Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :) - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-08, 10:27   #3991
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
I znowu ładna kreska Czym robiłaś ?
MACowym pedzlem 209. Moim zdaniem to najlepszy pedzel do kresek. Kreski maluje codziennie, wiec mam swoje ulubione pedzle juz od lat.
Jesli malujesz kreske tylko na ruchomowej powiece (ja czasami tak robie jak "konturuje" oko, aby wydawalo sie bardziej okragle) to kup sobie pedzelek do cieni z S. o numerze 26. Wyglada jak ten od Bobbi Brown Ultra Fine a jest 5 raz tanszy. Ja tym pedzlem sie kreski uczylam robic. Nawet zawijasa umiem nim zrobic, choc to juz wyzsza szkola jazdy.
Najlatwiejszy w obsludze do zawijasow jest ten z MACa.

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
James, fajne oko! a na przyszły raz stawiaj łokcie na stole to się trząść nie będą i zrobisz nam większą fotę
Postaram sie .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-01-08 o 10:31
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 10:44   #3992
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No niestety, ale jest tylko w kolorze czerni.
Ale oko wygląda, jak u lali
Może jakieś maluteńkie foto z efektem końcowym
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 10:45   #3993
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;38516489]Może jakieś maluteńkie foto z efektem końcowym[/QUOTE]

Jetseś pewna, że tego chcesz?
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 10:46   #3994
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Też chcę mieć oko jak u lali .
A na serio, to jak w najbliższym czasie uda mi się dotrzeć do MACa i jeszcze będzie, to kupię - jak mi się nie spodoba, to oddam siostrze .
I w sumie rozwiązanie całkiem rozsądne
Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
ej no aż się boję zapytać bo Ty mnie chyba hipntyzujesz Siostro i wszystko co chwalisz trafia mi podprogowo wprost do mózgu i natychmiast też chcę jaki znowu do podkładu? Ten stippling? Proszę powiedz że ten, bo już go mam to będę miała spokój

ja tego od różu też właśnie zakupiłam od razu z myślą o używaniu do pudru, i fajnie się go w tym celu stosuje, ale nawet jakby się do niczego nie nadawał to bym się tylko nim miziała bo jest taaaaaaaaaaaki milutki
do rozświetlacza mam jakiś macowy i wystarcza


PS. No i już doczytałam że nie o tym i już mam w głowie brzęczyk KUP KUP KUP
jeszcze z promocją jakąś mi tu od razu wyskoczyła że niedrogi
czemu taki dobry? Stippling jest dobry, nie może być lepszy nooooo
Stipplingiem mi sie własnie tak dobrze nie nakłada podkładu, jak tym ściętym. Ja ten pędzel brałam w ciemno i skoro druga sztukę dokupuję, to coś w tym jest
Cytat:
Napisane przez nichiren Pokaż wiadomość
RT są fajne ale tylko na początku, podobno maja bardzo niskiej jakości włosie syntetyczne i po jakimś czasie wyglądają fatalnie, dlatego spasowałam mimo że fajne mają kształty zwłaszcza ten do rózu (jajko) i ten najnowszy do podkładu
Ale miałas te pędzle, ze tak mówisz? Bo jak tylko czytałas na ich temat, to opinia nie jest miarodajna
Ja mam już rok i nic się z nimi absolutnie nie robi, więc nie potwierdzam opinii o niskiej jakości.
Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
o właśnie , bo mi jakaś kredka do brwi na gwałt potrzebna - podrzućcie coś fajnego
ta macowa wykręcana ciekawa jest
z pędzla do podkładu się wyleczyłam juz po obejrzeniu filmiku - nie lubię języczków
To looknij Monia na ta macową Lingering koniecznie - większosć ja chwali.
Nie wiesz co tracisz, prawda taka, ze filmikiem się nie kierowałam, wiecje, filmik obejrzałam, jak już pędzlem miałam poł roku w domu

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;38516489]Może jakieś maluteńkie foto z efektem końcowym[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Jetseś pewna, że tego chcesz?
No to zdecydujta w końcu
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 10:49   #3995
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez nichiren Pokaż wiadomość
RT są fajne ale tylko na początku, podobno maja bardzo niskiej jakości włosie syntetyczne i po jakimś czasie wyglądają fatalnie, dlatego spasowałam mimo że fajne mają kształty zwłaszcza ten do rózu (jajko) i ten najnowszy do podkładu
Hmm... coś w tym chyba jest, bo ja mam zestaw startowy RT do powiek i 2 pędzelki ostatnio straciły elastyczność, tzn. jak wygnę przez nacisk włosie w jedną stronę to ono już tak zostaje Bardzo dbam o moje pędzle więc to nie kwestia pielęgnacji.

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No to zdecydujta w końcu
Poka, poka! Weźmiemy to na klatę Nie miałam tuszu z MACa (recenzje były za mało 'hot' toteż przemożne pragnienie posiadania takowego nie zatliło się w mojej (pod)świadomości).
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 10:55   #3996
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

No nie, wykończycie mnie tymi fotkami. Co jedna, to ładniejsza...
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 10:58   #3997
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;38515311]Zdjecie bardzo kiepskiej jakosci, wiec malo co widac. Kolory jednak jako tako zauwazyc sie da.
Przepraszam za ta jakosc, ale okazalo sie, ze zrobienie zdjecia wlasnego oka w pospiechu nie jest wcale proste . Biorac pod uwage moje znane juz zdolnosci fotograficzne tym bardziej (cay czas mi reka drzala; tzw. poranna delirka ).[/QUOTE]
Bardzo fajne połączenie kolorów i super kreska .

A co do pędzli, to z tych co mam, to jakoś 209-tką najgorzej mi krecha wychodzi - lepiej mi się pracuje z 266, 210 i 211. Ale ja mam też pecha do dziwnych egzemplarzy z nietypowym ułożeniem włosia - mój 209 ma jakiś dziwny czubek, a nawet w 109 mam włosie jakieś asymetryczne . Ostatnio, zanim któryś nowy pędzel kupię, to porównuję kilka egzemplarzy, bo one kurka potrafią się sporo różnić między sobą - pewnie dlatego, że o ile wiem, te standardowe, sprzedawane nie w zestawach, są ręcznie robione.

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;38516489]Może jakieś maluteńkie foto z efektem końcowym[/QUOTE]
Popieram
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-08, 11:21   #3998
dejanira21
Raczkowanie
 
Avatar dejanira21
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 159
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
o właśnie , bo mi jakaś kredka do brwi na gwałt potrzebna - podrzućcie coś fajnego
Przyłanczam się. Też szukam jakiejś kredeczki, trwałej i najlepiej wykręcanej. Niestety nie ma MACa w moim mieście.
dejanira21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 11:55   #3999
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;38516572]
Poka, poka! Weźmiemy to na klatę Nie miałam tuszu z MACa (recenzje były za mało 'hot' toteż przemożne pragnienie posiadania takowego nie zatliło się w mojej (pod)świadomości).[/QUOTE]

oki doki
Cięzko się "bawić" zdjęciami w pracy, kiedy za plecami siedzi koleżanka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (29,0 KB, 172 załadowań)
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 12:14   #4000
dejanira21
Raczkowanie
 
Avatar dejanira21
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 159
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
oki doki
Cięzko się "bawić" zdjęciami w pracy, kiedy za plecami siedzi koleżanka
Obawiam się, że na takich rzęsach wszystko będzie wyglądać dobrze Ja dla tekiego efektu musze dac ze 3 warstwy tuszu, obojętnie jaki by to nie był.
dejanira21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 12:34   #4001
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez nichiren Pokaż wiadomość
RT są fajne ale tylko na początku, podobno maja bardzo niskiej jakości włosie syntetyczne i po jakimś czasie wyglądają fatalnie, dlatego spasowałam mimo że fajne mają kształty zwłaszcza ten do rózu (jajko) i ten najnowszy do podkładu
Aż się dopytam - a sprawdzałaś sama, czy tylko powtarzasz plotkę? Bo ja mam z 8 tych pędzli, używam codziennie, codziennie też myję - i nic się z nimi nie dzieje. Uważam, że to najlepsze pędzle w mojej kolekcji, a mam też sporo z Maca, Bobbi Brown, Guerlaina i kilka sephorowych. Zwłaszcza w relacji do jakości do ceny, choć nie tylko. Połowa macowych gubi mi włosie, czego nie znoszę i przez to ich nie używam.
Ten do różu jest dla mnie idealny do różu właśnie, najwyraźniej mam większe policzki, niż dziewczyny, które wyżej o nim pisały . Do podkładu najlepiej mi się sprawdza bufffing brush http://realtechniques.com/shop-colle...ore-collection (na zdjęciu pierwszy z prawej), jest genialny, przebił Beauty Blender i skunksa z Maca, ktorego też bardzo lubię. Uwielbiam też ten do konturowania (pierwszy z lewej) oraz dwa dooczne: base shadow i deluxe crease, z zestawu starter set. Oba świetnie sprawdzają się i do cieni, rozcierają bajecznie, a także do korektora pod oczy.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-08, 13:02   #4002
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
oki doki
Cięzko się "bawić" zdjęciami w pracy, kiedy za plecami siedzi koleżanka
Wszystko śliczne .
A jaki masz cień położony na ruchomej części powieki? Bardzo mi się spodobał . W ogóle napisz, co tam dałaś, że tak ładnie wyszło .

Cytat:
Napisane przez dejanira21 Pokaż wiadomość
Obawiam się, że na takich rzęsach wszystko będzie wyglądać dobrze Ja dla tekiego efektu musze dac ze 3 warstwy tuszu, obojętnie jaki by to nie był.
Otóż to .

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Aż się dopytam - a sprawdzałaś sama, czy tylko powtarzasz plotkę? Bo ja mam z 8 tych pędzli, używam codziennie, codziennie też myję - i nic się z nimi nie dzieje. Uważam, że to najlepsze pędzle w mojej kolekcji, a mam też sporo z Maca, Bobbi Brown, Guerlaina i kilka sephorowych. Zwłaszcza w relacji do jakości do ceny, choć nie tylko. Połowa macowych gubi mi włosie, czego nie znoszę i przez to ich nie używam.
Ten do różu jest dla mnie idealny do różu właśnie, najwyraźniej mam większe policzki, niż dziewczyny, które wyżej o nim pisały . Do podkładu najlepiej mi się sprawdza bufffing brush http://realtechniques.com/shop-colle...ore-collection (na zdjęciu pierwszy z prawej), jest genialny, przebił Beauty Blender i skunksa z Maca, ktorego też bardzo lubię. Uwielbiam też ten do konturowania (pierwszy z lewej) oraz dwa dooczne: base shadow i deluxe crease, z zestawu starter set. Oba świetnie sprawdzają się i do cieni, rozcierają bajecznie, a także do korektora pod oczy.
Dokładnie takie same mam odczucia .
Wprawdzie moje pędzle z MAC'a jakoś bardzo włosia nie gubią, niektóre wcale, ale w porównaniu z RT niektóre MAcowe zaczęły mnie nawet drapać .
Buffing Brush to też póki co mój nr 1 do podkładu, a Contour Brush do konturowania.
Jak do tego dodać relację ceny do jakości, to pędzlom RT nic zarzucić nie można.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 13:15   #4003
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Wszystko śliczne .
A jaki masz cień położony na ruchomej części powieki? Bardzo mi się spodobał . W ogóle napisz, co tam dałaś, że tak ładnie wyszło .
Na całej powiece mam ulubiony jasny bezyk, czyli Creamy Bisque, załamanie Quarry, a kreska cieniem Deep Truth z użyciem Fix+ malowana pędzlem 209.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 13:46   #4004
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ten macowy 116 do rózu jest bardzo podobny kształtem i wielkością
Trochę tak, ale w salonie jakoś aż tak bardzo mi go nie przypominał.
Planuję zakup tego pędzla w ciągu najbliższych 2 m-cy. Do różu lubię mieć kilka pędzli. Jak kupię ten MACowy 116 to zrobię porównanie

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Kusisz tym pędzlem. Kiedyś, jak będę miała okazję, to muszę się mu przyjrzeć z bliska. Chciałam kupić planowany od dawna 116 z MAC, ale może Bobbikowy lepszy się okaże .
Pędzel Bobbi ma fajne włosie - nie za miękkie (trzyma formę, zachowuje kształt) i nie za twarde (nie drapie). Jest ciekawie wyprofilowany (wycięty?), dosyć zbity. Można używać samego czubka do precyzyjniejszych i mniejszych powierzchni lub boku - do rozcierania. Wydaje się być duży, ale doskonale sprawdza się na małych polikach.

Jeśli w weekend będzie ładne światło to porobię mu zdjęcia.

MACowy też na pewno jest dobry, ale nie znam go, nigdy go nie używałam.

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Btw - na tej stronie, do której podałaś link do pędzla, jest taki fajny pojemnik na pędzle e.l.f., o TEN, ma ktoś? Trochę drogi i wolałabym chyba, żeby był przezroczysty.
A propos pojemników - fajne przeźroczyste, akrylowe pojemniki są w sklepie MUJI (stacjonarnie w Arkadii w Warszawie lub w necie)
KLIK
osobiście polecam, mam kilka - takich z szufladkami i sprawdzają się doskonale, zarówno na biurku jak i w łazience/toaletce

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Hej Podczytuję Was już od dawna, więc w końcu wypadałoby się zacząć udzielać


Który do podkładu jest taki dobry? Ten skośnie ścięty? Mam na razie tylko stippling brush i dobrze mi się z nim pracuje . Czaję się jeszcze na dooczny zestaw i ten blush brusk, skoro tak go chwalicie

Edit:
O, już widzę który . Może zamówię razem z innymi, jak już się ogarnę, skoro taki dobry.
Witaj neath
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 13:56   #4005
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

kusisz Corii tzm pedzlem ...
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 14:00   #4006
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Na całej powiece mam ulubiony jasny bezyk, czyli Creamy Bisque, załamanie Quarry, a kreska cieniem Deep Truth z użyciem Fix+ malowana pędzlem 209.
Creamy Bisque nie mam, czas to zmienić . Tylko nie pamiętam, czy to nie jest LE . Z takich jasnych to najcześciej używam Blanc Type, Yogurt i ostatnio Mylar.
Quarry też się przyjrzę, a Deep Truth mam .

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Trochę tak, ale w salonie jakoś aż tak bardzo mi go nie przypominał.
Planuję zakup tego pędzla w ciągu najbliższych 2 m-cy. Do różu lubię mieć kilka pędzli. Jak kupię ten MACowy 116 to zrobię porównanie


Pędzel Bobbi ma fajne włosie - nie za miękkie (trzyma formę, zachowuje kształt) i nie za twarde (nie drapie). Jest ciekawie wyprofilowany (wycięty?), dosyć zbity. Można używać samego czubka do precyzyjniejszych i mniejszych powierzchni lub boku - do rozcierania. Wydaje się być duży, ale doskonale sprawdza się na małych polikach.

Jeśli w weekend będzie ładne światło to porobię mu zdjęcia.

MACowy też na pewno jest dobry, ale nie znam go, nigdy go nie używałam.

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------


A propos pojemników - fajne przeźroczyste, akrylowe pojemniki są w sklepie MUJI (stacjonarnie w Arkadii w Warszawie lub w necie)
KLIK
osobiście polecam, mam kilka - takich z szufladkami i sprawdzają się doskonale, zarówno na biurku jak i w łazience/toaletce


Witaj neath
Zdjęcia pędzla BB byłyby super . Ja pewnie szybciej dorwę 116 MACa, bo do stoisk z BB jakoś mi nie po drodze.

Pięknie dziękuję za link do pojemników . O takie mi właśnie chodziło .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 14:09   #4007
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;38510744]Patrzcie na kreche siostry Miss (piate foto od dolu) .[/QUOTE]

Co to jest? straszne, usta również, za to bluzka piękna

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Tigerr Pokaż wiadomość


betty , chcę Cię zaadoptować !!!!!

Tiger to nie wszystko, jeszcze posiadam wkłady z innych paletek + artystyczne
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 14:28   #4008
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Tigerr Pokaż wiadomość
Eeeeeeeeeeee tam .... Wprawiona wizażystka/makijażystka pewnie da sobie radę każdym pędzelkiem , ale dla nas, amatorek , to jednak pędzelek ma znaczenie , zwłaszcza do blendowania .. Ja wypróbowałam wiele pędzelków do blendowania i zdecydowanie najlepiej rozciera mi się Maestro 497 ( ale zaznaczam , ze MACA217 nie miałam) , jednak mam małe powieki i był odrobinę dla mnie za duży... to po roku używania , go sobie gustownie przyciełam i teraz jest lepiej ....


To dokładnie tak jak ja... Głęboko osadzone z opadającą powieką ... i jeszcze na dodatek małe ...
Ale to właśnie takie oczy trzeba koniecznie malować cieniami by skorygować osadzenie i opadanie
Zawsze mam cień na oczach ... I nawet powiem , ze opanowałam makijaż , który naprawdę koryguje opadanie i wydobywa trochę oko na zewnątrz ... Wcale nie jest trudny , może odrobinkę czasochłonny , nie wykona się go w 3 minuty , bo używa się co najmniej 3 odcieni cieni... Teraz muszę uciekać , ale potem poszukam filmików i wstawię te , które najb. mi pomogły ...
podziel się sposobami

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;38493189]Pffff, 10%?
Ci w D. to lubia zartowac .[/QUOTE]
no... i to tylko na wybrane marki
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja mam mnóstwo językowych dylematów, ale staram się w miarę możliwości, od czasu do czasu, zgłębiać tę tajemną wiedzę .
"Forowicz"? - tego określenia chyba nawet nie słyszałam, znam tylko osobę o takim nazwisku . Chyba jednak bardziej odpowiada mi "forumowicz" . Jak znam życie, to wkrótce okaże się, że obie formy są dopuszczalne.

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------


W temacie "narzędzi" do podkładów powiem, że nigdy nie lubiłam używać pędzli. Kupiłam jajo BB (w takim duopaku razem z płynem do mycia) i przepadłam - świetnie aplikuje się nim podkład . Ale też spróbowałam ostatnio pędzla RT Buffing Brush i jestem zaskoczona, jak dobrze nakłada mi się nim płynne fluidy. Jedyny jego minus taki, że jest za duży do okolic nosa.
Przyznam, że kuszą mnie jeszcze ze 3 pędzle RT (Stippling, ten do podkładu i Expert Face Brush). Nie są takie drogie, zwłaszcza w porównaniu z MACiem, więc przy najbliższej okazji chyba je kupię.

"Forumka" - tego też nie słyszałam . Za mało chyba na forach przesiaduję .
a ja podkłady tylko paluszkami... gąbki mi wchłaniały fluid i dużo się marnowało, nie zauważyłyście tego z pędzlami?

mucia - co prawda to nie w sephorowej promocji, ale... http://www.iperfumy.pl/jimmy-choo/ji...oda-toaletowa/ Jimmy w dobrej cenie
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 14:42   #4009
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
a ja podkłady tylko paluszkami... gąbki mi wchłaniały fluid i dużo się marnowało, nie zauważyłyście tego z pędzlami?
Całe życie podkład nakładałam tylko palcami i nie narzekałam, a stosunkowo niedawno (biorąc pod uwagę liczbę lat, od których namiętnie się maluję ) zaczęłam stosować jajo. Ponoć jajo BB ma tę przewagę nad innymi podobnymi gąbkami, że właśnie mniej podkładu wchłania, ale jak mam być szczera, to mam wrażenie, że faktycznie przy użyciu jaja podkładu zużywa się więcej. Nie ma jednak tragedii , to nie jest jakaś znacząca różnica.
Natomiast przy użyciu pędzla nie mam wrażenia, żebym musiała aplikować wiekszą ilość podkładu niż zwykle, choć pewnie dużo zależy od konkretnego pędzla.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-08, 15:44   #4010
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Aż się dopytam - a sprawdzałaś sama, czy tylko powtarzasz plotkę? Bo ja mam z 8 tych pędzli, używam codziennie, codziennie też myję - i nic się z nimi nie dzieje. Uważam, że to najlepsze pędzle w mojej kolekcji, a mam też sporo z Maca, Bobbi Brown, Guerlaina i kilka sephorowych. Zwłaszcza w relacji do jakości do ceny, choć nie tylko. Połowa macowych gubi mi włosie, czego nie znoszę i przez to ich nie używam.
Ten do różu jest dla mnie idealny do różu właśnie, najwyraźniej mam większe policzki, niż dziewczyny, które wyżej o nim pisały . Do podkładu najlepiej mi się sprawdza bufffing brush http://realtechniques.com/shop-colle...ore-collection (na zdjęciu pierwszy z prawej), jest genialny, przebił Beauty Blender i skunksa z Maca, ktorego też bardzo lubię. Uwielbiam też ten do konturowania (pierwszy z lewej) oraz dwa dooczne: base shadow i deluxe crease, z zestawu starter set. Oba świetnie sprawdzają się i do cieni, rozcierają bajecznie, a także do korektora pod oczy.
Zgadzam się , też mam je już trochę czasu i są nadal świetne.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Całe życie podkład nakładałam tylko palcami i nie narzekałam, a stosunkowo niedawno (biorąc pod uwagę liczbę lat, od których namiętnie się maluję ) zaczęłam stosować jajo. Ponoć jajo BB ma tę przewagę nad innymi podobnymi gąbkami, że właśnie mniej podkładu wchłania, ale jak mam być szczera, to mam wrażenie, że faktycznie przy użyciu jaja podkładu zużywa się więcej. Nie ma jednak tragedii , to nie jest jakaś znacząca różnica.
Natomiast przy użyciu pędzla nie mam wrażenia, żebym musiała aplikować wiekszą ilość podkładu niż zwykle, choć pewnie dużo zależy od konkretnego pędzla.
Ja ostatnio też nakładam podkład bb ale z tk maxx i świetnie się sprawdza. Nie wchłania się do środka , nawet wydaje mi się że mniej niż pędzlami nakładam. Ogólnie bardzo to jajo mi podpasowało.
Ja mam to
http://www.swisscollc.com/Beauty_Ble...t_From_Swissco
__________________
http://denticoo.blogspot.com/
dentico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 16:34   #4011
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;38516126]MACowym pedzlem 209. Moim zdaniem to najlepszy pedzel do kresek. Kreski maluje codziennie, wiec mam swoje ulubione pedzle juz od lat.
Jesli malujesz kreske tylko na ruchomowej powiece (ja czasami tak robie jak "konturuje" oko, aby wydawalo sie bardziej okragle) to kup sobie pedzelek do cieni z S. o numerze 26. Wyglada jak ten od Bobbi Brown Ultra Fine a jest 5 raz tanszy. Ja tym pedzlem sie kreski uczylam robic. Nawet zawijasa umiem nim zrobic, choc to juz wyzsza szkola jazdy.
Najlatwiejszy w obsludze do zawijasow jest ten z MACa.
[/QUOTE]

Dziękuję, sephorowy 26 posiadam, tez się nim uczylam kreski robic.
Mnie wlasnie na tych zawijaskach zalezy bo mam troche opadającą powiekę , i o ile prawe oko mi wychodzi to lewe
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 16:55   #4012
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Creamy Bisque nie mam, czas to zmienić . Tylko nie pamiętam, czy to nie jest LE . Z takich jasnych to najcześciej używam Blanc Type, Yogurt i ostatnio Mylar.
Quarry też się przyjrzę, a Deep Truth mam .
Niestety LE. To jedyny mój cień, w którym zaczyna prawie widać dno Całe szczęscie, ze mam drugi w zapasie z wymianki. Niby podobny do Shroom, ale jednak fajniejszy.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 17:02   #4013
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez dentico Pokaż wiadomość

Ja ostatnio też nakładam podkład bb ale z tk maxx i świetnie się sprawdza. Nie wchłania się do środka , nawet wydaje mi się że mniej niż pędzlami nakładam. Ogólnie bardzo to jajo mi podpasowało.
Ja mam to
http://www.swisscollc.com/Beauty_Ble...t_From_Swissco
nie wiem czy umiałabym się nim posłużyc na razie wystarczają mi paluchy


Dziewczyny kusi http://www.iperfumy.pl/kenzo/kenzo-a...a-perfumowana/ [rok temu po testach stwierdziłam,że na pewno kupię po odwyku a tu cena niska nawet jak na 30ml! a tu całe 50 ] no i angel w sephorze jest (o ile jest na stanie jeszcze w którejś) za 185 zł... co prawda edp, a ja znam zapach tylko edt, no ale... CO ROBIĆ? CO ROBIĆ?
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 17:25   #4014
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
zdajecie sobie sprawę, że nawet tygodnia na odwyku nie przetrwałyście? To jest już nieuleczalne

------------------

widziałyście to ?
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=ex33wtqnNz8

masakrycznie dużo nakłada tego na twarz, ale efekt powalający ciekawe tylko jak na żywo wygląda
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 17:32   #4015
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość

------------------

widziałyście to ?
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=ex33wtqnNz8

masakrycznie dużo nakłada tego na twarz, ale efekt powalający ciekawe tylko jak na żywo wygląda
Widziałam już to kiedyś

No tak na filmiku to efekt fakt, ciekawy, ale kto wie jak to na żywo wyglądało, być moze już nie tak strawnie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 17:42   #4016
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Widziałam już to kiedyś

No tak na filmiku to efekt fakt, ciekawy, ale kto wie jak to na żywo wyglądało, być moze już nie tak strawnie
obejrzałam kilka jej filmików i sztukę kamuflażu ma rozpracowaną
ale na żywo na pewno nie wygląda to już tak dobrze, a poza tym po kilku godzinach ciekawe co ma na twarzy... mega ciasto pewnie
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 17:55   #4017
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ale na żywo na pewno nie wygląda to już tak dobrze, a poza tym po kilku godzinach ciekawe co ma na twarzy... mega ciasto pewnie
Sądząc po ilości użytych kosmetyków to możliwe
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 18:02   #4018
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez dentico Pokaż wiadomość
Ja ostatnio też nakładam podkład bb ale z tk maxx i świetnie się sprawdza. Nie wchłania się do środka , nawet wydaje mi się że mniej niż pędzlami nakładam. Ogólnie bardzo to jajo mi podpasowało.
Ja mam to
http://www.swisscollc.com/Beauty_Ble...t_From_Swissco
Tego nie znam, ale efekt pewnie podobny jak po zastosowaniu różowego jaja.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Niestety LE. To jedyny mój cień, w którym zaczyna prawie widać dno Całe szczęscie, ze mam drugi w zapasie z wymianki. Niby podobny do Shroom, ale jednak fajniejszy.
Pooglądałam dodatkowo swatche w necie i zauroczył mnie na tyle, że sobie go kupię na Ebay'u .
I pomyśleć, że człowiek może sobie pewne rzeczy kupić normalnie w sklepie, ale wtedy nie zauważa uroków takich np. cieni, a potem, jak się opamięta, musi przeplacać .


Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
nie wiem czy umiałabym się nim posłużyc na razie wystarczają mi paluchy
Jak nie czujesz potrzeby używania do podkładów dodatkowych, poza palcami, narzędzi , to nic nie kombinuj. Pewnie przyjdzie czas, że nabierzesz ochoty na eksperymenty, to sobie wtedy kupisz co zechcesz .

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość

------------------

widziałyście to ?
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=ex33wtqnNz8

masakrycznie dużo nakłada tego na twarz, ale efekt powalający ciekawe tylko jak na żywo wygląda
Szczęka mi opadła
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 18:16   #4019
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
widziałyście to ?
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=ex33wtqnNz8

masakrycznie dużo nakłada tego na twarz, ale efekt powalający ciekawe tylko jak na żywo wygląda
Oglądałam to wideo już chyba z rok temu. Trzeba przyznać, że dziewczyna ma sporo do ukrycia. Na żywo na pewno jej twarz nie jest w tym makijażu idealnie gładka. Nie oszukujmy się, dołków i "górek" na skórze nie da się całkiem zamalować Ale i tak podziwiam ją za to, że odważyła się pokazać swoją skórę bez makijażu.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 18:25   #4020
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

A u mnie dzisiaj zebrał komplementy rozświetlacz maca Forever Marylin - on naprawde nadaje buzi taki super efekt

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Pooglądałam dodatkowo swatche w necie i zauroczył mnie na tyle, że sobie go kupię na Ebay'u .
I pomyśleć, że człowiek może sobie pewne rzeczy kupić normalnie w sklepie, ale wtedy nie zauważa uroków takich np. cieni, a potem, jak się opamięta, musi przeplacać .
No ja wolę teraz wziać coś i pote zbyć ewentualnie niż potem żałować, ze nie kupiłam
Ale ta kolekcję pamiętam - Mac Me Over, bo podobały mi sie z niej wszystkie cienie, miałam problem, które wziać, skończyło sie na wszystkich chociaż Kryśka i inni pieli, że Creamy Bisque to kopia Shroom No i jak zwykle nie posłuchałam i dobrze na tym wyszłam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-02 17:17:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:37.