Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-06, 11:36   #571
iwkas17
Raczkowanie
 
Avatar iwkas17
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 33
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Hejka dziewczyny . Ja też probuje wrocic do swojego naturalnego koloru. Cos mnie wzielo na farbowanie a teraz tego zaluje . Wlosy zafarbowałam gdzies pod koniec lipca 2007 r a odrosty mam juz niesamowite . Ale nie, musze wrocic do naturalnych, czeste scinanie itd mysle ze z 3 lata wystarcza <lol2>. Jak nie wiecej .
iwkas17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 11:39   #572
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez iwkas17 Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny . Ja też probuje wrocic do swojego naturalnego koloru. Cos mnie wzielo na farbowanie a teraz tego zaluje . Wlosy zafarbowałam gdzies pod koniec lipca 2007 r a odrosty mam juz niesamowite . Ale nie, musze wrocic do naturalnych, czeste scinanie itd mysle ze z 3 lata wystarcza <lol2>. Jak nie wiecej .
Zycze silnej woli i powodzenia!
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 11:52   #573
iwkas17
Raczkowanie
 
Avatar iwkas17
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 33
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Zycze silnej woli i powodzenia!
dzieki coraz bardziej ciagnie mnie do farbowania ale mowie nie !
iwkas17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 13:32   #574
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

juz prawie wytrwalam, jeszcze 1 moze 2 sciecia i bede miala naturalne piora

tylko ze korci mnie niesamowicie rozjasnienie ;/ i to coraz bardzieeej, kurde tyle wytrzymałam :/
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 18:12   #575
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

a ja mam kryzysa jakiegos nie wiem no, pofarbowałabym sie a juz tak dluuuugo niefarbowalam i mam mętlik we łbie niby moj naturalny kolor jest w porządku (tyle ze jeszcze mam resztki z dawnych farbowań) no ale taki jakis szaro-bury mi sie wydaje i nie wiem czy do konca dobrze sie czuje w takich wlosach...... ale znowu wizja farbowania odrostow brr
a moj TŻ mi niepotrafi pomoc, bo jak pytam, czy ladniej mi bylo w takich ciemnych jak sie poznalismy czy tak jak teraz to on gada cos w stylu ze mi we wszystkim ladnie zero konkretów .......... a ja juz sama nie wiem czy sie meczyc dalej czy co cholercia no.....
__________________
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 12:25   #576
kam3
Raczkowanie
 
Avatar kam3
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 36
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Ja też ostatnio przechodziłam kryzys, nawet o tym pisałam, ale jakoś samej udało mi się z niego wyjść, z czego bardzo się cieszę.
Też miałam takie wątpliwości czy nie będę za szaro wyglądać, ale sobie pomyślałam że szary kolorek naturalny i pięknie lśniący a do tego kolorowe dodatki, ubranie czy makijaż i już wyglądzasz odjazdowo, wcale nie szaro a włosy masz swoje pękne i zadbane.
Od razu przeszło mi z tym farbowaniem. Warto poczekać. Ja już prawie pół roku nie farbuje i jak widzę moje piękne naturalne włoski to się doczekać nie moge jak będą takie na całości. A i jak porównuje z moim blondem to naprawde są lśniące a blond matowy. Może uda mi się jakieś fajne ujęcie włosów zrobic to Wam wstawię fotę. Trzymaj się i nie oddawaj !!!!!
pozdrawiam
kam3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 12:46   #577
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Ja też się (póki co) dzielnie trzymam. Oczywiście co jakiś czas nachodzą mnie myśli, że mój naturalny kolor jest szary, bury itd., ale tak jak napisała kam3 zdrowy wygląd rekompensuje wszystko.

Niestety u mnie jest problem z pojedynczymi siwymi włosami, które na tle ciemnych są bardzo widoczne Dlatego postanowiłam, że machnę sobie kilka pasemek (zawierających te wstrętne siwusy) profesjonalną szamponetką. Zobaczymy, co z tego wyjdzie...
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-08, 13:10   #578
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
Ja też się (póki co) dzielnie trzymam. Oczywiście co jakiś czas nachodzą mnie myśli, że mój naturalny kolor jest szary, bury itd., ale tak jak napisała kam3 zdrowy wygląd rekompensuje wszystko.

Niestety u mnie jest problem z pojedynczymi siwymi włosami, które na tle ciemnych są bardzo widoczne Dlatego postanowiłam, że machnę sobie kilka pasemek (zawierających te wstrętne siwusy) profesjonalną szamponetką. Zobaczymy, co z tego wyjdzie...
A nie myslalas o zazywaniu Vitapilu? Ma hamowac przedwczesne siwienie.. Zaczelam go brac z tego wzgledu.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 18:46   #579
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
A nie myslalas o zazywaniu Vitapilu? Ma hamowac przedwczesne siwienie.. Zaczelam go brac z tego wzgledu.
Niedawno uporałam się ze Skrzypovitą - czasem powodowała wysyp od brania, czasem po jej odstawieniu i tak w kółko. Po tych rewelacjach kompletnie ograniczam tego typu wspomagacze...
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 19:20   #580
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
Niedawno uporałam się ze Skrzypovitą - czasem powodowała wysyp od brania, czasem po jej odstawieniu i tak w kółko. Po tych rewelacjach kompletnie ograniczam tego typu wspomagacze...
Po Vitapilu nie ma wysypow, bo dziala tylko na wlosy zawiera za to drozdze, ktore sa zalecane jako kuracja antytradzikowa
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 21:59   #581
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Po Vitapilu nie ma wysypow, bo dziala tylko na wlosy zawiera za to drozdze, ktore sa zalecane jako kuracja antytradzikowa
Taaak? No to chyba spróbuję. Jak widać długo nie trzeba mnie przekonywać
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-09, 23:07   #582
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Wiecie co dziewczyny, coraz bardziej przekonuję się do tego, by przefarbować włosy na mój naturalny kolor. Odrost z tyłu i po bokach wynosi ok. 15cm a "na czubku" ponad 5cm. Jak zmieniam strone, na której mam przedziałek to wtedy mam w zasadzie same niefarbowane włosy w moim natralnym kolorze którego wogóle się nie spodziewałam farbując od co najmnije 7 lat włosy. Ten kolor to taki brązik, na który często zwracałam uwagę i moich koleżanek ale będąc w nieświadomości, że sama mam taki naturalny kolor włosów. Jeszcze ze 2 tygodnie i chyba będę musiała podjąć decyzję co wreszcie zrobić z tymi włosami
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 23:12   #583
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
Taaak? No to chyba spróbuję. Jak widać długo nie trzeba mnie przekonywać
Jedyne niedogodnosci z nim zwiazane o jakich czytalam to bol brzucha. Sama miewalam mdlosci, ale wynikalo to z mojej winy - nalezy wsunac go po obiedzie, nigdy na pusty zoladek albo po sniadaniu - jesli Twoje sniadanie sklada sie z lekkiej grzanki i herbaty czy soku. Teraz wcinam po obiedzie i jest dobrze Wez opakowanie 60tabletek, taniej wyjdzie. Mam nadzieje, ze Vitapil bedzie Ci sluzyl

Cytat:
Napisane przez mysza_87 Pokaż wiadomość
Wiecie co dziewczyny, coraz bardziej przekonuję się do tego, by przefarbować włosy na mój naturalny kolor. Odrost z tyłu i po bokach wynosi ok. 15cm a "na czubku" ponad 5cm. Jak zmieniam strone, na której mam przedziałek to wtedy mam w zasadzie same niefarbowane włosy w moim natralnym kolorze którego wogóle się nie spodziewałam farbując od co najmnije 7 lat włosy. Ten kolor to taki brązik, na który często zwracałam uwagę i moich koleżanek ale będąc w nieświadomości, że sama mam taki naturalny kolor włosów. Jeszcze ze 2 tygodnie i chyba będę musiała podjąć decyzję co wreszcie zrobić z tymi włosami
Dziwne z nas (kobiet) stworzenia. Ja z rozpacza przeszukiwalam polki sklepowe, bo zalezalo mi na ciemnym brazie o cieplych, bursztynowych refleksach. I co? Moje odrosty wygladaja dokladnie tak Jesli chodzi o Twoje wlosy...Zafarbowalabym na zblizony do Twojego kolor tylko te niegdys farbowane wlosy. Tych naturalnych nie ruszaj - szkoda zdrowia wlosow.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 23:17   #584
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość

Dziwne z nas (kobiet) stworzenia. Ja z rozpacza przeszukiwalam polki sklepowe, bo zalezalo mi na ciemnym brazie o cieplych, bursztynowych refleksach. I co? Moje odrosty wygladaja dokladnie tak Jesli chodzi o Twoje wlosy...Zafarbowalabym na zblizony do Twojego kolor tylko te niegdys farbowane wlosy. Tych naturalnych nie ruszaj - szkoda zdrowia wlosow.
A jak myślisz, czy fryzjerka by tak zrobiła? w sensie czy gdybym jej powiedziała,że chcę farbować tylko te, które były farbowane wcześniej, to czy fryzjerzy się na to zgadzają? martwi mnie w takim rozwiązaniu to, że kolor może wyjść trochę inny na tych farbowanych wcześniej na sredni blond i może się odcinać od tych naturalnych (nawet pomimo dobrego dobrania koloru )

PS. Jak tam kuracja nissimem?
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 23:22   #585
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez mysza_87 Pokaż wiadomość
A jak myślisz, czy fryzjerka by tak zrobiła? w sensie czy gdybym jej powiedziała,że chcę farbować tylko te, które były farbowane wcześniej, to czy fryzjerzy się na to zgadzają? martwi mnie w takim rozwiązaniu to, że kolor może wyjść trochę inny na tych farbowanych wcześniej na sredni blond i może się odcinać od tych naturalnych (nawet pomimo dobrego dobrania koloru )

PS. Jak tam kuracja nissimem?
Hmm a czemu mialaby tego nie zrobic? Ty placisz - Ty wymagasz Pewnie, ze moze wyjsc troche inny ale taka cena ryzyka. W sumie to nie wiem jaki kolor masz teraz?

Dziekuje, kuracja trwa. Nie mierze wlosow, bo mam ich chwilowo dosc Zrobie to za jakis czas. Wlosy wypadaja od tych zmian pogodowych, najchetniej bym je podciela i troche wyrownala, bo maja beznadziejne stopniowanie...Ale powstrzymuje sie
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 23:40   #586
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Hmm a czemu mialaby tego nie zrobic? Ty placisz - Ty wymagasz Pewnie, ze moze wyjsc troche inny ale taka cena ryzyka. W sumie to nie wiem jaki kolor masz teraz?

Dziekuje, kuracja trwa. Nie mierze wlosow, bo mam ich chwilowo dosc Zrobie to za jakis czas. Wlosy wypadaja od tych zmian pogodowych, najchetniej bym je podciela i troche wyrownala, bo maja beznadziejne stopniowanie...Ale powstrzymuje sie
Zrobię zdjęcie jutro lub w poniedziałek i ci pokażę ten kolor. U mnie jeśli chodzi o układanie się włosów to jestem ostatnio w szoku, bo włosy wyglądają z tyłu nadzwyczaj dobrze Dziś siostra zmierzyła mi najdłuższe włosy i mają ok. 36 cmi urosły już z 5 cm od ostatniego podcinania (i farbowania jednoczesnie) i myślałam, ze z każdym miesiącem będzie coraz gorzej. Ale chyba dzięki intensywnej kuracji odżywkowo-nawilżającej pomimo niedużej ilości wygladają całkiem dobrze

Co więcej, przejrzałam dziś wątek o przedłużanych włosach i niesamowicie się nakręciłam na metodę clip on (clip in). A to jakie włosy sobie zamówię zalezy właśnie od decyzji o zmianie koloru włosów na naturalny lub też pozostaniu przy balejażu blond/jasny brąz.
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 13:45   #587
misia_171717
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 94
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Pomózcie mi!!! juz nie wiem co mam zrobic.Otóz, mam zrobiony baleyage blond + braz no i sie wymył ten braz i mam taki rudo bordowy kolor, a z blondu zrobił sie zółty, a nawet pomaranczowy. Do tego mam swoje naturalne, ciemne blond odrosty około 3 cm. Chciałabym wrócic do naturalnego ale tez nie chce wygladac jak straszydło. I sie zastanawiam nad pofarbowaniem tego baleyage bo on jest okropny, na jakis sredni blond loreala, tylko boje sie ze znowu bedzie mi sie ta farba wymywała do rudosci tak jak kiedys mi sie wymywała(jakies 4 miesiace temu farbowałam lorealem i wymywał mi sie do rudosci), a pozatym pewnie na tych jasnych pasmach wyjdzie jasniejszy odcien;/ zastanawiam sie nad zapuszczeniem troche odrostów i udanie sie na dekoloryzacje, i połozenie zblizonego koloru do naturalnego ale czy bedzie taka mozliwosc jak bede miała kilku cm odrosty??? pomózcie;/
misia_171717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 15:54   #588
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

witam,
chciałabym przyłączyć się do waszej grupy Od początku lipca nie malowałam włosów. Mam już z 15cm odrost, który zlewa się z moimi farbowanymi włosami Nigdy tak nie miałam, żeby włosy malowane i naturalne tak dobrze mieszały się ze sobą.

Czasami mam chwile zwątpienia czy aby na pewno mój kolor nie jest mysi/brudny itp. Zastanawiam się wtedy czy może nie zafarbować znów włosów Wiem jednak, że nie warto. Od ładnych kilku lat eksperymentowałam z różnymi kolorami niszcząc przy tym włosie. Teraz zamierzam wrócić do naturalnego koloru i mieć piękne , grube, zdrowe i zadbane włosy!

zdjęcia 1-3 są z lampą, 4,5 bez
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosie1.JPG (27,2 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosie2.JPG (29,0 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosie11.JPG (39,2 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosie3.JPG (41,8 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosie4.JPG (46,2 KB, 113 załadowań)
praline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 17:27   #589
ANIBAS123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 148
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez praline Pokaż wiadomość
witam,
chciałabym przyłączyć się do waszej grupy Od początku lipca nie malowałam włosów. Mam już z 15cm odrost, który zlewa się z moimi farbowanymi włosami Nigdy tak nie miałam, żeby włosy malowane i naturalne tak dobrze mieszały się ze sobą.

Czasami mam chwile zwątpienia czy aby na pewno mój kolor nie jest mysi/brudny itp. Zastanawiam się wtedy czy może nie zafarbować znów włosów Wiem jednak, że nie warto. Od ładnych kilku lat eksperymentowałam z różnymi kolorami niszcząc przy tym włosie. Teraz zamierzam wrócić do naturalnego koloru i mieć piękne , grube, zdrowe i zadbane włosy!

zdjęcia 1-3 są z lampą, 4,5 bez
masz bardzo ładny kolorek włosów!myśle,ze farba Ci nie potrzebna.
Natomiast ja jestem na odwyku od 1.5.2007, raz tylko nie wytrzymałam i pomalowałam włosy henna z Venity le ten kolorek zmył się w dwa tygodnie,więc znowu mam do połowy głowy swoje taki brąz a na dole kruczarne, farbowałąm przez 3 lata szamponem koloryzującym Palette 24 mycia.ale wole mieć swoje naturalne, często mnie kusi znowu zafarbować...super wątek !Wspierajmy się!
__________________

ANIBAS123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-10, 17:31   #590
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez ANIBAS123 Pokaż wiadomość
masz bardzo ładny kolorek włosów!myśle,ze farba Ci nie potrzebna.
Natomiast ja jestem na odwyku od 1.5.2007, raz tylko nie wytrzymałam i pomalowałam włosy henna z Venity le ten kolorek zmył się w dwa tygodnie,więc znowu mam do połowy głowy swoje taki brąz a na dole kruczarne, farbowałąm przez 3 lata szamponem koloryzującym Palette 24 mycia.ale wole mieć swoje naturalne, często mnie kusi znowu zafarbować...super wątek !Wspierajmy się!
czyli jesteś dłużej na odwyku:P , ale raz zgrzeszyłaś, a więc jesteśmy tak jakby na równych pozycjach
Może pokażesz swoje włosie?
praline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 19:38   #591
chance509
Raczkowanie
 
Avatar chance509
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 266
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Również chciałam się do Was przyłączyć. Juz raz próbowałam wrócić do naturalnego koloru włosów. niestety- w październiku znowu polalowałam. Teraz znowu hoduję naturalne włoski. Mam dopiero 7 com odrostu,włosy mam do zapięcia od biustonosza. już nie moge się doczekać mojego mysiego koloru. juz mam dosyc brązów spierających się na rudo.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia PICT0107.JPG (98,5 KB, 65 załadowań)
__________________

chance509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 22:13   #592
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

ufff kryzys zazegnany (przynajmniej narazie ) chociaz juz bylam sklonna w piatek poleciec do sklepu o farbe to jednak nieposzlam bo funduszy mi zabrakło

dziewczyny, musimy sie trzymac twardo! damy rade
__________________
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 22:16   #593
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez praline Pokaż wiadomość
witam,
chciałabym przyłączyć się do waszej grupy Od początku lipca nie malowałam włosów. Mam już z 15cm odrost, który zlewa się z moimi farbowanymi włosami Nigdy tak nie miałam, żeby włosy malowane i naturalne tak dobrze mieszały się ze sobą.

Czasami mam chwile zwątpienia czy aby na pewno mój kolor nie jest mysi/brudny itp. Zastanawiam się wtedy czy może nie zafarbować znów włosów Wiem jednak, że nie warto. Od ładnych kilku lat eksperymentowałam z różnymi kolorami niszcząc przy tym włosie. Teraz zamierzam wrócić do naturalnego koloru i mieć piękne , grube, zdrowe i zadbane włosy!

zdjęcia 1-3 są z lampą, 4,5 bez
15 cm urosło ci od lipca? ja też tak chcę
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 22:36   #594
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez mysza_87 Pokaż wiadomość
15 cm urosło ci od lipca? ja też tak chcę
bardzo szybko włosy mi rosną, czasami traktuję je WAX-em(ale tylko tym Moc Natury, ten drugi jest beznadziejny) i to ponoć tez wpływa na porost
praline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 23:15   #595
noell88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 544
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Siostry, przylaczam sie do Was!!

Po 1,5 roku farbowania moje wlosy odmowily wspolpracy i przestaly sie krecic ;(

Teraz mam prawie niewidoczne odrosty(kilka mm) i wydaje mi sie ze wlosy sie na maxa zbuntowaly i nawet wolniej rosna...

Wiec postanowilam sobie, ze jak bede miec juz odrosty, z ktorymi nie wytrzymam to zafunduje sobie farbowanie u dobrego fryzjera na jak najbardziej podobny do naturalnego...

chlip, jednak naturalnosc jest najlepsza, a te wszystkie niszczace chemikalia powinno pieklo pochlonac, a grrrrrrrrr... ;d
noell88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 23:54   #596
nimrodel
Rozeznanie
 
Avatar nimrodel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 895
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez noell88 Pokaż wiadomość

chlip, jednak naturalnosc jest najlepsza, a te wszystkie niszczace chemikalia powinno pieklo pochlonac, a grrrrrrrrr... ;d
amen
nimrodel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-10, 23:56   #597
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez noell88 Pokaż wiadomość
chlip, jednak naturalnosc jest najlepsza, a te wszystkie niszczace chemikalia powinno pieklo pochlonac, a grrrrrrrrr... ;d
dokladnie ! !


edit: dodaje fotki moich naturalnych moze nic specjalnego, troche ciezko bylo sfotografowac swoj czubek glowy (tm najlepiej widac naturalny kolor) ale dodaje jedna w sloncu (bo akurat wyszlo) i jedna w naturalnym swietle, a te bardziej rude fragmenty wlosow - pozostałości po brązowych farbach i szamponach koloryzujacych
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.JPG (120,5 KB, 284 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wloski.JPG (30,9 KB, 382 załadowań)
__________________

Edytowane przez blue_mysecka
Czas edycji: 2008-02-11 o 12:17
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 21:24   #598
chance509
Raczkowanie
 
Avatar chance509
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 266
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

i nadeszła kolejna chwila zawahania.koleżanka powiedziała,żebym zrobiła coś z tymi włosami,bo tak szczerze,to wyglądają tragicznie;/ ale ja nie chce farbować.marza mi się bardzo długie,naturalne włosy..ale to gdzieś za 2/3 lata najszybciej.
__________________

chance509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 23:31   #599
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez chance509 Pokaż wiadomość
i nadeszła kolejna chwila zawahania.koleżanka powiedziała,żebym zrobiła coś z tymi włosami,bo tak szczerze,to wyglądają tragicznie;/ ale ja nie chce farbować.marza mi się bardzo długie,naturalne włosy..ale to gdzieś za 2/3 lata najszybciej.
Niech sie kolezanka soba zajmie To Twoje wlosy a tragiczne to sa takie komentarze.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 09:47   #600
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Ja w końcu zrobiłam sobie kilka pasemek półfarbą - ponoć zmywa się po 18 myciach, jest bez amoniaku (ślicznie pachnie), więc nie niszczy włosów. Zobaczymy. Tak czy siak, teraz już wiem, że jak coś mnie najdzie na farbowanie włosów to tylko i wyłącznie półfarbą
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:15.