Karta Barclays w Polsce - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-31, 12:22   #1
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158

Karta Barclays w Polsce


Dziewczyny mam wielką prośbę. Pilnie potrzebuję gotówki z mojego angielskiego konta. I tutaj pytanie: w których bankomatach mogę wypłacić kasę z tej karty będąc w Polsce. Raz już miałam sytuację, że bankomat w Polsce (nie pamiętam niestety jaki) odrzucił mi tą kartę i nie mogłam wypłacić . Bardzo proszę o pomoc, bo szybko potrzebuję kasy. Ktoś pomoże?????

EDIT: Jakby co to karta debetowa Visa, z płatnością w sklepach nie ma z nią problemów.
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 15:20   #2
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Karta Barclays w Polsce

W każdym wypłacisz. Dziwne, ze bankomat Ci odrzucił kartę. Skoro to Visa nie powinno być najmniejszego problemu. A to, ze jest z Barclaysa to już w ogóle nie ma nic do rzeczy. Visa jest ponadnarodowa i po to ją stworzono
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 18:33   #3
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Karta Barclays w Polsce

Niestety, dziś próbowałam w trzech bankomatach i nic, zgłaszałam ta sprawę do Barclaysa już 2 razy i za każdym razem mówili, że już wszystko będzie ok... kurcze nie wiem co się dzieje, kase na koncie mam więc nie jest to brak środków...
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 19:40   #4
tygrysiasta
Przyczajenie
 
Avatar tygrysiasta
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 24
Dot.: Karta Barclays w Polsce

Hej, też mam kartę Barclaysa i znam te problemy Na pewno wypłacisz w bankomatach PKO (ja tam wypłacałam) i niektórych Deutsche Banku (o dziwo nie we wszystkich, chociaż mają oficjalną umowę o partnerstwie i nie pobierają prowizji od wypłat, niestety w Gdańsku ich bankomat nie chciał mnie słuchać :P ). Na pewno nie da rady w Millenium. Polecam więc PKO
tygrysiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 21:39   #5
vegepromo
Raczkowanie
 
Avatar vegepromo
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 56
Dot.: Karta Barclays w Polsce

chyba nie pomogę oprócz jak wyżej =- powinna działać, ale z jakiegos powodu nie działa.
Mojej znajomej - dokładnie ta sama karta - też nie działała.


Deutsche Bank może być dobrym rozwiązaniem. A jak nie, to bankomat z bankomatem, może któryś chwyci

Pozdrawiam serdecznie,
VegePromo
vegepromo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 11:50   #6
avanilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tam gdzie moje kochanie...
Wiadomości: 30
Dot.: Karta Barclays w Polsce

od jakiego czasu barclays, w ramach zabezpieczenia wymaga zgloszenia ze bedziesz w danych dniach uzywala karty w innej walucie niz dotychczas. ja mam konto w barclays z bankowoscia online i po prostu online klikam od kiedy do kiedy bede uzywac karty i w jakim kraju. mozesz ich zawiadomic najwczesniej 4 tyg przed wyjazdem. jestem pewna ze to wlasnie jest pwood ze twoja karta nie dziala. aby zapobiec fraudom blokuja wszystkie obce transakcje, " z klucza". jesli masz bankowosc internetowa to kliknij ze uzywasz karty za granica. jesli nie to zadzwon na numer podany na karcie i powinni ci odblokowac, przygotuj sie tylko na grad pytan z serii security check. powodzenia!!!
avanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 23:40   #7
lida82
Rozeznanie
 
Avatar lida82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 790
Dot.: Karta Barclays w Polsce

Pko
lida82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-03, 21:28   #8
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Karta Barclays w Polsce

ja wyjmowalam w PKO i w Euronecie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 21:03   #9
chcemiecpewnosc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 166
Dot.: Karta Barclays w Polsce

Podepnę się i odświeżę temat.

Witajcie,

Właśnie wróciłem z Anglii i mam do wybrania określoną ilość funtów. Konto w barclays. Szukam wszędzie informacji gdzie lub jak najkorzystniej wybrać te pieniądze w złotówkach. Znalazłem ten wątek ale mam dodatkowe pytania. Przeczytałem wyraźnie potrzebne informacje na stronie barclays i jest tam napisane, że Deutsche Bank jest (między innymi) w ich Global Alliance a to znaczy, że można tu wypłacać kasę bez prowizji. Jedyne co to trzeba wiedzieć, że policzą mi 3% opłaty za przewalutowanie. Chodzi mi o wybranie całej kasy z konta i aby pozostać na nim na minimalnym plusie. Dlatego zastanawiam się jak to sobie przeliczyć aby tak właśnie było.

Jest tutaj sporo osób obecnie pracujących w UK i sporo takich co pracowały więc o ile mieliście takie doświadczenia z wypłacaniem kasy z barclays w polskim bankomacie to proszę, wypowiedzcie się.


Pozdrawiam
chcemiecpewnosc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:59.