Kołdra z jedwabiem w środku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-18, 12:37   #1
woman_pro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1

Kołdra z jedwabiem w środku


Witam Wszystkie Panie i może też Panów.

Otóż planujemy z mężem w niedalekiej przyszłości zakup kompletu do sypialni (kołdra, poduszki). Czytałam trochę na ten temat w i pojawiło się kilka pytań. Po pierwsze chcemy przeznaczyć na to sporą ilość pieniędzy i pytanie czy warto w takim momencie zastanowić się nad mniej standardowymi wypełnieniami? Chodzi mi głównie o jedwab, który jest w środku kołder/poduszek zamiast standardowego pierza/puchu. Widziałam sporo takich produktów, ale bardzo różnią się ceną. Na allegro można dostać tańsze produkty z Chin (np. tutaj: http://allegro.pl/koldra-jedwabna-to...562597892.html) ale w sklepach internetowych są też produkty zdecydowanie droższe (ponad 1000 pln). Po pierwsze pytanie, czy warto się zastanowić nad takim wypełnieniem a po drugie na ile te tańsze zamienniki są "prawdziwe" ? Sprzedający pisze, że posiada certyfikaty jakości, ale ile one mogę być warte? Macie jakieś doświadczenia jak się pod tym śpi? Nie zamarzniemy?

Z góry dziękuję za sugestie
woman_pro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:44.