Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-24, 10:54   #3811
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
boo hoo - ja, evelinek, WI, Violett - czy ktoś jeszcze chętny? foxxxy jest w pracy, miała dać znać dzisiaj ...

edit: dziewczyny zapiszcie sobie na dysku na wszelki wypadek fotki waszych rzeczy
Ja jeszcze poproszę 1 rzecz, Piszę PW.
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 11:20   #3812
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Violett, no wiesz,

Dominkab, przybywam z pomocą <ryczaca 40-> swoja drogą, ale wstyd, tez pisalam Dominika
Tyle tu ostatnio rozmów o poprawnej pisowni nicków, a mój ciągle jest przekręcany tzn dublowana jest nie ta literka co trzeba ale mnie to absolutnie nie przeszkadza hehe

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
boo hoo - ja, evelinek, WI, Violett - czy ktoś jeszcze chętny? foxxxy jest w pracy, miała dać znać dzisiaj ...
Ooo, właśnie, oto dowód


Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Violet ale fajne drinki wrzuciłąś. Ja też takie lubię. Ojej rozmarzyłam się na myśl o White Russian Czy to już alkoholizm?
Jaki tam alkoholizm, ja też marzę i zaraz biegnę do sklepu po likier kawowy

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
a ja lubie chyba tylko kolekcjonowac alko. W tamtym roku bedac na slowacji zrobilam calkiem spory zapas likierów, bo byly za grosze... a 3/4 z nich jeszcze nawet nie otwarta....
Kiepski pijak ze mnie...
Ehhh... właśnie na wiosnę wyrzuciłam kilka ledwo napoczętych butelek aż żal jak pomyślę ile kasy wylałam do zlewu. Pewnie dlatego tak się stało, że w zimie nie mam ochoty na żadne alkohole (no poza winem - powtarzam, że polecam Kijafa Cherry ). A na gorącu znowu mnie bierze na jakieś koktajle trzeba kupić najmniejsze butelki, bo w przeciwnym wypadku znowu będzie zimowe marnotrawstwo materiału
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 11:20   #3813
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

rany... jesli caly dzisiejszy dzien taki bedzie to chyba sie pochlastam jaka zmulllla straszna. normalnie czuje sie jakbym pracowala kilka dni pod rzad bez przerwy. nie wyspalam sie, kawa niewiele dala, pogoda do niczego bo pochmurno, ciemno i buro i pada co jakis czas. nawet mala moja jakas taka dzisiaj nie za bardzo zywa. bawic sie nie chce, tylko radia slucha i co chwile mi na kolanach siedzi i sie tuli.
ja za jakis czas do pracy musze jechac i szczerze mowiac baaardzo mi sie nie chce patrzac a aure za oknem. ale na szczescie te 4-5h szybko mi minie w gabinecie. a wieczorem jeszcze sprzatanie mnie czeka bo jutro rano TZ znow bedzie odsypial nocke a pozniej nie bedzie mi sie chcialo nic robic.
ale ja marudze. strasznie. ide lepiej zrobic rybke i zoc zjesc przed wyjazdem. mala spac poloze i jeszcze siorbne troche kawy moze
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 11:23   #3814
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
rany... jesli caly dzisiejszy dzien taki bedzie to chyba sie pochlastam jaka zmulllla straszna. normalnie czuje sie jakbym pracowala kilka dni pod rzad bez przerwy. nie wyspalam sie, kawa niewiele dala, pogoda do niczego bo pochmurno, ciemno i buro i pada co jakis czas.
Hmm... a nad Krakowem ładne słońce, kilka obłoków na niebieskim niebie. Zaraz jadę po chrześnicę, zabieram ją do siebie na basen. Jedno co mnie martwi to wiatr, ale ogólnie ładna pogoda. W nocy też zero burz itp. (a widzę że w pozostałych regionach była masakra), tylko nad ranem troszkę popadało. Zjedz kostkę czekolady, może poprawi Ci humor
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 11:24   #3815
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Ooo, właśnie, oto dowód
ja już wykumałam, ze masz 2x L z nie 2x T przy pisaniu pw zazwyczaj dopiero zauważam

była dziś evelinka? czekam na Twoją listę rzeczy z miracollo

dziewczyny, zrobiłam arkusz mojego prywatnego zamówienia boo hoo - klik
zaznaczam że jest to zamówienie prywatne! już dołaczyła do nas mariola, więc już przesyłka poszła ciutkę w dół

chciałam już przed południem złożyć EDM 8, a mi wpłat brakuje
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-07-24 o 11:57
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 11:27   #3816
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Hmm... a nad Krakowem ładne słońce, kilka obłoków na niebieskim niebie. Zaraz jadę po chrześnicę, zabieram ją do siebie na basen. Jedno co mnie martwi to wiatr, ale ogólnie ładna pogoda. W nocy też zero burz itp. (a widzę że w pozostałych regionach była masakra), tylko nad ranem troszkę popadało. Zjedz kostkę czekolady, może poprawi Ci humor
pogody zazdroszcze, bo jak slonce jest to sie przynajmniej zyc chce.
a moj organizm cos ostatnio histerycznie reaguje na pogode, zaraz kreca mnie nogi (dzis prawe kolano mi lekko dokucza) co mnie wcale nie cieszy.

ni ma czekolady w domu a moze to i lepiej bo pewnie na kostce by sie nie skonczylo ale siedze bez makijazu i z dosychajacymi wlosami wiec zaraz poprawie se nastroj mizianiem pedzlami
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 11:30   #3817
unhumblee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 273
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

White Russian... mmmmmm pychota... z likierem Kahlua
unhumblee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-24, 11:32   #3818
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Paula i MamaNiny ja też codziennie troszkę właśnie. Zazwyczaj winko, ostatnio białe nie wiedzieć czemu Lubię wieczorkiem przy jakimś dobrym filmie lub przy komputerku tu z Wami z lampką w ręku
o to to przy wizażu, w dobrym towarzystwie winko jest super ja różowe do wizażu popijam
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 11:39   #3819
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Winly tylko ja moge kolo 23 podac linki konkretnejesli to nie problem.
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 11:44   #3820
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Ależ produkcja postów się znowu zaczęła.

Cathy Twoja skrzynka woła "wyczyść mnie".
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 11:55   #3821
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Winly tylko ja moge kolo 23 podac linki konkretnejesli to nie problem.
oki i tak pewnie nie dostane dzisiaj wszystkich przelewow, wiec zamowienie złożę jutro - w najgorszym wypadku w poniedzialek .... a w jakim banku masz konto?

mamy juz 7 uczestniczek przesyłka 9 funtów, wiec wychdozi niewiele ponad 1Ł na łeb
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-07-24 o 11:58
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-24, 12:03   #3822
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

jupi, rozpogadza sie
a ja wyprostowalam wlosy i usmazylam rybke. zaraz musze polozyc mala. nie wiem tylko czy ona sie da polozyc, a pospac powinna...
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 12:06   #3823
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Winly- moja wpłata za EDM doszła? Puściłam wczoraj przelew jak tylko otrzymałam od Ciebie dane ale to inny bank niestety. Tak jak pisałam na PW mój przelew za boohoo wpłynie dopiero w poniedziałek więc podejmijcie decyzję czy czekacie czy wypadam z zamówienia.
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 12:08   #3824
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Winly- moja wpłata za EDM doszła? Puściłam wczoraj przelew jak tylko otrzymałam od Ciebie dane ale to inny bank niestety. Tak jak pisałam na PW mój przelew za boohoo wpłynie dopiero w poniedziałek więc podejmijcie decyzję czy czekacie czy wypadam z zamówienia.
za EDM mam juz wczoraj było chce już złożyc a brakuje i jednego przelewu

z boo hoo to mysle ze złożę w pn dopiero... zalezy w jakich bankach macie konta. czekam jeszcze na decyzje dziewczyn, wiec spokojnie
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 12:15   #3825
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Ufff- dobrze, że już doszedł na EDM Mi sie do tych legginsów nie spieszy więc wysyłkę poprosiłabym połaczyć z EDM
Puściłam na Twoje konto 40pln biorąc pod uwagę wysyłke dzieloną na większą ilośc osób
Gdyby mi rzecz znieknęła cos tam pewnie do tych 6Ł dobiorę
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 12:23   #3826
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

OK nie wiem tez jaki kurs funta bedzie w chwili zamawiania, bo zmienia sie ostatnio dośc często, ale na koncu zrobie rozliczenie także spoko.

Nudzi mi sie w domu nie wiem czy by się tu zająć? chyba wezmę się w końcu za szycie bluzki z lipcowej Burdy chcoiaż jakos nie mam weny do szycia dzisiaj

skończyla mi się dziś lirenka skonczyła mi sie tez cudowna emulsja do włosów, już zrobiłam zapas na allegro ale jeszcze nie przyleciało a powinno być
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-07-24 o 12:26
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 12:30   #3827
T3kla
Raczkowanie
 
Avatar T3kla
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 328
GG do T3kla Send a message via Skype™ to T3kla
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
skonczyła mi sie tez cudowna emulsja do włosów, już zrobiłam zapas na allegro ale jeszcze nie przyleciało a powinno być
Co do za cudowna emulsja?
T3kla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 12:35   #3828
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez AnkaFranka Pokaż wiadomość
Evelinku i Curry - jeśli używacie silikonowych kosmetyków do włosów to czasami syfki i gule robią się po tej stronie, po której opadają albo smyrają włosy - właśnie ze względu na silikony z odżywek [mi się na przykład właśnie tak robi]

aż poszłam sprawdzić, bo kilka dni temu zaczęłam używać psikacz Glisskur i co - na pierwszym miejscu Aqua, a trzy następne to methicone, no by ich normalnie Nic, postaram się psikać głównie tył. Dzięki za uświadomienie

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
kurcze coraz fajniejsze rzeczy na miracollo, moze jednak coś zorganizuje juz mi sie podoba 5 bluzek a przedwczoraj tylko 1
Prawda, prawda

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość

Wszyscy o tych sukienkach na boohoo a tam są tez przecież bluzki, koszule, spodnie itp
Ale sukieneczki są po prostu cudne

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
boo hoo - ja, evelinek, WI, Violett - czy ktoś jeszcze chętny? foxxxy jest w pracy, miała dać znać dzisiaj ...

edit: dziewczyny zapiszcie sobie na dysku na wszelki wypadek fotki waszych rzeczy
Ooo, nie wpadłam na to, ale ok ok.

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
ja już wykumałam, ze masz 2x L z nie 2x T przy pisaniu pw zazwyczaj dopiero zauważam

była dziś evelinka? czekam na Twoją listę rzeczy z miracollo

dziewczyny, zrobiłam arkusz mojego prywatnego zamówienia boo hoo - klik
zaznaczam że jest to zamówienie prywatne! już dołaczyła do nas mariola, więc już przesyłka poszła ciutkę w dół

chciałam już przed południem złożyć EDM 8, a mi wpłat brakuje
Ewelinki nie było, a właściwie była z samiuśkiego rana przed pracą, ale że nie było nic od Ciebie, to sobie poszła

Przez moment przeczytałam, że czekasz na moje rzeczy z BH i zaczęłam wątpić w sprawność swojego umysłu. Z Mir mi jeszcze nie odpisali, mam nadzieję, ze się pospieszą bo już mi dwie bluzki zniknęły, no i Ciebie stopuję z zamówieniem

Cytat:
Napisane przez unhumblee Pokaż wiadomość
White Russian... mmmmmm pychota... z likierem Kahlua
Ok, bez jaj, co to jest ten biały rosjanin? Ze drink, to się domyślam, ale jak smakuje?

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Ufff- dobrze, że już doszedł na EDM Mi sie do tych legginsów nie spieszy więc wysyłkę poprosiłabym połaczyć z EDM
Puściłam na Twoje konto 40pln biorąc pod uwagę wysyłke dzieloną na większą ilośc osób
Gdyby mi rzecz znieknęła cos tam pewnie do tych 6Ł dobiorę
No ja niby też dobiorę, choć wolałabym żeby ninc nie znikało Trochę szkoda, liczyłam, że uda się dziś zlożyć, ale może nasze rzeczy wytrzymają do poniedziałku, nie?

A ja dziś od rana miałam zapupiaście ciężką sesję i to jeszcze z sędzią, który myśli, że jest superpro i w ogóle pelen wypas. Mialam mu ochotę głowę urwac, ale na szczęście tylko do 12.30, później miałam zmianę, tyle że te sprawy z drugiej części, to niewymgające, bo albo stron mialo nie być, albo jakieś krótkie postanowionko, całą czarną robotę ja odwaliłam, ale na szczęście jestem za to wcześniej w domciu

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
OK nie wiem tez jaki kurs funta bedzie w chwili zamawiania, bo zmienia sie ostatnio dośc często, ale na koncu zrobie rozliczenie także spoko.

Nudzi mi sie w domu nie wiem czy by się tu zająć? chyba wezmę się w końcu za szycie bluzki z lipcowej Burdy chcoiaż jakos nie mam weny do szycia dzisiaj

skończyla mi się dziś lirenka skonczyła mi sie tez cudowna emulsja do włosów, już zrobiłam zapas na allegro ale jeszcze nie przyleciało a powinno być
za Lirenkę przepraszam I też ciekawam, co to za cudo do włosów? Ja bardzo, ale to bardzo nie lubię szyć, nie mam kompletnie do tego cierpliwości, za to druty i szydełko jak najbardziej I dogódź tu kobiecie
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 12:39   #3829
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez T3kla Pokaż wiadomość
Co do za cudowna emulsja?
słynna emulsja do włosów firmy pollena malwa "gloria". rewelacyjna w działaniu, prosta w skłądzie, tania, polska ale cieżko dostać, ja tylko na all. najlepsza odżywka do włosów ever

opakowanie wygląda rewelacyjnie oldschoolowo taki PRL

ich maska tez jest rewelacyjna, kupuje oba produkty, to absolutny must have

LINKI do KWC:

gloria emulsja
maska

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
aż poszłam sprawdzić, bo kilka dni temu zaczęłam używać psikacz Glisskur i co - na pierwszym miejscu Aqua, a trzy następne to methicone, no by ich normalnie Nic, postaram się psikać głównie tył. Dzięki za uświadomienie
ajć, po co CI takie niszczacze włosów?

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Przez moment przeczytałam, że czekasz na moje rzeczy z BH i zaczęłam wątpić w sprawność swojego umysłu. Z Mir mi jeszcze nie odpisali, mam nadzieję, ze się pospieszą bo już mi dwie bluzki zniknęły, no i Ciebie stopuję z zamówieniem
ja tez czekam na odp z miracollo, takze spokojnie. z boohoo pewnie zamowie w poniedzialek, bo osóbki nam dołączyły i się przeciagnie troszke

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
No ja niby też dobiorę, choć wolałabym żeby ninc nie znikało Trochę szkoda, liczyłam, że uda się dziś zlożyć, ale może nasze rzeczy wytrzymają do poniedziałku, nie?
mysle ze wytrzymaja, chyba w kazdej gdzie sprawdzalam jest more than 10 in stock - to powinny byc do pn
Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
A ja dziś od rana miałam zapupiaście ciężką sesję i to jeszcze z sędzią, który myśli, że jest superpro i w ogóle pelen wypas. Mialam mu ochotę głowę urwac, ale na szczęście tylko do 12.30, później miałam zmianę, tyle że te sprawy z drugiej części, to niewymgające, bo albo stron mialo nie być, albo jakieś krótkie postanowionko, całą czarną robotę ja odwaliłam, ale na szczęście jestem za to wcześniej w domciu
ale to ciekawe, gdzie Ty pracujesz kochana?

.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gloria.jpg (19,3 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg maska.jpg (31,2 KB, 5 załadowań)
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-07-24 o 12:48
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-24, 12:49   #3830
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
słynna emulsja do włosów firmy pollena malwa "gloria". rewelacyjna w działaniu, prosta w skłądzie, tania, polska ale cieżko dostać, ja tylko na all.

ich maska tez jest rewelacyjna, kupuje oba produkty, to absolutny must have

LINKI do KWC:

gloria emulsja
maska



ajć, po co CI takie niszczacze włosów?


ja tez czekam na odp z miracollo, takze spokojnie. z boohoo pewnie zamowie w poniedzialek, bo osóbki nam dołączyły i się przeciagnie troszke


mysle ze wytrzymaja, chyba w kazdej gdzie sprawdzalam jest more than 10 in stock - to powinny byc do pn

ale to ciekawe, gdzie Ty pracujesz kochana?
Heh, praca - duże słowo Na praktykach w sądzie jestem i ostatnio dzień w dzień mnie ślą protokołować, do tej pory miałam fajnych sędziów, ale ten dzisiejszy strasznie wkurzający i sesja tez dość napięta, no ale jak sobie po 2-3 sprawy na tą samą godzinę ustawił, to czemu się potem dziwi, że mamy opóźnienie

Ja zawsze GK dosyć lubiłam, teraz kupiłam, coby nie tachać ze sobą do wawy tych wszystkich tubek, słoiczków itd, w życiu bym nie pomyślała, choć w sumie można byo na to wpaść, ale wyrzucić szkoda. Zużyję do końca, a potem kupię znów coś przyzwoitego, jak znów bedę w mierę stabilna geograficznie

Uff, to mnie pocieszylaś tym Mira, wyrzuty sumienia zmniejszyły mi się o 20%
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 12:57   #3831
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Winly konto moge miec z Multi albo PKO (to co sie z BPH zfuzjowalo )
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 13:21   #3832
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Winly konto moge miec z Multi albo PKO (to co sie z BPH zfuzjowalo )
obojetnie, sa osoby ktore maja w innym banku niż ja wiec i tak wszystkie przelewy dostane dopiero w poniedzialek

(teraz żałuję, że nie np przedwczoraj nie wpadłam na to, żeby zgarnać was do zamówienia -już by do nas leciało o swoim zamówieniu myślę od ok tyg, a dopiero teraz pomysl żeby dolaczyc kogos )

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

mamy już 8 osób w zamówieniu nie spodziewalam sie takiego odzewu jeszcze 1 osoba i bylby 100 % komplet ale i tak jestem szczesliwa bo wysylka już jest prawie za darmo
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-07-24 o 13:03
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 14:04   #3833
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
obojetnie, sa osoby ktore maja w innym banku niż ja wiec i tak wszystkie przelewy dostane dopiero w poniedzialek

(teraz żałuję, że nie np przedwczoraj nie wpadłam na to, żeby zgarnać was do zamówienia -już by do nas leciało o swoim zamówieniu myślę od ok tyg, a dopiero teraz pomysl żeby dolaczyc kogos )

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

mamy już 8 osób w zamówieniu nie spodziewalam sie takiego odzewu jeszcze 1 osoba i bylby 100 % komplet ale i tak jestem szczesliwa bo wysylka już jest prawie za darmo
WinLy to ja w takim razie spokojnie jescze przez sobotę oblukam to tam mi isę podoba i dam znać
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 14:35   #3834
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

violett, dzieki lubie slodkie, ale nie bardzo slodkie ogolnie to jestem wrazliwa na tym punkcie, niczeo nie slodze.
a masz mzoe cos bardziej orzezwiajaceo, na ta pogode?
wiem, ze z zoltkiem nie zart. ostatnio pprzymierzalam sie jakiegos drinka z jajkiem, ale przelozylam to na sobote
Mam likier kawowy w domu, wiec mzoe sobie Filipa zrobie wieczorem

Lirenka mi dzis krzywde zrobila spieszylam sie i musialam niedokladnie umyc rece i przy zakladaniu sozcewki nabawilam sie takiego podraznienia, ze bylam pewna ze umre..
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 14:51   #3835
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
Lirenka mi dzis krzywde zrobila spieszylam sie i musialam niedokladnie umyc rece i przy zakladaniu sozcewki nabawilam sie takiego podraznienia, ze bylam pewna ze umre..
ojj tak, jak lirenka dostanie się do oczu to masakra
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 15:12   #3836
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
violett, dzieki lubie slodkie, ale nie bardzo slodkie ogolnie to jestem wrazliwa na tym punkcie, niczeo nie slodze.
a masz mzoe cos bardziej orzezwiajaceo, na ta pogode?
wiem, ze z zoltkiem nie zart. ostatnio pprzymierzalam sie jakiegos drinka z jajkiem, ale przelozylam to na sobote
Mam likier kawowy w domu, wiec mzoe sobie Filipa zrobie wieczorem

Lirenka mi dzis krzywde zrobila spieszylam sie i musialam niedokladnie umyc rece i przy zakladaniu sozcewki nabawilam sie takiego podraznienia, ze bylam pewna ze umre..
Cotko Ale to chyba z większością kremów tak jest jak się je wprowadzi do worka spojówkowego, dlatego zawsze zalecają jako pierwsze zakładać soczewki, tzn. zaraz po umyciu. Najważniejsze, że już po wszystkim.

Win a ja nadal czekam, sprawdzam na bieżąco pocztę.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 15:13   #3837
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Win a ja nadal czekam, sprawdzam na bieżąco pocztę.
to w takim razie i ja czekam na Ciebie. ale oni niedługo kończą pracę moze napisz jeszcze raz?

wczoraj łaziłam w trampeczkach bez skarpetek i mi pięta obcierała, myślałam sobie ze się otarcie zwykłe zrobi, a tu bąbelek wiem że przekłuwać nie mogę, po umrę z bólu (a aż się prosi żeby go przekłuć, drań ) macie jakieś dobre sposoby, żeby coś takiego szybko zniknęło?
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-07-24 o 15:18
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 15:24   #3838
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Rozwielitko sluchawka od telefonu to jedno z najwiekszych siedlisk bakterii Obok niego byly testery kosmetykow kolorowych w drogeriach.

Cotka wiem co to za bol Sama nosze soczewki, raz mi sie zdazylo miec rece od toniku z AHA/BHA aj wole sobie nie przypominac...

WI Ciesze sie, ze pigmenty sie spodobaja Dla mnie kolory tez byly bardzo ladne jednak jakos nie moglam sobie ich ladnie na oko nalozyc, nawet po zmieszaniu z inna mika. Zostawilam sobie malutkie odsypki do kresek, bede je mieszac z mm.
Moje CS jeszcze nie doszlo

AnkaFranka o tym nie pomyslalam Ale zaraz sprawdzilam sklad pianki i nie ma sylikonow, poza tym wlosy mi raczej opadaja po rowno. A moja odzywka to psik wg. przepisu z mazidel

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
wiem że przekłuwać nie mogę, po umrę z bólu (a aż się prosi żeby go przekłuć, drań ) macie jakieś dobre sposoby, żeby coś takiego szybko zniknęło?
Ja bable przekluwam, oczywiscie najpierw wszystko dezynfekuje(skore i igle) a po "zabiegu" plasterek . Wg. mnie nie ma co sie meczyc, jak nie przekluje to chodze z tym ponad tydzien A po przekluciu juz na drugi dzien jest ok.
__________________


Edytowane przez curry
Czas edycji: 2009-07-24 o 15:28
curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 15:28   #3839
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Cotka wiem co to za bol Sama nosze soczewki, raz mi sie zdazylo miec rece od toniku z AHA/BHA aj wole sobie nie przypominac...
kwas o matko

evelinek popatrz na wątek miracollo - tam dziewczyny podawaly rozmiary, ktore juz sprawdzily - moze Twoje rzeczy sa wśród nich (tych sprawdzonych juz)
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-24, 15:30   #3840
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
to w takim razie i ja czekam na Ciebie. ale oni niedługo kończą pracę moze napisz jeszcze raz?

wczoraj łaziłam w trampeczkach bez skarpetek i mi pięta obcierała, myślałam sobie ze się otarcie zwykłe zrobi, a tu bąbelek wiem że przekłuwać nie mogę, po umrę z bólu (a aż się prosi żeby go przekłuć, drań ) macie jakieś dobre sposoby, żeby coś takiego szybko zniknęło?
Właśnie wiem, a pisałam do nich drugi raz, jak dziś wróciłam, pierwszy wczoraj w trakcie naszej rozmowy i mam tylko dwie zwrotki, że przyjęte, nic poza tym. A może ryzykować z rozmiarami? Jak nie będą mieli, to co wtedy?

Ojoj, nie przekłuwaj, z domowych sposobów to smaruj kremem zmiękczającym, wtedy szybciej pęka, ewentualnie Scholl miał coś na odciski, ale nie próbowałam. A przede wszystkim na jakiś czas odstaw trampeczki, co by Cię dalej nie kaleczyło.

Edit: Tak na wątku popatrzyłam, ja potrzebuję s/m, a te raczej są, więc chyba będę ryzykowała. Jeszcze sprawdzę skrzynkę i ślę PW.

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2009-07-24 o 15:37
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:31.