Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-22, 09:23   #3961
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez emanuelle2 Pokaż wiadomość
Lui1234 dziękuję


Przepraszam jeśli zawaliłam Cię pytaniami ale Ty masz większą wiedzę na temat produktów z BU niż ja

Chciałam się poradzić kogoś doświadczonego-tym bardziej,że sama już robisz kosmetyki więc wiesz co z czym można mieszać

A ja jestem zielona w tej kwestii dlatego zamówiłam sobie podstawowe produkty

Zobaczymy jak zadziałają
Nic nie szkodzi

wies co moze ten zel peptydowy i jest ok, ale wierz mi ze ten krem peptydowy (sojowyto moj must have. Juz 5 te opakowanie uzywam, zaraz zamowie 6 ste teraz z nowa formuła. ZZmarszczki wyprostowane, skóra bardzo ładna, taka zdrowa mi sie zrobiła, Pieknie nawilza, natłuszcza, wsiaka sie,czasem uzywam go w dzien, dosc wydajny, bo nie trzeba go duzo.
Terazuzywam jeszcze retinol 1% to serum. Okres waznosci 1 rok, wiec jakby nadle wiosna zaatakowała to moge zostawic na połce do przyszłej jesieni. Swietnie wpływa na zmarszczki, wszelkie syfeczki likwiduje,
piekna skórka! Tylko trzeba po nim natluszczac, choc w moim przypadku nie az tak....

Fajny jest olejek winogronowy... tylko jak go robisz nie moze byc z lodówki bo sie glutki robia.
Chwala to serum z granatem- do suchszych cer bedzie ok.
Napisz jak efekty

A sama nic nie mieszasz??? bo serum z wit c mozesz spokojnie robic sama.
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-22, 09:40   #3962
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez emanuelle2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a powiedzcie jak to jest z przechowywaniem tych kosmetyków

bo na stronce jest napisane,że w temperaturze pokojowej a na etykietce na gotowy produkt,że w ciemnym chłodnym miejscu

czyli gdzie w końcu?lepiej w lodówce czy temperaturze pokojowej?bo już sama nie wiem
Ja wszystkie produkty z BU trzymam w pokoju, w szafeczce - czyli miejsce ciemne, a temperatura pokojowa. I nic niczemu się złego nie dzieje.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 17:02   #3963
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

W ubiegłym tygodniu zamówiłam na BU kilka rzeczy - z przesyłką wyszło ponad 200 zł. Paczkę dostałam szybko, ale zamiast serum z wit. C dostałam jakieś g... o nazwie serum odbudowujące, które nie jest mi do niczego potrzebne. Pominę już fakt, że nie dostałam próbek olejów, o które prosiłam. W innych sklepach to normalka, ale jak widać tu standard obsługi i dbania o klienta słabiutki.

Napisałam maila do sklepu - korespondencja ślamazarna, 3 dni zajęło im odpisanie.

i teraz hit!
każą mi zrobić zdjęcie tego co dostałam, bo uwaga!

"Prosimy aby zechciała nam Pani przesłać zdjęcie otrzymanego pomyłkowo zestawu, co ułatwi nam przeanalizowanie pomyłki (zawartości zestawu) i uniknięcie jej na przyszłość. Z góry dziękujemy."

co za żenada - mam robić zdjęcia, żeby oni sobie mogli analizować swoje pomyłki, ale nie ma ani słowa informacji, kiedy dostanę to co zamówiłam, dalej tylko mglista obietnica naprawienia sytuacji, słowa nie ma o tym kto pokryje koszty odesłania przeze mnie towaru, którego nie zamawiałam, nic o tym gdzie mam to odesłać, czy paczką, czy listem

żal.pl po prostu

Edytowane przez 2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Czas edycji: 2014-02-24 o 17:03
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 17:57   #3964
nandadevir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 154
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

ojej,dzięki za info, no to ja nie będę ryzykować własnie robię sługą listę zakupów i miałam zamawiac z mazideł i BU ale zobaczę może ZSK ma to co BU.


[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;45309809]W ubiegłym tygodniu zamówiłam na BU kilka rzeczy - z przesyłką wyszło ponad 200 zł. Paczkę dostałam szybko, ale zamiast serum z wit. C dostałam jakieś g... o nazwie serum odbudowujące, które nie jest mi do niczego potrzebne. Pominę już fakt, że nie dostałam próbek olejów, o które prosiłam. W innych sklepach to normalka, ale jak widać tu standard obsługi i dbania o klienta słabiutki.

Napisałam maila do sklepu - korespondencja ślamazarna, 3 dni zajęło im odpisanie.

i teraz hit!
każą mi zrobić zdjęcie tego co dostałam, bo uwaga!

"Prosimy aby zechciała nam Pani przesłać zdjęcie otrzymanego pomyłkowo zestawu, co ułatwi nam przeanalizowanie pomyłki (zawartości zestawu) i uniknięcie jej na przyszłość. Z góry dziękujemy."

co za żenada - mam robić zdjęcia, żeby oni sobie mogli analizować swoje pomyłki, ale nie ma ani słowa informacji, kiedy dostanę to co zamówiłam, dalej tylko mglista obietnica naprawienia sytuacji, słowa nie ma o tym kto pokryje koszty odesłania przeze mnie towaru, którego nie zamawiałam, nic o tym gdzie mam to odesłać, czy paczką, czy listem

żal.pl po prostu[/QUOTE]
nandadevir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 18:13   #3965
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

po wpisie na forum korespondencja z BU nabrała tempa - oprócz pretensji o "publiczne oczernianie" jest stwierdzenie, że moją reklamację będą rozpatrywać przynajmniej 48 h i mam przysłać zdjęcia

miał ktoś taką sytuację?
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 19:02   #3966
nandadevir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 154
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

"oprócz pretensji o "publiczne oczernianie" tak trakrują klienta, który wydaje 200 zł
to jednak nie zrobie tam zakupów, po co ryzykowac,przypomnialam sobie, że w ZSK nawet za zakupy na mała kwotę dostałam gratis.

Edytowane przez nandadevir
Czas edycji: 2014-02-24 o 19:03
nandadevir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 19:22   #3967
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Zamawiałam wiele razy w BU i nigdy taka sytuacja mi się nie zdarzyła. A nawet jeśli by się zdarzyła - wysłałabym to zdjęcie, poczekała 48h i dopiero wtedy się buldoczyła o swoje, jeśli nie będą chętni na ugodowe załatwienie sprawy. Bez przesady. Zauważyłam, że jak podchodzę miło do innych, to inni są bardzo mili dla mnie i zawsze jest po mojej myśli
I teraz każdy kto chciałby zamówić coś z BU już nie zamówi, bo taki zły sklep
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-24, 19:43   #3968
nandadevir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 154
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Tak mi się wydawało, że już niedawno czytałam o zrobieniu zdjęć... takie dejavu ihttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=44713014 #post44713014
nandadevir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 11:15   #3969
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;45309809]W ubiegłym tygodniu zamówiłam na BU kilka rzeczy - z przesyłką wyszło ponad 200 zł. Paczkę dostałam szybko, ale zamiast serum z wit. C dostałam jakieś g... o nazwie serum odbudowujące, które nie jest mi do niczego potrzebne. Pominę już fakt, że nie dostałam próbek olejów, o które prosiłam. W innych sklepach to normalka, ale jak widać tu standard obsługi i dbania o klienta słabiutki.

Napisałam maila do sklepu - korespondencja ślamazarna, 3 dni zajęło im odpisanie.

i teraz hit!
każą mi zrobić zdjęcie tego co dostałam, bo uwaga!

"Prosimy aby zechciała nam Pani przesłać zdjęcie otrzymanego pomyłkowo zestawu, co ułatwi nam przeanalizowanie pomyłki (zawartości zestawu) i uniknięcie jej na przyszłość. Z góry dziękujemy."

co za żenada - mam robić zdjęcia, żeby oni sobie mogli analizować swoje pomyłki, ale nie ma ani słowa informacji, kiedy dostanę to co zamówiłam, dalej tylko mglista obietnica naprawienia sytuacji, słowa nie ma o tym kto pokryje koszty odesłania przeze mnie towaru, którego nie zamawiałam, nic o tym gdzie mam to odesłać, czy paczką, czy listem

żal.pl po prostu[/QUOTE]
Ale co za dramat na Boga, kazdy sklep ma jakas tam polityke firmy i przy takiej ilosci zamowien musza miec jakis system zeby to wszystko mialo rece i nogi.

Nie rozumiem, o co sie tak bardzo burzysz. Przeciez to jest tylko zdjecie...
Ja zamawialam wiele razy z BU i wszystko bylo jak trzeba, bede polecala go wszytskim zainteresowanym.
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 14:07   #3970
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Mi kiedyś z mazideł przysłali wielką pakę z zamówieniem.. niestety dla kogoś innego Każdy sklep robi omyłki

A serum odbudowujące ma bardzo dobre opinie
Ja je właśnie wzięłam (obecnie mam serum z wit. C i całkiem fajnie się sprawdza), wzięłam też krem z retinolem - ktoś coś może powiedzieć?

Możecie polecić coś na naczynka.. tzn. płytko unaczynnioną cerę.. chciałabym trochę z tym walczyć. Czerwony nos po wejściu z zimna do ciepłego, cienie pod oczyma, przebarwienia.. ogólnie dosyć niezdrowy look.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 19:12   #3971
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Mi kiedyś z mazideł przysłali wielką pakę z zamówieniem.. niestety dla kogoś innego Każdy sklep robi omyłki

A serum odbudowujące ma bardzo dobre opinie
Ja je właśnie wzięłam (obecnie mam serum z wit. C i całkiem fajnie się sprawdza), wzięłam też krem z retinolem - ktoś coś może powiedzieć?

Możecie polecić coś na naczynka.. tzn. płytko unaczynnioną cerę.. chciałabym trochę z tym walczyć. Czerwony nos po wejściu z zimna do ciepłego, cienie pod oczyma, przebarwienia.. ogólnie dosyć niezdrowy look.
...
eliksir winogronowy,polecam na naczynka
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-26, 06:05   #3972
Emola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 127
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Zamawiałam wiele razy w BU i nigdy taka sytuacja mi się nie zdarzyła. A nawet jeśli by się zdarzyła - wysłałabym to zdjęcie, poczekała 48h i dopiero wtedy się buldoczyła o swoje, jeśli nie będą chętni na ugodowe załatwienie sprawy. Bez przesady. Zauważyłam, że jak podchodzę miło do innych, to inni są bardzo mili dla mnie i zawsze jest po mojej myśli
I teraz każdy kto chciałby zamówić coś z BU już nie zamówi, bo taki zły sklep
Kredka666, blackdaisy całkowicie was popieram! O co tyle szumu i dramatu?
Mawis czy oni ci odmówili wymiany tego nieszczęsnego serum odbudowującego (nic o tym nie piszesz) czy tylko o to to zdjęcie się tak rzucasz. Bez przesady....
Emola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 08:19   #3973
nandadevir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 154
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

mazidla też ostatnio maja różne opinie.Sklepom już tak nie zależy jak na początku. Też kupowałam już na BU ale te nowości mnie zaskoczyły. W regulaminie nic nie ma na temat zdjęć, rozumiem, że zdjęciem masz udowodnić swoją rację a jak nie zrobisz to jesteś naciągaczką? A co jeśli mam popsuty aparat a o telefonie aparatem nie ma mowy? Własnie mam sytuację taką, że wysłanie zdjęcia byłoby kłopotem. Rozwiązaniem byłoby dla mnie otwarcie paczki przy kurierze/na poczcie i sprawdzenie zawartości.
nandadevir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 08:32   #3974
Syllvcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 79
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Ja miałam podobną sytuację tylko zamiast pomylić produkty pomylono składnik w serum odbudowującym właśnie, tj. zamist oleju z wiesiołka otrzymałam wit. B5. Tez kazali zrobic mi zdjecia, co uczyniłam w tym samym dniu, bo nie widziałam w tym problemu. Brakujący olej dosłali na swoj koszt oczywiscie, a witamine "zatrzymalam w gratisie".
Co do serum uspokajającego naczynka polecam serum azelo, ktore pieknie uspokaja skore, nawet przy tradziku rozowatym. Oczywiscie po jakims czasie od zaczecia stosowania. Moj ulubiony kosmetyk z BU.
__________________

Syllvcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 08:53   #3975
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez nandadevir Pokaż wiadomość
mazidla też ostatnio maja różne opinie.Sklepom już tak nie zależy jak na początku. Też kupowałam już na BU ale te nowości mnie zaskoczyły. W regulaminie nic nie ma na temat zdjęć, rozumiem, że zdjęciem masz udowodnić swoją rację a jak nie zrobisz to jesteś naciągaczką? A co jeśli mam popsuty aparat a o telefonie aparatem nie ma mowy? Własnie mam sytuację taką, że wysłanie zdjęcia byłoby kłopotem. Rozwiązaniem byłoby dla mnie otwarcie paczki przy kurierze/na poczcie i sprawdzenie zawartości.
Dokładnie tak. I doskonale rozumiem sklep, bo na pewno nie wszyscy klienci są uczciwi i honorowi Mniejsze, nowsze sklepy pozwalają sobie na takie reklamacje "na słowo" i dogadzanie klientowi, bo tym samym ich do siebie przekonują, klienci sobie sklep chwalą i zostają. Nie każdy sklep ma taką politykę i nie musi mieć. Jest tyle różnych do wyboru, że nie trzeba trzymać się usilnie tego, który nam przeszkadza
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 16:26   #3976
geraldine2030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 224
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Dokładnie tak. I doskonale rozumiem sklep, bo na pewno nie wszyscy klienci są uczciwi i honorowi

Prawdopodobnie wielu klientów próbowało ich naciągnąć i w końcu "poszli po rozum do głowy" Dla nas jedna flaszka hydrolatu to grosze, ale jeśli w sklepie mają kilka takich "reklamacji" w miesiącu to już spory problem, bo przecież za dosłanie produktu też sklep musi zapłacić.

Nie ma co się oszukiwać, uczciwość to towar deficytowy - nawet staruszki kradną w sklepach więc trudno się dziwić, że sklep się broni. Niestety uczciwi klienci muszą cierpieć za nieuczciwych, chociaż akurat zrobienie zdjęcia i przesłanie do sklepu to przecież nie jest duży problem .

Podobną sytuacje miałam w innym sklepie, wysłałam zdjęcie i w odpowiedzi dostałam właściwy produkt, a wysłany przez pomyłkę mogłam sobie zostawić jako gratis
geraldine2030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 16:30   #3977
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Ja bym odesłała to serum, bo na co ci ono, w liscie poprosiła o dosłanie tego co zamowiłas, plus rekompensata lub zwrot pieniazkow za Twoja wysyłke tego niezamowionego serum na Twoje konto. Z tym zjeciem to bez sensu bo mozna w necie znalesc i wysłac czyjes. Mało profesjonalnie sklep postepuje.

co do gratisów oni nie daja, szkoda.

Mozna im to wszystko jednak wybaczyc bo produkty maja rewelacyjne

Ja juz kiedys miałam podona sytuacje, ale nie w BU i tak to sie odbyło jak opisałam, kazdy zadowokony.

chyba tego serum nie pootwierałas??

Edytowane przez Lui1234
Czas edycji: 2014-02-27 o 16:31
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 09:15   #3978
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
eliksir winogronowy,polecam na naczynka
Cytat:
Napisane przez Syllvcia Pokaż wiadomość
Ja miałam podobną sytuację tylko zamiast pomylić produkty pomylono składnik w serum odbudowującym właśnie, tj. zamist oleju z wiesiołka otrzymałam wit. B5. Tez kazali zrobic mi zdjecia, co uczyniłam w tym samym dniu, bo nie widziałam w tym problemu. Brakujący olej dosłali na swoj koszt oczywiscie, a witamine "zatrzymalam w gratisie".
Co do serum uspokajającego naczynka polecam serum azelo, ktore pieknie uspokaja skore, nawet przy tradziku rozowatym. Oczywiscie po jakims czasie od zaczecia stosowania. Moj ulubiony kosmetyk z BU.
Dzięki za opinie. Jakie efekty na naczynka widzicie po nich? Mi zależy an likwidacji zaczerwienień i poprawie kolorytu. Mam taką nijaką tą skórę.. cienie, zaczerwienienia jakieś. Po myciu, po dworze, od zimna, po alkoholu czerwony nos i jakieś przebarwienia wychodzą.. makabra. Sądzę, ze to słabe naczynka?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 10:14   #3979
emanuelle2
Raczkowanie
 
Avatar emanuelle2
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: ziemia
Wiadomości: 68
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Hej dziewczyny-proszę o radę

Moja cera to mieszana-czyli sucha na policzkach i tłusta z zaskórnikami w strefie Tjednocześnie trochę przesuszona?odwodniona???

Zaczęłam używać olejku z pestek malin+żel hialuronowo-peptydowy na dzień a na noc serum azelo

I jak narazie zaobserwowałam tak jakby większe przesuszenie skóry?

Skóra po prostu schodzi z nosa,policzków,czoła

Nie wiem czym to może być spowodowane?

Może powinnam jeszcze ją bardziej nawilżać?Może stosować jeszcze coś na żel i olej

To samo na noc-stosować coś jeszcze na serum azelo

Sama już nie wiem

A czy któraś z Was stosowała olej tamanu na rozstępy?
Bo wyczytałam,że olej goi rany itd
więc postanowiłam użyć go na świeżego rozstępa

i nie wiemrozstęp tak jak by bardziej czerwony?zaogniony?

myślałam,że może będzie bladł a tu nie

jak któraś z Was miała jakieś doświadczenia z tym związane to się podzielcie dziękuję z góry

Edytowane przez emanuelle2
Czas edycji: 2014-02-28 o 10:19
emanuelle2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-28, 10:31   #3980
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez emanuelle2 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny-proszę o radę

Moja cera to mieszana-czyli sucha na policzkach i tłusta z zaskórnikami w strefie Tjednocześnie trochę przesuszona?odwodniona???

Zaczęłam używać olejku z pestek malin+żel hialuronowo-peptydowy na dzień a na noc serum azelo

I jak narazie zaobserwowałam tak jakby większe przesuszenie skóry?

Skóra po prostu schodzi z nosa,policzków,czoła

Nie wiem czym to może być spowodowane?

Może powinnam jeszcze ją bardziej nawilżać?Może stosować jeszcze coś na żel i olej

To samo na noc-stosować coś jeszcze na serum azelo

Sama już nie wiem

A czy któraś z Was stosowała olej tamanu na rozstępy?
Bo wyczytałam,że olej goi rany itd
więc postanowiłam użyć go na świeżego rozstępa

i nie wiemrozstęp tak jak by bardziej czerwony?zaogniony?

myślałam,że może będzie bladł a tu nie

jak któraś z Was miała jakieś doświadczenia z tym związane to się podzielcie dziękuję z góry
O ile to pierwsze można by jeszcze złożyć na karb tego.. że Twoja skóra musi się dostosować (jeśli nigdy wcześniej nie korzystałaś z naturalnej pielęgnacji) o tyle z tym olejem z tamanu mnie zadziwiłaś Jestem w szoku, że on może coś zaogniać.. może to jakaś reakcja uczuleniowa.
Olej z pestek malin Ci nie zapycha cery?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 11:23   #3981
emanuelle2
Raczkowanie
 
Avatar emanuelle2
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: ziemia
Wiadomości: 68
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
O ile to pierwsze można by jeszcze złożyć na karb tego.. że Twoja skóra musi się dostosować (jeśli nigdy wcześniej nie korzystałaś z naturalnej pielęgnacji) o tyle z tym olejem z tamanu mnie zadziwiłaś Jestem w szoku, że on może coś zaogniać.. może to jakaś reakcja uczuleniowa.
Olej z pestek malin Ci nie zapycha cery?
Wczesniej nie stosowałam nic z naturalnej pielęgnacji

Może masz rację-może skóra musi się przyzwyczaić

Co do oleju tamanu-to on może uczulić?ale chyba nie-bo smarowałam nim też krostki i ładnie się zagoiły

Olej z pestek malin nic a nic mnie nie zapycha
Może za mało go daje do żelu?ale chyba nie-3-4 krople
A świecę się jak żarówka
emanuelle2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 11:27   #3982
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez emanuelle2 Pokaż wiadomość
Wczesniej nie stosowałam nic z naturalnej pielęgnacji

Może masz rację-może skóra musi się przyzwyczaić

Co do oleju tamanu-to on może uczulić?ale chyba nie-bo smarowałam nim też krostki i ładnie się zagoiły

Olej z pestek malin nic a nic mnie nie zapycha
Może za mało go daje do żelu?ale chyba nie-3-4 krople
A świecę się jak żarówka
Musisz przyzwyczaić skórę do zmiany. Wcześniej używałaś kremów na parafinie?
Poza tym suchą skórę olej może troszkę podsuszać, więc trzeba nakładać na wilgotną skórę i nie rezygnować całkiem z kremów.

Wszystko może uczulić

Przy suchej skórze daje się mało HA i dużo oleju, przy tłustej odwrotnie. Za dużo HA może ściągać skórę. Mniej więcej w proporcjach 1:4 jest dobrze.
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2014-02-28 o 12:05
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 11:57   #3983
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez emanuelle2 Pokaż wiadomość
Wczesniej nie stosowałam nic z naturalnej pielęgnacji

Może masz rację-może skóra musi się przyzwyczaić

Co do oleju tamanu-to on może uczulić?ale chyba nie-bo smarowałam nim też krostki i ładnie się zagoiły

Olej z pestek malin nic a nic mnie nie zapycha
Może za mało go daje do żelu?ale chyba nie-3-4 krople
A świecę się jak żarówka
Moja skóra ok 2 tygodnie wariowała.. myślałam, że jest tłusta a był ogromny przesusz na zmianę z super-świeceniem, wysyp i ogólnie nieciekawie, miałam chwile zwątpienia . Możesz próbować ratować się peelingami (z mechanicznych polecam korund, z enzymatyczny peeling z owoców tropikalnych) i maskami nawilżającymi (ekstrakt z truskawki albo nawet jakieś domowe sposoby). Polecam też po jakimś czasie spróbować z algami - spiruliną np. i glinkami dopasowanymi do typu. Nie pozwól jednak aby Ci wysychały na twarzy i robiła się skorupa, to bardzo wysusza i podrażnia.
Sądzę, że wszystko może uczulić dlatego zadziwiła mnie relacja o zaognieniu po tamanie.. ponieważ ja mam z nim same dobre doświadczenia a używam regularnie od 3 lat.

A o olej z malin spytałam ponieważ mnie zapychał Tak jakoś z tym malinowym olejem jest, że dla niektórych najlepszy na świecie a u innych zupełnie się nie sprawdzał. Dla mnie w okresie zimowym samo Ha i olej to mało (mam mieszaną skórę). Musisz obserwować to, aby nie doprowadzić do nadmiernego przesuszenia.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2014-02-28 o 11:59
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 20:40   #3984
emanuelle2
Raczkowanie
 
Avatar emanuelle2
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: ziemia
Wiadomości: 68
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Musisz przyzwyczaić skórę do zmiany. Wcześniej używałaś kremów na parafinie?
Poza tym suchą skórę olej może troszkę podsuszać, więc trzeba nakładać na wilgotną skórę i nie rezygnować całkiem z kremów.

Wszystko może uczulić

Przy suchej skórze daje się mało HA i dużo oleju, przy tłustej odwrotnie. Za dużo HA może ściągać skórę. Mniej więcej w proporcjach 1:4 jest dobrze.
Takwcześniej używałam,,normalnych''kre mów z drogerii ale zawsze się starałam by nie było parafinya jeżeli już to dalej w składzie

Olej mieszam razem z żelem-biorę trochę żelu w zagłębienie dłoni i do tego dodaję 3-4 krople olejua nakładam na twarz zwilżoną hydrolatem

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Moja skóra ok 2 tygodnie wariowała.. myślałam, że jest tłusta a był ogromny przesusz na zmianę z super-świeceniem, wysyp i ogólnie nieciekawie, miałam chwile zwątpienia . Możesz próbować ratować się peelingami (z mechanicznych polecam korund, z enzymatyczny peeling z owoców tropikalnych) i maskami nawilżającymi (ekstrakt z truskawki albo nawet jakieś domowe sposoby). Polecam też po jakimś czasie spróbować z algami - spiruliną np. i glinkami dopasowanymi do typu. Nie pozwól jednak aby Ci wysychały na twarzy i robiła się skorupa, to bardzo wysusza i podrażnia.
Sądzę, że wszystko może uczulić dlatego zadziwiła mnie relacja o zaognieniu po tamanie.. ponieważ ja mam z nim same dobre doświadczenia a używam regularnie od 3 lat.

A o olej z malin spytałam ponieważ mnie zapychał Tak jakoś z tym malinowym olejem jest, że dla niektórych najlepszy na świecie a u innych zupełnie się nie sprawdzał. Dla mnie w okresie zimowym samo Ha i olej to mało (mam mieszaną skórę). Musisz obserwować to, aby nie doprowadzić do nadmiernego przesuszenia.

Może spróbuję peelingu ale raczej nie mechanicznegotak się kiedyś dorobiłam,że po takim peelingu powstały mi naczynka na policzkach
także nigdy więcej

Być może dla mnie olej+Ha to też małochyba będę musiała coś jeszcze na to kłaść by skóra się nie łuszczyła
tylko co można jeszcze położyć na olej i żel?jakieś pomysły?

A olej tamanu używałaś na rozstępy?co możesz powiedzieć po tak długim okresie używania?


---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Lui1234 Pokaż wiadomość
wies co moze ten zel peptydowy i jest ok, ale wierz mi ze ten krem peptydowy (sojowyto moj must have. Juz 5 te opakowanie uzywam, zaraz zamowie 6 ste teraz z nowa formuła. ZZmarszczki wyprostowane, skóra bardzo ładna, taka zdrowa mi sie zrobiła, Pieknie nawilza, natłuszcza, wsiaka sie,czasem uzywam go w dzien, dosc wydajny, bo nie trzeba go duzo.
A sama nic nie mieszasz??? bo serum z wit c mozesz spokojnie robic sama.
Wiesz chyba zamówię sobie ten kremtak go zachwalasza skóra Ci się nie przyzwyczaiła po tylu opakowaniach?
Nakładasz go na suchą twarz czy na oleje lub żele?

Edytowane przez emanuelle2
Czas edycji: 2014-02-28 o 20:41
emanuelle2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 10:06   #3985
Syllvcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 79
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Dzięki za opinie. Jakie efekty na naczynka widzicie po nich? Mi zależy an likwidacji zaczerwienień i poprawie kolorytu. Mam taką nijaką tą skórę.. cienie, zaczerwienienia jakieś. Po myciu, po dworze, od zimna, po alkoholu czerwony nos i jakieś przebarwienia wychodzą.. makabra. Sądzę, ze to słabe naczynka?
Co do cieni to mi azelo ich nie zlikwidowalo, natomiast na zaczerwienienia jest doskonaly. Ładnie wyciszył i ukoił moją skórę z trądzikiem różowatym. Teraz używam retinolu i kwasów więc z kolorytem jest gorzej, ale przy następnym zamówieniu znowu zamówię azelo, żeby rozjaśnił mi skórę, choć i tak nie jest tak zle Co do Twojej skory to mysle, że masz predzej plytkounaczyniona skore z reaktywnymi naczynkami. Mysle, ze mozesz sprobowac azelo, jest duza szansa, ze zalagodzi te zaognienia
A co do kremu sojowego to potwierdzam, cos w tym musi byc. Moja mama po zadnym innym kosmetyku nie wyglada tak ladnie jak po tym wlasnie kremie. Sama bym go chetnie zamowila, ale ze wzgledu na wiek ( zaledwie 30 lat hihih ) nie wiem czy nie bedzie to zbyt wczesnie. Chociaz wiem, ze powinno sie niby uzywac kosmetykow nie patrzac na metryke a na stan skory, ale ze wzgledu na uzywanie retinolu i kwasow nie chce przesadzic, bo nie wiem co za kilka lat mialabym stosowac w takim razie
__________________


Edytowane przez Syllvcia
Czas edycji: 2014-03-01 o 10:12
Syllvcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 17:09   #3986
Emola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 127
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Lui1234 Pokaż wiadomość
Nic nie szkodzi

wies co moze ten zel peptydowy i jest ok, ale wierz mi ze ten krem peptydowy (sojowyto moj must have. Juz 5 te opakowanie uzywam, zaraz zamowie 6 ste teraz z nowa formuła. ZZmarszczki wyprostowane, skóra bardzo ładna, taka zdrowa mi sie zrobiła, Pieknie nawilza, natłuszcza, wsiaka sie,czasem uzywam go w dzien, dosc wydajny, bo nie trzeba go duzo.
Terazuzywam jeszcze retinol 1% to serum. Okres waznosci 1 rok, wiec jakby nadle wiosna zaatakowała to moge zostawic na połce do przyszłej jesieni. Swietnie wpływa na zmarszczki, wszelkie syfeczki likwiduje,
piekna skórka! Tylko trzeba po nim natluszczac, choc w moim przypadku nie az tak....

Fajny jest olejek winogronowy... tylko jak go robisz nie moze byc z lodówki bo sie glutki robia.
Chwala to serum z granatem- do suchszych cer bedzie ok.
Napisz jak efekty

A sama nic nie mieszasz??? bo serum z wit c mozesz spokojnie robic sama.
Tez się zastanawiam nad tym retinolem 1% serum odmładzjącym, czy rzeczywiście tak bardzo wysusza i czym sie nawilzasz?
Emola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 09:47   #3987
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez emanuelle2 Pokaż wiadomość
Takwcześniej używałam,,normalnych''kre mów z drogerii ale zawsze się starałam by nie było parafinya jeżeli już to dalej w składzie

Olej mieszam razem z żelem-biorę trochę żelu w zagłębienie dłoni i do tego dodaję 3-4 krople olejua nakładam na twarz zwilżoną hydrolatem




Może spróbuję peelingu ale raczej nie mechanicznegotak się kiedyś dorobiłam,że po takim peelingu powstały mi naczynka na policzkach
także nigdy więcej

Być może dla mnie olej+Ha to też małochyba będę musiała coś jeszcze na to kłaść by skóra się nie łuszczyła
tylko co można jeszcze położyć na olej i żel?jakieś pomysły?

A olej tamanu używałaś na rozstępy?co możesz powiedzieć po tak długim okresie używania?


---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------



Wiesz chyba zamówię sobie ten kremtak go zachwalasza skóra Ci się nie przyzwyczaiła po tylu opakowaniach?
Nakładasz go na suchą twarz czy na oleje lub żele?
To jest ten kremik, ale widze ze go jeszcze ulepszyli;
http://www.biochemiaurody.com/sklep/cream-soy.html

Tak sobie myslę ze ci ta skórka sie łuszczy.... Nie wiem czy to przejscie na pielegnacje naturalną. W kazdym razie
1. krem zawiera tez ceramida, peptyda i naprawdę pieknie nawilza. Moja sora zaakceptowała go po 2-3 dniach kwestia przyzwyczajenia się do konsystencji. Jest smietankowa, łatwo sie rozprowadza, wydajny jest dosć - mi starcza na 3 miesiące. Najpierw uzywałam na noc a teraz potrafie i na dzien (mi sie pieknie wsiaka, ale w dzien daje o na policzki , ktore mam suche Kiedys były suche jak tarka teraz juz ok. Naprawdę juz 4 moj ten krem, dla cery tłustej nie bardzo le dla sucharkow jak my jest miodzio

2. uzywasz oleju z zelem, moze dawać takie - nie wiem jak to nazwać mi tez po oleju z tamanu, rokitnika tak jakby ta skórka sie łuszczyła...
Zrob piling, z kawy moze bo bez sensu wydawać pieniadze na inne pilingi... albo z otrąb? Poszoruj delikatnie buzkę.

3. za 8 zł mozesz lekarke poprosic o "krem z wit A" robiony w aptece. koszt 8 zł, na lekobazie. Moj syn miał taki przesusz na czole i ten kremik błyskaicznie mu pomógł, a ze tego jest 100 gr to mamusia czyli ja sobie tego uzywa.
Mozesz jeszcze poprosić internistke o krem z nagietkiem aptecznie robiony, koszt tez 8 zł.

4. zrob maseczke z jogurtu naturalnego z płatkami owsianymi. Gluciorska, ale pomocna włosy zabezpiecz, bo paprze

5 najwazniejsze- czy dobrze sie odzywiasz? Pijesz duzo płynow? witaminki, owocki? Nie pomoze zaden krem jesli nie jemy jak nalezy.

Acha, kremik robidsz na wybranym przez siebie hydrolacie- ja robie na róznanym bo jest dla mojego typu skory fajny, to tak gwoli informacji

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Emola Pokaż wiadomość
Tez się zastanawiam nad tym retinolem 1% serum odmładzjącym, czy rzeczywiście tak bardzo wysusza i czym sie nawilzasz?
To jest to serum 1% , to najmocniejsze. Ja wziełam w listopadzie no bo zima u nas lubi byc do kwietnia a tu słonko
Szczerze to tak- polecam bo jest super, ale uwaga na słonce. Chyba ze kremujesz sie przynajmniej 30 z filtrem (z dwoma faktorami), nie przebywasz bardzo duzo na słonku to jestes bezpieczna. Inaczej nie ma sensu byś teraz kupowała, przełuz na jesien.
Cudowny preparat, ja mam do cery suchej z olejem sliwkowym, pięknie sie wchłania, mozna po jakims czasie zaaplikować krem, dla mnie jednak nawilzenie tego serum jest wystarczające.
Nie stosuje codziennie. Co 2,3 dzien.
Rano nie odczuwam jakiegoś przesuszu..., bez przesady. Normalnie rano nakładam serum czy krem, czy jak tam moja skórka sie czuje.
Albo ten krem z peptydami.

Jesli kupisz teraz to serum to nic sie nie stanie bo jest wazne 12 miesiecy, takze do przyszłego roku wytrzyma. Jest mega wydajne, ja nie widze duzego ubytku...

Edytowane przez Lui1234
Czas edycji: 2014-03-02 o 09:49
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 16:39   #3988
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Syllvcia Pokaż wiadomość
Co do cieni to mi azelo ich nie zlikwidowalo, natomiast na zaczerwienienia jest doskonaly. Ładnie wyciszył i ukoił moją skórę z trądzikiem różowatym. Teraz używam retinolu i kwasów więc z kolorytem jest gorzej, ale przy następnym zamówieniu znowu zamówię azelo, żeby rozjaśnił mi skórę, choć i tak nie jest tak zle Co do Twojej skory to mysle, że masz predzej plytkounaczyniona skore z reaktywnymi naczynkami. Mysle, ze mozesz sprobowac azelo, jest duza szansa, ze zalagodzi te zaognienia
A co do kremu sojowego to potwierdzam, cos w tym musi byc. Moja mama po zadnym innym kosmetyku nie wyglada tak ladnie jak po tym wlasnie kremie. Sama bym go chetnie zamowila, ale ze wzgledu na wiek ( zaledwie 30 lat hihih ) nie wiem czy nie bedzie to zbyt wczesnie. Chociaz wiem, ze powinno sie niby uzywac kosmetykow nie patrzac na metryke a na stan skory, ale ze wzgledu na uzywanie retinolu i kwasow nie chce przesadzic, bo nie wiem co za kilka lat mialabym stosowac w takim razie
Ja mam 28 lat i zamówiłam krem z retinolem Myślę, że nigdy nie jest za wcześnie

Ciekawy ten krem sojowy i dziękuje za info o azelo. Ten krem sojowy mnie mnie zaintrygował z racji tej płytkounaczynnionej cery z reaktywnymi naczynkami (czy możecie mi co więcej o niej napisac, dać do poczytać.. pomóc coś ? może da się coś z tym zrobic?)
Słyszałam, że na "płytką" cerę pomagają takie peptydowe środki.
A jak nie to pomyślę o azelo następnym razem. Na razie to odbudowujące zakupiłam a na noc krem z retinolem (ciekawe czy nie będzie zapychał)
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 14:27   #3989
emanuelle2
Raczkowanie
 
Avatar emanuelle2
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: ziemia
Wiadomości: 68
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Lui1234 Pokaż wiadomość
To jest ten kremik, ale widze ze go jeszcze ulepszyli;
http://www.biochemiaurody.com/sklep/cream-soy.html

Tak sobie myslę ze ci ta skórka sie łuszczy.... Nie wiem czy to przejscie na pielegnacje naturalną.

3. za 8 zł mozesz lekarke poprosic o "krem z wit A" robiony w aptece. koszt 8 zł, na lekobazie. Moj syn miał taki przesusz na czole i ten kremik błyskaicznie mu pomógł, a ze tego jest 100 gr to mamusia czyli ja sobie tego uzywa.
Mozesz jeszcze poprosić internistke o krem z nagietkiem aptecznie robiony, koszt tez 8 zł.

4. zrob maseczke z jogurtu naturalnego z płatkami owsianymi. Gluciorska, ale pomocna włosy zabezpiecz, bo paprze

5 najwazniejsze- czy dobrze sie odzywiasz? Pijesz duzo płynow? witaminki, owocki? Nie pomoze zaden krem jesli nie jemy jak nalezy.

Ten remik sobie zamówię-aby tylko wykończę ten żel z olejem co mam

A takich maseczek-papek nie nawidzę
Jeżeli chodzi o wit A to ja stosuję czystą witaminę A+E z kapsułki-przekłuwam i siup na twarzuwielbiam jąchyba kupię sobie też samą wit E

Wody piję duzo bo około 2 litrów+herbata,kawa
A co do odżywiania to różnie-jak jestem cały dzień zajęta i mam tylko 15 minut przerwy to nie bardzo mam kiedy zjeśćmuszę jakoś to zmienić


Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Ja mam 28 lat i zamówiłam krem z retinolem Myślę, że nigdy nie jest za wcześnie

krem z retinolemw wieku 28 lat?To co będziesz kładła na twarz za 10 lat?

Ja jestem od Ciebie trochę starsza-czyli po 30 już jestem parę lat a uwierz mi boję się trochę tego retinolu- zastanawiam się czy nie za wcześnie na stosowanie takiego produktu

No ale wszystko zależy od tego jaka będzie moja skórajak będę musiała to sięgnę po retinol
emanuelle2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 09:52   #3990
Syllvcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 79
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez emanuelle2 Pokaż wiadomość
krem z retinolemw wieku 28 lat?To co będziesz kładła na twarz za 10 lat?

Ja jestem od Ciebie trochę starsza-czyli po 30 już jestem parę lat a uwierz mi boję się trochę tego retinolu- zastanawiam się czy nie za wcześnie na stosowanie takiego produktu

No ale wszystko zależy od tego jaka będzie moja skórajak będę musiała to sięgnę po retinol
Krem z retinolen ma zaledwie 0,35% stabilnego retinolu, czyli niewiele. Ja używam serum z retinolem, ktore ma stężenie 1% + kwasy, a mam 30 lat. Wy zeszłym roku używałam serum oliwkowego ze stężeniem 0,5%. Dostępny retinol bez recepty ma niewiele wspolnego z retinoidami na recepte i nie wyrzadzi nikomu krzywdy, ani wcale nie jest tak silny jakby sie moglo wydawac. A juz napewno nie w dawce 0,35%. Przeciez to wszytsko zalezy od stanu skory. Jak ktos ma np. zmarszczki mimiczne to samo nawilzenie przeciez nie pomoze. A z retinolem robi sie przeciez polroczne przerwy to skora sie az tak nie przyzwyczaji, zeby nie reagowac.
__________________

Syllvcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 20:03:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:52.