Podrywa mnie o 27 l. starszy facet - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-11-11, 21:12   #1
Bb8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 1

Podrywa mnie o 27 l. starszy facet


Odkąd zaczęłam rok temu nową pracę podrywa mnie tam o 27 lat starszy facet... Tzn on ma 49 lat, a ja 22. Na początku mnie to meczyło, starałam się go unikać- był dla mnie całkowicie obcym człowiekiem, w dodatku w pracy widywaliśmy się dosłownie na kilkanaście minut dziennie. Te jego zaczepki, "przypadkowe" dotkniecia, komplementy wprowadzaly mnie tylko w zakłopotanie. Z czasem jednak zaczelam to akceptować, kiedy mnie komplementował uśmiechałam się i dziękowałam za miłe słowo. Później zaczęło się przytulanie na powitanie, buziak w policzek, delikatne łapanie za tyłek. Dodam, że on wygląda i zachowuje się jakby miał najwyżej 35 l... Dziś zdałam sobie sprawę, że zaczął mnie bardzo pociągać. To, jak pewnie i mocno mnie przytula, te jego silne duże dłonie na moim brzuchu i buziak w szyję ukradkiem... To nie jest zakochanie, tylko czyste pożądanie. Mam chłopaka, a on żone. Nie chcę zrobić żadnej głupoty i potem tego żałować, ale nie potrafię przestać myślec o tym, że chciałabym więcej niż ten ciepły oddech na szyi i klaps w pośladek... Nie wiem jak mam go sobie wybić z głowy, wiem że jest typem człowieka dla którego nie ma słowa "nie". Może dlatego tak mnie pociąga... Przeraża mnie to, że widzimy się codziennie, nie mam siły, żeby go od siebie odsunąć...
Bb8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-12, 14:06   #2
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Podrywa mnie o 27 l. starszy facet

Cytat:
Napisane przez Bb8 Pokaż wiadomość
Odkąd zaczęłam rok temu nową pracę podrywa mnie tam o 27 lat starszy facet... Tzn on ma 49 lat, a ja 22. Na początku mnie to meczyło, starałam się go unikać- był dla mnie całkowicie obcym człowiekiem, w dodatku w pracy widywaliśmy się dosłownie na kilkanaście minut dziennie. Te jego zaczepki, "przypadkowe" dotkniecia, komplementy wprowadzaly mnie tylko w zakłopotanie. Z czasem jednak zaczelam to akceptować, kiedy mnie komplementował uśmiechałam się i dziękowałam za miłe słowo. Później zaczęło się przytulanie na powitanie, buziak w policzek, delikatne łapanie za tyłek. Dodam, że on wygląda i zachowuje się jakby miał najwyżej 35 l... Dziś zdałam sobie sprawę, że zaczął mnie bardzo pociągać. To, jak pewnie i mocno mnie przytula, te jego silne duże dłonie na moim brzuchu i buziak w szyję ukradkiem... To nie jest zakochanie, tylko czyste pożądanie. Mam chłopaka, a on żone. Nie chcę zrobić żadnej głupoty i potem tego żałować, ale nie potrafię przestać myślec o tym, że chciałabym więcej niż ten ciepły oddech na szyi i klaps w pośladek... Nie wiem jak mam go sobie wybić z głowy, wiem że jest typem człowieka dla którego nie ma słowa "nie". Może dlatego tak mnie pociąga... Przeraża mnie to, że widzimy się codziennie, nie mam siły, żeby go od siebie odsunąć...
Za późno. I tyle.
Ode mnie dodam tylko jedno: jesteś obrzydliwa. Zdecyduj którego chcesz.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-12, 17:49   #3
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: Podrywa mnie o 27 l. starszy facet

Jest wiele sposobów na to, żeby spławić faceta ( jest to ewidentne molestowanie a ty się na to godzisz ), wybór należy do Ciebie.
Brawo Frezja!!!!!!!!!!!!
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-13, 15:23   #4
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Podrywa mnie o 27 l. starszy facet

masz faceta, a on żonę.
daj spokój autorko, bo pozwalając sobie na jakieś durne romansidła w pracy możesz zniszczyć życie nie tylko sobie.
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-15, 14:08   #5
AuroraCoriolis
Zadomowienie
 
Avatar AuroraCoriolis
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1 091
Dot.: Podrywa mnie o 27 l. starszy facet

Cytat:
Napisane przez Bb8 Pokaż wiadomość
Nie chcę zrobić żadnej głupoty i potem tego żałować
To bardzo madrze. Nie rob wiec glupot
AuroraCoriolis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-17, 11:06   #6
nora_ela
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 144
Dot.: Podrywa mnie o 27 l. starszy facet

Daj sobie spokój albo oboje rozstańcie się najpierw z partnerami, bo to nie jest fair...
nora_ela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-18, 10:52   #7
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Podrywa mnie o 27 l. starszy facet

Głupotę to już zrobiłaś pozwalając na takie zachowanie obcemu facetowi mając chłopaka.

Co to w ogóle znaczy, że nie przyjmuje słowa "nie"? Niech wroci do przedszkola i sie go nauczy Dorosły facet a zachciało mu się odgrywać Greya.

Pewnie nie jesteś pierwsza i nie będziesz ostatnia

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-20, 13:05   #8
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Podrywa mnie o 27 l. starszy facet

zmien pracę,co z oczu to z serca
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-20, 17:15   #9
awarek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 8
Dot.: Podrywa mnie o 27 l. starszy facet

Cytat:
Napisane przez Bb8 Pokaż wiadomość
Odkąd zaczęłam rok temu nową pracę podrywa mnie tam o 27 lat starszy facet... Tzn on ma 49 lat, a ja 22. Na początku mnie to meczyło, starałam się go unikać- był dla mnie całkowicie obcym człowiekiem, w dodatku w pracy widywaliśmy się dosłownie na kilkanaście minut dziennie. Te jego zaczepki, "przypadkowe" dotkniecia, komplementy wprowadzaly mnie tylko w zakłopotanie. Z czasem jednak zaczelam to akceptować, kiedy mnie komplementował uśmiechałam się i dziękowałam za miłe słowo. Później zaczęło się przytulanie na powitanie, buziak w policzek, delikatne łapanie za tyłek. Dodam, że on wygląda i zachowuje się jakby miał najwyżej 35 l... Dziś zdałam sobie sprawę, że zaczął mnie bardzo pociągać. To, jak pewnie i mocno mnie przytula, te jego silne duże dłonie na moim brzuchu i buziak w szyję ukradkiem... To nie jest zakochanie, tylko czyste pożądanie. Mam chłopaka, a on żone. Nie chcę zrobić żadnej głupoty i potem tego żałować, ale nie potrafię przestać myślec o tym, że chciałabym więcej niż ten ciepły oddech na szyi i klaps w pośladek... Nie wiem jak mam go sobie wybić z głowy, wiem że jest typem człowieka dla którego nie ma słowa "nie". Może dlatego tak mnie pociąga... Przeraża mnie to, że widzimy się codziennie, nie mam siły, żeby go od siebie odsunąć...
Naiwnością z Twojej strony byłaby wiara, że jesteś akurat tą jedyną i przez niego wymarzoną, na którą czekał całe życie... Facio chce Cię po prostu "zaliczyć", może jakiś kilkutygodniowy romansik w pracy Za dużo jest bowiem schodów przed Waszym rzeczywistym, udanym związkiem! Twoje rozstanie z chłopakiem, jego rozstanie z żoną, no i ta kolosalna różnica wieku...
Zdecyduj się więc, w jakiej bajce uczestniczysz... Czyli jakimi klockami chcesz się bawić! Chcesz bzykania się na biurku w pracy po godzinach lub w toalecie, ewentualnie jakichś schadzek w mieście lub wyjazdów na weekend raz na 2-3 miesiące, to przestań zgrywać świętoszkę i niezdecydowaną, tylko się z nim po prostu prześpij. Tylko wcześniej zerwij związek z chłopakiem, bo w przeciwnym wypadku zachowasz się jak zwykła suka, żeby nie powiedzieć dosadniej...
Jeśli zaś nie chcesz być tylko kolejną "zdobyczą", to się do k ... nędzy opamiętaj! Tym bardziej, że i tak już skrzywdziłaś swojego chłopaka wilgotniejąc na widok tego faceta! Bo przecież to można wyczytać w Twoim tekście, że Ty go najzwyczajniej pożądasz...
Moim zdaniem sprawa jego rzeczywistych intencji jest zupełnie jasna... Który 50-latek nie chce bzyknąć 22-latki?! ))
Skąd to wiem?
Ano stąd, że sam tak uwodziłem kobiety dużo ode mnie młodsze! Też zaczynałem od badawczych, długich spojrzeń, potem niby przypadkowych dotknięć, potem już objęć, potem całusów w szyję lub muśnięć tyłeczka Potem następował z reguły wspólny wyjazd na weekend i pierwszy seks Ale przynajmniej moje późniejsze romanse z takimi kobietami trwały miesiącami i obie strony miały w łóżku olbrzymią satysfakcję...
Opamiętaj się bo za 1/2 roku nie będziesz mieć ani obecnego chłopaka, ani nowego stałego partnera, ani nawet dorywczego kochanka...
awarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-20 18:15:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:23.