Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-23, 10:37   #1621
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Mam oba i zdecydowanie wolę Givenchy. Nie żałuję ani złotówki wydanej na to cudeńko.


Ale zazdroszczę. Ja siedze w pracy po 16-18h, dzisiaj wyszłam z biura o drugiej i już jestem w biurze od godziny Mam nadzieję, że doźyję do świąt i dojadę do domu rodzinnego na te święta. Ale jak dostanę pensję za swoje nadgodziny to poszaleję
Jeśli bym tu nie zaglądała przed świętami, to oczywiście zdrowych, pogodnych świąt i masy szaneli i żiwęszi pod choinką, laseczki
No tak ta praca, praca. Wiem co to znaczy tyle godzin tam siedzieć. Mam nadzieję, że w Święta odpoczniesz
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 10:41   #1622
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Hej Kochane U was pewnie przygotowania pelna para A ja dzisiaj w robocie do 22:30 Zabije sie...
Oj
Trzymaj sie
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 10:42   #1623
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
A bo wszystko czynne do 22:00 przed swietami no i zamkniecie mam
Współczuję i . Pewnie jutro masz za to wolne .
Dokąd wyjeżdżacie?
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 10:44   #1624
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Ja z Yr teraz lubię vanille noire najbardziej

Zmienił mi się gust trochę.
Wcześniej kochałam różane zapachy np. Mdb a teraz wolę cięższe vanille noire to taka sucha, drewniana wanilia

Neroli też chcę kupić, tez jest takie 'suche'. Podoba mi się
No bo MdB są trochę świdrujący, mimo że zimą o wiele ładniej się układają. Kończę dopiero pierwszą flaszkę (a zaznaczam, że kupiłam ją na premierze zapachu) i skończyć nie mogę. Za ciężkie dla mnie. Zresztą nawet Ming Shu było dla mnie za bardzo męczące, a moja bratowa uważa, że to bardzo delikatny zapach i używa hektolitrami. Nawet jej nie mówiłam, że oddałam jej unikat
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-12-23 o 10:46
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 10:48   #1625
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Oj
Trzymaj sie
Dzieki Kochana

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Współczuję i . Pewnie jutro masz za to wolne .
Dokąd wyjeżdżacie?
Tak, jutro wolne i do rodzinki na wigilie
Jeszcze nie wiemy I czy w ogole, bo jakos nic nam sie nie podoba Albo ceny z kosmosu za pokoj, albo bardzo daleko od centrum i samo dojechaie zajmie nam jakies pol dnia.. No nie wiem, nie wiem..
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 10:51   #1626
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Hej Kochane U was pewnie przygotowania pelna para A ja dzisiaj w robocie do 22:30 Zabije sie...
Uuu dziołszka, trzymaj się
Słyszałam właśnie, że scc teraz czynne do 22, masakra. Z jednej strony dobrze, ale z drugiej, to współczucia dla tych sprzedawców.
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 11:00   #1627
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Witam się w końcu i ja Jeszcze z pracy, ale zostały mi 3 godzinki i potem do pracy idę 28go i 29go. W pracy się w sumie obijam i książki czytam Właśnie zaczęłam Wigilijną Opowieść.
Nadrobiłam was wszystkie, ale cytowania by było za dużo, żeby mi się post zapisał, wiec napiszę pokrótce:
-piękne te wasze koty
-Rotkohl - podoba mi się pierwsza i druga sukienka ale masz rację, że trochę za dużo pokazują. Też szukam sukienki na sylwestra, ewentualnie ładnej bluzki, trochę już obeszłam sklepów, nawet kilka mi się spodobało, ale materiał jest bardzo cieżki a na dodatek chcę kupić coś co potem wykorzystam jeszcze, a nie tylko na zabawy sylwestrowe...
-Aniyam -
-wszystkim życzącym dziękuję i pożyczę jeszcze jutro, ale już teraz dla was moc uścisków i miłego spędzenia czasu z najbliższym

Wczoraj postawiliśmy w domu choinki dzisiaj jeszcze u dziadków w mieszkaniu musimy ustawić choinkę, zrobię resztę małych porządków i zaczniemy pichcić

Wszystkim pichcącym i pracującym życzę owocnej pracy
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-23, 11:42   #1628
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

jeju miał być dzien spokoju dzisiaj a tu jakieś wariactwo w pracy od rana Poziomeczko trzymaj się do 22:30 już nie daleko
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 11:48   #1629
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

co prawda śniegu nie ma, ale w świąteczny nastrój trzeba jakoś wejść

KLIK

BTW nie włączajcie tego dzieciom
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 11:54   #1630
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
co prawda śniegu nie ma, ale w świąteczny nastrój trzeba jakoś wejść

KLIK

BTW nie włączajcie tego dzieciom
Dobre znam to z tamtego roku - ale się uśmiałam
Witam Was, ja dzisiaj trochę pichcę, trochę sprzątam i tak na zmianę
Wczoraj pękła rura w szachcie i nas zalało - kuchnia, przedpokój, łazienka.. lało się ciurkiem zewsząd - nawet z lamp, dobrze że byliśmy z tż w domu, bo już mieliśmy wychodzić do kawiarni, sajgon jakich mało... po godzinie spółdzielnia to opanowała... naszczescie nie zalało szafy zabudowanej i nie doszło do pokoi - panele itd. dobrze że wszystko w sumie się dobrze skończyło - miałam w końcu okazję poznać "nową" sąsiadkę nie ma tego złego
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 12:11   #1631
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Ale co nie podoba Ci się IN? Bo cenowo ciężko sprzedać powyżej 100zł. Nie był popularny i dużo osób go jeszcze wystawia na allegro.
To nie tak, ze mi sie nie podoba. Dosc dlugo to byl moj numer 1. A teraz tak stwierdzilam, ze miejsce w pudelku zajmuje (tak, mam tylko jedno pudelko z zapasami) i moze jakis maly doplyw gotowki by sie przydal. Ale caly czas mnie hamuje mysl, ze moze do nich wroce, a wtedy juz nie kupie. Chociaz troche zmienil mi sie gust i... sama nie wiem
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-23, 12:51   #1632
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Również wszystkim życzę Wesołych Świąt! Rodzinnej atmosfery i spokoju

A w Nowym Roku samych pozytywnych chwil
Jeśli chodzi o wątek, to życzę nam dużo okazji, mniej podglądaczy i tak świetnej atmosfery jak w tym roku!
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram

Edytowane przez Aniia91
Czas edycji: 2015-12-23 o 14:44
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 13:31   #1633
katerineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 210
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Dziewczyny czytam Was i czytam ciesze się z wami z waszych zakupów ale jednocześnie smutno mi bo strasznie splukana jestem musiałam zmienić samochód i teraz nie wiem kiedy wyjdę z tego dołka finansowego. Jak nie musicie to nie polecam inwestycji takiego typu 😈 obawiam się ze nie zdążę później wiec teraz chciałabym Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Przede wszystkim zdrowia, uśmiechu na twarzy i samych słonecznych dni. Oby wszystkim z Was spełniły się Wasze najskrytsze marzenia. I oczywiście na koniec życzę Wam wielu niezapomnianych przeżyć zakupowych, mnóstwa miniatur i fajnych próbek oraz juz niedługo Superasnego wypasionego brokuła😇 pozdrawiam i Buzka świąteczna dla wszystkich🐘🎁🎄🎠👄
katerineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 14:09   #1634
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Witam szanowne panie

Dzisiaj zrobiłam 150 pierogów i mam ochotę wsadzić ręce w krem i trzymać godzinę

Wszystkiego najlepszego

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Rotkohl - mi się bardzo podoba jak wyglądasz w tej sukience

witam się w środę, a tak właściwie to można przyjąć że w piątek kliknęłam jeszcze jedno mini-zamówienie w S (z żelem Korresa za 11 zł ). Mam nadzieję że ten Eisenberg to będzie rzeczywiście próbka 5 ml
A kupowalas wcześniej takie mini zamówienia często?
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 14:15   #1635
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Przyszła mi paczka z Douglasa, przyszedł mój fioletowy Tom, testuje na ręce i taki nie mój ten zapach do końca. Ale głupotę strzeliłam testując go wcześniej tylko na karteczce...
A w boxie miał być tylko jeden kremik Biotherm męski a przyszły 3

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Witam szanowne panie

Dzisiaj zrobiłam 150 pierogów i mam ochotę wsadzić ręce w krem i trzymać godzinę

Wszystkiego najlepszego



A kupowalas wcześniej takie mini zamówienia często?
Ja wczoraj nalepiłam z babcia 100 pierogów z kaszy jaglanej, ze 100 z kapusty i 120 uszek
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 14:17   #1636
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Przyszła mi paczka z Douglasa, przyszedł mój fioletowy Tom, testuje na ręce i taki nie mój ten zapach do końca. Ale głupotę strzeliłam testując go wcześniej tylko na karteczce...
A w boxie miał być tylko jeden kremik Biotherm męski a przyszły 3

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------



Ja wczoraj nalepiłam z babcia 100 pierogów z kaszy jaglanej, ze 100 z kapusty i 120 uszek
jaki tom
no jaki
w razie co zawsze można się wymienic



zjadłabym pierogi
oj
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 14:18   #1637
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

My z mamą w tym roku postawiłyśmy na biedronkę, kupiłyśmy uszka, łazanki i piergogi
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 14:22   #1638
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
jaki tom
no jaki
w razie co zawsze można się wymienic



zjadłabym pierogi
oj
Violet Orchid Miskaa78 to chyba Ty mi polecałaś Tomki? Tylko te droższe, te których oczywiście w "moich" D. nie ma. Nie wiem, Rzeszów za dziadowski na takie Tomy?
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 14:24   #1639
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

aż żałuję, że u mnie w domu nie robi się wieczerzy -mamy tylko wyjazdowe dwie
cały rok się czeka na postne jedzonko

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Violet Orchid Miskaa78 to chyba Ty mi polecałaś Tomki? Tylko te droższe, te których oczywiście w "moich" D. nie ma. Nie wiem, Rzeszów za dziadowski na takie Tomy?
no ja, nie mom velveta nie mom
jaka pojemność?
moze sie wymienimy, kanapę z salonu Ci dam, czy coś
pachnideł też trochę w sumie mam
już mi odbija jak widzę flaszkę na horyzoncie :brzyda l:
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-23, 14:29   #1640
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
aż żałuję, że u mnie w domu nie robi się wieczerzy -mamy tylko wyjazdowe dwie
cały rok się czeka na postne jedzonko

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------


no ja, nie mom velveta nie mom
jaka pojemność?
moze sie wymienimy, kanapę z salonu Ci dam, czy coś
pachnideł też trochę w sumie mam
już mi odbija jak widzę flaszkę na horyzoncie :brzyda l:
Wzięłam tylko 30 ml, większych nie chcę bo nie zużyję A kanapy nie chcę i flachy nie oddam, bo mamie się od razu zapach spodobał i powiedziała, że go zabiera jak ja nie chcę
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 14:30   #1641
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Ojj ja bym też była chętna na Velvet Orchid .

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
aż żałuję, że u mnie w domu nie robi się wieczerzy -mamy tylko wyjazdowe dwie
cały rok się czeka na postne jedzonko

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------


no ja, nie mom velveta nie mom
jaka pojemność?
moze sie wymienimy, kanapę z salonu Ci dam, czy coś
pachnideł też trochę w sumie mam
już mi odbija jak widzę flaszkę na horyzoncie :brzyda l:

Mi to samo .
Wczoraj załapałam komplementa od siostry za Intense Cafe Montale, pytała się czym tak ładnie pachniałam w samochodzie i co to za perfumy .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 14:37   #1642
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez katerineczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czytam Was i czytam ciesze się z wami z waszych zakupów ale jednocześnie smutno mi bo strasznie splukana jestem musiałam zmienić samochód i teraz nie wiem kiedy wyjdę z tego dołka finansowego. Jak nie musicie to nie polecam inwestycji takiego typu 😈 obawiam się ze nie zdążę później wiec teraz chciałabym Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Przede wszystkim zdrowia, uśmiechu na twarzy i samych słonecznych dni. Oby wszystkim z Was spełniły się Wasze najskrytsze marzenia. I oczywiście na koniec życzę Wam wielu niezapomnianych przeżyć zakupowych, mnóstwa miniatur i fajnych próbek oraz juz niedługo Superasnego wypasionego brokuła😇 pozdrawiam i Buzka świąteczna dla wszystkich🐘🎁🎄🎠👄
najlepszego, świątecznego dla Ciebie również a w Nowym Roku przypływu gotówki abyś wyszła z finansowego dołka czego właściwie życzę każdej z nas tu obecnych

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość


A kupowalas wcześniej takie mini zamówienia często?
w sumie może z 5 takich zamówień zrobiłam odkąd mam kartę gold (czyli od lutego chyba) próbki kaszańskie tam zwykle są to i nie ma z czego robić mini zamówień

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Również wszystkim życzę Wesołych Świąt! Rodzinnej atmosfery i spokoju : choinka:

A w Nowym Roku samych pozytywnych chwil
Jeśli chodzi o wątek, to życzę nam dużo okazji, mniej podglądaczy i tak świetnej atmosfery jak w tym roku!
przyłączam się do tych życzeń!!!
wesołych dla Ciebie również!!
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 14:47   #1643
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ojj ja bym też była chętna na Velvet Orchid .



Mi to samo .
.
se same kupić musimy

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Wzięłam tylko 30 ml, większych nie chcę bo nie zużyję A kanapy nie chcę i flachy nie oddam, bo mamie się od razu zapach spodobał i powiedziała, że go zabiera jak ja nie chcę
wygenerowałaś mi chciejstwo
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 15:00   #1644
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2015-12-23 o 15:02
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 15:02   #1645
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość



Wesołych świąt wszystkim
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 15:15   #1646
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Hahaha ho ho ho

Dziekuje Never za zyczenia

Pozostalym tez dziekuje

Zycze rowniez Wesolych Swiat, full kosmetixow, atrakcjj w zaleznosci od potrzeb,
a handlarom.....nic nie zycze


---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Never, zadbaj o prawa autorskie do pocztowki.
Konkurencja z all nie spi, nawet w swieta.
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 15:19   #1647
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Hahaha ho ho ho

Dziekuje Never za zyczenia

Pozostalym tez dziekuje

Zycze rowniez Wesolych Swiat, full kosmetixow, atrakcjj w zaleznosci od potrzeb,
a handlarom.....nic nie zycze


---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Never, zadbaj o prawa autorskie do pocztowki.
Konkurencja z all nie spi, nawet w swieta.
Chyba jestem naiwna ale myślę, że handlary przemówią w święta ludzkim głosem i się opanują w końcu .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 15:28   #1648
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Moje małe zakupy : maseczka jest przeceniona z 69 na 39 zł do tego kod na -20% XMAS2015
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 15:32   #1649
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Zdjęcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20151223_133605.jpg (105,0 KB, 55 załadowań)
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 15:53   #1650
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ojj ja bym też była chętna na Velvet Orchid .

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------




Mi to samo .
Wczoraj załapałam komplementa od siostry za Intense Cafe Montale, pytała się czym tak ładnie pachniałam w samochodzie i co to za perfumy .
Nie oddam

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
se same kupić musimy

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------


wygenerowałaś mi chciejstwo
Ja znowu zapałałam chciejstwem do Sampara jak zobaczyłam tutaj zdjęcia Dzisiaj klikam zamówienie
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-06 19:34:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:55.