Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-13, 23:08   #271
Apali
Wtajemniczenie
 
Avatar Apali
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 658
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

powiedź że poleciła Paulina z Katowic, jak będziesz i pochwal się jak zrobisz! ja też miałam nieco zniszczone końcówki, ale po podcięciu wyszło wszystko cacy i razem z jaśniejszym dołem włosy wyglądają zdrowiej i zdecydowanie ładniej. Bartek na pewno Cię nie zawiedzie
Apali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 23:52   #272
summerwine
Raczkowanie
 
Avatar summerwine
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 114
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cześć Dziewczynki

Chciałabym się pochwalić, że od dnia dzisiejszego jestem szczęśliwą posiadaczką ombre hair
W moim przypadku nie wyszło to dokładnie tak jak chciałam czyli:
http://3.bp.blogspot.com/-Zmmamm8VdB...Hair+Color.jpg


tylko mam na głowie mniej więcej coś takiego:
http://i.pinger.pl/pgr232/bb84a30100...air_camila.jpg


W każdym razie jestem naprawdę zadowolona Fryzjerka robiła to po raz pierwszy i trochę się przy mnie biedna namęczyła Najpierw miałam ściągany kolor (swoje mam farbowane na bardzo, bardzo ciemny brąz) a potem farbowane 3 odcieniami farby. Teraz niektóre wystraszę: spędziłam ponad 6 godzin na fotelu Z czego jakieś 4,5 poszło na samo ściąganie koloru, bo po prostu nie chciał się ode mnie odczepić)
Mam delikatny efekt i jest ładnie Myślę jednak, że jak będę sobie farbować odrosty na czubku głowy, to jeszcze więcej zrobię tych jasnych kosmyków, żeby wzmocnić efekt
aha byłabym zapomniała: zapłaciłam 65zł

Dziewczyny nie bójcie się tylko śmigajcie do fryzjera. Najważniejsze to pokazać fryzjerce kilka zdjęć i spokojna głowa, że napewno da radę
__________________
10kg... poszło 6

Talia było:77cm--> jest: 73cm
Oponka bylo:88cm--> jest: 82cm

DAM RADĘ!!!!!!!!!!!!!!!!
summerwine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 08:30   #273
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez summerwine Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki

Chciałabym się pochwalić, że od dnia dzisiejszego jestem szczęśliwą posiadaczką ombre hair
W moim przypadku nie wyszło to dokładnie tak jak chciałam czyli:
http://3.bp.blogspot.com/-Zmmamm8VdB...Hair+Color.jpg


tylko mam na głowie mniej więcej coś takiego:
http://i.pinger.pl/pgr232/bb84a30100...air_camila.jpg


W każdym razie jestem naprawdę zadowolona Fryzjerka robiła to po raz pierwszy i trochę się przy mnie biedna namęczyła Najpierw miałam ściągany kolor (swoje mam farbowane na bardzo, bardzo ciemny brąz) a potem farbowane 3 odcieniami farby. Teraz niektóre wystraszę: spędziłam ponad 6 godzin na fotelu Z czego jakieś 4,5 poszło na samo ściąganie koloru, bo po prostu nie chciał się ode mnie odczepić)
Mam delikatny efekt i jest ładnie Myślę jednak, że jak będę sobie farbować odrosty na czubku głowy, to jeszcze więcej zrobię tych jasnych kosmyków, żeby wzmocnić efekt
aha byłabym zapomniała: zapłaciłam 65zł

Dziewczyny nie bójcie się tylko śmigajcie do fryzjera. Najważniejsze to pokazać fryzjerce kilka zdjęć i spokojna głowa, że napewno da radę
Wyszedł Ci bardzo ładny kolor, coś podobnego do mojego, tylko ja mam bardziej robione od środka. To w takim razie trochę w tym fotelu posiedziałaś ...

Bardzo ok, pozdrawiam
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 19:32   #274
Aiwlys
Raczkowanie
 
Avatar Aiwlys
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Zewsząd ;]
Wiadomości: 230
Edyta

Hej Dziewczyny,

Czy wiecie może, jakie to odcienie i jaką techniką ma farbowane włosy Edyta? Czy da radę zrobić sobie takie cieniowanie w domowych warunkach ?
Ewentualnie może któraś się orientuje jaki fryzjer w Wawie zrobi to dobrze?

Bede wdzięczna za pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg f89e0cd60021a04f4da86020.jpg (79,9 KB, 214 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3e90df3000170b8d4da86010.jpg (35,0 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a09a965a0004274f4da86007.jpg (76,5 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cae345730007417b4da8600c.jpg (67,3 KB, 325 załadowań)
__________________
Obsession



Edytowane przez Aiwlys
Czas edycji: 2011-04-15 o 19:33 Powód: literówka
Aiwlys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 12:59   #275
anusiakk_kk
Zadomowienie
 
Avatar anusiakk_kk
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 134
Dot.: Edyta

czy ombre hair fajnie wygladaja tylko na ciemnych wlosach ??

jak myślicie czy fajnie by było na rudych zrobic blond koncówki takie nieregularne bardziej ??
anusiakk_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 14:38   #276
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Edyta

Cytat:
Napisane przez anusiakk_kk Pokaż wiadomość
czy ombre hair fajnie wygladaja tylko na ciemnych wlosach ??

jak myślicie czy fajnie by było na rudych zrobic blond koncówki takie nieregularne bardziej ??
Według mnie możesz próbować. Dzisiaj byłam na drugim schodzeniu i gość, który mi robił, mówił że była u niego dziewczyna, która miała brązowe włosy i zrobił jej ombre takie 3-warstwowe, od brązu, przez rude do blondu. Mówi że wyszło genialnie i strasznie oryginalnie
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 15:05   #277
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Edyta

Ja też bym chciała teraz ombre hair świetne jest.

Mam teraz blond włosy. Dosyć jasne, ale nie białe. Zastanawiam się czy np. kupić farbe jakąs brązową dać na całe włosy i potem rozjaśniaczem końcówki? Albo dać na połowę włosów i tam trzymać 30min, a na końcówki które są blond nałożyć tą samą farbę brązową i zostawić na 15 min. ?
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-17, 09:44   #278
susp
Raczkowanie
 
Avatar susp
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 445
Dot.: Edyta

Cytat:
Napisane przez anusiakk_kk Pokaż wiadomość
czy ombre hair fajnie wygladaja tylko na ciemnych wlosach ??

jak myślicie czy fajnie by było na rudych zrobic blond koncówki takie nieregularne bardziej ??
ja bym na twoim miejscu koncwki zrobila jecsez bardziej rude niż masz wlosy teraz
Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Ja też bym chciała teraz ombre hair świetne jest.

Mam teraz blond włosy. Dosyć jasne, ale nie białe. Zastanawiam się czy np. kupić farbe jakąs brązową dać na całe włosy i potem rozjaśniaczem końcówki? Albo dać na połowę włosów i tam trzymać 30min, a na końcówki które są blond nałożyć tą samą farbę brązową i zostawić na 15 min. ?
podobnie jak wyżej, tylko ze zrobilabym blond jescze jasniejszy niż masz wlosy teraz


sama mam ombre hair od 2 tygodni i jestem strasznie zadowolona, bardzo mi sie teraz moje wlosy podobaja, wczesniej byly jakies takie nijakie, polecam
susp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 11:05   #279
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Edyta

Cytat:
Napisane przez susp Pokaż wiadomość
sama mam ombre hair od 2 tygodni i jestem strasznie zadowolona, bardzo mi sie teraz moje wlosy podobaja, wczesniej byly jakies takie nijakie, polecam
Daj zdjęcia.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 08:07   #280
deskadeska
Przyczajenie
 
Avatar deskadeska
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15
GG do deskadeska
kolor

Wiem już, że w blondzie na pewno nie będzie mi dobrze, a jeśli nawet to nie zaryzykuję z dwóch powodów
1) to zbyt ryzykowne, najpierw wydam kupę kasy na rozjaśnianie, potem okaże się, że jednak się sobie nie podobam w blondzie i wszystko pójdzie na marne
2) a przy tym wszystkim mega sobie zniszczę włosy.
Więc pomyślałam(a dokładniej: przemyślałam jedną z propozycji która pojawiła się w moim wątku na forum: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=519046 ) , że może lepiej będzie jak rozjaśnie sobie tylko końcówki, jak M. Brodak, czy M. Sablewska? Mam mniej-więcej kolor teraz zbliżony do swoich naturalnych, więc nie będzie problemu z farbowaniem, bo mogę nałożyć tylko na czubek głowy, albo wcale i nie będzie widać róznicy.
Proszę o radę, czy to aby na pewno dobry pomysł i ewentualnie jakie są orientacyjne ceny takiego "zabiegu".
Dzięki. Paulina.
deskadeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 08:35   #281
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: kolor

Nie mogłas tego napisac na tamtym wątku ? Poza tym jest już wątek o Ombre Hair więc tym bardziej po co zakladałaś ten
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-18, 13:40   #282
Antheaa
Raczkowanie
 
Avatar Antheaa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 100
GG do Antheaa
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

witam wszystkie miłośniczki ombre!
sama jestem posiadaczka owych włosów, wygląda to zajefajnie i nie robiłam tego u fryzjera lecz w domowym zaciszu. bardzo mi się podobają, nie zawsze chce mi się stać i układać je godzinami przed lustrem wiec nawet takie nieułożone nie wyglądają "niechlujnie"- jak to parę z was to ujęło. Mam w miarę długie włosy więc efekt jest zabójczy pozdrawiam was!
__________________
Bilans:
Start: 84 kg
I Faza 8/02-10/02 -5kg (79kg)
II Faza 11/02 -4kg (75kg)

84...79..77....(75). ..72

I cel 72kg
II cel 68kg

'Every moment is good to change everything'

http://www.suwaczki.com/tickers/4b9ag82ywwngwbav.png
Antheaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 11:08   #283
monika_em
Raczkowanie
 
Avatar monika_em
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 330
GG do monika_em
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Dziewczyny, które same sobie robiły ombre, jakiego rozjaśniacza uzywałyście?
Ja zrobiłam ombre u fryzjera, ale efekt wydaje mi się za słaby, chciałabym dołożyć trochę jasniejszych efektów, a nie chcę znowu wywalać 130zł w salonie, myślę, że robiąc dokładnie tak jak fryzjerka (obserwowałam ją intensywnie) spokojnie dam radę zrobić sobie jeszcze kilka cieniutkich pasemek sama.
Tylko powiedźcie, jaki rozjaśniacz (3%, 6%) i najlepiej jaka firma. Ja miałam robione włosy Majirel Loreala
__________________




monika_em jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 11:11   #284
mygetto
Przyczajenie
 
Avatar mygetto
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 20
Lightbulb Nowa moda - włosy ciemniejsze od spodu?

Spotkałam się ostatnio z taką nową "modą" a mianowicie "unaturalnianie" blondów poprzez mieszankę odcieni z wierzchu i z dołu. Koloryzacja często składa się z tzw. ombre czyli znanych już odrostów, ale ostatnio jeden z fryzjerów wypowiadał się, że świetny naturalny efekt daje ciemniejszy blond od spodu - czyli mamy jasne włoski na górze, ciemniejszy blondzik pod spodem bądź też pasma ciemnego blondu. Całość ma wyglądać jak naturalny koloryt - bo tak najczęściej jest - blondynki mają często od spodu włosy o wiele ciemniejsze niż z wierzchu.


Co myślicie o takiej koloryzacji? Sama aktualnie mam jasny blond z wierzchu i mieszankę średniego z ciemnym od spodu tyle że to nie był efekt zamierzony
mygetto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 11:41   #285
tennyo4
Zadomowienie
 
Avatar tennyo4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 571
Dot.: Nowa moda - włosy ciemniejsze od spodu?

Zdecydowanie lepsza wersja osławionego "skunksa"
Wygląda to wg mnie fajnie pod warunkiem, że różnica odcieni nie jest zbyt wielka. Nie przepadam za dużymi kontrastami na włosach.
__________________
Jeśli ludzie koniecznie chcą pouczać innych ludzi, to powinni pamiętać, że inni ludzie też wiedzą to i owo o ludziach.

Terry Pratchett
Maskarada
tennyo4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 13:31   #286
miodova
Raczkowanie
 
Avatar miodova
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rio de Świebodzineiro
Wiadomości: 352
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez monika_em Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które same sobie robiły ombre, jakiego rozjaśniacza uzywałyście?
Ja zrobiłam ombre u fryzjera, ale efekt wydaje mi się za słaby, chciałabym dołożyć trochę jasniejszych efektów, a nie chcę znowu wywalać 130zł w salonie, myślę, że robiąc dokładnie tak jak fryzjerka (obserwowałam ją intensywnie) spokojnie dam radę zrobić sobie jeszcze kilka cieniutkich pasemek sama.
Tylko powiedźcie, jaki rozjaśniacz (3%, 6%) i najlepiej jaka firma. Ja miałam robione włosy Majirel Loreala
Mi fryzjerka robiła rozjaśniaczem 3%, bo pytałam i efekt jest mocny, bo zależy on od tego jak długo trzymasz rozjaśniacz na włosach
__________________
nieustannie spoglądam w Jego oczy, by patrzeć na swoje szczęście.
miodova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 13:58   #287
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Dziewczyny. Piszcie lepiej gdzie robiłyście(u fryzjera, bądź same), a jeżeli same to mówcie jak, i wklejajcie zdjęcia. Nic nikomu nie mówi, kto jakiego rozjaśniacza używał, ile procentowy itd. bo nie widać jak to wygląda. Więc dodawajcie zdjęcia.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 15:01   #288
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez monika_em Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które same sobie robiły ombre, jakiego rozjaśniacza uzywałyście?
Ja zrobiłam ombre u fryzjera, ale efekt wydaje mi się za słaby, chciałabym dołożyć trochę jasniejszych efektów, a nie chcę znowu wywalać 130zł w salonie, myślę, że robiąc dokładnie tak jak fryzjerka (obserwowałam ją intensywnie) spokojnie dam radę zrobić sobie jeszcze kilka cieniutkich pasemek sama.
Tylko powiedźcie, jaki rozjaśniacz (3%, 6%) i najlepiej jaka firma. Ja miałam robione włosy Majirel Loreala
Ja robiłam i 12% i 9%, ale trzymałam krócej oczywiście ;P
oczywiście 12 nie polecam, po 2 tygodniach mialam siano i zniszczone końce
a po 9 nic sie nie dzieje, kolor mi tylko ciemnieje :/
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 17:14   #289
miodova
Raczkowanie
 
Avatar miodova
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rio de Świebodzineiro
Wiadomości: 352
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Dziewczyny. Piszcie lepiej gdzie robiłyście(u fryzjera, bądź same), a jeżeli same to mówcie jak, i wklejajcie zdjęcia. Nic nikomu nie mówi, kto jakiego rozjaśniacza używał, ile procentowy itd. bo nie widać jak to wygląda. Więc dodawajcie zdjęcia.
Ja swoje zdjęcia umieściłam już dawno, jak tylko ombre zagościło na mej czuprynie, a monika_em pytała: "Tylko powiedźcie, jaki rozjaśniacz (3%, 6%)" , więc udzieliłam odpowiedzi na jej pytanie
__________________
nieustannie spoglądam w Jego oczy, by patrzeć na swoje szczęście.
miodova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-19, 17:55   #290
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez miodova Pokaż wiadomość
Ja swoje zdjęcia umieściłam już dawno, jak tylko ombre zagościło na mej czuprynie, a monika_em pytała: "Tylko powiedźcie, jaki rozjaśniacz (3%, 6%)" , więc udzieliłam odpowiedzi na jej pytanie
Nie no wiem. Ale chodzi o inne dziewczyny, które mówią, że mają te włosy. Powinnyście dodawać zdjęcia Bo ja(myślę, ze inne dziewczyny pewnie też) jesteśmy ciekawe jak to wygląda u "normalnych" dziewczyn, a nie tylko gwiazdek.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 22:41   #291
chudzinka0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 38
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

ja dodam na pewno ale dopiero 26 jestem umówiona
chudzinka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 23:20   #292
monika_em
Raczkowanie
 
Avatar monika_em
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 330
GG do monika_em
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez miodova Pokaż wiadomość
Mi fryzjerka robiła rozjaśniaczem 3%, bo pytałam i efekt jest mocny, bo zależy on od tego jak długo trzymasz rozjaśniacz na włosach

Mnie też zrobiła 3% trzymała chyba 15minu i efekt jest delikatny. Spodziewałam się czegoś mocniejszego, oczywiscie nie blondu, ale jednak czegoś bardziej widocznego. Sposób fryzjerki:
Nałożyła mi na całe włosy ciemniejszą farbę (5 majirel) w jakiś sposób wyselekcjonowała pasma, cieńsze, grubsze, z trzech warstw włosów no i nałożyła (na farbę) rozjaśniacz końce dokładnie nim pokryła, a "przejście" tak niedbale machneła, tu mniej tu więcej, żeby nie było wyraźnego kontrastu. Moje włosy rzeczywiście wyglądają naturalnie, kontrast to 2-3tony, ale jest mało tych jaśnejszych
__________________




monika_em jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 23:35   #293
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Ja dzisiaj robilam sobie jeszcze kilka dodatkowcyh jasniejszych pasemek, szczegolnie przy twarzy ale już ciemno jest, nawet nie wiem dokładnie jak wyszło
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 16:49   #294
natja14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

ja idę jutro zrobić ombre hair. Na pewno dodam jakieś zdjęcia. Już nie mogę się doczekać. Idę do fryzjerki, która jeszcze tego nie robiła ale jestem dobrej myśli )
natja14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 20:35   #295
monika_em
Raczkowanie
 
Avatar monika_em
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 330
GG do monika_em
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Ja kupiłam rozjaśniacz spróbuję coś podziałać, zobaczymy co z tego wyjdzie;P
__________________




monika_em jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-22, 15:54   #296
Shining eye
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 6
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Witam ponownie ; )
Zdecydowałam się na zrobienie ombre hair jednak w warunkach domowych ; )
Musiałam się troszeczkę z mamą pomęczyć, bo jak już wspominałam miałam tleniony blond . Jednak warto było zaryzykować . Włosy wyszły świetnie i w ogóle nie żałuję . Wyszło idealnie tak jak chciałam . Wiec ... zachęcam do małego ryzyka, bo warto! Pozdrawiam ; *
Shining eye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-22, 15:58   #297
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez Shining eye Pokaż wiadomość
Witam ponownie ; )
Zdecydowałam się na zrobienie ombre hair jednak w warunkach domowych ; )
Musiałam się troszeczkę z mamą pomęczyć, bo jak już wspominałam miałam tleniony blond . Jednak warto było zaryzykować . Włosy wyszły świetnie i w ogóle nie żałuję . Wyszło idealnie tak jak chciałam . Wiec ... zachęcam do małego ryzyka, bo warto! Pozdrawiam ; *
wstaw fotke
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-22, 17:39   #298
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

a wiecie czego mi najbardziej żal? Ze ombre najfajniej wyglada na falach, albo takim falowanym nieladzie. Na prostych drutach juz nie ma tego efektu


moja dzisiejsza zabawa z dyfuzorem, efekt pewnie bedzie max pol godziny musze wymyslic jak to utrwalić..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT2668.jpg (77,7 KB, 427 załadowań)
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 18:46   #299
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Dziewczyny ombre chyba faktycznie korzystniej wygląda na kręconych włosach ;-) A przynajmniej tak wnioskuję po dzisiejszym eksperymencie
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 20:18   #300
chudzinka0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 38
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Dziewczyny ombre chyba faktycznie korzystniej wygląda na kręconych włosach ;-) A przynajmniej tak wnioskuję po dzisiejszym eksperymencie
dla mnie to będzie duży + przestanę wreszcie prostowac włosy
ide 26 !! jeszcze 2 dni
chudzinka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-12 03:47:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:00.