Essencomaniaczki witają w cz. X - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-14, 16:45   #4921
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez FasOla669 Pokaż wiadomość
Hmm, szczerze mówiąc daaaawno tam nie byłam. Chodzę ostatnio tylko do Echo Pewnie i tak pustki. Jak pojedziesz daj znać co i jak, i czy jest pomarańczowy błyszczyk z baleriny

Ostatnio jak byłam to biednie było i tak ta większa szafa działa mi mocniej na wyobraźnię, ale jeśli byłaś, Droga Użytkowniczko, zdaj relację
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 16:57   #4922
FasOla669
Przyczajenie
 
Avatar FasOla669
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 22
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez antonina_bielska Pokaż wiadomość
Ostatnio jak byłam to biednie było i tak ta większa szafa działa mi mocniej na wyobraźnię, ale jeśli byłaś, Droga Użytkowniczko, zdaj relację
Byłam wczoraj (pisałam już, ale powtórzę ). Chodzi Ci o Naturę w Echo, tak ? Obie szafy Essence właściwie pełne (!!!!) dużo baleriny: były róże, czarne cienie, sztuczne paznokcie, opaski, jeden najjaśniejszy błyszczyk i dość sporo lakierów. Nowości brak W sumie wszystkie szafy z kolorówką PEŁNE ! Warto zajrzeć
FasOla669 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 16:59   #4923
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Nowości Catrice też były?
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 16:59   #4924
maneo444
Zakorzenienie
 
Avatar maneo444
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 6 293
GG do maneo444
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez FasOla669 Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj (pisałam już, ale powtórzę ). Chodzi Ci o Naturę w Echo, tak ? Obie szafy Essence właściwie pełne (!!!!) dużo baleriny: były róże, czarne cienie, sztuczne paznokcie, opaski, jeden najjaśniejszy błyszczyk i dość sporo lakierów. Nowości brak W sumie wszystkie szafy z kolorówką PEŁNE ! Warto zajrzeć
Czy były moze stempelki do paznokci ? chodzi mi o pieczatke
__________________

maneo444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 17:44   #4925
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Kochane moje wróciłam! Szukaliśmy tej drogerii z 20 minut Tzn. chodziliśmy po budynku, w ogół niego, wchodziliśmy na górę, już podirytowany TŻ wciskał mi że ta drogeria to stoisko z kosmetykami Społem Ale znaleźliśmy, wejście jest od strony budynku tzn. jak się stoi na wprost wejścia do Universamu to na lewo.
Kupiłam puder i pędzelek. Puder był ostatni, a pędzelki zostały jeszcze przynajmniej 3. Brak czerwonego lakieru na którym mi zależało, granatowego nie brałam bo mam Hard to resist, a reszta mi się nie podobała. Cienie były wszystkie, ale nie pamiętam w jakiej ilości. Nie brałam bo nie jestem przy kasie, a chce mojemu ukochanemu na prezent kupić taki lepszy odkurzacz do samochodu (nie za 30 zł bo powiedział, że takie nic nie dają). W sumie nawet nie wiem w jakim kolorze miałabym je wziąć, więc darowałam sobie. Kredek było z każdego koloru przynajmniej 5 sztuk. Jeśli chodzi o szminki to była tylko jedna czerwona.
Jest to relacja stanu rzeczy z około godziny 15.
Wszystkim polecam pędzelek bo jest super. Chciałam pochwalić panie z Blue, bo jak wzięłam szminkę do ręki bo chciałam zobaczyć jaki to kolor (oczywiście na nalepce, której nie mogłam zlokalizować), czy aby na pewno jest czerwona, czy nikt nie przestawił to powiedziała, że są testerki, czyli pilnują żeby nie otwierać i nie macać. Były zorientowane w asortymencie i przemiłe. W prezencie dostałam zmywacz do paznokci wyprodukowany dla Blue z nagietkiem 50 ml i zawinęłam sobie katalog Essence
Żałuję, że to tak daleko. Bez porównania z Naturą
A! Na wejściu stoi wieeelki skórzany fotel, więc TŻ mógł usiąść i spokojnie poczekać, aż zaspokoję swój apetyt.
Młoda86 naprawdę dziękuję Ci za informację, kochana jestem Twoją dłużniczką. Nie udało mi się upolować tej limitki, straciłam nadzieję, a dzięki Tobie mam to co chciałam
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 17:58   #4926
adzia2223
Zadomowienie
 
Avatar adzia2223
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 057
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez noisygirl Pokaż wiadomość
Mi niestety za blisko nie jest, ale przy okazji zakupów większych zajrzałam. No ale i tak czekam na Kaskade
W kaskadzie ma być Douglas, tak? Fajnie by było.
O, wyczytałam, że ma być i Douglas i Rossmann. Drogerii nigdy za wiele
__________________

adzia2223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 17:59   #4927
FasOla669
Przyczajenie
 
Avatar FasOla669
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 22
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez maneo444 Pokaż wiadomość
Czy były moze stempelki do paznokci ? chodzi mi o pieczatke
Były 2, albo tylko 1, nie jestem pewna Płytek było kilka, ale niestety nie wiem jakie

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Nowości Catrice też były?
Chodzi Ci o limitkę OOS ? W sumie to nie przyglądałam się za bardzo były lakiery i bazy na pewno, reszty niestety nie wiem. Oprócz tego szafa pełniutka
FasOla669 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-14, 18:11   #4928
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Azazel1987 Pokaż wiadomość
Info z Gdańska:
W Douglasie w alfie co prawda stoi tylko jedna szafa essence, ale całkiem ładnie uzupełniona w nowości.
Chyba gdańskie essensomaniaczki o niej zapomniały bo jest prawie wszystko:
pędzel do pudru szt 1
pedzel do różu szt 3
wszystko z 'i love'
mozaikowy bronzer
rózne tusze w tym ten podwójny.
Z lakierów byly 3 nowosci, ciezko mi powiedziec ktore dokladnie. z Baleriny byly lakiery i można było tez zauważyc resztki podrugiej szafie np płytki na paznokcie.
Nic nie kupiłam bo ostatnio sie zadko maluje a w celach kolekcjonerskich to bez sensu.
Jednak na wampirza limitke czekam bo różowi w płynie nie przepuszcze
kurcza w tej alfie to prawie zawsze dużo jest, a ja ją mam taaaa daleko i zupełnie w inną stronę
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 18:13   #4929
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Hargalaten Pokaż wiadomość
http://drogerienatura.pl/informacje_...i+ESSENCE.html

Nie wiem czy widziałyście?
Ogólnie to Was podczytuję trochę, jestem cichą essencomaniaczką.
Witam Tak, któraś to już wklejała Ciekawa jestem jak te ich badania niby wyglądają
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 18:55   #4930
noisygirl
Raczkowanie
 
Avatar noisygirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 263
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość
W kaskadzie ma być Douglas, tak? Fajnie by było.
O, wyczytałam, że ma być i Douglas i Rossmann. Drogerii nigdy za wiele
I Sephora :p

Ta maskara I love extreme jest rzeczywiście ekstremalnie wielgachna... Niby widziałam na blogach, ale mimo wszystko nie wydawała się być większa od ma factora false lash effect... ależ się pomyliłam, to jest gigant! i zdecydowanie jest większa od tego max factora! I znów się będę musiała przyzwyczaić do wielkoluda
__________________
od 16.05.2013 mgr inż. budownictwa

W ciągłych rozjazdach Szczecin-Kraków-Szczecin

Edytowane przez noisygirl
Czas edycji: 2011-09-14 o 19:05
noisygirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 19:03   #4931
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Oficjalnie daję znać, że mi MD Trendsetter nie zabarwił paznokci
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-14, 20:17   #4932
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Kochane moje wróciłam! Szukaliśmy tej drogerii z 20 minut Tzn. chodziliśmy po budynku, w ogół niego, wchodziliśmy na górę, już podirytowany TŻ wciskał mi że ta drogeria to stoisko z kosmetykami Społem Ale znaleźliśmy, wejście jest od strony budynku tzn. jak się stoi na wprost wejścia do Universamu to na lewo.
Kupiłam puder i pędzelek. Puder był ostatni, a pędzelki zostały jeszcze przynajmniej 3. Brak czerwonego lakieru na którym mi zależało, granatowego nie brałam bo mam Hard to resist, a reszta mi się nie podobała. Cienie były wszystkie, ale nie pamiętam w jakiej ilości. Nie brałam bo nie jestem przy kasie, a chce mojemu ukochanemu na prezent kupić taki lepszy odkurzacz do samochodu (nie za 30 zł bo powiedział, że takie nic nie dają). W sumie nawet nie wiem w jakim kolorze miałabym je wziąć, więc darowałam sobie. Kredek było z każdego koloru przynajmniej 5 sztuk. Jeśli chodzi o szminki to była tylko jedna czerwona.
Jest to relacja stanu rzeczy z około godziny 15.
Wszystkim polecam pędzelek bo jest super. Chciałam pochwalić panie z Blue, bo jak wzięłam szminkę do ręki bo chciałam zobaczyć jaki to kolor (oczywiście na nalepce, której nie mogłam zlokalizować), czy aby na pewno jest czerwona, czy nikt nie przestawił to powiedziała, że są testerki, czyli pilnują żeby nie otwierać i nie macać. Były zorientowane w asortymencie i przemiłe. W prezencie dostałam zmywacz do paznokci wyprodukowany dla Blue z nagietkiem 50 ml i zawinęłam sobie katalog Essence
Żałuję, że to tak daleko. Bez porównania z Naturą
A! Na wejściu stoi wieeelki skórzany fotel, więc TŻ mógł usiąść i spokojnie poczekać, aż zaspokoję swój apetyt.
Młoda86 naprawdę dziękuję Ci za informację, kochana jestem Twoją dłużniczką. Nie udało mi się upolować tej limitki, straciłam nadzieję, a dzięki Tobie mam to co chciałam
Oj tam oj tam, bez wychwalania proszę essencomaniaczki muszą łączyć swe siły w zdobywaniu kolejnych limitek i nowości puder będzie Ci służył bo jest naprawdę fajny. Ja próbuje upolować coś z nowości, ale jak zwykle- przy metrze centrum bida z nędzą. W N tej nad peronami cała ballerina, w tej pomiędzy 1 lakier z balleriny i 2 paletki z yourock. A ja z chęcią obejrzałabym nowości
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 20:38   #4933
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez FasOla669 Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj (pisałam już, ale powtórzę ). Chodzi Ci o Naturę w Echo, tak ? Obie szafy Essence właściwie pełne (!!!!) dużo baleriny: były róże, czarne cienie, sztuczne paznokcie, opaski, jeden najjaśniejszy błyszczyk i dość sporo lakierów. Nowości brak W sumie wszystkie szafy z kolorówką PEŁNE ! Warto zajrzeć

Nie, o pl. wolności mi chodziło
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 20:43   #4934
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Oj tam oj tam, bez wychwalania proszę essencomaniaczki muszą łączyć swe siły w zdobywaniu kolejnych limitek i nowości puder będzie Ci służył bo jest naprawdę fajny. Ja próbuje upolować coś z nowości, ale jak zwykle- przy metrze centrum bida z nędzą. W N tej nad peronami cała ballerina, w tej pomiędzy 1 lakier z balleriny i 2 paletki z yourock. A ja z chęcią obejrzałabym nowości
Nie da rady bez wychwalania Nowości? To leć do Douglasa. Na pewno są w ZT, Arkadii, Wola Parku i Galerii Mokotów. Chociaż do Natur też niedługo zaczną wchodzić.

Czemu do tej pory żadna z was nie napisała, że to sitko w pudrze trzeba poprzekłuwać? Po zakupie wąchałam go i nie czułam tej wanilii. W domu usiadłam i zaczęłam kombinować, puder nie chciał wylecieć, włożyłam patyczek do skórek w jeden z tych otworków i okazało się, że tam jest taki mały plastikowy krążek który trzeba wypchnąć, a ja już kombinowałam żeby wyjąć to sitko
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 20:58   #4935
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez antonina_bielska Pokaż wiadomość
Nie, o pl. wolności mi chodziło
Była prawie cała Ballerina (pożarłam ostatni brzoskwinkowy błyszczyk ), nowości żadnych, szafa uzupełniona mniej więcej Ale były wszystkie nowości Catrice. W Echu resztki Balleriny, zero nowości z E i Catrice. Bida w sumie w Echu.
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 22:00   #4936
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Nie da rady bez wychwalania Nowości? To leć do Douglasa. Na pewno są w ZT, Arkadii, Wola Parku i Galerii Mokotów. Chociaż do Natur też niedługo zaczną wchodzić.

Czemu do tej pory żadna z was nie napisała, że to sitko w pudrze trzeba poprzekłuwać? Po zakupie wąchałam go i nie czułam tej wanilii. W domu usiadłam i zaczęłam kombinować, puder nie chciał wylecieć, włożyłam patyczek do skórek w jeden z tych otworków i okazało się, że tam jest taki mały plastikowy krążek który trzeba wypchnąć, a ja już kombinowałam żeby wyjąć to sitko
U mnie na sitku była przezroczysta naklejka, którą trzeba było zdjąć. Swoją drogą ten puder mam od lipca i ani razu go jeszcze nie używałam, tylko do mikro swatchy, żeby wiedzieć co mam
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 22:11   #4937
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Fufka Pokaż wiadomość
U mnie na sitku była przezroczysta naklejka, którą trzeba było zdjąć. Swoją drogą ten puder mam od lipca i ani razu go jeszcze nie używałam, tylko do mikro swatchy, żeby wiedzieć co mam
To pewnie mam jakiś inny sort, tylko żeby był dobry tak jak mówicie Któraś mówiła, że on przepięknie pachnie budyniem waniliowy i w sumie to przeważyło żeby jechać po niego taki kawał zamiast czekać na ten fix&matt, a jak go powąchałam to tzn. nie wiem jak pachnie ten proszek z którego się robi budyń, bo to moja mama zawsze robi ^^ Zastanawiam się czy nie będzie mi to przeszkadzało w użytkowaniu bo dla mnie to taka totalna waniliowa chemia. Jak można kupić coś i nawet raz tego nie użyć? Ja to zawsze od razu się biorę za testy
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 23:16   #4938
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

A ja ponawiam pytanie czy we Wrocławiu, w Arkadach są jakieś nowości, w Douglasie? Jutro będę w pobliżu i nie wiem czy mam wstępować, czy dać sobie spokój, dajcie znać .
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-14, 23:54   #4939
madzia0007
Zadomowienie
 
Avatar madzia0007
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 736
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Fufka Pokaż wiadomość
U mnie na sitku była przezroczysta naklejka, którą trzeba było zdjąć. Swoją drogą ten puder mam od lipca i ani razu go jeszcze nie używałam, tylko do mikro swatchy, żeby wiedzieć co mam
u mnie tak samo, plastikowy krazek z puszkiem, otwieram - dziurki przykryte folia.
mnie sie zapach pudru tez nie podoba i uzywam go rzadko, bo mnie bieli.
madzia0007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-15, 07:17   #4940
kingusiusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 939
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

jaka to jest limitka I am ?
kingusiusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 08:01   #4941
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez kingusiusia Pokaż wiadomość
jaka to jest limitka I am ?
Nie ma takiej.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 08:48   #4942
kingusiusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 939
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Nie ma takiej.
No właśnie coś mi nie pasiło dzięki
kingusiusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 11:09   #4943
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Wybieram się dziś na zwiady do Douglasa na Floriańskiej, zobaczymy co to będzie Mój portfel powoli zaczyna uciekać na mój widok, więc mam nadzieję, że nowości będą, ale kupię tylko pędzel do różu Rozsądek się odzywa, nowe kolory lakierów są piękne, ale wamwiam sobie, że znajdę jeszcze ładniejsze odpowiedniki wśród Jumpy i innych lakierów po 3 zł
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 11:16   #4944
Badzynka
Rozeznanie
 
Avatar Badzynka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 604
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Dacie wiarę, że mój czarny lakier w Black& white całkiem zgęstniał? A tylko raz go otworzyłam O.O
__________________
BLOG: http://badzynka.blogspot.com/

If you don't live for something, you'll die for nothing

Badzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 11:36   #4945
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Wybieram się dziś na zwiady do Douglasa na Floriańskiej, zobaczymy co to będzie Mój portfel powoli zaczyna uciekać na mój widok, więc mam nadzieję, że nowości będą, ale kupię tylko pędzel do różu Rozsądek się odzywa, nowe kolory lakierów są piękne, ale wamwiam sobie, że znajdę jeszcze ładniejsze odpowiedniki wśród Jumpy i innych lakierów po 3 zł
za 3,50zł mam granat z shimmerem z MIYO http://4.bp.blogspot.com/-XO_tQ_jGl5...0/SDC10724.JPG i w ten pososb nie kupilam HTR
Ale z nowowsci mam 1 typ ktory bardzo bardzo miec chce Blue Addicted, ale to kupi za jakis miesiac jak bede bogatsza Fotki mi sie nie podobaly, ale jak zobaczylam buteleczke
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 11:42   #4946
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
za 3,50zł mam granat z shimmerem z MIYO http://4.bp.blogspot.com/-XO_tQ_jGl5...0/SDC10724.JPG i w ten pososb nie kupilam HTR
Ale z nowowsci mam 1 typ ktory bardzo bardzo miec chce Blue Addicted, ale to kupi za jakis miesiac jak bede bogatsza Fotki mi sie nie podobaly, ale jak zobaczylam buteleczke
No ja mam niemal taki sam kolor z Miss Selene Kusi mnie make it golden (tak on się nazywał?) i też blue addicted, ale powoli moja kolekcja topperów przerasta kolekcję lakierów, a te dwa odcienie są dla mnie raczej top coatami, więc odpuszczam Na szczęście to stała oferta, więc pewnie kiedyś się skuszę.
Za to od roku mam totalnego świra na punkcie złotych i srebrnych paznokci i w związku z tym kusi mnie nieokreślony Shiny Godness
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 12:44   #4947
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Też mam ten Miss Selene, świeżo kupiony, bo nie było tego z E ILE to MS się trzyma na pazurkach ?
Em pytałaś jak to zmywam HH+CCoM Ogólnie dopóki nie poznałam co to metoda foliowa rzucałam brzydkie wyrazy za każdym razem kiedy miałam zmyć 2 warstwy brokatu z paznokci, teraz jestem już mądrzejsza

PS. Kocham Hypnotic Poison Czemu te dziady go wycofują? Zna ktoś jakiś odpowiednik?

Zastanawiam się nad tuszem z I love... Czy on się bardzo osypuje?
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 13:14   #4948
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Mnie się nie osypuje.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 13:20   #4949
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Eeehhm, co to jest ta metoda foliowa do zmywania brokatu?
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-15, 13:33   #4950
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Essencomaniaczki witają w cz. X

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Eeehhm, co to jest ta metoda foliowa do zmywania brokatu?
Tniesz wacik na części, nasączasz zmywaczem, kładziesz na płytkę, owijasz palec folią aluminiową i czekasz parę minut.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:51.