Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-28, 17:31   #2881
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja tam uwazam, ze sa tania firma mineralna i nawet te 10% to jest sporo.

Do tego firma zawsze daje gratis.

Inwestuja dla nas w zakrecane sitka, nie podwyzszajac cen, zawsze chetnie doradza... Ile chcialybyscie rabatu 40? 50? %?

Zauwazmy, ze nikt charytatywnie firmy nie prowadzi i firma tez by chciala miec jako takie zyski. I tak podklady 10 gr dwa ( jeden na lato, drugi kolor na zime ) starczaja spokojnie na rok. A za 100 zl na rok podkladow plynnych ( ktore sa gorszej jakosci a kosztuja ok 30 zl za butelke ) sie nie kupi.
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 17:40   #2882
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ta ich zniżka jest kijowa chociażby dlatego, że na blogach chyba można jeszcze znaleźć 10% od różnych blogerek. Tak jak było np. z kodem -10% od Czarszki.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Amilie zrobiło taką samą na Dzień Matki. Już się zdążyłam u nich zaopatrzyć w Cashmere, a czekałam kto pierwszy zrobi promocję, więc Annabelle się spóźnili.

Powiedzcie mi proszę, jak często są promocje u Anabelle? Może skuszę się na następną
Nie orientuję się jak u nich z częstotliwością promocji ale ostatnia promo jaka była to -15% na Dzień Kobiet.
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 17:43   #2883
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja gratisu nie dostalam, mimo sporego zamowienia.

Jeszcze niedawno bylo tez -10% z okazji ilustam lajkow na fb.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 18:02   #2884
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Ja gratisu nie dostalam, mimo sporego zamowienia.

Jeszcze niedawno bylo tez -10% z okazji ilustam lajkow na fb.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ano tyż prawda.
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 18:16   #2885
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Amilie zrobiło taką samą na Dzień Matki. Już się zdążyłam u nich zaopatrzyć w Cashmere, a czekałam kto pierwszy zrobi promocję, więc Annabelle się spóźnili.

Powiedzcie mi proszę, jak często są promocje u Anabelle? Może skuszę się na następną
na mineralcosmetics jest promocja na Amilie z okazji dnia dziecka na hasło kids....znowu -10% :P

Generalnie mam wrażenie, że od kiedy na rynku mamy i Annabelle i Amilie to promocje pojawiają się znacznie częściej.
Osttania promocja u Annabelle była na dzień kobiet, potem z okazji 10 tysiecy lubisiów na fejsie :P
Na walentajnki tez była Generalnie są promocje z jakichś okazji :P Strzelam, że następna będzie jakaś wakacyjna

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Ja tam uwazam, ze sa tania firma mineralna i nawet te 10% to jest sporo.

Do tego firma zawsze daje gratis.

Inwestuja dla nas w zakrecane sitka, nie podwyzszajac cen, zawsze chetnie doradza... Ile chcialybyscie rabatu 40? 50? %?

Zauwazmy, ze nikt charytatywnie firmy nie prowadzi i firma tez by chciala miec jako takie zyski. I tak podklady 10 gr dwa ( jeden na lato, drugi kolor na zime ) starczaja spokojnie na rok. A za 100 zl na rok podkladow plynnych ( ktore sa gorszej jakosci a kosztuja ok 30 zl za butelke ) sie nie kupi.
Spokojnie, nie każemy im zredukować cen do pińciu złotych, tylko raz na jakiś czas zrobić większą promocję 20% off byłoby miłe Albo jeszcze lepiej by było, gdyby czasem robili promo na darmową wysyłkę.

Akurat przypuszczam, że róznica w cenie między sitkiem zakręcanym a niezakręcanym to są groszowe sprawy, więc z ta inwestycją, to bym tak nie szalała

Ja zamawiałam u nich i próbek nie dostałam
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 18:35   #2886
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Ja tam uwazam, ze sa tania firma mineralna i nawet te 10% to jest sporo.

Do tego firma zawsze daje gratis.

Inwestuja dla nas w zakrecane sitka, nie podwyzszajac cen, zawsze chetnie doradza... Ile chcialybyscie rabatu 40? 50? %?

Zauwazmy, ze nikt charytatywnie firmy nie prowadzi i firma tez by chciala miec jako takie zyski. I tak podklady 10 gr dwa ( jeden na lato, drugi kolor na zime ) starczaja spokojnie na rok. A za 100 zl na rok podkladow plynnych ( ktore sa gorszej jakosci a kosztuja ok 30 zl za butelke ) sie nie kupi.
Masz sporo racji, nawet biorąc pod uwagę fakt tak niskiej ceny za duże opakowanie nie powinnyśmy narzekać. Ciekawa jestem jak to u mnie będzie ze zużyciem, jeśli 2 opakowania wystarczą mi na rok to będzie niezła oszczędność, już sobie wyobrażam na co pójdą "wolne" kwoty
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 21:07   #2887
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Poradźcie mi, bo ciągle się zastanawiam i zmieniam zdanie jakie kolory zamówić. Teraz myślę nad golden fair, golden light i beige fair. Dołączam zdjęcie, na którym widać popularne podkłady (za ciemne dla mnie), więc łatwo wywnioskować kolor skóry
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-28, 21:16   #2888
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
Poradźcie mi, bo ciągle się zastanawiam i zmieniam zdanie jakie kolory zamówić. Teraz myślę nad golden fair, golden light i beige fair. Dołączam zdjęcie, na którym widać popularne podkłady (za ciemne dla mnie), więc łatwo wywnioskować kolor skóry
Zdjęcie nie chciało się załadować, ale juz jest.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5125a.jpg (75,2 KB, 40 załadowań)
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 21:56   #2889
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
Poradźcie mi, bo ciągle się zastanawiam i zmieniam zdanie jakie kolory zamówić. Teraz myślę nad golden fair, golden light i beige fair. Dołączam zdjęcie, na którym widać popularne podkłady (za ciemne dla mnie), więc łatwo wywnioskować kolor skóry
Ja się nie znam i dopiero zamówiłam próbki ale powiedz dziewczynom jaki podkład najbardziej jest zbliżony do twojego odcienia, bo pokazanie tych które nie pasują dużo im raczej nie powie
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 21:57   #2890
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ale marchewy po zniwach nie mialabym takiej twarzy haha

golden fair to chyba jest o 4-5 tonow jasniejszy, ja Ci nie podpowiem bo jestem blada, ale wiem, ze jest dziewczyna na forum uzywajaca golden medium, wiec moze ona jakos porowna?
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 22:06   #2891
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Ja się nie znam i dopiero zamówiłam próbki ale powiedz dziewczynom jaki podkład najbardziej jest zbliżony do twojego odcienia, bo pokazanie tych które nie pasują dużo im raczej nie powie
Używam Pharmaceris matujący Ivory. Muszę się w końcu zdecydować, bo napisałam do AM wiadomość z prośba o pomoc w doborze kolorów, ale strasznie długo czekam na odpowiedź, więc już nie będę czekać tylko zamówię. Golden fair, beige fair, natural light i golden medium jako bronzer. Zobaczymy co z tego wyjdzie
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-28, 22:30   #2892
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
Używam Pharmaceris matujący Ivory. Muszę się w końcu zdecydować, bo napisałam do AM wiadomość z prośba o pomoc w doborze kolorów, ale strasznie długo czekam na odpowiedź, więc już nie będę czekać tylko zamówię. Golden fair, beige fair, natural light i golden medium jako bronzer. Zobaczymy co z tego wyjdzie
Okej...Idąc tym tokiem...
Ja używałam Pharmaceric intensywnie kryjący Ivory, który jest odcień jaśniejszy od Ivory w formule matującej.
Mój kolor w Annabelle to Golden Fairest który jest odcień jaśniejszy od Golden fair.
Ergo, dla Ciebie powinien byc dobry golden fair, opcjonalnie golden light na lato
Pharmaceris ma wyraźne tony żółte, zrezygnowałabym na Twoim miejscu z zamawiania Annabellowego Beige, bo on jest zdecydowanie różowy
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 22:38   #2893
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Okej...Idąc tym tokiem...
Ja używałam Pharmaceric intensywnie kryjący Ivory, który jest odcień jaśniejszy od Ivory w formule matującej.
Mój kolor w Annabelle to Golden Fairest który jest odcień jaśniejszy od Golden fair.
Ergo, dla Ciebie powinien byc dobry golden fair, opcjonalnie golden light na lato
Pharmaceris ma wyraźne tony żółte, zrezygnowałabym na Twoim miejscu z zamawiania Annabellowego Beige, bo on jest zdecydowanie różowy
To czym zastapić ten beige? Bo chcę 3 g mieć. Golden Fair jest chyba trochę za żółty, dziewczyny narzekają, że wygląda sino, dlatego będę musiała go czymś dobarwić

Edytowane przez aania88
Czas edycji: 2014-05-28 o 22:40
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 22:52   #2894
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
To czym zastapić ten beige? Bo chcę 3 g mieć. Golden Fair jest chyba trochę za żółty, dlatego będę musiała go czymś dobarwić
A, no chyba, że do mieszania, to wtedy możesz wziąć
Natomiast jeśli faktycznie pasuje Ci Pharmaceris matujący Ivory to golden fair nie powinien być za żółty Ja bym beige zastąpiła naturalem, ale no to bym zrobiła na swoim miejscu CIężko mi coś radzić, jeśli nie jestes przekonana to faktycznie weź z każdego koloru po próbeczce i będziesz wiedziała na czym stoisz Opcjonalnie sobie pomieszasz
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 09:18   #2895
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
A, no chyba, że do mieszania, to wtedy możesz wziąć
Natomiast jeśli faktycznie pasuje Ci Pharmaceris matujący Ivory to golden fair nie powinien być za żółty Ja bym beige zastąpiła naturalem, ale no to bym zrobiła na swoim miejscu CIężko mi coś radzić, jeśli nie jestes przekonana to faktycznie weź z każdego koloru po próbeczce i będziesz wiedziała na czym stoisz Opcjonalnie sobie pomieszasz
Po prostu nie zakładałam, że jednen odcień mi podpasuje, bo ze swatchy ciężko wybrać, dlatego stwierdziłam, że będę mieszać Ech, spróbuję
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 11:19   #2896
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
Używam Pharmaceris matujący Ivory. Muszę się w końcu zdecydować, bo napisałam do AM wiadomość z prośba o pomoc w doborze kolorów, ale strasznie długo czekam na odpowiedź, więc już nie będę czekać tylko zamówię. Golden fair, beige fair, natural light i golden medium jako bronzer. Zobaczymy co z tego wyjdzie
A o tym nawet nie pomyślałam żeby wybrać jakiś jak brązer, dobry pomysł. Ja też patrzyłam na swatche i zupełnie nie umiałam wybrać nic dla siebie, może dlatego, że były nakładane na opaloną skórę. Nadal czekam na zamówienie
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 17:14   #2897
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
To czym zastapić ten beige? Bo chcę 3 g mieć. Golden Fair jest chyba trochę za żółty, dziewczyny narzekają, że wygląda sino, dlatego będę musiała go czymś dobarwić
Weź jeszcze próbkę najlepiej golden fairest, nie wydajesz się za ciemna

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Ja tam uwazam, ze sa tania firma mineralna i nawet te 10% to jest sporo.

Do tego firma zawsze daje gratis.

Inwestuja dla nas w zakrecane sitka, nie podwyzszajac cen, zawsze chetnie doradza... Ile chcialybyscie rabatu 40? 50? %?

Zauwazmy, ze nikt charytatywnie firmy nie prowadzi i firma tez by chciala miec jako takie zyski. I tak podklady 10 gr dwa ( jeden na lato, drugi kolor na zime ) starczaja spokojnie na rok. A za 100 zl na rok podkladow plynnych ( ktore sa gorszej jakosci a kosztuja ok 30 zl za butelke ) sie nie kupi.
A dlaczego od razu 40%. Nie wystarczyłoby 15-20%? Mogliby mniej razy robić promocje, nie z bylejakich okazji, a raz i porządnie..
10% już różnicy żadnej nie robi, w dodatku na same zestawy..
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 17:31   #2898
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Parę dni temu napisałam do Annabelle, czy jest u nich możliwość zakupu 'zmieszanego produktu'. Chciałam korektor złożony z medium i light w proporcjach 2:1, bo jeden za ciemny, drugi za zielony :P

Odpisali, że to nie możliwe, ale niedługo wprowadzają nowe kolory i postarają się dołożyć korektor 'pomiędzy'. Ciekawa tylko jestem, kiedy te nowe kolory będą, bo jednak słyszę już o tym od jakiegoś czasu...
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 18:40   #2899
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
Weź jeszcze próbkę najlepiej golden fairest, nie wydajesz się za ciemna[COLOR=Silver]
Już zamówiłam. Na początku golden fairest miałam brać na pewno, ale kilka dni przeglądania swatchy i stwierdziłam, że nie ma sensu, lato idzie, nie chcę blado wyglądać. Najwyżej jak to przeważnie u mnie, będę musiała przyciemniać szyję przez jakiś czas
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-29, 21:04   #2900
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Widziałyście nowe słoiczki 2g z gąbką za zniewalająco niską cenę?
http://www.annabelleminerals.pl/skle...-gabeczka.html
Jak dla mnie AM zaczyna sobie pogrywać cenowo i naliczać sobie 'markową' marżę.
Podkłady na razie mają sensowne ceny, ale tylko czekać jak wzrosną (małe słoiczki 1g już poszły w las, prawda?)..
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 21:19   #2901
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
Widziałyście nowe słoiczki 2g z gąbką za zniewalająco niską cenę?
http://www.annabelleminerals.pl/skle...-gabeczka.html
Jak dla mnie AM zaczyna sobie pogrywać cenowo i naliczać sobie 'markową' marżę.
Podkłady na razie mają sensowne ceny, ale tylko czekać jak wzrosną (małe słoiczki 1g już poszły w las, prawda?)..
tsss... pomijajac higiene, to cena jest powalajaca. Rozumiem 9,99 ale nie tyle. Ani to pomocne, ani szczegolnie poreczne, ani wytrzymale, bo ile mozna ta sama gabka maziac sie po twarzy...

Jak sobie radzicie z poprawkami podkladu w ciagu dnia?
__________________

Edytowane przez tworazka
Czas edycji: 2014-05-29 o 21:20
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 21:32   #2902
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Noodle Soup dziwisz się, że nie chcą się w to bawić? Wiesz jacy są ludzie, jedni by byli zadowoleni, inni pewnie by reklamowali, że odcień nadal nie taki...Ale fajnie by było gdyby wprowadzili więcej odcieni, sama się teraz zastanawiałam który korektor wybrać, bo różnica między nimi jest ogromna. Poczekamy zobaczymy

aaniu88 u mnie jest właśnie odwrotnie. Mam dość wyrównywania szyi dlatego szukam odpowiedniego podkładu a na moją bladość zadziałam brązerem. W lecie to bardzo wkurzające, bo nie dość, że musisz wyrównać szyję to zaraz i dekolt.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 21:55   #2903
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Noodle Soup dziwisz się, że nie chcą się w to bawić? Wiesz jacy są ludzie, jedni by byli zadowoleni, inni pewnie by reklamowali, że odcień nadal nie taki...Ale fajnie by było gdyby wprowadzili więcej odcieni, sama się teraz zastanawiałam który korektor wybrać, bo różnica między nimi jest ogromna. Poczekamy zobaczymy

aaniu88 u mnie jest właśnie odwrotnie. Mam dość wyrównywania szyi dlatego szukam odpowiedniego podkładu a na moją bladość zadziałam brązerem. W lecie to bardzo wkurzające, bo nie dość, że musisz wyrównać szyję to zaraz i dekolt.
Ja na razie noszę pozapinane bluzki, no ale w końcu trzeba będzie odsłonić trochę ciała, tego najbardziej nie lubię na początku lata U mnie dekolt szybko się opala, a na szyję teraz używam balsamu bb jak potrzebuję i fajnie się sprawdza. A w lecie i tak twarzy nie opalam i muszę samoopalaczem się podratować Już przywykłam, że w lecie przeważnie mam za ciemny podkład, bo chcę dopasować twarz do reszty
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-29, 22:47   #2904
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Teraz rozumiem Ja używam filtra, do tej pory 25 ale zamówiłam dziś mój kochany Vichy, ale się cieszę, że znowu go wypuścili Teraz dopiero się zastanawiam jak się sprawdzi z podkładem mineralnym?[COLOR="Silver"]
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 12:15   #2905
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dotarło wreszcie moje zamówienie i powiem Wam, że spodziewałam się zupełnie czegoś innego. Różnica w kolorystyce jest ogromna no. beige już na pierwszy rzut oka są za bardzo różowe. Wiem, pisałyście, że wpadają w róż ale nie myślałam, że aż tak. Nie miałam możliwości dziś ich wypróbować, maznęłam się tylko korektorem (medium) i tu też zaskoczenie, jest taki brudno szary w opakowaniu, na twarzy wygląda lepiej ale co ciekawe, gdybym wybierała kolory na żywo na pewno bym go nie kupiła. Wydaje mi się, że golden fairest będzie dla mnie najlepszy ale jak mówię, testy dopiero wieczorem lub jutro.
Najbardziej cieszę się z cienia do brwi Everyday Minerals, ładny kolor, chyba nie za ciepły i ta promocja
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 12:50   #2906
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Jak sobie radzicie z poprawkami podkladu w ciagu dnia?
Najchętniej pudruję twarz mieszanką na bazie Dry-Flo z dodatkiem krzemionki. Niestety tylko w domu mogę to zrobić tak, jak lubię najbardziej czyli szerokim pędzlem do pudru z rzadkim włosiem. Pędzel jest za duży do torebki, więc poza domem używam:
-puszka For Your Beauty z Rossmana - dziadostwo rozpada się migiem, z 2 sztuk kupionych ponad miesiąc temu jedna już przywitała kosz na śmieci, druga dogorywa. Producent chyba nie przewidział, że wypadałoby je prać...
-małego pędzelka z biedronowego zestawu pseudo-EcoTools - ma rzadkie i giętkie włosie, ma torebkę w którym mogę go nosić razem z pudrem, więc jest fajnie

Tylko niestety u mnie przy około trzeciej próbie pudrowania całość się warzy i włazi w pory, a jak dotknę palcem, to robi się smuga. Dlatego nie przepadam za gąbeczkami i puszkami, wolę pędzle, które lekko omiatają twarz, a nie wciskają w nią puder.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Dotarło wreszcie moje zamówienie i powiem Wam, że spodziewałam się zupełnie czegoś innego. Różnica w kolorystyce jest ogromna no. beige już na pierwszy rzut oka są za bardzo różowe. Wiem, pisałyście, że wpadają w róż ale nie myślałam, że aż tak. Nie miałam możliwości dziś ich wypróbować, maznęłam się tylko korektorem (medium) i tu też zaskoczenie, jest taki brudno szary w opakowaniu, na twarzy wygląda lepiej ale co ciekawe, gdybym wybierała kolory na żywo na pewno bym go nie kupiła. Wydaje mi się, że golden fairest będzie dla mnie najlepszy ale jak mówię, testy dopiero wieczorem lub jutro.
Najbardziej cieszę się z cienia do brwi Everyday Minerals, ładny kolor, chyba nie za ciepły i ta promocja
Moim zdaniem to i Beige i Natural są dla chłodnych karnacji. Na mojej wybitnie różowej oba wyglądają dobrze.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 17:52   #2907
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny, dziś przyszła moja paczka z podkładami. Zamówiłam duży Annabelle Golden Fairest i próbki Annabelle Natural Fairest i Beige Fairest, oraz Amilie: Sesame, Pine nut, Cashmere i Cream Beige. Na pierwszym zdjęciu porównałam do L'Oreal True Match N1 i do Rimmel Wake me up 100 Ivory.
Poniżej swatche na moim ręku i na twarzy (w róznym oświetleniu).

Który kolor jest najlepszy (mam teraz lekko opaloną buzię).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg amilie, annabelle res.jpg (44,8 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg amilie, annabelle1re.jpg (34,8 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg amilie, annabelle 2.jpg (60,1 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg amilie, annabelle 3.jpg (53,7 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg amilie, annabelle 4.jpg (47,7 KB, 21 załadowań)
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 18:10   #2908
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dziś przyszła moja paczka z podkładami. Zamówiłam duży Annabelle Golden Fairest i próbki Annabelle Natural Fairest i Beige Fairest, oraz Amilie: Sesame, Pine nut, Cashmere i Cream Beige. Na pierwszym zdjęciu porównałam do L'Oreal True Match N1 i do Rimmel Wake me up 100 Ivory.
Poniżej swatche na moim ręku i na twarzy (w róznym oświetleniu).

Który kolor jest najlepszy (mam teraz lekko opaloną buzię).
"Testy paskowe nie są podobno wiarygodne".
Ale ja stawiam na amilie, cashmere.
Golden fairest z AM od biedy też nienajgorszy
Ten z Rimmela.. haha jaki oranż : DD i oni to nazwali ivory..
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień

Edytowane przez Alexzus
Czas edycji: 2014-05-30 o 18:12
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-30, 19:57   #2909
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

A co myślicie o dodaniu mikronizowanego tlenku cynku do AM żeby zwiększyć ochronę przeciwsłoneczną?
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-31, 10:36   #2910
szurabura
Raczkowanie
 
Avatar szurabura
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 133
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny, czy w podkładzie Annabelle 4g da się wyciągnąć sitko? Nie chodzi mi o tą przekręcaną nakładkę (z nią sobie poradziłam ) tylko o samo sitko, żeby dostać się do pudru i móc go swobodnie przyciemnić.
szurabura jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:17.