Inglot cz. III - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-06, 15:24   #91
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Inglot cz. III

No i dopadłam wreszcie 444 Do tego nie byłabym sobą gdybym nie skusiła się jeszcze na 114- chociaż teraz wydaje mi się bardzo podobna w swej bazie do 407...

A co do gramatury cieni, to upychając dzis nowe nabytki do pękającego w szwach glam boxa () zauważyłam, że jeden z moich cieni ma wyraźnie mniejszą gramaturę niż pozostałe... Oczywiście wszystko mam w kółkach. Chodzi dokładnie o nr 371. Ten blaszany wkład jest wyraźnie niższy niż przy innych kółkach. Ktoś wie o co kaman?


A oto moje nabytki

cielak- 353,
jasna miedź- 114
nieokreślone błotko z domieszką szarości- 444

114 pięknie mieni się w słońcu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02557 (Kopiowanie).jpg (43,0 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02560 (Kopiowanie).jpg (48,3 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02562 (Kopiowanie).jpg (24,0 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02563 (Kopiowanie).jpg (26,7 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02564 (Kopiowanie).jpg (29,3 KB, 18 załadowań)
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 18:12   #92
aneta1o1o
Rozeznanie
 
Avatar aneta1o1o
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: lubelskie.
Wiadomości: 508
Dot.: Inglot cz. III

114 do złudzenia mi przypomina P406 :d

Jak patrzę na swoją paletkę to chyba kwestia posiadania a nie chęć malowania mną kieruje ;///

Macie może jakiś intensywny fiolet do polecenia? Żeby mi się dobrze komponował z M346
aneta1o1o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 18:36   #93
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez aneta1o1o Pokaż wiadomość
114 do złudzenia mi przypomina P406 :d

Jak patrzę na swoją paletkę to chyba kwestia posiadania a nie chęć malowania mną kieruje ;///

Macie może jakiś intensywny fiolet do polecenia? Żeby mi się dobrze komponował z M346
Rozejrzyj się za 325/320/73AMC
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 21:04   #94
aneta1o1o
Rozeznanie
 
Avatar aneta1o1o
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: lubelskie.
Wiadomości: 508
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Rozejrzyj się za 325/320/73AMC
nie dość, że trafiłaś w mój gust to nie wiem który wybrać ;/
aneta1o1o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 19:06   #95
Clarity
Zadomowienie
 
Avatar Clarity
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 265
Dot.: Inglot cz. III

Nie wiecie ile teraz kosztuje grzebyk do rzęs? Może jest na niego jakaś promocja?
__________________
Clarity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 21:53   #96
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Clarity Pokaż wiadomość
Nie wiecie ile teraz kosztuje grzebyk do rzęs? Może jest na niego jakaś promocja?


Nie jestem pewna, niech mnie ktoś poprawi, ale regularnie chyba 16zł, a jeśli coś kupisz to on jest w promocji za 8zł (ja tak swój nabyłam).
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 22:58   #97
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
No i dopadłam wreszcie 444 Do tego nie byłabym sobą gdybym nie skusiła się jeszcze na 114- chociaż teraz wydaje mi się bardzo podobna w swej bazie do 407...

A co do gramatury cieni, to upychając dzis nowe nabytki do pękającego w szwach glam boxa () zauważyłam, że jeden z moich cieni ma wyraźnie mniejszą gramaturę niż pozostałe... Oczywiście wszystko mam w kółkach. Chodzi dokładnie o nr 371. Ten blaszany wkład jest wyraźnie niższy niż przy innych kółkach. Ktoś wie o co kaman?


A oto moje nabytki

cielak- 353,
jasna miedź- 114
nieokreślone błotko z domieszką szarości- 444

114 pięknie mieni się w słońcu
Ja mam jeden mniejszy, ale on był dawno kupowany. Z tego co kojarze to była zmiana w składzie, może wtedy były mniejsze
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-16, 22:37   #98
muchacita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 122
Dot.: Inglot cz. III

dziewczyny mam pytanie któraś z was ma może niebieski tusz do rzes z inglota ? bo zastanawiam się nad kupnem
__________________
''It's only after we've lost everything that we're free to do anything.."
"Even when someone is miles away, always remember that we are under the same sky, looking at the same sun, moon, and stars."
muchacita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 20:54   #99
kamilaza
Rozeznanie
 
Avatar kamilaza
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 695
Dot.: Inglot cz. III

czy bywają jakieś promocje na pędzle inglota? potrzebuję dobrego do podkładu i się zastanawiam czy 21t jest fajny?
jest szansa, że będzie jakaś zniżka na stoisku inglota podczas nocy zakupów, czy oni raczej nie biorą udziału w takich akcjach?
__________________
"Nie zależy mi na pieniądzach i na sławie, chcę być tylko doskonała."

MM.


Pomóż! http://www.pmiska.pl/
kamilaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 21:00   #100
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez kamilaza Pokaż wiadomość
czy bywają jakieś promocje na pędzle inglota? potrzebuję dobrego do podkładu i się zastanawiam czy 21t jest fajny?
jest szansa, że będzie jakaś zniżka na stoisku inglota podczas nocy zakupów, czy oni raczej nie biorą udziału w takich akcjach?

Niby biorą, ale z tego co wiem, to podczas ostatniej nocy zakupów w Rzeszowie szału nie było- przecena obejmowała niektóre rodzaje cieni i chyba jeszcze kilka produktów, ale pędzli raczej nie Może innych miastach wyglądało to lepiej.
Jednak doradzałabym każdy inny pędzel, byle nie koci język- okropnie smuży, nierówno nakłada podkład, ogólnie Dziewczyny nie są zadowolone z tego typu pędzli. Sama uwielbiam flat topy, albo kuleczki. Chyba, że masz wprawną rękę i po prostu preferujesz taki sposób nakładania podkładu.
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 10:56   #101
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Niby biorą, ale z tego co wiem, to podczas ostatniej nocy zakupów w Rzeszowie szału nie było- przecena obejmowała niektóre rodzaje cieni i chyba jeszcze kilka produktów, ale pędzli raczej nie Może innych miastach wyglądało to lepiej.
Jednak doradzałabym każdy inny pędzel, byle nie koci język- okropnie smuży, nierówno nakłada podkład, ogólnie Dziewczyny nie są zadowolone z tego typu pędzli. Sama uwielbiam flat topy, albo kuleczki. Chyba, że masz wprawną rękę i po prostu preferujesz taki sposób nakładania podkładu.
Bez przesady Ja mam 21T i świetnie się spisuje do nakładania bardzo płynnych podkładów oraz tych zamkniętych w słoiczku (piankowych, żelowych), wcale nie trzeba mieć nie wiadomo jak wprawnej ręki bo raz, dwa i podkład nałożony jest na twarzy. I to o wiele szybciej niż flatopem czy kulką. Bez żadnych smug, plam, zacieków i itp. Ewentualnie po nałożeniu (w zależności od podkładu) czasem uklepuję podkład dłońmi na twarzy żeby się wtopił i efekt jest świetny.

Edytowane przez katharsis
Czas edycji: 2013-06-18 o 11:01
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-18, 12:33   #102
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Bez przesady Ja mam 21T i świetnie się spisuje do nakładania bardzo płynnych podkładów oraz tych zamkniętych w słoiczku (piankowych, żelowych), wcale nie trzeba mieć nie wiadomo jak wprawnej ręki bo raz, dwa i podkład nałożony jest na twarzy. I to o wiele szybciej niż flatopem czy kulką. Bez żadnych smug, plam, zacieków i itp. Ewentualnie po nałożeniu (w zależności od podkładu) czasem uklepuję podkład dłońmi na twarzy żeby się wtopił i efekt jest świetny.


Nie przesadzam tylko opisuję swoje uczucia i przy okazji innych Dobrze, że jesteś zadowolona z tego typu pędzla, jednak nie każdy musi
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 16:29   #103
Silvia91
Rozeznanie
 
Avatar Silvia91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 955
Dot.: Inglot cz. III

Hej dziewczyny, mam nie za dobrego newsa dzis kupowalam wklady kwadraty, nie rainbowy, i powiedzieli mi, ze od 15.06 poszly w gore i za kazdy teraz placi sie 13 zl :/ niby nic, ale przy wiekszej ilosci cieni wyczuwa sie ta roznice. Poza tym musze przyznac, ze nowe satynowe rainbowy sa cudne mega napigmentowane, ale powiem Wam, ze niektore kolory sa podobne do tych z podstawowej kolekcji. Przynajmniej moim okiem aaa...i jeszcze ponoc maja wejsc nowe blyszczyki w formie wkladow i nowe pedzle. No to tyle, jesli chodzi o newsy

Na stronie Inglota widac ze lakiery tez poszly w gore : normalne 21 zl a o2m 32 zl :/
__________________
You can't win this game. Follow the rules. Play the game. Be happy.

Edytowane przez Silvia91
Czas edycji: 2013-06-18 o 17:44
Silvia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 16:30   #104
aneta1o1o
Rozeznanie
 
Avatar aneta1o1o
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: lubelskie.
Wiadomości: 508
Dot.: Inglot cz. III

mi niedawno spadła paletka. jeden cień się ciut ukruszył ;/
szkoda, że nie informowali w marcu jak kupowałam paletę na kółka, ze będą tylko kwadraty.... ;(
__________________
Maturzystka 2013
kierunek -----> logistyka SGGW!


21.12.2012- zdana teoria
29.05.2013-zdana praktyka
14.06.2013- odbiór
aneta1o1o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 21:16   #105
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Silvia91 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam nie za dobrego newsa dzis kupowalam wklady kwadraty, nie rainbowy, i powiedzieli mi, ze od 15.06 poszly w gore i za kazdy teraz placi sie 13 zl :/ niby nic, ale przy wiekszej ilosci cieni wyczuwa sie ta roznice. Poza tym musze przyznac, ze nowe satynowe rainbowy sa cudne mega napigmentowane, ale powiem Wam, ze niektore kolory sa podobne do tych z podstawowej kolekcji. Przynajmniej moim okiem aaa...i jeszcze ponoc maja wejsc nowe blyszczyki w formie wkladow i nowe pedzle. No to tyle, jesli chodzi o newsy

Na stronie Inglota widac ze lakiery tez poszly w gore : normalne 21 zl a o2m 32 zl :/
Szkoda, że drożeją. No i 13 nie wróży dobrze
Nowe pędzle już są (przynajmniej w katowickiej SCC), kupiłam w zeszłym tygodniu pędzel do eyelinera 32T. Były też inne fajne pędzle, m.in. flat top, miękka kulka i skośny płaski do podkładu.
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 18:08   #106
kamilaza
Rozeznanie
 
Avatar kamilaza
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 695
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Niby biorą, ale z tego co wiem, to podczas ostatniej nocy zakupów w Rzeszowie szału nie było- przecena obejmowała niektóre rodzaje cieni i chyba jeszcze kilka produktów, ale pędzli raczej nie Może innych miastach wyglądało to lepiej.
Jednak doradzałabym każdy inny pędzel, byle nie koci język- okropnie smuży, nierówno nakłada podkład, ogólnie Dziewczyny nie są zadowolone z tego typu pędzli. Sama uwielbiam flat topy, albo kuleczki. Chyba, że masz wprawną rękę i po prostu preferujesz taki sposób nakładania podkładu.
Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Bez przesady Ja mam 21T i świetnie się spisuje do nakładania bardzo płynnych podkładów oraz tych zamkniętych w słoiczku (piankowych, żelowych), wcale nie trzeba mieć nie wiadomo jak wprawnej ręki bo raz, dwa i podkład nałożony jest na twarzy. I to o wiele szybciej niż flatopem czy kulką. Bez żadnych smug, plam, zacieków i itp. Ewentualnie po nałożeniu (w zależności od podkładu) czasem uklepuję podkład dłońmi na twarzy żeby się wtopił i efekt jest świetny.
dzięki
właśnie interesuje mnie noc zakupów w Rzeszowie, tym razem będzie w Galerii Rzeszów, więc może jednak coś dadzą na pędzle
__________________
"Nie zależy mi na pieniądzach i na sławie, chcę być tylko doskonała."

MM.


Pomóż! http://www.pmiska.pl/
kamilaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 09:32   #107
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Inglot cz. III

dziewczyny, mam chrapkę na potrójny cień, ale nie wiem czy to się opłaca. czy te cienie się mieszają? co jeśli jednego używam częściej niż drugiego? robi się dołek w jednym, a drugi zaczyna kruszyć?
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 09:54   #108
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam chrapkę na potrójny cień, ale nie wiem czy to się opłaca. czy te cienie się mieszają? co jeśli jednego używam częściej niż drugiego? robi się dołek w jednym, a drugi zaczyna kruszyć?
Jak chcesz to sama je mieszasz żeby uzyskać fajny odcień ale tak, jak używasz któregoś częściej to robi się dołek ale w moim przypadku nie zauważyłam żeby pozostałe dwa się kruszyły
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 12:19   #109
blanche_
Rozeznanie
 
Avatar blanche_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 657
Dot.: Inglot cz. III

A z normalnych cieni Inglot ma satyny?
__________________
“The church is close, but the road is icey. The bar is far, but I will walk carefully.”
Blog
blanche_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-20, 15:00   #110
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez blanche_ Pokaż wiadomość
A z normalnych cieni Inglot ma satyny?
Nie, tylko te nowe rainbowy są póki co satynowe
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 17:48   #111
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Jak chcesz to sama je mieszasz żeby uzyskać fajny odcień ale tak, jak używasz któregoś częściej to robi się dołek ale w moim przypadku nie zauważyłam żeby pozostałe dwa się kruszyły
dziękuję
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 12:52   #112
gfpink
Zadomowienie
 
Avatar gfpink
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: Inglot cz. III

Inglot ma jakieś tusze czy tylko kolorówka?
gfpink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 15:38   #113
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. III

A tusze to nie kolorówka?

Ma tusze i zwykłe i kolorowe, ale wprawdzie nie miałam nigdy okazji ich używania, ale z tego co słyszałam/czytałam są one dość przeciętne.
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 11:38   #114
Zuela
Raczkowanie
 
Avatar Zuela
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 497
Dot.: Inglot cz. III

Hej dziewczyny Właśnie skończyłam kompletować swoją neutralną 10, a teraz chciałam stworzyć paletkę z cieniami jak w "balm jovi" od the balm. Możecie mi pomóc znaleźć ich inglotowe odpowiedniki?

Jak na razie udało mi się namierzyć tylko "Adagio", mam wrażenie że jest bardzo podobny do 330 inglota.


Mam wrażenie że tutaj kolory są dobrze oddane:
http://www.juliaphoenix.com/2012/11/...-una-gran.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg thebalm balm jovi review swatch palette.jpg (69,8 KB, 76 załadowań)
Zuela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 14:24   #115
desporadka
Zadomowienie
 
Avatar desporadka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 249
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Zuela Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Właśnie skończyłam kompletować swoją neutralną 10, a teraz chciałam stworzyć paletkę z cieniami jak w "balm jovi" od the balm. Możecie mi pomóc znaleźć ich inglotowe odpowiedniki?

Jak na razie udało mi się namierzyć tylko "Adagio", mam wrażenie że jest bardzo podobny do 330 inglota.


Mam wrażenie że tutaj kolory są dobrze oddane:
http://www.juliaphoenix.com/2012/11/...-una-gran.html
Mi przychodzi do głowy:
Metal-ica = 120
Iron Maid-in = 111
Lead Zeppelin = 419
Alice Copper = 452 (ewentualnie 450?)
Moderato = 328
The Stroke - na swatchach wygląda czasem na czarny, czasami na granatowy z czarnym podbiciem, może 428? a jeśli nie to w Inglocie jest czerń z granatowymi drobinkami, ale numeru nie pamiętam, chyba 60ileś
__________________
-> wymieniam kosmetyki

Edytowane przez desporadka
Czas edycji: 2013-07-01 o 14:26
desporadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 15:08   #116
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Zuela Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Właśnie skończyłam kompletować swoją neutralną 10, a teraz chciałam stworzyć paletkę z cieniami jak w "balm jovi" od the balm. Możecie mi pomóc znaleźć ich inglotowe odpowiedniki?

Jak na razie udało mi się namierzyć tylko "Adagio", mam wrażenie że jest bardzo podobny do 330 inglota.


Mam wrażenie że tutaj kolory są dobrze oddane:
http://www.juliaphoenix.com/2012/11/...-una-gran.html
Moje propozycje

Metal Ica - 453
Adagio - 353
Blink 1982 - może 144amc ?
Moderato - 378
Third eye blinded - 397
Alice Copper - kurde u mnie wygląda na fiolet ;d 128 amc
Allegro - 357
Presto - 458
Rem - u mnie wygląda na taki szary 502 lub 501
The Stroke - 61 lub 65 amc
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 23:46   #117
Zuela
Raczkowanie
 
Avatar Zuela
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 497
Dot.: Inglot cz. III

Wielkie dzięki dziewczyny Przepisałam sobie numerki i w ciągu najbliższych kilku dni mam zamiar odwiedzić inglota. Czuję, że wyjdę z niego bogatsza o kolejną porcję cieni
Zuela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 09:24   #118
desporadka
Zadomowienie
 
Avatar desporadka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 249
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Zuela Pokaż wiadomość
Wielkie dzięki dziewczyny Przepisałam sobie numerki i w ciągu najbliższych kilku dni mam zamiar odwiedzić inglota. Czuję, że wyjdę z niego bogatsza o kolejną porcję cieni
Daj znać co dobrałaś
__________________
-> wymieniam kosmetyki
desporadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 09:42   #119
gfpink
Zadomowienie
 
Avatar gfpink
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: Inglot cz. III

też na to czekam!

Ja wypełniłam od marca całą swoją 10

i za radą którejś z dziewczyn kupiłam fiolet tylko nie pamiętam czy ten który radziłyście nr. 325
gfpink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 17:54   #120
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez gfpink Pokaż wiadomość
też na to czekam!

Ja wypełniłam od marca całą swoją 10

i za radą którejś z dziewczyn kupiłam fiolet tylko nie pamiętam czy ten który radziłyście nr. 325
Tak :P ja Ci doradzałam, piękny nieprawdaż?
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-20 09:49:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:15.