Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci? - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-05-22, 21:17   #211
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Zgodze sie z Anonimka ze zmienia sie podejscie ludzi do pewnych niedoskonalosci ciala, do starzenia sie. Taka pseudo doskonalosc z instagrama jest nudna, powierzchowna i przede wszystkim nieprawdziwa, nieautentyczna. W koncu to sie "przeje".
Docierają tez do nas pewne trendy z zachodniej Europy, nie wiem czy sie zgodzicie ale tam zgoda na naturalnosc jest wieksza niz na Wschodzie, a moze raczej zgoda na roznorodnosc. Ludzie maja prawo robic operacje plastyczne ale kobiety maja tez prawo nie farbowac wlosow czy nie uzywac makijazu, chodzic w wygodnych ubraniach i butach
Ostatnio zwrocilam uwage na zdjecia z Fashion Week w Mediolanie, najwazniejsze kobiety wloskiej mody (projektantki, dziennikarki modowe itp.) wszystkie z wlosami w kolorze naturalnym, ulozonymi w sposob naturalny (rozwiane, bez zadnej stylizacji) lub siwe, lekki makijaz lub brak itp Zadnych sztucznych rzes, paznokci. No nasze celebrytki inaczej wygladaja
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O cholera, a ja nie farbuję włosów bez zgody z Zachodu I co teraz?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-22, 22:09   #212
SlitTheirThroats
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 147
Dot.: Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?

Według mnie faceci są przystojni dłużej ale może być to subiektywne. Mam bardzo piękną, dbającą bardziej niż ja o siebie kobietę także to nie gra roli. Zresztą kiedyś spotykałem się z kobietą 6 lat starszą(miałem 21 albo 22).
SlitTheirThroats jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-23, 01:32   #213
OldWorldBlues
mad lad
 
Avatar OldWorldBlues
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: centre of attention
Wiadomości: 1 763
Dot.: Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?

Cytat:
Napisane przez SlitTheirThroats Pokaż wiadomość
Według mnie faceci są przystojni dłużej ale może być to subiektywne.
Bo to jest subiektywne. Ale i tak zaraz pewnie zostaniesz nazwany szowinistą przez niektóre z użytkowniczek, które w tym wątku już dawno zorganizowały sobie cudowny pokaz hipokryzji oraz mizoandrii.
__________________
IF YOU WISH TO MAKE AN APPLE PIE FROM SCRATCH,
YOU MUST FIRST INVENT THE UNIVERSE
OldWorldBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-23, 05:06   #214
Ksiegowa85
Zakorzenienie
 
Avatar Ksiegowa85
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 726
Dot.: Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?

Cytat:
Napisane przez OldWorldBlues Pokaż wiadomość
Bo to jest subiektywne. Ale i tak zaraz pewnie zostaniesz nazwany szowinistą przez niektóre z użytkowniczek, które w tym wątku już dawno zorganizowały sobie cudowny pokaz hipokryzji oraz mizoandrii.
Czemu tak to odbierasz? Wiekszosc chyba ocenia, obserwując najbliższe otoczenie i po tym oceniajac. Ja tez stwierdzam, ze faceci wygladaja gorzej przez lata zaniedbań, które teraz wychodzą. Kiedys tez moglo się wydawać, ze wygladaja lepiej, bo nie wymagało się od nich wygladu: zmarszczki ok,pryszcze ok, żółte kły ok, rzadkie włosy ok, reszta ciala jak u małpy ok, krzywe nogi ok, brzydkie paznokcie ok, małe oczy plus wielki nos ok, rozstepy ok, cellulit ok, siwe włosy ok itp

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Ksiegowa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-23, 17:36   #215
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
O cholera, a ja nie farbuję włosów bez zgody z Zachodu I co teraz?
A ty naprawdę nie wiesz ze synonimem slowa zgoda jest "przyzwolenie" i "akceptacja" (spoleczne w tym wypadku).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-23, 19:56   #216
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?

Cytat:
Napisane przez OldWorldBlues Pokaż wiadomość
Bo to jest subiektywne. Ale i tak zaraz pewnie zostaniesz nazwany szowinistą przez niektóre z użytkowniczek, które w tym wątku już dawno zorganizowały sobie cudowny pokaz hipokryzji oraz mizoandrii.




Zdradzę ci sekret. Każdy ma prawo do własnej opinii, ale nie wszyscy potrafią ją kulturalnie wyrazić.



Akurat do cytowanego postu ja nie mam zastrzeżeń.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-25, 16:54   #217
SlitTheirThroats
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 147
Dot.: Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?

Cytat:
Napisane przez OldWorldBlues Pokaż wiadomość
Bo to jest subiektywne. Ale i tak zaraz pewnie zostaniesz nazwany szowinistą przez niektóre z użytkowniczek, które w tym wątku już dawno zorganizowały sobie cudowny pokaz hipokryzji oraz mizoandrii.
Przecież to jest proste. Zmarszczki, grawitacja więcej odejmują kobietom. U mężczyzn to tak nie razi.
I to jest całkowicie sprawiedliwe. Kobieta mając 17 lat jest dojrzała fizycznie. Mężczyźni dużo dłużej dojrzewają. Coś za coś.

Ja osobiście sam czuje się jak wino. Z roku na rok atrakcyjniejszy i odczuwam coraz więcej kobiecych spojrzeń. Ale mając te 17 lat nie byłem przystojny więc mi się należy

Nie ma tu żadnego szowinizmu. Czysta obserwacja. Mój ojciec ma 50 lat i ładną męską sylwetkę. Natomiast kobiety w jego wieku która by miała równie ładną sylwetkę. No średnio
SlitTheirThroats jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-25, 16:59   #218
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?

Cytat:
Napisane przez SlitTheirThroats Pokaż wiadomość
Przecież to jest proste. Zmarszczki, grawitacja więcej odejmują kobietom. U mężczyzn to tak nie razi.
I to jest całkowicie sprawiedliwe. Kobieta mając 17 lat jest dojrzała fizycznie. Mężczyźni dużo dłużej dojrzewają. Coś za coś.

Ja osobiście sam czuje się jak wino. Z roku na rok atrakcyjniejszy i odczuwam coraz więcej kobiecych spojrzeń. Ale mając te 17 lat nie byłem przystojny więc mi się należy

Nie ma tu żadnego szowinizmu. Czysta obserwacja. Mój ojciec ma 50 lat i ładną męską sylwetkę. Natomiast kobiety w jego wieku która by miała równie ładną sylwetkę. No średnio
To Twoje zdanie. Ale mogę się z nim nie zgodzić. Kobieta może faktycznie wcześniej dojrzewa, ale również traci możliwość wydawania na świat potomstwa będąc jeszcze w kwiecie wieku.
Jeżeli chodzi o zmarszczki to bynajmniej ja nie uważam ich za coś, co jest mało atrakcyjne.
Co do mężczyzn w wieku 50 lat - to z moich obserwacji wynika, że tacy z "piękną męską sylwetką" są nieliczni, przynajmniej w Polsce.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-25, 17:02   #219
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?

Cytat:
Napisane przez SlitTheirThroats Pokaż wiadomość
Przecież to jest proste. Zmarszczki, grawitacja więcej odejmują kobietom. U mężczyzn to tak nie razi.
I to jest całkowicie sprawiedliwe. Kobieta mając 17 lat jest dojrzała fizycznie. Mężczyźni dużo dłużej dojrzewają. Coś za coś.

Ja osobiście sam czuje się jak wino. Z roku na rok atrakcyjniejszy i odczuwam coraz więcej kobiecych spojrzeń. Ale mając te 17 lat nie byłem przystojny więc mi się należy

Nie ma tu żadnego szowinizmu. Czysta obserwacja. Mój ojciec ma 50 lat i ładną męską sylwetkę. Natomiast kobiety w jego wieku która by miała równie ładną sylwetkę. No średnio
I niech zgadnę. Nie masz więcej niż 25 lat

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-25, 17:09   #220
SlitTheirThroats
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 147
Dot.: Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
To Twoje zdanie. Ale mogę się z nim nie zgodzić. Kobieta może faktycznie wcześniej dojrzewa, ale również traci możliwość wydawania na świat potomstwa będąc jeszcze w kwiecie wieku.
Jeżeli chodzi o zmarszczki to bynajmniej ja nie uważam ich za coś, co jest mało atrakcyjne.
Co do mężczyzn w wieku 50 lat - to z moich obserwacji wynika, że tacy z "piękną męską sylwetką" są nieliczni, przynajmniej w Polsce.
Z każdą zmarszczką czuje się coraz ładniejszy

Nie mówię o pięknej męskiej sylwetce. Tylko o takiej sylwetce porównując to co było 20 lat wstecz nie powstaje przepaść. A u kobiet zazwyczaj powstaje.
I mówię o normalnym mężczyźnie. Nie metroseksualistach.
SlitTheirThroats jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-25, 17:10   #221
Ksiegowa85
Zakorzenienie
 
Avatar Ksiegowa85
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 726
Dot.: Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?

Cytat:
Napisane przez SlitTheirThroats Pokaż wiadomość
Przecież to jest proste. Zmarszczki, grawitacja więcej odejmują kobietom. U mężczyzn to tak nie razi.
I to jest całkowicie sprawiedliwe. Kobieta mając 17 lat jest dojrzała fizycznie. Mężczyźni dużo dłużej dojrzewają. Coś za coś.

Ja osobiście sam czuje się jak wino. Z roku na rok atrakcyjniejszy i odczuwam coraz więcej kobiecych spojrzeń. Ale mając te 17 lat nie byłem przystojny więc mi się należy

Nie ma tu żadnego szowinizmu. Czysta obserwacja. Mój ojciec ma 50 lat i ładną męską sylwetkę. Natomiast kobiety w jego wieku która by miała równie ładną sylwetkę. No średnio
Kogo nie razi, tego nie razi, mi sie tam zmarszczki u mężczyzn bardzo nie podobają.

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Ksiegowa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-25, 17:13   #222
SlitTheirThroats
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 147
Dot.: Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?

[1=7d825fa9fec57cf5623273f e7eca2ef8f2442710_5d59d87 1e15d0;83796476]I niech zgadnę. Nie masz więcej niż 25 lat

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Nie zgadujesz tylko posłużyłaś się dedukcją kłamczuchu
SlitTheirThroats jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-25, 17:16   #223
Ksiegowa85
Zakorzenienie
 
Avatar Ksiegowa85
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 726
Dot.: Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?

Cytat:
Napisane przez SlitTheirThroats Pokaż wiadomość
Z każdą zmarszczką czuje się coraz ładniejszy

Nie mówię o pięknej męskiej sylwetce. Tylko o takiej sylwetce porównując to co było 20 lat wstecz nie powstaje przepaść. A u kobiet zazwyczaj powstaje.
I mówię o normalnym mężczyźnie. Nie metroseksualistach.
I tu rodzi sie pytanie co kto rozumie pod "normalny mężczyzna".

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Ksiegowa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-25, 17:19   #224
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?

Cytat:
Napisane przez SlitTheirThroats Pokaż wiadomość
Z każdą zmarszczką czuje się coraz ładniejszy

Nie mówię o pięknej męskiej sylwetce. Tylko o takiej sylwetce porównując to co było 20 lat wstecz nie powstaje przepaść. A u kobiet zazwyczaj powstaje.
I mówię o normalnym mężczyźnie. Nie metroseksualistach.
U jednych faktycznie powstaje przepaść w wyglądzie, u innych nie. Natomiast nie przekonuje mnie , że to płeć decyduje o tym czy będzie się osobą atrakcyjną.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-25, 17:20   #225
SlitTheirThroats
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 147
Dot.: Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?

[QUOTE=Anonimka1988;837967 06]U jednych faktycznie powstaje przepaść w wyglądzie, u innych nie. Natomiast nie przekonuje mnie , że to płeć decyduje o tym czy będzie się osobą atrakcyjną.[/QUOTE]

Mnie też nie
SlitTheirThroats jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-25, 17:21   #226
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?

Cytat:
Napisane przez SlitTheirThroats Pokaż wiadomość
Nie zgadujesz tylko posłużyłaś się dedukcją kłamczuchu
Czyli jesteś dalej bardzo młody. Także nic dziwnego że kobiety się za tobą oglądaja.
Kobieta w wieku 25 lat też zwykle wygląda lepiej niż jak miała 17, wygląd nastolatki wcale nie jest dla wszystkich atrakcyjny. A często właśnie koło 25-30 lat kobiety nie mają kompleksów, potrafią lepiej się ubrać i umalować itd.
No, jestem ciekawa czy dalej będziesz takie rzeczy wygadywać jak będziesz miec bliżej 40 czy 50. Wtedy tekst im starszy tym lepszy będzie chyba tylko w twoich marzeniach.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez 7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Czas edycji: 2018-05-25 o 17:24
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-25, 17:34   #227
SlitTheirThroats
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 147
Dot.: Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?

Im starszy tym bardziej. Zresztą widzę po zdjęciach nawet, że upływ czasu jak na razie mi służy.


Nie zrozumieliśmy się. 17 latka często ma te same atrybuty co za parę lat. Chodzi mi o samo ciało.

Ostatnio byłem na weselu. Panna młoda 25 lata, siostra 16. Jak mi powiedziała ile ma lat to głupio mi się zrobiło jak wyobraziłem sobie ją wcześniej bez sukienki.
SlitTheirThroats jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-25, 17:39   #228
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?

Sorry ale mężczyzna w wieku 50 lat który ma ładne ciało to taki który dba o siebie i uprawia sport, inaczej szybko rośnie mu brzuszek i zapada się klata. Te bajki o "przeciętnym" mężczyźnie, który w wieku 50 lat nie wygląda dużo gorzej niż w wieku 20 to... właśnie, bajki.
Mój tata do 50-tki faktycznie nieźle się trzymał, ale tak jak pisalam wyżej, całe życie ćwiczył i w miarę zdrowo się odzywial. Teraz juz kilka lat po 50-tce widzę ze mimo wszystko wychudl, mięśnie nie są tak elastyczne i nabrał trochę brzucha.
Kobiety w podobnym wieku wyglądają o tyle gorzej że piersi robią sie obwisle, na co raczej nic nie można poradzić bo to po prostu tkanka tłuszczowa, natomiast jeśli kobieta uprawia sport i dba o ciało to nie widzę, dlaczego miałoby ono wyglądać dużo gorzej. Wystarczy popatrzeć na Madonne czy Jennifer Lopez, wiem ze to celebrytki z mnostwem pieniedzy no ale to po prostu przykład na dbanie o ciało.
I pobożne życzenia SlitTheirThroats, że z każdym rokiem będzie ci przybywać wielbicielek xd. Od pewnego momentu zaczniesz się po prostu wyraźnie starzec, siwiec i łysiec (to ostatnie szczególnie może się zacząć nawet w bardzo mlodym wieku), a to dla nikogo nie jest atrakcyjne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Czas edycji: 2018-05-25 o 17:40
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-25, 17:41   #229
Katia525
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 879
Dot.: Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;83797101]Sorry ale mężczyzna w wieku 50 lat który ma ładne ciało to taki który dba o siebie i uprawia sport, inaczej szybko rośnie mu brzuszek i zapada się klata. Te bajki o "przeciętnym" mężczyźnie, który w wieku 50 lat nie wygląda gorzej niż w wieku 20 to... właśnie, bajki.
Mój tata do 50-tki faktycznie nieźle się trzymał, ale tak jak pisalam wyżej, całe życie ćwiczył i w miarę zdrowo się odzywial. Teraz juz kilka lat po 50-tce widzę ze mimo wszystko wychudl, mięśnie nie są tak elastyczne i nabrał trochę brzucha.
Kobiety w podobnym wieku wyglądają o tyle gorzej że piersi robią sie obwisle, na co raczej nic nie można poradzić bo to po prostu tkanka tłuszczowa, natomiast jeśli kobieta uprawia sport i dba o ciało to nie widzę, dlaczego miałoby ono wyglądać dużo gorzej. Wystarczy popatrzeć na Madonne czy Jennifer Lopez, wiem ze to celebrytki z mnostwem pieniedzy no ale to po prostu przykład na dbanie o ciało.
I pobożne życzenia SlitTheirThroats, że z każdym rokiem będzie ci przybywać wielbicielek xd. Od pewnego momentu zaczniesz się po prostu wyraźnie starzec, siwiec i łysiec (to ostatnie szczególnie może się zacząć nawet w bardzo mlodym wieku), a to dla nikogo nie jest atrakcyjne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Jeszcze dodam Grazyne Torbicka czy Helen Mirren (jeszcze pare lat temu)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Katia525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-25, 17:56   #230
SlitTheirThroats
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 147
Dot.: Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;83797101]Sorry ale mężczyzna w wieku 50 lat który ma ładne ciało to taki który dba o siebie i uprawia sport, inaczej szybko rośnie mu brzuszek i zapada się klata. Te bajki o "przeciętnym" mężczyźnie, który w wieku 50 lat nie wygląda dużo gorzej niż w wieku 20 to... właśnie, bajki.
Mój tata do 50-tki faktycznie nieźle się trzymał, ale tak jak pisalam wyżej, całe życie ćwiczył i w miarę zdrowo się odzywial. Teraz juz kilka lat po 50-tce widzę ze mimo wszystko wychudl, mięśnie nie są tak elastyczne i nabrał trochę brzucha.
Kobiety w podobnym wieku wyglądają o tyle gorzej że piersi robią sie obwisle, na co raczej nic nie można poradzić bo to po prostu tkanka tłuszczowa, natomiast jeśli kobieta uprawia sport i dba o ciało to nie widzę, dlaczego miałoby ono wyglądać dużo gorzej. Wystarczy popatrzeć na Madonne czy Jennifer Lopez, wiem ze to celebrytki z mnostwem pieniedzy no ale to po prostu przykład na dbanie o ciało.
I pobożne życzenia SlitTheirThroats, że z każdym rokiem będzie ci przybywać wielbicielek xd. Od pewnego momentu zaczniesz się po prostu wyraźnie starzec, siwiec i łysiec (to ostatnie szczególnie może się zacząć nawet w bardzo mlodym wieku), a to dla nikogo nie jest atrakcyjne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Ta przepaść u kobiet jest jeszcze większa.
Mój nie uprawia sportu tylko pracuje fizycznie.

Przecież to wiadome, że przyjdzie taki czas. Każdy o tym wie wiec nie wiem po co się tak o tym rozpisujesz. Mówię o swoich odczuciach jak dotąd.
SlitTheirThroats jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-25, 18:09   #231
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
A ty naprawdę nie wiesz ze synonimem slowa zgoda jest "przyzwolenie" i "akceptacja" (spoleczne w tym wypadku).
I ja tego braku akceptacji społecznej na naturalne włosy, brak makijażu oraz wygodne ubrania w Polsce nie widzę. Co za absurd w ogóle... Jeżeli już tak uogólniać, to trend na bardziej odważny wygląd przychodzi właśnie z Zachodu. U nas też od czasu do czasu jakaś celebrytka pokazuje się bez makijażu albo "bez makijażu" i wielkie halo, jaka odważna.

Nie wiem, gdzie ma być widoczny ten mityczny nacisk na nienaturalność. Trzeba specjalnie wchodzić na Pudelka czy Instagram i szukać, żeby znaleźć i mieć się czemu sprzeciwiać. W życiu chyba nie czytałam ani nie słyszałam "lubię jak kobieta ma zrobione usta lub podkreślone wypełniaczem kości policzkowe, fajnie to wygląda" poza forami o medycynie estetycznej, a ile razy czytałam jakie to obrzydliwe i że ktoś musi biec po wiadro jak tylko widzi że następna sobie coś zrobiła? Zdecydowanie to te osoby są piętnowane, nie na odwrót. Naturalność jest chyba najczęściej wymieniana wśród cech pożądanych przez mężczyzn i podobających się innym kobietom. Oczywiście pomijając łaskawe przyzwolenie, że na odpowiednią okazję od czasu do czasu to się można bardziej odwalić itd.

Edytowane przez stewardesa
Czas edycji: 2018-05-25 o 18:13
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-25, 18:16   #232
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?

Cytat:
Napisane przez SlitTheirThroats Pokaż wiadomość
Nie mówię o pięknej męskiej sylwetce. Tylko o takiej sylwetce porównując to co było 20 lat wstecz nie powstaje przepaść. A u kobiet zazwyczaj powstaje.
A moich obserwacji ta przepaść powstaje bez względu na płeć. Moi koledzy 20, 10 lat temu i teraz...widać bardzo dużą różnicę. U części na korzyść I ze znanymi mi kobietami jest podobnie.

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Naturalność jest chyba najczęściej wymieniana wśród cech pożądanych przez mężczyzn i podobających się innym kobietom.
Taaa. Tylko dziwnym trafem bardzo często jest tak, że jak prosisz o pokazanie paluszkiem jak oni rozumieją naturalność, to pokazują te "bez makijażu", albo "po specjalnej diecie".
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-25, 18:19   #233
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?

Cytat:
Napisane przez SlitTheirThroats Pokaż wiadomość
Ta przepaść u kobiet jest jeszcze większa.
Mój nie uprawia sportu tylko pracuje fizycznie.
A moim zdaniem nie jest. Sporo kobiet tyje np. po ciąży ale młode otyłe kobiety wyglądają tak samo źle. Wiele jednak trzyma te sama figurę i wtedy wcale nie widać jakiejś dużej różnicy (poza piersiami o czym już pisalam).


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-25, 18:21   #234
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?

Dwudziestopięciolatek czuje się jak wino Chłopaku, ludzki mózg i kościec ostatecznie kształtuje się w okolicach twojej obecnej metryki. Inaczej mówiąc: ledwo co przestałeś dojrzewać, a nie jesteś jak wino
Tak więc merytoryczna rozmowa z toba pozbawiona jest sensu - latasz zbyt daleko od życia i faktów.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-25, 18:27   #235
SlitTheirThroats
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 147
Dot.: Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;83797916]A moim zdaniem nie jest. Sporo kobiet tyje np. po ciąży ale młode otyłe kobiety wyglądają tak samo źle. Wiele jednak trzyma te sama figurę i wtedy wcale nie widać jakiejś dużej różnicy (poza piersiami o czym już pisalam).


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Oglądając album rodzinny dziwię się z jakich ładnych kobiet zrobiły się takie typowe Grażyny. Po facetach jakoś tego przeskoku tak nie widzę. Ale w innych rodzinach może to inaczej wygląda.
SlitTheirThroats jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-25, 18:29   #236
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?

Cytat:
Napisane przez SlitTheirThroats Pokaż wiadomość
Ta przepaść u kobiet jest jeszcze większa.
Mój nie uprawia sportu tylko pracuje fizycznie.

Przecież to wiadome, że przyjdzie taki czas. Każdy o tym wie wiec nie wiem po co się tak o tym rozpisujesz. Mówię o swoich odczuciach jak dotąd.
Ale o jakiej przepaści ty mówisz?


Ja obserwując małżeństwa w moim otoczeniu, takie "w latach", muszę stwierdzić, że mężczyźni dziadzieją, a kobiety trzymają poziom. Tusz, szminka, włosy od fryzjera, bez siwizny ... a obok facet niewyględny
Kobiety mają środki i sposoby by upływ czasu nieco zamaskować.

Jeśli nie są wyznawczyniami zasady - nie pomoże puder, róż, kiedy *upa stara już.
A mężczyzna co może? Korygującej bielizny nie założy, plam wątrobowych makijażem nie przykryje, nowych włosów na łysinie nie posadzi.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-25, 18:32   #237
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;8379795 1]Dwudziestopięciolatek czuje się jak wino [/QUOTE]
Też mnie to bardzo rozbawiło.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-25, 18:36   #238
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Też mnie to bardzo rozbawiło.
Ledwo dziewiczego wąsa zgolił i już jak wino
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-25, 18:38   #239
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?

Cytat:
Napisane przez SlitTheirThroats Pokaż wiadomość
Oglądając album rodzinny dziwię się z jakich ładnych kobiet zrobiły się takie typowe Grażyny. Po facetach jakoś tego przeskoku tak nie widzę. Ale w innych rodzinach może to inaczej wygląda.
Oj, ja widzę i to bardzo, z facetów tez robią się Janusze. Może po prostu bardziej zwracasz uwagę na kobiety, a na facetów siłą rzeczy patrzysz mniej krytycznie bo jesteś heteroseksualnym facetem.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-25, 18:39   #240
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Ale o jakiej przepaści ty mówisz?
Nie wiem czy jest sens dopytywać. Chłopak ma swój świat i ma prawo widzieć wszystkie możliwe przepaści.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-01 16:23:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:50.