Garderoby - zdjęcia, polecane firmy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-30, 14:21   #1
tenebris
Zakorzenienie
 
Avatar tenebris
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 526
GG do tenebris

Garderoby - zdjęcia, polecane firmy




Prawie każda kobieta marzy o własnej garderobie, w której może trzymać swoje skarby. A wy? Macie swoja garderobę? Pokażecie? Polecicie firmę, która Wam ją robiła? Niestety w Polsce garderoby się są jeszcze bardzo 'na fali', trudno nawet znaleźć jakieś aranżacje, które nie byłyby szafami wnękowymi albo wielkimi garderobami wielkości pokoju. Wiadomo, że jak ktoś ma duży dom, to może zaszaleć i szarpnąć się na dużą garderobę z kanapą na środku , ale w przypadku mieszkań już nie jest tak łatwo.

Ja mam pokój prawie 17m2, będzie to tylko sypialnia w przyszłości więc ok 3x2m2 mogłabym poświęcić na garderobę (patrz: załącznik). Nie wiem jednak jak pomieszczenie o takich wymiarach można zagospodarować żeby to było funkcjonalne i czy w ogóle jest sens się w to bawić. Przeglądałam kilka stron oferujących wycenę garderoby, ale nie miały żadnych fajnych pokazowych zdjęć (a jak są to tak jak pisałam: są to głownie szafy i duże pomieszczenia).

Pokazujcie więc swoje i koniecznie piszcie jaka firma Wam ją robiła.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 002.jpg (90,3 KB, 21 załadowań)
__________________
PUSTA MISKA - nakarm psiaka!

tenebris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:18.