Efekty olejowania paznokci / część 2 - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-22, 10:23   #961
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Wszystkie są fajne jakbym miała wybierać, chyba wzięłabym ostatni
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 11:55   #962
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Wszystkie są fajne jakbym miała wybierać, chyba wzięłabym ostatni
ja się nad 2 zastanawiam, ale boję się tego cytrynowego olejku. mam dylemat, hehe, a muszę zamówić dzisiaj
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 14:22   #963
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Ale powiem Wam w sekrecie, że dziś podczas figofago(mmm) z TŻ myslałam o czym? O PAZNOKCIU ! No cyrk
Hahaha! Pocieszna hstoria! Prawie oplułam monitor
CAŁKOWICIE Cie rozumiem
Jestem z tych nieszczęściar którym genetycznie paznokcie rosną dość wolnawo, także łączę się w bólu.

Ostatnio TŻtowi wytłumaczyłam dlaczego kobiety rozpaczają po złamaniu paznokcia. Wiadomo, że ze względów stereotypowych publicznie nie będziemy robić sceny aaaale... jak poinformowałam, że na odrośnięcie czeka się miesiąć czy dwa to odrzekł że "Nie wiedziałem!" :P
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 16:14   #964
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Ja dzisiaj też nadłamałam pazura i to jak ?! zapinając pasy mam hybrydy więc jeszcze jakoś się trzyma, jak do jutra wytrzyma to go może skleję a jak nie to będzie trzeba obcinać
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 17:17   #965
Martinezzzz
Raczkowanie
 
Avatar Martinezzzz
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 254
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
PŁACZE !!!!!!!!!!

Z bólem serca i żalem informaju, iż złamał mi się dziś bok pazurka u kciuka lewej ręki ;( ;( ;( no masakra....
Jutro musze go skrócić DO ZERA !! aż do opuszka.Ale nie skróce aż bardzo pozostałych bardzo mi szkoda ich by było wiem będę wygladała jak debil.
Ale powiedzcie mi czemu sie tak dzieje? Olejuje(nie systematycznie, ale staram się) kłade odzywki(micro cell-rzadko bardzo, ale to bardzo rzadko,czasem z czosnkiem i najczesiej Eveline wybielającą moze to przez nią? Tylko, ze ona nie ma f w skladzie) no nie wiem co mam robić....musze kupić odzywke z Bielendy moze ona by mi podpasowała.
Ale powiem Wam w sekrecie, że dziś podczas figofago(mmm) z TŻ myslałam o czym? O PAZNOKCIU ! No cyrk

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj też nadłamałam pazura i to jak ?! zapinając pasy mam hybrydy więc jeszcze jakoś się trzyma, jak do jutra wytrzyma to go może skleję a jak nie to będzie trzeba obcinać
No to jest nas trzy Tak upierdzieliłam paznokieć w lewym kciuku, że trzyma się na 1/4 Nie obetne go dziada tylko skleje i poczekam na rozwój sytuacji!

Smertfetka ja też tak kiedyś baraszkowałam :p Zamiast czerpać przyjemność to rozpacz bo paznokieć Baby :p
__________________
"Take what you need and be on your way"
Martinezzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 17:25   #966
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość
No to jest nas trzy Tak upierdzieliłam paznokieć w lewym kciuku, że trzyma się na 1/4 Nie obetne go dziada tylko skleje i poczekam na rozwój sytuacji!

Smertfetka ja też tak kiedyś baraszkowałam :p Zamiast czerpać przyjemność to rozpacz bo paznokieć Baby :p
Cztery, bo moje rozdwojenie nadal straszy, mimo tego, że spiłowałam je najbardziej jak tylko mogłam

Ja przetrzymywania nie radzę. Kiedyś miałam naderwany paznokieć, zamiast go skrócić to się uparłam, że będę kisić pod lakierami, bo przecież nie zrezygnuję z tak długich paznokci. Skończyło się nad tym, że złamał się przy samiutkim opuszku, a nawet poszło więcej, bo z różowej części. Złamał się kiedy zbyt mocno trzasnęłam w złości drzwiami od samochodu
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 17:40   #967
Martinezzzz
Raczkowanie
 
Avatar Martinezzzz
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 254
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;49042501]Ja przetrzymywania nie radzę. Kiedyś miałam naderwany paznokieć, zamiast go skrócić to się uparłam, że będę kisić pod lakierami, bo przecież nie zrezygnuję z tak długich paznokci. Skończyło się nad tym, że złamał się przy samiutkim opuszku, a nawet poszło więcej, bo z różowej części. Złamał się kiedy zbyt mocno trzasnęłam w złości drzwiami od samochodu[/QUOTE]

Zawsze kleje, a po 3-4 dniach się pozbywam :p Muszę się oswoić z myślą o utracie pazurka
Pierwszy raz zrobiłam łatkę z torebki herbaty i mam nadzieję, że chociaż tydzień wytrzyma

A tak z innej beczki. Chwaliłam się ostatnio najnowszym nabytkiem - olejem jojoba. Jak działa na skórki i paznokcie jeszcze nie wiem, ale...
Napaćkałam go rano na buzię, zamiast kremu i... Uwaga, uwaga! Od niepamiętnych czasów, przez cały dzień, mam matowy ryjek! Dla mnie bomba bo lubi się troszku poświecić, a jestem anty podkładowo - pudrowa :p
Humor mam ostatnio wybitnie wspaniały, a to dodatkowo go podtrzymuje Musiałam się pochwalić
__________________
"Take what you need and be on your way"

Edytowane przez Martinezzzz
Czas edycji: 2014-11-22 o 17:46
Martinezzzz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-22, 18:25   #968
Amicitia_
Ekspert ds. fantastyki
 
Avatar Amicitia_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: dom czerni i bieli
Wiadomości: 1 153
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość
Zawsze kleje, a po 3-4 dniach się pozbywam :p Muszę się oswoić z myślą o utracie pazurka
Pierwszy raz zrobiłam łatkę z torebki herbaty i mam nadzieję, że chociaż tydzień wytrzyma

A tak z innej beczki. Chwaliłam się ostatnio najnowszym nabytkiem - olejem jojoba. Jak działa na skórki i paznokcie jeszcze nie wiem, ale...
Napaćkałam go rano na buzię, zamiast kremu i... Uwaga, uwaga! Od niepamiętnych czasów, przez cały dzień, mam matowy ryjek! Dla mnie bomba bo lubi się troszku poświecić, a jestem anty podkładowo - pudrowa :p
Humor mam ostatnio wybitnie wspaniały, a to dodatkowo go podtrzymuje Musiałam się pochwalić

Łatkę? Na co ją naklejałaś?
__________________
zapraszam na insta https://instagram.com/cudownie.jest/
Amicitia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 18:43   #969
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Łączę się z wami w bólu, już 2 tygodnie czekam aż mi kciuk odrośnie
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 18:53   #970
Martinezzzz
Raczkowanie
 
Avatar Martinezzzz
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 254
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Amicitia_ Pokaż wiadomość
Łatkę? Na co ją naklejałaś?
Kochana, wycinasz z torebki herbaty kawałek wielkości pęknięcia, aplikujesz klej na paznokieć, na to łatka i czekasz aż wyschnie. Delikatnie ścierasz polerką żeby nie było chropowate i już Zobaczymy na jak długo się spisze. Sposób znany od dawna i bardzo chwalony tylko jakoś zawsze zapominałam





Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Łączę się z wami w bólu, już 2 tygodnie czekam aż mi kciuk odrośnie
Zaraz się okaże, że każda z nas ma jakiegoś złośliwego złamasa :p
__________________
"Take what you need and be on your way"
Martinezzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-22, 23:38   #971
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Wszystkie są fajne jakbym miała wybierać, chyba wzięłabym ostatni
Dziewczyny gdzie mozna kupic te olejki, fajne są tez bym chciala którys z nich miec
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-23, 10:01   #972
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość
Kochana, wycinasz z torebki herbaty kawałek wielkości pęknięcia, aplikujesz klej na paznokieć, na to łatka i czekasz aż wyschnie. Delikatnie ścierasz polerką żeby nie było chropowate i już Zobaczymy na jak długo się spisze. Sposób znany od dawna i bardzo chwalony tylko jakoś zawsze zapominałam







Zaraz się okaże, że każda z nas ma jakiegoś złośliwego złamasa :p
Jakgo kleju używasz ? Też myślałam o tej herbacie, ale nie posiadam żadnego do pazurów kleju :/ chyba, ze położę na bazę (mówię tu o hybrydach) i jakoś przetrzyma ... mój jest złamany na 1/4 długości także jeszcze nie tak źle, moze przetrzyma, skoro jeszcze się nie złamał do końca od wczoraj
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 10:21   #973
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez taka owaka 77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie mozna kupic te olejki, fajne są tez bym chciala którys z nich miec
Raczej w sklepach internetowych, z naturalnymi kosmetykami rosyjskimi. Jest ich coraz więcej.

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
ja się nad 2 zastanawiam, ale boję się tego cytrynowego olejku. mam dylemat, hehe, a muszę zamówić dzisiaj
Zdecydowałaś się?
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 10:37   #974
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez taka owaka 77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie mozna kupic te olejki, fajne są tez bym chciala którys z nich miec
Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Raczej w sklepach internetowych, z naturalnymi kosmetykami rosyjskimi. Jest ich coraz więcej.

ja własnie robię teraz zakupy, to przy okazji wrzuciłam ten olejek duża pojemność i i cena fajna. Dodatkowo 20% zniżki jest na kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Zdecydowałaś się?
Wybrałam jednak ten, co Ty wskazywałaś.
Nie wiem, czy akurat posłuży się paznokciom, no ale w końcu naturalne oleje, więc chyba nie zaszkodzi. Ostatnio Alterra Migdał i Papaja strasznie wysusza mi dłonie (jestem w połowie 2 butelki), jakoś tak nagle się to stało. Szukam alternatywy, a przy okazji zakupów i zniżce wrzuciłam sobie ten olejek.
Skład;
Organic Borago Officinalis Seed Oil (organiczny olej z ogórecznika)
Rosa Canina Seed Oil (olej z Dzikiej róży), Corylus Avellana Seed Oil (olej z orzechów laskowych), Rubus Idaeus Seed Oil (olej z nasion malin), Helianthus Annuus Seed Oil (olej z nasion słonecznika).

Jak czytałam o właściwościach tych olejków, to właśnie nie były jakoś specjalnie przeznaczone do paznokci, ogórecznik wyczytałam, że wspomaga przy łamliwości paznokcie, ale chyba gdy jest stosowany wewnętrznie. Inne bardziej pomagają skórze, zmiękczają, nawilżają itp. Zobaczymy, nie mogę się doczekać!
Butla wydaje się nieporęczna, bez aplikatora. Szkoda, że poprzednią butelkę Alterry wyrzuciłam.
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 12:04   #975
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość
Zaraz się okaże, że każda z nas ma jakiegoś złośliwego złamasa :p
Poszarpał mi się wskazujący. Milimetr raptem miał, ale musiał pęknąć.

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość

ja własnie robię teraz zakupy, to przy okazji wrzuciłam ten olejek duża pojemność i i cena fajna. Dodatkowo 20% zniżki jest na kosmetyki naturalne


Wybrałam jednak ten, co Ty wskazywałaś.
Nie wiem, czy akurat posłuży się paznokciom, no ale w końcu naturalne oleje, więc chyba nie zaszkodzi. Ostatnio Alterra Migdał i Papaja strasznie wysusza mi dłonie (jestem w połowie 2 butelki), jakoś tak nagle się to stało. Szukam alternatywy, a przy okazji zakupów i zniżce wrzuciłam sobie ten olejek.
Skład;
Organic Borago Officinalis Seed Oil (organiczny olej z ogórecznika)
Rosa Canina Seed Oil (olej z Dzikiej róży), Corylus Avellana Seed Oil (olej z orzechów laskowych), Rubus Idaeus Seed Oil (olej z nasion malin), Helianthus Annuus Seed Oil (olej z nasion słonecznika).

Jak czytałam o właściwościach tych olejków, to właśnie nie były jakoś specjalnie przeznaczone do paznokci, ogórecznik wyczytałam, że wspomaga przy łamliwości paznokcie, ale chyba gdy jest stosowany wewnętrznie. Inne bardziej pomagają skórze, zmiękczają, nawilżają itp. Zobaczymy, nie mogę się doczekać!
Butla wydaje się nieporęczna, bez aplikatora. Szkoda, że poprzednią butelkę Alterry wyrzuciłam.
Ogórecznik jest typowo na skórę. Podobno cudowny olej do wszystkich typów cery.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 12:43   #976
estimea
Raz na 100 Lat
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Kiedys klejac na torebke od herbaty, uratowalam paznokiec malego palca, trzymalo az odrosl, nawet nie wiedzialam kiedy
Potem poszedl srodkowy tuz przy opuszku, skleilam prowizorycznie na torebke, ale zaczelam szukac alternatywy...wpadl mi w oko Orly Nail Rescue,
poczytalam opinie i kupilam. Od tego czasu uratowal mi 3 paznokcie, pod lakierem wcale nie widac gdzie jest sklejony, paznokiec dalej nie peka i po prostu z czasem, spilowujac mam zdrowy paznokiec sklejam tez niewielkie rozdwojenia, zeby mi sie pazur dalej nie prul
nie mam niestety dostepu do rossmanna, mieszkam w Anglii, wiec szukam zamiennikow i sama robie mieszanki olejowe. Ostatnio wyczytalam na super stronce o pazurach, ze faktycznie baza musi byc olej jojoba, bo tylko on przenika plytke paznokcia.

Smerfetka696969 bylas juz w Bristolu?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg orly.jpg (13,9 KB, 31 załadowań)
estimea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 13:22   #977
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Hejka,
tak was podczytuję, olejuję w między czasie i stwierdziłam że będę musiała uzupełnić swoją kolekcję olei Ostatnio u mnie tylko Wellnss&Beauty... fajny jest jak dla mnie i na pazurki i na włosy i na twarz, ale chyba zakupię kilka olei i zrobię własnego mix'a

Słyszałyście o olejku Perilla z pachnotki? Podobno wzmacnia paznokcie (źródło-a nie reklama http://sklepzielarski-piaseczno.pl/O...TKI-50-ml.html ).

Chyba przy najbliższych zakupach się na niego pokuszę :P
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 14:14   #978
Martinezzzz
Raczkowanie
 
Avatar Martinezzzz
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 254
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Jakgo kleju używasz ? Też myślałam o tej herbacie, ale nie posiadam żadnego do pazurów kleju :/ chyba, ze położę na bazę (mówię tu o hybrydach) i jakoś przetrzyma ... mój jest złamany na 1/4 długości także jeszcze nie tak źle, moze przetrzyma, skoro jeszcze się nie złamał do końca od wczoraj
Z braku laku - cyjanopan :p
Niby mam do naturalnych paznokci, ale taki gówniatus, że aż boli. Nie mogę nigdzie dopaść z Essence, a jest chwalony.
Jak będzie na hybrydach to nie wiem



Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Poszarpał mi się wskazujący. Milimetr raptem miał, ale musiał pęknąć.
Wcale mnie nie ucieszyło, że miałam rację


Cytat:
Napisane przez estimea Pokaż wiadomość
Kiedys klejac na torebke od herbaty, uratowalam paznokiec malego palca, trzymalo az odrosl, nawet nie wiedzialam kiedy
Potem poszedl srodkowy tuz przy opuszku, skleilam prowizorycznie na torebke, ale zaczelam szukac alternatywy...wpadl mi w oko Orly Nail Rescue,
poczytalam opinie i kupilam. Od tego czasu uratowal mi 3 paznokcie, pod lakierem wcale nie widac gdzie jest sklejony, paznokiec dalej nie peka i po prostu z czasem, spilowujac mam zdrowy paznokiec sklejam tez niewielkie rozdwojenia, zeby mi sie pazur dalej nie prul
nie mam niestety dostepu do rossmanna, mieszkam w Anglii, wiec szukam zamiennikow i sama robie mieszanki olejowe. Ostatnio wyczytalam na super stronce o pazurach, ze faktycznie baza musi byc olej jojoba, bo tylko on przenika plytke paznokcia.

Smerfetka696969 bylas juz w Bristolu?
Dałaś mi nadzieję! Dziękuję!
Zaraz poczytam o tym Orly i pomyślę nad nim





Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
Słyszałyście o olejku Perilla z pachnotki? Podobno wzmacnia paznokcie (źródło-a nie reklama http://sklepzielarski-piaseczno.pl/O...TKI-50-ml.html ).

Chyba przy najbliższych zakupach się na niego pokuszę :P
Jakoś mnie ten opis nie przekonał. Jak się skusisz i poużywasz to daj znać jak się spisuje
__________________
"Take what you need and be on your way"
Martinezzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 19:04   #979
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość

ja własnie robię teraz zakupy, to przy okazji wrzuciłam ten olejek duża pojemność i i cena fajna. Dodatkowo 20% zniżki jest na kosmetyki naturalne


Wybrałam jednak ten, co Ty wskazywałaś.
Nie wiem, czy akurat posłuży się paznokciom, no ale w końcu naturalne oleje, więc chyba nie zaszkodzi. Ostatnio Alterra Migdał i Papaja strasznie wysusza mi dłonie (jestem w połowie 2 butelki), jakoś tak nagle się to stało. Szukam alternatywy, a przy okazji zakupów i zniżce wrzuciłam sobie ten olejek.
Skład;
Organic Borago Officinalis Seed Oil (organiczny olej z ogórecznika)
Rosa Canina Seed Oil (olej z Dzikiej róży), Corylus Avellana Seed Oil (olej z orzechów laskowych), Rubus Idaeus Seed Oil (olej z nasion malin), Helianthus Annuus Seed Oil (olej z nasion słonecznika).

Jak czytałam o właściwościach tych olejków, to właśnie nie były jakoś specjalnie przeznaczone do paznokci, ogórecznik wyczytałam, że wspomaga przy łamliwości paznokcie, ale chyba gdy jest stosowany wewnętrznie. Inne bardziej pomagają skórze, zmiękczają, nawilżają itp. Zobaczymy, nie mogę się doczekać!
Butla wydaje się nieporęczna, bez aplikatora. Szkoda, że poprzednią butelkę Alterry wyrzuciłam.
Myślę, że może to się okazać fajna mieszanka, koniecznie daj znać jak się sprawuje.
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-23, 19:31   #980
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;49036110]On mi chodzi po głowie od pewnego czasu Dobry on jest?[/QUOTE]Nie wiem jak byłoby u Ciebie, ale my się bardzo lubimy Do tego zapach mnie relaksuje, co też jest nie do pogardzenia

Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość
A tak z innej beczki. Chwaliłam się ostatnio najnowszym nabytkiem - olejem jojoba. Jak działa na skórki i paznokcie jeszcze nie wiem, ale...
Napaćkałam go rano na buzię, zamiast kremu i... Uwaga, uwaga! Od niepamiętnych czasów, przez cały dzień, mam matowy ryjek! Dla mnie bomba bo lubi się troszku poświecić, a jestem anty podkładowo - pudrowa :p
Ooo... czas przestać o nim rozmyślać, tylko trzeba go kupić

Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość
Zaraz się okaże, że każda z nas ma jakiegoś złośliwego złamasa :p
Mieć nie mam, ale chyba znam...

Sorry, nabuzowana jestem, więc mi wali na dekiel

A właśnie, zrobiłam coś... nienormalnego dla mnie. Spiłowałam paznokcie w kwadraty Moje łopatkujące króciaki Co mi do głowy strzeliło? No dobra, wiem co. Tak mi się podobają u innych Wyglądają dziwnie, bo boczki są przecież wypiłowane do poprzednich okrągłych. Na razie daję im miesiąc, na podrośnięcie i wyrównanie boczków. Dopiero wtedy się okaże, czy jest sens przedłużać cierpienie O ile wytrzymam, bo co na nie patrzę to jest: łeee, jakie one paskudne. A za chwilę: eee tam, są całkiem, całkiem. Żeby po chwili: łeee...
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 20:30   #981
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

A ja jednak obcięłam swojego nadłamanego pazurka i jest mi z tym źle jest taki krótki ... od 4 miechów nie miałam krótkich pazurów ... ale dobrze, że tylko jeden, trudno, będzie dziwnie wyglądać
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 20:38   #982
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość
Jakoś mnie ten opis nie przekonał. Jak się skusisz i poużywasz to daj znać jak się spisuje
W ogóle opisy tam mają strasznie lakoniczne, ale zaciekawił mnie to wzmocnienie paznokci. Pewnie go zakupię - lubię różne nowości
jak się będzie spisywać to zaraportuje i tak mam uzupełnić zapas olejków więc jeden więcej czy mniej :P
jak na paznokciach się nie spisze to dam go na mordkę, jak na mordkę też będzie zły to na włosy, a jak włosom zaszkodzi to zawsze można do stóp go zużyć
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 14:12   #983
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Hahaha! Pocieszna hstoria! Prawie oplułam monitor
CAŁKOWICIE Cie rozumiem
Jestem z tych nieszczęściar którym genetycznie paznokcie rosną dość wolnawo, także łączę się w bólu.

Ostatnio TŻtowi wytłumaczyłam dlaczego kobiety rozpaczają po złamaniu paznokcia. Wiadomo, że ze względów stereotypowych publicznie nie będziemy robić sceny aaaale... jak poinformowałam, że na odrośnięcie czeka się miesiąć czy dwa to odrzekł że "Nie wiedziałem!" :P
Mi szybko nawet rosną, no ale NIENAWIDZĘ krótkich paznokci mam wrażenie, że moje palce są jakieś takie krótkie i wgl....
Mój TŻ nigdy tego nie zakuma xd
Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość
No to jest nas trzy Tak upierdzieliłam paznokieć w lewym kciuku, że trzyma się na 1/4 Nie obetne go dziada tylko skleje i poczekam na rozwój sytuacji!

Smertfetka ja też tak kiedyś baraszkowałam :p Zamiast czerpać przyjemność to rozpacz bo paznokieć Baby :p
Haha jak dobrze, że nie tylko ja to tak przeżywam
[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;49042501]Cztery, bo moje rozdwojenie nadal straszy, mimo tego, że spiłowałam je najbardziej jak tylko mogłam

Ja przetrzymywania nie radzę. Kiedyś miałam naderwany paznokieć, zamiast go skrócić to się uparłam, że będę kisić pod lakierami, bo przecież nie zrezygnuję z tak długich paznokci. Skończyło się nad tym, że złamał się przy samiutkim opuszku, a nawet poszło więcej, bo z różowej części. Złamał się kiedy zbyt mocno trzasnęłam w złości drzwiami od samochodu[/QUOTE]
Haha ja też czasem kładę lakiery i kładę zamiast skrócić bo też mi szkoda paznokci ;p
Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Łączę się z wami w bólu, już 2 tygodnie czekam aż mi kciuk odrośnie
Ja wszystkie skróciłam
Cytat:
Napisane przez estimea Pokaż wiadomość
Kiedys klejac na torebke od herbaty, uratowalam paznokiec malego palca, trzymalo az odrosl, nawet nie wiedzialam kiedy
Potem poszedl srodkowy tuz przy opuszku, skleilam prowizorycznie na torebke, ale zaczelam szukac alternatywy...wpadl mi w oko Orly Nail Rescue,
poczytalam opinie i kupilam. Od tego czasu uratowal mi 3 paznokcie, pod lakierem wcale nie widac gdzie jest sklejony, paznokiec dalej nie peka i po prostu z czasem, spilowujac mam zdrowy paznokiec sklejam tez niewielkie rozdwojenia, zeby mi sie pazur dalej nie prul
nie mam niestety dostepu do rossmanna, mieszkam w Anglii, wiec szukam zamiennikow i sama robie mieszanki olejowe. Ostatnio wyczytalam na super stronce o pazurach, ze faktycznie baza musi byc olej jojoba, bo tylko on przenika plytke paznokcia.

Smerfetka696969 bylas juz w Bristolu?
Nie lecę 12-go
Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
A ja jednak obcięłam swojego nadłamanego pazurka i jest mi z tym źle jest taki krótki ... od 4 miechów nie miałam krótkich pazurów ... ale dobrze, że tylko jeden, trudno, będzie dziwnie wyglądać
Też obcięłam i też mi z tym źle ;d miałam też tylko jednego, ale poszły wszystkie.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 16:47   #984
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Ja wszystkie skróciłam
Wszystkie skróciłam do opuszka, a ten nieszczęsny kciuk pękł tak niefortunnie, prostopadle do krawędzi, że musiałam go hardkorowo wręcz skrócić, aż do różowej części. Pęknięcie paskudne, bo przy byle zahaczeniu pogłębia się. Już 2 tygodnie "odrasta", a nadal nie sięga nawet opuszka
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 19:07   #985
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Zawsze jest ten ból jak się jeden złamie i przychodzi wizja skrócenie wszystkich

Zgadzam się, że potrzeba na to dnia lub kilku żeby się przygotować psychicznie

Dziękuję Wam dziewczyny za linki do olejków, jesteście kopalnią pomysłów!

Edytowane przez Trelek
Czas edycji: 2014-11-24 o 20:25
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 23:07   #986
estimea
Raz na 100 Lat
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

ja dalej sie upieram ze skracac nie trzeba, wczoraj skleilam paznokiec malego palca bo biedak trzasnal nie trzeba czekac az odrosna, bo mozna uratowac, jeno trzeba chciec.
Jak nie zestaw orly, ktory jest genialny zreszta, to torebka, lub jedwab dadza rade.
Kiedys tez skracalam wszystkie, a potem czekanie az odrosna i znow ktorys strzelil, nigdy nie moglam uhodowac paznokci.
ten zestaw moze nieco drogi, nawet nie wiem czy go mozna w Polsce kupic, ale starczy na wieki, wart kazdej forsy, bo sie moge pomalowanymi pazurkami w koncu cieszyc
Za szybko sie poddajecei dziewczyny!
estimea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 05:49   #987
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Torebka od herbaty zawsze daje radę ;-)
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 17:38   #988
kroliczka4
Raczkowanie
 
Avatar kroliczka4
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: okolice Gorzowa Wlkp.
Wiadomości: 32
GG do kroliczka4
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Witam serdecznie!
Mam takie pytanko. Otóż, obgryzłam paznokcie przez kilka ładnych lat, (około 3 lata i potem rok niedbalstwa) i u prawej ręki w dwóch paznokciach mam taki problem, że jakby płytka im bliżej opuszka tym szersza, gdy zaczęłam olejować paznokcie (robiłam to dość niesystematycznie, ale i tak stan paznokci się poprawił i na kilku zauważyłam przyrost) na jednym ten jakby ''trapez'' się wyrównał. Na palcach wskazujących przyrost jest najbardziej widoczny w porównaniu z tym co było, ale gdy zdarzy mi się je pomalować na kolor nagle okazuje się, że paznokieć również tworzy taki jakby trapez, po za tym są one takie jakby płaskie... Moje paznokcie są bardzo króciutkie, myślicie, że jakbym zaczeła je olejować systematycznie udałoby mi się to skorygować chociaż w jakiejś części? Miał ktoś podobny defekt?
Przepraszam za składnie i średni sens zdań, ale jakoś nie umiem się wysłowić na temat moich pazurków :C
kroliczka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 20:22   #989
Martinezzzz
Raczkowanie
 
Avatar Martinezzzz
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 254
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Ooo... czas przestać o nim rozmyślać, tylko trzeba go kupić

A właśnie, zrobiłam coś... nienormalnego dla mnie. Spiłowałam paznokcie w kwadraty Moje łopatkujące króciaki Co mi do głowy strzeliło? No dobra, wiem co. Tak mi się podobają u innych Wyglądają dziwnie, bo boczki są przecież wypiłowane do poprzednich okrągłych. Na razie daję im miesiąc, na podrośnięcie i wyrównanie boczków. Dopiero wtedy się okaże, czy jest sens przedłużać cierpienie O ile wytrzymam, bo co na nie patrzę to jest: łeee, jakie one paskudne. A za chwilę: eee tam, są całkiem, całkiem. Żeby po chwili: łeee...
Nie jest powiedziane, że u Ciebie też się tak spisze, ale ja jestem zachwycona. Nie pamiętam czy kiedykolwiek mogłam się cieszyć nieświecącą twarzą, a teraz na samą myśl usta rozciągają się w uśmiechu Zawsze lubiłam gapić się w lustro, a teraz to już w ogóle Taka trochę próżna jestem :p

Kiedyś spiłowałam na kwadrat, wyglądałam tragicznie i myślałam, że się zaryczę przez własne widzimisie. Wyprofilowałam na "squoval chooj wi co" i teraz tak noszę bo mi się spodobało :p Więc jakby nie było dobrze zrobiłam :p


Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
A ja jednak obcięłam swojego nadłamanego pazurka i jest mi z tym źle jest taki krótki ... od 4 miechów nie miałam krótkich pazurów ... ale dobrze, że tylko jeden, trudno, będzie dziwnie wyglądać
Ja też zawsze skracałam złamaska, a resztę troszkę spiłowywałam żeby nie było aż takiej różnicy :p




Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Haha jak dobrze, że nie tylko ja to tak przeżywam
A najgorsze, że to nie przemija z wiekiem :p

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
Torebka od herbaty zawsze daje radę ;-)
Nie wiem czy zawsze, ale póki co trzyma pięknie
__________________
"Take what you need and be on your way"

Edytowane przez Martinezzzz
Czas edycji: 2014-11-25 o 20:25
Martinezzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 11:59   #990
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez kroliczka4 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie!
Mam takie pytanko. Otóż, obgryzłam paznokcie przez kilka ładnych lat, (około 3 lata i potem rok niedbalstwa) i u prawej ręki w dwóch paznokciach mam taki problem, że jakby płytka im bliżej opuszka tym szersza, gdy zaczęłam olejować paznokcie (robiłam to dość niesystematycznie, ale i tak stan paznokci się poprawił i na kilku zauważyłam przyrost) na jednym ten jakby ''trapez'' się wyrównał. Na palcach wskazujących przyrost jest najbardziej widoczny w porównaniu z tym co było, ale gdy zdarzy mi się je pomalować na kolor nagle okazuje się, że paznokieć również tworzy taki jakby trapez, po za tym są one takie jakby płaskie... Moje paznokcie są bardzo króciutkie, myślicie, że jakbym zaczeła je olejować systematycznie udałoby mi się to skorygować chociaż w jakiejś części? Miał ktoś podobny defekt?
Przepraszam za składnie i średni sens zdań, ale jakoś nie umiem się wysłowić na temat moich pazurków :C
Sama widzisz na przykładzie tego jednego paznokcia, że jest to możliwe. Ale w jakim stopniu i czy na wszystkich palcach to się uda? Tego nikt nie zagwarantuje. Olejowanie wzmacnia paznokcie, co pozwala je choć trochę zapuścić. A olejowanie i zapuszczone paznokcie to dobre warunki na wychodowanie przyrostu i wydłużenie różowej części. A znowu dłuższa różowa część i zapuszczone paznokcie sprawiają, że płytka mając większą przyczepność do podłoża, nabiera naturalniejszego kształtu, czyli mniej łopatkują i mają ładniejszy tunel. Tu też olejowanie ma duże znaczenie, bo sprawia, że paznokcie są bardziej elastyczne i łatwiej im zmienić kształt bez rozdwajania i pękania. Tylko wiesz, uzbrój się w cierpliwość, bo na naprawdę widoczne efekty i wyprowadzenie paznokci potrzeba nawet nie miesięcy, ale i lat.

EDIT: Poczytaj tutaj, jak dziewczyna pięknie wyprowadziła swoje króciaczki. Ja też w dzieciństwie bardzo obgryzałam paznokcie.

Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość
Nie jest powiedziane, że u Ciebie też się tak spisze, ale ja jestem zachwycona. Nie pamiętam czy kiedykolwiek mogłam się cieszyć nieświecącą twarzą, a teraz na samą myśl usta rozciągają się w uśmiechu Zawsze lubiłam gapić się w lustro, a teraz to już w ogóle Taka trochę próżna jestem :p

Kiedyś spiłowałam na kwadrat, wyglądałam tragicznie i myślałam, że się zaryczę przez własne widzimisie. Wyprofilowałam na "squoval chooj wi co" i teraz tak noszę bo mi się spodobało :p Więc jakby nie było dobrze zrobiłam :p
I tak myślałam nad nim, żeby go kupić jako bazę do mieszanek na paznokcie, skoro pomaga przenikać olejom głębiej w skórę, więc sama ewentualność, że może też pomóc mojej świecącej buźce...
No właśnie w przyszłości też chciałabym dążyć do kwadratów z zaokrąglonymi rogami, ale najpierw chciałabym wyprowadzić boczki na równo, bo jak teraz zacznę piłować i zaokrąglać rogi, to znając siebie, wypiłuję i boki Nie znam umiaru w tej kwestii, niestety Poza tym, naczytałam się u dziewczyn z pazurkowego, że choć kwadraty nie są polecane do łopatkujących paznokci, bo średnio to wygląda, to właśnie zapuszczenie boczków sprawia, że często płytka zaczyna się zaokrąglać, bo boczki ciągną (to chyba prawda, bo już czwarty dzień mnie paznokcie "bolą"), robi się głębszy tunel, a co za tym idzie trapezowate paznokcie się wyrównują. Chciałabym więc spróbować tej metody na sobie. A nuż widelec Zobaczymy jak długo wytrzymam, bo dwa lata temu już próbowałam i po trzech tygodniach, kiedy po raz kolejny podrapałam się "kantami" po twarzy i po oku, zaokrągliłam dziady
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram

Edytowane przez Regista
Czas edycji: 2014-11-26 o 14:07
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-17 07:18:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:20.