem zadowolona z towarów i usług - czyż nie sympatycznie, że dbają o klienta? )
- dali mi próbki: samoopalacza i balsamu po opalaniu Avene, i krem miodowy Nuxe.
Więc jeśli komuś będą odpowiadać ceny kosmetyków, których szuka, w tej aptece, to jak najbardziej polecam
wiwik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 16:31   #585
martagg
Rozeznanie
 
Avatar martagg
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 523
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez ana_gabi Pokaż wiadomość
W cenach

Czy zamawial ktos moze z apteki e-farm.pl www.e-farm.pl ?

Ps. Niestety apteki on-line maja to do siebie ze szybko podwyzszaja ceny wiec nie ma sie co wahac przy zamowianiu - jak wlasnie ja zrobilam
Ja zamówiłam przed chwilką mleczko vichy 50+ dla dzieci. doliczają 2 zł za priorytet w momencie zamawiania a na pierwszej stronie była informacja ze przesyłka po wpłacie tylko 6,5zl.

Zobaczymy kiedy przyślą.

Czy w tym cefarmie24 płaci sie za przesyłke? nie znalazłam zadnej informacji na tej stronie odnośnie kosztów.
__________________
martagg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 17:37   #586
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez martagg Pokaż wiadomość
Czy w tym cefarmie24 płaci sie za przesyłke? nie znalazłam zadnej informacji na tej stronie odnośnie kosztów.

Cytat:
Możliwości odbioru zamówienia:
Odbiór osobisty do 7 dni od złożenia zamówienia w aptece ul. Sienkewicza 71/73, Białystok od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00. Zamówienia opłacone z góry (za pomocą serwisu eCard) możliwe będą do odbioru w godzinach pracy apteki.
Odbiór za pośrednictwem pracownika Poczty Polskiej – koszt 6,50 PLN – w ciągu 3 dni roboczych od realizacji zamówienia, przesyłką priorytetową, zgodnie z procedurą Poczty Polskiej (w przypadku wyboru płatności za pobraniem koszt wynosi 11,00 PLN),
Odbiór za pośrednictwem kuriera UPS – koszt 13,00 PLN, do 2 dni roboczych od realizacji zamówienia (zazwyczaj 24 h). Powyższa cena dotyczy zamówień opłaconych z góry (za pomocą serwisu eCard lub przelewem bankowym),
Przy zamówieniach na kwotę powyżej 300,00 PLN i płatnych przy odbiorze, odbiór za pośrednictwem pracownika Poczty Polskiej - koszt 0 PLN.
Przy zamówieniach na kwotę powyżej 300,00 PLN i opłaconych z góry (za pomocą serwisu eCard lub przelewem bankowym), odbiór za pośrednictwem pracownika firmy kurierskiej UPS - koszt 0 PLN.
Odbiór międzynarodowy za pośrednictwem pracownika Poczty Polskiej (na terenie krajów Unii Europejskiej) - koszt 82 PLN - do 5 dni roboczych od realizacji zamówienia, przesyłką priorytetową do 2 kg, zgodnie z procedurą Poczty Polskiej. Powyższa cena dotyczy zamówień opłaconych z góry (za pomocą serwisu eCard lub przelewem bankowym).

Klient w momencie składania zamówienia określa z jakiej możliwości odbioru chce skorzystać.

Powyższe koszty są doliczane przy składaniu zamówienia.
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 15:12   #587
martagg
Rozeznanie
 
Avatar martagg
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 523
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez agatka-a Pokaż wiadomość

......
bardzo dziękuję Agatko-a
__________________
martagg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 19:51   #588
ana_gabi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Espana
Wiadomości: 1 072
Wyślij wiadomość przez MSN do ana_gabi
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez martagg Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam przed chwilką mleczko vichy 50+ dla dzieci. doliczają 2 zł za priorytet w momencie zamawiania a na pierwszej stronie była informacja ze przesyłka po wpłacie tylko 6,5zl.

Zobaczymy kiedy przyślą.
No niezle sobie pogrywaja Zamiast napisac 8,5 za przesylke

A ja zamowilam z hygiela(?) i czekam juz 3dni od wplaty na konto a oni jeszcze nawet nie raczyli nic mi wyslac.
A kase wplacilam w nd wieczorem, mam nadzieje ze w tym tygodniu dostane paczke.
AwS wyslala mi na drugi dzien po wplacie na konto
__________________

ana gabi show fan

ana_gabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 22:23   #589
betty_b
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 528
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Brrr..jak ja nie cierpię jak mi TŻ konkurencje robi i coś z sieci ciągnie jak na wizażu siedzę, godzinami mi się jedna odsłona ładuje..

A tak do rzeczy: nie wiecie gdzie można aktualnie dostać ( w necie oczywiście) Anthelios Aqua Lait? Do tej pory zawsze kupowałam w Vena-Vita, ale teraz u nich absolutna posucha jeśli o filtry chodzi. Szukałam też na innych stronkach (między innymi z tego wątku), ale nie udało mi się jeszcze nigdzie znaleźć.
Jak jest jakaś wielbicielka Aqua Lait i zna namiar, to będę bardzo wdzięczna za pomoc
betty_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-11, 16:49   #590
kaemka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 608
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez betty_b Pokaż wiadomość
Brrr..jak ja nie cierpię jak mi TŻ konkurencje robi i coś z sieci ciągnie jak na wizażu siedzę, godzinami mi się jedna odsłona ładuje..

A tak do rzeczy: nie wiecie gdzie można aktualnie dostać ( w necie oczywiście) Anthelios Aqua Lait? Do tej pory zawsze kupowałam w Vena-Vita, ale teraz u nich absolutna posucha jeśli o filtry chodzi. Szukałam też na innych stronkach (między innymi z tego wątku), ale nie udało mi się jeszcze nigdzie znaleźć.
Jak jest jakaś wielbicielka Aqua Lait i zna namiar, to będę bardzo wdzięczna za pomoc
Widziałam wczoraj na Allegro.
__________________
Mądrość przychodzi z wiekiem. Najczęściej jest to wieko od trumny.
kaemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 17:56   #591
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Zapoznawszy się z wątkiem (no dobra z 1/3, niecierpię czytać takich długaśności ) postanowiłam dokonac zakupu w Cefarm24. Wybrałam ich, ponieważ

- mieli Etiaxil w baaardzo korzystej cenie (36,96 zł)
- Nutritic LRP był w promocji (43,98)
- no i pisałyście że przysyłają fajne próbki

Ręce mnie świerzbiły zeby jeszcze ananasa (tani!) w kapsułkach zamówić i betakaroten, i może jeszcze cosik, ale się powstrzymałam.

W uwagach zaznaczyłam, że mam skórę suchą i 22 lata i zeby wzięli do pod uwagę gdyby mieli zamiar mnie obdraowac innymi próbkami :P

Czyli dokonałam zakupów za mniej niż 100 zł, zapłaciłam przelewem w pn wieczorrem, dzisiaj (piatek) dostałam paczuszkę Gratis dostałam oczywiscie próbkę Nutritica :P, ale prócz tego Avene Cold Cream 5 ml, Avene odżywczy 5 ml, Lipikar 7 ml i SkinSet Vichy 2 ml z ulotką.

Jetsem bardzo zadowolona i polecam
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 21:01   #592
betty_b
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 528
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez kaemka Pokaż wiadomość
Widziałam wczoraj na Allegro.
Na Allegro jakoś kosmetyków wolę nie kupować. Nie mam zaufania, poza tym chcę jeszcze parę rzeczy zamówić, więc nie ma się co rozdrabniać i płacić po kilka razy za koszty przesyłki.
Poza tym poczytałam o nowościach z Antka i właśnie zdecydowałam się zamówić Lait Voloute, bo podobno ma właśnei zastąpić Aqua Lait - pewnie dlatego nie mogę go już znaleźć w sieci. Zamówienie już zrobiłam
betty_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 08:59   #593
martagg
Rozeznanie
 
Avatar martagg
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 523
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Wczoraj dostałam paczkę od e-farm. Zamówiłam za 50zl, dostałam dwie próbki- Lipidose2 7ml i podkładzik AT 1,5ml.

Jednocześnie robiłam zakupy Mamie u 3 osób na allegro- za minimum 50zl, jedno za 100 i żadnych próbek nie dostałyśmy- a była w tym osoba która niby obdarowuje próbkami. Także na dwoje babka wrózyła.

Co do e-farmu to pomyliłam się i na ich konto zrobiłam dwa przelewy. Następnego dnia mi napisali, że jest błąd, że to chyba nie do nich, dodali dowód wpłaty. Zadzwoniłam i wyjaśniłam, że sie pomyliłam (sierota....) Zaraz odesłali całą kasę- 100%uczciwość.
__________________
martagg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 20:28   #594
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

a orientujecie sie w której aptece zamówinię najtaniej Avene??

EDYCJA: ile kosztuje przesyłka zamówienia z Cefarm24?? Szukam i szukam i znaleźć nie moge
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 21:08   #595
jolla11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 853
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
a orientujecie sie w której aptece zamówinię najtaniej Avene??

EDYCJA: ile kosztuje przesyłka zamówienia z Cefarm24?? Szukam i szukam i znaleźć nie moge
Cytat:
Napisane przez
[SIZE=2
Możliwości doręczenia zamówienia:
  • Odbiór osobisty do 7 dni od złożenia zamówienia w aptece ul. Sienkewicza 71/73, Białystok od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00. Zamówienia opłacone z góry (za pomocą serwisu eCard) możliwe będą do odbioru w godzinach pracy apteki.
  • Doręczenie za pośrednictwem Poczty Polskiej – koszt 6,50 PLN – w ciągu 3 dni roboczych od realizacji zamówienia, przesyłką priorytetową, zgodnie z procedurą Poczty Polskiej (w przypadku wyboru płatności za pobraniem koszt wynosi 11,00 PLN),
  • Doręczenie za pośrednictwem kuriera UPS – koszt 13,00 PLN, do 2 dni roboczych od realizacji zamówienia (zazwyczaj 24 h). Powyższa cena dotyczy zamówień opłaconych z góry (za pomocą serwisu eCard lub przelewem bankowym),
  • Przy zamówieniach na kwotę powyżej 300,00 PLN i płatnych przy odbiorze, doręczenie za pośrednictwem Poczty Polskiej - koszt 0 PLN.
  • Przy zamówieniach na kwotę powyżej 300,00 PLN i opłaconych z góry (za pomocą serwisu eCard lub przelewem bankowym), doręczenie za pośrednictwem kuriera UPS - koszt 0 PLN.
  • Wysyłka międzynarodowa za pośrednictwem Poczty Polskiej (na terenie krajów Unii Europejskiej) - koszt 82 PLN - do 5 dni roboczych od realizacji zamówienia, przesyłką priorytetową do 2 kg, zgodnie z procedurą Poczty Polskiej. Powyższa cena dotyczy zamówień opłaconych z góry (za pomocą serwisu eCard lub przelewem bankowym). Wysyłek międzynarodowych za pobraniem nie realizujemy.
Klient w momencie składania zamówienia określa z jakiej możliwości odbioru chce skorzystać.

Edytowane przez jolla11
Czas edycji: 2007-05-18 o 21:11 Powód: pogrubienie :)
jolla11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 21:10   #596
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

a tutaj
http://www.cefarm24.pl/cgi-bin/index.pl?ItemID=6
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 08:19   #597
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez Yolla Pokaż wiadomość
a widzisz Przegladnełam wszystkie odnośniki w Regulaminie oprócz Wysyłki
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 14:12   #598
ksh
Zakorzenienie
 
Avatar ksh
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 856
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

chciałabym sie dowiedzieć, czy któraś z Was zamawiała leki na www.farmacja24.com.pl albo w Aptece Dbam o Zdrowie (www.ai.☠☠☠☠☠☠☠ ) ?
szukam Antidralu i na mieście nigdzie nie ma, nawet w Internecie w nie każdej aptece
z góry dziękuje
__________________
Je ne veux pas travailler
Je ne veux pas déjeuner
J
e veux seulement oublier
Et puis je fume







ksh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 17:43   #599
hałas
Wiele hałasu o nic.
 
Avatar hałas
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Zachodnniopomorskie
Wiadomości: 385
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Jestem wściekła
Złożyłam zamówienie w ApteceWSieci na ponad 230 zł, zamówialam głównie zestawy promocyjne ale w końcu za nie płace, przesyłka doszla dość szybko, jednak nie zawierała ani jednej pórbki, czy osoby pracujące tam doszły do wniosku że nie należa mi się próbki ze wzgledu na to że otrzymuje je w zestawach?, ja uważam że coś tu jest nie tak, to było moje pierwsze i ostatnie zamówienie w AwS, przy zamówieniach z allegro na polowe tej kwoty dostawalam mnostwo probek, wroce do starych wyprobowanych metod
__________________
Na ochronę przed hałasem organizm zużywa ogromne ilości energii.
hałas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 07:51   #600
magda_007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Sprawdzałam oferty i ich ceny w tym sklepie, którego adres podałaś. Zajrzyj na stronę http://www.cefarm24.pl/cgi-bin/index.pl
Ceny naprawdę konkurencyjne. I nawet koszty wysyłki się opłacają. Sprawdziłam!
magda_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-06 11:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:15.