Pędzle - zbiorczy - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Lancrome
bardzo dobre 10 19,61%
dobre 15 29,41%
średnie 9 17,65%
słabe 10 19,61%
fatalne 7 13,73%
Głosujący: 51. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-15, 11:18   #1411
joanna207
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11
Dot.: Pędzle

Witam, mam pytanie odnoście wyboru pędzli, jestem zupełnie zielona w tym temacie. Znalazłam na allegro dosyć fajną ofertę, tylko nie ma na int żadnych opini na ich temat, czy możecie mi powiedzieć czy warto je kupić?
http://www.allegro.pl/item1031043688...ui_pedzle.html
joanna207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 11:38   #1412
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez joanna207 Pokaż wiadomość
Witam, mam pytanie odnoście wyboru pędzli, jestem zupełnie zielona w tym temacie. Znalazłam na allegro dosyć fajną ofertę, tylko nie ma na int żadnych opini na ich temat, czy możecie mi powiedzieć czy warto je kupić?
http://www.allegro.pl/item1031043688...ui_pedzle.html
Moim zdaniem nie warto. Sama kiedys kupilam zestaw pedzli na allegro za podobna cene a moze nawet wyzsza niz te pokazywane przez ciebie. Obecnie czesc tych pedzli zalega na dnie kuferka, a czesc zostala przeze mnie sprzedana. Niestety pedzle sa czyms na czym nie da sie oszczedzic, nawet jezeli sa tylko do uzytku wlasnego i nie zajmujesz sie tym zawodowo. Lepiej uzbieraj troche pieniedzy i kup pojedynczo pedzle porzadnych firm. Bardzo przystepne cenowo sa pedzle Inglota, ktorych ceny wahaja sie od 25zl do 97zl (w tej cenie akurat tylko jeden, najwiekszy pedzel do pudru). Zakup jednego pedzla na tydzien za cene 20-40zl nie jest przeciez duzym wydatkiem, a w takim tempie bardzo szybko uzbierasz mala kolekcje, a juz na pewno pedzle ktore sa niezbedne. Swietne i niedrogie sa tez pedzle Sephory, ja posiadam akurat z serii Platinium ale te z tanszych serii tez sa ponoc zadowalajace. Zostaje tez MAC, ale to juz wyzsza polka cenowa niz chociazby Inglot.
Powodzenia i pamietaj wazna jest jakosc a nie ilosc
pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 08:50   #1413
zuzass
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 206
Dot.: Pędzle

Mam pytanie odnośnie pędzli Sephora . Lepiej kupić te z serii SEPHORA PROFESSIONEL czy SEPHORA PLATINIUM ? Czy może kilka z tej a kilka z tej? Dopiero zaczynam swoją przygodę zmakijażem . Warto zainwestować też w kilka pędzli Inglota , czy lepiej trzymać się jednej firmy?
zuzass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 11:17   #1414
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez zuzass Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie pędzli Sephora . Lepiej kupić te z serii SEPHORA PROFESSIONEL czy SEPHORA PLATINIUM ? Czy może kilka z tej a kilka z tej? Dopiero zaczynam swoją przygodę zmakijażem . Warto zainwestować też w kilka pędzli Inglota , czy lepiej trzymać się jednej firmy?
Jezeli chodzi o serie Platinium to ostatnio pani sprzedajaca w Sephorze poinfomowala mnie, ze wycofuja ta serie Jest to dla mnie smucaca wiadomosc, poniewaz zamierzalam skompletowac cala ta serie. Ale przechodzac do sedna, dla mnie pedzle z serii Platinium sa niezastapione. Posiadam skosnie sciety do rozu i duzy do pudru. Odkad ich uzywam kazdy inny pedzel do twarzy wydaje mi sie zbyt twardy i szorstki. Wlosie pedzli Platinium jest najbardziej miekkim i przyjemnym dla skory jakie mialam okazje poczuc. Jezeli u twojej Sephorze sa jeszcze dostepne pedzle Platinium to nie wahaj sie ani chwili i biegnij po nie Ja posiadam swoje ok. 1,5 roku, myje je bardzo czesto i nadal wygladaja jak nowe. Wszystkie inne pedzle co jakis czas traca wlosy podczas mycia, tylko z Platinium nigdy nie wypadl ani jeden wlosek. Uzywanie ich to prawdziwa przyjemnosc.
Ja zaczynajac swoja przygode z kolekcjonowaniem pedzli postanowilam, ze zainwestuje w lepszej jakosci pedzle do twarzy (roz, puder, podklad) a pedzelki do oczy i ust kupie troche tansze np. Inglota lub Sephora Professionel, ktora posiada rowniez bardzo dobrej jakosci pedzelki.
Jezeli chodzi o Inglota na razie mam tylko 2 ich pedzle. Skosnie sciety do brwi, ktory jest naprawde swietny (nie gubi wloskow i dobrze trzyma sie formy po praniu) oraz tzw. duo fibre do podkladu (dosc intensywnie gubi wlosy, ale jego miekkosc mi to rekompensuje).
Reasumujac, jezeli potrzebujesz dobrej jakosci pedzli postaw na Inglot lub Sephora Professionel, a jezeli oczekujesz czegos wiecej i poczucia odrobiny luksusu wybierz Sephora Platinium.

P.S. Czy posiada ktos infomacje nt. serii Platinium - czy to prawda ze wycofuja te pedzle? Czy zagranica rowniez ?
pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 14:06   #1415
joanna207
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11
Dot.: Pędzle

Czy ktoś może jeszcze się wypowiedzieć o pędzlach, do których link podałam wyżej?
joanna207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 16:48   #1416
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Pędzle

Hej Joasiu, ciezko jest cos stwierdzic po samym zdjeciu i opisie sprzedawcy. Pedzle wydaje sie ok, a cena bajeczna. Jesli chcesz zaryzykowac, kupuj. Na plus na pewno to, ze zestaw zawiera te bardzo istotne w makijazu pedzle a nie jak czasami to z niektorymi zestawami bywa polowa to szczoteczki do brwi i rzes, gabeczki itp czyli rzeczy, ktore kosztuja grosze i ktore mozna dostac w kazdej drogerii.

Zgadzam sie z Pinupgirl, ze wazna jest jakosc a nie ilosc, ale nawet Mac i najlepsze japonskie marki gubia wlosy, nie ma pedzla idealnego i nie kazdy jest najlepszy dla kazdego, pedzle to ogromnie indywidualna sprawa. Tak wiec probuj, kupuj rozne marki i wtedy przekonasz sie, ktory jest dla Ciebie najlepszy. Wiele makijazystow ma w swoich zestawach jakis super tani pedzel, ktory po prostu dziala i wtedy kwestia skad jest i czy wlosie ma z gesi, ptaka dodo czy sztuczne nie jest wazne.

Ja bym kupila, chocby z ciekawosci
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 17:26   #1417
joanna207
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11
Dot.: Pędzle

Chyba zaryzykuje tym bardziej że napisałam do dwóch dziewczyn które zakupiły te pedzle i odpisały że są bardzo dobre jakościowo, więc kupuje. Dzięki za odpowiedzi.
joanna207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-18, 12:03   #1418
LuneBleu
Raczkowanie
 
Avatar LuneBleu
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 79
Dot.: Pędzle

Oj,z pędzlami to jest różnie...czasami nawet najlepsze firmy, nie są tymi,które będą Ci odpowiadać Ja zawsze wybieram pod swój gust,patrze czy jest wystarczająco długi patyczek,a może potrzebuję dłuższego... najlepiej jest metodą prób i błędów.
Miałam dużo pędzli do pudru, m.in z inglota - był dobry, jednak najbardziej lubię takie z krótką rączką i tutaj podpasował mi mini zestaw z MAC'a (chociaż nie wieżę w wiarygodność tego zestawy - zostął zakupiony w internecie,jednak jakośjest super!)
Z pędzlem do podkładu jest wręcz przeciwnie - uwielbiam długie i dwustronne. Zakupiłam idealny na allegro za niewielką cenę (ok.30zł,Chantill Cosmetics) włoski nie zaczęły wypadać po paru myciach,pędzel nie rozłazi się i jest dla mnie bardzo wygodny.

Ogólnie uważam,że warto inwestować w pędzle,poszukać,popatrzeć ,zobaczyć czy na pewno taki będzie Ci odpowiadał,poczytać recenzje...
__________________
Kiss kiss kiss me dantly
kill kill kill me quietly
chill chill chill me instantly
one kill one chill just one kiss


Allegro
LuneBleu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 13:51   #1419
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Pędzle

A używa ktoś pędzli Douglas? Te z czarnymi rączkami? Zastanawiam się nad nimi(takim ściętym do różu), a opinie na KWC skąpe. Mam już pędzle Inglota, Sephory,MAC i chętnie bym wypróbowała czegoś jeszcze Mógłby ktos coś powiedzieć na ich temat?
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 09:50   #1420
Soccx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków(okolice) Wlck
Wiadomości: 18
GG do Soccx
Dot.: Re: Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Tez uwielbiam pedzle, mam w kolekcji kilkadziesiat chyba (nie liczylam) i moje poczatki byly...no coz...typowe chyba Najwczesniej aplikowalam chyba patyczkami do uszu(doh!) i jakimis pedzelkami do farbek, ktorych nie uzywalam w szkole Potem byly aplikatory z gabki i wielkie odkrycie,ze cienie mozna...cieniowac! Potem jakies pedzle drogeryjne i wtedy tez Wizaz napadla mania pedzli We-Ma (kto pamieta?). Zamowilam kilka dzieki pewnej Wizazance ze stolicy, no i eee...coz, teraz wiem, ze We-Ma bynamniej nie byla dobra,przynajmniej do makijazu (choc musze sie przyznac, ze ze wszytskich,ktore kupilam ciagle uzywamjednego cienkiego skosnego do kolorowania brwi). No i potem Sephora, Pout, Mac a teraz wlasnie co dostalam Premium Kit z Sigmy (plus dodatkowo 109 i 187), wiec ogolnie tak mnie natchnelo tu na posta. Jeszcze nie zdarzylam umyc pedzli, ale juz mam jakies wstepne opinie na ich temat (nie znalazlam jednak o dziwo, zadnego watku na Wizazu na ich temat).

PS: dolaczam foto, sorki za jakosc, ale iPhone nie jest zbyt dobry w swietle zarowki.
Bardzo fajny zestawik, Ja zakupiłam sobie 2 z SIgmy. Jeden do twarzy, drugi do oczu, są mega mięciutkie i wgl fajne Tak więc moim zdaniem Sigma to bardzo dobry wybór^^
__________________
http://www.youtube.com/user/19ShinY89 zapraszam do oglądania, komentowania i subskrybcji!!
Soccx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 15:22   #1421
kopnijmnie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 10
jakie pędzle niezbędne na początek?

Witam, dopiero zaczynam moją przygodę z makijażem i chciałabym poprosic Was o pomoc, mile widziane linki Chcę zakupic zestaw pędzli, które są dobre na początek, na allegro jest wiele ofert i niestety nie wiem które wybrac ; p Nie chcę też wydac fortuny, bo jak już mówiłam to dopiero początek :P Tak więc jeśli możecie wyślijcie jakieś linki lub napiszcie czym mam się kierowac i jakie pędzle są najbardziej przydatne
kopnijmnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-30, 16:01   #1422
marciar7
Zakorzenienie
 
Avatar marciar7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 6 416
Dot.: jakie pędzle niezbędne na początek?

o trafiłaś w sedno tez chetnie poczytam,co ktos doswiadczony ma do powiedzenia
__________________
Zosia 1.02.2016
marciar7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 16:32   #1423
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: jakie pędzle niezbędne na początek?

Na pewno pędzel do różu, pudru i dwa do cieni- cieńszy i grubszy. Pomocny może się też okazać do podkładu, korektora i do smoky eyes. Przynajmniej ja tak uważam
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 16:44   #1424
marciar7
Zakorzenienie
 
Avatar marciar7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 6 416
Dot.: jakie pędzle niezbędne na początek?

własnie, czy moglby ktos opisac, wkleic zdjecie,polecic jakis pedzel do podkładu?
__________________
Zosia 1.02.2016
marciar7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 20:24   #1425
Pauleena
Rozeznanie
 
Avatar Pauleena
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 847
Dot.: jakie pędzle niezbędne na początek?

Cytat:
Napisane przez kopnijmnie Pokaż wiadomość
Witam, dopiero zaczynam moją przygodę z makijażem i chciałabym poprosic Was o pomoc, mile widziane linki Chcę zakupic zestaw pędzli, które są dobre na początek, na allegro jest wiele ofert i niestety nie wiem które wybrac ; p Nie chcę też wydac fortuny, bo jak już mówiłam to dopiero początek :P Tak więc jeśli możecie wyślijcie jakieś linki lub napiszcie czym mam się kierowac i jakie pędzle są najbardziej przydatne
Pędzle, które ja najczęściej używam i nie wyobrażam sobie bez nich makijażu to: ścięty pędzel to różu, pędzel do bronzera (używam go też do rozcierania konturów twarzy), średni pędzelek do powiek, mały pędzelek do powiek (do wewnętrznych kącików oka lub do dokładnego cieniowania), pędzel kulka do rozcierania konturów cieni (mój ulubiony) i to wszystko Dla mnie to jest niezbędny zestaw.
Nie mówię tutaj o pędzlu do eyelinera, jeśli ktoś używa żelowego, albo pędzla do ust - ja ich nie używam
A jeśli chodzi o pędzel do podkładu (podkład używam tylko w zimie) to ja używam tego: http://allegro.pl/item979177042_prof..._podkladu.html i jestem zadowolona nie gubi włosia, dobrze się go czyści
Dużo dziewczyn też zachwala takie pędzle do podkładu: http://allegro.pl/item1062018295_ped...bre_brush.html
Najlepiej żeby włosy były z naturalnego włosia
__________________

Yesterday
is a past,
Tomorrow is a mystery
Today is a gift!




Pauleena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 21:04   #1426
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: jakie pędzle niezbędne na początek?

Do podkładu włosie sztuczne. Sephora ma taki pędzel, za 35 zł i Inglot (ale nie wiem, po ile).
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 21:19   #1427
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: jakie pędzle niezbędne na początek?

Cytat:
Napisane przez marciar7 Pokaż wiadomość
własnie, czy moglby ktos opisac, wkleic zdjecie,polecic jakis pedzel do podkładu?
ja osobiście mam 3 pędzle do podkładu, 2 płaskie a jeden 27 T z Inglota (zdjęcie poniżej) Osobiście ten z Inglota uwielbiam i super nakłada mi się nim podkład, równomiernie, dokładnie. Jestem bardziej zadowolona niż z płaskich.

Poza tym na początek polecam Ci wątek o pędzlach -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=155194
Mam zestaw Lancrone i z pędzli do cieni jestem zadowolona, do twarzy już mniej, włosie trochę gubią ale ogólnie jakość pędzli oceniam na dobrą.
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 21:35   #1428
kopnijmnie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 10
Dot.: jakie pędzle niezbędne na początek?

Dzięki dziewczyny za odpowiedź
Na allegro widzę same zestawy gdzie jest ok 18 pędzli z czego połowy pewnie bym nie używała, więc nie opłaca mi się kupować :P Jeśli już znajdę mniejszy zestaw, to zazwyczaj nie ma tam tego ściętego pędzelka do różu, eeeeeech ; p Chcę na nie wydać ok 60 zł, na początek myślę, że wystarczy, bo chcę się na nich uczyć :P Jeśli któraś z Was znalazłaby ciekawą ofertę z niezbędnymi pędzlami byłabym naprawdę wdzięczna.. Może znacie jakieś strony czy coś, bo na allegro to cieeeeeenko ; p
kopnijmnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 08:27   #1429
KOLORIS
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 59
Dot.: jakie pędzle niezbędne na początek?

Polecam profesjonalne pędzle. Przy prawidłowej pielęgnacji będą służyły wieeele lat. Można zamawiać pojedyncze sztuki prosto od producenta. www.kozlowski.eu
__________________
NAUKA MAKIJAŻU
STYLIZACJA
FRYZURY
www.koloris.pl
KOLORIS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-31, 13:30   #1430
kopnijmnie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 10
Dot.: jakie pędzle niezbędne na początek?

te pędzle niestety są za drogie, nie są mi takie potrzebne na początek :P
kopnijmnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 20:25   #1431
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: jakie pędzle niezbędne na początek?

http://www.zeberka.pl/art.php?id=460
http://www.zeberka.pl/art.php?id=464
Proszę tutaj masz przedstawione chyba wszystkie możliwe pędzle z opisem do czego służą.
Co do takich niezbędnych pędzli jak dla mnie ja osobiście uważam pędzel do pudru, różu, bronzera, rozświetlacza, do powieki, do załamania powieki , może się jeszcze przydać ten do eyelinera czy do brwi.
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 08:05   #1432
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: jakie pędzle niezbędne na początek?

pedzel do pudru, rozu i cieni to taki zelazny zestaw na poczatek
hammie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 14:43   #1433
rita77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 216
Dot.: jakie pędzle niezbędne na początek?

Dziewczyny pozwole sobie podpiac sie pod ten watek, czy do rozcierania cieni polecilybyscie bardziej pedzel kulke ten duzy, czy taki troche mniejszy
rita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 10:19   #1434
Pauleena
Rozeznanie
 
Avatar Pauleena
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 847
Dot.: jakie pędzle niezbędne na początek?

Cytat:
Napisane przez rita77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pozwole sobie podpiac sie pod ten watek, czy do rozcierania cieni polecilybyscie bardziej pedzel kulke ten duzy, czy taki troche mniejszy
Dla mnie najlepiej sprawdza się pędzel kulka
__________________

Yesterday
is a past,
Tomorrow is a mystery
Today is a gift!




Pauleena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 12:57   #1435
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Pędzle

dziewczyny, bardzo proszę o poradę dotycząca pędzelka do eyelinera w żelu, do tej pory używałam eyelinera w pisaku, to moja pierwsza przygoda z żelem, tak więc zależy mi na dość łatwym posługiwaniu się pędzelkiem i tu moje pytanie: lepszy cieniutki pędzelek, czy ten ze ściętą końcówką? skłaniam się ku cieniutkiemu... jaką markę polecacie?
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 13:15   #1436
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Pędzle

Podobno Inglotowy jest dobry, taki lekko zakrzywiony. (Zajrzyj na odpowiedni wątek.)
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 13:31   #1437
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Pędzle

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;20053250]Podobno Inglotowy jest dobry, taki lekko zakrzywiony. (Zajrzyj na odpowiedni wątek.)[/QUOTE]

ok, dzięki, zaraz poszukam jeszcze czegoś na ten temat, ale jeśli któraś z Was może jeszcze mi doradzić, to będę bardzo wdzięczna
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 13:59   #1438
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
dziewczyny, bardzo proszę o poradę dotycząca pędzelka do eyelinera w żelu, do tej pory używałam eyelinera w pisaku, to moja pierwsza przygoda z żelem, tak więc zależy mi na dość łatwym posługiwaniu się pędzelkiem i tu moje pytanie: lepszy cieniutki pędzelek, czy ten ze ściętą końcówką? skłaniam się ku cieniutkiemu... jaką markę polecacie?
Mam pięć ściętych pędzelków dwa z naturalnego włosia (INGLOT, MAC) i trzy z sztucznego (The Body Shop, MUFE, MAC). Najlepszy do trwałych, tłustych kresek jest MAC. W zasadzie dobry jest również TBS, ale ja wolę cieńsze kreski.
Marzę o tym lekko zakrzywionym z Bobbie Brown, ale chyba się na początek zadowolę Inglotowskim Może ktoś ma porównanie między tym zakrzywionym a klasycznym?
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 14:21   #1439
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Mam pięć ściętych pędzelków dwa z naturalnego włosia (INGLOT, MAC) i trzy z sztucznego (The Body Shop, MUFE, MAC). Najlepszy do trwałych, tłustych kresek jest MAC. W zasadzie dobry jest również TBS, ale ja wolę cieńsze kreski.
Marzę o tym lekko zakrzywionym z Bobbie Brown, ale chyba się na początek zadowolę Inglotowskim Może ktoś ma porównanie między tym zakrzywionym a klasycznym?
ja właśnie kupiła linera bobbi brown i pani polecała mi pędzelek, ale kosztował 100 zł, więc się powstrzymałam wygodnie robi się kreski tym ściętym?
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 15:09   #1440
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Pędzle

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
ja właśnie kupiła linera bobbi brown i pani polecała mi pędzelek, ale kosztował 100 zł, więc się powstrzymałam wygodnie robi się kreski tym ściętym?
to już wiem ile kosztuje (dużooo, alem maniaczka)
Kwestia przyzwyczajenia z tym ściętym. W tym momencie nie wiem jak robi się cienkim, więc nie mam porównania (niestety). A jak liner? i ile kosztował? jaki efekt?
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-08 22:59:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:01.