Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-26, 13:18   #1891
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

wiem ze nikt nie powiedzial ze acne derm bez ochrony.. szczerze mowiąc to po nałozeniu acne dermu mam na twarzy maskę która jest troszkę ściągnięta.. kiedy nakładam filtr to czuje grubą warstwę tłustego kremu.. więc zastanawiam sie jak by to jeszcze połączyć wszystko z makijażem to chyba bym wyglądała jak wariat.. nie wiem czy to wszystko moze sie wchłonąc na raz i jeszcze ladnie wyglądać przy bliskim kontakcie z ludźmi dlatego ja nie bde kombinowac, ale nikomu nie zabraniam-trzeba robic to co jest dla nas najlepsze mi acne derm wystarczyl w zupelnosci raz na dzien, a teraz zastanawiam sie czy nie zmniejszyc dawki i nie nakladac go rzadziej.. ciekawe czy buzia bedzie dalej taka ladna czy stanie sie tak jakby ktos odłączył ją od życiodajnego źródełka
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 13:28   #1892
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

dlatego ja stosuje skinoren zel, zamiast acne-dermu na dzien jest lepszy, lekki, wchlania sie i matuje

po acne-dermie moglam zapomniec o makijazu, wszystko sie rolowalo bo on taki raczej ciezki jest niestety.... zgadzam sie , ze acne-derm to na noc lepszy

i tez stosuje raz dziennie ... u mnie tez raz dziennie dzialalo, choc pewnie dluzej trzeba stosowac

co do filtrow/blokerow...to sa takie lekkie do cery tlustej i mieszanej w aptekach - tylko niestety cena wysoka :-/
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 13:36   #1893
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Jeszcze mi sie przypomialo, ze kiedys w aptece polecali mi cos takiego

http://www.svr.pl/index.php?id=12 lub http://www.svr.pl/index.php?id=25

to tak w ramach zmniejszania kolejnych "warstw" - podklad i filtr 50 w jednym i podobno porow nie zatyka

tylko wszystkie takie rzeczy sa drogie niestety
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 13:51   #1894
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

tancerko a jakiego filtra uzywasz bo tu sie doczytac nie moge
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 13:57   #1895
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja mam ten filtr
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...a-z-2007r.html
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 14:05   #1896
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ahaa... tylko szkoda ze taki drogi w stosunku do jego wielkosci
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 14:23   #1897
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Niestety, wszystkie blockery z wysokim filtrem sa tylko tych firm aptecznych... takich o nietlustej konsystencji sa doslowie z 3-4 firm ( svr, avene, bodajze bioderma) i wszystkie kosztuja tak w okolicach 50zl i wiecej ...

Pojemnosc za to moim zdaniem calkiem normalna - kremy do twarzy maja zazwyczaj ok. 50ml
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-26, 15:45   #1898
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

agii wiesz co mozesz kupić filtr z równie wysoką ochroną ale do ciała-wtedy będzie mial więcej ml. za tą samą cenę..np ten
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,20722,haute-protection-lait-enfant-spf-40-high-protection-lotion-for-children-spf-40-mleczko-dla-dzieci-z-wysoka-ochrona-przeciwsloneczna-2007r.html
no niestety fotostabilne filtry które naprawdę cię ochronia są dostępne w bardzo małym i drogim asortymencie... ale jeśli znajdziesz jakis fajny produkt to sie oczywiście nim podziel ale plusem takich droższych kosmetykow aptecznych drogich firm jest to że często można je kupić w opakowaniach z mini produktami albo gratisowymi(pamiętasz jak ja kupilam avenke to dostalam wodę termalną, 2 kremiczki i z 10 próbek innych kosmetyków więc jak juz zdecydujesz sie kupic taki drogi filtr to wybierz wiekszą apteke z szerokim asortymentem,a jak ci nie dadza próbek to sama sie upominaj-tak jak ja szczególnie jeśli obsługuje cię pan farmaceuta-na pewno ci nie odmówi
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 16:15   #1899
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

No tak to juz niestety jest - cos za cos

Do ciala sa wieksze ale nie zawsze skora, szczegolnie ta tlusta, mieszana i z problemami dobrze je znosi i gorzej nadaja sie tez pod makijaz.

Jedno jest pewne - nie warto tych filtrow do twarzy stosowac poza twarza - szkoda pieniedzy


Ja w tym roku przymierzam sie na wiosne do zakupu mniej wiecej takiego filtru jak ten podany przez tancerke. Trzeba zadbac o skore...a ze zwyklym blokrem do ciala nie zaryzykuje bo sie boje, ze mnie po tlustej konsystencji wysypie
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 16:48   #1900
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

tez bym sie bala ale to mleczko dzieciaczek dziewczyny wielokrotnie polecają na innych watkach filtromaniaczki itp bo rzeczywiscie nakladając codziennie tę przepisową ilość 1,5ml to taki filterek starczy na jakis miesiąc.. a co miesiąc wydawac 50zl na sam filtr.. hmm. sa przeciez jeszcze inne niezbędne kosmetyki ktore trzeba kupowac.. żel do twarzy tez nie byle jaki, tonik najlepiej bezalkoholowy, krem nawilzający, peeling, maseczki-to do samej twarzy... nie mowiąc juz o żelach, balsamach i peelingach do ciała przez szampony i odzywki do wlosow az po kolorowe kosmetyki do makijazu... dziewczyny mamy w swoich łazienkach fortuny!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!11

mam ochotę kupic sobie w nagrode ze tak ladnie buzie doprowadzilam do ładu jakieś wspomagacze na jeszcze piękniejszą cerę.. myslalam o capivit hydro control ale podobno nie dziala... moze więc capivit a+e??? chcialabym byc zawsze piękna i chcę zacząć od dzis
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 17:10   #1901
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja sobie kupilam dzis salfazin - ma jeden plus 25zl za 100 tabletek - bierze sie jedna dziennie - zobaczymy jakie beda rezultaty

juz mi sie znudzily capivity wszelakie
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-26, 19:31   #1902
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

capivit a+e mialam i niestety nie dzialal.... a nawet dziwnym zbiegiem okolicznosci wyskakiwaly mi pryszcze i pogarszal sie stan. probowalam wracac do niego ale zawsze to samo. tylko totalnie nie wiem jak powiazac to z capivitem bo przeciech chyba nie ma w skladzie niczego takiego
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 20:22   #1903
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

hehe wrzuciłam w google "salfazin" i czytam hehe że pobudza ruchliwość plemników i sobie myślę Qleczka!!! dopiero dalej przeczytałam ze też na łojotok, na włosy i paznokcie itp czyli mówicie żebym nie kupowała capivitu? hmmm może rzeczywiście jakieś inne suplementy nabyć.. a może w ogóle zestaw witamin jak np Falvit... coś by się przydało pobrać bo studenckie odżywianie nie sprzyja pięknu skóry
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 21:34   #1904
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

W wielu miejscach jest o tym, że cynk pomaga cerze z problemami...dlatego ja zdecydowałam się na ten salfazin bo ma jeszcze parę innych dobrych składników.

Capivit hydrocontrol brałam bo ten olej z ogórecznika jest dobry też na inne moje problemy ale nie wiem czy coś działał bo miałam problemy z systematycznością

agii... z tym A+E to u Ciebie to dziwne, bo w sumie obie witaminy są dobre dla skóry...no ale kto wie, a może to akurat się jakoś tak trafilo. Ja mam lepsze i gorsze okresy czasem i nie umiem w prosty sposób powiedzieć od czego to zależy

tancerka - jak wpiszesz w wyszukiwarkę wizażową Salfazin to znajdziesz sporo o nim i to od kobiet :p

przy okazji ja zmieniłam sposób jedzenia ostatnio - da się - studenckie nie zawsze musi być złe
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 06:34   #1905
kolanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja często biorę falvit, ma w swoim składzie bardzo dużo wit. A, ale nie wiem, czy zauważyłma jakieś specjalne zmiany. Ogólnie "dożywia" mój organizm. Natomiast jak brałam Capivit hydrocontrol, na początku mojej kuracji z acne derm, to wydaje mi się, ze działał. Wzielam tylko jedno opakowanie, moze to trochę za mało, na konkretne wnioski. Cera wtedy poprawiła mi się znacznie, acne derm działa świetnie, natomiast capivit moze jest dobrym wspomagaczem. Jak skończę teraz Falvit, to kupie Capivit hydrocontrol. Po nim bardzo wzmocniły mi sie pazurki .
Jeśli chodzi o filtry, to oczywiście zasugerowałam się filtrem tancerki, a przy szuakniu go na kwc znalazłam jeszcze jednej,
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=20788
Co prawda SPF40, ale do cery mieszanej i trądzikowej. Będę sie za nim rozgladała w aptekach .
kolanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 07:27   #1906
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Jeszcze jedna mala sugestia - ja tak zrobilam w lecie ostatnio

Poszlam do malej apteki kolo mnie popytac po prostu o mocne filtry na twarz dla cery tlustej i Pani mi ladnie doradzila. Powiedziala, ze jest SVR, Avene, Bioderma bodajze i chyba La Roche ale teraz juz glowy nie dam. Wyjasnila ile za ktory i jakie maja filtry i w ogole.

Do tego pogrzebala i znalazla dla mnie probki dwoch (Bioderma i SVR) w takich malych tubeczkach, ktore starczaja na 3-4 uzycia spokojnie. Tak wiec moglam sobie w domu sprawdzic jak to sie wchlania, czy sie nie "walkuje" pod makijazem i w ogole...

Moim zdaniem to dobry pomysl, zanim sie wyda 50zl na krem z filtrem
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 09:59   #1907
kolanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Hej dziewczyny
Jaki proponujecie podkład ( z jakiego jesteście zadowolone). Chodzi mi co, co nie będzie zapychało, ładnie kryło i przedewszytskim nie powodowało wysypu, żeby nie wyciskac .

Czekam na propozyjce .
Na wątku o tłustej cerze proponują posypywać twarz mączką ziemniaczaną, zeby się nie świeciła, podobno świetny amt sie wtedy uzyskuje. Moze zakupię puder propolisowy, talka to cos na styl mączki ziemniaczanej. napisze po zastosowaniu o efektach .
kolanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 14:39   #1908
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

kolanka zanim kupilam tą emulsję to szukalam w wielu aptekach wlasnie tego cleanance spf40 ale znajdź sobie bo jest o nim osobny wątek o nazwie tego kremu na wizazu i tam szczerze mówiąc dziewczyny nie wyrażają się o nim pochlebnie... z tego co pamiętam jest okropnie tłusty itp i raczej ponownie go nie zakupią.. odnajdź sobie go w wyszukiwarce wizazu i sama przeczytaj zanim sie zdecydujesz..
u mnie dzis rewelacyjnie z buzią ale nalozylam podklad bo wstalam o 6:30 i mialam cienie pod oczami itp i mnóstwo zajec wiec chcialam wyglądac do konca ladnie ale juz nie pudruję się bo skoro mowicie ze to brudzi skóre to trudno w przerwach dociskam do twarzy chusteczkę higieniczną i jakos mi to odtłuszcza cere.. ja uzywam maybelline pure make up bo jet w idealnym kolorze mojej cery ale zastanawiam sie czy nie zakupic jakiegos antybakteryjnego takiego chyba puder w kremie sie to nazywa czy moze jakis krem koloryzujący.. tylko nie wiem czy to lżejsze będzie?? miala ktoras z was z tym do czynienia?? ja pamiętam mialam kiedys ale to bardzo dawno temu z firmy under twenty ale mialam wtedy jakies 15 lat wiec nie pamietam jak dzialal w sprawie zapychania itp.. jakby ktoras dziewczyna mi podala konkretne nazwy to bym sobie poszulala opinii o nich na wizazu.
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 14:41   #1909
Agemia
Raczkowanie
 
Avatar Agemia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 499
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez kolanka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Jaki proponujecie podkład ( z jakiego jesteście zadowolone). Chodzi mi co, co nie będzie zapychało, ładnie kryło i przedewszytskim nie powodowało wysypu, żeby nie wyciskac .

Czekam na propozyjce .
Na wątku o tłustej cerze proponują posypywać twarz mączką ziemniaczaną, zeby się nie świeciła, podobno świetny amt sie wtedy uzyskuje. Moze zakupię puder propolisowy, talka to cos na styl mączki ziemniaczanej. napisze po zastosowaniu o efektach .
Ja używam Vichy Norma teint.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...alosciami.html
Agemia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-27, 14:43   #1910
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

a gdybyscie mialy wybrac to byscie wybraly capivit hydrocontrol czy a+e?? mam dylemat w tej kwestii
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 14:47   #1911
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

rzeczywiscie dziewczyny polecają tu podkłady vichy, ale jak dla mnie to za droga inwestycja... tyle kasy wole wydawac na pielegnację podstawową jak oczyszczanie, nawilzanie czy filtr bo wiem ze muszą istniec fajne i tansze podklady tylko trzeba poszukac.. mój mi się powoli konczy ale jesli nie znajdę lepszego to kupię juz kolejną czyli czwartą tubkę mojego bo jest w idealnym odcieniu, jest lekki, nakladam go w kilka sekund a wygląda ślicznie na mojej buzi i daje wystarczające krycie(wiem to z czasow kiedy mialam jeszcze krostki i przebarwienia )
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 15:43   #1912
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

a jakiego podkładu używasz Tancerko ?

ble troche dziś majstrowałam przy twarzy i zrobiłam sobie dwie ranki
shima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 16:04   #1913
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
w przerwach dociskam do twarzy chusteczkę higieniczną i jakos mi to odtłuszcza cere..
polecam jakiekolwiek bibulki matujace... u mnie to daje duzo lepszy efekt odtluszczenia i jakos obywam sie bez pudru
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 16:07   #1914
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

co do podkladu to ja nigdy nie kupie vichy - mialam serie normaderm i efekt byl odwrotny, niedoskonalosci wiecej - mialam tez kilka kremow i wszystkie "rolowaly" mi sie na twarzy - jakos nie mam zaufania do tej firmy

ja od lat uzywam antybakteryjnej sorayi ale glownie ze wzgledu na pasujacy mi kolor jasny bez ostatnio na zmiane z podkladem sceniczny do cery mieszanej rowniez soraya ale ten mniej kryje


jeszcze nie znalazlam idealnego podkladu
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 16:19   #1915
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=160438
ja używam tego podkładu. w rossmanie kosztyje 25zł ale staram sie czekac na promocje w rossmanie wiec wychodzi kolo 20zł. to duzo taniej niz 65 czy ilestam za ten vichy a nie są dze zeby vichy byl 3 razy lepszy... z resztą ja mam bardzo jasną cerę a dziewczyny pisaly ze vivhy nie ma za duzego wyboru jesli chodzi o odcienie wiec raczej bym dla siebie nie dobrala normateint. narazie nie mam na oku noczego lepszego przynajmniej dla mnie... ale jesli cos znajde to na pewno napisze
osatnio w gazecie byla probka bazy pod podklad... hehehe oczywiscie wyprobowalam ale mojego podkladu za nic nie moglam na buzi po tym rozprowadzic... za to sama baza na buzi wyglądała! moja siostra tak sobie ją upodobala ze bez makijazu tez zaczela chodzic bo buzia po nij jest jak z gazety!! a mat rewelacyjny... ciekawe tylko czy nie powoduje pwstawania zaskórnikow bo chetnie bym uzywala zamiast pudru i podkladu... wie ktos cos o tym?
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 16:21   #1916
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

quleczka podaj linka do antybakteryjnej sorai jak mozesz chętnie bym zobaczyla co masz ciekawego
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 18:15   #1917
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
quleczka podaj linka do antybakteryjnej sorai jak mozesz chętnie bym zobaczyla co masz ciekawego
Ja nie Quleczka, ale chyba o ten podkład chodzi:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=12582
Używam go od jakiegoś czasu i nie mogę się nadziwić bo bije na głowę inne dużo droższe
A kolor jasny beż jest idealny dla mnie. I to wszystko za 10 zł

Co do Vichy się zagadzam - kiepskie.

A jesli chodzi o matowanie to może wypróbuj rzeczywiście tą skrobię? Fajnie matuje, na długo, tylko trzeba uważać, żeby jak córka młynarza nie wyglądać
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 18:36   #1918
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

..i 100 zostawiona w aptece..

dziekuje dziewczyny za tak wiele opinii!
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 18:40   #1919
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

przeczytałam recenzje tego podkładu i w tych złych dużo pisało że się waży, spływa z twarzy itp.. mogłybyście mi napisać jak to z nim jest? a w załamaniach skóry np pod okiem nie gromadzi sie brzydko? no sama nie wiem.. piszą że jest lekki itp... tylko jakoś tak cieżko mi zdradzić mój pure make up ja uzywam odcienia nr25 nie pamietam nazwy chyba perfect beige 25?? sprawdze to wieczorem w łazience on jest bardzo jasny i takiego też mi koloru potrzeba wiec zastanawiam sie czy to co piszą o ubogiej gamie kolorystycznej to prawda?? dziewczynki opisujcie swoje kosmetyki do makijażu tzn pudry korektory, fluidy a nawet mozecie tusze do rzęs
dziewczyny a co myslicie o antybakteryjnych pudrach? widzialam ze avon taki ma i chyba miss sporty... myslicie ze to sciema i tak samo "brudzą" twarz jak te normalne??
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 18:42   #1920
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

lemonka nie przejmuj sie stówą.. ja więcej wydałam zanim skompletowalam świetne kosmetyki ale to wszystko i tak taniej niz kilka zabiegów u kosmetyczki za min 150zł jeden... trzeba dbac o siebie hehehe a potem jaki miły widok w lustrze
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:38.