Niezapomniana seria cienii do powiek Lovely. Pomóżcie znaleźć odpowiednik;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-09, 20:45   #1
kylieminogue
Raczkowanie
 
Avatar kylieminogue
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 104

Niezapomniana seria cienii do powiek Lovely. Pomóżcie znaleźć odpowiednik;)


Witam,
Kompletnie nie wiedziałam, gdzie umieścić mojego posta. Jeśli okaże się, że jest temat, który bardziej do niego pasuje, proszę go przenieść.
Parę ładnych lat temu kupiłam sobie pojedynczy cień do powiek firmy Lovely, kolor różowy. Był po prostu genialny! Pięknie pasował mi do oczu, niesamowicie pięknie połyskiwał. Był on z tej serii
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...do-powiek.html
Niestety nie mam ani nie znalazłam żadnego zdjęcia tego konkretnego cienia. Firma parę lat temu wycofała tę serię.. Od pięciu lat szukam podobnego cienia, ale jakoś nie mogę się doszukać. Jak już jest ładny kolorek, to nie jest tak świetlisty jak tamten. Powiem, że jestem trochę zdesperowana. Jeśli można gdzieś dostać coś podobnego, to piszcie
kylieminogue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 21:21   #2
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Niezapomniana seria cienii do powiek Lovely. Pomóżcie znaleźć odpowiednik;)

Cytat:
Napisane przez kylieminogue Pokaż wiadomość
Jak już jest ładny kolorek, to nie jest tak świetlisty jak tamten. Powiem, że jestem trochę zdesperowana. Jeśli można gdzieś dostać coś podobnego, to piszcie
ja takie meeega świetliste kupuję z Inglota, mają całą mase różnych kolorków. Fakt, że cenowo wypadają drożej, ale jeden cień starcza mi na bardzo długo, szybciej straci datę przydatności
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 21:42   #3
pasodoble
Raczkowanie
 
Avatar pasodoble
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 276
Dot.: Niezapomniana seria cienii do powiek Lovely. Pomóżcie znaleźć odpowiednik;)

Spróbuj może cienie Revlon Colorstay, dla mnie były aż za świetliste, ale ja lubię całkiem matowe cienie, więc nie wiem, czy świetlistość byłaby odpowiednia Ale jeśli chodzi o trwałość, to są bardzo dobre
pasodoble jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:20.