Zenkowe pokusy :) - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-08, 18:06   #1501
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
ale dziwnie
a może to bank jakieś zmiany wprowadził, w mbanku zmieniają regulamin średnio raz w tygodniu
Nawet nie wiedziałam, że z nich takie numery
Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
Ja kiedyś usiłowałam dociec, czemu w moim banku po zapłaceniu jakiejś kwoty w obcej walucie dostaję inną (znacznie niższą) kwotę w smsie potwierdzającym transakcję, a zupełnie inna kwota widnieje potem na wyciągu. Sprawdzałam kursy walut w banku - zarówno w dniu sprzedaży, jak i księgowania transakcji - i nic się nie zgadzało, na wyciagu było kilkanaście procent więcej. Musiałam przejść chyba przez 3 konsultantów aż do kierownika. Dopiero ten ostatni raczył mi zdradzić, że karciane transakcje są w tym banku rozliczane tzw kursem nocnym - wyższym o te kilkanaście % od normalnego, dziennego. A ile po drodze usłyszałam bzdur - że to Visa pobiera takie wysokie opłaty (a akurat kurs Visy jest podobny do kursu średniego NPB, czyli taniej się nie da), że to wynika z różnic między datą zakupu a księgowania (też nie) itd. Wreszcie inny bank wprowadził kartę rozliczaną w PLN i faktycznie to najlepszy sposób płacenia w zagranicznych sklepach.
Ale dziady
Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
a to szuje
mi coś kiedyś tłumaczyli, że od Visy korzystniejsza jest Mastercard, bo jest tylko jedno przewalutowanie czy jakoś tak. Wymieniłam więc wszystkie Visy na Mastercardy ale nie wiem w praktyce jakie to różnice.
Jak sprawdzisz to daj znać
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
a ja tak z innej beczki, bo sie ciesze kupilam sobie z okazji dnia kobiet raybanowe aviatory
od dawna za mna lazily, a teraz trafilam na promo, wiec grzech bylo nie brac

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Teraz na twojesoczewki.com jest 30% zniżki na raybany
Z nieba mi spadasz Właśnie miałąm pytać Was, gdzie mogę kupić fajne okulary, bo wiosna nadchodzi i muszę chronić swoje patrzałki od słońca i pyłków, bo już zaczynam lać łzy.
Jakie wzięłaś ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 18:11   #1502
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Teraz na twojesoczewki.com jest 30% zniżki na raybany
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 18:36   #1503
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Ja wzielam takie http://www.twojesoczewki.com/782-ray...lor-w3275.html klasyczne aviatory srebrne lustrzankowe
Podobały mi sie tez brązowe, ale moje wayfarery są brązowe to chciałam inne teraz

Nie wiem czy wyszukiwanie promocji to moj talent czy przekleństwo, bo przez te "oszczędności" na promocjach zawsze tyle kasy wydam ale z 2 str mam takie szczęście, ze jak poszaleje za bardzo to mi zawsze jakas niespodziewana kasa wpadnie

Bierzcie raybany, promo tylko dzis, a taniej nie bedzie (aviatorki zwykle kosztuja u optykow ok 500 zł, tu mega promo )

A melisski piękne

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

A ze spartoo kusza mnie jeszcze jedne butki, ale to moze w kwietniu zreszta oni kusicielsko co chwile przysyłają znizke na 20 albo 30 zł "specjalnie dla mnie"
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 18:51   #1504
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Nie wiem czy wyszukiwanie promocji to moj talent czy przekleństwo, bo przez te "oszczędności" na promocjach zawsze tyle kasy wydam
ja zawsze uważam, że to talent, a mój mąż że wręcz przeciwnie
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Bierzcie raybany, promo tylko dzis, a taniej nie bedzie (aviatorki zwykle kosztuja u optykow ok 500 zł, tu mega promo )
Mnie kuszą aviatory, ale kiedyś mierzyłam w Loox? (w Browarze) i pomimo, że to ponoć model dla każdego, to ja wyglądałam jak . Inna sprawa, że mieli strasznie przebrane modele.
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
A ze spartoo kusza mnie jeszcze jedne butki, ale to moze w kwietniu zreszta oni kusicielsko co chwile przysyłają znizke na 20 albo 30 zł "specjalnie dla mnie"
szkoda, że "specjalnie dla mnie" nie chcą rozszerzyć asortymentu w rozmiarze 35/36
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 19:05   #1505
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

A ze spartoo kusza mnie jeszcze jedne butki, ale to moze w kwietniu zreszta oni kusicielsko co chwile przysyłają znizke na 20 albo 30 zł "specjalnie dla mnie"
Ja włożyłam buty do koszyka ale nie zapłaciłam, a oni mi na drugi dzień przysłali maila przypominającego, że mam buty w koszyku jak się jest tak osaczonym to nie można nie klikać
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 19:16   #1506
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Ja włożyłam buty do koszyka ale nie zapłaciłam, a oni mi na drugi dzień przysłali maila przypominającego, że mam buty w koszyku jak się jest tak osaczonym to nie można nie klikać
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 19:43   #1507
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Ja wzielam takie http://www.twojesoczewki.com/782-ray...lor-w3275.html klasyczne aviatory srebrne lustrzankowe
Podobały mi sie tez brązowe, ale moje wayfarery są brązowe to chciałam inne teraz

Nie wiem czy wyszukiwanie promocji to moj talent czy przekleństwo, bo przez te "oszczędności" na promocjach zawsze tyle kasy wydam ale z 2 str mam takie szczęście, ze jak poszaleje za bardzo to mi zawsze jakas niespodziewana kasa wpadnie

Bierzcie raybany, promo tylko dzis, a taniej nie bedzie (aviatorki zwykle kosztuja u optykow ok 500 zł, tu mega promo )

A melisski piękne

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

A ze spartoo kusza mnie jeszcze jedne butki, ale to moze w kwietniu zreszta oni kusicielsko co chwile przysyłają znizke na 20 albo 30 zł "specjalnie dla mnie"

Strasznie Ci dzięki za to info o promocji Normalnie jakby telepatyczna odpowiedź na moją aktualną palącą potrzebę
Już kupiłam model, które mierzyłam kiedyś w Browarze, ale szkoda mi było ponad 400 zł
Ray-Ban 2140 kolor 901 rozmiar 50
Już nie są dostępne, ale mam nadzieję, że to dla mnie zostały zarezerwowane
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ray-ban-2140-kolor-901-rozmiar-50.jpg (18,9 KB, 6 załadowań)
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-09, 19:37   #1508
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Mariolu, czy dostałaś już przesyłkę z UC (tę z Tru)?
Ja na swoją jeszcze czekam...
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 21:04   #1509
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
A podłączając się do tematu mieszkaniowego, ktoś może polecić jakieś dobre okna? Są miliony firm produkujących okna, i podjecie decyzji które kupić to prawdziwy koszmar
a jakie chcesz kupić PCV czy drewniane?
jeśli drewniane to polecam firmę Gebauer
dystrybutorem w wawie jest firma Oculux
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 08:36   #1510
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
a jakie chcesz kupić PCV czy drewniane?
jeśli drewniane to polecam firmę Gebauer
dystrybutorem w wawie jest firma Oculux
Byłabym bardzo szczęśliwa gdybym to wiedziała mam teraz drewniane ale duzo ludzi poleca tez dobre PCV ze niby latwiejsze w konserwacji a wygladaja tak samo, jak ja nie lubie podejmowac takich decyzji
dzieki za info, obadam ta firme
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 12:03   #1511
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Byłabym bardzo szczęśliwa gdybym to wiedziała mam teraz drewniane ale duzo ludzi poleca tez dobre PCV ze niby latwiejsze w konserwacji a wygladaja tak samo, jak ja nie lubie podejmowac takich decyzji
dzieki za info, obadam ta firme
Decyzja trudna, to prawda. Ja bym polecala drewno.
Minusem jest cena i potrzeba konserwacji. Plusem jakosc i wyglad.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2012-03-10 o 12:05
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-10, 12:21   #1512
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zenkowe pokusy :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32836795]Decyzja trudna, to prawda. Ja bym polecala drewno.
Minusem jest cena i potrzeba konserwacji. Plusem jakosc i wyglad.[/QUOTE]

No dokladnie, to sa wlasnie plusy i minusy. Musze sie jeszcze zorientowac, jaka jest w praktyce roznica w cenie, bo nie mam pojecia. Może to mi pomoże w decyzji.

James, czy jest jakas dziedzina na ktorej sie nie znasz?
Bo normalnie w każdym temacie sie wypowiadasz jak ekspert z branży
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 12:36   #1513
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
No dokladnie, to sa wlasnie plusy i minusy. Musze sie jeszcze zorientowac, jaka jest w praktyce roznica w cenie, bo nie mam pojecia. Może to mi pomoże w decyzji.

James, czy jest jakas dziedzina na ktorej sie nie znasz?
Bo normalnie w każdym temacie sie wypowiadasz jak ekspert z branży
Na wielu rzeczach sie nie znam. Seriously .

Po prostu ja duzo czytam, latwo zapamietuje jakies dziwne rzeczy. Jestem jak Rainman . Pamietam, co niektore z Was kupily pare miesiecy temu a nie pamietam co jadlam wczoraj na sniadanie .

btw: tematem okien sie zainteresowalam jak gdzies przeczytalam, ze okna PVC ciezko znosza sroga zime. PVC oczywiscie sie kurczy a wtedy szyba moze peknac. To info wzbudzilo moje zainteresowanie i "se" poczytalam .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2012-03-10 o 12:43
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 13:22   #1514
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zenkowe pokusy :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32837336]Na wielu rzeczach sie nie znam. Seriously .

Po prostu ja duzo czytam, latwo zapamietuje jakies dziwne rzeczy. Jestem jak Rainman . Pamietam, co niektore z Was kupily pare miesiecy temu a nie pamietam co jadlam wczoraj na sniadanie .

btw: tematem okien sie zainteresowalam jak gdzies przeczytalam, ze okna PVC ciezko znosza sroga zime. PVC oczywiscie sie kurczy a wtedy szyba moze peknac. To info wzbudzilo moje zainteresowanie i "se" poczytalam .[/QUOTE]
uuu, tego to nie wiedziałam
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 13:38   #1515
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zenkowe pokusy :)

ja też polecam drewno, jestem przeciwniczką PCV z różnych względów
naprawdę solidne okna PCV kosztują tyle co drewniane, ale w drewnianych też łatwo o bubel
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 13:56   #1516
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
ja też polecam drewno, jestem przeciwniczką PCV z różnych względów
naprawdę solidne okna PCV kosztują tyle co drewniane, ale w drewnianych też łatwo o bubel
powiem wam, że takie zakupy mieszkaniowe w ogole nie sprawiaja mi przyjemności - nie potrafie nic kupic zanim nie zglebie tematu, a potem i tak mam milion dylematow co wybrać a tu jeszcze czeka mnie remont lazienki i wybranie wszystkiego do nowej

nie to co zakupy u Zenka- decyduje w glownej mierze fajna cena
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 14:58   #1517
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
powiem wam, że takie zakupy mieszkaniowe w ogole nie sprawiaja mi przyjemności - nie potrafie nic kupic zanim nie zglebie tematu, a potem i tak mam milion dylematow co wybrać a tu jeszcze czeka mnie remont lazienki i wybranie wszystkiego do nowej

nie to co zakupy u Zenka- decyduje w glownej mierze fajna cena
mam za sobą wybudowanie domu, więc dokładnie znam te rozterki
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 15:02   #1518
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
mam za sobą wybudowanie domu, więc dokładnie znam te rozterki
gratulacje
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 15:11   #1519
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
gratulacje
dziękuję
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-10, 18:56   #1520
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Mariolu, czy dostałaś już przesyłkę z UC (tę z Tru)?
Ja na swoją jeszcze czekam...
Zaraz na drugi dzień po tym jak napisałam, że czekam już była u mnie. A co Ty jeszcze nie masz swojej
[QUOTE=Taszanta;32837097]No dokladnie, to sa wlasnie plusy i minusy. Musze sie jeszcze zorientowac, jaka jest w praktyce roznica w cenie, bo nie mam pojecia. Może to mi pomoże w decyzji.
/QUOTE]
Jak masz pieniążki to kupuj drewniane. Co natura to natura. Plastików i innych sztuczności wszędzie pełno, więc jak jest możliwość to ja polecam drewno. Cena niestety jakieś chyba 100% więcej niż PCV. Ja kupowałam kilka lat temu do nowego domu okna drewniane to na cały dom (ok. 260m2) kosztowały mnie ok. 50.000. Jak się dowiadywałam wtedy za takie okna z PCV zapłaciłabym ok. 25.000. Wybrałam drewniane i dlatego dopiero teraz zaczynam wykończenie tego domu Właśnie dzisiaj byliśmy na zakupach sprzętu do łazienek
Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
mam za sobą wybudowanie domu, więc dokładnie znam te rozterki
Zazdroszczę Ci, że masz to już za sobą My właśnie rozpoczęliśmy wykańczanie w środku
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 21:19   #1521
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zenkowe pokusy :)

No własnie nie mam swojej. Chyba czeka mnie wiszenie na telefonie w poniedzialek - bede probowala dodzwonic sie do UC
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 06:46   #1522
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zenkowe pokusy :)

[QUOTE=Mariola13;32843658] Zaraz na drugi dzień po tym jak napisałam, że czekam już była u mnie. A co Ty jeszcze nie masz swojej
Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
No dokladnie, to sa wlasnie plusy i minusy. Musze sie jeszcze zorientowac, jaka jest w praktyce roznica w cenie, bo nie mam pojecia. Może to mi pomoże w decyzji.
/QUOTE]
Jak masz pieniążki to kupuj drewniane. Co natura to natura. Plastików i innych sztuczności wszędzie pełno, więc jak jest możliwość to ja polecam drewno. Cena niestety jakieś chyba 100% więcej niż PCV. Ja kupowałam kilka lat temu do nowego domu okna drewniane to na cały dom (ok. 260m2) kosztowały mnie ok. 50.000. Jak się dowiadywałam wtedy za takie okna z PCV zapłaciłabym ok. 25.000. Wybrałam drewniane i dlatego dopiero teraz zaczynam wykończenie tego domu Właśnie dzisiaj byliśmy na zakupach sprzętu do łazienek
A rzeczy jakich firm wybralas do lazienek?
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 15:26   #1523
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
No własnie nie mam swojej. Chyba czeka mnie wiszenie na telefonie w poniedzialek - bede probowala dodzwonic sie do UC
Oj to dzwoń do nich Nie kwapią się jak widać ze zwolnieniem przesyłki
[QUOTE=Taszanta;32848338]
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Zaraz na drugi dzień po tym jak napisałam, że czekam już była u mnie. A co Ty jeszcze nie masz swojej


A rzeczy jakich firm wybralas do lazienek?
Powiem Ci szczerze, że chodzimy i namacalnie sprawdzamy wyposażenie nie patrząc na marki, bo w obecnym domu jak go wykańczaliśmy to myśleliśmy, że tylko drogie marki są "the best" i kupowaliśmy Grohe i tym podobne. Przy tym domu postanowiliśmy nie szaleć i kupować dobrą jakość, ale nie przepłacając za markę Do jednej łazienki wzięliśmy płytki Aldea Tubądzin do wc Muscat z Glazuris, a do drugiej łazienki i wc hiszpańskie APE, do przedpokoju i kuchni z Ceramika Paradyż.. Deszczownie i system podtynkowy do natrysku kupiliśmy np. w Liroy Merlin, ale solidne niemieckie wykonanie, a cenowo o połowę tańsze niż Grohe Wieszaczki i uchwyty fajne mosiężne, ale w kolorze ciemnym matowym holenderskie Tiger
Mebli pod umywalki jeszcze nie wybraliśmy Oj dużo tego jest

Wczoraj natomiast kupiliśmy brodzik i w Liroy Merlin
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 18:53   #1524
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zenkowe pokusy :)

co się dzieję?


wpadam i mam nadzieję zostać już na dłużej
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 19:14   #1525
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
co się dzieję?


wpadam i mam nadzieję zostać już na dłużej
Nooo Dymek A gdzieś Ty była jak Ciebie nie było
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 19:18   #1526
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Nooo Dymek A gdzieś Ty była jak Ciebie nie było
a wiesz, że nie wiem?

ten czas jakoś mi przelatywał przez palce jak woda!
to u Tżta siedziałam jak było wolne, to byłam na leczeniu w Szczawnicy to blogowałam i pracę pisałam (chociaż i tak kobieta mi zmieniła trochę temat i muszę jeszcze raz pisać 1 rozdział! )

aż wstyd się przyznać, ale nie mam pojęcia co się z tym moim wolnym czasem stało!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 19:20   #1527
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę Ci, że masz to już za sobą My właśnie rozpoczęliśmy wykańczanie w środku
dużo wyborów przed Tobą
ale to najprzyjemniejszy etap
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 22:18   #1528
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a wiesz, że nie wiem?

ten czas jakoś mi przelatywał przez palce jak woda!
to u Tżta siedziałam jak było wolne, to byłam na leczeniu w Szczawnicy to blogowałam i pracę pisałam (chociaż i tak kobieta mi zmieniła trochę temat i muszę jeszcze raz pisać 1 rozdział! )

aż wstyd się przyznać, ale nie mam pojęcia co się z tym moim wolnym czasem stało!
To znaczy, że byłaś w tym czasie szczęśliwa, bo tylko szczęśliwi czasu nie liczą
Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
dużo wyborów przed Tobą
ale to najprzyjemniejszy etap
Mam nadzieję, że wreszcie uda nam się przeprowadzić w tym roku do większego domu wreszcie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 06:17   #1529
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
co się dzieję?


wpadam i mam nadzieję zostać już na dłużej
dawaj tu

tak nas porzucic

ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 08:57   #1530
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Zenkowe pokusy :)

O rety, a już myślałam, że to tylko mnie tak ciężko idzie zabranie się do remontów/ wykończenia domu itd... Większość ludzi uważa, że to takie super ekscytujące, a mnie skręca, royal pain in the ass i tyle. Rychłe narodziny potomka powinny nas zmobilizować do zasiedlenia drugiego piętra domu, zmiany funkcjonalności połowy pomieszczeń i ogólnie jednego wielkiego rozpiździelu, a mnie ta perspektywa totalnie przeraża...
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:17.