Trudna sztuka bra fittingu - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-01-17, 12:46   #31
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Trudna sztuka bra fittingu

Proponuję zakupy przez internet lub wycieczkę do innego miasta. Sklepy z pełną (lub chociaż szeroką) rozmiarówką można zlokalizować na mapie: http://stanikowamapa.prv.pl/
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 13:48   #32
laiamand
Raczkowanie
 
Avatar laiamand
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Gdzieś na północ od Myślenic
Wiadomości: 33
Dot.: Trudna sztuka bra fittingu

Jeszcze problem jest taki, że dwa modele w tym samym rozmiarze wyglądają zupełnie inaczej.
Niestety sama znajomość teorii to za mało, bo znalezienie dobrego biustonosza pochłania mnóstwo czasu. Nawet koleżanka ze standardowym 70D musi szukać stanik a tydzień, a niby Kraków to duże miasto. Nie wpominając o genialnych paniach z Jubilata, które na pytanie "Czy jest 65E" odpowiedziały "takich małych rozmiarów nie ma". Jasne. Bo E to mała miseczka.

Za to mamy sklep na Felicjanek, który za darmo zwęża staniki, nawet kilka tygodni po kupieniu i bez paragonu Poza tym jest intimo4you, gdzie urocze panie wymierzą klientkę i poświęcą jej dowolną ilość czasu, byleby znaleźć Biustonosz Idealny.
__________________
Według niektórych mitologii świat na barkach dźwiga nie Atlas, lecz kobieta. I bawi się nim jak piłką.[SIZE=3]
laiamand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 17:38   #33
zwillinge77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Dot.: Trudna sztuka bra fittingu

wszystkim gorąco polecam sklep z bielizną "Tiffany" we Wrocławiu na ul. Szwedzkiej. Cudowna Pani Krysia tak dobierze stanik, że każdy biust wygląda super. Każdy znajdzie coś dla siebie, ja zawsze miałam problemy z doborem odpowiedniego stanika(75E), do pierwszej wizyty w "Tiffany". Teraz mam taką bieliznę o jakiej zawsze marzyłam....
zwillinge77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 18:13   #34
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Trudna sztuka bra fittingu

A mają w tym sklepie obwody poniżej 70 i miski powyżej G? I jakie firmy są dostępne?
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 09:02   #35
zwillinge77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Dot.: Trudna sztuka bra fittingu

Myślę, że tak. Musisz tylko pamiętać, że bardzo często wychodzi się z tego sklepu z bielizną w innym rozmiarze, niż przyszłaś. A co do bielizny, to głównie jest Konrad.
zwillinge77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 16:29   #36
laiamand
Raczkowanie
 
Avatar laiamand
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Gdzieś na północ od Myślenic
Wiadomości: 33
Dot.: Trudna sztuka bra fittingu

-> agta Nie wiem, czy chodzi Ci o Kraków czy Wrocek, ale w Krk najbardziej polecam intimo4you.com , gdzie mają najpełniejszą rozmiarówkę i panie zajmujące się profesjonalnie doborem właściwego rozmiaru. Poza tym prowadzą sklep internetowy Polecam wizytę tam dla polepszenia nastroju
Z rzeczy tańszych jest wspomniany sklep na rogu Felicjanek i Zwierzynieckiej, gdzie może nie ma tak profesjonalnej obsługi, ale rozmiarów i fasonów jest dużo, nawet 65H jest, a nie wiem, może więcej.

Osobiście zakupów wysyłkowych nie polecam, bo nigdy do końca nie wiesz, na co trafisz.
__________________
Według niektórych mitologii świat na barkach dźwiga nie Atlas, lecz kobieta. I bawi się nim jak piłką.[SIZE=3]
laiamand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 18:22   #37
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Trudna sztuka bra fittingu

Ale ja w intimo4you byłam już kilkakrotnie, pierwszy raz prawie 3 lata temu. Inne karakowskie sklepy też znam.
Pytałam o Wrocław, bo o powyższym sklepie nie czytałam ani na wizażu, ani na Lobby. Ale jeśli w asortymencie jest głównie Konrad to oferta nie jest zbyt bogata.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-10, 13:53   #38
zwillinge77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Dot.: Trudna sztuka bra fittingu

Oferta jest bardzo bogata. Zobacz sobie na stronie. A z tego, co tu czytam, to wynika, że jesteście Drogie Panie lekko leniwe, najchętniej robiłybyście zakupy przez internet. Sorry, w tej kwestii internet jest ostatnim sposobem na zakupy. Ale to już Wasza sprawa czy zależy Wam na ładnym kształcie i zdrowiu własnego biustu czy na oszczędności czasu i kasy!!! Pozdrawiam
zwillinge77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 22:02   #39
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Trudna sztuka bra fittingu


Robiąc zakupy przez internet jak najbardziej można dbać o własny biust i zachować go w zdrowiu i ładnym kształcie.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 17:04   #40
madamm
Przyczajenie
 
Avatar madamm
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 27
Dot.: Trudna sztuka bra fittingu

Jeżeli chodzi o Wrocław, to zdecydowanie najlepsza jest Milla na Ruskiej. O ile wiem, otworzyli też swój drugi sklep przy ul. Strońskiej. Adres i więcej na temat ich asortymentu na stronie internetowej: milla.net.pl
Milla ma również swój sklep internetowy.
Sklep stacjonarny ma przemiłą i fachową obsługę. Brafitterki służą poradą, a staniczki można przymierzać do woli. Olbrzymi wybór rozmiarów
madamm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 19:14   #41
princessLilavati
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Edinburgh, UK
Wiadomości: 1
Dot.: Trudna sztuka bra fittingu

Witam,
też chciałabym się coś na ten temat wypowiedzieć- otóż przez większość mojego życia (oczywiście od kiedy zaczęłam nosić stanik) byłam przekonana, ze mam klasyczny rozmiar 75B, a koledzy w liceum zdarzało się, że komentowali, że jestem płaska:/ Na szczęście dzięki zapewnieniom bliskich mi osób, że wszystko jest ok nie popadłam w kompleksy Natomiast wszystko się zmieniło ok. 2 tygodnie temu, gdy, wraz z nadchodzącą moją rocznicą w związku, stwierdziłam, że dobrym prezentem i dla mnie i dla chłopaka będzie jakaś seksowna bielizna, a dokładniej gorset. Kilka wizyt w sklepach bieliźnianych (a mieszkam w UK gdzie wybór i tak przypuszczam jest większy niż w Polsce) skończyło się prawie płaczem, bo albo za ciasne miseczki, albo za szeroka reszta. W końcu zdecydowałam się poprosić o pomoc sprzedawczynię (po to tam przecież są), chociaż, nie powiem, nie bez oporów (bo jak to, JA nie znam rozmiaru własnego stanika??). I co się okazało? Z 75B wskoczyłam na 70D, co może aż tak drastyczną różnicą nie jest, ale znacznie podbudowało moje ego. A mój chłopak skomentował: wiedziałem, że są większe!
Inna sprawa to to, że różne sieci sklepów, mają trochę inne rozmiarówki, tu może się pojawić następny problem, ale przynajmniej już wiem, czego szukam
princessLilavati jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-03, 08:10   #42
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Trudna sztuka bra fittingu

Cytat:
Napisane przez zwillinge77 Pokaż wiadomość
Oferta jest bardzo bogata. Zobacz sobie na stronie. A z tego, co tu czytam, to wynika, że jesteście Drogie Panie lekko leniwe, najchętniej robiłybyście zakupy przez internet. Sorry, w tej kwestii internet jest ostatnim sposobem na zakupy. Ale to już Wasza sprawa czy zależy Wam na ładnym kształcie i zdrowiu własnego biustu czy na oszczędności czasu i kasy!!! Pozdrawiam
- po pierwsze konrad wciąż ma ubogą rozmiarówkę
- po drugie robimy zakupy przez internet nie z lenistwa tylko z przymusu, bo w większosci miast jeszcze nie ma dostępu do szerokiej rozmiarówki bielizny
- po trzecie robimy to bo DBAMY o zdrowie i biust
- po czwarte bielizna brytyjska jest droższa od tej proponowanej przez firmę konrad, więc gdzie tu oszczędność ??
- z oszczędnością czasu też różnie bywa jeżeli się okaże że rozmiar nie pasuje i trzeba odsyłać, wymieniać itp ....

Swoją drogą... to twój sklep ??
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 21:18   #43
zalewa25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Trudna sztuka bra fittingu

a w Katowicach jakas dobra brafitterke polecicie? Raz kupilam sobie fantastyczny stanik firmy Victoria Makito, ale niestety to bylo w stanach w butiku i chyba ktos wlasna marke wypuscil, bo na necie nigdzie nie moge znalesc... ale szukam nadal
zalewa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:28.