Essence cz. VI - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-30, 19:52   #601
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Essence cz. VI

Pracowałam w swoim życiu w pewnej sieciowej drogerii, no i towar przywieziony w poniedziałek tego samego dnia cały musiał być rozłożony na półki i nie ma zmiłuj, że klient będzie między kontenerami manewrował a natura ma nas wszystkie w stosunku analnym...gdybym tylko się zatrudniła w naturze to wszystko w pierwszej kolejności bym wykupowała! :P sasasa
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 19:59   #602
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Pracowałam w swoim życiu w pewnej sieciowej drogerii, no i towar przywieziony w poniedziałek tego samego dnia cały musiał być rozłożony na półki i nie ma zmiłuj, że klient będzie między kontenerami manewrował a natura ma nas wszystkie w stosunku analnym...gdybym tylko się zatrudniła w naturze to wszystko w pierwszej kolejności bym wykupowała! :P sasasa
Tez myślałam nad tym:P
Przez Was umrę z głodu.Wchodzi mama i pyta: jadłaś coś dzisiaj?
A ja : yyyy. śniadanie?. Tak się zajęłam relacją i gadaniem z wami, ze zapomniałam o głodzie.Jesteście idealne na dietę
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 20:00   #603
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Essence cz. VI

Suga a ktora to Twoja natura?
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 20:00   #604
piroksena
Zadomowienie
 
Avatar piroksena
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 1 507
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Pracowałam w swoim życiu w pewnej sieciowej drogerii, no i towar przywieziony w poniedziałek tego samego dnia cały musiał być rozłożony na półki i nie ma zmiłuj, że klient będzie między kontenerami manewrował a natura ma nas wszystkie w stosunku analnym...gdybym tylko się zatrudniła w naturze to wszystko w pierwszej kolejności bym wykupowała! :P sasasa

Ja tak samo

Kiedyś w N. kręciła się koło szaf pewna babka i geriatrycznym ruchem wyciągała coś tam z pudeł i kładła na półkach... Zasłaniała sobą cały stand a pożytku z tego było niewiele, na moją tam bytność (3-4 minuty) zdążyła rozparcelować AŻ 2 lakiery i jeden podkład w musie.
__________________

piroksena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 20:03   #605
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Essence cz. VI

w naturze w Szczecinie nie ma nowej limitowanki :/ puste miejsce
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 20:06   #606
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Essence cz. VI

Moja natura wałbrzyska w mieście rodzinnym,zazwyczaj o niej mówię bo przebywam u rodziców na przymusowym "między przeprowadzkowym" ulokowaniem. Nie dość że jest tragicznie mała,to jeszcze obsługa baaardzo średnia,naprawdę chciała bym w jakiejś naturze czy innej drogerii pracować bo interesuję się tym i lubię, tak jak zresztą sporo dziewczyn wizażowych a kilka z nas dostało odmowę...zatrudniają w zamian babsztyle nie mające pojęcia o tym co sprzedają i w ogóle fukające na wszystko i wszystkich...
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 20:11   #607
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Essence cz. VI

tak nawiasem mowiac mam p0okoj do wynajecia od listopada;P
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-30, 20:12   #608
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Wpadłam dziś do swojej natury po całym dniu spędzonym na bieganiu po wrocku w związku z zawiłościami edukacyjnymi mojemi, ale ślamazary o godzinie 17 jeszcze nie miały rozpakowanego prawie całego nowego asortymentu(sic!) wkurzyłąm sie więc bo po całym dniu zrypana jechała jeszcze do tej durnej natury w nadziei że mat i jakaś nowa pomada będą moje!!
Muszę więc jutro z rana uderzyć powtórnie, w każdym razie są u mnie 2 czarne błyszczyki eclipse i jeden czerwony, dużo lakierów ale cieni nie mogłam zlokalizować bo stały tam kontenery z dostawy:| jak by ktoś chciał to pisać na PW bo jutro rano wyruszam po zakupy

Który to sklep?
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 20:12   #609
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez gooniek Pokaż wiadomość
warszawa metro centrum nic nowego
. Coś się warszawskie natury opóźniają ostatnio. Mam nadzieję, że po 1 października nowości się pojawią. Akurat będę świeżo po wypłacie

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
Ależ wy macie dobrych TŻtów [ i obeznanych :P]. Mój nie dość, że stwierdziłby , ze mu głupio iść, oglądać jakieś mazidła, to wróciłby pewnie z relacją w stylu: 'nooo, takie kolorowe coś było'
Mój sie niby zna trochę na kosmetykach, ale do Natury chyba bym go samego nie wysłała. Straszna gapa z niego, zawsze coś myli. Pewnie prosząc go o kupno np. brązowego cienia, kupiłby mi jaskrawo różowy .
Na zakupy też z nim nie chodzę, bo marudzi co krok i twierdzi, ze w Naturze źle się czuje i ma wrażenie, ze wszyscy się na niego patrzą . W sumie faktycznie facetów tam jak na lekarstwo przychodzi
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 20:19   #610
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Essence cz. VI

Odnoszę wrażenie (może mylne), że mało płacą paniom ekspedientkom pracującym w DN i dlatego się nie wysilają z rozkładaniem towaru na czas...

Mój TŻ lubi ze mną buszować po sklepach i nie raz sam mnie na coś namawia zamiast pilnować w ograniczaniu wydatków
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 20:20   #611
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Moja natura wałbrzyska w mieście rodzinnym,zazwyczaj o niej mówię bo przebywam u rodziców na przymusowym "między przeprowadzkowym" ulokowaniem. Nie dość że jest tragicznie mała,to jeszcze obsługa baaardzo średnia,naprawdę chciała bym w jakiejś naturze czy innej drogerii pracować bo interesuję się tym i lubię, tak jak zresztą sporo dziewczyn wizażowych a kilka z nas dostało odmowę...zatrudniają w zamian babsztyle nie mające pojęcia o tym co sprzedają i w ogóle fukające na wszystko i wszystkich...
Moja koleżanka pracowała w jednej z wrocławskich Natur (nie powiem o której mowa :P) i powiedziała, że wszystkie pracujące tam laski są strasznie głupie i nierozgarnięte. Że nawet kierowniczki zmian nie umiały podstawowych rzeczy... Nie wspominając już o wiedzy odnośnie kosmetyków. Nie mówię, że tak jest w każdej Naturze, ale w tej konkretnej podobno tak było.
Zresztą... Ja też pracowałam w jednej z popularnych drogerii i z doświadczenia wiem, że nie trzeba koniecznie interesować się kosmetykami i ogólną kosmetologią, żeby tam pracować. Oni mają zupełnie inne kryteria przyjęć. Zawsze pierwszeństwo ma np. córka koleżanki kierowniczki... :/

A tak poza off topem... Był ktoś dzisiaj w Magnolii? Jakieś wieści z Wrocławia? Ja chcę ten cholerny liner w końcu kupić :P.
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-30, 20:29   #612
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VI

Ja myślę że ta limitka wejdzie do natur. Tak jak weszła eclipse po wystartowaniu w drogeriach. Właściwie to bardzo na to liczę :P
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 20:32   #613
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Ja myślę że ta limitka wejdzie do natur. Tak jak weszła eclipse po wystartowaniu w drogeriach. Właściwie to bardzo na to liczę :P
Nio tak,ale u was pokazało sie w niesieciowych drogeriach,a u nas jedyna taka jest na Bałuckim,a tam nie ma DW
Łódź ma zawsze pod górę
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 20:38   #614
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Essence cz. VI

a mi 'napalenie' na DW jakoś spada :P

lakiery-chciałam granatowy, czarny i szary. Teraz stwierdziłam,że szarego nie będę pewnie używać, czarnych mam od cholery. Granatowego pewnie też nie będę często używać ,ale kolor mi się podoba.

błyszczyki-nie lubię tubek :/ Kolory mało oryginalne ,a mam pełną szufladę mazideł do ust. Nie kupię.

cienie-podobno kiepsko napigmentowane. Z odcieni podoba mi się tylko biały z granatem pod warunkiem ,że granat okaże się trochę fioletowy [jak wychodził na niektórych swatch'owych fotach]

kredka-mam oczy w podobnym kolorze. Boje się, że kolor będzie 'gasił' mi kolor oczu :P

linery- szary chyba jest nie dla mnie. Zastanawiam się nad czarnym, ale kocham linery w flamastrach za wygodę , równą kreskę i szybkość wykonywania tejże Czy któraś z dziewczyn posiadających linery może mi odpowiedzieć, czy używa się ich podobnie jak tych, z zestawów do smokey? Tzn. czy konsystencja i zachowanie kosmetyku są podobne?
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 20:40   #615
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Essence cz. VI

Nie, linery są zupełnie inne, te z DW nieporównywalnie lepsze.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 20:47   #616
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VI

mejaczku ja mówiłam, że liczę na to, że DW wejdzie do natur bo jeszcze nie słyszałam o żadnej niesieciowej drogerii z essence w Poznaniu aleeeee może kiedyś w wolnym czasie poszukam
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 21:00   #617
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Moja koleżanka pracowała w jednej z wrocławskich Natur (nie powiem o której mowa :P) i powiedziała, że wszystkie pracujące tam laski są strasznie głupie i nierozgarnięte. Że nawet kierowniczki zmian nie umiały podstawowych rzeczy... Nie wspominając już o wiedzy odnośnie kosmetyków. Nie mówię, że tak jest w każdej Naturze, ale w tej konkretnej podobno tak było.
Zresztą... Ja też pracowałam w jednej z popularnych drogerii i z doświadczenia wiem, że nie trzeba koniecznie interesować się kosmetykami i ogólną kosmetologią, żeby tam pracować. Oni mają zupełnie inne kryteria przyjęć. Zawsze pierwszeństwo ma np. córka koleżanki kierowniczki... :/

A tak poza off topem... Był ktoś dzisiaj w Magnolii? Jakieś wieści z Wrocławia? Ja chcę ten cholerny liner w końcu kupić :P.
W takim razie jak tak jest to po co dzwonią i zapraszają na rozmowę Dla mnie to strata czasu i niepotrzebne robienie nadziei skoro i tak z góry wiedzą, że zatrudnią kogoś po znajomości...

Jak do Łodzi dotrą nowości to na pewno rozejrzę się za błyszczykami les nudes
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 21:03   #618
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Essence cz. VI

Czy w Waszych sklepach,wśród nowości zauważyłyście te dwa lakiery z Multidimension(koral i brąz)?Może ktoś nawet kupił?
http://www.parokeets.com/en/2010/09/...hes-fall-2010/
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 21:13   #619
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Essence cz. VI

Zajrzałam dzisiaj do swojej Natury i nabyłam rozświetlacz i fioletowy smokey set - rozświetlacz niestety zaczyna mi się już nie podobać Za dużo drobinek, za bardzo się błyszczy, chyba nie nadaje się na całą twarz, na policzkach też jest bardzo widoczny, nie to co delikatne rozświetlenie pasiaka z CaC Chyba, że to tylko wierzchnia warstwa jest taka i jak to zejdzie to pod spodem będzie trochę lepiej
Szkoda, że nie było jeszcze testerów do nowości bo gdybym go pomacała to pewnie bym nie kupiła
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-30, 21:17   #620
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
puder rozświetlający i lakier matujący nie są z limitowanki, to normalny asortyment (tyle, że nowy ) Na pewno są w City Forum w Gdańsku Głównym

byłam dziś o 16.30 i były 2 rozświetlacze i 1 matowy bronzer. Matt top coat babeczka szukała dla mnie nawet na dole szafy (w zapasach) i nie znalazła



Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
lakier Shrekowy chyba był, ale pewna nie jestem , bo nie było go na mojej wishliście :P

Rozświetlacz był i błyszczyki XXL też.

Co do maciaka, to ja w Naturze byłam jak tylko się pojawiły. Obejrzałam, stwierdziłam ,że sama nie wiem i muszę się z tym 'przespać'. Poszłam wczoraj i już 'dupa zimna' :<
tak jak napisałam maciak był, ale schowany pod innymi bronzerami, a ja go upatrzyłam i kupiłam
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 21:21   #621
piroksena
Zadomowienie
 
Avatar piroksena
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 1 507
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Zajrzałam dzisiaj do swojej Natury i nabyłam rozświetlacz i fioletowy smokey set - rozświetlacz niestety zaczyna mi się już nie podobać Za dużo drobinek, za bardzo się błyszczy, chyba nie nadaje się na całą twarz, na policzkach też jest bardzo widoczny, nie to co delikatne rozświetlenie pasiaka z CaC Chyba, że to tylko wierzchnia warstwa jest taka i jak to zejdzie to pod spodem będzie trochę lepiej
Szkoda, że nie było jeszcze testerów do nowości bo gdybym go pomacała to pewnie bym nie kupiła
Z osławionym AOH`em tak właśnie było

Duże te drobiny?
__________________

piroksena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 21:23   #622
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Zajrzałam dzisiaj do swojej Natury i nabyłam rozświetlacz i fioletowy smokey set - rozświetlacz niestety zaczyna mi się już nie podobać Za dużo drobinek, za bardzo się błyszczy, chyba nie nadaje się na całą twarz, na policzkach też jest bardzo widoczny, nie to co delikatne rozświetlenie pasiaka z CaC Chyba, że to tylko wierzchnia warstwa jest taka i jak to zejdzie to pod spodem będzie trochę lepiej
Szkoda, że nie było jeszcze testerów do nowości bo gdybym go pomacała to pewnie bym nie kupiła
za żadne skarby nie położyłabym rozświetlacza na cała tważ
Jeszcze mojego nie rozdziewiczyłam, bo już za ciemno jest ale marzę o takim mocno błyszczącym poliku
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 21:25   #623
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
tak jak napisałam maciak był, ale schowany pod innymi bronzerami, a ja go upatrzyłam i kupiłam
mogłabyś powiedzieć o nim coś więcej ?
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 21:27   #624
ala ma kota
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 89
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Czy w Waszych sklepach,wśród nowości zauważyłyście te dwa lakiery z Multidimension(koral i brąz)?Może ktoś nawet kupił?
http://www.parokeets.com/en/2010/09/...hes-fall-2010/
Na Sunny Monday są swache brązu, nawet porównanie z Desert Fox jest
ala ma kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 21:28   #625
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
mejaczku ja mówiłam, że liczę na to, że DW wejdzie do natur bo jeszcze nie słyszałam o żadnej niesieciowej drogerii z essence w Poznaniu aleeeee może kiedyś w wolnym czasie poszukam
Przepraszam, jestem troszke sfrustrowana;/Tyle człowiek czeka a tu nic.
Jakby Łódź była mała kropka na mapie, której nikt nie widzi.Ehhh
Ale juz nie marudzę, zaraz położę na pazurki Miss Sporty 303(miętowy) i zrobie wzorek stempelkami
Ciekawe jak wyjdzie
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 21:29   #626
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
mogłabyś powiedzieć o nim coś więcej ?
na razie tylko tyle, że jest na prawdę matowy i ma dość jasny i ciepły odcień - to tyle po maźnięciu palcem.
Jutro się nim wymiziam to napiszę więcej
Mam nadzieję, ze nie będzie się gryzł z moją karnacją
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 21:29   #627
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez ala ma kota Pokaż wiadomość
Na Sunny Monday są swache brązu, nawet porównanie z Desert Fox jest
Widziałam ,śledzę ten blog z zapartym tchem.Uwielbiam go!!!
Pytam tylko czy te kolory wchodzą razem z nowościami.
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 21:30   #628
ala ma kota
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 89
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Widziałam ,śledzę ten blog z zapartym tchem.Uwielbiam go!!!
Pytam tylko czy te kolory wchodzą razem z nowościami.
Tak Ja już mam swój egzemplarz, kupiony razem z Trendsetterem
ala ma kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 21:33   #629
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez ala ma kota Pokaż wiadomość
Tak Ja już mam swój egzemplarz, kupiony razem z Trendsetterem

To świetne wieści.
Ale u mnie jeszcze nie ma. Masz Most Wanted?
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 21:38   #630
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Twój TŻ to niezły przekręt
Szkoda, ze tego nie widziałam.
Ja mam jeszcze takiego kumpla ze studiów, który często ze mną bywa na zakupach.Nie to, ze jest jakis zniewieściały,czy metroseksualny. Normalny, zdrowy, hetero facet.
A lubi pochodzić ze mną po sklepach. Pyta do czego to, do czego tamto.I ma przy tym taki skupiony wyraz twarzy jakbyśmy odkryli lek na raka
To takie słodkie.
Czasem zabieram innych kumpli żeby ich przetestować,albo podenerwować,ale nikt nie ejst tak wytrzymały jak on
Dzisiaj inny kumpel zwiedzał, ze mną wszystkie zakamarki galerki, Bałucki i Dn na Plantowej. Żeby nie było, sam chciał
Dzielnie się trzymał,ale wyraz twarzy miał nie teges W nagrodę zabrałam go na kawę.
Cemnooka, widzę,ze masz podobne trasy działania do mnie. Musimy sie kiedys umówić na wspólne zakupy
A patrzyłaś może w tych białych pawilonach Malus, nie ma kosmetyków Essence?

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------


Tez bym chciała mieć dostęp do Show Off.Mozliwe że nastapi taka rzecz,przez mamę mojej kumpeli, która wraca tam do pracy, ale nie wiem czy jeszcze będzie;/


A co do KOBO, to patrzyłam ale nigdzie nie widziałam.Spytałam Pań i powiedziały, ze w przeciągu paru dni powinno sie pojawić
KOBO... O nie moja choroba tego nie wytrzyma... Zmieniam zdanie — jak się pojawi to nowe cudo to jednak pojadę do GŁ.

Byłam jakiś czas temu w Malusie ale nie było nigdzie Essence.

To gratuluję kolegi, wytrwały zawodnik.

A co do zakupów jestem za, chociaż ja bym się bała na miejscu ekspedientek zmasowanego uderzenia na drogerie dwóch kobiet chorych na kosmetoholizm .
Ja mam jeszcze coś takiego, że jak nagle zobaczę coś nowego albo coś czego bardzo pragnęłam (a ja mam wiele marzeń) to robię wielkie oczy i wydaję dźwięk: hyyyyyyyyyyyyyyyyyyy — wtedy słyszę: oho Sylwia się zapowietrzyła.

Swoja drogą kupiłam dziś w Naturze uroczą, prostą szarą torebeczkę za 20zł. Widziałam ją tydzień temu ale akurat nie miałam zbytnio kasy i tak ją pozostawiłam, a później cały tydzień żałowałam i chodziła mi ona ciągle po głowie. Dziś jak ją zobaczyłam samotną, ruszaną przez innych, pomyślałam, że skoro czekała na mnie cały tydzień i nie dała się nikomu kupić to znaczy, że jest mi przeznaczona i kupiłam bez namysłu. Zresztą TŻ też mnie namawiał: "bierz ją i idziemy, bierz ją, już nie przymierzaj bo i tak jak jej nie weźmiesz to jutro na pewno po nią wrócisz bo będziesz żałowała, że jednak nie kupiłaś i koniec końców i tak kupisz".

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
Mój robi dokładnie tak samo. Do tego ma minę wskazującą na to , jak bardzo cierpi. Za to jak ja z nim wybierałam 'najprzystojniejsze' i 'najbardziej apetyczne' karaczany dla jego mrówek, to było wszystko ok
Ooo mój też ma minę cierpiętnika. Tak, tak, jak jesteśmy w Media Markt, Elektro World, RTVeuroAGD, Saturnie, albo Decathlonach, GoSportach, InterSportach to wszystko jest ok.
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:00.