Włosy na twarzy a podkład. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-18, 17:10   #1
mala94
Raczkowanie
 
Avatar mala94
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 319

Włosy na twarzy a podkład.


Mam problematyczną cerę. Używam podkładu antybakteryjnego. Jest ok po użyciu, ale męczy mnie jedna rzecz - a mianowicie podkład na policzkach jest.. hmm. Nie roluje się. Niewiem jak to nazwać. Tak, jakbym się podrapała i zostały 'skrawki' podkładu. Wygląda to paskudnie i sprawia efekt tynku. :/ Czy jedynym wyjściem byłaby depilacja twarzy? Czy też tak macie? Jak sobie z tym radzicie? Dodam, że mam jaśniutkie włosy na twarzy...
mala94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 13:58   #2
WiuNia
Raczkowanie
 
Avatar WiuNia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Włosy na twarzy a podkład.

Podbijam

Wiadomo, że na twarzy są mikroskopijne włoski i podkład osadza się na nich, więc czasami wygląda to niestetycznie...

Jak temu zaradzić????
WiuNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-25, 12:47   #3
DreamQueen
Rozeznanie
 
Avatar DreamQueen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 536
Dot.: Włosy na twarzy a podkład.

Hmm... może spróbuj nakładać podkład zgodnie z kierunkiem wzrostu tych maleńkich włosków... Czyli nie pod włos! Powinno chociaż trochę pomóc, bo dzięki temu podkład nie będzie osadzał się na włoskach, co zmniejszy efekt "pudernicy i tapety". To samo dotyczy aplikacji pudru, różu, bronzera, czyli wszystkich pudrowych kosmetyków.

Możesz tez spróbować podkład aplikować za pomocą pędzla, również zgodnie z kierunkiem wzrostu włosków !
DreamQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-25, 22:45   #4
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Włosy na twarzy a podkład.

Cytat:
Napisane przez mala94 Pokaż wiadomość
Mam problematyczną cerę. Używam podkładu antybakteryjnego. Jest ok po użyciu, ale męczy mnie jedna rzecz - a mianowicie podkład na policzkach jest.. hmm. Nie roluje się. Niewiem jak to nazwać. Tak, jakbym się podrapała i zostały 'skrawki' podkładu. Wygląda to paskudnie i sprawia efekt tynku. :/ Czy jedynym wyjściem byłaby depilacja twarzy? Czy też tak macie? Jak sobie z tym radzicie? Dodam, że mam jaśniutkie włosy na twarzy...
nigdy czegoś takiego nie miałam może to wina Twojego podkładu? Jakiego używasz? Ja się kiedyś, dawno, dawno temu posmarowałam bodajże sorayą, nie pamiętam za dobrze bo wieki temu to było bynajmniej dolna półka, i właśnie był dziwny, bardzo nieestetyczny efekt dlatego zaraz zmyłam i wywaliłam dziadostwo do kosza

bo meszek na twarzy ma każdy przecież a nikt poza facetami nie goli sobie codziennie twarzy żeby podkład nałożyć

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2011-12-25 o 22:46
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:19.