Łomianki-dobry i nie drogi fryzjer - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-01, 08:27   #1
degal12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 4
Exclamation

Łomianki-dobry i nie drogi fryzjer


Czy któraś z Was była w Łomiankach u jakiejś fryzjerki/w salonie?
Jeśli tak i byłyście zadowolone to proszę polecić mi tego "cudotwórce" podając namiary i pisząc krótką notatkę ze swoich odczuć na temat dokonanego na Waszych włosach zabiegu.

Wielkie dzięki!
degal12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 06:46   #2
bride
Przyczajenie
 
Avatar bride
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 18
Dot.: Łomianki-dobry i nie drogi fryzjer

no własnie?
bride jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 18:22   #3
zuczang
Raczkowanie
 
Avatar zuczang
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 307
Dot.: Łomianki-dobry i nie drogi fryzjer

Ja byłam raz na Zielonej w Dąbrowie i to była MASAKRA.Chciałam,żeby Pani(fryzjerka-stylistka!)ścięła mi końcówki i ewentualnie zrobiła coś z grzywką.Wyszłam z włosami o 10 cm krótszymi,koszmarnie ułożonymi i co najgorsze koszmarnie układającymi się.A ta wątpliwej jakości przyjemność kosztowała mnie 70 zł.Porażka.
__________________


zuczang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 13:47   #4
wiewioora1
Zakorzenienie
 
Avatar wiewioora1
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: zakochanie
Wiadomości: 10 621
Dot.: Łomianki-dobry i nie drogi fryzjer

podbijam temat

może jednak znacie jakąś dobra fryzjerkę w Łomiankach???

piszcie opinie, jeśli byłyście w jakimś salonie...
wiewioora1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-06, 16:36   #5
zuczang
Raczkowanie
 
Avatar zuczang
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 307
Dot.: Łomianki-dobry i nie drogi fryzjer

Ja byłam podciąć końcówki w Sophie,taki fioletowy,na rogu Wiślanej i Warszawskiej,naprzeciwko Marcpola.Pani była miła,podcięła mi końcówki równo,a cała przyjemność kosztowała mnie 20 zł.Jestem zadowolona,bo chciałam 1 cm i mam podcięte 1 cm.Zamierzam się tam wybrać na depilację woskiem,ale trochę się boję na razie
zuczang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 14:32   #6
degal12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 4
Dot.: Łomianki-dobry i nie drogi fryzjer

Ja byłam na ścięcie włosów w Galeriii fryzur obok Carrefour Expres. Zapłaciłam 75 zeta ale efekt super!!!
Polecam, bo umieją dobrać twarzową fryzurkę
degal12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 14:35   #7
wiewioora1
Zakorzenienie
 
Avatar wiewioora1
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: zakochanie
Wiadomości: 10 621
Dot.: Łomianki-dobry i nie drogi fryzjer

ja to się jakoś nie mogę wybrać do fryzjera
ale myślałam, żeby pójść do Marilyn (na przeciwko Marcpolu). Słyszałyście może jaieś opinie na temat tego saonu?
__________________
tylko Ty i ja - najmniejsze państwo świata


"Hee-hee"

Dance...
It's all I wanna do
!



wiewioora1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-14, 15:55   #8
vanadis
Wtajemniczenie
 
Avatar vanadis
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 315
Dot.: Łomianki-dobry i nie drogi fryzjer

podnoszę temat, bo może się komuś przyda byłam dziś na ścięcie końcówek w salonie na rolniczej tam przy Quatro. I jestem bardzo zadowolona. P.Renia obcięła mi samiutkie końcówki, tak że widać że zniszczonych sporo odpadło a jednocześnie długość jest zachowana. Zwinnie, sprawnie tak że nawet grymasu na mojej twarzy nie było Zapłaciłam strasznie tanio i za dwa miesiące znowu tam zawitam Co do innych zabiegów to na układanie fryzury też warto iść
vanadis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 18:38   #9
murilega
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: Łomianki-dobry i nie drogi fryzjer

Ja polecam salon fryzjerski "Wiola" naprzeciwko ICDS-u. Fajnie ścina pani w czarnych włosach . Umie dopasować fryzurkę do twarzy, a na dodatek za niewielkie pieniądze. Ja za obcięcie długich włosów na krótkie + grzywka zapłaciłam 25zł. Innym razem byłam na układaniu fryzury, zachciało mi się kok , który kosztował 50zł (70zł - weselny). Naprawdę, bardzo przyjemny salonik i miła obsługa.
murilega jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 13:50   #10
0Nona0
Przyczajenie
 
Avatar 0Nona0
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8
Dot.: Łomianki-dobry i nie drogi fryzjer

Podbijam temat, bo jestem na etapie szukania fryzjera

Mial ktos z Was doswiadczenie z salonem "galeria fryzur"? Jesli tak, to bede wdzieczna za opinie.
Wiem, ze jest tez fryzjer w CH Treny. Jakies opinie?

Nie chcialabym isc w ciemno, wiec bede wdzieczna za kazda sugestie.

Pozdrawiam
0Nona0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 15:45   #11
groseille
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 13
Dot.: Łomianki-dobry i nie drogi fryzjer

Ja polecam salonik fryzjerski zaraz obok poczty i właścicielkę Agę- jest fantastyczna, a co do cen to nie znalazłam do tej pory w Łomiankach bardziej konkurencyjnego salonu fryzjerskiego.
groseille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-27, 08:08   #12
inwazja
Raczkowanie
 
Avatar inwazja
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 118
Dot.: Łomianki-dobry i nie drogi fryzjer

Podbijam! Ja chodziłam do tej pory do Anety. Miała zakład na Fabrycznej a teraz ma w centrum tam gdzie Bierzanek. Fajnie tnie ale chciałabym spróbować u kogoś nowego
__________________
Wszystko co masz dzisiaj jest efektem wczorajszego wysiłku!

Szczęście
- coś do zrobienia, ktoś do kochania i nadzieja na coś
inwazja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 07:42   #13
duzameduza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2
Dot.: Łomianki-dobry i nie drogi fryzjer

Byłam kiedyś w Galerii Fryzur, ale nie zachwycił mnie efekt, włosy były wycieniowane, ale nie układały się dobrze.

Ostatnio trafiłam do zakładu naprzeciwko cmentarza przy Rolniczej i jestem bardzo zadowolona, włosy ładnie wymodelowane, po myciu nadal bardzo fajnie się układają. A i cena przystępna Polecam i sama na pewno będę jeszcze korzystać.
duzameduza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 08:23   #14
okruszek100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Łomianki-dobry i nie drogi fryzjer

Korzystając z zamieszczonej tu opinii byłam w salonie Violetta ( na przeciwko basenu).Totalna porażka po całości!!!Wczoraj jeszcze miałam długie włosy, które chciałam tylko zafarbować i lekko (!!!!) podciąć końcówki.Dziś mam pierze zamiast włosów, bo p.Viola nie posłuchała tego co mówię tylko z uporem maniaka musiała zrealizować swoją ( chorą!!!)wizję.A powiedziałam wyraźnie: chcę mieć długie włosy, nie lubię piórek na głowie.
To teraz mam...Szkoda, że wiosna idzie, przynajmniej mogłabym chodzić w czapce.Kolor tez chciałam jaśniejszy- co ustaliłyśmy na próbnikach.Ale gdzie tam- wizja p.Violi jest jedyną!Miało być jaśniej a poszło po najmniejszej linii oporu czyli bardzo ciemny brąz.
Wściekła jestem ogromnie, za miesiąc mam uroczystość rodzinną i spotkanie z dawno niewidzianymi osobami.Niestety...przez miesiąc nie odrośnie mi to co ta szalona kobieta wychapała w kilka minut.
Omijajcie to miejsce szerokim łukiem.Pierwszy raz płacąc za usługę nie powiedziałam: dziękuję.
Porażka, naprawdę!.Właściwie od jesieni zapuszczałam włosy, żeby nie mieć wycieniowanych tylko doprowadzić wszystkie do równości.
a teraz od początku
okruszek100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 21:45   #15
megi1625
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3
Dot.: Łomianki-dobry i nie drogi fryzjer

Nie jestem zwolenniczką pisania na forum, ani okazywania swoich emocji poprzez Forum Lomianek,bo tak robią najgorsze dna i zera,ale nie zgadzam sie z tym co napisales drogi okruszku,,mam nadzieje, ze nim jestes, a nie gruba,zakąpleksioną lochą z brudnymi pazurami,,Jestem klientka tego salonu od lat i nigdy nie zdazylo mi sie zebym wyszla niezadowolona.Dzieki takim jak ty mozna miec tylko dobry ubaw i nic wiecej.A tak wogole,zeby bylo jasne to tobie juz nic nie pomoze,nawet wlosy.
megi1625 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 20:50   #16
megi1625
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3
Dot.: Łomianki-dobry i nie drogi fryzjer

No tak,wazniejsza kawka,ciasteczko,wszystko to jest po to,aby tylko oczy zamydlic,a lasuchy i grubasy,,czyli klientki''poddaja sie juz wszystkiemu.Mysla ,ze wyjda jak gwiazdy,a tak naprawde nic na glowie sie nie dzieje,a ciasteczko w cenie,kalorie i ubaw fryzjerek gratis.Moje gratulacje,nie na tym rzecz polega
megi1625 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 21:31   #17
megi1625
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3
Dot.: Łomianki-dobry i nie drogi fryzjer

Oj,a gdzie sie podzial komentaz o lomiankowskich fryzjerkach i tych pysznych ciasteczkach w salonie w Warszawie?Jakims cudem wyparowal z tego forum.Szkoda tylko ,ze ten jeden,bo moim zdaniem jeszcze kilka powinno byc usunietych i to z wielkim hukiem
megi1625 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 20:42   #18
Lomi_anka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Łomianki-dobry i nie drogi fryzjer

Cytat:
Napisane przez zuczang Pokaż wiadomość
Ja byłam podciąć końcówki w Sophie,taki fioletowy,na rogu Wiślanej i Warszawskiej,naprzeciwko Marcpola.Pani była miła,podcięła mi końcówki równo,a cała przyjemność kosztowała mnie 20 zł.Jestem zadowolona,bo chciałam 1 cm i mam podcięte 1 cm.Zamierzam się tam wybrać na depilację woskiem,ale trochę się boję na razie
Witam
Także polecam punkt w Łomiankach ul Warszawska 85,
W skrócie: znakomity fryzjer, profesjonalne doświadczenie, Panie naprawdę mają talent. 100% zadowolenia.
Za dobrą robotę się dobrze płaci A poza tym nie tak wcale drogo! Chyba nie bywaliście gdzie indziej w W-wie.
Mieszkałam do niedawna w Śródmieściu a pracowałam na Bielanach. Byłam u dużo, dużo droższych i gorszych w centrum W-wy, także na Żoliborzu, szukałam tego dobrego i doświadczonego. Ciężko tak na prawdę znaleźć. Natomiast po przeprowadzce do Łomianek tu na rogu Warszawskiej 85 mam profesjonalnie i bezstresowo. Właśnie tak, tego szukałam. Mam już swój punkt. Aż miło płacić no i wracać.
Trzeba się zapisać wcześniej ale warto poczekać na swoją kolei! Salon ma fajny nr telefonu więc łatwo zapamiętać Mają bardzo ładny salon, a samochód można zaparkować niemalże przed wejściem (jest na oku) Nie trzeba szukać i błądzić bo sa przy głównej ulicy w Łomiankach. O to chodzi, to czego szukałam.
Polecam firmę fryzjerską: SOPHIE adres Łomianki ul.Warszawska 85. koło banku PKO S.A., na rogu Wiślanej i Warszawskiej. Lokal kremowy, reklamy fioletowe, białe litery
Życzę Paniom z Sophi na rogu Warszawskiej i Wiślanej dalszego rozwoju, utrwalania renomy firmy. Tak trzymać, będę polecać znajomym

Pozdrawiam
Mieszkanka Łomianek

mapka:
https://maps.google.pl/maps?oe=utf-8...ed=0CCwQ8gEwAA

strona:
http://www.studiosophie.pl/index.html

Edytowane przez Lomi_anka
Czas edycji: 2013-07-25 o 21:08
Lomi_anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 21:01   #19
Lomianeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Dot.: Łomianki-dobry i nie drogi fryzjer

A ja obecnie odradzam salon mieszczący się w Łomiankach na ul. Warszawskiej 85. Salon zmienił nazwę i chyba właściciela z starego zespołu nikt nie pracuje. Dzwoniąc do salonu myślałam że umawiana jestem do tej samej fryzjerki.Nie poinformowano mnie że nikt już nie pracuje z poprzednich Pań. Przyjechałam chciałam balejaż i podcięcie końcówek.
Wyszłam z ściętymi włosami i kilkanaście cm a dopiero w domu zobaczyłam iż mam popalone włosy.
Mam zamiar podać ich do sądu, i każdemu będę odradzać korzystanie z tego salonu.
Koleżanki zauważcie iż zmieniono nazwę salonu używająć identycznych kolorów aby żadna z nas nie zauwazyła zmiany a osoby tam pracujące to dla mnie jakieś nieporozumienie. Jak można używać jakiś farb moło renomowanych firm.
Lomianeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-23, 16:02   #20
MarysiaAnita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Dot.: Łomianki-dobry i nie drogi fryzjer

Hej dziewczyny ja też szukałam dobrego fryzjera w łomiankach i niestety było cięzko ale trafiłam Chyba od niedawna jest ten salon na warszawskiej 98 agaperl. Naprawde fajne strzyżenie
MarysiaAnita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 08:24   #21
formum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Dot.: Łomianki-dobry i nie drogi fryzjer

Cytat:
Napisane przez Lomianeczka Pokaż wiadomość
A ja obecnie odradzam salon mieszczący się w Łomiankach na ul. Warszawskiej 85. Salon zmienił nazwę i chyba właściciela z starego zespołu nikt nie pracuje. Dzwoniąc do salonu myślałam że umawiana jestem do tej samej fryzjerki.Nie poinformowano mnie że nikt już nie pracuje z poprzednich Pań. Przyjechałam chciałam balejaż i podcięcie końcówek.
Wyszłam z ściętymi włosami i kilkanaście cm a dopiero w domu zobaczyłam iż mam popalone włosy.
Mam zamiar podać ich do sądu, i każdemu będę odradzać korzystanie z tego salonu.
Koleżanki zauważcie iż zmieniono nazwę salonu używająć identycznych kolorów aby żadna z nas nie zauwazyła zmiany a osoby tam pracujące to dla mnie jakieś nieporozumienie. Jak można używać jakiś farb moło renomowanych firm.
Ale ktoś nieroztropny wyżej wypisuje bzdury!

Moim skromnym zdaniem nowa firma, salon fryzjerski: Zelda będąca faktycznie pod tym samym adresem zatrudnia nawet lepszych fachowców od pani, która pracowała kiedyś w firmie Sophie.
Moim zdaniem obecna kadra salonu fryzjerskiego Zelda to dużo wyższa klasa Profesjonalizmu od byłego Sophie. Wystarczy sprawdzić osobiście, a nie pleść trzy po trzy!
Oczywiście trzeba czasu na budowę i ugruntowanie nowej lokalnej marki dużo wyższego standardu Perspektywa pojawienia się tak profesjonalnej obsługi, takiego personelu, w tak dobrej lokalizacji kameralnego salonu Zelda moim zdaniem rokuje znakomicie.
Zwykłych salonów fryzjerskich jest cała masa ale tak nietuzinkowych i profesjonalnych na jaki wygląda mieć zadatki docelowo Zelda jeszcze stosunkowo mało.


Nie będę reklamował na forum nowego zakładu fryzjerskiego. Każdy sam powinien sprawdzić osobiście, będzie wiedział dokładnie bez sztucznego PR-u, pozna zalety, różnice. Nie będę także pisał na temat specyficznego złego moim zdaniem zarządzania poprzednim zakładem fryzjerskim (inny właściciel, pod inną marką), źle określonego docelowo na klienta bo to nie miejsce na to, ale wyrażę moją opinię o powyższym poście.
Wygląda na paszkwil sfrustrowanego, żałosnego człowieka lub konkurencji, która właśnie pada lub nie wytrzymała ciśnienia i padła

Pomijając błędy ortograficzne w powyższej wypowiedzi
to wygląda na sztuczny post umieszczony w celu dyskredytowania dobrego imienia nowej firmy
(czyn zagrożony: KK + KC)

Forumowicz: "Lomianeczka" nie wie, że internet nie jest anonimowy! Chyba nie wie co czyni, czym to skutkuje, jakie niesie za sobą konsekwencje. Pewnie jest dorosły i przygotowany na konsekwencje.

Ciekawe czy do sądu ich poda?
Moim zdaniem było by to z korzyścią dla nowego salonu fryzjerskiego. Wyręczył by nowych właścicieli Salonu we wniosku - pozwie prywatnym do sądu o ściganie i ukaranie takowych praktyk. To nic trudnego, a korzyści bardzo wymierne.
Do tego solidne i bolesne odszkodowanie za oczernianie nowej firmy na pewno było by nauczką dla pewnie sfrustrowanego życiem internauty

Klient salonu i mieszkaniec Łomianek

Edytowane przez formum
Czas edycji: 2014-06-24 o 08:51
formum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 08:53   #22
Francescorowanieri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Dot.: Łomianki-dobry i nie drogi fryzjer

Cytat:
Napisane przez MarysiaAnita Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ja też szukałam dobrego fryzjera w łomiankach i niestety było cięzko ale trafiłam ......................... .............. Naprawde fajne strzyżenie
Cześć
MarysiuAnito, hmm, ja nic ciekawego i niezwykłego w nim nie widzę , taki tam kolejny punkt, moim zdaniem kiepską lokalizację mają. Fryzjer w salonie Zelda (Łomianki) chyba bardziej zawodowo podchodzi do tematu, ale to pewnie kwestia zapatrywania, gustu
pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez Lomianeczka
A ja obecnie odradzam salon mieszczący się w ......................... .. Jak można używać jakiś farb moło renomowanych firm.[/I]
A, ja polecam ten nowy salon Zelda na rogu, przy Warszawskiej 85 koło banku i bankomatu! Naprawdę ok!
Pan fryzjer przebija 100 kroć te panie, które kiedyś tam pracowały. Ostatnio panie były chyba zbyt szablonowe. Kiedyś (2 lata temu) może i bardziej się przykładały ale w lutym 2013 to klient otrzymywał tylko standard, jak wszędzie. Jednak dużo chyba zależy od podejścia samego właściciela salonu i personelu.
Dziwne rzeczy piszesz koleżanko Łomianeczka? Farmaceutyki i materiały mają raczej z wyższej półki! Na pewno tam byłaś???
Wydaje mi się że coś cię boli. Wydaje mi się, że wyżywasz się na nowym salonie fryzjerskim. Trafnie ktoś napisał. Miejmy nadzieję, że wiesz co robisz? Może cię to sporo kosztować jak wyjdzie na jaw, że obsmarowujesz publicznie firmę dla zabawy lub jakiejś zemsty. Wiesz, za takie coś można pójść siedzieć, nie wspominając o olbrzymich odszkodowaniach o które firma może się upomnieć!


cześć

Edytowane przez Francescorowanieri
Czas edycji: 2014-06-25 o 09:35
Francescorowanieri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 09:08   #23
MadeleineSci
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Łomianki-dobry i nie drogi fryzjer

Jeśli ktokolwiek zastanawiał się nad udaniem się do fryzjera w Łomiankach i pomyślał o COCO (przy przystanku Graniczka) zdecydowanie odradzam!!
Nie wieżę, ale wg. Pani Bogusi (mam nadzieję, że imion nie mylę), która się mną zajmowała to z włosów długich za połowę pleców, po podcięciu końcówek... podkreślam samych końcówek mam włosy lekko za ramiona... dodatkowo zaznaczę, że niejednokrotnie powtarzałam: "nie ścinamy dużo, same końcówki... tak 2-3cm"... a włosy mam co najmniej o 15 cm krótsze!!!! Moje uwagi iż włosów nie cieniujemy też nie zostały uwzględnione! Mam dwie warstwy: jedna za ramiona, a długa odznaczająca się warstwa naokoło głowy na wysokości brody. Szczerze nie mam pojęcia co to ma być. COCO w Łomiankach, Pani Bogusia i jej brak kompetencji... brak mi słów by opisać swoje rozczarowanie
Minęło już trochę czasu a ja nadal przyzwyczaić się nie mogę ... może kiedyś odrosną, szkoda tylko, że te 15cm nie odrośnie w tydzień... nie w miesiąc...

dodatkowo zaznaczę, że za taką przyjemność oszpecenia zapłaciłam jedyne 80zł

COCO w Łomiankach - wchodzisz na własne ryzyko
MadeleineSci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 16:53   #24
0Nona0
Przyczajenie
 
Avatar 0Nona0
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8
Dot.: Łomianki-dobry i nie drogi fryzjer

Ło matko, ale awantura się rozkręciła

Znów szukam fryzjera - czy ktoś może polecić - z własnego doświadczenia, nie z reklamy?
Chcę ściąć włosy i szukam fryzjera z "wizją" w czym byłoby mi dobrze.

Dzięki
0Nona0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-28 17:53:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:18.