Stowarzyszenie świeżych kierowców - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-10, 20:28   #1
mala_g0sia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 123

Stowarzyszenie świeżych kierowców


Na jazdach i egzaminie jest łatwo i bezpiecznie zawsze możemy liczyć na pomoc/ ingerencję osoby obok, schodki zaczynają się po odebraniu różowego plastkiu Czekam na Wasze historie i będę starała podzielić się swoimi po odebraniu prawka <3
mala_g0sia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 20:41   #2
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Stowarzyszenie świeżych kierowców

Hej hej kurs zaczęłam pod koniec lutego w tamtym roku i skończyłam go w maju ale plastik długo oczekiwany dostałam w listopadzie po 6 egzaminie ( jednak za 7 zaplacilam ale musiałam iść na egzamin na uczelni i przypadło mi 140zł @ przesunąć już się nie dało )
Jeżdżę autem jedynie jak jestem u tz. Przyjechałam od tamtej pory 1000km. Na swoim koncie mam kurę i kota przejechanego nie dało rady wyhamować
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 21:55   #3
red_tea
Wtajemniczenie
 
Avatar red_tea
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 376
Dot.: Stowarzyszenie świeżych kierowców

Jeżdżę sama dopiero od kilku tygodni, ale niestety nie swoim samochodem, a samochodem rodziców. I tu robi się problem, bo o ile ufam samej sobie i wiem, że jeżdżę ostrożnie, o tyle ludziom np.na parkingach nie potrafię zaufać... ciągle boję się, że ktoś wyjeżdżając przytrze ten samochód . Do tego stopnia, że jak jestem w sklepie to cały czas myślę czy z autem na pewno wszystko w porządku. Serio, dopóki jest ładna pogoda to już wolę jechać rowerem i się nie martwić czas chyba jeszcze trochę odłożyć i zacząć myśleć o własnym samochodzie.
__________________
2016 gonna be the year of "how big can I get my ass"
red_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 09:31   #4
mala_g0sia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 123
Dot.: Stowarzyszenie świeżych kierowców

Ja aktualnie jestem za granicą i dopiero po przyjeździe odbiorę dokument Czemu ten czas się tak ciągnie...
mala_g0sia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 11:10   #5
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Stowarzyszenie świeżych kierowców

Dziewczyny a po zdaniu od razu same wsiadałyście czy z kimś? Ja sama nie mam odwagi jeszcze
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 13:54   #6
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Stowarzyszenie świeżych kierowców

Ja jeżdżę z tz. On mi póki co nie da swojego auta abym sama jechała ale kiedyś będzie trzeba samemu jechać
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 15:46   #7
red_tea
Wtajemniczenie
 
Avatar red_tea
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 376
Dot.: Stowarzyszenie świeżych kierowców

Cytat:
Napisane przez amelj Pokaż wiadomość
Dziewczyny a po zdaniu od razu same wsiadałyście czy z kimś? Ja sama nie mam odwagi jeszcze
Kilka razy jechałam z kimś z rodzicami i z koleżanką
__________________
2016 gonna be the year of "how big can I get my ass"
red_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-11, 19:46   #8
el amor
Zakorzenienie
 
Avatar el amor
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22 278
Dot.: Stowarzyszenie świeżych kierowców

Cytat:
Napisane przez amelj Pokaż wiadomość
Dziewczyny a po zdaniu od razu same wsiadałyście czy z kimś? Ja sama nie mam odwagi jeszcze
Ja swoją pierwszą jazdę miałam w niedzielę z TŻ. Zrobiłam 40km, na razie wolę z nim, muszę ćwiczyć dużo jeszcze, choć nie ukrywam o niebo lepiej mi bez komentarzy zbędnych, bez tego stresu ''na tym byś mogła oblać'', jestem zdana sama na siebie i idzie mi to okej. Choć wolę TŻ obok jeszcze.
el amor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-12, 08:44   #9
de_wu
Rozeznanie
 
Avatar de_wu
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 795
Dot.: Stowarzyszenie świeżych kierowców

Cytat:
Napisane przez amelj Pokaż wiadomość
Dziewczyny a po zdaniu od razu same wsiadałyście czy z kimś? Ja sama nie mam odwagi jeszcze

Ja jeździłam z tatą. Dwa razy ze mną jechał i stwierdził, że mam sama wsiadać i jechać, bo widzi, że bardzo dobrze sobie radzę. Pewnego dnia dał mi samochód i jechałam sama do pracy ( ze stresu dostałam biegunki), ale wsiadłam, pojechałam, wróciłam. Najgorzej jeździło mi się z moim TŻ, chcąc nie chcąc stresował mnie i więcej błędów popełniałam. Teraz już jeżdżę sama oraz z innymi osobami Prawko mam od listopada 2015.
__________________
22.04.2017
de_wu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-13, 10:58   #10
201710231223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 784
Dot.: Stowarzyszenie świeżych kierowców

Witam

Plastik mam ale boje sie wsiąść do czyjegoś auta. A samochód kupie dopiero we wrześniu przy dobrych wiatrach.


Wysłane z iPhone.
201710231223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-14, 11:56   #11
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Stowarzyszenie świeżych kierowców

Cytat:
Napisane przez lifeismusic Pokaż wiadomość
Witam

Plastik mam ale boje sie wsiąść do czyjegoś auta. A samochód kupie dopiero we wrześniu przy dobrych wiatrach.


Wysłane z iPhone.
Czyjegoś tzn rodziców? Jak rodziców to wsiadaj
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-14, 13:53   #12
Maddis
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddis
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2 697
Dot.: Stowarzyszenie świeżych kierowców

Hej
Ja mam prawko od końca grudnia 2015, ale jeździłam od tego czasu tylko kilka razy i zaczęłam dopiero jakiś miesiąc temu, jak kupiłam samochód, chociaż też jeszcze jakoś dużo nie jeżdżę i zawsze z tata Po pierwsze sama bym się jednak trochę bała, a po drugie mój tata chyba by miał stan przedzawałowy. Ogólnie czasami mam jeszcze jakieś dziwne pomysły na drodze, chwilami gubię się na trudniejszych skrzyżowaniach, ale nie powiem, bo cały czas mi tata mówi czy już mogę wyjechać itd., więc na jazdach jeździłam bardziej samodzielnie i cały czas z tym walczę, żeby się nie odzywał. Teraz największy problem mam z parkowaniem
Maddis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-14, 22:08   #13
red_tea
Wtajemniczenie
 
Avatar red_tea
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 376
Dot.: Stowarzyszenie świeżych kierowców

Cytat:
Napisane przez Maddis Pokaż wiadomość
Hej
Ja mam prawko od końca grudnia 2015, ale jeździłam od tego czasu tylko kilka razy i zaczęłam dopiero jakiś miesiąc temu, jak kupiłam samochód, chociaż też jeszcze jakoś dużo nie jeżdżę i zawsze z tata Po pierwsze sama bym się jednak trochę bała, a po drugie mój tata chyba by miał stan przedzawałowy. Ogólnie czasami mam jeszcze jakieś dziwne pomysły na drodze, chwilami gubię się na trudniejszych skrzyżowaniach, ale nie powiem, bo cały czas mi tata mówi czy już mogę wyjechać itd., więc na jazdach jeździłam bardziej samodzielnie i cały czas z tym walczę, żeby się nie odzywał. Teraz największy problem mam z parkowaniem
Co do parkowania, mam to samo! Jak mam zaparkować pod supermarketem to aż jestem chora... już wolę zaparkować kawałek dalej i dojść pieszo
__________________
2016 gonna be the year of "how big can I get my ass"
red_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-14, 22:47   #14
cukierkova0
Zadomowienie
 
Avatar cukierkova0
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: dom - duży pokój
Wiadomości: 1 176
Dot.: Stowarzyszenie świeżych kierowców

Ja zdalam w marcu w tym roku. Jeździłam na poczatku z tz,,on nerwus wiec krzyczał ciągle, wszystko zle... Az nie chciałam,później z nim jeździć. Później zaczelam sama i nabrałam wprawy. Fakt, miałam wypadek, nie z mojej winy i też sie balam potem wsiąść... Ale pracować trzeba, trzeba się przelamac. Teraz jeżdżę sama, nawet tz mówi, ze jazda idzie mi super. Najgorzej parkować w tloki, np pod Biedra. Raz mnie poganial i za bardzo scielam i zablokowalam ruch na parkingu. Nie potrafiłam sie ruszyć, przesiedliśmy sie i on zaparkowal. Niepotrzebnie poganial a potem krzyczał. Teraz staram się parkować gdzies gdzie jest luźniej ale wiem, ze trafi mi sie w końcu ścisk i lipa. Przeraża mnie najbardziej to parkowanie choc na jazdach super mi Szlo.
cukierkova0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-16, 10:32   #15
NiKa_p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 23
Dot.: Stowarzyszenie świeżych kierowców

Fajny temat-więc dołączam do grona świeżych kierowców.Egzamin zdałam powiedziałoby się w grudniu po południu a dosłownie 22 grudnia 2015< po milionie wykupionych jazd doszkalających> i z racji świąt i wolnych dni troszkę na plastik poczekałam.Więc kiedy go odebrałam zagadałam z moim instruktorem co by jeszcze pojeździć i nie stracić kontaktu z jezdnią i pierdołami drogowymi.Moje jazdy nie trwały jednak długo bo po spotkaniu postanowiłam rozbić swoją świnkę skarbonkę i upolować coś na olx'ie.A że moja zdobycz czekała 80 km od mojego miasta gorączkowo wydzwaniałam do męskiego towarzystwa co by samej nie jechać.Niestety okazało się że nikt z męskiej części mojej rodziny nie był pod ręką kiedy mi się paliło.Szybciutko umówiłam się na blablacar z kimś kto jechał do tej miejscowości gdzie stało autko i tak na przysłowiowych wariackich papierach pojechałam Autko tak mi się spodobało że wróciłam nim do swojego miasta.Po drodze zaliczyłam rondo i nie wiedzieć czemu kiedy już się na nim znalazłam zaczęłam przepuszczać kierowców którzy dopiero mieli zamiar na nie wjechać Od tamtego czasu unikam rond jak ognia i zawsze planując wyjazd staram się jechać dłuższą trasą bez skrzyżowań o ruchu okrężnym<Kilka razy nawet jadąc swoim autkiem w drodze na działkę za moimi rodzicami objeżdżając rondo zjeżdżałam zupełnie innym zjazdem niż oni> Co najważniejsze autko mnie mechanicznie nie zawiodło -choć irytujący bywa dla mnie brak obrotomierza a ja mam bardzo subtelną nóżkę jeżeli chodzi o dodawanie gazu i nie do końca wyczuwam jakie są obroty-czasem są za niskie i kilka razy mi zgasł Ale to kwestia wprawy i doświadczenia -parkowania się nie boję -choć tu drugi minus-brak wspomaganiaWarto dodać że po zakupie u mechanika zostawiłam prawie drugie tyle co za niego zapłaciłam ale ponieważ autko jest niskobudżetowe i tylko na rok jestem w stanie sobie to wybaczyć.Teraz je picuję i jest w o niebo lepszym stanie niż przed zakupem-nawet nie wiedziałam że tak będę o nie dbaćNiestety u mnie w domku jest tylko jedno autko-posiada je mój tato i nie miałabym możliwości żeby je sobie pożyczać za często-zresztą wiadomo jak to jest kiedy trzeba od kogoś się prosićNo to chyba na tyle-bardzo lubię jeździć nocą kiedy jest już zupełnie ciemno na niebie i pusto na drogachZresztą mamy działkę 30 km za miastem w którym mieszkam i do pracy też około 30 km więc kontakt chcąc nie chcąc gwarantowany.
NiKa_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-16, 11:04   #16
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Post Dot.: Stowarzyszenie świeżych kierowców

Witam.
Prawko mam od 8 czerwca 2016r. więc kierowca "świeży". Na początku jeździłam z ojcem, mamą, a później już sama.
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-16, 20:30   #17
el amor
Zakorzenienie
 
Avatar el amor
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22 278
Dot.: Stowarzyszenie świeżych kierowców

Ja w sobotę 65km, w niedzielę powrót do domu swojego przez miasto. Lubię ćwiczyć, to mi pomaga, nie chciałam się tak rzucać od razu na głęboką wodę, każde auto trzeba wyczuć i ok się w nim czuć, bynajmniej ja tak mam, jestem świeżym kierowcą, a nie doświadczonym tak bardzo by się niczego nie bać. Najważniejsze, że ćwiczę i jeżdżę, zawsze kiedy mam okazję z TŻ.
el amor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-16, 21:25   #18
201710231223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 784
Dot.: Stowarzyszenie świeżych kierowców

Cytat:
Napisane przez amelj Pokaż wiadomość
Czyjegoś tzn rodziców? Jak rodziców to wsiadaj


Przyjaciele/ dalsza rodzina. Moja mama nie ma auta


Wysłane z iPhone.
201710231223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-16, 21:51   #19
cukierkova0
Zadomowienie
 
Avatar cukierkova0
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: dom - duży pokój
Wiadomości: 1 176
Dot.: Stowarzyszenie świeżych kierowców

ja ostatnio jechalam 200 prawie w obie sama. Powiem Wam, ze meczaca jest dluga jazda jak człowiek nieprzyzwyczajony.
cukierkova0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-17, 21:17   #20
mala_g0sia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 123
Dot.: Stowarzyszenie świeżych kierowców

Cytat:
Napisane przez cukierkova0 Pokaż wiadomość
ja ostatnio jechalam 200 prawie w obie sama. Powiem Wam, ze meczaca jest dluga jazda jak człowiek nieprzyzwyczajony.
a przedtem dużo jezdziłaś?
mala_g0sia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 07:34   #21
cukierkova0
Zadomowienie
 
Avatar cukierkova0
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: dom - duży pokój
Wiadomości: 1 176
Dot.: Stowarzyszenie świeżych kierowców

Czasami 40 w jedna stronę do pracy, zalezy czy mąż mial ta sama zmianę co ja i czy pracowal tego dnia. A tak pozatym to srednio 15 km w jedna stronę najdalej oprócz pracy, zazwyczaj do marketu lub apteki.

---------- Dopisano o 06:34 ---------- Poprzedni post napisano o 06:34 ----------

Bo wyjazdu do sklepu te 3 czy 5 km nie liczę, blisko.
cukierkova0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 16:55   #22
mala_g0sia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 123
Dot.: Stowarzyszenie świeżych kierowców

Cytat:
Napisane przez cukierkova0 Pokaż wiadomość
Czasami 40 w jedna stronę do pracy, zalezy czy mąż mial ta sama zmianę co ja i czy pracowal tego dnia. A tak pozatym to srednio 15 km w jedna stronę najdalej oprócz pracy, zazwyczaj do marketu lub apteki.

---------- Dopisano o 06:34 ---------- Poprzedni post napisano o 06:34 ----------

Bo wyjazdu do sklepu te 3 czy 5 km nie liczę, blisko.
:O no to szacun Wprawisz się jeszcze z czasem będzie coraz łatwiej
mala_g0sia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 20:38   #23
mala_g0sia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 123
Dot.: Stowarzyszenie świeżych kierowców

Dzisiaj była moja pierwsza przejażdżka po odebraniu plastiku, jechałam 60km do sporego miasta z tramwajami ( na jazdzch nie miałam okazji do takiego miasta pojechać ) Na początku było ok, jechałam autostradą, czułam się jak w swoim żywiole ale później po wjechaniu do miasta, tak się stresowałam tramwajami że "śledziłam" auta które jechały przede mna byle bym sama nie musiała decydować kiedy jechac a kiedy nie dodatkowo korki ludzie, którzy zamiast przechodzić na pasach przebiegają przez środek drogi ogólnie TRAGEDIA , ale udało mi się zaparkowaćrównolegle sporym autem i z tego jestem dumna! W drodze powrotnej zrezygnowałam i byłam pasażerem
mala_g0sia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 09:16   #24
cukierkova0
Zadomowienie
 
Avatar cukierkova0
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: dom - duży pokój
Wiadomości: 1 176
Dot.: Stowarzyszenie świeżych kierowców

Ja równolegle miedzy dwoma autami jeszcze nie parkowałam
cukierkova0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 19:34   #25
mala_g0sia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 123
Dot.: Stowarzyszenie świeżych kierowców

Ja innej możliwości nie miałam, bo miejsc parkingowych gdzie indziej nie było
mala_g0sia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-28, 20:08   #26
karinkowa
Rozeznanie
 
Avatar karinkowa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 843
Dot.: Stowarzyszenie świeżych kierowców

Czesc dziewczyny, ja równie dolaczam do klubu prawko odebrane w piatek i od tego czasu wyjezdzone juz prawie 500 km z czego 400 autostrada. Autostradowa prędkość zrobila na mnie wrażenie, ale musiałam sie przyzwyczaić do tego jak delikatnie musze poruszać kierownica żeby zmienić pas itp.

Jesli chodzi o jeżdżenie po miescie (Krk) to balam sie ze będzie gorzej, bo jeżdżę sporym kombiakiem w dieslu (uczyłam sie na benzynie, na dieslu miałam tyko egz), zostalam strabiona tylko 2 razy mam nadzieje ze będzie tylko lepiej

Jeździłam razem z tz, który mi podpowiadal w razie potrzeby i czułam sie pewniej. No ale wiadomo ze w koncu trzeba się będzie przełamać i samej pojechać, choćby do marketu po zakupy
__________________

Edytowane przez karinkowa
Czas edycji: 2016-08-28 o 20:12
karinkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 21:23   #27
201710231223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 784
Dot.: Stowarzyszenie świeżych kierowców

Kupiłam dzis autko mercedes klasa A 1,4 z gazem wracając od ex właścicieli, zapomniałam włączyć świateł bo kurs i egzamin automatycznie sie włączały. Ale kierowcy dali mi znać włączając długie. Jechałam przepisowo to mnie wyprzedzali i ciocie bo jechała za mna. Ogolnie stres miałam teraz ze mnie zszedł. Jutro jade do miasta załatwić z mama sprawy związane z autem ale auto zostawiam w garażu bo mam jeszcze ważne bilety miesięczne i szkoda mi pieniędzy. Auto bedzie w garażu i bedzie w razie potrzeby.


Wysłane z iPhone.
201710231223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 22:07   #28
An_04
Raczkowanie
 
Avatar An_04
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 189
Dot.: Stowarzyszenie świeżych kierowców

Mam prawko od niecałych dwóch tygodni. Jutro zamierzam pierwszy raz sama do niego wsiąść i pojechać do miasta. Mam pewne obawy, nie rozumiem czemu.
__________________

We make a living
by what we get, but we make a life by what we give.
An_04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 23:54   #29
201710231223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 784
Dot.: Stowarzyszenie świeżych kierowców

Cytat:
Napisane przez An_04 Pokaż wiadomość
Mam prawko od niecałych dwóch tygodni. Jutro zamierzam pierwszy raz sama do niego wsiąść i pojechać do miasta. Mam pewne obawy, nie rozumiem czemu.


Tez tak dzisiaj miałam. Staraj sie nie myślec.


Wysłane z iPhone.
201710231223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 06:11   #30
red_tea
Wtajemniczenie
 
Avatar red_tea
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 376
Dot.: Stowarzyszenie świeżych kierowców

Cytat:
Napisane przez An_04 Pokaż wiadomość
Mam prawko od niecałych dwóch tygodni. Jutro zamierzam pierwszy raz sama do niego wsiąść i pojechać do miasta. Mam pewne obawy, nie rozumiem czemu.
Trzeba się przełamać po prostu pierwsza jazda bez instruktora bywa trudna ale później jest już tylko lepiej.
__________________
2016 gonna be the year of "how big can I get my ass"
red_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-14 22:00:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:54.