Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-14, 16:50   #241
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Violl, ale fotki na pewno porobiłaś Resztę już wiesz...
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 16:53   #242
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Co sugerujesz?
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 16:54   #243
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
No tylko wiecie... TŻ co śmiga od 7. roku życia jeszcze w Alpach nie był, a ja taka świeżynka pojadę? najpierw muszę się porządnie nauczyć jeździć tutaj. No i na Alpy to jednak trzeba mieć kasę ale... może za rok będę już zarabiać regularnie
Violl, z tymi cenami to zależy- może nie Francja i Szwajcaria (bo droższe), ale Austria lub Włochy? W przyszłym roku już będziesz miała większą dowolność w terminie wyjazdu chyba? W marcu w alpach cały czas duuużo śniegu, a ceny bardzo dobre, można się załapać na wyjazd 'last minute'- taniej! karnety już wtedy tańsze Nie stoi się w gigantycznych kolejkach, stoki długie, dobrze przygotowane- lepsze dla początkujących niż w PL, ja tam widzę same plusy

Wcale niekoniecznie drożej niż w Polsce!
__________________
Black is the new black.

Edytowane przez frenka
Czas edycji: 2010-02-14 o 16:56
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 16:59   #244
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Co sugerujesz?
Jak to co? Pokazuj zdjęcia!
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 17:06   #245
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
Violl, z tymi cenami to zależy- może nie Francja i Szwajcaria (bo droższe), ale Austria lub Włochy? W przyszłym roku już będziesz miała większą dowolność w terminie wyjazdu chyba? W marcu w alpach cały czas duuużo śniegu, a ceny bardzo dobre, można się załapać na wyjazd 'last minute'- taniej! karnety już wtedy tańsze Nie stoi się w gigantycznych kolejkach, stoki długie, dobrze przygotowane- lepsze dla początkujących niż w PL, ja tam widzę same plusy

Wcale niekoniecznie drożej niż w Polsce!
Hmm... w takim razie, jeśli tylko nadal będę odnosić sukcesy na polu nartowo-naukowym, to pogadam z TŻ o takim wyjeździe


Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Jak to co? Pokazuj zdjęcia!
Mam tylko jedno - słowo honoru. I filmik. Niech będzie, że pokażę, choć podczas robienia tej foty byłam wymęczona jak koń po westernie
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 17:13   #246
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Gratuluję Violl udanej randki i Walentynek Mój TŻ zerżnął jakiś wierszyk z neta i mi wysłał na gg
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 17:22   #247
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Próbuję przekonac koleżankę z pracy do używania minerałkó, ale ja mam zupełnie inny odcień skóry niż ona i moje odcienie nijak wyglądają na niej. Chciałam Was podpytać czy nie macie na zbyciu odsypek do oliwkowej cery. Koleżanka właśnie ma taką cerę, ciemne oczy, ciemne włosy, łatwo się opala i na ciemny brąz (teraz jest blada oczywiście). Albo doradźcie coś, bo ja w kolorach to słaba jestem
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-14, 17:32   #248
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Violl, gratulacje! a za granica sie latwiej jezdzi, niz u nas, stoki lepiej przygotowane, lepsze warunki. Wiec paradoksalnie bedac na nizszym poziomie latwiej sie jezdzi wysokich gorach typu Alpy. Zawsze jest jakis latwiejszy szlak. Takze trzymam kciuki!
Ale mnie wzielo na rosolek, dzisiaj zrobilam krem z pomidorow z cebulka i czosnkiem, ale jutro rano jade po wielkie zakupy i start gotowania - codziennie cos innego bedzie
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 17:33   #249
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

no hej.. ze zlosci poszlam cwiczyc...
i dopiero sie wygrzebalam z prysznicow, obiadu, karmienia malej.

ale nadal mi troche zle...
no i jednak nigdzie nie pojade chyba w tym tygodniu, bo kolezance nie pasuje...

Violl, fajnie, ze tak swietnie sobie poradzilas!
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 17:36   #250
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 17:46   #251
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
no hej.. ze zlosci poszlam cwiczyc...
i dopiero sie wygrzebalam z prysznicow, obiadu, karmienia malej.

ale nadal mi troche zle...
no i jednak nigdzie nie pojade chyba w tym tygodniu, bo kolezance nie pasuje...

Violl, fajnie, ze tak swietnie sobie poradzilas!
Oj Paula... w sumie to dobrze, że poćwiczyłaś. ALe coś za często się denerwujesz...
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-14, 17:53   #252
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Oj Paula... w sumie to dobrze, że poćwiczyłaś. ALe coś za często się denerwujesz...
Mariolu, nie, nie teraz juz rzadziej sie denerwuje. naprawde. ja jestem strasznym nerwusem, wrecz cholerykiem... (po tatusiu) ale wchodze ostatnio w taki etap, ze sie uspokajam. mniej rzeczy mnie wyprowadza z rownowagi, i corka spokojniejsza. obie na siebie wywieramy pod tym wzgledem wplyw. moje nerwy powoduja jej zle zachowanie. jej zle zachowanie nakreca moje nerwy. a raczej nakrecalo.

a teraz po prostu dostalam przykra, bardzo denerwujaca mnie wiadomosc, na mysl o ktorej podskakuje mi cisnienie i lzy staja w oczach ze zlosi, i zalu i to dlatego. ale nic mi nie bedzie, juz mi lepiej jak sie troche zmeczylam
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 17:58   #253
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

To prawda, że dzieci wyczuwają nastroje i jak my jesteśmy niespokojne to nasze dzieci też... cierpliwości życzę
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 18:10   #254
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Ech..to tak żeby nastrój poprawić dla wszystkich Wizażanek , szczególnie dla tych zasmuconych i spędzających ten wieczór samotnie jak ja
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 18:26   #255
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Paula, rozumiem Cię- ja też nerwus jestem, a u mojej Niny ostatnio wszystko na nie.. wczoraj na zakupach w markecie na podłogę się rzuciła z wrzaskiem.. nie wiem co z nią robić.
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 18:27   #256
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

E tam, ja nie uważam, że spędzam samotnie

I love my computer because my friends live in it (kiedyś gdzieś to przeczytałam i bardzo mi się spodobało)
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 18:28   #257
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Ech..to tak żeby nastrój poprawić dla wszystkich Wizażanek , szczególnie dla tych zasmuconych i spędzających ten wieczór samotnie jak ja
Slenko jesteś tu z nami nie bądź smutna
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 18:29   #258
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Mariolu, dziekuje

Selene...czy dostalas PW? Bo pisalam recznie na kom twoj nick i nie wiem czy dobrze wpisalam...

Musze popatrzec jakie sa ceny netbookow,bo wnerwia mnie dzielenia lapka z TZ i czytanie z komorki.
I przyda sie poszukac jakiejs malej suszarki do wlosow, bo mam wrazenie, ze moja po kilku latach powoli dogorywa. Jakos inaczej pracuje ostatnio..
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 18:29   #259
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Atojka- No i po sprawie
Nie tak siup na listwie widziałyśmy
Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
zjadłabym truskawki
a były, były mrożone zmiksowane z mlekiem

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
a co jeśli nie jest..? dziewczyny, może jego blędem bylo poprostu udzielanie zbyt szokujących/skrajnych informacji.. moze nie z tej strony zaczął.. Szkoda mi, bo miałam okazje z nim porozmawiać na gg.. i mimo że bylam nastawiona bardzo sceptycznie na początku to widzę ze moze się myliłam. Moze zle formulował mysli..
I wygląda uroczo

ale nie chce Was na sile przekonywać..




kto dziś rosół robi?

kusi mnie....

bale...
ja jestem ostrożna w wydawaniu osądów osób których nie znam wcale, i tylko na podstawie tego co sobie mówią w ciągu zaledwie kilku dni. Mogę mówić o moich odczuciach. Fakt, forum jest publiczne i każdy czyta i pisze, ale czy nie uważacie,że wiele informacji było zupełnie niepotrzebnych, myślę,że tak samo podeszłabym do którejkolwiek z was, gdybyście ciągle paplały co tylko się uda, o sobie, co chwilę co innego, próbowały zdominować resztę i wszystkim udowodnić jak się myla. Troszkę pokory. Nawet my się tak nie znamy dobrze z osobistego życia. A spotykamy się tutaj tylko po to, by porozmawiac o wszystkim i o niczym, nie słać ochy i achy minerałom (bo sa odpowiednie wątki na to). Czy którakolwiek z was opowiadała co mówił jej TŻ jak leży na łóżku w 4 poście??? No proszę. Żadna nie jest na tyle wścibska, ani tym bardziej zainteresowana co inni robią. To po prostu żenujące. Jesteśmy wszyscy obcy. Ale jeżeli tak potrzebował rozmowy, to naprawdę łatwiej rozmawiać zatem na wizji i zaczepić osobę na ulicy i jej poopowiadać o sobie. Przecież podobno widział gdzie zagląda i ponoć poznał nasze zdanie i profile i kilka faktów.A jak wy byście się zachowały z drugiej strony? słuchałybyście? bo ja na pewno nie miałabym ochoty bawić się w psychologa zupełnie przypadkowej osoby na chodniku. Nawet jeżeli nie był trollem, to ma nauczkę, powinien mieć, że wszędzie są odpowiednie miejsca i wszędzie należy zachować umiar, bo nawet jeżeli chciałby być pozytywnie odebrany swymi od razu natrętnymi poradami itp osiągnął zupełnie odwrotny efekt. Swoją drogą, jakie my jesteśmy towarzystwo dla 17letniego chłopaka? że o czym mamy opowiadać? co mamy wspólnego? No nie demonizujmy siebie,że kogoś wystraszamy. Nie wiem jak wy, ale ja nie uczestniczę w forach dla nastolatków, gimnazjalistów, miłośników boksu, czy innych orientacji - po prostu w tym temacie nie mam nic do powiedzenia i towarzystwo jest mi zupełnie obce i podejrzewam,że zachowałoby się tak samo A to,że ktoś jest miły nie oznacza, że nie może zwrócić uwagi, powiedzieć o tym co myśli. Przecież nikt tu nikogo nie obraził, nie użył niecenzuralnych słów. Ja domagałam się tylko tego,że jeśli już opowiada takie szczegóły o sobie to niech to będą spójne informacje, a nie za każdym razem inne fakty. Raz są ferie, raz uczy się biologii o glonach (w liceum???) a zdaje z fizyki poprawkę, no proszę student? nikt go o to nie prosił, a wręcz by przystopował z własnymi kłamstwami, to bardzo dobrze, że się obraził. Nie był pępkiem świata, ale na pewno chciał być pępkiem forum i to od razu. Na zaufanie trzeba sobie zapracować. A składy dobrze znają HExxx i Lorri i im mimo wszystko bardziej ufam, bo wiem co osiągnęły i czym mogą się pochwalić....
się wygadałam....
Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
no piękne są! a tak a propos- nie uważacie za żenadę dodawanie yych gąbeczkowatych pacynek do tych cieni? Pierwsza rzecz, którą bym zrobiła to wywalenie ich.
Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość

Cans-myśle że duzo milości, ładny korpus z kuczaka, kawalek wolowiny albo kaczki(co wolisz-w wersji wypasionej daje jeszcze indyka), warzywa-marchew, pietruszka korzen i zielenina, por, seler, cebula, bron boże nie kapusta wloska ziele ang, jak masz-swieży lubczyk, liscie laurowe, pieprz, czosnek, trochę soli(ew vegeta pod koniec-ale odrobinę). Najpierw pogotuj chwilę miesko, po pol h dodaje warzywa i przyprawy). No i dużo milości
chciałam właśnie zauważyć,że też tak myślałam, ale dziś malowałam się tą wąską i do najciemniejszego super!!! choć za krótka
...
A do rosołu (żeberka np. i drób) dodajęwłoszczyznę, listek laurowy, ziele ang. połówke cebuli przysmażam do zwęglenia pod garem i wrzucam potem, to dopiero smak i aromat. aaa i wszystko co mogę gotuję w szybkowarze, czyli tu wrzucam wsio ipo 10-13 minutach gotowe. warzywka tylko pokroic (pora kriję wczesniej i cebulę taka wcześniej)

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja się z Wami żegnam do piątkowego papilota mam nadzieje do tego czasu mieć już naprawionego laptopa. Udanego tygdonia

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Próbuję przekonac koleżankę z pracy do używania minerałkó, ale ja mam zupełnie inny odcień skóry niż ona i moje odcienie nijak wyglądają na niej. Chciałam Was podpytać czy nie macie na zbyciu odsypek do oliwkowej cery. Koleżanka właśnie ma taką cerę, ciemne oczy, ciemne włosy, łatwo się opala i na ciemny brąz (teraz jest blada oczywiście). Albo doradźcie coś, bo ja w kolorach to słaba jestem
widziałaś mnie na łyso i co? mam tylko edeema w zasadzie
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-14, 18:38   #260
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

No się właśnie zastanawiałm gdzie sie nasza gaduła znalazła Cześć Atojko Mam nadzieję że miło spędziałaś wieczór
Paula Ja nie jestem akurat smutna..TŻ jak poszedł oglądać Vancouver ok południa tak zginął Ten to potrafi siedzieć godzinami i gapić się w szkło..no , w sumie jak też tak robię gapiąc się w lapka
Acha..PW dostałam i odpisałam
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 18:41   #261
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 18:43   #262
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

atojka
jezuu zimno mi strrrasznie, mam nadzieję że nic mnie nie łapie. TŻ obiecał mi dzisiaj wyjście po uśpieniu naszej Walentyny

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

qrde, znów zastanawiam się co za Proszek.. chyba sporo mnie ominęło..
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 18:46   #263
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
No się właśnie zastanawiałm gdzie sie nasza gaduła znalazła Cześć Atojko Mam nadzieję że miło spędziałaś wieczór
Paula Ja nie jestem akurat smutna..TŻ jak poszedł oglądać Vancouver ok południa tak zginął Ten to potrafi siedzieć godzinami i gapić się w szkło..no , w sumie jak też tak robię gapiąc się w lapka
Acha..PW dostałam i odpisałam
czyli ja?????? wieczór jak wieczór, poranek był miły i południe do obiadu - potem odleciałam do Morfiego. Ale zaliczyłam latte i pyszne ciacho amaretto i gofry (z torebki) i koktail z mrożonych truskawek z mlekiem póki co... zostały mi jeszcze 2 torebki, które muszę teraz zjeść co by mi potem przykro nie było. Moja pamnna nie spała po południu i mi trochę plany pokrzyżowała, więc musze się wziąć za wszystko jak pójdzie szybciej spać.... Czy coś jeszcze mam powiedzieć, co robiłam dziś. aaa zdjęcie... idę marudzić
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 18:49   #264
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Myślę, że to zwyczajnie kwestia jego niedojrzałości (mentalność rodem z gimnazjum, te minki typu "^^") + charakter. Wszystkim chciałby za przeproszeniem wejść w tyłek. Sam napisał, że swojemu TŻtowi prał, gotował i tak dalej a w zamian zero wdzięczności. Daje się chłopak naiwnie wykorzystywać nie oczekując niczego w zamian i ma. To nie jego wina, ale oby się tego oduczył bo dużo straci. Musi mieć dość niskie poczucie własnej wartości, skoro tak mało oczekuje i na siłę stara się przypodobać pochlebstwami... Faktycznie nie pasuje tu za bardzo, przynajmniej ja (choć blisko wiekowo, bo tylko 6 lat starsza) nie wiedziałam o czym z nim rozmawiać, chociaż i tak szkoda mi go, szkoda że tak sobie poszedł. Bez zobowiązań z każdym można pogadać, oczywiście zachowując dystans, poznać się stopniowo.



Zaczyna mnie boleć pupa
(ale to kolejny motywator żeby jeździć - wzmocnię się i ujędrnię no i jakoś tak mam motywację żeby poćwiczyć też w domu, nie zmarnować tego dzisiejszego wkładu w figurę)
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 18:53   #265
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Atojko masz racje. Zgadzam sie z toba. Ale niesmak pozostal mimo wszystko jakis.

Selene, odczytalam
Ja pewnie wiekszosc wieczora przesiedze przed tv z komorka bo tz ma jakis turniej. Postanowilismy nic szczegolnego dzis nie robic. Wybierzemy sie na dniach do kina, to zachaczymy jakies mile miejsce.

Falabella, masz racje, trzeba pracowac. Ja tu siedze, nie pamietam dokladnie, ale chyba zaczelam pisac cos jeszcze w 1 lub 2 cz. i nie bylo latwo zostac czescia grupy. Teraz tak sie czuje. Bo tu swietne dziewczyny sa. Ale slodze
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 18:53   #266
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Miłego wieczorkawidziałyśc ie na MM walentynkowe wcielenie naszej Agi?
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 18:53   #267
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Nie Atojko ..już więcej pisać nie musisz..odpowiedź zaskakująco wyczerpująca
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 18:56   #268
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
może i szkoda, niech wyciąga wnioski, ale ty nigdy nie popełniłaś błędu? bo ja tak. u mnie słodzeniem i przymilaniem i NIE PROSZONYMI kłamstwami na dzień dobry na pewno na zaufanie nie zasłużył zwłaszcza w ciągu 2 dni. A przyjaciól ma się niewielu, nie idealizujmy ... netowych przypadkowych ludzi jest wiele...
Wiesz, dla mnie nawet akurat jego porady odnośnie dzieci byłyby nie na miejscu. Sam przecież dziecko itd... nie posłuchałabym.... uważałabym na pewno za niestosowne, może nawet za bezczelne wręcz. ale to ja. Nie oceniam go tylko moje odczucia po tym jak się tu prezentował. Wiem,że czyta, ale kubełek zimnej wody na ostudzenie. takie washingpowder jest dorosłe życie, nie wszystko na tacy i nie takim sposobem...

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2010-02-14 o 18:59
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 18:58   #269
Krystle Carrington
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 565
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

ej no dziewczyny, dajcie już spokój z tym proszkiem. Może był trollem a może nie ale skoro już się pożegnał to my też nie powinnyśmy tworzyć kolejnych teorii na jego temat. Było minęło, o nieobecnych nie powinno się w taki sposób rozmawiać
__________________
jestem bezmyślna, nie mam poglądów ani nic ciekawego do powiedzenia
Krystle Carrington jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 19:24   #270
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki- wątek plotkowy nie tylko o minerałach, część IX

wróciłam

Violl,
Sel pozwoliłam sobie zaprosić Cie na FC [bo inaczej zdjęć niet]
MamoNiny, ignorować
Paula na uspokojenie, nie warto wkurzać się czymś na co brak wpływu, zwłaszcza przy takiej chorobie, bo to jest choroba

tyle na razie, lecę czytać c.d.
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:51.